PDA

View Full Version : Otelul-Lokomotiv Sofia, Turul II preliminar din Cupa UEFA



Doctor_Satan
10th August 2007, 11:25
Cine se va califica dupa aceasta confruntare?
Argumente si discutii, aici.

sportivamm
12th August 2007, 11:48
:P bineinteles Otelul!:rolleyes:

megastar
12th August 2007, 12:15
Se califica Otelul... Va fi egal in Bulgaria , si la Galati cu 10000 de oameni in spate bate Otelul.

STEELMAN
12th August 2007, 14:51
cica ar avea o echipa de hodorogi iar nu stiu ce atacant de la ei care a iesit gogheterul ligii sezonul trecut l-au maritat pe la rusi..
daca levski cea mai buna echipa de la ei a fost eliminata de niste pescari noi de ce nu i-am scoate pe rapidistii astia in varianta slava?

megastar
12th August 2007, 21:56
Nu mi-e frica de ei ci mi-e frica de noi.

Cluj4Poli
16th August 2007, 19:52
bafta multa, aveti nevoie!!!

Patriots
16th August 2007, 20:11
Trebuie sa scoatem un egal la bulgarii , ca la noi ii batem sigur.

Universal
16th August 2007, 21:04
Hai mai ca se poate daca se vrea :ok:

Doctor_Satan
16th August 2007, 21:23
Lokomotiv Sofia-Otelul Galati 1-0 la pauza, multumita jalnicului Sarghi! Si Nogo a avut partea lui de vina la primirea golului!

Universal
16th August 2007, 21:26
Ce zici, isi revin otelarii?

Hard
16th August 2007, 22:21
nu :) ,poate la retur in fata a 10 000 spectatori.

Doctor_Satan
16th August 2007, 22:29
Primul gol al lui Sarghi, al doilea al lui Gribauskas, care nu e capabil sa retina o minge si golul trei al camerunezului, care visa in careu.
De partea noastra, un gol superb al lui Seme si 4 ocazii monumentale ratate, din care una de singur cu portarul!
Rezultat final si jenant, Lokomotiv Sofia-Otelul Galati 3-1
Sperantele noastre raman in returul de la Galati!
Forza Otelul! Inca se mai poate!

bada_otelul
16th August 2007, 22:34
doctore,kim a ratat cu poarta goala din 2 metri!.calificarea se joaca,loko imi cam aduce aminte de hit gorica,si aia cu bulanul cat carul si valoare nexam.daca am jucat mai bine decat ei fara jelev si szekely(imaginati-va meciul cu jelev in locul lui sarghi si szekely in locul lui gado) probabil castigam fara probleme.de kouha nu spun nimic desi am auzit ca e mult peste gryba.
asta e,castigam acasa la scor si ne calificam.singurul lucru de care imi mai este frica e sa nu se accidenteze careva

valy19
17th August 2007, 00:58
hai otelul nui nimic ii bateti pe bulgari acasa cu 3-0

Doctor_Satan
17th August 2007, 08:30
Ca sa nu mai vorbim de faptul ca gainarul de arbitru trebuia sa dea un cartonas rosu in a doua repriza, la o intrare din spate mult dupa ce galateanul daduse pasa!

Doctor_Satan
31st August 2007, 08:46
Ne-a parasit norocul mai ceva ca-n meciul tur! Un gol anulat, o bara si 2 ratari singuri cu portarul!
Mi-era o ciuda de-mi venea sa sparg totul prin casa! Macar de jucam precum CFR-ul, ca atunci nu-mi parea rau!
Am meritat calificarea, dar lipsa de concentrare si de sansa si-au spus cuvantul!

bada_otelul
31st August 2007, 10:36
Ne-a parasit norocul mai ceva ca-n meciul tur! Un gol anulat, o bara si 2 ratari singuri cu portarul!
Mi-era o ciuda de-mi venea sa sparg totul prin casa! Macar de jucam precum CFR-ul, ca atunci nu-mi parea rau!
Am meritat calificarea, dar lipsa de concentrare si de sansa si-au spus cuvantul!

uiti de lipsa de experienta,bulgaroii aveau o gramada de mosi in echipa dar cu experienta pe cand majoritatea jucatorilor nostri acum 1 an 1 an jumate erau prin ligile inferioare sau in campionate slabe

Hard
1st September 2007, 00:28
Dr Satan a specificat ca Lokomotiv este a doua echipa a Sofiei.E de fapt a treia dupa Cska si Levski.

