PDA

View Full Version : Etapa 28: CFR Cluj - Rapid



Pages : [1] 2

starsteel
15th May 2006, 09:48
Duminica, 21.05.2006, CFR Cluj - Rapid, (17,00, Antena1)
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

Universal
15th May 2006, 09:52
Surpriza campionatului 2-1, si Rapid iese din lupta pt tilul...din 3 raman 2...

starsteel
15th May 2006, 10:07
Subscriu si eu la postarea de mai sus cu o singura precizare. De ce surpriza?

Universal
15th May 2006, 10:09
Fiindca Rapid este o forta si este favorita in caest meci:Simplu si la obiect. Tu ce spui?

manu10
15th May 2006, 12:02
meci greu si interesant!
orice este posibil, pronostik 1X2 :P
sper sa vad multe goluri :rolleyes:

Angelina Jolie
15th May 2006, 12:03
Batem. Titlul e in Regie.
HAI CFR!

UrsMeier
15th May 2006, 12:08
orice pas gresit pt rapi o scoate din lupta pt titlu.O sa fie un meci frumos.
Meci de 1x2

starsteel
15th May 2006, 12:10
Dorinel Munteanu aseara: Infrastructura celor 2 echipe din Cluj e catastrofala, stadionul este cum este (cu alte cuvinte jumatate este iar cealalta jumatate nu este), gazonul e jalnic, la U situatia e identica, nu exista teren de antrenament.
Clujeni se aude? Unii dintre voi se laudau cu primarii extrordinari pe care iar fi avut sau ii are orasul.

be@
15th May 2006, 13:11
Meci greu pentru Rapid . Bucurestenii sa nu uite ca la Cj au pierdut S, D si P.

Angi ,sorry , dar la meciul asta tin cu Rapid sa ia titlul , fiindca vreau ca Nationalul sa joace in UEFA .

starsteel
15th May 2006, 13:17
Norocosi rapidistii, asta e al 4-lea meci considerat in deplasare dar care se joaca pe teren neutru dupa partidele cu Otelul, Arges si Steaua.

six
15th May 2006, 13:19
meci greu si interesant!
orice este posibil, pronostik 1X2 :P
sper sa vad multe goluri :rolleyes::ok: aceasi parere :yeah: /hello ;)

Hipgnosis
15th May 2006, 13:29
Dc. Rapid nu bate, iese din lupta pt. titlu!
Dc. bate, are sanse egale la titlu cu Sportul si Steaua.
Oricum, cred ca va fi un meci frumos, cu ceva goluri. Dorinel nu se preteaza la aranjamente, asta e clar. A aratat-o si cu dinamo si cu Steaua.
ps: Clujeni, cu totii la stadion sa va purtati favorita spre victorie :drak:

SORENSEN
15th May 2006, 13:38
Batem. Titlul e in Regie.
HAI CFR!
Daca ii bateti cum ne-ati batut pe noi atunci e clar...bine nu ai spu ca bateti la scor ca atunci o luati bine...
X2

armin
15th May 2006, 13:41
2-1 surpriza??
poate invers...

Rechinul Ucigas
15th May 2006, 15:24
bate lejer cfr ! am dreptate crristy ?:D

Paul
15th May 2006, 15:28
Angi ,sorry , dar la meciul asta tin cu Rapid sa ia titlul , fiindca vreau ca Nationalul sa joace in UEFA .

Incredibil cat de penibila poti fi :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Deci in loc sa intelegi ca pentru FC National e muuuult mai usor sa bata pe Rapid in Cupa , si dupa aia sa priveasca linistit finalul de campionat , tu te scarpini cu mana stanga la urechea dreapta , in loc sa foloseste mana dreapta la urechea dreapta :evil:

Uite cum pui problema:
Tin cu Rapid ca daca bate pe CFR , si daca Steaua sau Sportul se mai impiedica si daca bate si pe National in finala Cupei , si daca National are bani , o sa joace in cupele europene.

In loc sa zici mai simplu: Batem pe Rapid si jucam in Cupele Europene :o:

Cristy
15th May 2006, 15:30
Norocosi rapidistii, asta e al 4-lea meci considerat in deplasare dar care se joaca pe teren neutru dupa partidele cu Otelul, Arges si Steaua.

da norocu nostru ca am dat peste 2 terenuri jalnice, cel de pe dunarea plus cel de la mioveni, asta da noroc in capul unora :rosu:
s-a vazut cum am dat de un teren perfect am batut :ok:

2 solist /hello

ps: terenu de la dej sigur e ca cel de la mioveni :rosu: :rosu: :rosu:

Datenshi
15th May 2006, 15:31
Oricum la ora meciului se va sti castigatoarea cupei...
Greu meciul asta, dar macar cfr nu e o echipa care sta cu fundul in poarta.

Paul
15th May 2006, 15:33
Dupa ce a batut pe Steaua si pe DInam cu 1-0 , urmeaza ca CFRistii sa mai administreze un 1-0 Rapidului.
CFR - Rapid 1 , Sportul - Steaua 2 , si Steaua campioana :evil:

dede
15th May 2006, 15:40
daca joaca cum a facut-o cu Steaua sau dinamo acasa, castiga cfr

2-0 :P

Cristy
15th May 2006, 15:50
Dupa ce a batut pe Steaua si pe DInam cu 1-0 , urmeaza ca CFRistii sa mai administreze un 1-0 Rapidului.
CFR - Rapid 1 , Sportul - Steaua 2 , si Steaua campioana :evil:

asta in visele tale umede :happy

alsign
15th May 2006, 17:00
va bat "descultii" :D - pronostic 1

Remember ...... 18 septembrie 2004



Amendat cu o mie de euro dupa ce a numit CFR Cluj drept o echipa de "desculti", patronul Rapidului spune ca a fost pedepsit pentru o greseala imaginara

Patronul Rapidului, George Copos, s-a aratat ieri iritat de decizia Comisiei de Disciplina a FRF, care l-a amendat cu o mie de euro pentru declaratiile facute la adresa lui CFR Cluj, pe care a numit-o "echipa de desculti". Oficialul rapidist, care a trimis o scrisoare deschisa catre FRF si LPF, a explicat ca aceasta formulare s-a dorit a fi o gluma fata de ardeleni si o ironizare a propriei formatii. "Consider total deplasat ca investitorii din fotbalul romanesc, acei oameni care, prin propriile eforturi si pe propriul risc, sustin fenomenul fotbalistic, sa fie tratati de FRF ca niste contravenienti, ca niste persoane care pun in pericol integritatea si moralitatea fotbalului romanesc", a mentionat patronul rapidist, acesta fiind de parere ca nu ar fi trebuit sa ajunga la Comisia de Disciplina. Copos a mai zis ca, de fapt, a avut intentia sa elogieze performanta echipei clujene si sa-si exprime nemultumirea fata de jocul giulestenilor: "In acceptiunea mea, termenul "descult" desemneaza un club de fotbal cu resurse financiare si materiale limitate, in disproportie vadita cu alte cluburi, mult mai bogate. De altfel, este cunoscut faptul ca, in repetate randuri, am folosit termenul amintit si in ceea ce priveste FC Rapid". Copos a mai spus ca oficialii lui CFR Cluj au dat dovada de simt al umorului si de realism, intelegand sensul exprimarii sale. Patronul "visiniilor" a precizat ca i se pare anormal ca finantatorii fotbalului romanesc sa fie "umiliti si expusi unor situatii penibile, cerandu-li-se sa se disculpe pentru greseli imaginare in fata unor oameni ale caror salarii sunt platite tocmai din contributiile acestor investitori", se arata in scrisoarea trimisa ieri pe adresa forurilor care conduc activitatea fotbalistica.

O fi platit banii astia oare , dupa cum il stim de scartar pe patronu' Tzopos ?

Dark Horror
15th May 2006, 17:08
Sper sa fie un meci frumos,fara gresheli de arbitraj shi sa bata CFR Cluj.Daca se poate sa dea shi Anca un gol ca nu a dat de multicel.....

mblue
15th May 2006, 17:39
Dorinel Munteanu aseara: Infrastructura celor 2 echipe din Cluj e catastrofala, stadionul este cum este (cu alte cuvinte jumatate este iar cealalta jumatate nu este), gazonul e jalnic, la U situatia e identica, nu exista teren de antrenament.
Clujeni se aude? Unii dintre voi se laudau cu primarii extrordinari pe care iar fi avut sau ii are orasul.
din pacate pt tine, din fericire pt noi, nu un stadion pune eticheta asupra unui oras. clujul e de 1 mie de ori mai curat ca bucurestiul. e un oras linistit, frumos. intr-adevar nu avem un stadion modern dar acest lucru se va realiza in 2 3 ani.


Dc. Rapid nu bate, iese din lupta pt. titlu!
Dc. bate, are sanse egale la titlu cu Sportul si Steaua.
Oricum, cred ca va fi un meci frumos, cu ceva goluri. Dorinel nu se preteaza la aranjamente, asta e clar. A aratat-o si cu dinamo si cu Steaua.
ps: Clujeni, cu totii la stadion sa va purtati favorita spre victorie :drak:
meciul se joaca la dej, pacat


da norocu nostru ca am dat peste 2 terenuri jalnice, cel de pe dunarea plus cel de la mioveni, asta da noroc in capul unora :rosu:
s-a vazut cum am dat de un teren perfect am batut :ok:

2 solist /hello

ps: terenu de la dej sigur e ca cel de la mioveni :rosu: :rosu: :rosu:
din pacate pt tine la feli de siguri de victorie la cluj au fost si poli steaua dinamo si chiar si national cu sportul care au reusit totusi se aduca un punct din deplasarea asta.

Universal
15th May 2006, 18:33
Incredibil cat de penibila poti fi :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Deci in loc sa intelegi ca pentru FC National e muuuult mai usor sa bata pe Rapid in Cupa , si dupa aia sa priveasca linistit finalul de campionat , tu te scarpini cu mana stanga la urechea dreapta , in loc sa foloseste mana dreapta la urechea dreapta :evil:

Uite cum pui problema:
Tin cu Rapid ca daca bate pe CFR , si daca Steaua sau Sportul se mai impiedica si daca bate si pe National in finala Cupei , si daca National are bani , o sa joace in cupele europene.

