PDA

View Full Version : Ati paria tot ce aveti pe STEAUA-BACAU???



alwex
15th May 2006, 18:02
deschid threadu` asta la initiativa lu` hop ;) sh`a mea :P
incep eu primu` cu un NU :evil: pt k yo as juca scor corect 1-1... parerea mea
deci.... DA sau NU??

Dregan
15th May 2006, 18:07
deschid threadu` asta la initiativa lu` hop ;) sh`a mea :P
incep eu primu` cu un NU :evil: pt k yo as juca scor corect 1-1... parerea mea
deci.... DA sau NU??



Bai dar voi sunteti incorigibili:D Ca si la Rapid - Gloria voi spune acelasi lucru: pe o cota de doi bani nu se merita sa risti nimic!!!!!

Vand vise
15th May 2006, 18:51
e prea mare valoare intre echipe... 2 solist :D
bacau - steaua

Hopshio
15th May 2006, 19:47
multumesc alwex:)...io zic ca bate steaua...:P

Dudubetwin
15th May 2006, 19:57
nici nu se pune problema !! pariez toata recolta de fasole de anu trecut a lui bunica`mea pe 2 pauza / 2 final, adica STEAUA!!

Hopshio
15th May 2006, 19:59
:);...sper sa mai aiba ce manca bunicata...:))dak pierzi:P

iuli
15th May 2006, 20:16
poftim????

dak la rapid-gloria am zis nu...acum pun toti banii pe care ii am pe steaua...blat mai clar ca asta nu e...

am vreo 5 milioane...si am vreo 40 de euro si sper sa ii inmultesc am un bilet in desf la gb....toti banii !!

relansat
15th May 2006, 22:23
Numai despre blaturi se discuta p`aici :) ... imi sunteti al dreak de simpatici (cum ar zice shpanchiu` din LPF), dar putina seriozitate va rog ...

cu pronostic 2 pe acest meci nu vei reusi sa`ti faci nici macar o anexa la casa ... deci NU - nu mi`as paria "vila" pentru un meci care pare un amical

intre prima si a doua echipa a Stelei ... @iuli sper sa iti iasa biletu`

ady51a
15th May 2006, 22:47
E posibil sa avem o mare surpriza la meciul asta si sa uite agentiile de pariuri ca se mai joaca, 2 mare cat Casa Poporului.

Paul
15th May 2006, 22:51
In conditiile in care cota e 1.30 , iar la Gloria - Rapid a fost 1.35 (la Astra in prima zi) nu cred ca se merita.

Steaua e super favorita da 1.30 e o cota de kkt.Orice e posibil, mai ales ca Steaua nu a batut la Bacau de 3 ani (ultimele 2 rezultatele : 0-0 si 2-2)!!!

archaeus
15th May 2006, 23:30
Corect, dar acu 2 ani si anu trecut Bacaul avea o echipa cat de cat mai buna decat acum. Eu pun pariu cu tine ca daca ne strangem 11 insi de pe forum, intram in cantonament 10 zile si dupaia jucam la Bacau nu luam bataie :ok:

Diferenta de valoare e prea mare ca sa se poata intampla ceva. Poate doar sa isi dea Steaua 2-3 autogoluri. Dar in fotbal orice este posibil.

b3bito
16th May 2006, 00:01
bacaul in primul rand nici nu mai are pt ce sa joace...jucatorii de valoare nu mai are....cred k si o echipa din divizia C bine antrenata si cu o conditie fizik excelenta,iar bate...

Shumu
16th May 2006, 00:07
Steaua va castiga toate meciurile pana la sfarsit! a avut gigi grija ! bate steaua fara probleme, daca aveti nr lui becali puteti sa-l intrebati si in ce minut se marcheaza primul gol..vedeti poate stie si cine..

delaparis
16th May 2006, 00:10
Au inceput sa-mi placa subiectele pe aici ...

TRAIASCA FOTBALUL ROMANESC /hello /hello /hello :yeah:

razwan_vs
16th May 2006, 06:50
lasa ca nici fotbalul francez nu o duce mai bine dc au fost depunctate PSG si marseille :drak:

relansat
16th May 2006, 07:02
@schumu`: vezi ca mai are o deplasare in Moldova in ultima etapa :)

razwan_vs
16th May 2006, 07:31
:D cu echipa care a ingropat greii bucurestiului inafara de sportul :(

bran
16th May 2006, 09:18
As paria tot ce am si inca ceva pe deasupra pe doi solist.:yeah: Din pacate nu am nimic. Singurul lucru bun care va rezulta in urma acestei partide este retrogradarea celei dea doua echipe a stelei, pardon a bacaului in divizia B.:evil: Si sa speram ca vor promova cand va iesi Sechelariu din puscarie.:sleep:

DR. LITTO
16th May 2006, 11:44
mie sincer mi-e cam frica sa nu vina Copos sa-i "stimuleze" pe bacaoani ... :D :yeah: STEAUA :yeah:

Vraciul
16th May 2006, 14:34
gigi e cam pretin cu seche.....

razwan_vs
16th May 2006, 20:03
Seche mizează pe o victorie a Stelei la două goluri diferenţă :drak:

Dumitru Sechelariu spune că echipa sa nu poate pune probleme formaţiei din Ghencea, aducând în discuţie argumentul că jucătorii săi nu au fost în stare să obţină decât un singur punct în acest retur de campionat :happy

Laurenţiu MUSCALU
Dumitru Sechelariu a declarat recent că Steaua poate câştiga la o diferenţă de cel puţin două goluri în meciul de mâine.
“Nu am luat decât un punct în acest retur. Cu Naţionalul în prima etapă. Am uitat să ne mai bucurăm. Echipa este blazată. Aşa că nu putem avea pretenţii în faţa Stelei. Glumind puţin, putem spune că miercuri se vor întâlni prima şi a doua echipă a Bacăului, la câţi fotbalişti am transferat în Ghencea. Chiar şi aşa, nu va fi un meci amical. Cred că nimeni nu poate spune ceva dacă ne va bate Steaua. Sunt totuşi semifinaliştii Cupei UEFA. Am luat bătaie de la echipe mult mai mici. Steaua este pe val şi nu se va încurca la Bacău. Titlul nu se va decide aici. Mai sunt trei meciuri tari: Sportul - Steaua, CFR Cluj - Rapid şi Rapid - Sportul. Acolo se va da adevărata luptă”, a spus fostul primar din urbea lui Bacovia.
Dumitru Sechelariu precizează că Bacăul a ajuns să fie cea mai cuminte echipă din prima divizie, pentru că nu mai bate pe nimeni în campionat. “Nu am jucat rău, dar am avut şi ghinion. Cred că s-a vrut retrogradarea noastră. S-au pus şi cu arbitrii pe noi. Ne-au terminat puţin câte puţin. Aşa se întâmplă cu echipele mici”, a comentat Seche.
Totodată, patronul băcăuanilor crede că Dorin Goian va ajunge în scurt timp la una dintre echipele importante ale Europei. “Dorin Goian va ajunge la un club mare din străinătate. Are faţă şi de Real Madrid. Valorează foarte mulţi bani, fiind unul dintre cei mai în formă fundaşi centrali din Europa”, a încheiat Dumitru Sechelariu.

archaeus
16th May 2006, 22:20
mie sincer mi-e cam frica sa nu vina Copos sa-i "stimuleze" pe bacaoani ... :D :yeah: STEAUA :yeah:


e ca si cum ai stimula un melc cu 100 de milioane de coco sa se ia la intrecere cu un iepure si sa il si bata ... degeaba ii stimuleaza Copos, poate sa le dea si cate un tort de la ana patiserii sau cum slbz ii zice, ca daca Bacaul n-are cu ce si nu poate ....

Jerry20cm
17th May 2006, 14:15
deschid threadu` asta la initiativa lu` hop ;) sh`a mea :P
incep eu primu` cu un NU :evil: pt k yo as juca scor corect 1-1... parerea mea
deci.... DA sau NU??

Ba tu invatza sa scrii si dupa aceea sa scrii pe forumuri:D

cris79
17th May 2006, 17:44
sechelariu a zis ca steaua va castiga la Bacau 100% :) pritenii la nevoie se cunosc

razwan_vs
17th May 2006, 18:39
0-0 in min 30.....si steaua joaca rsicant,,,bacau a avut 2 ocazii ff mari sa speram ca bate

razwan_vs
17th May 2006, 18:40
gol cristea :D:D:D:D

jarod
17th May 2006, 18:53
Tocmai Cristea... "copilul" Bacaului :D :rolleyes:

b3bito
17th May 2006, 18:53
pe ce post da meciul?

jarod
17th May 2006, 19:00
Nu stiu... eu am vazut pe net.

razwan_vs
17th May 2006, 19:12
tvr 2 :|

razwan_vs
17th May 2006, 19:13
cine e pe primul loc cine e pe primul loc : STEAUA e STEAUA e :D asa striga armatra ultra

razwan_vs
17th May 2006, 19:28
2-0 steaua gol lovin ....

nino
17th May 2006, 19:57
nu am pariat tot dar e castigator!!!SCOR 0-2 pt steaua am bagat!

neo11e
19th May 2006, 11:46
tare as paria o suma mare pe vaslui - iasi 1 cota 1.60 (cu toate ca sunt din iasi , sau tocmai de aceea :) ) .. nu cred ca iesenii se vor "omori" sa bage in B o vecina de harta , in ciuda rivalitatii "istorice" .. mai ales ca acum vreo 2 zile ionutz popa se mira de rivalitate , vorba lui """"ca doar sunt "vecini"""" .. ce parere aveti??? :rolleyes:

Ballack_29
19th May 2006, 12:24
si eu o sa mizez pe cei din VS City ;)

**da noi dc am postat pe threadul Bacau - Steaua? :D

neo11e
19th May 2006, 12:50
pt ca ideea e ca pariem tot ce avem :P ca si acolo .. e ceva sa-ti cresti averea cu 60% :D

Ballack_29
19th May 2006, 12:51
da bun 60% :D la banca ai 60%profit in 10-20 ani :P

culmea prostiei ar fi sa se mai deschida un thread ca asta CU VASLUI - IASI :))))))