PDA

View Full Version : Zidane



Jerry20cm
17th May 2006, 13:09
Cred ca am spus totul cu titlul thread-ului.

Sasuke Uchiha
17th May 2006, 14:21
da
al thread inutil !!!
zidane cel mai bun jucator din 98-03 pacat ca a stat ultimii 2 ani degeaba

Jerry20cm
17th May 2006, 14:35
Dak tu consideri ca Zidan nu merita macar un thread atunci frate apucate de gatit si lasa drqe fotbalul pt. cunoscatori.

Sasuke Uchiha
17th May 2006, 14:37
:sleep:

scuze don cristiano, mare cunoscator si maestru al fotbalului....

:sleep:

Jerry20cm
17th May 2006, 14:46
Scuze-le iti sunt acceptate....:D :D :D
Hai ca avem meci cu retrogradatzi aia nu mai pot discuta pe threadul asta :D ..trebuie sa ma cert cu aia pe intern:D

Sasuke Uchiha
17th May 2006, 14:59
:D ok!
serios acum... zidane merita un thread special pt el, dar acesta vine acu prea tarziu, cat va mai juca zidane ?...3-4 meciuri cu franta si atat, threadul acesta va "muri" in scurt timp, de aceea am zis ca e inutil...nu ca nu merita

sa puna cineva palmaresul lui...

delaparis
17th May 2006, 15:10
Zidane mai joaca 7 meciuri cu Franta la CM ... :P

Jerry20cm
17th May 2006, 15:17
:D ok!
serios acum... zidane merita un thread special pt el, dar acesta vine acu prea tarziu, cat va mai juca zidane ?...3-4 meciuri cu franta si atat, threadul acesta va "muri" in scurt timp, de aceea am zis ca e inutil...nu ca nu merita

sa puna cineva palmaresul lui...

Aici ai si tu dreptate...da am zis asa ca amintire:D

mblue
17th May 2006, 15:22
cel mai bun fotbalist pe care l-am vazut vreodata jucand.nu l-am prins prea mult pe maradona, nu i-am prins deloc pe cruyf si pele.parerea mea e asta: din 90 pana acum e cel mai bun fotbalist din lume.

Thanya
5th June 2006, 03:06
da
al thread inutil !!!
zidane cel mai bun jucator din 98-03 pacat ca a stat ultimii 2 ani degeaba

L-ai vazut pe el stand?...aaaa,atunci era accidentat..glumetule!!Inutil e post`ul tau,de asta poti fi sigur.Un thread despre Zidane merita deschis si peste 50 de ani,
E pacat ca s-a retras,insa este inca o dovada ca Zidane, e un mare caracter si un jucator caruia ii place sa fie printre primii.O sa ma bucur din plin de evolutia lui in astea 7 meciuri in care va mai evolua.

Nixx
6th June 2006, 01:51
N-are Franta fata de 7 meciuri la Mondiale. Cred ca mai joaca Zidane maxim 5 meciuri...

pinki
7th July 2006, 16:01
vai! threadul meu preferat :drak: eu nu inteleg ce-l vede lumea pe-asta marea senzatie si marele geniu al fotbalului, da, e bun, da' nu e unic si nu e cel mai mare din '90 incoace... sau sa fie oare ca ma enerveaza pe mine la culme si de-aia nu-i vad marea valoare? :yeah:

kain
16th July 2006, 14:19
Din 90 si pana in 2006 :

1.Zidane
2.Ronaldinho
3.Rivaldo
4.Romario
5.Ronaldo
6.Hagi
7.Figo
8.Nedved
9.Baggio
10.Raul

*Asta e parerea mea.. sper sa nu fi omis pe cineva.

SILVIU99
16th July 2006, 14:24
Din 90 si pana in 2006 :

1.Zidane
2.Ronaldinho
3.Rivaldo
4.Romario
5.Ronaldo
6.Hagi
7.Figo
8.Nedved
9.Baggio
10.Raul

*Asta e parerea mea.. sper sa nu fi omis pe cineva.


sunt de acord cu tine dar zidane nu va mai sta mult pe 1 pt ca RONALDINHO a cam fost NR 1 in ultimi doi ani si va mai fi zic eu 2-3 anii/hello

delaparis
16th July 2006, 14:27
Eu as cita si pe Del Pierro pe undeva dar nu stiu in locul cui.
Probabil in locul lui Nedved...

kain
16th July 2006, 14:28
Sper sa fie.. pentru ca merita.. nu a mai vazut lumea de multa vreme un asemenea talent.. :great:

realmadrid.com
5th September 2006, 21:14
http://www.onlinesport.ro/sport/fotbal/international/index.php?meniuId=38&viewCat=370&viewItem=9427 :happy