In loc sa zici mai simplu: Batem pe Rapid si jucam in Cupele Europene :o:


Pai...fiindca ii este frica si nu crede nici macar ea in victoria Nationalului impotriva Rapidului in Cupa.De aceea. LOgic.

Ursu carpatin
15th May 2006, 18:47
Ce aud, ce văd, steaoţel face bot??? Tulai, ăasta-i ca scaiul!
Eu sunt convins că ai mei n-or să fie īn stare să ţină piept Rapidului! Eu zic că e meci de 2 clar, precum apa de izvor!

Universal
15th May 2006, 18:50
NU...egal clar sau 3-2 , va fi o supriza de nedescris....normal, CFR este o echipa solida ( bai frate..e chiar ciudat...eu incurajez echipa ta..si tu zici ca pierde- facem schimburi de rol...)

Hipgnosis
15th May 2006, 18:51
Eu sunt convins că ai mei n-or să fie īn stare să ţină piept Rapidului! Eu zic că e meci de 2 clar, precum apa de izvor!

Daca ream remisor te acuzam ca esti rapidist ascuns :drak: , dar cum nu sunt te intreb simplu: de ce crezi asta???
Totusi acasa ati batut si pe Steaua, si pe Dinamo, si pe Timisoara! Chiar dc. se joace la Dej, cred ca totusi ardelenii vor sustine CFR-ul din Cluj.

Ursu carpatin
15th May 2006, 18:55
Logic că ţin cu CFR-ul şi chiar o să merg la meci! Dar aşa cred. că nu o să cāştigăm! Din mai multe motive.....

Universal
15th May 2006, 18:57
Si care ar fi unul dintre ele=?

Ursu carpatin
15th May 2006, 19:06
Mă Universal, tu ţii cu echipa mea acum că aşa e filmul! Eu sunt īmpărţit la acest meci tot din cauza filmului.... Comprende? Īmi eşti simpatic, dar anul ăsta am altă opţiune pt. titlul de campioană!

Dennis
15th May 2006, 19:10
O sa fie un meci frumos, de la egal la egal, ambele echipe cu sanse destule de poarta. Dorinel si'a dat seama ca a gresit cu Steaua tinandu'si echipa destul de defensiv, dar nu cred ca o sa repete greseala. pronostic: x (2-2,1-1).

Cristy
15th May 2006, 19:16
din pacate pt tine la feli de siguri de victorie la cluj au fost si poli steaua dinamo si chiar si national cu sportul care au reusit totusi se aduca un punct din deplasarea asta.

unde vezi ca tu sunt sigur de victorie, eu doar am spus despre "bulanu" nostru de a juca pe teren neutru, cand colo erau numai jeguri de terenuri :rosu:
bine ca a batut steaua cu augustus in atac :rosu: :o:

Universal
15th May 2006, 19:21
A..deci vrei neaparat ca Rapidul sa bata ca sa aiba o optiune la titlu deci...inteleg...si nu tii cu echipa ta ...

Universal
15th May 2006, 19:26
Vorbeam cu Carpatin.... :)

Angelina Jolie
15th May 2006, 21:49
Angi ,sorry , dar la meciul asta tin cu Rapid sa ia titlul , fiindca vreau ca Nationalul sa joace in UEFA .
No stii ce? T-ai mancat omenia cu mine. Cand vin la Iasi si bem cico, te las sa ti-l cumperi tu, nu-ti fac cinste.:D
BATEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM!
Starsteeeeeeeeeeel shoot yourself.

Ursu carpatin
15th May 2006, 22:36
Ceva muşterii mai trebe să fie! Sau să mă păstrez pt. Dej? pfoooooaiaiaiai! Īl iau pe andreiush cu mine! La galeria CFR!

Elphax
15th May 2006, 22:43
daca cfr ia bataie - se va spune ca rapidul au fost mai buni / sau oare e altceva?
deca cfr bate - se va spune ca cfr au fost mai buni / si meciul cu steaua?

hmmm... :rolleyes:

WOLF_ULTRAS
15th May 2006, 22:48
bate cfru sigur

alsign
16th May 2006, 00:06
Raspuns clar:
castiga "Chefereul" .

Se va elimina extinderea gripei aviare la Dej :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :D :D :D :D si va fi raportata cu succes ministrului Flutur :evil:

Bell
16th May 2006, 00:12
Io stiu ca CFR-ist la CFR-ist nu-s scoate ochii dar de data asta va trebuie zdrobita Rapidu'... 1-0 HAI CFRUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

apparte
16th May 2006, 00:21
Bate CFR si sinucidere in masa a rapidistilor:D !

Ursu carpatin
16th May 2006, 00:26
Lasă Angi! Că la ei aviara face mai multe ravagii! Dar no, se ascund după oi!
Rapidul n-are şanse, vorba lui Universal, nu pierdem două meciuri la rānd!

alsign
16th May 2006, 00:29
Magyar Allamvasutak Cluj ;) prietenii stiu de ce

http://www.mav.hu/design/cimoldal/partner1.jpg

Bell
16th May 2006, 00:30
CFR, Hai CFR!!!!

Sunchase
16th May 2006, 00:30
Lasă Angi! Că la ei aviara face mai multe ravagii! Dar no, se ascund după oi!
Rapidul n-are şanse, vorba lui Universal, nu pierdem două meciuri la rānd!

E discutabil ca nu avem noi sanse pentru ca voi nu pierdeti 2 meciuri la rand.Chiar daca lipsa lui Marius se va simti sigur pe teren cred ca vom castiga cu un 2-1 ;)

alsign
16th May 2006, 00:35
Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


Se vede ca cearta cu Brad Pit a lasat urmari :evil: :evil: :evil: :evil:

Ursu carpatin
16th May 2006, 00:58
Păi da. Vin la Dej să spioneze! Tulai ce poze trāntesc la meci! Numa să nu greşesc galeria....

Angelina Jolie
16th May 2006, 01:06
Despre meci: Batem Rapidul .
Anyway HAI CFR!

Bell
16th May 2006, 01:08
Nopai doara despre meci discutam... Ma-m incainit amu ... batem cu 2 -0 gata...si daca vrei sa iasa o catastrofa pentru Rapid mai sterg numa mesaje ca scoru o sa urce sa stii...

Ursu carpatin
16th May 2006, 01:10
Am prins ideea! Mă īmbrac īn vişiniu şi merg liniştit la meci! Scap teafăr!

Bell
16th May 2006, 01:11
si io ma imbrac in visinniu si ma pun in fata computerului ...si sper sa scape tefar:)) dupa ce se gata meciu ...

Ursu carpatin
16th May 2006, 01:14
Apăi ce mai contează cine cāştigă, că tot vişinii or să fie bucuroşi! Sper că nu şi lānoşii (mă refer la Ciobănescul Romānesc Mioritic, asta să nu credă lumea că mă refer la altceva!).
offtopic. Deci am voie vreo 30? Bune şi alea!

Cristian
16th May 2006, 01:21
Eu in meciul asta am votat cu CFR;
Eu cred ca vor reusi sa revina dupa infrangerea din "Ghencea"
Asadar 1 la pronosticul meu

Ursu carpatin
16th May 2006, 01:26
Mă tu eşti stelist camuflat! Nu-mi vine să cred c-ai făcut-o din inimă.... Are CFR-ul şanse la meciul cu Rapid, cam cāt o avut pe Lia....
Oricum HAI CFR! LUPTĂ CFR!

PS Clar! Eşti stelist sub acoperire!:drak:

Angelina Jolie
16th May 2006, 02:48
Taci odata ursule ca-ti crap capul Avem sanse maxime si vom invinge. Nu ma tot enerva si tu ca te pun pe ignore. Si nu te citesc numa cand intru nelogat.:lol:
HAI CFR! BATEM!

Bell
16th May 2006, 03:04
HAI CFRUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!! cam venit si io...dapoi cam liniste si pace...dorm oare moderatorii???:)

mblue
16th May 2006, 10:58
victorie cfr kolosvar.

Angelina Jolie
16th May 2006, 11:23
Ma da nici sa suflu nu mai pot de ala ca tatatat ma rade.
Castigam sa moara coposu de suparare daca jiji n-o murit.
HAI CFR!

Cristy
16th May 2006, 13:49
Se vede ca cearta cu Brad Pit a lasat urmari :evil: :evil: :evil: :evil:

si asta e ontopic, daaaaaaaaaaaaaaaaa
am uitat e stelist, deci ....


Raspuns clar:
castiga "Chefereul" .

Se va elimina extinderea gripei aviare la Dej :D si va fi raportata cu succes ministrului Flutur :evil:

si asta e ontopic domnu moderator obietiv?:rosu:


Bate CFR si sinucidere in masa a rapidistilor:D !

nu ne confunda cu aia care isi taie venele dupa o infrangere :rosu:

beheheheheheehhe

Hipgnosis
16th May 2006, 16:46
nu ne confunda cu aia care isi taie venele dupa o infrangere :rosu:

beheheheheheehhe

:rosu: :rosu: :rosu: :rosu: :rosu: :rosu:
esti foarte critic la cei care zic ceva de ciori sau de gripa aviara. Dar cand vine vorba sa dai exemplu te comporti exact ca o oaie.

