PDA

View Full Version : Etapa 28: CFR Cluj - Rapid



Pages : 1 [2]

Sunchase
22nd May 2006, 10:59
Baieti dar se pare ca ati urmarit meciul Rapidului cu mare atentie .. sau comentariile vin dupa declaratiile razboinicilor vostri. Sorin_Blaj daca tu crezi ca un om normal ar trebui sa vorbeasca cu nebunul de meme de multe ori aflat sub influenta drogurilor inseamna ca becali a mai castigat un vot pt presidentie..
tehnica gura sparta merge de minune langa cimitir!

Universal
22nd May 2006, 11:05
Vreau sa amintesc tuturor de pe forum de ce suntem in acest forum- nu ca sa ne aflam in treaba si sa aiurim cu - uite blaturi aici ,acolo...- avem nevoie de principii puternice pt ascapa de aceste prostii,altfel nu scapati de smecherii niciodat. Iar mentalitatea nu se vaschimbi si nu veti evolua. Vad ca multi nu s-au dat jos de pe craca ,sunta bsolut indignat de incorectitudinea multora de aici si cer si rog sa fiti odata si odata fair-play deoarece m-am saturat sa tit aud prostii .
V-am rugat frumos si sper sa ,a auziti.Este spre binele tuturor.

Va multumesc

Universal
22nd May 2006, 11:05
In orice caz, meciul CFR-Rapid afost corect, estre poate una dintre cele mai corecte echipe Cluj, plus Surdu adat gol...iar nasul sau este R.Lucescu..cat de clar poate fi acest lucru.A fost un meci corect!

Universal
22nd May 2006, 11:06
Sunt multi lipsti de bunacredinta aici,si vad ca exista multa prostie- cultura turmelor...... la nu stiu cate echipe existacest lucru( normal...mentalitate comunista)...ma intrteb cand vor vedea cat de penibili sunt ( ma refer la ei care vad cele 2 meciuri blaturi) sunt corecte. Vad doar prea multi ''smecher'' facandu-se singuri de ras.

armin
22nd May 2006, 11:08
Rusine CFR! Jula si ceilalti super penibili.
Munti, nu stiu cata vina ai, dar e jenant ce s-a intamplat... Marcaje super largi in careu, joc paralel cu poarta... tocmai voi?

Hipgnosis
22nd May 2006, 11:27
Rusine CFR! Jula si ceilalti super penibili.
Munti, nu stiu cata vina ai, dar e jenant ce s-a intamplat... Marcaje super largi in careu, joc paralel cu poarta... tocmai voi?

Munti a primit ordin si s-a conformat. I-a fost si rusine sa vina la conferinta de presa. Singurul lucru bun facut de el a fost ca a sunat la Bucuresti si a anuntat Steaua de ce se va intampla. Schimbarile ciudate din aparare + portarul cred ca i-au fost impuse. Imi pare rau de el, dar e nevoit sa-si puna echipa capra cand are chef conducerea.

Sorin Blaj
22nd May 2006, 11:28
Felicitari Steaua! Felicitari Rapid! Meciuri foarte frumoase!
Chiar fumoase.

starsteel
22nd May 2006, 11:31
U Cluj promoveaza odata in A ca sa ne scapi de Club Fotbal Rusinea Cluj o echipa cu capul plecat la frf si lpf iar mai nou si autoare de blaturi. Cinste lui M. Tudor care s-a dat accidentat. Munteanu sa compromis, cu sau fara voia lui. Totusi schimbarile el le-a facut in concluzie cu voia lui.

be@
22nd May 2006, 11:56
Un meci penibil, ce mai.
Cand schimbi portarul, dopi fundasi, la mijloc bagi rezervele luate de la a echipa a treia, cand dorinel de rusine nu vine la conferinta.... ce ar mai fi de spus?
Felicitari rapid pt. victorie? bleah. :yeah: :yeah: :yeah:


Ha ha ha! Au ajuns hotii sa strige "hotii !"
Voi ar trebui sa faceti ciocul mic mic de tot , dupa regia care a fost ieri in ....Regie .