Ha Ha Ha :happy, calaul vrea scuze de la Zizou :D...ce tupeu infect pe idiotul asta :no:

inter
5th September 2006, 21:36
Ha Ha Ha :happy, calaul vrea scuze de la Zizou :D...ce tupeu infect pe idiotul asta :no:

"idiotul" ala e Campion Mondial :D:D

realmadrid.com
6th September 2006, 00:03
Si daca un cretin castiga la loto, tot cretin ramane, doar ca are niste bani in plus :D. Jalnic ca vrea scuze, dupa ce a provocat eliminarea lui Zidane, care spre deosebire de Materazzi, nu are decat cateva iesiri necontrolate si faulturi dure :D.



'S-a făcut pace după un război mondial şi noi, eu şi Zidane, nu o putem face? încheie Materazzi. O pace între bărbaţi, dar bineînţeles fără atâta atenţie mediatică. Pentru asta uşa casei mele va fi întotdeauna deschisă. Iar Zidane, dacă vrea, ştie cum să-mi afle adresa'.

:happy :happy :happy

pinki
6th September 2006, 11:28
pai capatzana ar trebui sa-si ceara si el scuze.

kain
6th September 2006, 20:49
Cum l-a provocat Materazzi pe Zidane

Fundaşul central al Italiei la Mondialul 2006, Marco Materazzi, a povestit cotidianului Gazzetta dello Sport cum a provocat eliminarea lui Zinedine Zidane în finala turneului, cu Franţa. "L-am tras de tricou, iar el mi-a zis că, dacă-l vreau neapărat, mi-l dă la sfîrşit. Atunci eu i-am spus că aş prefera-o mai degrabă pe sora lui", a dezvăluit Materazzi. Zidane
a reacţionat furios, lovindu-l pe fundaşul Interului cu capul în piept, ceea ce i-a adus eliminarea. Francezii au pierdut trofeul după prelungiri şi lovituri de departajare. :headbang:

pinki
7th September 2006, 12:20
deci concluziile sunt clare, zidane e un idiot. :D mare chestie ce i-a zis, in loc sa fie bucuros ca sora=sa e dorita :yeah:

realmadrid.com
7th September 2006, 17:14
In mod normal, nu reactiona asa, dar tensiunea finalei si-a spus cuvantul. Iar faptul ca Mieatierazii, a declarat ca n-a stiut ca Zidane are sora, cand l-a jingnit, este cea mai penala scuza auzita ;). Si pana acum, de ce zicea ca nu s-a legat de familia lui si acum recunoaste ca i-a jignit sora. Idiot este Materazii, dar nu conteaza, Zidane ramane Zidane, un jucator iubit de milioane de oameni, iar Materazi, un calau in tara sa, in afara nu valoreaza 2 lei ;)

inter
7th September 2006, 17:19
In mod normal, nu reactiona asa, dar tensiunea finalei si-a spus cuvantul. Iar faptul ca Mieatierazii, a declarat ca n-a stiut ca Zidane are sora, cand l-a jingnit, este cea mai penala scuza auzita ;)

ce sa spun .. acu daca Zindan era (a fost) superjucator trebuia sa stiu ca are sora? ...
ma lasi ... daca ii zicea ceva de mama il intelegeam ... da asa e aiurea ...nu stiam ca daca Raul e un simbol pt. merengues.. eu tre sa stiu ce frati si surori are .. cati nepoti,daca ii mai traiesc parintii si sunt sanatosi, samd.... e aiurea!

sHperacLu
7th September 2006, 21:03
"Many footballing pundits have said that this is THE greatest end to any career of any profession in the history of Career Ending. Headbutting an Italian. Period."

© Uncyclopedia :D

pinki
8th September 2006, 11:44
mie nu mi se pare ca l-a jignit cand i-a zis ca mai bine pe sora-sa. daca zidane ii zicea ca i=o da pe sor-sa si materazzi ii zicea ca mai bine ii da tricoul, atunci era jignire. parerea mea :D

Thanya
12th September 2006, 17:20
Si stie cineva ce i-a zis,sigur?
Gestul lui Zidane a fost foarte urat dar probabil ca oricine ar fi fost in situatia lui ar fi procedat la fel!!
Nu cred ca i-a zis doar de sora lui,pentru ca Zidane nu este Wayne Rooney ca sa faca circ pentru orice fleac si era constient de importanta meciului.Eu cred ca a fost ceva mai grav!!