Doctor_Satan
1st September 2007, 12:47
Asa, rasuceste cutitul in rana!

Bada, nu vad ce multa experienta iti trebuie ca sa tratezi un meci cu seriozitate maxima! Dubla cu Trabzon a fost cu mult mai dificila si am reusit sa castigam ambele meciuri! Cred ca performanta asta li s-a urcat la cap!

megastar
1st September 2007, 15:36
Gresesti... eu am vazut o echipa luptand, tragand din toate pozitiile. Nu am nimic ce sa le reprosez, am fost cu vreo 10 clase peste bulgari, numai ca nu am inscris. Ce ai sa le reprosezi?

bada_otelul
1st September 2007, 17:07
Asa, rasuceste cutitul in rana!

Bada, nu vad ce multa experienta iti trebuie ca sa tratezi un meci cu seriozitate maxima! Dubla cu Trabzon a fost cu mult mai dificila si am reusit sa castigam ambele meciuri! Cred ca performanta asta li s-a urcat la cap!

experienta europeana.crezi sau nu dar intr-un fel se joaca un meci de uefa si altfel unul de campionat.chiar si in cu[pa romaniei se joaca altfel decat in campionat.

Doctor_Satan
1st September 2007, 18:07
Sunt de acord cu stilul de a juca in cupe si in campionat! Dar eu credeam ca vor aborda dubla cu locomotiva la fel cum au abordat dubla cu Trabzon.
Daca stau un pic si ma gandesc, singurii jucatori care au gresit au fost cele 2 ciori din defensiva, Griba si Jula, cel din urma doar pentru lipsa de concentrare.

megastar
1st September 2007, 18:20
Spune nu discriminarii rasiale.

bada_otelul
1st September 2007, 18:45
Sunt de acord cu stilul de a juca in cupe si in campionat! Dar eu credeam ca vor aborda dubla cu locomotiva la fel cum au abordat dubla cu Trabzon.
Daca stau un pic si ma gandesc, singurii jucatori care au gresit au fost cele 2 ciori din defensiva, Griba si Jula, cel din urma doar pentru lipsa de concentrare.

kim de la 2 metri,szekely singur cu portarul...calificarea a fost pierduta de toti desi in tur apararea(nogo,sarghi si ngapounou) plus portarul ne-au costat 3 goluri(primite)

Doctor_Satan
1st September 2007, 19:04
Spune nu discriminarii rasiale.

Cand vad ce tampenii fac aia 2, din ciori si cretini nu-i mai scot!

megastar
1st September 2007, 21:59
Tampiti sunt, cel putin Betrand ala.Insa ciori... e cam mult spus. Sa se duca sanatosi de unde au venit.

Universal
1st September 2007, 22:01
Dr Satan a specificat ca Lokomotiv este a doua echipa a Sofiei.E de fapt a treia dupa Cska si Levski.

gresit, este a patra dup Levski, CSKa si Litex Lovech, dar si asa au mers mai departe :(

megastar
1st September 2007, 23:00
In ce ordine ati pus voi echipele, ca daca mai apare cate unul pe aici, va ajunge pe pozitia a 30-a

bada_otelul
1st September 2007, 23:35
saptamana neagra continua,acum avem si doliu la echipa :(
nu se termina ghinioanele si nenorocirile astea odata...

Doctor_Satan
2nd September 2007, 12:48
Care-i problema, ca n-am vazut in nici o stire!

megastar
2nd September 2007, 13:12
A murit mama lui Grigoras