PDA

View Full Version : Etapa 28: Poli Timisoara - Otelul Galati



Pages : [1] 2 3

SteelBoyA
14th May 2006, 22:20
Poli joaca extrem de slab si are probleme in ultimul timp....Otelul joaca excelent in deplasare...Comentarii inainte si dupa meci aici!!!

Marius.B
14th May 2006, 22:34
Sper sa repetam evolutiile bune din deplasare cu toate ca ne va fi greu fara D.Stan. FORZA OTELUL!

THE HUN
14th May 2006, 23:10
Meci usor pt. antrenorul Hagi,pronostic X2.

Otzelaru'
14th May 2006, 23:19
mai sunt 2 meciuri de jucat in deplasare si anume la timisoara si constanta deci...6 pct:D FORTZA OTELUL...LUPTA GALATI

gabi94
14th May 2006, 23:27
Iarasi jucam in deplasare? Ce placere...Le plang de mila timisorenilor...

Cristian
14th May 2006, 23:40
Pai si nu vad Poll-ul sa votez, oricum se stie ce votez dar vreau sa votez :D
FORZA OTELUL

Dregan
14th May 2006, 23:44
Va fi un meci destul de calm tinand cont ca cele doua echipe cam duc lipsa de obiective in acest moment. Timisoara nu prea mai are sanse la Intertoto in timp ce, obiectivul Otelului(locul 10) este mai mult de umplutura. Sper insa sa continuam seria meciurilor extraordinar de bune din deplasare. !!!Fortza Otelul!!!

apparte
14th May 2006, 23:57
Pai si nu vad Poll-ul sa votez, oricum se stie ce votez dar vreau sa votez :D
FORZA OTELUL
Topicul a fost initiat de Steelboy,care nu a adaugat un poll, dar nici nu observasem initial deoarece ii stersesem alte 2 threaduri cu acelasi titlu! S-a rezolvat!

Cristian
14th May 2006, 23:59
In regula ms de explicatii ;)

STEEL
15th May 2006, 01:22
Este un meci dificil dar sper din tot sufletul ca baietii nostri sa demonstreze inca o data forma deosebita prin care trec mai ales la partidele sustinute in deplasare.Forza Otelul-Forza Galati !!! /hello /hello /hello

FORZA OTELUL-FORZA GALATI !!!:yeah:

Universal
15th May 2006, 02:53
Meci egal, 1-1

Jar-Gon
15th May 2006, 08:33
brrrrrr cred ca ii sta inima lui Hagi pe loc cand stie cu cine joaca acasa

starsteel
15th May 2006, 08:43
Ma uit la poll si dupa 10 votari in dreptul lui Poli e zero. Chiar asa?

Universal
15th May 2006, 08:49
Din pacate da, echipa nu mai este in stare sa bata, Gica nu este lasat sa isi faca treaba la Timisoara.Pacat.

Cristian
15th May 2006, 09:09
Ca echipa Poli Timisoara nu este in stare sa bata mai pe nimeni cred, dar la aceasta concluzie trebuie sa luati si adversara in considerare, in speta Otelul Galati care are doar o singura infrangere in deplasare.
Parerea mea este ca cei care ii zic rege, prea il ridicati in slavi, a fost un jucator bun care a facut multe ptr Romania, dar doar atat, nu rege

Universal
15th May 2006, 09:16
Eu zic ca poate deveni la fel de bun si ca antrenor:ARe insa nevoie de timp, nu poate face totul repede. ARe nevoie de un sistem bun de investitii si tarnsferuri,altfel se duce de rapa .

Cra10veanu
15th May 2006, 09:19
Din pacate da, echipa nu mai este in stare sa bata, Gica nu este lasat sa isi faca treaba la Timisoara.Pacat.
are toate conditile sa-si faca treaba la timisoara, insa atata-i poate bibilica. E mai bun la conferinte de presa in engleza decat ca antrenor.
vorbind de meci, pronostic 1 ( in cazul ca se intoarce galeria in peluza!!) pe ei Poli :bere:

bada_otelul
15th May 2006, 09:56
chiar daca poli este in situatia in care este sunt totusi mai retinut decat la alte meciuri,totusi am incredere ca baietii vor reveni macar cu un punct.
marea problema a lui hagi cred ca este faptul ca nu are o echipa,are foarte multi jucatori de valoare,pusti talentati,jucatori cu experienta dar nu are o echipa.la noi secretul succesului tocmai in asta consta:am format o adevarata echipa,unitate de grup,ce mai...plus ca la poli majoritatea jucatorilor se gandesc mai tot timpul la bani,la noi neavand salarii asa mari isi vad de joc

mblue
15th May 2006, 10:37
daca nu se intampla vreo minune va fi o victorie usoara a galatiuluiu, hagi out, si astfel tm va avea ceva sanse in ultima etapa.

Universal
15th May 2006, 10:55
Fara Hagi, este vai si amar de Timisoara. Este un om si un antrenor de exceptie. Cred ca sunt unul din singurii care cred si acre tin cu el. Va veti aminti de vorbele mele.

six
15th May 2006, 11:08
Fara Hagi, este vai si amar de Timisoara. Este un om si un antrenor de exceptie. Cred ca sunt unul din singurii care cred si acre tin cu el. Va veti aminti de vorbele mele.:o: neamtule vezi ca sari calu deja,ok respect parerea ta dar nici chiar asa.......cat priveste meciul cu otzelu cred ca a venit timpul sa mai jucam si fotbal,nu stiu de ce dar sunt sigur ca vom castiga asa ca respirati normal si fara stres :) ;) GICA indiferent de rezultat ai suportul si RESPECTUL nostru...:ok:

Jar-Gon
15th May 2006, 11:39
:great: :pace: a venit timpul sa castigati experienta si meciul asta e o ocazie buna de a invata totul despre fotbal de la Otelul care pe langa faptul ca este o echipa este si o adevarata familie.mult noroc pt ca o sa aveti nevoie de el. 2-0 Otelul

geilon
15th May 2006, 11:41
s-ar putea sa faca diferenta tocmai de la cine ne asteptam mai putin. am avut cateva conflicte cu IZVOREANU (ma refer la galerie), s-ar putea sa isi puna ambitia si sa joace cat pentru un campionat si sa se razbune. cu toate ca e galatean.

six
15th May 2006, 12:17
:great: :pace: a venit timpul sa castigati experienta si meciul asta e o ocazie buna de a invata totul despre fotbal de la Otelul care pe langa faptul ca este o echipa este si o adevarata familie.mult noroc pt ca o sa aveti nevoie de el. 2-0 Otelul:) ok man,si cum se joaca acest sport!!??:P :D chiar ne face placere sa invatam ca in tur noi credeam ca jucam ...handbal :P :D ;)

be@
15th May 2006, 12:26
Hai moldoveni ! Invingeti in Banat !

tutye
15th May 2006, 13:16
Vom demonstra ca avem valoare si vom invinge la timisoara.....Vom fi alaturi de Baieti.....Forza Otelul!!!

Elphax
15th May 2006, 13:21
Din pacate da, echipa nu mai este in stare sa bata, Gica nu este lasat sa isi faca treaba la Timisoara.Pacat.

daca nu era lasat sa isi faca treaba pleca de mult - nu ai vazut ce temperament are?
Eu zic asa:
1. hagi are destui bani pt a nu sta la un club condus de cineva ca si iancu
2. hagi vrea sa devina antrenor adevarat, cum au ajuns altii ca si rednic, andone, sau deschamps si multi altii
3. nu cred ca poate totusi sa realizeze ceea ce isi doreste, motivele sunt multe, vor iesi la iveala pe parcurs
4. daca jocul echipei nu se imbunatateste este clar ca ceva nu este bine, ramane de vazut ce schimbari va face iancu la vara: schimba din nou jumatate de echipa sau schimba conducerea tehnica

Forza Viola!

lolo_grupa_c
15th May 2006, 13:30
....lasand meciu la o parte 2 secunde....io cred ca ar trebui sa invatam ceva de la galeria timisoarei!!!!cu toate ca in afara de otelul nu mai am treaba cu nici o echipa,astept sa vad reactia galeriei din timisoara,dupa aceste ultime etape dezastruoase.......se va ridica la nivelul stiut???

SteelBoyA
15th May 2006, 13:49
Avem un meci extrem de greu...dar rebuie sa ne mentinem forma buna de "afara".Sper sa mergem cat mai multi la Timisoara si sa ne sustinem baietii!Respect pentru Hagi si galeria timisoreana.
FORZA OTELUL
S.B. FOREVER!!!

lolo_grupa_c
15th May 2006, 13:56
......bun asa......solist 2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SteelBoyA
15th May 2006, 14:00
Chiar nu as vrea sa intram in conflict cu galeria timisoreana...nu are rost.
Anti-steaua Anti-Dinamo Intr-un cuvant....ANTI-BUCURESTI
FORZA OTELUL!!!

six
15th May 2006, 14:02
Chiar nu as vrea sa intram in conflict cu galeria timisoreana...nu are rost.
Anti-steaua Anti-Dinamo Intr-un cuvant....ANTI-BUCURESTI
:) COOOOOLLLLLLL :yeah: /hello :cool: ;)

steaua-86
15th May 2006, 14:08
Meci de 2 solist, daca nu se culca galatenii pe-o ureche, cu Grigoras in fata, ca au scapat de toate emotiile si oricum nu mai joaca decat pentru palmares.

Daca se intampla insa asa ceva ... si se mobilizeaza si Hagi & co., o sa iasa prapad... si o sa reuseasca un X :D

lolo_grupa_c
15th May 2006, 14:15
.....si mai sunt unii care siau tatuat pe burta "anti bucuresti"!!!!!!ce sa le mai zici???

SteelBoyA
15th May 2006, 14:18
Bravo Lor!!!

lolo_grupa_c
15th May 2006, 14:21
....bine ma.....!!!cred ca si io am asa ceva.......!!!!!!!!!!!

SteelBoyA
15th May 2006, 14:26
:yeah:

lolo_grupa_c
15th May 2006, 14:31
........PELUZA NORD!!!noi facem diferenta......

SteelBoyA
15th May 2006, 14:35
Ai idee cam cati se estimeaza ca o sa vina la Tm?S.B. o sa fie prezenti....Grupa C la fel:)

lolo_grupa_c
15th May 2006, 14:41
.....vreo 3 autocare.....cam asa ceva,cred!!da' nu asta e important,cati mergem!!!important e ca suntem prezenti pt. echipa,pt. culori,pt. noi......(inca o zi,o deplasare,viata de ultra' merge'n continuare....)

SteelBoyA
15th May 2006, 14:45
am inteles ca plecam cu autocare mari...

dede
15th May 2006, 14:50
inca o victorie a otelului in deplasare...nimic nou
poli se pregateste pt campionatul viitor...macar atunci poate vor avea mai multe sanse sa-l castige :evil:

lolo_grupa_c
15th May 2006, 14:51
....da ma.....!!!!!!!!vedem joi la stadion......

manu10
15th May 2006, 14:51
Meci de 2 solist, daca nu se culca galatenii pe-o ureche, cu Grigoras in fata, ca au scapat de toate emotiile si oricum nu mai joaca decat pentru palmares.

