PDA

View Full Version : Gluma proasta ... strangeti antipatii



MariusTR
17th May 2006, 15:00
Ce e cu gluma asta Paul moderator pe Steaua si Intern?
Chiar se vrea sa nu posteze nimeni pe acolo???
Asta e cea mai proasta miscare de pe acest forum din toate timpurile.
Paul isi va vana "simpatiile" , se vor primi avertismente aiurea :mda:
Ce a fost in mintea voastra?

alejandro
17th May 2006, 15:09
Paul,spre deosebire de multi alti "stelisti" stie totul despre Steaua.
Are experienta,sunt sigur ca se va descurca si pe intern,va face treaba buna.
Paul are sustinerea mea.

delaparis
17th May 2006, 15:14
Mda ...
Nu stiu cum va modera dar cum zici tu va face "treaba buna" ...

andreiush
17th May 2006, 17:35
No mai Mariusica, asa-i ca te-a dezamagit Vadim cu miscarea asta? :evil:

MariusTR
18th May 2006, 06:15
Mda ...
Nu stiu cum va modera dar cum zici tu va face "treaba buna" ...
Hehe ... pai deja a inceput vanatoarea :ok:
Abia ce a fost numit si s-a si gandit la amicul lui Marius :drak:
Eu nu voi mai posta NICIODATA pe Europa si Intern, ca la fiecare post voi primi avertisment de la bistriteanu' lu' peste... bafta voua celorlalti ;)

Angelina Jolie
18th May 2006, 06:37
Ma acu nu zic povesti ca-l urasc pe paul si el pe mine. Da io am luat un singur avertisment pt vreo 50-70 de mesaje offtopic, deci nu cred ca vaneaza pe nime'. Amu sa vedem cum continua.:drak:

MariusTR
18th May 2006, 07:17
Cred ca nu mai voi posta pe OLS pe nici o sectiune ... Paul moderator ???
Ca parasesc forumul OLS nu o sa supere pe nimeni , tocmai invers.
Totusi, Vadim asta a luat-o pe aratura, m-a dezamagit. Il credeam om serios...
Treaba asta e ca si cum ai iesi cu o femeie si la a 3-a intalnire iti zice ca-i o curva profesionista ... nu se poate face nici un compromis.
MariusTR paraseste OLS.

PS: Daca Paul asta v-a fi decazut din drepturi , rog trimiteti un mesaj ... atunci o sa ma intorc.

Ramaneti cu Domnul, mai baieti!
Adio.

Angelina Jolie
18th May 2006, 07:42
ALELUIA!!! Rugaciunile mi s-au indeplinit. No buuuuun, mai ramane remy.:D
Ni ma, deja am 5005 mesaje. Toate GENIALE! Multumesc, dar nu e nevoie de felicitari.:)

alejandro
18th May 2006, 09:56
Marius,bye bye,Hanul Ancutei s-a plictisit.
Te anunt de pe acum,Paul va fi moderator pe viata aici,asa ca drum bun:cya:
Cum a zis AJ,mai ramane remy si poate poate redevine ce-a fost OLS;)

Ps:AJ,felicitari:)

Angelina Jolie
18th May 2006, 10:08
Ca l-am dat afara pe bgd, ca am ajutat la mazilirea TR-ului si ca il am in colimator si pe remy?:D Mersi mersi, sunt unic stiu.

Vadim
18th May 2006, 10:10
Meriti sa fii moderator... :D

Angelina Jolie
18th May 2006, 10:13
Da stiu. Sunt cel mai meserias user de pe ols, recunosc.:D

alejandro
18th May 2006, 10:15
Modestule!!!
Daca devine AJ moderator,plec si eu de pe OLS,sa ma anuntati cand este demis!

Angelina Jolie
18th May 2006, 10:16
Tu si inca vreo cativa.:D

Vadim
18th May 2006, 10:38
Modestule!!!
Daca devine AJ moderator,plec si eu de pe OLS,sa ma anuntati cand este demis!
Hahahah, in alte parti nu ai probleme. :D

Angelina Jolie
18th May 2006, 10:40
Ioi ma, m-ai pus sef? Tulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaai moare ursu de ciuda.

Vadim
18th May 2006, 10:41
Fiecare are sansa lui... Ai fost votat in unanimitate, fara vreun vot impotriva... asa ca bafta. :)

Lidia
18th May 2006, 10:44
ioi... s-a retras TR-ul... no asta da veste buna
:cya: :cya:

felicitari lui AJ pentru post... PUP YOU :kiss:

Leo_
18th May 2006, 10:46
Angelino, ce facusi muica? te ingrasasi...nu-mi mai place de tine :D:D

Ursu carpatin
18th May 2006, 10:48
Angi s-o născut să fie şef! Da' al vostru, că pe mine.... Nu mor-mor de ciudă, aşa că banează-mă liniştit!
Normal că n-are nici un vot īmpotrivă! Că ăla de īncerca, era ca şi mort. Şitoţi ştiu asta!:D
Da' aud că toţi au numai cuvinte de apreciere la el... Nu departe de ziua asta erau cāţiva care-l īncondeiau! Vreţi exemple?:drak:

Angelina Jolie
18th May 2006, 10:48
Am facut si thread deja. Acu sa-i vad pe aia durii.:D

Vadim
18th May 2006, 10:48
@Lidia: Pacat, poate ar fi avut si el sansa lui...