One-Man Show
22nd May 2006, 12:01
Ha ha ha! Au ajuns hotii sa strige "hotii !"
Voi ar trebui sa faceti ciocul mic mic de tot , dupa regia care a fost ieri in ....Regie .

Zi-le tu stelista mica ! :evil: Arbitru "cumparat", promisiuni de transfer pt. juma' din lotu' Sportului, Multescu viitor director tehnic la Steaua, Shiman actionar langa Gigi la Steaua, s-a jucat cu mingie sferica, iarba a fost prea verde etc. :ok: Paranoia e in floare ! ;)

Sorin Blaj
22nd May 2006, 12:16
In orice caz, meciul CFR-Rapid afost corect, estre poate una dintre cele mai corecte echipe Cluj, plus Surdu adat gol...iar nasul sau este R.Lucescu..cat de clar poate fi acest lucru.A fost un meci corect!
In opinia ta.

Realitatea din Romania este cu totul alta decat ceea ce am vrea noi sa se intample, iar maestrii meciurilor cu final asteptat (se pare ca te deranjeaza cuvantul blat) stiu cel mai bine asta, ba chiar au si discipoli.

Universal, nu vreau sa-ti tin teorii, dar se pare ca nu stii ce s-a intamplat in Romania in urma cu cativa ani, cand toata presa vuia de meciuri strategice, dar nimeni (FRF, LPF, Procuratura) nu a facut nimic. Ca sa-ti formezi o imagine cat de cat corecta, ceea ce se intampla in Italia este o gluma fata de aranjamentele care s-au desfasurat in Romania. Daca italienii ar sti realitatea din Romania, si-ar da seama ca ei sunt mici copii si ar trebui sa vina la meseriasii din Romania sa ia notite.

Cel mai bun in acest domeniu este Padureanu si se pare cel mai talentat discipol al acestuia este Muresan.
Nu degeaba a declarat Muresan ca modelul lui de presedinte este Padureanu. Se vede ca a invatat foarte bine si a luat examenele cu brio. De acum inainte poate sa declare orice, nimeni nu il va mai baga in seama, pentru ca si-a dat masura valorii.

Daca meciul se desfasura pe teren si jucatorii clujeni ar fi jucat cu adevarat, toti ne-am fi scos palaria in fata lor, dar asa, de acum inainte stim cu cine avem de-a face.

alsign
22nd May 2006, 13:14
Rusine CFR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Celtic
22nd May 2006, 13:34
Sa va fie rusine nesimtitilor pentru mascarada de la Dej. :rosu:

Sunchase
22nd May 2006, 13:44
... Lacatus :D vezi ca in semnatura ta ai vreo 4 lilieci din astia :D

starsteel
22nd May 2006, 13:49
Inca o dovada a dragostei ceferisto, ceferiste.

Preşedintele lui CFR, Iuliu Mureşan, a luat foc. "Steaua īncalcă regulamentele fotbalului. Cei din Ghencea au sunat mai mulţi băieţi cărora le-au promis aceleaşi sume ca şi cele oferite Bistriţei: 10.000 la victorie şi 5.000 la egal. Băieţii ne-au spus şi am organizat o şedinţă īn vestiar. Le-am spus că acela care va lua un dolar de la Steaua va zbura de la CFR Cluj."

A dracu echipele astea ceferiste parca ar fi Air Line!

Sunchase
22nd May 2006, 13:52
tu vezi dragoste ceferista in loc sa vezi incalcarea flagranta a regulamentului. Ce face soarele asta pe camp..

starsteel
22nd May 2006, 13:58
tu vezi dragoste ceferista in loc sa vezi incalcarea flagranta a regulamentului. Ce face soarele asta pe camp..
Incalcare flagranta a regulamentului, motivarea unei echipe pt. a castiga?!
FRUSTRATI RIDICOLI, ASTA SUNTETI!

be@
22nd May 2006, 14:15
Doamne , cat de batuti in cap sunt unii ! Tu nu intelegi ca nu ai voie sa contactezi jucatorii altei echipe , indiferent ca vrei sa-i premiezi sau sa le propui un blat ?

starsteel
22nd May 2006, 14:19
Cine te-a mintit in halul asta? Nu exista interdictie pt. asa ceva, ma refer la premiere pt. VICTORIE, poti sa faci oferta si prin presa.