pinki
12th September 2006, 17:46
ba cred ca tocmai asta e problema, nu cred ca a fost constient de nimic zidane in momentul ala, nici ce moment era, nici unde se afla, etc. eu cred ca zidane nu are scuza, iar daca materazzi i-a zis doar ca "mai bine pe sora-ta", cu atat mai mult. in fond, e de bine :D

Thanya
12th September 2006, 18:15
Da?Cred ca tu vorbeshti despre altcineva!Eu vorbeam de Zinedine Zidane,francezul......si sunt sigura ca shtia unde se afla si in ce moment!!Mai sunt sigura inca de un lucru: Zidane a fost scos din pepeni urat de tot de a facut asha ceva.
Cred ca o faci prea de tot "Zidane nu are scuza"....la cate batai am vazut in meciuri,Zidane e mic.Insa problema mare a fost ca e` implicat Zidane,un maestru.
PS_cum poti sa sustii 2 echipe care sunt rivale inca de pe vremea cand nu exista televizor color?Sa nu mai spui pe unde te duci ca eshti suporter blanco dar in acelasi timp si catalan,ca o sa te lege careva!!

pinki
13th September 2006, 13:21
Da?Cred ca tu vorbeshti despre altcineva!Eu vorbeam de Zinedine Zidane,francezul......si sunt sigura ca shtia unde se afla si in ce moment!!Mai sunt sigura inca de un lucru: Zidane a fost scos din pepeni urat de tot de a facut asha ceva.
Cred ca o faci prea de tot "Zidane nu are scuza"....la cate batai am vazut in meciuri,Zidane e mic.Insa problema mare a fost ca e` implicat Zidane,un maestru.
PS_cum poti sa sustii 2 echipe care sunt rivale inca de pe vremea cand nu exista televizor color?Sa nu mai spui pe unde te duci ca eshti suporter blanco dar in acelasi timp si catalan,ca o sa te lege careva!!

pentru ca traiesc in romania si nu in spania. daca traiam in spania, probabil aparea numai una, asa cum din romania este numai steaua. si pt ca echipa de suflet e steaua, pe restul le simpatizez, tin cu ele cand joaca, nu e pasiune asa de mare. nu-mi da tu mie lectii. cat despre "zidane nu are scuza", e parerea mea, respect-o, ca suntem intr-o lume libera si toti avem dreptul la opinie, nu? :ok:

Thanya
16th September 2006, 02:04
O respect,dar nu o accept!!Am voie ca doar suntem intr-o tara libere,nu?Cat despre faza cu sustinutu` a 2 echipe rivale.....cand este El Clasico,cu cine ti`?
PS_si daca nu faceai "Quote",stiam ca mie mi te adresezi!!!

pinki
16th September 2006, 19:55
cu barca.

Thanya
20th September 2006, 01:53
Aha....si de la Real iti place doar echipamentul?:D Sunt batuta-n cap,chiar nu inteleg :confused:
on_ Zidane este un jucator prea mare(fost jucator),un simbol al fotbalului si eu nu-mi permit sa-l critic sau sa cometez gestul sau,cu toate ca am facut-o.Deci chiar nu-l condamn pentru ceea ce a facut,sunt sigura ca a fost foarte jignit!!

pinki
20th September 2006, 11:54
realul a fost prima echipa din afara care mi-a placut, pentru ca erau multi brazilieni (si mai sunt) pe-acolo, si eu sunt fana brazilia. barca imi place de cand l-am descoperit pe ronaldinho, realul a inceput sa ma cam dezamageasca in momentul in care s-a umplut de staruri si nu mai facea nimic, jucau toti prost.

ontopic: mie nu mi-a placut niciodata zidane, apreciez ce a facut ca fotbalist dar tot nu-mi place, asa ca, cu atat mai putin pot sa-i accept gestul :D

Thanya
20th September 2006, 12:47
La o chestie de genul acesta trebuie sa fim obiectivi.Nici mie nu mi-a placut niciodata Ronaldinho si nici n-o sa-mi placa,dar asta nu inseamna ca nu accept laudele care se aduc la adresa brazilianului!!!Totusi e ciudat ca nu ti-a placut niciodata Zidane....fiecare cu gustul sau!!!

realmadrid.com
30th January 2007, 19:06
http://www.onlinesport.ro/stiri/multimedia/13692/video-materazzi-intrari-criminale.htm

Materrazi "loveste" din nou :D...provoaca, si isi mai primeste un cap in piept. Totusi...nu inteleg, de ce nu ii trage unu un cap in gura, poate nu se mai ridica vreo 3-4 luni...1 an :D