Daca se intampla insa asa ceva ... si se mobilizeaza si Hagi & co., o sa iasa prapad... si o sa reuseasca un X :D
tzapa,
ca se strica autocarul otelarilor de gropile din drumurile banatene ( aviz tovarasului ministru dobre :headbang: ) si castiga Poli cu 3-0 prin neprezentarea adversarului :D
na ca va fi 1! :drak:

SteelBoyA
15th May 2006, 14:53
hm....ar fi culmea sa ajungem noi si sa nu ajunga echipa...Doamne fereste

lolo_grupa_c
15th May 2006, 15:02
...nu conteaza.....ne imbatam !!!!!!!1

lolo_grupa_c
15th May 2006, 15:04
....jucam noi.....

SteelBoyA
15th May 2006, 15:05
VREAU TITULAR!!!!!!!!!/hello

lolo_grupa_c
15th May 2006, 15:12
...aici tre' sa mai discutammm........

SteelBoyA
15th May 2006, 15:12
Intrebare pentru cei din galeria lui Poli: O sa fiti prezenti la meci?... Mi-a zis o prietena ca peluza o sa fie goala....:(

manu10
15th May 2006, 15:23
Intrebare pentru cei din galeria lui Poli: O sa fiti prezenti la meci?... Mi-a zis o prietena ca peluza o sa fie goala....:(
mai nu stiu ce va fi la peluza da eu voi fi la tribuna doi ( aproape de spatiul destinat galeriei oaspete :D )
poate punem de-o beroasa impreuna :yeah:

cat despre sosele e adevarat! dobre :rosu:
daca veniti dinspre Deva-Lugoj-Timisoara drumul e plin de gropi mai ceva ca svaitzerul elvetian :headbang:
iar daca veniti prin bucale pe la Herculane-Caransebes-Timisoara drumul e plin de cratere mai ceva ca vulcanul Vesuvio din Italia :ciocan:
va recomand calduros avionul! pista inca e buna!:ok:

SteelBoyA
15th May 2006, 15:42
Deci se pare ca o sa fim foarte agitati cand o sa ajungem la Timisoara:))

Rechinul Ucigas
15th May 2006, 15:45
bate galati cu 3-0:D

mblue
15th May 2006, 15:58
radem si glumim dar is groaznice drumurile prin banat, singura sosea acceptabila este pe ruta deva- arad- timisoara.

Hipgnosis
15th May 2006, 16:13
Inainte de Farul - Timisoara am zis ca va fi un meci frumos, cu multe goluri, si asa a fost. Imi mentin pronosticul si pt. acest meci. Sunt sigur ca Grigoras va incerca sa surprinda atacand..cum a facut in groapa de i-a dominat pe catei la toate capitolele.
Nu se stie insa ce va face Hagi. Imi parea si rau de el cand am vazut ca niste aurolaci nascuti din spuma marii il injurau ca niste tigani. Pacat de Constanta ca are si oameni de atsia, dar asta e.
Desi si TM si Gl imi sunt simpatice, parca as vrea sa castige TM, pt. Hagi, cu toate ca mefiotul de iancu intre 2 drumuri la mititica mai arunca cate o "Sevilla - o rusine pt. fotbalul romanesc".

manu10
15th May 2006, 16:20
radem si glumim dar is groaznice drumurile prin banat, singura sosea acceptabila este pe ruta deva- arad- timisoara.
mitrea, basescu si dobre stiu de ce! :jerk: :rosu:
Deva-Arad-Timisoara? intradevar e acceptabila, gropi doar la 500m si cratere doar din km in km! :P
unde esti tu Tepes Doamne... :drak:

HAI POLI /OLE/

andrei1921tm
15th May 2006, 16:24
Poli e pe cale sa "realizeze" si ea un 007.oricum sper sa vad un meci bun pt tanarul Torje.Poate el sa fie sufletul viitoarei Poli.El joaca cu sufletul si se vede.O diferenta clara de atitudine intre el si ceilalti.E singurul castig din acest retur la Poli.In continuare mizez pe o schimbare la nivel tehnic.
Cat despre meciu cu moldovenii nu pot sa spun decat cuvintele lui Hagi:"poli e nimic."(asta e mentalitatea de invingator cu care se lauda la inceput).Avem nevoie de PANDI!!!!!!!!!! pronostic:(1)X2

Tony_Viola
15th May 2006, 16:28
Merg la risc si aleg 1;) poate da norocu de noi si se impiedica mansour de minge ghidand-o astfel spre poarta:mda:

tutye
15th May 2006, 16:36
Respect pt Supoerterii Timisoarei....Ar fi pacat sa nu vina la meci....Eu cred ca vor veni chiar daca echipa lor trece prin momente mai grele...au cantat ei la 8 1 pentru steaua...de ce nu ar veni acum la stadion....Sper si la Galati in viitorul apropiat sa avem un public ca al Timisoarei, cred eu ca nu mai avem mult......Vom veni la Timisoara sa fim alaturi de favoriti nostri....Forza Otelul!!!

steaua-86
15th May 2006, 16:41
Poli e pe cale sa "realizeze" si ea un 007.oricum sper sa vad un meci bun pt tanarul Torje.Poate el sa fie sufletul viitoarei Poli.El joaca cu sufletul si se vede.O diferenta clara de atitudine intre el si ceilalti.E singurul castig din acest retur la Poli.

Ati intrat in vrie cu Torje asta... A dat baiatul un gol si l-ati facut sufletul echipei... Mai are ani de zile in care sa confirme, l-ati luat pe sus cum a prins o minge norocoasa si o sa se aleaga praful de el. In lipsa de echipa valoroasa cautati tineret-sperante. Daca are ceva valoare si nu a fost doar un foc de paie, pleaca el intr-un an doi la o echipa serioasa (de aici sau de afara). Confundati 'jucatul cu sufletul' al unui mare jucator profesionist (vezi Dorinel) cu entuziasmul unui pusti. Dar na, voi stiti mai bine. Si la inceputul returului visati la campionat, si acum la Torje - Ronaldinho din Carpati.

Jar-Gon
15th May 2006, 16:43
:) ok man,si cum se joaca acest sport!!??:P :D chiar ne face placere sa invatam ca in tur noi credeam ca jucam ...handbal :P :D ;)
ai dreptate frate dar s-au inversat rolurile trebuie sa ne luam revansa

mblue
15th May 2006, 16:47
no bine, habar nu am cum va fi meciul, vb lui hagi , e primul sezon dupa multi ani in care nu ave nici un fel de emotii pe finalul campionatului, nici la retrogradare, nici la cupele europene, nici la intertoto. asta da mentalitate de invingator.

manu10
15th May 2006, 16:49
Ati intrat in vrie cu Torje asta... A dat baiatul un gol si l-ati facut sufletul echipei... Mai are ani de zile in care sa confirme, l-ati luat pe sus cum a prins o minge norocoasa si o sa se aleaga praful de el. In lipsa de echipa valoroasa cautati tineret-sperante. Daca are ceva valoare si nu a fost doar un foc de paie, pleaca el intr-un an doi la o echipa serioasa (de aici sau de afara). Confundati 'jucatul cu sufletul' al unui mare jucator profesionist (vezi Dorinel) cu entuziasmul unui pusti. Dar na, voi stiti mai bine. Si la inceputul returului visati la campionat, si acum la Torje - Ronaldinho din Carpati.
da cu Carlos Sacalul cum ramane? :P

SteelBoyA
15th May 2006, 16:49
La cat avem de mers de la galati la timisoara...sper sa obtinem un rezultat bun..pentru noi si pentru echipa...desi pot spune ca imi pare rau pentru rezultatele lui poli din ultimul timp....ar fi meritat mai mult...mai ales pentru faptul ca sunt Anti-Bucuresti...si desi au si ei sclavii lor au luat masuri in privinta asta

Jar-Gon
15th May 2006, 16:49
....lasand meciu la o parte 2 secunde....io cred ca ar trebui sa invatam ceva de la galeria timisoarei!!!!cu toate ca in afara de otelul nu mai am treaba cu nici o echipa,astept sa vad reactia galeriei din timisoara,dupa aceste ultime etape dezastruoase.......se va ridica la nivelul stiut???
apropo de ce ai spus trebuie remarcat ca la timisoara nu numai galeria canta ci si restul publicului cum era si la noi inainte/hello :D :rolleyes:

tutye
15th May 2006, 16:50
Ati intrat in vrie cu Torje asta... A dat baiatul un gol si l-ati facut sufletul echipei... Mai are ani de zile in care sa confirme, l-ati luat pe sus cum a prins o minge norocoasa si o sa se aleaga praful de el. In lipsa de echipa valoroasa cautati tineret-sperante. Daca are ceva valoare si nu a fost doar un foc de paie, pleaca el intr-un an doi la o echipa serioasa (de aici sau de afara). Confundati 'jucatul cu sufletul' al unui mare jucator profesionist (vezi Dorinel) cu entuziasmul unui pusti. Dar na, voi stiti mai bine. Si la inceputul returului visati la campionat, si acum la Torje - Ronaldinho din Carpati.


Tu vezi-ti de Banel jardel Bufonul...si de Steaua ta......fa-ti un topic si vorbeste de unul singur....anonimule....vezi-ti de pajistea ta si de ciobanul tau..Vrei sa-ti zic ce esti???..forza Otelul!!!!

Universal
15th May 2006, 16:54
Eu sincer tin cu Timisoara in acest meci,nu ca este Hagi antrenor ci fiindca au o echipa puternica,dar care nu se regaseste.Sper intr-un 2-1

manu10
15th May 2006, 17:01
Eu sincer tin cu Timisoara in acest meci,nu ca este Hagi antrenor ci fiindca au o echipa puternica,dar care nu se regaseste.Sper intr-un 2-1
parca ziceai ca vrei sa vezi Poli in divizia B!!??:mda:

Universal
15th May 2006, 17:05
Nu este adevarat ,nu am spus niciodata cest lucru,numai daca pierde echipa. O sustin. Acum nici gand retrogradare. La anul vom vedea cum va misca.Eu sincer nu vreau si nu doresc.Si te rog nu-mi rastalmaci cuvintele.Citeste cu atentie.

chinezu
15th May 2006, 17:14
In mod normal va castiga Gl f clar 0-2

Universal
15th May 2006, 17:18
Eu sper sa-si revina Timisoara si sa mai respire un pic. Hagi merita aceasta echipa.

andrei1921tm
15th May 2006, 18:41
Tu vezi-ti de Banel jardel Bufonul...si de Steaua ta......fa-ti un topic si vorbeste de unul singur....anonimule....vezi-ti de pajistea ta si de ciobanul tau..Vrei sa-ti zic ce esti???..forza Otelul!!!!
Asha da atitudine.Sunteti mult peste sclavii din c-ta.aia sunt toti stelisti si il mai si huiduie pe Hagi.cat desre Torje nu ma intereseaza parerea unui ....!Ma mir k nu te-ai luat de palmares k voi numai asta stiti sa spuneti.
E clar si oficial k CVUCS nu va fi prezenta in peluza.E un gest normal dupa atitudinea echipei din ultimele luni.Noi ne-am facut datoria dar ei nu.Am cantat si pe ploaie,am cantat pana in ultimul minut si la infrangeri si la egaluri,dar ei nu pun suflet in ceea ce fac.Trebuie sa le aratam cumva k nu suntem deacord cu atitudinea lor.