One-Man Show
22nd May 2006, 14:29
Doamne , cat de batuti in cap sunt unii ! Tu nu intelegi ca nu ai voie sa contactezi jucatorii altei echipe , indiferent ca vrei sa-i premiezi sau sa le propui un blat ?

Stelista mica, incearca sa intelegi ca poa' sa fie shi Preafericitu' dak e scris in Constitutie poti sa te pui tu, vorba aia, shi-n ... shi-n cap ca n-ai ce sa faci ! :ok:

dede
22nd May 2006, 14:31
coloratii in visiniu ... si alb din bucuresti au castigat in mod normal si logic meciul cu ceilalti albi-visini
si tot ei comenteaza acuzandu-i pe altii de lipsa de corectitudine :mda:

Mihai
22nd May 2006, 15:30
alsign esti frustrat tare si nu inteleg de ce! Ce e diferit la meciul cu CFR cluj de cele ale stelei cu Bacau, Farul.
Mai iesi si tu la iarba verde sa papi ceva (in picnic, un mic, o bere sa nu ganditi la prostii:nah:) ca o iei razna de la un timp.
Cat despre retrogradare, pentru ce a facut steaua inainte de 89, nu exista destule litere in alfabet ca sa fie retrogradata steaua.

raja_bell
22nd May 2006, 15:53
hai, expertule, zi-ne ce facea steaua inainte de 89! :ciocan:

Telespan
22nd May 2006, 15:59
hai, expertule, zi-ne ce facea steaua inainte de 89! :ciocan:

...nu sti?CEAUSESCU SI STIAUA .................:jerk:

Mihai
22nd May 2006, 16:16
De asta am boala pe t .... ! Sunteti rusinea Romaniei !

Ma cunosti cumva?:o: Cine iti da tie dreptul sa ma faci tigan? s-a ajuns rau de tot ca copii (am scris asa ca sa intelegi si tu) fara educatie si fara minte stiu sa foloseasca un calculator si sa debiteze asemenea prostii.;)

Universal
22nd May 2006, 16:18
Hiade,incetati cu certurile,sa cheme cineva salvaraea . :))

Mihai
22nd May 2006, 16:24
De asta am boala pe t .... ! Sunteti rusinea Romaniei!

Sa nu ne faceam cu vedem sau ca nu intelegem niste .....:drak:



TZATZOFONULE
asta mi-a placut:)

Universal
22nd May 2006, 16:26
Haida,incetati,doar suntem maturi..nu maimute proste....discutati despre meci

Mihai
22nd May 2006, 16:29
Da dupa Steaua - Bacau de ce nu ai sarit in sus?:drak:
Nu am zis ca s-a jucat corect;)

alsign
22nd May 2006, 16:31
ce reprosezi meciului de la Bacau ?

Universal
22nd May 2006, 16:36
Nu se poate reprosa nimic Mihai, a fost corect,presupun ca ai vazut meciul,nu?

Mihai
22nd May 2006, 16:37
Exact ce a avut si CFRu ieri:D Dupa ce am luat conducerea nu au murit pe teren. S-au multumit cu acel rezultatde 2-1 (golul lui Negru a fost dat asa din nimereala) Cfr cat si Bacau nu au jucat cum a jucat de ex. Faru sau Bacau in Giulesti(dau ex. meciuri cu rapid pt ca le-am vazut de pe stadion si am vazut cat alergau adversarii)
Deci Bacau s-a multumit cu rezultatul de pe tabela, parca a si zis Seche cu vreo 2 zile intainte ca e resemnat (sa ceva de genu asta) ca ia bataie de la steaua, adik lui i se parea normal, parca a si zis la 2 goluri diferentza.

alsign
22nd May 2006, 16:49
bine , Mihai . Ai o logica beton . Sincer , nu ma interesa daca CFR da meciul lui Rapid . Ma deranjeaza faptul ca mai aud comentarii de genul. Ce bine am jucat . am castigat pe merit , .... Suntem cei mai buni. Atata timp cat exista oameni ca Mitica , Copos , Padureanu , s.a.m.d. NU o sa fie fotbal in Romania . STEAUA este o floare rara , dar cu ea nu se face primavara in Romania , decat pentru stelisti .