Universal
16th May 2006, 16:53
Mai sa fie..mi-a sters un mesaj..chiar ma mir de ce..eu sunt un om care nu prea se cearta cu nimeni...in orice caz, CFR face cel putin egal cxu Rapid 2-2 sa fie si sarbatorim cu fast.

mblue
16th May 2006, 16:59
fara frica, si mie mi s-a sters un mesaj , cica era prea ironic , greseala mea e ca am discutat despre incendierea stadionului ghencea. revenind tangential la subiect, stie cineva cand incep lucrarile la noul stadion din cj, si unde va fi amplasat acesta?

starsteel
16th May 2006, 18:47
Am prins ideea! Mă īmbrac īn vişiniu şi merg liniştit la meci! Scap teafăr!
Cum esti tu brun lasa ca nu te vede nimeni. Problema nu e culoarea, tu chiar crezi ca o sa mai fie alti ursi in tribune?
FORTZA CFR! Rapidistii vor juca cu voi intr-un moment neprielnic, se vor bucura dupa cupa sau viceversa vor fi cazuti psihic:yeah: singura conditie e ca jocul sa fie pe bune.

be@
16th May 2006, 20:32
Incredibil cat de penibila poti fi :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Deci in loc sa intelegi ca pentru FC National e muuuult mai usor sa bata pe Rapid in Cupa , si dupa aia sa priveasca linistit finalul de campionat , tu te scarpini cu mana stanga la urechea dreapta , in loc sa foloseste mana dreapta la urechea dreapta :evil:

Uite cum pui problema:
Tin cu Rapid ca daca bate pe CFR , si daca Steaua sau Sportul se mai impiedica si daca bate si pe National in finala Cupei , si daca National are bani , o sa joace in cupele europene.

In loc sa zici mai simplu: Batem pe Rapid si jucam in Cupele Europene :o:

Paulica , singurul penibil esti tu ! Eu sunt o persoana realista , si zic ca Rapidul e favorita la castigarea Cupei . Multumit ? Da , recunosc , mi-e frica pentru meciul de maine , in care Rapidul pleaca clar cu prima sansa .

Paul
16th May 2006, 20:37
Paulica , singurul penibil esti tu ! Eu sunt o persoana realista , si zic ca Rapidul e favorita la castigarea Cupei . Multumit ? Da , recunosc , mi-e frica pentru meciul de maine , in care Rapidul pleaca clar cu prima sansa .
1)ti se pare ...ca maine Rapid e favorita in finala Cupei :drak:
2) ti se pare ... ca Rapid ar avea vre`o sansa la titlu

Duminica campionatul se incheie !

Hipgnosis
16th May 2006, 20:46
Paulica , singurul penibil esti tu ! Eu sunt o persoana realista , si zic ca Rapidul e favorita la castigarea Cupei . Multumit ? Da , recunosc , mi-e frica pentru meciul de maine , in care Rapidul pleaca clar cu prima sansa .

totusi paul are dreptate
tu te rogi ca vreo 3-4-5 meciuri sa iasa asa cum vrei tu, cand te-ai putea ruga pur si simplu ca la un meci sa iasa rezultatul pe care il doresti.

be@
16th May 2006, 20:49
Pai ma rog , dar nu se stie... Daca da Domnul si luam Cupa , atunci mi-as dori sa ia Sportul campionatul , si Rapid sa termine pe 2 . Daca pierdem maine , Rapid sa termine pe 1, si Sportul pe 2 . Asta mi-as dori eu .

Dennis
16th May 2006, 22:46
Tu iti doreshti cam multe....pronostic: 2-1

Luis Garcia10
16th May 2006, 23:29
Pai ma rog , dar nu se stie... Daca da Domnul si luam Cupa , atunci mi-as dori sa ia Sportul campionatul , si Rapid sa termine pe 2 . Daca pierdem maine , Rapid sa termine pe 1, si Sportul pe 2 . Asta mi-as dori eu .
Si Steaua ? o sa vezi la sfarsit titlul va poposi tot in GHENCEA /hello

WOLF_ULTRAS
17th May 2006, 00:19
Si Steaua ? o sa vezi la sfarsit titlul va poposi tot in GHENCEA /hello
deunde atata:happy

Paul
17th May 2006, 00:48
Pai ma rog , dar nu se stie... Daca da Domnul si luam Cupa , atunci mi-as dori sa ia Sportul campionatul , si Rapid sa termine pe 2 . Daca pierdem maine , Rapid sa termine pe 1, si Sportul pe 2 . Asta mi-as dori eu .

Si io mi`as dori sa fac liceul la New York , da il fac la Bistrita. Si tu iti doresti sa ia Rapid/ Sporturl titlul , da il ia Steaua!

Sunchase
17th May 2006, 00:50
1)ti se pare ...ca maine Rapid e favorita in finala Cupei :drak:




Si daca ne uitam la topicul cu finala cupei in urma cu 2 saptamani ziceai victorie usoara pt Rapid , 2-0. Dar nici tu nu crezi ce zici ...:sleep:

raja_bell
17th May 2006, 01:44
mafia visinie va lovi din nou!
rezultatul se stie de pe acum!
va fi o victorie rapidista "chinuita si muncita"!

Pepsi-Cola
17th May 2006, 08:22
As vrea sa castige CFR Cluj dar va castiga RApid ...

starsteel
17th May 2006, 12:53
Mai Paul mi-am stors creierii ca sa imi aduc aminte ce am scris in postarea pe care ai tu ai sters-o si ai pus motivul, "penibili , demni de mila , si alte apelative , da de fotbal nu ziceti nimic". In mod sigur mesajul a fost de forma, Voi CFR ei CFR de ce nu ar fi posibil un blat? chiar asa penibil si demn de mila pot fi? oricum blatul si CFR erau cu referire la fotbal.

Emilio
17th May 2006, 13:28
felicitari maturitatii moderatorilor OLS care au facut ca la meciul CFR Cluj - Rapid sa comenteze numai stelistii, evident off-topic.

Ursu carpatin
17th May 2006, 13:39
Păi la ce te aştepţi? Parcă-i thread-ul Galaţi-Steaua!
CFR-ul nu se dă la o parte! Va īnvinge Rapidul, sau o ia īn freză, dar o să lupte măcar. Eu merg, şi de văd ceva necurat īi muşc cānd revin īn Cluj. Cine ştie, poate ne rezolvă arbitrii? Ba nu! Că ăia ţin cu altă echipă!

raja_bell
17th May 2006, 13:43
si care ar fi echipa aia cu care tin fluierasii?

lolo_grupa_c
17th May 2006, 14:47
...cfr contra cfr........plictisitor!!!!!!!!!!!

Ursu carpatin
17th May 2006, 14:57
lolo, la tine totul este plictisitor? Ăsta o să fie meci curat! Şi, binenţeles, CFR o să cāştige!

starsteel
17th May 2006, 15:01
Meci curat vrem si rezultatul va fi pe masura.
Rapidisti, ce incepe prost se termina si mai prost! Anul asta nu aveti cum sa fiti campioni.

lolo_grupa_c
17th May 2006, 16:17
lolo, la tine totul este plictisitor? Ăsta o să fie meci curat! Şi, binenţeles, CFR o să cāştige!
...nu neaparat plictisitor.....dar as fi curios sa aflu cine e locomotiva si care sunt vagoanele,intelegi???in respect pt. ULTRASi!!!!!!!!!!!:D

Hipgnosis
17th May 2006, 17:32
felicitari maturitatii moderatorilor OLS care au facut ca la meciul CFR Cluj - Rapid sa comenteze numai stelistii, evident off-topic.

eu vad mai mult clujeni pe aici.
parca va opreste cineva sa comentati.
nu pot spune decat: hai Clujul, da-le cu gubanul in cap:evil:

Ursu carpatin
17th May 2006, 17:36
... as fi curios sa aflu cine e locomotiva si care sunt vagoanele,intelegi???in respect pt. ULTRASi!!!!!!!!!!!:D
Nu, nu īnţeleg! De te plictiseşte ce citeşti renunţă!:D Parcă eşti din tribul Mafiei! Numa' ăia vor respect!!! Să-i respect pe cei ce ameninţă, vopsesc garduri, vopsesc maşinile jucătorilor, se bat pe străzi? Prefer caterinca....

chinezu
17th May 2006, 19:31
Va castiga Rapid(3-0) pt ca sunt mult mai valorosi decat aceasta echipa umflata a Clujului(de fapt singura echipa din Cluj este ''U'')

Ursu carpatin
17th May 2006, 20:10
No s-o trezit chinezul să facă aprecieri! Or fi mai valorişi cei de la Rapid, dar nu e de ajuns! Cāt despre aprecierile tale.... Atāta timp cāt vin din partea unui goazăr ca tine nu pot să mă supăr! Lumea e plină de şituri care atāta vor, să jignească. Că altceva nu pot face! Nu-i duce capul! Tu faci parte din această categorie.

Se vede că eşti ciudat! Postezi la toate meciurile deşi ai recunoscut că nu te pricepi! Nici măcar curajul de-a scrie cu echipă ţii nu-l ai!

Universal
17th May 2006, 20:52
Ce mai....eu tot zic ca CFR nu pierde..dar nu ma crede nimeni....

chinezu
17th May 2006, 21:03
No s-o trezit chinezul să facă aprecieri! Or fi mai valorişi cei de la Rapid, dar nu e de ajuns! Cāt despre aprecierile tale.... Atāta timp cāt vin din partea unui goazăr ca tine nu pot să mă supăr! Lumea e plină de şituri care atāta vor, să jignească. Că altceva nu pot face! Nu-i duce capul! Tu faci parte din această categorie.

Se vede că eşti ciudat! Postezi la toate meciurile deşi ai recunoscut că nu te pricepi! Nici măcar curajul de-a scrie cu echipă ţii nu-l ai!
gaozar sa-i spui lui attila al vostru(sau cum l-o chema)

rhadoo
17th May 2006, 23:12
As vrea sa bata cfr dar nu stiu ce sa spun,depinde de stimulente si cum jiji nu are scrupule poate ca ajuta cfr sa faca macar o tribuna sau gazonu,depinde cine sare mai sus.
dar totusi cred ca va da meciul la rapid
HAI JIUL PETROSANI!

Universal
17th May 2006, 23:12
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))) Bag o muzica...eeeee CGR bate pe Rapidd :)) mai ,fitisi voi tari,este vara..soare..

Dark Horror
18th May 2006, 00:13
Sper sa resimta Rapidul oboseala de azi din cupa,ca sa avem o misiune mai ushoara duminica.

stefy_deva
18th May 2006, 00:19
Am mai zis p un thread k dk pierdem sau facem un egal iesim din lupta pt titlu!ne este kzul sa riskm asa ceva!suntem aproape de un event, iar acesta este oricum cel mai bun an al Rapidului si eu cred k trebuie sa credem in sansele noastre!
sanse la titlu avem!

dk e sa pierdem makr avem un trofeu anul acesta si avem asigurata participarea in UEFA!

tot ce pot sa zic este:BAFTA MARE PT RAPID!!!