Universal
15th May 2006, 18:44
Iar sclavi...deja mi s-a luat de aceasta atitudine pur comunista.

lolo_grupa_c
15th May 2006, 18:50
.....imi place atitudinea galeriei lu' timisoara!!!!!!!bravo fratilor!!asa se intampla cand e vorba de jucatori si de suporteri....sa se stie un lucru clar:jucatorii vin si pleaca.....SUPORTERII RAMAN!!!!!!!!!!!!asadar este de inteles acest protest........

......oricum 2 solist!!!!!!!!la cum joaca otelul in deplasare.....5-0 la pitesti,3-0 la javre,4-0 la bacau,3-0 la mineri,1-0 la cluj.etc,etc.....FORZZA OTELUL.....TRAIASCA GRUPA "C"!!!!!!!!!!!!!

Universal
15th May 2006, 19:06
vrei sa spui, acum va fi un 2-0 in Timisoara?

lolo_grupa_c
15th May 2006, 19:10
.....poate.....nu se stie.....!!!eu ma bucur si cu 1-0.....

Universal
15th May 2006, 19:12
eu cu 2-1 :) pt Timisoara...

lolo_grupa_c
15th May 2006, 19:21
.....parerea ta nene....!!!!

bada_otelul
15th May 2006, 19:28
un singur lucru e sigur:meciul va fi greu pt ambele echipe,nu vom mai avea excursie ca la mioveni si bacau

am gasit asta pe un forum al otelului


am inteles ca plecam cu autocare mari...
Ba tu esti de belea rau ce dracu faci ma aci??De ce nu le zici ca merg si fete cu noi da tot afara din casa asta frate discuti privat ....hai ca ne suparam


Poli e pe cale sa "realizeze" si ea un 007.oricum sper sa vad un meci bun pt tanarul Torje.Poate el sa fie sufletul viitoarei Poli.El joaca cu sufletul si se vede.O diferenta clara de atitudine intre el si ceilalti.E singurul castig din acest retur la Poli.In continuare mizez pe o schimbare la nivel tehnic.
Cat despre meciu cu moldovenii nu pot sa spun decat cuvintele lui Hagi:"poli e nimic."(asta e mentalitatea de invingator cu care se lauda la inceput).Avem nevoie de PANDI!!!!!!!!!! pronostic:(1)X2
Ai dreptate cu Torje ...desi are 16 ani din cate am inteles de multe ori arata o experienta multa mai vasta pt varsta lui
Si sa te informez ca nu joci cu toti moldovenii ci numai cu mandria lor adik cu galatenii/hello :yeah: Si apropo ai ceva impotriva lor a moldovenilor??


Ati intrat in vrie cu Torje asta... A dat baiatul un gol si l-ati facut sufletul echipei... Mai are ani de zile in care sa confirme, l-ati luat pe sus cum a prins o minge norocoasa si o sa se aleaga praful de el. In lipsa de echipa valoroasa cautati tineret-sperante. Daca are ceva valoare si nu a fost doar un foc de paie, pleaca el intr-un an doi la o echipa serioasa (de aici sau de afara). Confundati 'jucatul cu sufletul' al unui mare jucator profesionist (vezi Dorinel) cu entuziasmul unui pusti. Dar na, voi stiti mai bine. Si la inceputul returului visati la campionat, si acum la Torje - Ronaldinho din Carpati.
Eu in locul tau nu comentam...serios...tinand cont de ce se intampla si la voi...iati luat pe Ochirosii si Tudose de la noi de la Galati care erau veritabile talente si sperante si acu au ajuns niste necunoscuti....Cel putin Torje este lansat si promovat prin talentul sau dar voi ce ati facut cu ei??Iti spun ca Ochirosii oricand il poate suplini pe amaratul ala de Bostina care tot de la noi a venit...si Tudose la fel poate suplini pe oricare din apararea voastra care jumate e de la GAlati...deci nu esti tu in masura sa comentezi...uitate in curtea ta:jerk:


Asha da atitudine.Sunteti mult peste sclavii din c-ta.aia sunt toti stelisti si il mai si huiduie pe Hagi.cat desre Torje nu ma intereseaza parerea unui ....!Ma mir k nu te-ai luat de palmares k voi numai asta stiti sa spuneti.
E clar si oficial k CVUCS nu va fi prezenta in peluza.E un gest normal dupa atitudinea echipei din ultimele luni.Noi ne-am facut datoria dar ei nu.Am cantat si pe ploaie,am cantat pana in ultimul minut si la infrangeri si la egaluri,dar ei nu pun suflet in ceea ce fac.Trebuie sa le aratam cumva k nu suntem deacord cu atitudinea lor.
Nu au fost nu sunt si nu vor fi ca noi acei marinari...ei sunt o rusine.Eu unul nu ii suport pacat ca la un moment dat ii simpatizam dar au facut multe chestii prin care au ridicat nasul prea sus mult prea sus si ....ANTICONSTATENI!!!(ma refer la suporteri bineinteles):no: FORZA S.B!!!

Elphax
15th May 2006, 20:22
nu cred ca POLI nu va fi sustinuta acasa
sunt sigur ca daca echipa joaca bine se va canta, si din Tribuna 2 si din Peluza Sud. CVUCS va fi in peluza, probabil cu mesaje la adresa echipei, si daca POLI bate nu va putea nimeni sa-i opreasca pe cei care vor canta si striga. Chiar daca protestul va fi organizat de toate gruparile din CVUCS

Universal
15th May 2006, 20:29
Va fi f f f sustinuta , si sper sa invinga!

Elphax
15th May 2006, 20:35
noi nu mai speram sa invinga decat pe dinamo si sa-i vedem ca joaca fotbal!

WOLF_ULTRAS
15th May 2006, 20:38
am gasit asta pe un forum al otelului
furaciosule :ok: :D
se stie ca luam puncte de la timisoara FORZA OTELUL

Universal
15th May 2006, 20:43
va urez succes, sa castige il mai bun :)

FcPoliFan
15th May 2006, 23:14
Odata s'odata se mai termina si cu nereusitele. Deobicei, tocmai atunci cand te astepti mai putin.

In functie de cati tineri va baga Hagi in echipa, vom vedea ce se poate obtine. Cu d'alde Ov. Petre care freaca menta la mijloc, Canu care de foarte multa vreme nu mai e in forma, au Olah care penduleaza aiurea pe flanc, n-ai ce face. Sperantele stau in d'alde Torje, Bucur, Izvoranu, Stanic, Emeghara, McKain....si orice alt jucator tanar promovat de Hagi, fie el Daminuta sau Rivis.

SteelBoyA
15th May 2006, 23:29
ALO STELISTII LA EI PE FORUM...eu nu inteleg de ce il intereseaza asa de tare pe asta meciul nostru....da in fine...oricum vreau sa vad echipa in forma maxima si sa joace cum stiu ei mai bine...
Forza Otelul
S.B. Forever!

Elphax
15th May 2006, 23:42
pana mea, oare din ce cauza vedetele devin loseri? si de ce tot la noi ?

Otzelaru'
15th May 2006, 23:56
chiar nu va fi nici o surpriza faptul ca otelul va castiga cu 3 sau 4 la 0
deja m-am obisnuit cu aceste victorii in deplasare si sunt sigur ca ia 6 pct in astea 2 meciuri:ok:

SORINULTRA
16th May 2006, 08:31
sper ca otelul sa continue rezultatele bune de in deplasare. 0-2 . grupa 'c' niste oameni de onoare ce nu tradeaza niciodata .

manu10
16th May 2006, 09:37
Nu este adevarat ,nu am spus niciodata cest lucru,numai daca pierde echipa. O sustin. Acum nici gand retrogradare. La anul vom vedea cum va misca.Eu sincer nu vreau si nu doresc.Si te rog nu-mi rastalmaci cuvintele.Citeste cu atentie.
scuze, se pare ca te-am confundat cu alt suporter stelist de pe celalat topic ( farul-timisoara parca) care zicea ca vrea sa vada Poli in B etc...
mea culpa

manu10
16th May 2006, 09:43
felicitari suporterilor Otelului care folosesc acest forum pentru fair play-ul de care dati dovada! :ok:
ma refer la limbaj si felul cum sustineti propia echipa fara sa va jigniti adversarii asa cum, din pacate, fac suporterii altor echipe, pe care nici nu merita sa le mai nominalizez!

HAI POLI /OLE/

geilon
16th May 2006, 09:52
suntem foarte increzatori pentru un rezultat bun, dupa cum arata si pollul de sus :)

SORINULTRA
16th May 2006, 10:34
nu avem nimik cu timisoara chiar respect galeria lui poli

six
16th May 2006, 10:53
Nu au fost nu sunt si nu vor fi ca noi acei marinari...ei sunt o rusine.:) FRATE,mai cucerit......FORZA GALATZ(normal dupa acest meci sunteti prietenii mei),imi place cum ganditi oameni buni.....;) :ok: ;)

Cristian
16th May 2006, 11:00
Sa nu va speriati fratilor timisoreni, ca mai sunt si uscaturi, exemple sunt aia care zic la echipa favorita Steaua & Otelul.
Astia vor trebui sa aleaga ori una ori alta.
Haide Poli Timisoara... FORZA OTELUL

SteelBoy
16th May 2006, 11:07
felicitari suporterilor Otelului care folosesc acest forum pentru fair play-ul de care dati dovada! :ok:
ma refer la limbaj si felul cum sustineti propia echipa fara sa va jigniti adversarii asa cum, din pacate, fac suporterii altor echipe, pe care nici nu merita sa le mai nominalizez!