Mihai
22nd May 2006, 16:53
STEAUA este o floare rara , dar cu ea nu se face primavara in Romania , decat pentru stelisti .

Eu cred ca tu faci intentionat:) Pe bune. Nu-mi vine sa cred ca nu ai vazut blatul din ultima etapa cu Poli, sezonul trecut sau meciul cu Bacau de anu asta. Toti sunt o apa si un pamant:) Nici o echipa din romania care se bate la titlu nu este curata, toate au facut magariile lor.

alsign
22nd May 2006, 17:02
nu sunt de acord cu tine !!!! Daca voi faceti ceva toti sunt murdari ? Si nu vorbi de Poli ca ma faci sa rad . Cum a ajuns Moldovan la voi ?

Mihai
22nd May 2006, 17:03
Era prea ofticat ca a vandut Poli meciul Stelei:happy:happy:happy:P

Deci Steaua este curata ca lacrima si sezonul asta si sezonul trecut:D?

Universal
22nd May 2006, 17:04
A ajuns in 2 picioare frate :) ai...vb la misto... CFR ajucat slab cu rapid..paact dar poate data viitoare face ceva

alsign
22nd May 2006, 17:04
Care meci trucat ? Tu de care Poli vorbesti ? Ce rezultat maret a avut Poli in ultima vreme ? Tu chiar nu pricepi fotbalul ....

Universal
22nd May 2006, 17:07
Vbea cred de Poli-Steaua din ultima etapa -sezonul trecut

rasheedkpenny
22nd May 2006, 17:08
Sunt multi lipsti de bunacredinta aici,si vad ca exista multa prostie- cultura turmelor......

Are francezul o forba pentru cultura asta de care spui matale... suna cam asa, "l'esprit moutonier", pour les connaisseurs!

Alsign, ia o pauza de aer prospat... poate mai inveti sa te porti! Vezi-ti de echipa ta, nu te mai interesa de altii, ca daca erati asa de buni castigati toate meciurile, including vs. Rapid pe Lia Manoliu! OK?

Mihai
22nd May 2006, 17:09
EU tin minte ca poli a avut 1-0 si dupa aia din echipa lui Oli, culmea viitorul antrenor al stelei:)... asta doar pt ca Jiji avea o politza de platit:) a disparut un atacant. Si au lasat-o mai moala. Pana si patronul timisoarei a zis ca a fost ceva suspect in meciul ala.

Mama ca oftopic facem pe threadul asta:)

alsign
22nd May 2006, 17:11
Universal ... cand esti prins arati cu degetul . Cam asta face Mihai ... Meciul de anul trecut a fost un meci normal. Poli nu este o echipa care inca poate sa puna probleme Stelei . Eu il inteleg pe Mihai ca este suparat , dar dupa ultima mutare din Stefan cel Mare Se pare ca si anul asta campionatul ajunge in Ghencea . Sincer imi este greu sa cred , in ultima etapa Rednic va fi masochist :D:D:D:D . Parca asta a fost candva antrenorul echipei de la un picior de pod

rasheedkpenny
22nd May 2006, 17:12
Off-topicul e din cauza unora care nu vor sa priceapa una si buna. Nici macar nu isi mai aduce aminte o scandare:
"asta nu e steaua noastra/ este doar o gluma proasta"

Vorbiti despre meci si atat!

Universal
22nd May 2006, 17:15
Tocmasi..mai putin atac ,mai multa substanta

Dark Horror
22nd May 2006, 18:16
Credetzi-ma pe cuvant:BLAT,BLAT,BLAT.Shi eu vroiam sa iasa Rapid campioni dar nu in halul asta.RUSHINE.Azi mi-a fost rushine sa dau ochii cu colegii,mai ales cu aia stelishti pe care chiar ii urasc,dar asta a fost prea de tot.RUSHINE bah doctore

Universal
22nd May 2006, 18:18
? Serios? A fost blat intre CFR si Rapid?