@Ursu Carpatin: ce spui tu intra in categoria legende/povesti de adormit copiii. Chiar inainte de Angelina a fost propus si altcineva, intamplator tot de mine, iar votul a fost defavorabil. Nu s-a facut numirea, atat. Toata lumea are capul pe loc, chiar mai bine legat ca niciodata. :D Legende...

Lidia
18th May 2006, 10:53
Vadim: lol... ai corectat tocmai cand ma pregateam sa te trimit la oftalmologie :D
Sau asa de draga iti e aliss de ii vezi prezenta oriunde? :drak:

Ursu carpatin
18th May 2006, 10:55
Ursu Carpatin: ce spui tu intra in categoria legende/povesti de adormit copiii. Chiar inainte de Angelina a fost propus si altcineva, intamplator tot de mine, iar votul a fost defavorabil. Nu s-a facut numirea, atat. Toata lumea are capul pe loc, chiar mai bine legat ca niciodata. :D Legende...

Zău că nu! Ţin minte cine şi unde a postat. Dar nu am zis cu răutate! A fost doar o observaţie!

Angelina Jolie
18th May 2006, 10:56
No ii clar, bgd in spital, TR se sinucide, starsteel idem, si mai sunt cativa care nu-mi vin acum in minte.:D

Ursu carpatin
18th May 2006, 10:59
Fiecare are sansa lui...
Sper că nu te-ai gāndit.... Eu sunt de ăla care ia ban 14 zile şi stă 19!!!! :D

Vadim
18th May 2006, 11:02
Sau asa de draga iti e aliss de ii vezi prezenta oriunde? :drak:
Am adormit cu ea in gind azi noapte... :)

alejandro
18th May 2006, 11:31
Hahahah, in alte parti nu ai probleme. :D
N-am probleme,ca acolo nu se ia de mine:D

Lol, Vadim,vrei sa scapi de mine?


Modestule!!!
Daca devine AJ moderator,plec si eu de pe OLS,sa ma anuntati cand este demis!
Acum ce sa fac?Parasesc si eu OLS!
Mi-a parut bine de cunostinta!:cya:

Sergio
18th May 2006, 11:41
Cred ca nu mai voi posta pe OLS pe nici o sectiune ... Paul moderator ???
Ca parasesc forumul OLS nu o sa supere pe nimeni , tocmai invers.
Totusi, Vadim asta a luat-o pe aratura, m-a dezamagit. Il credeam om serios...
Treaba asta e ca si cum ai iesi cu o femeie si la a 3-a intalnire iti zice ca-i o curva profesionista ... nu se poate face nici un compromis.
MariusTR paraseste OLS.

PS: Daca Paul asta v-a fi decazut din drepturi , rog trimiteti un mesaj ... atunci o sa ma intorc.

Ramaneti cu Domnul, mai baieti!
Adio.
in cazul asta Paul va ramane moderator pe viata. :happy

alejandro, unde pleci mah? te retragi in glorie? :D sau doar te retragi?

One-Man Show
18th May 2006, 12:06
Treaba asta e ca si cum ai iesi cu o femeie si la a 3-a intalnire iti zice ca-i o curva profesionista ... nu se poate face nici un compromis.
MariusTR paraseste OLS.

N-are nicio legatura, da' dak nu-ti dai seama din prima eshti orb sau fff prost. ;)

desdemona
18th May 2006, 13:07
Da' aud că toţi au numai cuvinte de apreciere la el... Nu departe de ziua asta erau cāţiva care-l īncondeiau! Vreţi exemple?:drak:
Printre care si eu, nu e nici un secret :D So what? Cand am ceva de spus, o spun. Daca intr-o privinta am o parere proasta, asta nu inseamna ca acea persoana imi e definitiv si irevocabil antipatica. :happy Fiecare cu calitatile si defectele lui, trebuie doar sa analizezi ce primeaza intr-o situatie data. Asa ca am votat pentru. Sau dupa mintea ta ar fi trebuit sa fiu impotriva doar pentru ca intr-un anumit moment am fost dezamagita de niste treburi? :D Parca se zicea ca ai o varsta, ma asteptam la putina maturitate la varsta aia :D
Si pentru ca tot iti plac exemplele :D o sa-ti spun ca, de exemplu, Utilizator, ieppy, Red Heat si aliss imi sunt foarte, foarte, foarte dragi :kiss: Si mai sunt dinamovisti pe ols care sunt ok, desi impresia generala e alta. Ce-are.. stii tu ce cu prefectura? :D Pe mine m-a deranjat schimbarea de directie sau hai sa-i zicem modul de a pune problema :ok:
P.S. Spune-i prietenei tale ca nu e bine sa dea din casa :D

Vadim
18th May 2006, 13:20
N-am probleme,ca acolo nu se ia de mine:D
Nu ar fi mai simplu sa nu se ia de tine? :D

Paul
18th May 2006, 14:37
Ca l-am dat afara pe bgd, ca am ajutat la mazilirea TR-ului si ca il am in colimator si pe remy?:D Mersi mersi, sunt unic stiu.