HAI POLI /OLE/
Noi jignim cand suntem jigniti de unii suporteri care ziua sunt pe ogoare si cand e sarbatoare pe stadioane iar de cand a mai aparut si calculatoarele mai sunt si ultrasi la tastatura(exemple ar fi multe dar ma opresc sa enumar doar pe cei din vs si jiu care sunt jalnici rau) .Stim sa respectam pers care merita respect si ne respecta,dar voi sunteti un exemplu pt noi demn de urmat in ceea ce priveste modul de sustinere a echipei si de promovare a fenomenului ultras pe care unii nu il inteleg cumsecade:jerk: .Respect TIMISOARA!! FORZA OTELUL!! FORZA S.B!! Pt meciul asta mizez un 2 curat dar tinand cont ca ne lipseste golgeterul STAN nici un x nu ar fi de ici-colo:P :evil:

bada_otelul
16th May 2006, 11:10
:) FRATE,mai cucerit......FORZA GALATZ(normal dupa acest meci sunteti prietenii mei),imi place cum ganditi oameni buni.....;) :ok: ;)

pai datorita voua gandim asa.ati castigat respectul nostru si al intregii tari.daca e o galerie respectata la galati cu siguranta a voastra e.iar daca va supara careva cu un scor de 3,4-0 va asigur ca e doar optimismul firesc dupa returul asta excelent.:D
eu inca mai sper sa aiba sanse dinamo la cupele europene pana in ultima etapa ca sa ii scoateti voi sa moara de ciuda si mai tare
cat despre meci,greu in ciuda formei celor 2 echipe,dar indiferent de rezultat,respectul va ramane

manu10
16th May 2006, 11:13
Sa nu va speriati fratilor timisoreni, ca mai sunt si uscaturi, exemple sunt aia care zic la echipa favorita Steaua & Otelul.
Astia vor trebui sa aleaga ori una ori alta.
Haide Poli Timisoara... FORZA OTELUL

nema problema, le dam ignor ;)
sau :rosu: dupa caz :P

sper sa vad un meci frumos si multe goluri!
/OLE/

SteelBoy
16th May 2006, 11:17
"Schimbarea denumirii campionatului din Divizia A în Liga I, din Divizia B în Liga a II-a şi aşa mai departe, este încă o mostră de "profesionalism" a conducerii fotbalului românesc. Nu este o problemă numele în sine, ci cum s-a ajuns la el. Ani de zile nimănui de la FRF nu i-a trecut prin gând să înregistreze marca "Divizia A" pentru a nu avea o surpriză. Surpriză care, iată, s-a produs până la urmă
Culmea fotbalului:happy :Divizia A se numeste azi PREMIER LEAGUE!!O luam pe urma englezilor cine stie poate peste cativa ani jucatori ca Ballack,Drogba Terry s.a vor veni si la Galati,Bucuresti,Timisoara sau Vaslui/hello :happy

SORINULTRA
16th May 2006, 11:31
sustineti echipa locala si nu va tradati tovarasii , faceti un grup unit, si fiecare echipa din tara asta v a avea o peluza respectata

Jar-Gon
16th May 2006, 12:02
Noi jignim cand suntem jigniti de unii suporteri care ziua sunt pe ogoare si cand e sarbatoare pe stadioane iar de cand a mai aparut si calculatoarele mai sunt si ultrasi la tastatura(exemple ar fi multe dar ma opresc sa enumar doar pe cei din vs si jiu care sunt jalnici rau) .Stim sa respectam pers care merita respect si ne respecta,dar voi sunteti un exemplu pt noi demn de urmat in ceea ce priveste modul de sustinere a echipei si de promovare a fenomenului ultras pe care unii nu il inteleg cumsecade:jerk: .Respect TIMISOARA!! FORZA OTELUL!! FORZA S.B!! Pt meciul asta mizez un 2 curat dar tinand cont ca ne lipseste golgeterul STAN nici un x nu ar fi de ici-colo:P :evil:
ai dreptate dar nu uita de antipaticul ala de la fc arges nu stiu cum il cheama
hai otelul /hello :D /hello :D :P

WOLF_ULTRAS
16th May 2006, 12:10
FORZA OTELUL o sa fie un meci frumos cu multe goluri :D

STEEL
16th May 2006, 12:16
Mizez si de aceasta data pe o victorie galateana desi nu va fi un meci usor,avand in vedere forma deosebita in care se afla Otelul mai ales in deplasari.Pronostic 2-1 sau 3-1 pt. Otelul.Forza Otelul-Forza-Galati !!!

manu10
16th May 2006, 13:59
iar a intrat Iancu la bulau :headbang:
abia asteapta jucatorii o scuza ca asta ca sa-si justifice prestatia slaba :ciocan:

SteelBoyA
16th May 2006, 14:13
Uite asa se comporta niste suporteri adevarati se respecta reciproc si isi incurajeaza echipa!!!Respect Timisoara...FORZA OTELUL S.B. Forever!!!

geilon
16th May 2006, 14:19
problema nu e de respect, respectul vrei nu vrei trebuie sa il ai si celui mai desavarsit dusman al tau. tot ce conteaza e mentalitatea.

sper intr-o victorie cu stirea despre iancu... o sa-i demoralizeze pe jucatorii tm.

PS: a-ti auzit vreo stire despre OTELUL??? cica dl. Mittal a spus intr-un comunicat ca o sa aloce pentru sezonul 2006-2007 20 mil. dolari, obiectivul fiind unul mare. nu il pot spune inca, pentru ca nu l-am putut pronunta pana acum.

SORINULTRA
16th May 2006, 15:17
lasa til mai in pace din 16 echipe el e fanul la 10

Universal
16th May 2006, 15:21
ALO STELISTII LA EI PE FORUM...eu nu inteleg de ce il intereseaza asa de tare pe asta meciul nostru....da in fine...oricum vreau sa vad echipa in forma maxima si sa joace cum stiu ei mai bine...
Forza Otelul
S.B. Forever!


Este libertatea mea,am dreptul la opinie,nu sunt comunist, nu preced mentalitate comunista.Multumesc.

STEELMAN
16th May 2006, 18:48
aparent meci fara miza..gresit.poli nu isi mai poate permite vreun pas gresit asta e clar!se va juca mult peste ritmul etapei otelul nu se va culca pe o ureche din contra!m-as multumi cu un egal nu de alta dar in caz de vom pierde imi va fi mai greu sa calatoresc 800 de km pana acasa cu amarul infrangerii
p.s. abia astept sa beau cu baietii din tm in guliver!

Universal
16th May 2006, 19:21
Eu vad un meci cu cel putin 5 goluri..un 3-3 ar fi fanatstic

Dregan
16th May 2006, 19:58
Fortza Otelul!!! zdeaua la baie:no: Poti spune ce vrei starSteel dar oamenii de aici din Galati nu vor uita niciodata cum jegosii stelisti fara obiectiv ne-au retrogradat. Ii vom uri pt totdeauna asa cum Timisoara ii uraste pe dinamovisti din aceleasi motive.

cap
16th May 2006, 21:57
a sin legatura meciul sper sa castige otelul
si chear mia placut cat de frumos se vorbea pe acest forum
Forta otelul

SteelBoy
16th May 2006, 22:04
1. n-am inteles ce vrei sa spui. tradu corect gramatical intr-o limba de circulatie internationala sau in romana

2. Pai si de unde ai vrea ma desteptule sa vina??? Din Congo, Burkina-Faso si Trinidad Tobago???
Pai vezi la Juve cati jucatori sunt din Torino, la Arsenal cati sunt din Londra, la Inter cati sunt din Milano, si tot asa....
Serios mai bine ai fi tacut.......:no: Go to bad!!!:jerk: :ok:
FORZA OTELUL!! FORZA S.B!!

bada_otelul
16th May 2006, 22:43
Meme era presedinte pe hartie iar Piturca conducea de fapt clubul asta a fost o demonstratie sa ii arate cine e seful. Piti stia foarte bine ca dorinta lui Meme era ca Otelul sa castige, asta sa vazut si dupa meci. Oricum i-a platit ulterior polita Meme chiar daca el era marele Piturca.
La intrebarea "Sa inteleg ca tu tineai cu Otelul atunci sa revina in A doar pt a tine cu steaua?" chiar ca nu am ce sa-ti raspund nu pot sa realizez ce ai inteles tu.
Inchei aici oricum mi-a lasat un gust amar discutia de astazi daca voi va doriti ca in stadionul Otelul sa vina exclusiv oameni care tin cu Otelul si nu au dreptul sa mai simpatizeze cu alta echipa atunci sincer nu stiu cati ar ramane din cei 5000 care vin acum.

sunt multi galateni care tin numai cu otelul dar nu vin la stadion din diferite cauze,cel mai des din comoditate sau pt ca nu merge echipa ca in 97-98.dar sunt foarte multi.s-ar umple si dunarea daca nu le-ar fi lene si ar fi gratis intrarea

bada_otelul
16th May 2006, 22:46
Este libertatea mea,am dreptul la opinie,nu sunt comunist, nu preced mentalitate comunista.Multumesc.
tu cred ca esti exceptia de la regula.nu se supara nimeni pe tine:D

codrind
16th May 2006, 22:47
starsteel mai era o vrajeala macar de scriai otelul & steaua....se vede ca esti un suporter mascat....


La noi, la IAŞI, ăştia cu 2 echipe-n suflet sunt numiţi CORCITURI !! :jerk:

Revenind la meci - sper ca Oţelul să pună încă o cărămidă în balastul CV-ului lui Hagi Gică!!
L-am admirat ca jucător, dar ca om, şi mai nou ca antrenor, nu valorează nici cât.... (puneţi ce vreţi voi) !

WOLF_ULTRAS
16th May 2006, 23:08
daca ati avea suporteri adevarati aia ar avea abonamente si ar intra oricum la un meci cu SDR si nu ar mai fi probleme. Doar e democratie, intra cine are bilet, adica cine se scoala de dimineata...
sunt si cu abonamente dar putini:headbang:biletu la putere

Elphax
16th May 2006, 23:13
Pai daca tot mergi la fiecare meci, fa un mic efort si ia-ti abonament
Uite, eu am card la POLI si momentan sunt plecat din tara, deci... un loc gol

WOLF_ULTRAS
16th May 2006, 23:16
Pai daca tot mergi la fiecare meci, fa un mic efort si ia-ti abonament
Uite, eu am card la POLI si momentan sunt plecat din tara, deci... un loc gol
nam nevoie de abonament sunt de la peluza :ok: am legitimatie

Cristian
16th May 2006, 23:26
Eu am abonament ;)
Sa castigam cu Poli Tim :D
Steaua e de ..........
Nu-mi sta in fire sa jicnesc dar de data asta nu ma pot abtine

Elphax
16th May 2006, 23:31
A, la voi la peluza e gratis? La noi se plateste bilet de cand ma stiu...

WOLF_ULTRAS
16th May 2006, 23:33
A, la voi la peluza e gratis? La noi se plateste bilet de cand ma stiu...
si legitimatia se plateste si se intra si cu bilet :ok:

Elphax
16th May 2006, 23:39
Aha, aveam si noi candva ceva similar, dar s-a scos - la noi intra 7000 in peluza, nu statea nimeni din galerie sa faca 7000 de legitimatii :)
Sau se mai cerea sa ai fular, steag, etc.

Andutzu
17th May 2006, 00:03
chiar au facut greva jucatorii de la poli ca nu le da banii???
ca asa scrie pe pro sport
si cica refuza sa intre pe teren :))

lolo_grupa_c
17th May 2006, 00:04
.......ma limitez sa spun doar ca tin pana la moarte cu otelul si numai cu otelul....fara alte 37 de echipe...1-3 la timisoara!!!!!!!!!!!

Elphax
17th May 2006, 00:09
chiar au facut greva jucatorii de la poli ca nu le da banii???
ca asa scrie pe pro sport
si cica refuza sa intre pe teren :))

Cred ca exagereaza prosportu'
Oricum lotul e numeros si parca ar mai fi disponibi jucatori de la satelit, se gasesc 11-12...

Cristian
17th May 2006, 00:16
asta da Forum in care un stelist imi zice ca-s de avertisment, nu avem voie sa ne contrazicem sau sa avem divirgente de opinii ? sau care e problema?
Cat despre meci hai cu FORZA OTELUUULLLL
Last edited by apparte : Today at 22:02. Reason: pocire intentionata,esti de avertisment

codrind
17th May 2006, 00:17
Cred ca exagereaza prosportu'
Oricum lotul e numeros si parca ar mai fi disponibi jucatori de la satelit, se gasesc 11-12...

Da' patron pe unde mai găsiţi???

