PDA

View Full Version : E naspa cand esti imbecil..



Dani3l
10th August 2007, 17:27
a se citi delaparis:D
Parizer,sa stii,ca atunci cand mi-am facut acest user,i-am zis la Vadim,daca nu stii cine-i Vadim,iti spun eu, e ADMINISTRATORUL ACESTUI SITE.;) Bineinteles nu a zis nimic de clona ,pentru simplul motiv ca renuntasem sa ma mai loghez pe STEAUA-MANIA:cool: Ti-a trebuit mai bine de o luna ca sa vezi ca intru de pe acelasi ip de pe care intram cu STEAUA-MANIA...Inseama ca esti un incompetent...bine,nu ar fi prima data cand dai dovada:yeah: Daca Vadim n-a zis nimic de noul user, sa gasit un ratat ca tine sa faca pe eroul..:happy mi-a dat ban "pt clona" ,nu pt ca as fi avut clona..:happy ci pt ca te-am luat cu poloneza:D nu e vina mea ,ca esti atat de imbecil incat sa iti povestesti aspecte din viata ta personala pe un forum..:happy accepta-ti consecintele.Stii vorba aia cu razbunarea,nu?
Nu-mi mai vorbi de trolling..ca habar n'ai ce-i trolling-ul,in plus si tu faci trolling...toti de pe forum o fac,mai mult sau mai putin voit.
ps jerry,dardar,tafu si la inca cativa useri de pe forum le-am zis cine sunt.In sfarsit ,ti-ai luat diploma de imbecil.Moderatorii trebuie sa incerce sa aplice regulamentul cat de unitar posibil pt toti userii si sa nu faca din "functie" o unealta de razbunare..ce sa faci...ti se potriveste vorba "unde nu-i...nici Dumnezeu nu cere..."

Balaci
10th August 2007, 18:40
E naspa cand esti imbecil...de unde stii, ai incercat senzatia pe propria piele?

Hard
10th August 2007, 21:29
pt piele folositi creme ...:D