Dark Horror
22nd May 2006, 18:28
Din surse sigure

Universal
22nd May 2006, 18:29
Zi-mi sursa , chiar vreau sa stiu.

Dark Horror
22nd May 2006, 18:34
Persoane foarte importante in echipa,dar care din pacate nu au autoriatea preshedintzilor de club

Sorin Blaj
22nd May 2006, 18:35
Credetzi-ma pe cuvant:BLAT,BLAT,BLAT.Shi eu vroiam sa iasa Rapid campioni dar nu in halul asta.RUSHINE.Azi mi-a fost rushine sa dau ochii cu colegii,mai ales cu aia stelishti pe care chiar ii urasc,dar asta a fost prea de tot.RUSHINE bah doctore
Dark. Cand Craiova a jucat corect, in sensul ca nu s-a predat in fata Rapidului, atunci in ultima etapa, cand s-a terminat 2-2 si Steaua a luat titlul, toti iau injurat pe olteni. Dar cel putin au avut tarie de caracter. Acum a fost randul vostru sa aveti coloana vertebrala, si nu ma refer la tine ca suporter, dar s-a vazut rezultatul final. Au preferat sa piarda rusinos.

Conducatorii CFR-ului, in frunte cu Dorinel Munteanu, ar trebui sa le fie rusine si sa nu mai deschida gura. Cum vor mai acuza ei alte echipe de ceva cand ei sunt murdariti in asa hal.

Singura sansa a echipelor mici de a se bate cu granzii campionatului este de a-si apara sansele corect, ca sa impuna respect. CFR-ul a ratat sansa sa, tare mie teama ca de acum inainte va fi asociata cu Gloria Bistrita.

Universal
22nd May 2006, 18:42
Dezamagitor.....ma asteptam sa fie meci curat,cu Dorinel Munteanu antrenor....

Dark Horror
22nd May 2006, 18:42
Aici Dorinel nu prea are nimic de-a face.Ordinul a venit de la un doctor sus pus in clubul asta.

Universal
22nd May 2006, 18:45
A primit bani?

Dark Horror
22nd May 2006, 18:50
El nush.Jucatorii nu au primit nimic.

Sorin Blaj
22nd May 2006, 18:54
Universal. Chiar nu intelegi? Mafia fotbalului romanesc (a se citi Padureanu) a hotarat ca titlul sa-l ia Rapidul. Apropo stiai ca Padureanu a fost presedinte si la Rapid? Si pentru asta se trag sforile in consecinta. Muresan, discipolul lui Padureanu (Muresan chiar se lauda cu acest lucru), a executat ordinul. Nu-si dau seama ca vremea lor a trecut si insista. Asta este. Restul sunt povesti de adormit copii.

Dark Horror
22nd May 2006, 19:01
Pe asta ma bazez ca batem la Regin:P

Sorin Blaj
22nd May 2006, 19:10
Urmeaza derbyul campionatului:

Etapa 29

Vineri, 2.06.2006
Gloria - CFR Cluj, ora 18,00 (Telesport)

Padureanu si Muresan.
Pariu sigur: 1 solist.

Ce pacat ca nu prind canalul Telesport.:)

Dark Horror
22nd May 2006, 19:13
Nu va fi 1.Gloria a scapat,deci e momentul sa ne intoarca punctele cu Rapid.

Sorin Blaj
22nd May 2006, 19:40
Fii serios. Padureanu nu face cadouri. Cat a fost in tur?

Paul
22nd May 2006, 19:42
Nu va fi 1.Gloria a scapat,deci e momentul sa ne intoarca punctele cu Rapid.
daca CFR bate la Reghin nu va fi decat un argument in plus la teoria blatului , si nu cred ca baietii de la CFR au nevoie sa se "confirme" blatul...