HAI RAPID!!!

Sunchase
18th May 2006, 01:29
Daca ar fi jucat M.Constantin nu mi-as fi facut probleme.. asa am o presimtire ca vor aparea greseli in aparare :mda:

Angelina Jolie
18th May 2006, 08:07
gaozar sa-i spui lui attila al vostru(sau cum l-o chema)
Maaaaaaaaaaa, darama-s-ar zidu' chinezesc pe tine, da tu din ce beci ai mai iesit? Cu ce ocazie pe la noi? Ai ceva probleme? Zi ca te rezolv io cu ursu rapid de tot. Mai lejer decat victoria CFR-ului de duminica cu Rapidul.(asta era partea on-topic:D)

Ursu carpatin
18th May 2006, 08:30
Lasă-l pe muştiuc! Că nu trebuie să pice tot zidul, o cărămidă ajunge!
Uite tactică la meciul ăsta! Eu īi alerg prin tarla, iar tu iei obiectul de toarte şi-l bagi īn aţe, dar musai din foarfecă!

starsteel
18th May 2006, 12:06
Interesant, chiar nu joaca M. Constantin? Asta e bine, oricum Clujul nu are voie sa piarda acest meci la urma urmei si meciul cu National din finala a fost 0-0 dupa 90 min.

SORENSEN
18th May 2006, 13:04
Rapid nu pierde meciul asta ....da poate nici nu-l castiga ;)

lolo_grupa_c
18th May 2006, 14:02
Nu, nu īnţeleg! De te plictiseşte ce citeşti renunţă!:D Parcă eşti din tribul Mafiei! Numa' ăia vor respect!!! Să-i respect pe cei ce ameninţă, vopsesc garduri, vopsesc maşinile jucătorilor, se bat pe străzi? Prefer caterinca....
...bineinteles asta e parerea ta despre acest fenomen"ultras"!!!!!!dar daca ai mai citi si dumneata cate o carte,o revista,etc, poate iti intra si tie in capul ala inchis ermetic ca a fi ultras nu inseamna sa faci ceea ce ai scris tu!!!judeci gresit,asta vreau sa spun!!!!!!despre meci.....x.....este cel mai potrivitFORZA OTELUL!!! GRUPA "C"...si nimic in rest....

Cristian
18th May 2006, 14:43
Bate Clujul, iar Rapidu spune pa-pa la titlu anul asta.
Sportul sa ia campionatul ;)

lolo_grupa_c
18th May 2006, 15:26
......ar fi bine sa o mai terminam cu bucurestenii!!!!!!!sa iasa provincia in fata !!!!!!!1-0 pt. cluj

cfr_ista2000
18th May 2006, 18:01
1-0..fara discutiii...apararea rapidistilor..varza...nico zi proasta....buga la fel...si etc...si batemm...:D..sper..

LazioRoma
18th May 2006, 19:43
bate CFR si ne da titlu:)

chinezu
18th May 2006, 20:36
Maaaaaaaaaaa, darama-s-ar zidu' chinezesc pe tine, da tu din ce beci ai mai iesit? Cu ce ocazie pe la noi? Ai ceva probleme? Zi ca te rezolv io cu ursu rapid de tot. Mai lejer decat victoria CFR-ului de duminica cu Rapidul.(asta era partea on-topic:D)
Vai,ce frica imi este de tine si de ursu!!! Brrrrr!!! Voi doi o singura chestie puteti sa-mi faceti(o stiti foarte bine)

Cristian
18th May 2006, 20:47
Voi doi o singura chestie puteti sa-mi faceti(o stiti foarte bine) <chinezu>

Tu numai atat stii frate, sa vorbesti in contradictoriu cu toti, si sa te legi de fete, te inteleg ca iti plac fetele dar nici chiar asa, iti spun eu Angelina Jolie stie mai multe decat stii tu, si nu se contrazice de aiurea, daca e sa vorbeasca stie fata sa vorbeasca pe argumente clare.
Bate "echipa de desculti" precum au numit-o altii.

stefy_deva
18th May 2006, 20:51
eu am emotii dintr-o singura privinta:absenta lui Constantin!in rest nu imi fac probleme!

CFR Cluj 1-3 RAPID

HAI RAPID!

grande
18th May 2006, 20:59
Eu nu-mi fac probleme deloc;)
Am incredere in aceasta echipa si sint sigur de o victorie a Rapidului !

Dennis
18th May 2006, 22:07
Nici eu nu'mi fac probleme...atata timp cat castiga Steaua toate meciurile nu ma intereseaza de restu :)

apropo, stefy, shi eu sunt din deva :D

boosaw
18th May 2006, 22:41
Un meci deschis oricarui rezultat... Clujul are puterea sa scoata un rezultat bun, dar Rapid este totusi mult peste CFR.... Pronostic x2

Universal
18th May 2006, 22:42
Meci capital- daca Moldovan,Constantin,Niculae sicompania sunt constanti,vor invinge, insa cu CFR Cluj si-au ales un adversar greu de batut...2-2 ar fi posibil daca nu..sa castige cel bun

Bell
18th May 2006, 22:47
Ce mai....eu tot zic ca CFR nu pierde..dar nu ma crede nimeni....
NO te cred io, nu fi suparat.... poate si pui vo cateva K de euro pe CFR...:happy

Universal
18th May 2006, 22:48
Nu pun bani in acest meci,este inconstant si riscant..se poate intampla orice,mai bine sigur decat la limita :) ,intelegi?

Bell
18th May 2006, 22:53
Nu pun bani in acest meci,este inconstant si riscant..se poate intampla orice,mai bine sigur decat la limita :) ,intelegi?
No bine no...

Universal
18th May 2006, 23:00
Tu ai pune? eu nu as risca acest lucru

chinezu
18th May 2006, 23:03
Voi doi o singura chestie puteti sa-mi faceti(o stiti foarte bine) <chinezu>

Tu numai atat stii frate, sa vorbesti in contradictoriu cu toti, si sa te legi de fete, te inteleg ca iti plac fetele dar nici chiar asa, iti spun eu Angelina Jolie stie mai multe decat stii tu, si nu se contrazice de aiurea, daca e sa vorbeasca stie fata sa vorbeasca pe argumente clare.
Bate "echipa de desculti" precum au numit-o altii. Faza asta cum ca mi-ar place mai mult fetele este f adevarata. Dar totusi sa nu ma mai contrazic cu ''fetele'' ? Cred ca s-ar supara si ''ele''.

Universal
18th May 2006, 23:09
CFR nu mai este echipa de desculti de mult timp, in momentul de fata are o forta sa se masoare cu toate echipele mari,daca a ''indraznit'' sa fie in finala Intertoto...sezonul urmator va face multe surprize ,cam atatea cum face Sportul acum.Si nu ma va mira.

B0gdaaaN
19th May 2006, 00:18
CFR Cluj - Rapid 1-1

tuxie
19th May 2006, 14:00
CFR Cluj - Rapid 1-1
Asta daca nu tine cumva arbitrul cu Steaua :D

B_I_C
19th May 2006, 14:43
Rapid e echipa superior dpdv valoric, dar e mai obosita. CFR are si ambitia sa castige cu o echipa ce se bate la titlu. Nu sunt excluse nici "premieri" de la jiji. Meci de 1x2

Bogdann
19th May 2006, 14:50
Mey nu va mai chinuiti sa ghiciti care castiga pt k nu are rost...meciul e fara miza...uitati`va la sportul - steaua...voi nu vedeti k steaua si l`a cumparat pe Salomir in meciu` cu Sportul k altfel nu ar fi in stare sa castige...steaua urmasa lui dinamo...in urma cu 2 ani dinamo era cu blaturile...acum e randul lu` steaua...salomir si augustus CAMPIONII romaniei...doi atacanti veritabili pt steaua...cred k ii plateste destul de bine oierul jiji...CEL MAI JEGOS SI MURDAR FOTBAL E IN ROMANIA!!!

Mihai
19th May 2006, 14:53
Pai ce atacanti sa aiba Steaua: Iacob care isi taie venele sau Opritza care sezonul asta e paralel cu fotbalul. De Cristea nici nu mai zic, ca da goluri exact in meciurile in care conducatorii echipei adverse se bucura ca au luat bataie de la marea stea:no:

Bogdann
19th May 2006, 15:03
Pai ce atacanti sa aiba Steaua: Iacob care isi taie venele sau Opritza care sezonul asta e paralel cu fotbalul. De Cristea nici nu mai zic, ca da goluri exact in meciurile in care conducatorii echipei adverse se bucura ca au luat bataie de la marea stea:no:

pai daca iacob, oprita si cristea is absenti se ofera augustus si salomir

4star
19th May 2006, 15:59
Pai ce atacanti sa aiba Steaua: Iacob care isi taie venele sau Opritza care sezonul asta e paralel cu fotbalul. De Cristea nici nu mai zic, ca da goluri exact in meciurile in care conducatorii echipei adverse se bucura ca au luat bataie de la marea stea:no:

Vreti nu vreti tot Steaua este echipa care va capteaza atentia . /hello :yeah:

LA meciul asta ce sa zic ... orice se poate intampla, dar eu sunt putin subiectiv si o sa zic 1 . CFR Cluj poate ca nu este la nivelul Rapidului dar ambitita e mare si poate bate.

Universal
19th May 2006, 16:17
Steaua are valoare,nu sta intr-un jucator, are destui-dar aici discutam de Rapid si Cluj,nu de Steaua..deci hai sa vb ontopic .
Cred acum si mai tate intr-un 1x , Rapidistii vin relaxati la meci, CFR va juca pe bune

WOLF_ULTRAS
19th May 2006, 17:00
dorineii pe ei pei ei cu golurile grele care le aduc victoaria :D

Universal
19th May 2006, 19:04
1-0 sau un meci spectaculos 2-2

starsteel
20th May 2006, 12:49
Se pare ca meciul va fi ca cel jucat de Rapid impotriva lui Bistrita odata ce declaratiile oficialilor clujeni au fost aceleasi adica nu accepta premiere din partea lui Becali. E ridicol sa refuzi o stimulare din afara care se face pt. obtinerea a ceea ce ti-ai propus.
Si-au propus altceva clujenii meciul asta?