1)TR s-a mazilit singur prin atitudinea sa ...
2) Maziliarea TR`ului a venit in urma faptul ca nimeni nu il mai baga in seama cu monologururile sale...

O sa`i simtit lipsa. Ma gandesc sa`mi dau demisia , poate mi`o si aproba cineva :yeah:

Paul
18th May 2006, 16:25
Hehe ... pai deja a inceput vanatoarea :ok:
Abia ce a fost numit si s-a si gandit la amicul lui Marius :drak:
Eu nu voi mai posta NICIODATA pe Europa si Intern, ca la fiecare post voi primi avertisment de la bistriteanu' lu' peste... bafta voua celorlalti
te invit sa postezi pe acolo , dar daca o vei face o sa am pretentia sa spui mai mutl decat celebrul "buna ziua stelisti" scris in mare tromba pe suporter steaua


Ma acu nu zic povesti ca-l urasc pe paul si el pe mine. Da io am luat un singur avertisment pt vreo 50-70 de mesaje offtopic, deci nu cred ca vaneaza pe nime'. Amu sa vedem cum continua.

De amu ai imunitate
Tot ce mai pot e sa iti sterg , sau sa`ti fac un thread numa tie , si sa`l mut pe diverse ...sau la Jurnal :D


ALELUIA!!! Rugaciunile mi s-au indeplinit. No buuuuun, mai ramane remy.:D
Ni ma, deja am 5005 mesaje. Toate GENIALE! Multumesc, dar nu e nevoie de felicitari.:)

Mnoah. Ai ramas fara obiectu muncii. Dara marius era sefu de pe Diverse , iar remy sefu de pe Intern. Numa cat ne`o numit mozi , ca deja astia au lasat-o mai moale . Cred ca suntem niste sperietori , cum ne-au pus mozi , cum s-au terminat cu infractiunile :ok:


Angi s-o născut să fie şef! Da' al vostru, că pe mine.... Nu mor-mor de ciudă, aşa că banează-mă liniştit!
Normal că n-are nici un vot īmpotrivă! Că ăla de īncerca, era ca şi mort. Şitoţi ştiu asta!:D
Da' aud că toţi au numai cuvinte de apreciere la el... Nu departe de ziua asta erau cāţiva care-l īncondeiau! Vreţi exemple?:drak:
El ii baiat bun.Da are valoare. Basca ca tre sa dea o (naveta de) bere , ca i`o i`am zis lu Vadim sa`l fac moderator. O zis Vadim mai intai ... "il punem bre , da nu`l vrea lumea , ca e copil rau si obraznic". Si cand colo la vot , toti o fost de acord :P

Mai am pe lista secreta vre`o 5 nume care tre sa ajunga in fonctie , asa ca aveti putintica rabdare :)

DanielAndrei
18th May 2006, 16:31
pot sa vad lista cu toti moderatorii de pe OLS si locul lor de munca??

Vadim
18th May 2006, 16:33
Lista e aici: http://www.onlinesport.ro/forum/showgroups.php

Locurile de munca si alte informatii despre ei sint private, daca te intereseaza ii poti intreba personal.

DanielAndrei
18th May 2006, 16:44
in caz ca nu te-ai prins prin locul de munca faceam referire la forumul pe care evolueaza.

Vadim
18th May 2006, 16:49
Nu exista contracte de exclusivitate. :D Lumea e mare, exista liber arbitru etc. :)

Ca forum de sport in .ro e unul singur: cel pe care il citesti acum. ;) In rest, simulacre, refulari, cosuri pe fata. :drak: Ce ne-am face daca din cand in cand nu ar mai fi putin fun? :cool:

dlgicu
18th May 2006, 19:20
cred ca DanielAndrei se referea la THREADURILE pe care le modereaza fiecare, dar acum fiecare cu ce-l doare; oricum, linkul respectiv ar fi trebuit sa-l lamureasca

Paul
18th May 2006, 20:00
pot sa vad lista cu toate moderatoarele de pe OLS si numele lor de telefon ?

desdemona
18th May 2006, 20:24
Degeaba, la cea mai sexy dintre ele - AJ - suna mereu ocupat :D

Angelina Jolie
18th May 2006, 22:30
P.S. Spune-i prietenei tale ca nu e bine sa dea din casa :D
Sa stii ca nu i-am zis ursului absolut nimic. Chiar am fost surprins cand i-am vazut mesajul. Sincer.