TOT pe la Bucureşti!!?? :sleep:

WOLF_ULTRAS
17th May 2006, 00:20
cred ca daca ramaneti fara iancu iar o sa fiti o echipa cu obiectiv eviatarea retrogradarii
no offence

Elphax
17th May 2006, 00:24
:) echipa are un consiliu de administratie si niste conturi in banca, care sunt curate, macar au fost atenti cu asta...
nu sta iancu mult acolo - suntem in romania, nu?

WOLF_ULTRAS
17th May 2006, 00:27
:) echipa are un consiliu de administratie si niste conturi in banca, care sunt curate, macar au fost atenti cu asta...
nu sta iancu mult acolo - suntem in romania, nu?
aici ai dreptate :D

apparte
17th May 2006, 00:32
asta da Forum in care un stelist imi zice ca-s de avertisment, nu avem voie sa ne contrazicem sau sa avem divirgente de opinii ? sau care e problema?
Cat despre meci hai cu FORZA OTELUUULLLL
Last edited by apparte : Today at 22:02. Reason: pocire intentionata,esti de avertisment
Pt pocire intentionata se poate da avertisment,citeste regulamentul forumului!

cristian75poli
17th May 2006, 00:56
brrrrrr cred ca ii sta inima lui Hagi pe loc cand stie cu cine joaca acasa
Cu cine joaca? O echipa simpla care a reusit cateva victorii...ce mare branza?
Deja va credeti mari...mai incet ca nu se stie cum plecati de la noi...

"POLI" - CAMPIONII!!!:ok:


cred ca daca ramaneti fara iancu iar o sa fiti o echipa cu obiectiv eviatarea retrogradarii
no offence
Voi vorbiti? Daca nu venea Grigoras erati deja in b...

"POLI" - CAMPIONII!!!:ok:

Dregan
17th May 2006, 01:29
Voi vorbiti? Daca nu venea Grigoras erati deja in b...

"POLI" - CAMPIONII!!!:ok:



Poc!!! Si uite asa incepe scandalul...bai omule daca ai fi citit si restul de pagini ai fi vazut ca aici s-a pastrat o atmosfera civilizata(cu exceptia certei cu starSteel)...chiar vrei sa involburezi apele de aiurea?:headbang:

lolo_grupa_c
17th May 2006, 02:13
.....mie unu imi "place" de acest copilas...cristian75...pacat ca urmatorul mesaj nu ai cum sal citesti.......era pt. tine......forza otelul!!!!!!

lolo_grupa_c
17th May 2006, 02:20
.........asa ca mai nene......mai lasa_ne cu amenintari de genul,,,,"nu se stie cum plecati"!!!!!sa fie clar:baietii care vin acolo la timisoara,vin cu ganduri bune...dar daca vreun latrau ca tine face pe interesantu' sa stii ca nu dam inapoi nici un pas!!!!!respect pt. galeria politehnicii,da' nu pt. tine copilas...."GRUPA C "

THE HUN
17th May 2006, 02:36
Meci de "who fucking care",etapa trebuie bifata.Otelul si-a realizat obiectivul,"la fel" si Poli asa ca "sa cance saxaoanile si sa mancam un peshce copt" si urmeaza in curand vacanta.A...era sa uit,inainte de vacanta mai este meciul cu echipa din St. cel Mare(da' si astia-s in grafic).Pronostic 1(mi-am mai gasit niste sperante in cutia cu amintiri)X2.

Pepsi-Cola
17th May 2006, 07:20
Poli Timisoara.....!!!!!

SORINULTRA
17th May 2006, 08:17
in proportie de 80% meciul il va castiga otelul . timisoara trverseaza o perioada proasta pe cand otelul se simte perfect in deplasare.

Marius.B
17th May 2006, 08:57
Meci de "who fucking care",etapa trebuie bifata.Otelul si-a realizat obiectivul,"la fel" si Poli asa ca "sa cance saxaoanile si sa mancam un peshce copt" si urmeaza in curand vacanta.A...era sa uit,inainte de vacanta mai este meciul cu echipa din St. cel Mare(da' si astia-s in grafic).Pronostic 1(mi-am mai gasit niste sperante in cutia cu amintiri)X2.


Otelul nu si-a realizat obiectivul inca.La inceputul sezonului obiectivul fixat echipei era clasarea in primele 10.Deocamdata suntem pe locul 11 la 2 puncte distanta de locul 10.Asa ca vom obtine din urmatoarele 3 partide 9 puncte si ne vom atinge obiectivul.

Marius.B
17th May 2006, 09:02
Cu cine joaca? O echipa simpla care a reusit cateva victorii...ce mare branza?
Deja va credeti mari...mai incet ca nu se stie cum plecati de la noi...

"POLI" - CAMPIONII!!!:ok:


Voi vorbiti? Daca nu venea Grigoras erati deja in b...

"POLI" - CAMPIONII!!!:ok:

Uita-te la ei deja nu le mai ajungi nici cu prajina la nas.Pai ce voi sunteti Barcelona si noi nu stim?Practicati un joc spectaculos si in retur ati avut numai victorii?Echipa asta simpla de care zici tu la momentul actual joaca mult mai bine decat echipa voastra.
Foarte bine ca a venit Grigoras,asta inseamna ca Marius Stan chiar se pricepe la fotbal.

manu10
17th May 2006, 09:05
Poc!!! Si uite asa incepe scandalul...bai omule daca ai fi citit si restul de pagini ai fi vazut ca aici s-a pastrat o atmosfera civilizata(cu exceptia certei cu starSteel)...chiar vrei sa involburezi apele de aiurea?:headbang:

iarta-l, n-a zis-o cu rautate, asa e el, mai agitat:)
nu se compara cu starSteel care folosea un limbaj suburban si facea pe a tot stiutorul :P
sper ca va fi spectacol pe teren cat si in tribune :ok: desi cred ca vor fi mai mult goale de data asta! si culmea nu se joaca in nocturna! ci la ora 17 cand lumea e inca la iarba verde... o sa asculte meciul la radio :ciocan:

Cristian
17th May 2006, 09:07
Voi vorbiti? Daca nu venea Grigoras erati deja in b...

"POLI" - CAMPIONII!!!

Fratele meu, nu discutam aici cu daca si cu parca, discutam pe fapte si pe ceea ce exista deja. In meciul asta sa castige cel mai bun, desi am votat cu 2 nu conteaza numele echipei, cel mai bun sa fie.

Jar-Gon
17th May 2006, 09:38
Cu cine joaca? O echipa simpla care a reusit cateva victorii...ce mare branza?
Deja va credeti mari...mai incet ca nu se stie cum plecati de la noi...

"POLI" - CAMPIONII!!!:ok:


Voi vorbiti? Daca nu venea Grigoras erati deja in b...

"POLI" - CAMPIONII!!!:ok:
bine da echipa asta simpla a cam batut tot in deplasari cu exceptia lui Rapid deci nu amaruncat o vorba-n vant
cat despre Grigoras acum nu mai conteaza de ce si cum a venit ci ca a venit si apus umarul pt viitorul echipei /hello :D :drak:
iti dai seama ca zic ca scorul o sa fie 3-0 pt Otelul pt ca am motive sa fac asta fara nici o rautate fata de Timisoara care trece printr-o perioada nefasta

starsteel
17th May 2006, 10:37
....
nu se compara cu starSteel care folosea un limbaj suburban si facea pe a tot stiutorul.....
Limbaj suburban?! din cele 9 postari sterse pt. off-topic a mai ramas una se vede intradevar ce limbaj suburban folosesc, bine daca asta doriti uite va ofer abonamentul meu pt. ultimul meci, unde vreti sa il las? Oricum sunt mai suporter Otelul decat marea majoritate a amatorilor de fotbal din Galati chiar daca voi fi in fata TV. Uite asa ati reusit sa eliberati stadionul de un mascat. Felicitari si la mai mare stiti sa atrageti suporterii la stadion!
Rezultatul meciului de la Timisoara chiar nu conteaza important sa mearga jocul mai ales ca la inceputul campionatului asa zisa noastra problema se spunea ca ar fi lipsa de omogenitate. FORTZA OTELUL!
P.S. Prima mea postare din cele 9 a fost un raspuns la un atac asupra mea.

raja_bell
17th May 2006, 10:39
diferenta de valoare este evidenta! in mod normal singurul rezultat logic ar fi o victorie a galatenilor!
dar s-au vazut multe in fotbal! se stie ca aek timisoara este infratita cu echipa trioului ofensiv utcopos, vama "om de onoare", razvan pamant jr., asa ca nu ar trebui sa mire o eventuala greseala "omeneasca" de arbitraj!

six
17th May 2006, 11:03
diferenta de valoare este evidenta! in mod normal singurul rezultat logic ar fi o victorie a galatenilor!
:) in mod normal ar trebui sa ma enervez la asemenea tampenii dar cred nu merita efortul..."stelistule":rosu: :) ;)

raja_bell
17th May 2006, 11:12
ti-ai gresit nick-ul! se zice unuopt! :cool:
si nici avatarul nu e prea reusit! daca treci anul nasterii, se cuvine sa spui si anul incetarii activitatii (suna mai elegant decat "anul mortii")! sau daca te referi la noua echipa, aek timisoara, ar fi bine sa pui 2003 ... sau 2002? sau 2004? :D

Elphax
17th May 2006, 11:29
ce de loseri...
tu de fapt esti suporterul vreunei echipe sau anti 'tot ce misca' ?:rosu:

raja_bell
17th May 2006, 11:32
eu sunt suporter poli timisoara! pacar ca sunt singurul! restul tin cu aek timisoara! :no:

six
17th May 2006, 11:37
ti-ai gresit nick-ul! se zice unuopt! :cool:
si nici avatarul nu e prea reusit! daca treci anul nasterii, se cuvine sa spui si anul incetarii activitatii (suna mai elegant decat "anul mortii")! sau daca te referi la noua echipa, aek timisoara, ar fi bine sa pui 2003 ... sau 2002? sau 2004? :Desti prea "destept",civilizat,cu bun simt,intelectual,simtit etc ca sa ma iau de tine.....oaie corcita marina :P :D :evil:

raja_bell
17th May 2006, 11:46
frunceo, esti prea banatean pentru a te putea lua de mine! ;)

six
17th May 2006, 11:51
frunceo, esti prea banatean pentru a te putea lua de mine! ;)nici nu doresc sa-mi "murdaresc" tasta cu tine miticule...adio si vezi ca o dat stevia pe ghencea deci trebuie pascuta....asa ca o gluma serioasa :) :evil: :drak:

raja_bell
17th May 2006, 11:53
hohohoho! ce glume de banat! deh, pasune! :D :D

manu10
17th May 2006, 11:56
:rolleyes:
Limbaj suburban?! din cele 9 postari sterse pt. off-topic a mai ramas una se vede intradevar ce limbaj suburban folosesc, bine daca asta doriti uite va ofer abonamentul meu pt. ultimul meci, unde vreti sa il las? Oricum sunt mai suporter Otelul decat marea majoritate a amatorilor de fotbal din Galati chiar daca voi fi in fata TV. Uite asa ati reusit sa eliberati stadionul de un mascat. Felicitari si la mai mare stiti sa atrageti suporterii la stadion!
Rezultatul meciului de la Timisoara chiar nu conteaza important sa mearga jocul mai ales ca la inceputul campionatului asa zisa noastra problema se spunea ca ar fi lipsa de omogenitate. FORTZA OTELUL!
P.S. Prima mea postare din cele 9 a fost un raspuns la un atac asupra mea.
pai postarea cu pricina a fost stearsa! :P
intradevar pe urma ai vb. mai frumos :)