Sunchase
20th May 2006, 14:25
Probabil ca dupa odihna cu steaua si-au propus sa castige de data asta.

Ursu carpatin
20th May 2006, 22:02
Si-au propus altceva clujenii meciul asta?
Bă, te īntreci cu gluma. Mie de Mihai şi de andreiush īmi pare cel mai rău!:drak: Dar musai trebe să batem! Ca şi Sportul de altdel... :D

TZEFERU
20th May 2006, 22:59
Personal nu cred ca batem Rapidu, totusi au experienta mai multa cum sa abordeze un asemenea meci, desi are si CFR ceva sanse .... la un egal sa zic asa. Ar fi o lovitura de imagine pentru CFR sa cistige in aceste conditii.

HAI CFR!!!

Telespan
21st May 2006, 00:04
Sper sa luam trei puncte miine la Dej............FORZZA RAPID!!!!!!!!!!

Universal
21st May 2006, 05:23
Sper si eu, dar Cluj esteo echipa buna.Forza Rapid!
Steaua sau Rapid..pe ambele le indragesc :)

Angelina Jolie
21st May 2006, 08:26
Se pare ca meciul va fi ca cel jucat de Rapid impotriva lui Bistrita odata ce declaratiile oficialilor clujeni au fost aceleasi adica nu accepta premiere din partea lui Becali. E ridicol sa refuzi o stimulare din afara care se face pt. obtinerea a ceea ce ti-ai propus.
Si-au propus altceva clujenii meciul asta?
Du-te ma nu mai spune. Ii fi tu Cristos de stii atatea. Meri ma si culca-te. Batem si noi si Sportu! Numa asa sa crapi tu de ciuda.

tuxie
21st May 2006, 09:51
Du-te ma nu mai spune. Ii fi tu Cristos de stii atatea. Meri ma si culca-te. Batem si noi si Sportu! Numa asa sa crapi tu de ciuda.

Angelina, daca-i asa cum zici tu, se lasa cu party pe forum :ok:
Simpatizez si cu Rapid, dar parca m-as bucura si mai tare sa ia Sportul campionatul, sa le dea o lectie la toti carnatzii aia care cred ca prin invarteli fac de toate :D

Angelina Jolie
21st May 2006, 09:53
Exact la fel si eu. Daca bate Steaua, Sportul merita si va lua titlul. Noi oricum batem contrar parerii unor vizionari din galatz.

Paul
21st May 2006, 13:30
Noah i`o m`am tirat la Dej , dupa ce in prealabil ma imbat ca porcu` in gara in Beclean :evil:

Sper sa ma lase gaborii sa intru la meci , ca am un sughi bughi care ne`o luat belete :D

Hai TZEFERU` TZEFERU` oleee olee oleeeeee :D
Azi ii injur pe Rapidisti cu cele mai frumoase rasisme posibile ca in cel mai rau caz ii suspenda pe cfristi :D

Hipgnosis
21st May 2006, 13:40
Azi ii injur pe Rapidisti cu cele mai frumoase rasisme posibile ca in cel mai rau caz ii suspenda pe cfristi :D

Urat din partea ta! Esti un exemplu negativ pt. altii :D
ps: te iert doar dc. bate Clujul

starsteel
21st May 2006, 14:05
Hai TZEFERU` TZEFERU` oleee olee oleeeeee :D
Azi ii injur pe Rapidisti cu cele mai frumoase rasisme posibile ca in cel mai rau caz ii suspenda pe cfristi :D
Este! Baga mare! Am avut si vom avea mereu..............

tuxie
21st May 2006, 14:14
Noah i`o m`am tirat la Dej , dupa ce in prealabil ma imbat ca porcu` in gara in Beclean :evil:


Bravoooo! Fii stelist adevarat!!
Pacat ca nu pot sa vin sa rad de tine, dupa ce te imbeti, "porcule" :drak:
Vezi poate te combina aia de transport gratuit cu "autobuzu' facultatii" :D

philips
21st May 2006, 15:40
Angelina, daca-i asa cum zici tu, se lasa cu party pe forum :ok:
Simpatizez si cu Rapid, dar parca m-as bucura si mai tare sa ia Sportul campionatul, sa le dea o lectie la toti carnatzii aia care cred ca prin invarteli fac de toate :D

acuma toti sunteti anti-steaua.....simpatizati si cu rapid si cu sportu si daca amandoua pierd etapa asta si cu dinamo...ca reintra si ei in lupta.
btw mai bine ai fi bucuros ca nu mai sunt multe etape.....k nu va vad prea bine/hello

STEAUA-MANIA
21st May 2006, 15:53
In ziua meciului CFR Cluj - Rapid, managerul Stelei, Mihai Stoica, a făcut o declaraţie şoc la Realitatea TV: ”Am fost informat de un jucător de la CFR Cluj şi de un apropiat al clubului clujean că astăzi Rapidul va cīştiga meciul cu CFR Cluj. Se pare că sīnt interese īn joc şi rezultatul nu depinde de jucători”. MM Stoica a declarat că Steaua a īncercat să motiveze jucătorii CFR-ului pentru a cīştiga meciul cu Rapid.

Īntrebat dacă Steaua va depune memoriu, Stoica a spus: ”Dacă cei implicaţi vor recunoaşte, există posibilitatea să se demaşte, pentru prima dată, un meci strategic”

stelisti.ro

Hipgnosis
21st May 2006, 15:59
Senzationala declaratia, DACA se verifica! Daca nu, e doar o alta prostie spusa de MM. Pana atunci nu putem decat sa discutam, pe langa subiect, din pacate. Eu cred ca este posbil acest lucru, de ce nu? Vama este recunoscut pt. blaturi, iar declaratiile lui muce sr. ar putea da de inteles si ca s-a "implicat" direct in lupta pt. titlu in Romania. Si cum altfel, decat scotand de la naftalina vechile metode cooperatiste pe care le-a brevetat in anii '80?
Dar, dupa cum spuneam, deocamdata astea sunt doar supoziti...

tataleone
21st May 2006, 16:25
Evident ca nu este decat o alta prostie a lui Meme, dar ce proba mai buna vreti decat declaratia lui Sechelariu dinainte de Bacau-Steaua in care nu a recunoscut doar blatul, ci a mentionat chiar si scorul exact :rosu: ??

Face parte din noua "strategie" a Stelei (pe langa blaturi si arbitri cumparati), alaturi de anuntul ca vor sa cumpere 4 jucatori ai Sportului (asta a tinut la meciul cu Farul cand au zis ca vor sa-l ia pe Curca, acum nu cred ca mai tine:D )

be@
21st May 2006, 16:45
In ziua meciului CFR Cluj - Rapid, managerul Stelei, Mihai Stoica, a făcut o declaraţie şoc la Realitatea TV: ”Am fost informat de un jucător de la CFR Cluj şi de un apropiat al clubului clujean că astăzi Rapidul va cīştiga meciul cu CFR Cluj. Se pare că sīnt interese īn joc şi rezultatul nu depinde de jucători”. MM Stoica a declarat că Steaua a īncercat să motiveze jucătorii CFR-ului pentru a cīştiga meciul cu Rapid.

Īntrebat dacă Steaua va depune memoriu, Stoica a spus: ”Dacă cei implicaţi vor recunoaşte, există posibilitatea să se demaşte, pentru prima dată, un meci strategic”

stelisti.ro

Bla bla bla .Acelasi mm care a zis ca Rapid-Gloria va fi blat ? Neinteresant . Stim ca e un frustrat . :sleep:

alsign
21st May 2006, 17:39
vom vedea daca autoritatiile au luat masuri impotriva gripei aviare la DEJ :)

philips
21st May 2006, 17:51
ce proba mai buna vreti decat declaratia lui Sechelariu dinainte de Bacau-Steaua in care nu a recunoscut doar blatul, ci a mentionat chiar si scorul exact :rosu: ??
nu pot sa cred ca exista oameni care cred ca bacau si steaua s-au inteles pt 2-0 si au zis-o inainte la televizor
ia si tu de la mine:rosu:

alsign
21st May 2006, 17:54
Rapiziii au facut blat in UEFA castigand la Donetz , mai clar decat asta ce sa mai spui :rosu: . Hotii striga hotii , dar ..... mai mare decat Tzopos si dovedit :) .... Bani de la taticu' sa sustina financiar evolutiile fiului. De ce nu se dau banii aia sa se faca un sat pentru sinistrati ?

Aceia nu sunt bani negrii ?

Si sa nu mai vorbim de minciuni pe posturile publice de televiziune .

S2K
21st May 2006, 18:14
1 : 0 pentru Cluj.../hello

be@
21st May 2006, 18:53
Rapiziii au facut blat in UEFA castigand la Donetz , mai clar decat asta ce sa mai spui :rosu: . Hotii striga hotii , dar ..... mai mare decat Tzopos si dovedit :) .... Bani de la taticu' sa sustina financiar evolutiile fiului. De ce nu se dau banii aia sa se faca un sat pentru sinistrati ?

Aceia nu sunt bani negrii ?

Si sa nu mai vorbim de minciuni pe posturile publice de televiziune .

Cat poate abera omul asta ! Doamne , incredibil ! Si daca Lucescu a platit din buzunarul lui datoriile pe care Rapidul le avea fata de jucatori , CARE-I PROBLEMA TA ? Nu mai poti dormi noaptea ? Iar blat cu Sahtior a fost doar in mintea ta cea in colturi . Esti penibil , la fel ca toti fanii echipei dintre cimitire . Hai Rapidul si cu golul 2 !

