PDA

View Full Version : campionat NBA live 2006



ShaqSpear
16th May 2006, 11:57
pt amatorii jocului de baschet puteti sa va inscrieti pe site ul www.nbatournament.cabanova.ro :ok:

Raptor
16th May 2006, 12:58
Bine ca mi-ai zis ca de mult cautam asa ceva.

cristane
16th May 2006, 17:48
Tare. Just one question: cind incepe si cind se joaca meciurile?

ShaqSpear
17th May 2006, 07:38
Va incepe in momentul in care vor fi preluate toate cele 30 echipe. Deocamdata au mai ramas 18 locuri vacante. Meciurile se vor juca in timpul saptamanii, cate 4 etape pe saptamana.

Florian GG
17th May 2006, 11:26
Interesant! Mai am o intrebare insa: banuiesc ca meciurile se vor juca Human vs Human direct ip right? pai daca da ce conexiune ar tr sa mearga decent fara frame-uri and shit? Eu sunt prin fibra acum la Erdeesh

cristane
17th May 2006, 16:08
Eu inca nu sint nicaieri. Probabil saptamina viitoare voi deveni client al C-Zone Bucuresti, unde am auzit ca e chiar ok. Daca nu incepeti pina atunci, ma bag si eu.

ShaqSpear
18th May 2006, 11:59
Dak esty la RDS n ar tb sa fie probleme, deci, stay linistit se va renunta la anumite details precum spectatorii, juktorii de rezerva reflexii shi la nevoie poate chiar se va scadea din detaliile juktorilor din teren. Spre deosebire de fifa NBA e mai avansat din pct de vdr al graficii, dar la multiplayer ink nu au reushit sa l ridice la aceeasi performanta.
Da , mai e timp . Mai mult de o saptamana pana vom pune la punct toate detaliile. Mai sunt 13 locuri libere in campionat gata sa fie ocupate deci cei kre mai doriti sa va inscrieti , nu ezitati, iar dak aveti probleme temporare nu ezitati sa ne comunicati pe ID de mess de yahoo manutdfanromeo sau foquetyo , sau prin mail la adresele respective. Salutari