PS
a fost tot un suporter otelar si oricum nu te nominalizase, poate ai dedus tu ca e vb de tine!

starsteel
17th May 2006, 12:02
E cea in care contrabalansam apelativul la adresa mea, uscatura, cu tren. Am venit si cu precizarea ca e vorba de mase (kg) si il faceam pe respectivul puta verde clar ca aici era vorba de varsta. Ce mandru ar fi unul de 70 ani pt. apelativul asta.
Deci asta e limbajul vulgar mentionat parca de tine, chiar nu conteaza.
P.S. Adevarat nu ma nominalizase scrise ca are la echipa favorita Steaua & Otelul.:P

Cristian
17th May 2006, 12:16
Gata nu mai are niciun rost sa ma contrazic cu unii care se dau mari si tari, iar eu ce am zis e adevarat despre acea persoana, nu-mi schimb parerea, asa va ramane indiferent de ce zice. Dupa cate vezi vorbesc civilizat si nici nu dau nume.
Dar tu daca numai atat stii, de jicnit adica, jicneste frate, nu conteaza, atat stii atat te duce capul;
Gata destul offtopic: timisoreni nu bagati in seama astfel de elemente, mai sunt si pe la voi, hai cu inca o victorie galateana

lolo_grupa_c
17th May 2006, 12:58
.....haide dl. starsteel........."am reusit sa facem pe cineva sa nu mai vina la meci???".......te credeam mai matur!!!!!!!!!

cristian75poli
17th May 2006, 12:59
bine da echipa asta simpla a cam batut tot in deplasari cu exceptia lui Rapid deci nu amaruncat o vorba-n vant
cat despre Grigoras acum nu mai conteaza de ce si cum a venit ci ca a venit si apus umarul pt viitorul echipei /hello :D :drak:
iti dai seama ca zic ca scorul o sa fie 3-0 pt Otelul pt ca am motive sa fac asta fara nici o rautate fata de Timisoara care trece printr-o perioada nefasta
Poti sa visezi in continuare...

"POLI" - CAMPIONII!!!:ok:

lolo_grupa_c
17th May 2006, 13:07
......facem pariu pe o bere"timisoreana"?????...cristian75????.....asta dupa meci......ca voi fi prezent pe "DAN PALTINISAN"

raja_bell
17th May 2006, 13:09
in timisoara exista un singur complex sportiv interesant, anume baza 2! hehe! ce de baschet am mai jucat pe acolo! eram king of the court!!!! :yeah: :yeah:

SteelBoy
17th May 2006, 13:10
Jucătorii au făcut ieri o şedinţă în urma căreia i-au comunicat lui Gică Hagi că s-au săturat să muncească neplătiţi şi chiar se gândesc să nu intre pe teren sâmbătă

Ieri, înainte de antrenament, jucătorii alb-violeţI s-au reunit la stadion pentru o şedinţă între ei, nemulţumiţi că nu li s-au plătit contractele.

Lipsa rezultatelor în acest retur a dus la absenţa primelor, dar şi la blocarea de către conducere a contractelor. Situaţia a devenit insuportabilă, mai ales că mulţi dintre jucători au contractat împrumuturi sau mai au alte cheltuieli, astfel că fotbaliştii au trecut la măsuri.

După ce jucătorii au discutat între ei, cei trei căpitani pe care îi are acum Poli, Ovidiu Petre, Silviu Bălace şi Jonathan McKain, au avut o întâlnire cu Gică Hagi în care i-au transmis acestuia plângerile lor şi lau rugat să medieze problema.

Surse apropiate clubului susţin că ultima dată când jucătorii au primit bani a fost acum trei luni. Situaţia este cu atât mai tensionată, cu cât ieri preşedintele Marian Iancu a fost din nou reţinut în arest, iar de la începerea problemelor legale ale acestuia banii au ajuns cu dificultate la Poli.

Şi în timpul în care antrenor a fost Cosmin Olăroiu a avut loc un episod asemănător, la momentul primei arestări a lui Iancu, iar atunci tehnicianul i-a calmat pe elevi. Acum, Gică Hagi a făcut apel la răbdarea jucătorilor până joi, când va sosi la Timişoara pentru a discuta cu jucătorii vicepreşedintele Emil Roşianu, aflat la Bucureşti.

Având deja un moral zdruncinat de înfrângerile pe bandă rulantă, jucătorii iau în calcul inclusiv varianta măsurii extreme de a nu se prezenta la meciul cu Oţelul, susţin aceleaşi surse, sub protecţia anonimatului
Sper sa nu fie adevarat si sa avem parte de un spectacol :cool: FORZA OTELUL!!FORZA S.B!! speram intr-o noua victorie!!:evil:

lolo_grupa_c
17th May 2006, 13:17
....sa speram ca asa ceva nu se va intampla!!!!!!!!macar bunul simt fata de publicul din timisoara sa aiba,si sa joace ca de altfel rezultatele nu sunt ale lor????......solist "2"...!!!!la ce tensiuni sunt acuma acolo putem profita!!si cristian75.......te tii de pariu???

geilon
17th May 2006, 13:28
ma bag si io la un pariu... mi-e pofta de o bere de pe acum... :)

lolo_grupa_c
17th May 2006, 13:34
...poi.....ia zii nene .....te incurci la un pariu cu GRUPA C ???sa stii ca nu bem mult......

lolo_grupa_c
17th May 2006, 13:37
....id de aseara era al meu.........

geilon
17th May 2006, 14:04
am vazut, ti-am dat allow dar nu eram online...

in ceea ce priveste meciul: daca o sa ajung si la catedrala sa prind o lumanare sunt sigur ca o sa batem. ptr ca asa am facut de fiecare data cand am avut un rezultat bun.

tutye
17th May 2006, 14:13
Cu cine joaca? O echipa simpla care a reusit cateva victorii...ce mare branza?
Deja va credeti mari...mai incet ca nu se stie cum plecati de la noi...

"POLI" - CAMPIONII!!!:ok:


Voi vorbiti? Daca nu venea Grigoras erati deja in b...

"POLI" - CAMPIONII!!!:ok:


Ce vorbesti tu acolo mah??dar daca nu venea Iancu la voi unde eratzi???Bah mai scoatetzi si voi capul prin europa...sa ajungetzi si voi sa terminatzi pe 3 si apoi sa vrb la adresa noastra...Sper ca ne-am inteles da???

SteelBoyA
17th May 2006, 14:16
sincer eu nu vreau sa bat 800 de km si sa vad ca jucatorii lui poli nu intra pe teren...oricum ar fi o victorie pentru care nu m-as bucura...sper sa castigam pe teren in lupta dreapta!
Pentru fanul lui poli care are apucaturi razboinice...il rugam ori sa se adapteze discutiilor civilizate ori sa paraseasca pagina de forum...nu are rost sa izbucneasca o cearta la fel ca la celelalte meciuri din cauza unui singur om care are chef de panarama!

cristian75poli
17th May 2006, 14:16
ii
Ce vorbesti tu acolo mah??dar daca nu venea Iancu la voi unde eratzi???Bah mai scoatetzi si voi capul prin europa...sa ajungetzi si voi sa terminatzi pe 3 si apoi sa vrb la adresa noastra...Sper ca ne-am inteles da???
Taci mai din gura ca vb numai prostii. Cum sa ma inteleg cu un otelar? Va dam o bataie sa invatati sa respectati alte echipe, indienilor...

"POLI" - CAMPIONII!!!:ok:

SteelBoyA
17th May 2006, 14:17
si rog si pe cei ai otelului sa se comporte ca si pana acum si sa nu raspundem jignirilor unui singur element

SteelBoyA
17th May 2006, 14:18
Cum ziceam asta are chef de panarama...ma baiatule ... dute si date cu capu de pereti...
Si cam cum ai vrea sa ne bati la propriu sau la figurat?:))

cristian75poli
17th May 2006, 14:18
sincer eu nu vreau sa bat 800 de km si sa vad ca jucatorii lui poli nu intra pe teren...oricum ar fi o victorie pentru care nu m-as bucura...sper sa castigam pe teren in lupta dreapta!
Pentru fanul lui poli care are apucaturi razboinice...il rugam ori sa se adapteze discutiilor civilizate ori sa paraseasca pagina de forum...nu are rost sa izbucneasca o cearta la fel ca la celelalte meciuri din cauza unui singur om care are chef de panarama!
Stai linistit ca va batem cu juniorii...

"POLI" - CAMPIONII!!!:ok:

SteelBoyA
17th May 2006, 14:19
a da..si daca ai fi citit paginile anterioare ai fi vazut ca pana acum ne-am respectat intre noi...sper si de acum inainte

SteelBoyA
17th May 2006, 14:20
cristian ... tu ce visezi noaptea debitezi ziua?

cristian75poli
17th May 2006, 14:20
Cum ziceam asta are chef de panarama...ma baiatule ... dute si date cu capu de pereti...
Si cam cum ai vrea sa ne bati la propriu sau la figurat?:))
Va batem pe teren..."elementule"

"POLI" - CAMPIONII!!!:ok:

SteelBoyA
17th May 2006, 14:21
ma tu cik ai 30 de ani...da sa mor eu daca iti da cineva mai mult de 5...
Tu ori esti al dracu , ori prost , Ori al dracu de prost.

cristian75poli
17th May 2006, 14:22
a da..si daca ai fi citit paginile anterioare ai fi vazut ca pana acum ne-am respectat intre noi...sper si de acum inainte
Nu-mi aduc aminte sa va fi jignit. Cred doar ca o sa castigam usor meciul cu voi...

"POLI" - CAMPIONII!!!:ok:

cristian75poli
17th May 2006, 14:24
[QUOTE=SteelBoyA]ma tu cik ai 30 de ani...da sa mor eu daca iti da cineva mai mult de 5...
Tu ori esti al dracu , ori prost , Ori al dracu de prost.[/QUOTE
Iar tu esti NESIMTIT mai copile... eu nu am jignit pe nimeni...

"POLI" - CAMPIONII!!!:ok:

SteelBoyA
17th May 2006, 14:24
Originally Posted by cristian75poli
Cu cine joaca? O echipa simpla care a reusit cateva victorii...ce mare branza?
Deja va credeti mari...mai incet ca nu se stie cum plecati de la noi...

"POLI" - CAMPIONII!!!


Noi vedem astea ca o jignire...sa nu uitam ca voi sunteti deocamdata in situatia noastra de acum cativa ani nu invers...asa ca te rog eu frumos nu isca alte controverse de genul asta...stricam farmecul dialogului

Voi vorbiti? Daca nu venea Grigoras erati deja in b...

"POLI" - CAMPIONII!!!

