PDA

View Full Version : Iorgulescu presedinte la Steaua...



S2K
17th May 2006, 11:14
Cred ca in primul rand ii va trebui un scaun special care sa ii poata suporta greutatea...

Paul
17th May 2006, 13:20
In primul rand e o speculatie.
In al doilea rand , as fi de acord sa vina daca , chiar este nevoie de el , si sa i se dea atributii clare. Nu sunt de acord insa , sa vina doar ca e prietenul lui Olaroiu , si alte chestii de genul !

S2K
17th May 2006, 13:40
Atributii clare pe mosia lui fecali... :D

Paul
17th May 2006, 14:53
vezi tu .. protocoale , sprituri , secretar a la Zotta (:evil: ... ce meciuri la Steaua - Rapid : Rada vs Stoica , Iorgulescu vs Zotta :D) , echipa a II-a , chestiuni d`astea :D

S2K
17th May 2006, 14:56
Chiar asa, rada ala ce face la rrapid in afara faptului ca vorbeste prostii? Sau asta e de fapt contractul lui? :D

Paul
17th May 2006, 15:09
antrenor secund :D

On topic: Avem oare nevoie de o conducere asa stufoasa. Pe langa Gigi , MM si Argaseala ne mai trebuie inca unu` ?

S2K
17th May 2006, 15:22
Mai este loc chiar de mai multi, nu doar de unul singur, dar nu exista din pacate o organizare clara. Pacat mare. Echipa este foarte bine organizata, dar clubul mai putin, cam bate vantul.

uti2102
17th May 2006, 16:59
Abia a scapat FCN de "fratele" tatalui blaturilor shi credetzi ca-l ia Steaua ?! Sa fim serioshi...

Paul
17th May 2006, 17:02
Nici io nu cred ca are ce cauta la Steaua , decat daca stim exact cu ce scop vine!

One-Man Show
17th May 2006, 17:36
yo am votat "e o idee buna". in conditiile de aku' (netoiu& buduru la dinamo/ "vama" la rapid/ horoba& daddy jean ) e binevenit gino...nu stii cand ai nevoie de un moggi akolo :D

Paul
17th May 2006, 17:38
avem nevoie pe dracu ... peste 3-4 ani poate se face lumina si picam de fraieri :D

Elphax
17th May 2006, 17:46
Nu mai sunt de mult stelist, dar asa, ca microbist in general, care ar fi avantajele venirii lui Iorgulescu. Ceva argumente?

Paul
17th May 2006, 17:49
se zvoneste ca ar fi proprietarul lui ronaldinho :D

Elphax
17th May 2006, 17:53
da? ce chirie ii plateste ronaldinho lui iorgulescu?
sau e vorba de abtibilde care se lipesc in albumul WC2006? :)

SORENSEN
17th May 2006, 18:00
Chiar asa, rada ala ce face la rrapid in afara faptului ca vorbeste prostii? Sau asta e de fapt contractul lui? :D
am adoptat si noi metoda "politicaly corect" fiind in zona cu o minoritate indo-romana puternica a trebuit sa aduca si din randul lor un fost pseudo-jucator de aceasi minoritate ca deh da bine la corsicani sau alte specimene ...
Cat despre Iorgulescu ce sa zic... ce nevoie e de inca un costum ...cand de fapt e nevoie de : cautatori de talente ,antrenori de juniori profesionisti,preparatori fizici tot pt juniori etc...
Ne trebuie Iorgulescu....:rolleyes: ce sa mai...

One-Man Show
17th May 2006, 18:14
Nu mai sunt de mult stelist, dar asa, ca microbist in general, care ar fi avantajele venirii lui Iorgulescu. Ceva argumente?

Dak a reusit sa tina Progresu' pe linia de plutire cre' ca poate face multe cu $$$ lu' Jiji + ca are ceva mai multa influenta pe la Comisii (tb sa te gandesti shi la mijloace specifice cand ai de-a face cu simpaticii ashtia din Liga 1).

Universal
18th May 2006, 22:51
Ca om este cam ciudat,ca presedinte cred destul de slab in fata lui Becali.Avem nevoie de unul puternic

mirung
18th May 2006, 23:06
Iorgulescu e un individ extrem de influent si abil:
la National vindea 10 jucatori la fiecare 6 luni si iar intra intre primele 4locuri;
Relatii foarte bune in lumea impresarilor (altii decat Becali&Becali).
La un club cu buget bun poate realiza multe:
Bun de Steaua!!!

S2K
19th May 2006, 13:04
Adica cu alte cuvinte un individ corupt pana in maduva oaselor. Nu stiu cum sunteti voi, dar eu prefer Steaua sa fie curata chiar daca joaca in B decat sa castige titlul cu magarii facute de fecali si cei de langa ei.

cimitiru branesti
19th May 2006, 13:14
Adica cu alte cuvinte un individ corupt pana in maduva oaselor. Nu stiu cum sunteti voi, dar eu prefer Steaua sa fie curata chiar daca joaca in B decat sa castige titlul cu magarii facute de fecali si cei de langa ei.

Acum depinde si cum se comporta contracandidatele...daca ele incep sa fac blaturi, atunci as accepta orice de la Steaua, numai sa ia campionatul!

S2K
19th May 2006, 13:38
Raman la parerea ca Steaua are resursele necesare pentru a castiga curat un campionat, indiferent de cate blaturi fac adversarii.

Universal
19th May 2006, 15:37
Hm..atunci sa-l ia,daca este bun

Elphax
19th May 2006, 17:01
Mie imi pare un om uns cu prea multe alifii.
Din cate am vazut eu, la national facea ceva de genu:
schimba multi jucatori, chiar antrenor, echipa juca bine, ajungeau sus fara sa fie bagati in seama prea serios. Dupa ce ajungeau pe podium incepeau sa vanda meciuri ca sa isi vaca Gino si restul banii pentru sezonul urmator. Mai vindeau iara ceva jucatori, mai importa ceva si o lua de la capat.
La steaua nu cred ca merge asa...
Ce zic stelistii?

Elphax
19th May 2006, 17:03
Universal - ti-ai spalat tricoul? :))