Eu cred ca punctele se vor spala la anu` , sau combinatia s-a facut fara mana lu Tata Jean. Nu mai vobesc ca CFR e plin de jucatori de`ai Gloriei , si aia stiau smecheriile de la Tata Jean.

Oricum imi place ca ai sinceritatea sa iti asumi un blat al echipei tale. Totusi sa privim partea plina a paharului: CFR s-a bagat in gunoaie pe final de campionat , si nu in etapa 12 de ex. Deci e o mica "bila alba" sa zicem asa.

Paul
22nd May 2006, 19:43
Fii serios. Padureanu nu face cadouri. Cat a fost in tur?
Aici nu e vorba de cadouri.

Ideea e ca nucleul echipei CFR e facut de tata Jean. Coroian , Minteuan , Jula , Anca si la categoria usoara Turcu , Turcas si altii care au fost tot ai Gloriei.

Acum si CFR ne-a mai dat si noua cate ceva. Bruncevici , Paglisan , ceva banutzi , ceva puncte cand vom avea nevoie , etc

Asta inseamna o relatie de caracter ...

Sorin Blaj
22nd May 2006, 19:45
Bila alba? Acum ce facem, scuzam blaturile?

Paul
22nd May 2006, 19:48
nu le scuzam ,da ne gandim ca acu 5-6 ani , blaturile incepeau in etapa a 2-a , sau chiar in primul meci al etapei daca campionatul se deschidea cu un Gloria - Astra Ploiesti ... de ex

Acu se fac maxim 5-6 blaturi in tur , iar in retur apar dupa etapa a 25-a , si e plin de blaturi in ultimele etape !
E un pas inainte!

Acu 5-6 cand existau acuze de blaturi se zicea: si in Italia sunt. Da , da zicea "nea Ovi" ... aia le fac in ultimele 4 etape.
Ia uita , ca acum ne aliniem la ginta latina , si facem ca si ei :evil:

ROT_BLAU
22nd May 2006, 19:52
totusi rusine sa le fie !!!! Asta nu scuza asteptarile suporteriilor . Unii ar spune ca la Dej clujenii s-au relaxat :D. Eh..... castigam pana la urma campionatul ...... Ce ii bun nu piere :D:D:D

Datenshi
22nd May 2006, 19:55
Zici ca sunteti niste babe pe sant. Dark Horror, tu nu cantai imnul Stelei ieri pe stadion? NU ai pic de obiectivitate.
Sunt aproape sigur, ca si la Sportul-Steaua, ca daca s-a facut ceva a fost la nivel de cativa jucatori si nu la nivel de club. Dovezi nu inseamna sa vii sa dai din gura pe forum.
Asa vin si eu si zic ca Basescu e de fapt femeie, stiu de la unul dintre doctorii care se ocupa de el. Pe bune.

starsteel
22nd May 2006, 20:05
Dupa ce oficialii clujeni au aplicat metoda strutului la Recursul etapei astazi explica ca in acea convorbire mesajul a fost un pic altfel.

Dark Horror
22nd May 2006, 22:04
Zici ca sunteti niste babe pe sant. Dark Horror, tu nu cantai imnul Stelei ieri pe stadion? NU ai pic de obiectivitate.
Sunt aproape sigur, ca si la Sportul-Steaua, ca daca s-a facut ceva a fost la nivel de cativa jucatori si nu la nivel de club. Dovezi nu inseamna sa vii sa dai din gura pe forum.
Asa vin si eu si zic ca Basescu e de fapt femeie, stiu de la unul dintre doctorii care se ocupa de el. Pe bune.

1.Daca eu am cantat imnul Stelei ieri pe stadion,atunci shi Steaua a jucat anul asta in Champions League.
2.Degeaba itzi spun ca am auzit de la jucatori sau maseuri sau mai shtiu eu cine din club ca nu ma crezi.

Apropo,Copos e n Guvern,Copos e preshedinte la Rapid.....GHICI de unde sunt oamenii influentzi de unde a venit aranjamentul?