SteelBoyA
17th May 2006, 14:29
cand eram noi mari poli nu era in prima divizie...dar noi nu am stat cu nasu pe sus ca tine si v-am respectat pentru ca aveti ce-a mai frumoasa galerie din tara dupa mine ... dar bineinteles... uscaciunile ... s-a mai zis asta nu vreau sa ma repet

cristian75poli
17th May 2006, 14:29
Originally Posted by cristian75poli
Cu cine joaca? O echipa simpla care a reusit cateva victorii...ce mare branza?
Deja va credeti mari...mai incet ca nu se stie cum plecati de la noi...

"POLI" - CAMPIONII!!!


Noi vedem astea ca o jignire...sa nu uitam ca voi sunteti deocamdata in situatia noastra de acum cativa ani nu invers...asa ca te rog eu frumos nu isca alte controverse de genul asta...stricam farmecul dialogului

Voi vorbiti? Daca nu venea Grigoras erati deja in b...

"POLI" - CAMPIONII!!!
Acestea sunt jigniri?...este doar o parere si se pare ca ADEVARUL te deranjeaza...

"POLI" - CAMPIONII!!!:ok:

SteelBoyA
17th May 2006, 14:31
inseamna ca ai o parere prea buna despre tine...ca sa sti care e adevarul...

cristian75poli
17th May 2006, 14:32
cand eram noi mari poli nu era in prima divizie...dar noi nu am stat cu nasu pe sus ca tine si v-am respectat pentru ca aveti ce-a mai frumoasa galerie din tara dupa mine ... dar bineinteles... uscaciunile ... s-a mai zis asta nu vreau sa ma repet
"Uscaciuni?" - mai copile tu nu ai vazut meciuri la Galati cate am vazut eu in deplasare pt "POLI"... Vino la meci sambata si putem discuta fata in fata...

"POLI" - CAMPIONII!!!:ok:

SteelBoyA
17th May 2006, 14:33
Cum ziceam cand Otelul juca in Uefa si se batea in fruntea campionatului Poli nu era in prima divizie...si nu inteleg ce e cu aerul asta de superioritata?E diferenta de 3 locuri intre noi...Voi ati avut un tur f bun dar un retur dezastruos noi invers....crezi ca sunteti mai buni sau nu inteleg?

lolo_grupa_c
17th May 2006, 14:34
....cu alte cuvinte dl. cristian75....va rugam sa nu va aruncati in bega dupa meci!!!!!!da???....

SteelBoyA
17th May 2006, 14:35
Mai "copile" da tu ma cunosti pe mine de undeva ? Tu cred ca desi ai 30 de ani fizici ai vreo cativa intelectuali...Tu nu ai invatat sa nu judeci lumea inainte de a cunoaste-o?

SteelBoyA
17th May 2006, 14:36
Stai linistit ca o sa fiu la meci sambata

cristian75poli
17th May 2006, 14:36
....cu alte cuvinte dl. cristian75....va rugam sa nu va aruncati in bega dupa meci!!!!!!da???....
Te rog sa nu ne confunzi cu cei de la...steaua...

"POLI" - CAMPIONII!!!:ok:

cristian75poli
17th May 2006, 14:39
Mai "copile" da tu ma cunosti pe mine de undeva ? Tu cred ca desi ai 30 de ani fizici ai vreo cativa intelectuali...Tu nu ai invatat sa nu judeci lumea inainte de a cunoaste-o?
Lasa jignirile si mai bine ai grija de tine...Exista o vorba:"cel mai destept cedeaza", asa ca nu-ti mai raspund la provocari, cel putin pt acest meci...Sa fi sanatos si oricum castigam NOI.

"POLI" - CAMPIONII!!!:ok:

lolo_grupa_c
17th May 2006, 14:39
.....bat pariu ca faza cu deplasarile tale este mult prea depasita!!!!de la sfarsitul lui '95 cam bat tara asta in lung si in lat si nu cred ca am pierdut 5 meciuri in deplasare!!!!!!!....oricum meriti respect ca faci efortul asta de a fi mereu dupa echipa ta....da in rest la ce fel privesti tu lumea de sus,cred ca mai ai mult de adaugat la comportament!!!!!!FORZA OTELUL!!"GRUPA C"

SteelBoyA
17th May 2006, 14:40
hm...pe aia nu ai cum sa ii confunzi

SteelBoyA
17th May 2006, 14:43
uite un aspect la care punctele noastre de vedere coincid
Mama ma facut Otelist sa omor si eu un Stelist -- e adaptata:))

lolo_grupa_c
17th May 2006, 14:43
....si nu ai raspuns la pariu cristian75.........

cristian75poli
17th May 2006, 14:43
.....bat pariu ca faza cu deplasarile tale este mult prea depasita!!!!de la sfarsitul lui '95 cam bat tara asta in lung si in lat si nu cred ca am pierdut 5 meciuri in deplasare!!!!!!!....oricum meriti respect ca faci efortul asta de a fi mereu dupa echipa ta....da in rest la ce fel privesti tu lumea de sus,cred ca mai ai mult de adaugat la comportament!!!!!!FORZA OTELUL!!"GRUPA C"
Nu privesc deloc lumea de sus...este parerea ta...Eu merg din 1991, asa ca...


"POLI" - CAMPIONII!!!:ok:

lolo_grupa_c
17th May 2006, 14:49
...as fi curios sa aud parerea de la un suporter ,nu din ziare si reviste.....uta sau dinamo????...care e pe primul loc la cap.rivalitate!!!!!!????....

cristian75poli
17th May 2006, 14:49
....si nu ai raspuns la pariu cristian75.........
Mi-ar lua foarte mult timp sa-ti dau si detalii despre fiecare deplasare a mea, dar pot sa-ti spun ca am inceput cu cea de la Severin ( 1991-Cupa Romaniei,unde ,din pacate, am pierdut in fata mizeriilor de la dinamo).

"POLI" - CAMPIONII!!!:ok:

cristian75poli
17th May 2006, 14:51
...as fi curios sa aud parerea de la un suporter ,nu din ziare si reviste.....uta sau dinamo????...care e pe primul loc la cap.rivalitate!!!!!!????....
AMANDOUA...nu pot sa fac diferenta...

"POLI" - CAMPIONII!!!:ok:

lolo_grupa_c
17th May 2006, 14:54
.....la pariu ma refeream la o bere "timisoreana" in guliver......pariem pe scor????.....io zic 0-2......u?????????

cristian75poli
17th May 2006, 14:58
.....la pariu ma refeream la o bere "timisoreana" in guliver......pariem pe scor????.....io zic 0-2......u?????????
Eu vreau TREI puncte...

"POLI" - CAMPIONII!!!:ok:

lolo_grupa_c
17th May 2006, 15:02
deci sa inteleg ca pariul cade????

lolo_grupa_c
17th May 2006, 15:05
Eu vreau TREI puncte...

"POLI" - CAMPIONII!!!:ok:
..deci cade pariul???:cool:

manu10
17th May 2006, 15:25
wooooooow ce agitatie aici! :rolleyes:
cum ies de pe forum cum se tulbura apele! :P
lasati-o si voi mai moale, fiti mai intelegatori :ciocan:

pana la urma sper sa se joace meciul!:ok:

hai POLI /OLE/

SteelBoyA
17th May 2006, 15:28
gata :) armistitiu:)

cristian75poli
17th May 2006, 15:34
..deci cade pariul???:cool:
NU! Sa ma astepti, dupa meci, cu berea pe masa...

"POLI" - CAMPIONII!!!:ok:

lolo_grupa_c
17th May 2006, 15:34
......libertate Pentru Suporteri!!!!!!!!!!!......a.c.a.b.....

SteelBoyA
17th May 2006, 15:36
Subscriu:)

lolo_grupa_c
17th May 2006, 15:38
......sa vedem.....oricum eu am onoare......da' poate bem una si inainte de meci!!!!!!!cred ca voi fi singurul din galeria oaspete care o sa aiba fular cu timisoara(din tur cand am baut cu baietii de la POLI.)......asa ca o sa ma recunosti repede(nu o sa tin fularul la gat da' ai sa_l vezi oricum)

SteelBoyA
17th May 2006, 15:47
Deci facem un popas mai prelungit?:)

lolo_grupa_c
17th May 2006, 16:02
...claro que si...

andrei1921tm
17th May 2006, 16:55
E frumos k nu isi mai baga coada stelisti si dinamovistii pe aici...si in sfarsit e liniste.otelarii trebuie respecati pt civilizatie si fair-play.
Sper sa vad un meci frumos pe teren.Imi pare rau k cei din cvucs v-or fi rasfirati prin tribune dar sigur o sa ne intalnim dupa meci in guliver sau p'acolo.E fain k voi aveti voie sa vedeti orashu pt k bucurestenii cand vin aici(inafara de rapidisti)sunt escortati si nu au voie sa stea in oras nici macar 5 minute in plus.

SORINULTRA
17th May 2006, 17:07
joaca daniel stan? cica ar sta trei saptamani.

Jar-Gon
17th May 2006, 17:22
Poti sa visezi in continuare...

"POLI" - CAMPIONII!!!:ok:
daca ar fii un vis nici ca se putea fi mai frumos in conditiile actuale si nu uita visul nostru frumos s-ar putea sa fie cosmarul vostru:sleep: :ok: :o: :drak: :D

SORINULTRA
17th May 2006, 18:01
oricum desi nu o sa joace stan victoria va fi tot a noastra

Jar-Gon
17th May 2006, 18:23
oricum nu am spus-o cu rautate sau sa incit la vorbe dure ci a fost doar o "intepatura" prieteneasca inainte de un meci

STEELMAN
17th May 2006, 18:37
imi amintesc prin 2002 cand am f la tm si am batut cu 1-0 pe umt ca ajungand pe la 6 dim in tm ce sa facem hai la meci la poli juca cu oradea cu 50 de spectatori in div b!nu au luato de la rotariu decat cu 6-0 parca.ce metamorfoza sa petrecut in tribune de atunci.sper ca atmosfera din ultimele sezoane sa nu fie tocmai acum privata de linistea peluzei cu toate ca poate ne-ar avantaja acest lucru.din punctul meu de vedere e una dintre cele mai asteptate deplasari si cum spunea si lolo abia astept sa beau cu baietii mei din tm o bere in guliver.

WOLF_ULTRAS
17th May 2006, 19:48
Limbaj suburban?! din cele 9 postari sterse pt. off-topic a mai ramas una se vede intradevar ce limbaj suburban folosesc, bine daca asta doriti uite va ofer abonamentul meu pt. ultimul meci, unde vreti sa il las? Oricum sunt mai suporter Otelul decat marea majoritate a amatorilor de fotbal din Galati chiar daca voi fi in fata TV. Uite asa ati reusit sa eliberati stadionul de un mascat. Felicitari si la mai mare stiti sa atrageti suporterii la stadion!
Rezultatul meciului de la Timisoara chiar nu conteaza important sa mearga jocul mai ales ca la inceputul campionatului asa zisa noastra problema se spunea ca ar fi lipsa de omogenitate. FORTZA OTELUL!
P.S. Prima mea postare din cele 9 a fost un raspuns la un atac asupra mea.
DUTE LASANE.........:jerk:

Marius.B
18th May 2006, 00:09
Nu-mi aduc aminte sa va fi jignit. Cred doar ca o sa castigam usor meciul cu voi...