STEAUA-MANIA
21st May 2006, 18:55
bea:pt cat...?:)Asa, de curiozitate...fetita,du-te la cratita.

be@
21st May 2006, 18:57
Penibilule , vezi ca esti off-topic , ca de fiecare data .

Kainsashiki
21st May 2006, 18:57
frumos scenariul.

urmeaza gol badoi

philips
21st May 2006, 18:59
subscriu acestei idei conform careia intelegerea a fost pt 1-2 cu rasturnare incredibila de scor

be@
21st May 2006, 18:59
Alti penibili ! Tremura chilotii pe voi . Ha ?

alsign
21st May 2006, 19:01
Exista anumiti suporteri "anonimi" care se joaca cu cuvintele . Daca 2 persoane iti spun ca esti beat dute la culcare . Noi cei care suntem cu Steaua nu negam anumite probleme de la clubul nostru . Dar se pare ca voi aunteti nascuti cu ideea de a va insusi anumite lucruri fara sa tineti cont de nimic. Si in plus aveti si sindromul de persecutie "aviara".

philips
21st May 2006, 19:02
:ciocan: liniste............................printre noi exista o persoana realista............lasati-o sa vorbeasca:ciocan:

STEAUA-MANIA
21st May 2006, 19:03
Alti penibili ! Tremura chilotii pe voi . Ha ?
Fetita,ti-am mai zis..nu mai vb despre ceea ce nu cunosti!:D

grande
21st May 2006, 19:06
Rezultat echitabil la pauza !

ce nu prea inteleg ,este ca sunt foarte multi aici care in loc sa fie in Regie posteaza numai aberatzii :headbang:

Asa echipa ,asa suporteri !....aviz stelistilor

be@
21st May 2006, 19:26
Gooooooooooooooooolllllll Rapid !!!!!!!!

axel
21st May 2006, 19:32
bravo rapid /hello

Sorin Blaj
21st May 2006, 19:49
Clujenilor v-ati dat masura valorii, ati stat capra in fata Rapidului. Sa va fie rusine.

Datenshi
21st May 2006, 20:02
Asa si ala din Regie a fost suspect. Putem sa aberam corice. Realitatea e ca singurul care umbla cu bani in vazul lumii pe la echipe e Jiji, asa ca ciocu' mic.

Sorin Blaj
21st May 2006, 20:06
Exact, in repriza a doua a fost pe teren o singura echipa, Rapid. De buni ce sunt.

genovese
21st May 2006, 20:09
blatulet?

tataleone
21st May 2006, 20:15
nu pot sa cred ca exista oameni care cred ca bacau si steaua s-au inteles pt 2-0 si au zis-o inainte la televizor
ia si tu de la mine:rosu:

Daca nu stii, nu mai comenta aiurea pe forum si uita-te la televizor (mi se pare ca a fost si pe onlinesport un articol, poate da cineva link-ul)

Felicitari Rapidului pt victoria de azi!!! Chiar daca si Steaua a castigat, mai avem sanse, pt. jiji nu va fi deloc un meci usor la Vaslui...

Sorin Blaj
21st May 2006, 20:16
blatulet?
Numai putin. De 3-1.

Kainsashiki
21st May 2006, 20:17
Toata galeria Clujului striga "RUSINE, RUSINE SA VA FIE !"

Oare de ce?

genovese
21st May 2006, 20:18
dupa mine ambele meciuri au avut iz de blat, adica clujenii si sportul mi s-au parut cam moi, blazati, fara nervi...ciudat
clujul nu juca absolut nimic si aia de la sportul mi se parura unii....foarte convenabila pt steaua si acea intindere a lui mazilu la antrenament etc

Telespan
21st May 2006, 20:18
[QUOTE=Sorin Blaj]Exact, in repriza a doua a fost pe teren o singura echipa, Rapid.

[/QUOTE

Asa a fost si meciul Steaua-RAPID 0-2,ciocul mic si joc de glezne.........esti
tare fustrat mai Sorine.........................:rosu:

Sorin Blaj
21st May 2006, 20:22
[/QUOTEAsa a fost si meciul Steaua-RAPID 0-2,ciocul mic si joc de glezne.........esti
tare fustrat mai Sorine.........................:rosu:[/QUOTE]

Daca ai dubii si nu intelegi sensul cuvintelor, cauta pe google, cuvantul magic DEX. A, era sa uit, si frustrat. Poate nu le vei mai folosi aiurea.

Datenshi
21st May 2006, 20:23
Toata galeria Clujului striga "RUSINE, RUSINE SA VA FIE !"

Oare de ce?

Pt. ca erau o gramada de stelisti?

be@
21st May 2006, 20:25
Pt. ca erau o gramada de stelisti?

Exact. Cand a anuntat crainicul ca a dat tziganul gol , n-ai vazut ce s-au bucurat? Si cine canta Maria la meciul cu Dinamo , nu ei?

Kainsashiki
21st May 2006, 20:26
"tziganul" ala pun pariu ca e de 1000 de ori mai curat ca tine mai fato !!! cum de-ti permiti sa jignesti asa??

Sorin Blaj
21st May 2006, 20:26
Unde sunt acum Muresan si Paszkany, sau ascuns de rusine. Dupa meciul cu Steaua erau foc si para, acum se pare ca focul s-a stins.

cip_81
21st May 2006, 20:29
In ziua meciului CFR Cluj - Rapid, managerul Stelei, Mihai Stoica, a făcut o declaraţie şoc la Realitatea TV: ”Am fost informat de un jucător de la CFR Cluj şi de un apropiat al clubului clujean că astăzi Rapidul va cīştiga meciul cu CFR Cluj. Au zis că putem să le promitem oricīt că meciul e deja jucat, noi trebuie să pierdem şi Rapid să cīştige. Se pare că sīnt interese īn joc şi rezultatul nu depinde de jucători.”. MM Stoica a declarat că Steaua a īncercat să motiveze jucătorii CFR-ului pentru a cīştiga meciul cu Rapid.

Īntrebat dacă Steaua va depune memoriu, Stoica a spus: ”Dacă cei implicaţi vor recunoaşte, există posibilitatea să se demaşte, pentru prima dată, un meci strategic”

Oare chiar atat de cretina sa fie rasa asta dintre sere si cimitire? E clar, impotriva lor nu poti lupta cu arme conventionale. Armele lor cel mai des folosite sunt tehnicile de mani****re si propaganda mincinoasa...astia duc un razboi murdar.

be@
21st May 2006, 20:29
"tziganul" ala pun pariu ca e de 1000 de ori mai curat ca tine mai fato !!! cum de-ti permiti sa jignesti asa??

Haoleu , mancati-as ! Te-ai suparat ? Da' ce e ? Nu tzigan ? Asta e adevarul , nu l-am jignit .

Datenshi
21st May 2006, 20:30
Erau foc si para ca au fost furati de arbitri, ceea ce nu a mai fost cazul azi. Si vad ca arbitrajele favorabile Stelei continua. Asta e, poate peste ani vor aparea si la noi mizeriile astea la suprafata.

Sorin Blaj
21st May 2006, 20:31
"Am fost informat de un jucător de la CFR Cluj şi de un apropiat al clubului clujean că astăzi Rapidul va cīştiga meciul cu CFR Cluj. Au zis că putem să le promitem oricīt că meciul e deja jucat, noi trebuie să pierdem şi Rapid să cīştige. Se pare că sīnt interese īn joc şi rezultatul nu depinde de jucători."

Asta sa fie motivul pentru care Martin Tudor a fost rezerva astazi?

Neamtu
21st May 2006, 20:35
De ce dracu o fi aparat batranelul de Turcas? Chiar o fi mai bun decat Martin Tudor?:rolleyes:

Later edit: Sorine, gand la gand cu bucurie

Sorin Blaj
21st May 2006, 20:36
Sigur. Ca sa nu-i incurce cumva pe giulesteni.

Datenshi
21st May 2006, 20:41
"Am fost informat de un jucător de la CFR Cluj şi de un apropiat al clubului clujean că astăzi Rapidul va cīştiga meciul cu CFR Cluj. Au zis că putem să le promitem oricīt că meciul e deja jucat, noi trebuie să pierdem şi Rapid să cīştige. Se pare că sīnt interese īn joc şi rezultatul nu depinde de jucători."

Asta sa fie motivul pentru care Martin Tudor a fost rezerva astazi?

A facut intindere, la fel ca Mazilu.
Sper ca acest oligofren frustrat va fi scos definitiv din fotbal pentru ce a facut pe acest final de campionat. Ma refer la meme.

ASIGURATORUL
21st May 2006, 20:41
Pentru ca era de la Steaua si apara tot.... Sau poate ca era rezerva pentru America si sa nu se accidenteze.....:drak:

THE HUN
21st May 2006, 20:44
"tziganul" ala pun pariu ca e de 1000 de ori mai curat ca tine mai fato !!! cum de-ti permiti sa jignesti asa??
Nu cred ca a jignit prin denumirea de tigan,daca-l numea cioara,tuciuriu,ciocolatiu sau alte apelative era o jignire.Abureala cu "etnia rroma" este ceva recent,denumirea de tigan a fost folosita secole de-a randul.

be@
21st May 2006, 20:46
Omule , pai daca e tzigan , cum vrei sa-i spun ? Chiar si el recunoaste asta !

STEAUA-MANIA
21st May 2006, 20:47
Bea pai si tu esti..dar,daca iti zic ca esti(stii tu ce)..ai sa spui ca te jignesc!

Sunchase
21st May 2006, 20:47
Nici un meci nu mai conteaza de pe acum.Degeaba luptam.Suntem multumiti cu cupa si cu faptul ca am dovedit superioritatea in meciurile directe.

Sunchase
21st May 2006, 20:49
De ce dracu o fi aparat batranelul de Turcas? Chiar o fi mai bun decat Martin Tudor?:rolleyes:


Eu cred ca Tudor ( cel care isi da sufletul pt steaua :rosu: ) si-a facut datoria anul asta scapand 2 mingi in poarta in meciul trecut ! Nu v-a fost destul ?!

HOTILOR !

ASIGURATORUL
21st May 2006, 20:50
Rapidul si-a indeplinit misiunea cu Clujul, Jiul si-a luat punctele necesare ca sa poata pierde ultimul joc.Oare Sportul nu doreste macar un loc in UEFA?:cool:

Sorin Blaj
21st May 2006, 20:54
Declaratia lui Muresan, dupa meci:
Steaua ne-a dopat echipa psihic si nu am putut face nimic. Altfel am fi ajutat Steaua. Penibil, penibil, penibil.

Datenshi
21st May 2006, 20:55
Poate Jiul si-a luat punctele necesare ca sa-l piarda pe-ala cu voi.

Neamtu
21st May 2006, 20:56
Eu cred ca Tudor ( cel care isi da sufletul pt steaua :rosu: ) si-a facut datoria anul asta scapand 2 mingi in poarta in meciul trecut
Asa cum a scapat-o Turcas la golul lu' Moldovan?

Sorin Blaj
21st May 2006, 20:57
La ambele goluri, de 2-1 si 3-1, ale Rapidului.

philips
21st May 2006, 20:58
Daca nu stii, nu mai comenta aiurea pe forum si uita-te la televizor (mi se pare ca a fost si pe onlinesport un articol, poate da cineva link-ul)

Felicitari Rapidului pt victoria de azi!!! Chiar daca si Steaua a castigat, mai avem sanse, pt. jiji nu va fi deloc un meci usor la Vaslui...

1. stiu ca sechelariu a zis inainte de meci ca va fi 2-0......dar nu stiam ca exista oameni atat de creduli incat sa creada ca au anuntat cu o zi inainte rezultatul pt care se intelesesera - pt asta:rosu:

2. nu mai comenta tu pana nu termini de citit TOT ce zic - pt asta :galben:

3. rusine cfr pt prestatia de astazi.....inca o data ati stat capra - pt asta :rosu: :rosu:

4. pt toti frustratii - din acest moment aveti exact un an la dispozitie pt a spera la un nou titlu......vorbim in ultimele 5 etape ale sezonului viitor, cand in urma unui nou sezon lung in CL steaua termina benzina si veniti voi din urma/hello /hello /hello

Sunchase
21st May 2006, 20:59
Asa cum a scapat-o Turcas la golul lu' Moldovan?

Turcas a fost cel mai bun om al meciului fara el nu am fi avut nici o problema astazi, diferenta de valoare a fost evidenta.Singura emotie a fost la inceput cu greselile din apararea a lui Nae asa cum m-am asteptat insa din pacate nu am pierdut noi nici un meci in retur.. se pare ca nu a fost destul.
De Stancioiu ce spui ? Ti-a placut nu ?

Neamtu
21st May 2006, 21:04
Penibili comentatorii de la Antena 1, care au comparat golul lu' Moldovan cu al lui Eto'o din finala CL:happy
Cum dracu sa compari un blat ordinar cu cel mai tare meci al sezonului?:o:


De Stancioiu ce spui ? Ti-a placut nu ?
Nu, mi-a placut mai mult de Contreras, ca ala scos-o din poarta de 3 ori;)

nubian
21st May 2006, 21:20
Cum dracu sa compari un blat ordinar cu cel mai tare meci al sezonului?
Vorbesti de steaua-farul sau de bacau-steaua?

Telespan
21st May 2006, 21:29
Vorbesti de steaua-farul sau de bacau-steaua?



...nu ,vorbea de OTELUL-STEAUA.........:rosu:

laoha11
21st May 2006, 21:32
par cam dubioase relatiile lui mm stoica cu unii jucatori de la CFR Cluj, in conditiile in care steaua a jucat cu CFR Cluj acum o saptamana si au castigat fara probleme

philips
21st May 2006, 21:33
Vorbesti de steaua-farul sau de bacau-steaua?

te-ai trezit si tu? ..........hai lasa-ne in pace

rusine cfr rusine rapid rusine Lucescu

Sunchase
21st May 2006, 21:48
Tu vorbesti de rusine fiind stelist ? Asa conducatori , asa suporteri !

STEAUA-MANIA
21st May 2006, 21:53
Sunchase:dupa parerea ta,de ce spectatorii au strigat "rusine,rusine sa va fie!"?

WOLF_ULTRAS
21st May 2006, 21:53
au dat meciul cei de la CFR

apparte
21st May 2006, 21:54
Haoleu , mancati-as ! Te-ai suparat ? Da' ce e ? Nu tzigan ? Asta e adevarul , nu l-am jignit .
Iar tu, prin ceea ce postezi, dovedesti ca ai un caracter de...
Referitor la meci,a fost BLAT!

philips
21st May 2006, 21:54
Tu vorbesti de rusine fiind stelist ? Asa conducatori , asa suporteri !

da cine sa vorbeasca, tu?

mai bine gigi decat copos

mai bine steaua decat rapid

ps: felicitari rapid pt spectacolul bun pe care ni l-a servit astazi

Sunchase
21st May 2006, 21:55
Sunchase:dupa parerea ta,de ce spectatorii au strigat "rusine,rusine sa va fie!"?


:happy Spectatorii din Dej care care cantau dub dub si sareau in sus cand auzeau ca inscrie steaua , chiar e foarte surprinzator ca au putut striga asta :o:

alsign
21st May 2006, 21:59
blatistilor !!!! rusine sa va fie !!!!!

http://members.tripod.com/~tiki_21/disney2/kaa.gif

laoha11
21st May 2006, 21:59
Cata minte iti trebuie sa afirmi ca ai vorbit cu jucatori de la Cluj si ca acestia ti-au dat informatii despre echipa lor?! Pai cum au aparat acesti jucatori interesele propriului club in meciul cu cei cu care au o relatie atat de apropiata?

Sunchase
21st May 2006, 22:07
Cu steaua de ce a jucat tudorel zis si ( trec 2 mingi prin el ) ?

STEAUA-MANIA
21st May 2006, 22:16
:happy Spectatorii din Dej care care cantau dub dub si sareau in sus cand auzeau ca inscrie steaua , chiar e foarte surprinzator ca au putut striga asta :o:
Pai cum chase-ule..STELISTI la un meci intre 2 cai ferate?Pai...nu ziceati ca sunteti peste tot acasa?:D Deah,versuri mincinoase...
STELISTII SUNT PESTE TOT!:yeah: :happy

Sunchase
21st May 2006, 22:20
asa stelisti la mai mare ! :D e o mandrie

laoha11
21st May 2006, 22:31
A fost un meci prea frumos ca sa fie blat!!! Un meci aranjat nu poate sa aiba atatea ocazii de poarta.

Sunchase
21st May 2006, 22:36
Are stoica dovezi , le asteptam ! :D

Clovnul pastilat ! :D

laoha11
21st May 2006, 22:37
Si oricum ma bucur ca nici un stelist nu comenteaza afirmatiile mele referitoare la mm stoica. Inseamna ca undeva, acolo in gandul lor, imi dau dreptate dar nu au puterea sa recunoasca.CFR Cluj - Rapid s-a jucat pe teren dar nu pot sa spun acelasi lucru despre steaua - CFR Cluj

Datenshi
21st May 2006, 22:38
Eu zic sa asteptam dovezile lui meme si numele jucatorului respectiv. :D

laoha11
21st May 2006, 22:44
Eu zic sa asteptam dovezile lui meme si numele jucatorului respectiv. :D
N-o sa le aflam niciodata. Si asa a stiricat-o cand a afirmat ca sunt jucatori la Cluj care apara mai degraba interesele stelei decat ale propriei echipe

cipri_cj
21st May 2006, 22:53
....catzi dintre cei care atzi fost la meci putetzi spune sincer ca n-a aratat meciul a blat???? a avut cfr vreo ocazie in repriza a 2-a?? shi asta n-a fost pe fondul unui joc bun al rapidului...pur shi simplu au fost resemnatzi la 1-1

Ursu carpatin
21st May 2006, 22:58
Mă, terminaţi cu prostiile! N-a fost blat, atāt am putut. Apropo, am fost la meci şi am făcut poze cu ambele galerii, adică nu am omis rapidiştii! Aştept negocieri intense! păcat de Sportul....

laoha11
21st May 2006, 22:59
Cate ocazii a avut cfr in meciul cu steaua?

Sunchase
21st May 2006, 23:00
Tudor cum a aparat ?

Ursu carpatin
21st May 2006, 23:02
Care Tudor?

TZEFERU
21st May 2006, 23:31
Saracu Turcas a fost iara paralel la primul gol, la al doilea a luat gol cu spitzul, la al 3-lea nu mai conta ca toti visau in careu.

Sunchase
21st May 2006, 23:42
A fost cel mai bun om al vostru.

apparte
21st May 2006, 23:46
Fac pariu ca daca era Badan nu lua golurile alea:evil: ! Blatul a fost facut pe filiera Dinu Vama-Padureanu-Muresan!!!:rosu:

Ess
22nd May 2006, 00:16
Fac pariu ca daca era Badan nu lua golurile alea:evil: ! Blatul a fost facut pe filiera Dinu Vama-Padureanu-Muresan!!!:rosu:

mda...Iar meciu' de la middlesbrough a fost blat pe filiera franceza...conducetzi cu 2-0 si brusc devenitzi niste II cu fotbalu. Esti penibil si esti degeaba.
Amu fa-tzi datoria de adm la ols si sterge...chiar da-mi ban... :jerk:
OnToppic:atat au putut baietii...punct

Lucky_OLD_G's
22nd May 2006, 00:17
HY mey laso dracu de treaba,............asta a fost blat ca la carte.........da sincer nici nu putea fi altfel......daca jucau caile ferate.......cum nici steaua- bacau sau bacau-steaua nu va fi meci jucat pe adevaratelea atata timp cat steaua are nevoie de puncte in acele meciuri..........asta e....e intre fratzi ...si nu cred ca ar trebui facut asa mare caz de cfr-rapid......oricum totu sa facut ceva mai sus ...razvan si juucatorii sau dorinel nu au nici o vina ........asta e ...romania noastra...romanasii nostri..........

Dark Horror
22nd May 2006, 00:31
BLAT!!!!!!Rushine conducerii.Acuma vedetzi cine a fost ales cel mai bun preshedinte de club.......RUSHINE BAH!!!Mie imi este rushine de echipa asta.Nu ash mai scoate capul afara vreo 3 luni dupa ce a fost azi....

One-Man Show
22nd May 2006, 00:32
Tudor cum a aparat ?

Cik a avut ceva probleme cu o musca in timpu' reprizei a 1-a da' s-a rezolvat rapid.;)

Sorin Blaj
22nd May 2006, 00:46
SPECTATORII CLUJULUI CATRE PROPRII JUCATORI:

Rusine, rusine sa va fie!!
Fara blaturi!!

raja_bell
22nd May 2006, 00:48
incredibil!
blat ordinar la dej! rusine cfr, rusine subpodarilor!
martin tudor cica s-a accidentat! de fapt nu avea chef sa fie partas la un joc murdar ...
o comedie de prost gust: moldovan este invitat practic sa suteze, iar portarul clujenilor isi da un autogol penibil! apoi buga este "scapat" de 2 fundasi si nu are probleme! iar in final, ca sa nu existe dubii (care oricum nu existau ...), negru este lasat liber la 11 m la o lovitura libera!
de prin min 60 spectatorii au inceput sa-si taxeze favoritii pt spectacolul grotesc din teren!

da, s-a scris un nou capitol mizerabil din povestea unui club murdar, unui club scarbos!
rusine echipelor cfr-iste! ati adus comunismul in romania! bun, v-am iertat! dar se pare ca ati ramas la aceleasi obiceiuri ...

ps: amuzant a fost taranul ala iuliu muresan: cica daca steaua nu punea presiune pe ei, altul ar fi fost rezultatul! "muahahahahahah"

Sorin Blaj
22nd May 2006, 00:53
Domnul Dinu Gheorghe, presedintele Rapidului, este prezent in emisiunea Recursul etapei, este de un calm extraordinar. El care de obicei este foarte acid si sare ca ars la chestiuni mult mai marunte. La ce spune MM Stoica, DG trebuia sa-l ia la bataie. Cel putin. Dar nu. EL PRACTIC NU ESTE ACOLO!

SORENSEN
22nd May 2006, 00:54
Turcas - omul meciului...fara probleme ...
Felicitari Rapidului !

Sorin Blaj
22nd May 2006, 00:58
Dorinel Munteanu ar trebui sa-si dea demisia, ca si Hagi. Hagi are cel putin ONOARE. DM nu stie ce inseamna acest cuvant. Poate sa declare ce vrea, dar atata timp cat se complace in astfel de jocuri, poate sa se lase de antrenorat. Nu va fi niciodata un antrenor mare. Un antrenor bun pierde sau castiga pe teren, cu fruntea sus, si-si asuma rezultatele, ca si Hagi. Restul sunt umplutura, ca si Sabau, Florin Marin, Ion Marin, etc

alsign
22nd May 2006, 01:03
de anul viitor o noua echipa se va inscrie in

<<Ligue 1>>

echipa departamentala RBB = "Rapid Blat Bucuresti"

5 vagoane - pe banii fraierilor .....


pana si profesionistii reunosc :)



Directorul sportiv al Gloriei Bistriţa, Ioan Horoba, a urmărit meciul CFR - Rapid de la tribuna oficială. La pauza meciului, el chiar a oferit un pronostic. "Bate Rapidul cu 3-1", a spus Horoba.


ironia soartei ....

sponsorul nostru , asa zisul "Mihai Viteazu'" nu stie istorie .... tot in ardeal o fost pacalit , acu' 505 ani ........

Sorin Blaj
22nd May 2006, 01:05
DECLARATIE ANCA INAINTE DE MECI:
Noi ne vom apara corect sansele... Eu vreau sa castige Rapidul campionatul.

apparte
22nd May 2006, 01:07
mda...Amu fa-tzi datoria de adm la ols si sterge...chiar da-mi ban... :jerk:
OnToppic:atat au putut baietii...punct
Figura asta ati repetat-o sambata la Oradea cu echipa a doua,pe finalul meciului, cand, dupa ce ati egalat din greseala,ati lasat libertate de miscare atacantilor oradeni,iar cand portarul a scos mingea ati avut grija sa faultati de 2 ori in 5 minute in careu!Exact la fel ati facut in aparare si in meciul asta!N-a fost nevoie sa ma uit la meci decat pe sarite,mi-era suficient sa vad svaiterul denumit "aparare" si sa schimb canalul imediat!

Sorin Blaj
22nd May 2006, 01:20
Cu Steaua v-ati dat sufletul pe teren, cu Rapid ati intrat in concediu. Vacanta placuta.

Gabriel28
22nd May 2006, 01:33
Daca supoterii echipei CFR recunosc si sunt scarbiti de faptul ca a fost blat, restul de ce nu recunosc treaba asta? nu tre sa fi savant sa realizezi ca fost blat...mai ales ptr cei care s-au uitat la mizeria aia de meci.

Sorin Blaj
22nd May 2006, 01:33
Exact la fel si eu. Daca bate Steaua, Sportul merita si va lua titlul. Noi oricum batem contrar parerii unor vizionari din galatz.
Angelina. Contrar parerii tale, vizionarii din Galati au avut dreptate. Uite unde sunt urmasii lui Nostradamus. In Romania, si tocmai la Galati.

Sorin Blaj
22nd May 2006, 01:38
A facut intindere, la fel ca Mazilu.
Sper ca acest oligofren frustrat va fi scos definitiv din fotbal pentru ce a facut pe acest final de campionat. Ma refer la meme.
Penny. Mazilu a facut intindere si a ratat turneul din SUA. Tudor a facut disjunctie si a ratat un meci blat. E o mica mare diferenta. Pentru cine vrea s-o vada.

Universal
22nd May 2006, 02:18
Felicitari Steaua! Felicitari Rapid! Meciuri foarte frumoase!

Angelina Jolie
22nd May 2006, 04:20
Forza Cfr! Suntem Unici!

Universal
22nd May 2006, 04:51
Sa speram ca in urmatorul meci,CFR invinge, echipa are potential.Sezonul viitor vreaiu mai mult de la echipa domnului Munteanu.

Telespan
22nd May 2006, 06:45
Fac pariu ca daca era Badan nu lua golurile alea:evil: ! Blatul a fost facut pe filiera Dinu Vama-Padureanu-Muresan!!!:rosu:



Tu vorbesti de ;
Steaua-Faru(slugiile lui Steaua)
Otelul-Steaua (Steaua 3)
Bacau-Steaua (Becalu-Seche)
Steaua-Poli Tim(last year)filiera Oly-Becalu

Am uitat k LUCESCU umbla cu traista de $ sa faca cite un ghiseft........:ok:

Telespan
22nd May 2006, 06:55
Penny. Mazilu a facut intindere si a ratat turneul din SUA. Tudor a facut disjunctie si a ratat un meci blat. E o mica mare diferenta. Pentru cine vrea s-o vada.


Mai nene eu te mai intreb odata ,de unde sti k a fost blat?

1-Noi nu umblam cu sacosiile de bani dupa noi sa mituim lumea...:yeah:

2-S-a vazut clar k portarul Sportului va dat 11 metri sa cistigati,citi bani a luat de la Jiji?
Pe voi v-am batut la voi in gropa cu 2-0 si pe CFR cu 3-1 care e treaba?
Ciocul mic si patineaza............:yeah:

Da Vinci
22nd May 2006, 07:20
RUSINEEEEEEEEEEEEEEEE.
Urmarim ssi comentam arbitrajele dar nu vedem CASCADORIII RASULUI live la CLUJ. DE la inceput mi-am dat seama cand am vazut ca TUDOR nue in poarta. Iar celalalt a fost PENIBIL.
SUnt cativa pe forum care deji CLUJENi recunosc BLATUL. CINSTE LOR!!!!!!!!!!!!!
Insemna ca stiu fotbal. MIE MIE RUSINE ca sunt din BISTRITA din acelasi oras cu HOROBA si PADUREANU. HOROBA deja era la CLUJ sa aranjeze meciul cu BISTRITA.
Deja pe finalul campionatului e CIRC. M/am prostit ca na-ma pariat la pariuri pe Rapid. Era de stiut.
Pacat de LUcescu!!!!!! PE care il respectam. Iar DORINEL o mizerie, ce s-a mai zbatut la BUCURESTI, ce s-a mai omorat ca la PLEVNA, iar aici CIOCU MIC, relaxat baiatu'.

Ursu carpatin
22nd May 2006, 08:11
Ce imparţial eşti!!! Se vede că eşti scutar! Ţie ţi se pare că CFR-ul o luptat la Steaua? Păi voi vorbiţi?????? Oribil!

ASIGURATORUL
22nd May 2006, 09:47
Vazand acest meci mi-am dat seama de ce presiuni vorbea Dorinel si de ce n-a fost folosit Tudor:evil: Era vorba de blatul pus la cala de Steaua:headbang:
Vorba lui Lucescu junior..."Totul va fi corect pana la final:rosu:

Sorin Blaj
22nd May 2006, 09:51
Mai nene eu te mai intreb odata ,de unde sti k a fost blat?
Nu trebuia decat sa te uiti la meci si iti dadeai seama si singur. Se pare ca numai tu nu ai reusit.

Hipgnosis
22nd May 2006, 10:30
Un meci penibil, ce mai.
Cand schimbi portarul, dopi fundasi, la mijloc bagi rezervele luate de la a echipa a treia, cand dorinel de rusine nu vine la conferinta.... ce ar mai fi de spus?
Felicitari rapid pt. victorie? bleah. :yeah: :yeah: :yeah:

Sorin Blaj
22nd May 2006, 10:43
Nu m-ar mira sa apara si alte surprize. Prea a fost pe fata. Vezi atitudinea jucatorilor si conducatorilor de la Cluj, a presedintelui Dinu Gheorghe. Apropo de DG, pana ieri era leu in declaratii, aseara la Recursul etapei era mielusel. La tavalit Stoica de la innebunit si el nu zicea nimic. Orice om normal riposta, el nimic.