Universal
22nd May 2006, 22:09
totusi rusine sa le fie !!!! Asta nu scuza asteptarile suporteriilor . Unii ar spune ca la Dej clujenii s-au relaxat :D. Eh..... castigam pana la urma campionatul ...... Ce ii bun nu piere :D:D:D

De acord cu tine....de castigat va fi castigat.

PerVersion
23rd May 2006, 03:21
N-as fi crezut ca se poate intampla asa ceva, nu mi-a venit sa cred nici cand am vazut cu ochii mei ce se intampla...
Sunt foarte dezamagit ca echipa a stat capra in fata rapidului, in fata bucurestiului...
Orice ar fi avut de castigat CFR din acest meci, daca a avut, nu trebuia sa se dea la o parte, rusine mai mare ca asta nu a fost nici cand am luat 5 boabe de la Dinamo si Jiul.

Datenshi
23rd May 2006, 07:49
1.Daca eu am cantat imnul Stelei ieri pe stadion,atunci shi Steaua a jucat anul asta in Champions League.
2.Degeaba itzi spun ca am auzit de la jucatori sau maseuri sau mai shtiu eu cine din club ca nu ma crezi.

Apropo,Copos e n Guvern,Copos e preshedinte la Rapid.....GHICI de unde sunt oamenii influentzi de unde a venit aranjamentul?

1. Inseamna ca ai fost o exceptie, s-a vazut ca stadionul intr-o proportie covarsitoare era pro-steaua (de pilda cand anunta crainicul golurile stelei in regie).
2. De ce te-as crede? Da-mi un singur motiv.
3. Crezi ca e nevoie de oameni in guvern pentru aranjamente la fotbal? :)

raja_bell
23rd May 2006, 08:49
pai normal ca publicul era pro-steaua! cu cine vroaia sa simpatizeze, cu echipa care tocmai ii fura la ei acasa?

Datenshi
23rd May 2006, 10:15
Era 1-0 pt. ei cand s-au auzit prima data scandari pro-steaua, cum isi dadusera seama ca sunt furati acasa?

STEAUA-MANIA
23rd May 2006, 11:26
...nu sti?CEAUSESCU SI STIAUA .................:jerk:
Alo, tele aka cum-va,ia zi-ne,tu si mai cine ati mancat lebedele din Viena?:D
Esti un suporter al unei echipe,crapid,care se caracterizeaza prin frustrari.
Moderatorilor,sper ca nu ma avertizati..doar nu i-ati dai avertisment sau edit la mesajul acestui frustrat.
spanacule,la revedere sau cra cra ,asa,pe limba ta sau pe cioc..cum preferi.

Dark Horror
23rd May 2006, 15:40
1. Inseamna ca ai fost o exceptie, s-a vazut ca stadionul intr-o proportie covarsitoare era pro-steaua (de pilda cand anunta crainicul golurile stelei in regie).
2. De ce te-as crede? Da-mi un singur motiv.
3. Crezi ca e nevoie de oameni in guvern pentru aranjamente la fotbal? :)


Primul care a sarit in sus la golul Stelei era un dejean shi noi am inceput sa dam MU.E Steaua.Am surse din club care au zis ca nu au fost lasatzi sa joace de undeva de sus de tot.Problema ta daca ma crezi.Sa fii fericit daca asta tzi s-a parut meci corect.

Telespan
23rd May 2006, 16:10
Alo, tele aka cum-va,ia zi-ne,tu si mai cine ati mancat lebedele din Viena?:D
Esti un suporter al unei echipe,crapid,care se caracterizeaza prin frustrari.
Moderatorilor,sper ca nu ma avertizati..doar nu i-ati dai avertisment sau edit la mesajul acestui frustrat.
spanacule,la revedere sau cra cra ,asa,pe limba ta sau pe cioc..cum preferi.


Nu este nici un moderator pe-aici ................sa nu il injur de ...............