"POLI" - CAMPIONII!!!:ok:


Eu zic sa va vedeti lungul nasului.Nu mai crede ca o sa castigati usor pentru ca s-ar putea sa fii dezamagit la finalul partidei.

WOLF_ULTRAS
18th May 2006, 00:34
Eu zic sa va vedeti lungul nasului.Nu mai crede ca o sa castigati usor pentru ca s-ar putea sa fii dezamagit la finalul partidei.
mai calmeazate si tu nu lua pe toti in seama:ok:
altceva mai interesant numai gasim si noi sa vb decat de steaua si dracu sa ia pe aia care vine numai cu subiecte de alte echipe:mda:

DanJuve
18th May 2006, 01:50
Meci interesant intr e o echipa cu orgoliul ranit in ultimul timp si o alta care a rupt cam tot in deplasari.sa vedem ce va fi.cred ca va merita vizionat meciul asta

manu10
18th May 2006, 08:22
imi amintesc prin 2002 cand am f la tm si am batut cu 1-0 pe umt ca ajungand pe la 6 dim in tm ce sa facem hai la meci la poli juca cu oradea cu 50 de spectatori in div b!nu au luato de la rotariu decat cu 6-0 parca.ce metamorfoza sa petrecut in tribune de atunci.sper ca atmosfera din ultimele sezoane sa nu fie tocmai acum privata de linistea peluzei cu toate ca poate ne-ar avantaja acest lucru.din punctul meu de vedere e una dintre cele mai asteptate deplasari si cum spunea si lolo abia astept sa beau cu baietii mei din tm o bere in guliver.
din pacate tribunele vor fi cam goale ( motive sunt mai multe, inclusiv ora meciului) asa ca daca vor fi 10000 de spectatori... ar fi bine:rolleyes:

SORINULTRA
18th May 2006, 08:28
decat 10 000 de samantari in stadion , mai bine 1000 de ultrasi in peluza. poli 1-3 otelul.

Jar-Gon
18th May 2006, 08:58
oricat s-ar vorbi despre meci rezultat e.t.c pe gazon se vede cine e mai bun sper si cred ca Otelul

lolo_grupa_c
18th May 2006, 10:48
........fara astia de la farul constanta!!!!sa se duca in "b"!!!FORZA OTELUL!!!!GRUPA "C"

hasun
18th May 2006, 10:49
bate otelul la timisoara da la constanta ia bataie cu parere de rau

Cristian
18th May 2006, 11:03
decat 10 000 de samantari in stadion , mai bine 1000 de ultrasi in peluza. poli 1-3 otelul.

Decat 15000 de suporteri mascati, mai degraba 5000 dar numai Otelari 100%, pot sa zic ca urasc pe astia din provincie care-s cu capitala.
Cat despre meci sa vina si timisoreni in tribune, si sa invinga cel mai bun, in cazul asta sper sa fie Otelul desigur.
Intra pana la urma Poli pe teren ?:cool:

SteelBoy
18th May 2006, 11:06
Eu nu inteleg de ce trebuie ca la o gluma facuta de el tu sa ii raspunzi cu o jignire. Chiar nu are rost.

P.S. Farul Constanta si Petrolul Ploiesti au fost singurele echipe cu care am avut relatii de amicitie chiar ai uitat meciul Farul - Otelul 0-3 la masa verde.
Am avut cel putin cu farul never!!!Cu petrolistii maybe dar cu farul niciodata numai..au dat dovada ca nu stiu sa se poarte ca atare..:no:cu ei..
P.S:FORZA OTELUL !!!FORZA S.B!!

six
18th May 2006, 11:09
Cat despre meci sa vina si timisoreni in tribune, si sa invinga cel mai bun, in cazul asta sper sa fie Otelul desigur.
Intra pana la urma Poli pe teren ?:cool::) stai linistit ca intra si pregatitiva pt meci ca va fi frumos.....normal pronostik 1 :ok: :cool: ;)

SteelBoy
18th May 2006, 11:09
Stai linistit ca va batem cu juniorii...

"POLI" - CAMPIONII!!!:ok:
Asa se laudau si oltenii...sa iti amintesc ce scor am facut cu ei??Nu are rost ca te-ar inspaimanta...desi scorul ala ar merge returul asta ca am avut 1-0,3-0(2 rezultate),4-0,5-0.....deci nu ar strica si un.....
FORZA OTELUL!!FORZA S.B!!

Cristian
18th May 2006, 11:12
ZEROSASE am intrebat si eu asa, nu ca nu as vrea sa nu intre Poli pe teren, ce satisfactie as mai avea ???

SORINULTRA
18th May 2006, 11:16
hai ma chiar asa? echipa de "t" milioane si tone de euro nu vrea sa intre in teren?

Elphax
18th May 2006, 11:43
inca va luati dupa prosp. si gsp?

WOLF_ULTRAS
18th May 2006, 12:29
Forza Otelul.................

tutye
18th May 2006, 13:27
inca va luati dupa prosp. si gsp?


Chiar asa....nu stiti ce au scris aia de la gsp despre noi????Sai apoi dupa ce au comiso s-au contrazis tot ei singurei....Cel mai de rahaat ziar...Gsp este se stie....Poli-Otelul in primul rand meci spectaculos in al doilea rand victoria Noastra...forza Otelul....:yeah:

lolo_grupa_c
18th May 2006, 13:58
...asa e cu shitu' asta de ziar!!!!!!!!scriu numai prostii cateodata....da' le_am demonstrat ca nu stam cu mainile in san(,,vezi mesajele care le_am facut la petrosani'')!!!!!!!cu toate ca era sa fim obligati nu afisam mesajele din cauza militiei....inca o data abuz !!!unde e libera exprimare???FORZA OTELUL!!!GRUPA "C"!!!!!!!!

Sergio
18th May 2006, 13:59
spectaculos nu cred... poate un 0-0 amarat. :D

SORINULTRA
18th May 2006, 14:13
de ce ma otelul nu face spectacol in deplasare? otelul nu a avut nici un meci urat returul asta indiferent ca a castigat sau a pierdut. deci indiferent de rezultat o sa fie un meci frumos.

manu10
18th May 2006, 14:16
hai ma chiar asa? echipa de "t" milioane si tone de euro nu vrea sa intre in teren?
care milioane ca de 3 luni jucatorii nu si-au mai vazut salariile!?:D
iar de restul are nevoie nea Iancu sa scape de bulau :P

SteelBoyA
18th May 2006, 14:21
Mai e o zi si ceva si plecam...deja parca nu mai pot sa astept:)
Doamne ajuta sa fie in ca o deplasare reusita pentru noi si pentru echipa!
Forza Otelul!!
S.B. Forever!!

lolo_grupa_c
18th May 2006, 14:21
.....sa sti ca si iancu asta e bun de ceva!!!!!!!baga bani in fotbal!!!!!!!!si la noi in romania e un lucru de apreciat asta ,,,,,sper sa iasa cat mai repede si sa aiba grija de echipa timisoarei!!!!!!!!FORZA OTELUL!!!!GRUPA "C"...si nimic in rest.....

lolo_grupa_c
18th May 2006, 14:23
....mda.....bine zis aici "steelboyA"........doar stii vorba aia:"inca o zi/o deplasare/viata de ultra/merge'n continuare/

manu10
18th May 2006, 14:30
din pacate n-o sa fiu in oras la ora meciului; pare rau ca nu pot sa beau o bere cu voi baieti :headbang:
si ca sa va mai "calmez" din optimismul pe care-l afisati, bate Poli! ar fi si cazul dupa atatea insuccese! :P

lolo_grupa_c
18th May 2006, 14:40
fiecare isi sustine echipa,nui asa?????cat despre berea aia sunt sigur ca gasim noi o modalitate!!poate la anu' !!!!!!nimic nu e pierdut!!!asa cum baietii de la poli au baut cu noi,asa o sa bem si noi cu voi......ne vedem la timisoara

manu10
18th May 2006, 14:56
bine mai, atunci la anu' :ok:

Hipgnosis
18th May 2006, 17:40
...de ce te bagi intr_un loc care nu_ti apartine????si chiar daca te lasa unul din parinti sa mergi la timisoara,tot nu ai cum sa stai 2 zile,pt. ca minorii nu au voie sa bea !!!!!!!si nu de alta da' am auzit ca timisorenii nu prea suporta nespalati ca tine!!!!!ce sa mai vb. de galateni,care ti_ar rupe capul in 2 secunde!!FORZA OTELUL!!!"GRUPA C"!!!!!!! "2"solist


Eu nu inteleg de ce trebuie ca la o gluma facuta de el tu sa ii raspunzi cu o jignire. Chiar nu are rost.

1. orice suporter poate sa scrie pe orice thread.
2. nu cred ca are rost sa vb. de varsta dar dc. am zis ca iau 2 zile liber de la munca tb. sa te duca capu sa-ti dai seama ca am peste 18 ani...cu vreo 8 de fapt :(
3. Relax Starsteel nu e sg. care la o gluma ce necesita un IQ de peste 15 pt. a o intelege reactioneaza asa.
4. Cred ca tb. sa iei ban ceva pt. nespalatiii si faza cu ruptul capului. Mai ales ca ai inceput sa injuri de unul singur, fara sa fi discutat in prealabil cu tine. Discutam cu altii, si era o gluma. Si nu era nici pe departe o gluma atat de serioasa ca aia pe care a facut-o natura in cazul tau :ok:
Succes pe mai departe in aruncat laturi, ca vad ca te pricepi.

Cristian
18th May 2006, 17:54
Asa e fiecare isi spune parerea unde vrea, daca o face intr-un mod civilizat. Ca si eu mi-am spus parerea pe Thread-ul cu Sportu' - Steaua.
Iar insinuari de genul asta: "3. Relax Starsteel nu e sg. care la o gluma ce necesita un IQ de peste 15 pt. a o intelege reactioneaza asa." nu-si au rostul.
FORZA OTELULasteptam victoria in fata celor de la timisoara, nu la scor cum zic unii dar un 1-0 sau 2-1 ar fi numai bun.

B_I_C
18th May 2006, 17:57
Otelul joaca perfect in deplasare, iar Poli nu mai joaca nimic de vreo cateva meciuri asadar 2 solist (de data asta cu mai putine goluri :) )

SORINULTRA
18th May 2006, 19:27
am batut noi la echipe care erau pe val , da r la poli nu avem cum sa ne impiedicam la timisoara

bada_otelul
18th May 2006, 21:02
stiu ca e offtopic dar e important
am auzit ceva ingrijorator:cica urmeaza sa vina steaua in galati pt un meci la dunarea sau ceva de genul asta.daca e asa trebuie neaparat organizat un protest,macar sa ii huiduim.altfel e de rau,sa vezi ce se ridica sclavii din galati.daca organizati ceva anuntati-ma ca vin cu aparatul sa inregistrez,sa se vada ce ii "iubim" pe aia.si trebuie neaparat sa arboram bannerul pe care scrie "multumim boro".
daca stiti ceva de faptul ca steaua vine la galati spuneti.

ontopic:meciul sa fie frumos si cea mai buna sa castige,in continuare respect timisoara

Universal
18th May 2006, 21:47
Cata greseala si mentalitate de mahala....rusinea nu are limita....

ontopic: POli-Otelul cred ca va fi tot egal...asa face Tim. acasa