Universal
23rd May 2006, 23:16
nu il injura, eu sncer,la atcuri nu bag in seama....doar suntem civilizati, nu ne certam din prostii...Definitiv poz aspune ca CFR-Rapid nu a fost blat.Rapid este o echipa curata

raja_bell
24th May 2006, 03:00
Era 1-0 pt. ei cand s-au auzit prima data scandari pro-steaua, cum isi dadusera seama ca sunt furati acasa?
pai stiau dinainte ca e spectacol ieftin ...
ce, sa nu zici ca te-ai speriat la 1-0 pt cfr cluj? eu eram calm. stiam ca va castiga cfr giulesti! fara nici un fel de probleme! ;)

ps: vezi ca e un articol interesant in gazeta de azi!

dannymoga
24th May 2006, 03:05
:rosu: cred ca a dat mai mult rapidul la pauza decat a dat jiji inainte sa inceapa meciul... in fine echipa a doua de suflet a mea cfr cluj m-a dezamagit si cu steaua si cu rapidul... dar mai mult m-a dezamagit cu steaua...:rosu: :rosu: :headbang:

Telespan
24th May 2006, 04:13
Alo, tele aka cum-va,ia zi-ne,tu si mai cine ati mancat lebedele din Viena?:D
Esti un suporter al unei echipe,crapid,care se caracterizeaza prin frustrari.
Moderatorilor,sper ca nu ma avertizati..doar nu i-ati dai avertisment sau edit la mesajul acestui frustrat.
spanacule,la revedere sau cra cra ,asa,pe limba ta sau pe cioc..cum preferi.

...daca nimeni de pe forum nu iti zice nimic hai sa-ti raspund ,perhaps you should check with your mother who eat the swans,you got that?:ok:

This racial shit won't work numb-nuts and you can kiss my pearly white ass!!!!!

Ursu carpatin
24th May 2006, 07:05
Steaua-mania! Ce tăntălău eşti! Şi neinformat! Vai de capul tău! Dacă ai face şi altceva īnafară de muls oiţe, ai ştii că aia cu lebedele e o poveste....

manu10
24th May 2006, 16:25
da, se pare ca am nimerit, pronosticul a fost bun;)
si goluri multe... :D

Universal
24th May 2006, 18:57
eu am avut un pronostic inainte 2-0 pt Rapid..dar s-.a dus sau 2-2 dar s-a dus si celalalt..pan la urma 3-1. pt rapid..

maciu
29th May 2006, 10:25
sincer am crezut ca va fi 3-0...dar cfr`ul a dat un gol rapid si cu putin mai mult noroc....oricum....am pus la pariuri 3-0 sau 3-1....am 100 si am scos 1300 :P....FORZZA RAPID :D

chinezu
29th May 2006, 19:59
blat

Universal
31st May 2006, 22:59
Blat cand sunt eu preot :))))))))) Va fi desigur un meci corect, CFR Cluj este o echipa corecta, a demonstrat-o

Telespan
1st June 2006, 06:53
blat

..hai spune-mi si mie cum a fost blat?

cfr_ista2000
1st June 2006, 14:52
Pfoai...o Fo Blat D La O Posta So Vazt...:))))....toata Stima M.tudor Care Nu A Vrut Sa Faca Blat...si "so Accidentat"lool...nu Vrem Blaturiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(desi Si Ala De La Bistritza O Sa Fie Blat:)))..klar..

Universal
1st June 2006, 22:29
Nu afost blat...se tot vorbeste fara rost

Telespan
2nd June 2006, 03:52
Pfoai...o Fo Blat D La O Posta So Vazt...:))))....toata Stima M.tudor Care Nu A Vrut Sa Faca Blat...si "so Accidentat"lool...nu Vrem Blaturiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(desi Si Ala De La Bistritza O Sa Fie Blat:)))..klar..

.....mai lamurit complect ,nu a jucat Tudor si a fost blat.....si cu Steaua a fost pe bune?
Tu nu sti k Dorinel este Stelist?Cum ii dadea el meciul lui Rapid?

..te ascult............:sleep:

Universal
2nd June 2006, 19:43
Dorinel Munteanu nu este stelist, este profesionist.A face diferenta.

Sunchase
14th June 2006, 00:20
sursa mihai dinamovistul stoica ?

apparte
14th June 2006, 00:57
ziarul vostru de casa,gsp-ul:D ! Citeste-l maine!:evil: