PDA

View Full Version : onlinesport este un site stelist ? ? ? ? ?



Pages : [1] 2

Rossi
13th May 2006, 20:19
cica astia de mai jos au votat DA

adik zic ei ca a fost BLAT

Adrian 23, Alin_STEAUA86, alsign, alx_ro, anka, AuTenTiC, bartabel, Boaja, catalin.dumitru, Celtic, Cristy, dankressman, Diodude, eatdaworm, Emil_Calinescu, fedora, haide_jiul, handrei, L.G., Lucian-valencia, luctoronto, mariomax, mick3y, mirung, Nick63_STEAUA, Paul, Posto, proVaslui, raul_22, ReBeL-BiHoR, robin28, Rocko, S2K, SemperFi, Seraph, sevvilla86, sHperacLu, Sol, Sorin Blaj, SpiderX, tafu, ullyse, vasi_florescu, wallabies, walt.mann

dupa cum observati , pe majoritatea dintre ei , nu i-ati vazut postand niciodata .....

onlinesport de ce nu a facut si acest sondaj pe prima pagina la meciul Steaua-Bacau ? sau la Steaua-Farul ?

onlinesport=onlinesteaua ... asta e parerea mea :rosu: :rosu:

DUPA CE VOTATI , VA ROG SA ARGUMENTATI

Lucky_OLD_G's
13th May 2006, 20:23
yo chiar ma gandeam ca e un site antistelist...........uitatzi-va la comentariile jalnice despre meme jiji oli si mirel......numai minciuni sfruntate fara pic de ratiune argumente sau luciditate.....vorbe aruncate in vant doar sa faca rau echipei si familiei steaua ...parerea mea..............sper sa numi iau bann ptr ceea ce zic acuma dar cred ca e plin site-u de incompetenti...ma refer aici la cei ce-l conduc.......sa nu-l mai pun la socoteala pe remy....

Sunchase
13th May 2006, 20:23
Daca tot era nevoie de o intrebare dupa meciul de ieri trebuia sa fie facut un poll cu intrebarea " Le e rusine celor care au afirmat inainte de meci ca e blat ? : Da sau Nu "

:rosu: ols

remy
13th May 2006, 21:51
Nu cred ca e neaparat un site 100 % stelist prin articolele scrise direct de cei de la OLS.
Dar pe Forumuri e jale. Cititi aici si spuneti daca n-am dreptate: http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=13440&page=4
Daca se accepta asemenea specimene steliste de ultima speta, ca oameni nu se pot numi, fara sa fie banati definitiv [(Un)Lucky asta fusese banat definitiv pana acum o luna, dar a fost reprimit (de catre cine, ca suntem curiosi ?)] pt. injurii si jigniri ordinare.

http://sr2.mytempdir.com/655526/wkfxx39epawzajpTWWw5c4p1zcXcm9300e3uhqQbS14D4ZgHox 3bLN2f2a7RrOl6l8k4/Mesaj%20privat%20de%20la%20aurolac%20(Lucky_OLD_G' s).jpg

http://sr2.mytempdir.com/655526/B_D+SUCQSzO3lj6757YFrk9hmYamJ4ZcTlj1TQXBJJfL5tR_Si +NxaYMBUoBDvUP48OX/Mesaj%20privat%20de%20la%20aurolac%20(Lucky_OLD_G' s).jpg

CUM OARE SE INTAMPLA DE AVEM PE FORUMURI JENANTI DE-ASTIA SI NUMAI STELISTI, CUM SUNT HIPGNOSIS SI (UN)LUCKY_OLD_G'S ? STIU SIGUR CA MAI ERAU SPECIMENE DE-ASTEA, DAR VAD CA NU MAI SCRIU PE AICI SAU S-AU LINISTIT, CA STEAUA-MANIA ! De ce oare numai stelistii sunt iertati de banari pt. lucruri grave, iar noi, ceilalti, suntem avertizati si banati pt. ... OFF-TOPIC, care e aproape in fiecare post de pe aici, la majoritatea.
AICI NU E GUNOI UNDE SA-TI ARUNCI LATURILE !

Lucky_OLD_G's
13th May 2006, 22:08
Intrebarea cred ca se referea la cei ce conduc siite-u nu la suporteri.......evident ca pare stelist ptr ca cei mai multi suporteri din tzara sunt stelisti......si e logic pe undeva ca si aici sa fie tot cei mai multi....
cat te priveste mey remy......yo nu sustin ca dinamo e cea mai proasta ....ca e cea mai blatista......ca rapida e o echipa de ciori.........ca timisoara e plina de prosti.....ca dinamo fura cu arbitrii........ca nush ce sau nush cine e nush cum sau nush ce......yo sustin STEAUA ...il sustin pe OLI .....sa stea la steaua pana o sa ti faca astya de 7 ani........nu e nici o jignire aici......sper sa mori cat mai greu ca sa stea si oli cat mai mult....:d....il sustin pe mirel indiferent de ce zice presa sau amatorii ca tine ........il sustin si pe meme ca e cel mai tare manager din romania............rezultatele vorbeste..........
yo nu stau ca tine pe toate threadurile ale echipelor adverse sa sustin ca aia este cea mai de blamat cum faci tu..........si in afara de cateva dispute mai aprinse pe site nu sunt un ******* ca tine.....asta e singuru adevar..........si ca sa te lamuresc odata ..desi nu cred ca intereseaza pe cineva......lucky nu vine de la norocos.....vine de la numele meu.......dar evident tu fiind asa de....zi ti pe nume...nu ai de unde sa cunosti.........dau cu pace......Respect 4 life Dinamo Rapid Real si Milan....dinamo mai putin..D:d:))

Triphat
13th May 2006, 23:05
Bianco-Rossi... la poll-uri voteaza oamenii care intra pe forum. Administratorii site-ului n-au treaba.

Cateodata ma gandesc daca unii useri au boli mintale...

nr.zece
13th May 2006, 23:21
ba adminii au treaba, poate nu va mai aduceti aminte cum se modificau rezultate de poll de catre vadim care a si recunoscut ca este stelist
bine ca nu este si becalist ca atunci era mai grav

Triphat
13th May 2006, 23:24
Hai sa fim seriosi... OLS nu este un site pro-steaua.. nu va mai plangeti. Dar e la moda sa fii anti-Steaua acum.. lumea abereaza din ce in ce mai mult.

Rechinul Ucigas
13th May 2006, 23:51
99% da este ! :(

Kod
14th May 2006, 00:28
99% da este ! :(

de unde ai scos procentul ala ? argumenteaza !!!! :rosu:

Rechinul Ucigas
14th May 2006, 00:49
nu e nevoie sa iti explic tie , cine pe forumul asta de ceva timp imi da dreptate !

Kod
14th May 2006, 00:57
nu e nevoie sa iti explic tie , cine pe forumul asta de ceva timp imi da dreptate !

cred ca nu ai citit titlul topicului.... e vorba de site nu doar de forum

oricum procentul de dat de tine nu ai cum sa il justifici, asa ca.... nu e nevoie sa-mi explici

Rechinul Ucigas
14th May 2006, 01:04
pai si pe site de steaua scrie cat pt toate echipele la un loc ..de farul rar gasesc , sau alta echipa din provincie :)

remy
14th May 2006, 01:10
Ar fi site stelist doar pt. ca se da voie exact fanaticilor stelisti, care stiu doar sa jigneasca, sa injure, sa ameninte, sa aiba in creier doar sex, Homosexuali (saracii, or fi fost abuzati de aia ?), papusi gonflabile (oare se joaca mereu cu ele ?) => vezi la majoritatea postarilor scrise de Hipgnosis, unele dintre ele sterse, dar salvate de mine, ca are dosarul deschis.

Kod
14th May 2006, 01:19
Ar fi site stelist doar pt. ca se da voie exact fanaticilor stelisti, care stiu doar sa jigneasca, sa injure, sa ameninte, sa aiba in creier doar sex, Homosexuali (saracii, or fi fost abuzati de aia ?), papusi gonflabile (oare se joaca mereu cu ele ?) => vezi la majoritatea postarilor scrise de Hipgnosis, unele dintre ele sterse, dar salvate de mine, ca are dosarul deschis.

Remy, ia fa-i dosar si dinamovistului tau de aici:

http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=13489&page=16

Asta ca sa nu mai zici ca stelistii intra sa jigneasca si sa injure. Dar citeste repede pana nu apare un moderator si sterge cuvintele pline de intelepciune ale specimenului dinamovist.

Dennis
14th May 2006, 01:23
Doar ca au facut un astfel de pol sau cateva articole pro-steaua nu inseamna ca e site stelist. daca va uitati atenti o sa vedeti ca sunt de altfel multe topicuri anti-steaua cum le numiti voi. parerea mea e NU, iar ca sa'ti raspund la intrebarea: "de ce nu a fost facut polul la steaua-bacau?", asta este deoarece poate administratorii nu s'au gandit la acest lucru inainte, plus ca nu ei sunt cei care voteaza la poluri. Shi sunt sigur ca ar face acelashi poll shi la un meci al stelei daca este suspect, poate chiar bacau-steaua?

remy
14th May 2006, 01:51
Remy, ia fa-i dosar si dinamovistului tau de aici.
Asta ca sa nu mai zici ca stelistii intra sa jigneasca si sa injure. Dar citeste repede pana nu apare un moderator si sterge cuvintele pline de intelepciune ale specimenului dinamovist.
Si mai ziceati ca nu e un site pro-Steaua ! Si n-ospun numai eu, ci si suporterii celorlalte echipe !
Eu am spus de sute de ori (chiar in unele topicuri) despre jignirile, injuraturile, amenintarile ordinare spuse de stelisti, dar multi care raspund de Forum, se fac ca ploua. Oare regulamentul se aplica doar pt. Dinamovisti sau Rapidisti ? Si spun asta in cunostinta de cauza, fiind aici din Oct. 2005.
Au stat postari jignitoare rau, mult si bine pe Forum, dar daca erau stelisti cei care o faceau, au fost iertati.
Ce echitate e aici ?
Deja ne punem multi intrebari cat de echidistant este site-ul.
Cel putin LUCKY_OLD_G's, pana acum o luna, fusese banat definitiv de pe site pt. golanisme, dar a fost readus sa injure iar.
De ce si de cine oare ? Da mai bine site-ului daca se injura de catre stelisti ?
Deja multi din exterior au fost informati ca nu se respecta regulile de baza aici, acceptandu-i pe cei care doar injura, jignesc si fac ura de rasa.

Cristy
14th May 2006, 02:09
cica astia de mai jos au votat DA

adik zic ei ca a fost BLAT

Adrian 23, Alin_STEAUA86, alsign, alx_ro, anka, AuTenTiC, bartabel, Boaja, catalin.dumitru, Celtic, Cristy, dankressman, Diodude, eatdaworm, Emil_Calinescu, fedora, haide_jiul, handrei, L.G., Lucian-valencia, luctoronto, mariomax, mick3y, mirung, Nick63_STEAUA, Paul, Posto, proVaslui, raul_22, ReBeL-BiHoR, robin28, Rocko, S2K, SemperFi, Seraph, sevvilla86, sHperacLu, Sol, Sorin Blaj, SpiderX, tafu, ullyse, vasi_florescu, wallabies, walt.mann

dupa cum observati , pe majoritatea dintre ei , nu i-ati vazut postand niciodata .....

onlinesport de ce nu a facut si acest sondaj pe prima pagina la meciul Steaua-Bacau ? sau la Steaua-Farul ?

onlinesport=onlinesteaua ... asta e parerea mea :rosu: :rosu:

DUPA CE VOTATI , VA ROG SA ARGUMENTATI


eu am votat ironic.
mai se pune problema ?
este clar si gata ...:rosu:

Kod
14th May 2006, 02:52
Si mai ziceati ca nu e un site pro-Steaua ! Si n-ospun numai eu, ci si suporterii celorlalte echipe !
Eu am spus de sute de ori (chiar in unele topicuri) despre jignirile, injuraturile, amenintarile ordinare spuse de stelisti, dar multi care raspund de Forum, se fac ca ploua. Oare regulamentul se aplica doar pt. Dinamovisti sau Rapidisti ? Si spun asta in cunostinta de cauza, fiind aici din Oct. 2005.
Au stat postari jignitoare rau, mult si bine pe Forum, dar daca erau stelisti cei care o faceau, au fost iertati.
Ce echitate e aici ?
Deja ne punem multi intrebari cat de echidistant este site-ul.
Cel putin LUCKY_OLD_G's, pana acum o luna, fusese banat definitiv de pe site pt. golanisme, dar a fost readus sa injure iar.
De ce si de cine oare ? Da mai bine site-ului daca se injura de catre stelisti ?
Deja multi din exterior au fost informati ca nu se respecta regulile de baza aici, acceptandu-i pe cei care doar injura, jignesc si fac ura de rasa.

Nu stiu ce a zis LUCKY_OLD_G's, sau de ce a fost banat. Aici nu pot sa ma pronunt.

Totusi, nu cred ca si-a expus organele genitale prin posturi, asa cum a facut-o dinamovistul ala de care ti-am zis. Daca da, atunci imi retrag cuvintele.

Ideea e ca nu numai stelistii injura pe forum, exemplul de dinainte o dovedeste.

remy
14th May 2006, 03:06
Reciteste aici, si vezi (trage si poza aia, in care care i-a trimis un p.m. unui suporter Sportul Studentesc, cu injuraturi ordinare.)
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=13440&page=4

http://sr2.mytempdir.com/655526/wkfxx39epawzajpTWWw5c4p1zcXcm9300e3uhqQbS14D4ZgHox 3bLN2f2a7RrOl6l8k4/Mesaj%20privat%20de%20la%20aurolac%20(Lucky_OLD_G' s).jpg

http://sr2.mytempdir.com/655526/B_D+SUCQSzO3lj6757YFrk9hmYamJ4ZcTlj1TQXBJJfL5tR_Si +NxaYMBUoBDvUP48OX/Mesaj%20privat%20de%20la%20aurolac%20(Lucky_OLD_G' s).jpg

Si asta nu e tot, nu erai acum 7 luni, sa vezi cum injura pe toti care nu erau cu Steaua.
Se vede ca esti nou pe aici.
Toti moderatorii erau ingroziti de el !

Paul
14th May 2006, 03:13
OLS stelist ... am mai auzit povestea asta!

OLS e cel mai tabloid site de sport din .ro

Azi il desfiinteaza pe MM , maine face misto de Radoi , iar Jiji e clint fidel.
OLS e locul unde rapidistii si dinamovistii isi bat joc de STeaua , si Vadim stelistu in mod dubios nu ii executa !

OLS nu e stelist , doar ca duce o politica agresiva , si inainte de orice pune pe primul plan traficul care inseamna bani pentru proprietari.

Kod
14th May 2006, 03:24
Reciteste aici, si vezi (trage si poza aia, in care care i-a trimis un p.m. unui suporter Sportul Studentesc, cu injuraturi ordinare.)
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=13440&page=4

http://sr2.mytempdir.com/655526/wkfxx39epawzajpTWWw5c4p1zcXcm9300e3uhqQbS14D4ZgHox 3bLN2f2a7RrOl6l8k4/Mesaj%20privat%20de%20la%20aurolac%20(Lucky_OLD_G' s).jpg

http://sr2.mytempdir.com/655526/B_D+SUCQSzO3lj6757YFrk9hmYamJ4ZcTlj1TQXBJJfL5tR_Si +NxaYMBUoBDvUP48OX/Mesaj%20privat%20de%20la%20aurolac%20(Lucky_OLD_G' s).jpg

Si asta nu e tot, nu erai acum 7 luni, sa vezi cum injura pe toti care nu erau cu Steaua.
Se vede ca esti nou pe aici.
Toti moderatorii erau ingroziti de el !

Am citit, dar el nu a expus acele injurii pe forum cum a facut Dioude. Pana la urma vad ca e o chestie personala intre voi, si e bine ca mesajele de genul ala nu apar pe forum ci pe privat.

Intr-adevar, nu eram acum 7 luni, nu pot vorbi de perioada aia.

In fine, una peste alta, e prea multa ura intre oameni degeaba :(

remy
14th May 2006, 03:34
Tu nu ai citit ca nu mi-a scris mie mesajul ala, ci unuia care era cu Sportul ?
Si aici pe Forum se penalizeaza drastic si astea.
Si au fost multe injuraturi de-astea, chiar lasate pe Forum, de nu mai faceau fata moderatorii si adminii cu banarile.
A fost banat definitiv, dar dupa vreo 3 luni, a fost admis iar !

Kod
14th May 2006, 03:43
Tu nu ai citit ca nu mi-a scris mie mesajul ala, ci unuia care era cu Sportul ?
Si aici pe Forum se penalizeaza drastic si astea.
Si au fost multe injuraturi de-astea, chiar lasate pe Forum, de nu mai faceau fata moderatorii si adminii cu banarile.
A fost banat definitiv, dar dupa vreo 3 luni, a fost admis iar !

Ba am citit ca a fost scris altcuiva. Tie ti-a fost scris celalalt, cu discutia pe yahoo.

Nu ma bag unde nu cunosc (banarea si debanarea lui LUCKY_OLD_G's).

STEAUA-MANIA
14th May 2006, 11:41
Kod esti nou pe OLS,nu?Altfel stiai ca nu are rost sa raspunzi nebunului aka remy:D

Posto
14th May 2006, 12:13
am votat da pentru ca : dupa meciul steaua - boro pe site a aparut un articol cu ceva secvete video " VIDEO: Middlesbrough - Steaua 4-2 + hent in careu neacordat Stelei" subliniezhent in careu neacordat Stelei dupa ce au condus cu 2-0 si apoi s-au bagat cu fundul in poarta mai era necesar sa scrie aia ? .. in loc sa fie obiectiv (cum au fost ziarele de atunci si alte site-uri sportive)si sa scrie ca s-au facut de tot rahatul acolo ei acuza faptu ca nu s-a acordat un penalty in min 91:rosu: . Sunt stelist, si intradevar a fost hentz si daca il acorda si merge steaua mai departe tot imi era rushine de ce au facut acolo.In privinta coducatorilor Stelei OLS a fost obiectiv aici nu comentez, dar sunt unele persoane ce scriu articolele care sunt pro steaua !:ciocan: citesc cu mare drag OLS si mai multa obiectivitate nu ar strica.

remy
14th May 2006, 12:26
Kod esti nou pe OLS,nu?Altfel stiai ca nu are rost sa raspunzi nebunului aka remy:D
Kod, uite altul care se da de gol pt. ce sta el aici, doar sa jigneasca. Si se linistise o perioada, dar asta doar cu mine.
El a jignit chiar si Adminii si Moderatorii, citeste postarile sale de acum minim o luna.
Ce cauta frustratii astia aici, carora, daca nu le convine ca se critica echipa lor, fac orice sa jigneasca ?
Chiar nu se pot elimina copii de-astia fara cerebel ? Ei scriu aici doar despre sex(ualitate), despre ciori, javre, nebuni, dar nu vezi sa aduca argumente la ce scriu cei de pe Forum, fara jigniri si trivialitati.
Sa stiti, dragi Admini, ca multi sunt indignati de site-ul asta, pt. ce golanii se lasa in postari, fara a fi penalizati cei care fac asta, stelisti fiind. Pt. ceilalti suporteri, se gaseste repede motiv de a fi exclusi.
Cateva exemple ati citit mai sus, si au fost cu sutele.

Posto
14th May 2006, 12:37
mai remy nu te supara ca itzi spun dar esti mai prost decat toti pe care ii acuzi ... stii de ce ? ..ca iti pui mintea cu ei !:headbang:

remy
14th May 2006, 12:54
Sa-mi pun eu mintea cu ei ?
Dar ei au ceva minte pe-acolo, pe sus ?
Chiar ma distreaza uneori cand ii vad cum se strofoaca sa injure, sa jigneasca, sa ameninte, cand aici e doar un Forum. Chiar nu se trezesc din hipnoza ?
Sper sa nu-si faca sepuku, cum au vrut sa-si faca stelistii lor.
Mai au de invatat mult pana sa se stapaneasca.
Cine are urechi de auzit si ochi sa vada, s-o faca.
Nu ma cobor la nivelul lor de civilizatie. Unde or trai, in Bronx, pt. ca cel putin la Hipgnosis, nu se vede ca e licentiat si, culmea, ziarist (!!!) (se poate vedea frustrarea lui pt. sex si jigniri in aproape toate postarile).
Hai cu bafta ... dar doar pt. cei care pastreaza limitele decentei, dar si a diferentei de varsta !

Lucky_OLD_G's
14th May 2006, 13:32
hy cu bafta remy:))))))))0

Posto
14th May 2006, 14:40
Sa-mi pun eu mintea cu ei ?
Hai cu bafta ... dar doar pt. cei care pastreaza limitele decentei, dar si a diferentei de varsta !
.. chiar de asta am zis ... ca ai inca o data varsta lor ! ..chiar si a mea

Lauryca
14th May 2006, 17:48
hy cu bafta remy:))))))))0
Crezi ca mai impresionezi pe cineva?? Ti-am vazut posibilitatile.

Parerea mea e ca daca moderatorii/adminii si-ar face treaba pe bune nu ar mai aparea multe din discutiile care au aparut. Se tolereaza multe pe acest forum.

Rossi
15th May 2006, 19:16
toti stelistii de pe forum zic ca OLS nu e site stelist

si restul care nu sunt stelisti sunt de parere ca e site stelist

:happy :happy :happy :happy :happy

OLS A TIPAT DUPA MECIUL RAPID-GLORIA , DUPA MECIUL GLORIA-STEAUA DAR A UITAT SA TIPE DUPA MECIUL
STEAUA-CLUJ

OARE DE CE NU AU MAI FOST ASA DE VEHEMENTI CAND STEAUA PRIN AUGUSTUS A PRIMIT 3 PUNCTE CADOU

FRF + ARBITRAJ + BLATURI + STEAUA + SATELITI = 23

Paul
15th May 2006, 19:36
nu mai scrie bre cu bold !

Cristy
15th May 2006, 20:50
inca un post la alea "putine" :P :D

"FRF + ARBITRAJ + BLATURI + STEAUA + SATELITI = 23"

foarte corect ;)

remy
16th May 2006, 04:43
In fata realitatii vad ca au cam amutit fanaticii stelisti, care-s atacati aproape de toata lumea care nu e cu Steaua sau e impartiala.
N-au nici o scuza la ce magarii de campionate au fost ultimele doua, cu blaturi si ajutor de la FRF si LPF !
Daca si anul asta iau campionatul, dupa jocul ala sub orice critica, cred ca nu mai are rost sa mai privim murdaria asta de fotbal.

Rechinul Ucigas
16th May 2006, 04:49
da poate asa o sa te retragi si tu de pe forum ...

remy
16th May 2006, 05:20
Ti-e frica pt. ca te-am facut din vorbe, ca pe majoritatea ?
Voi doar prin injuraturi si jigniri v-ati facut remarcati, am dosarul deschis demult pt. fiecare care sunteti josnici.
Mai bine ramai pe Suporter Farul, pt. ca inca mai ai dubii daca Farul=Steaua 2.
Pana si constantenii recunosc ca-s slugile Stelei.
Ai auzit de 1-4 si 0-3 = 1-7 cu Steaua ?
Tot nu te-ai retras de rusine ?

Rechinul Ucigas
16th May 2006, 05:25
m-ai facut pe mine din vorbe ? asa crezi tu tataie :D
te-am injurat eu ? nu
care constanteni au recunoscut ? farulconstanta ala ? ala e la fel de destept ca tine !
vrei sa iti trimit niste calmante ?

Angelina Jolie
16th May 2006, 06:07
Ti-e frica pt. ca te-am facut din vorbe, ca pe majoritatea ?
Arrrrrrrrrrrrrgggghhhhhhhhh, remy da rau esti ma. Sa inteleg ca pe aia 2 de te provocara in ArenA i-ai facut din indiferenta sau cum? Meri ma ia-ti pantalonii maro ma sa nu observe lumea macar. Besiktasule.
No stai ma ca ma luai cu povestile si uitai ca aici am ceva de zis si on-topic: Da ols este un site stelist si forumul la fel. Parerea mea. Toti sefii sunt stelisti.;)

Paul
16th May 2006, 10:38
pana una alta mut threadul pe administrativ , ca nu are nici o treaba cu INTERNUL

Ursu carpatin
17th May 2006, 16:27
Poţi să-l muţi şi-n Gencea de vrei! Poate acolo-i locul lui. Dar eu nu mi-am pierdut sepreanţa de-a face din voi CFR-işti de frunte!

Angelina Jolie
17th May 2006, 20:36
Gencea, sepreanta, tu iar esti beat ma.:D

Sergiu
23rd May 2006, 19:01
E un site pro steaua deoarece majoritatea utilizatorilor sunt fani stelisti. Normal ca n-o sa voteze impotriva: de exemplu daca echipa adversa nu joaca bine ei zic ca Steaua a jucat foarte bine si de aia a batut clar pe Otelu sau Farul, sau alte exemple.

Darkslowstar
23rd May 2006, 20:07
Nu stii nimic. Toti cei care au cuvant de spus aici sunt stelisti.

Angelina Jolie
24th May 2006, 07:04
Mai putin eu, care-s seful din umbra si sunt CFR-ist.;)

Rossi
30th May 2006, 10:11
Hai sa fim seriosi... OLS nu este un site pro-steaua.. nu va mai plangeti. Dar e la moda sa fii anti-Steaua acum.. lumea abereaza din ce in ce mai mult.

sondajul spune totul ... 27-14 ..

Cucu
11th July 2006, 21:20
OLS este un site stelist... fara nici un dubiu
insa daca sunt sincer e mai bine sa fie stelist decat dinamovist.
asa ca tinand seama ca obiectiv este cam imposibil... prefer sa ramana stelist decat dinamovist

superchumbo
24th July 2006, 15:09
OLS este un site rapidist

Vadim
24th July 2006, 15:28
De ce spui asta? Pentru criticile aduse lui Mihai Stoica?

Eu am mai zis, faptul ca lumea spune ba ca e un site stelist, ba ca e rapidist, ba ca e dinamovist este dovada clara ca siteul este obiectiv.

Jerry20cm
24th July 2006, 15:39
De ce spui asta? Pentru criticile aduse lui Mihai Stoica?

Eu am mai zis, faptul ca lumea spune ba ca e un site stelist, ba ca e rapidist, ba ca e dinamovist este dovada clara ca siteul este obiectiv.

da de unde , e clar ca OLS e un site farist :D

Vadim
24th July 2006, 15:43
Eu as zice ca e un site realist madridist. :)

Jerry20cm
24th July 2006, 15:59
Eu as zice ca e un site realist madridist. :)

vezi ca acum ti se urca in cap catalanii:D

Rossi
24th July 2006, 18:08
De ce spui asta? Pentru criticile aduse lui Mihai Stoica?

Eu am mai zis, faptul ca lumea spune ba ca e un site stelist, ba ca e rapidist, ba ca e dinamovist este dovada clara ca siteul este obiectiv.

nici macar tu nu crezi gogoasa asta

toti userii mai putin cei stelisti sunt de parere ca OLS e un site stelist

userii stelisti afirma ca site-ul e obiectiv , sau o dau in diverse ca cica e rapidist ... lol

Vadim
24th July 2006, 18:19
Da, ai dreptate, e cum spuneam si eu: e o dovada in plus ca este obiectiv.

realmadrid.com
24th July 2006, 21:24
Articolul despre mm stoica, este de nota 10 :D...la obiect :D....dar asta nu inseamna ca ols.ro tine cu Rapid :mda:

@Vadime
Pai daca tot e realist madridist....ceva mai multe stiri din Madrid nu strica :drak:

MariusTR
25th July 2006, 08:44
Nu este un site stelist ... chiar daca Steaua o sa intre anul asta in CL si o sa ramana singura echipa de club romaneasca care a reeusit aceasta performanta.
deci NU.

superchumbo
27th July 2006, 12:11
daca asta e site stelist, eu sunt papa.....................

"interesant ce ar fi spus UEFA cand ar fi primit pe fax o hartie de genul:

"Dear Mr. Lennart Johansson,

Dear UEFA collegues,

We have a disciplinary situation in Romania, and we ask you for your help in this matter.

Steaua Bucharest players shouted on the football field, after beating Rapid Bucharest, the following message:

We can't stand gipsies / Blowjob for Rapid!

Please tell what we must do: to penalize Steaua with 3 points or to suspend their home field?

Best regards,
FRF"

Cam asa ar fi trebuit sa arate un fax catre UEFA in cazul Steaua din finalul sezonului trecut, cand in spatele usilor inchise se vorbea ca echipa din Ghencea ar trebui penalizata cu puncte, pentru ca la final sa se decida o etapa cu portile inchise, din lipsa de cojones.

Inghitea UEFA explicatiile ca de fapt "tiganii" din acele scandari nu sunt "tigani" in sensul DEX si alte argumente care nu stau in picioare nici in fata unui copil de gradinita?

Inghitea UEFA ca un autocar intreg al Rapidului behaia in cor, sub bagheta mareului dirijor Dinu Gheorghe, numai asa din simpatie pentru oi sau din pure si sincere sentimente de zoofilie?

A fost un scandal mare din care Steaua si Rapid au scapat ieftin fara nici o scrisoare la UEFA. Daca se trimitea acea scrisoare, poate la Supercupa 2006 nu se mai intampla ceea ce s-a intamplat. Pentru ca, nu zicem nu, sunt bune si aceste scrisori la ceva.

Daca pana acum nu s-a cerut sfatul niciodata la UEFA pentru niste echipe mult mai mari si in cazuri poate mai grave, de ce acum aceasta acoperire pe care si-o creeaza FRF punand in carca UEFA retrogradarea Sportului? Nu trebuie sa fie aceasta retrogradare numai decizia FRF? De ce nu isi asuma FRF retrogradarea 100%?

De unde stim noi ce a scris FRF in faxul catre UEFA? Putea sa scrie acolo ca "Mama are pere, putem retrograda Sportul ca are datorii?".

A scris FRF in acel fax ca oficialii Sportului au venit marti la FRF si au vrut sa faca dovada unei plati, dar nu era secretara Federatiei la birou (sau programul de lucru era incheiat), iar din aceasta cauza nu s-a putut inregistra documentul?

A scris FRF in acel fax ca a acordat Sportului licenta "sub conditie" si ca licenta era definitiva si irevocabila pentru ca termenul de retragere expirase pe 15 mai?

A scris FRF ca datoriile cele mai mari din Divizia A le au echipele mari Steaua, Dinamo si Rapid?

Sportul a fost retrogradata inainte de weekend, pentru ca in saptamana in care incepe noua Liga I sa nu mai fie timp de nimic. Licenta trebuia retrasa asa cum scrie regulamentul, pe 15 mai.

Iar de atunci era timp ca cei de la Sportul sa faca tot ce le sta in putinta sa si-o reprimeasca. FRF a gasit zilnic motive, in zilele scurte de dinaintea inceperii campionatului, sa nu primeasca si sa nu asculte parerea celor de la Sportul, prin diverse tertipuri incheiate cu primirea scisorii de la UEFA. "

Vadim Cusnarencu


Domnule Vadim, de instigare la ura si reaprinderea unor scantei nu esti vinovat ???? Sau esti martirul Sportului Studentesc ???? Halal ziar online !!!!!

Jerry20cm
27th July 2006, 12:42
"interesant ce ar fi spus UEFA cand ar fi primit pe fax o hartie de genul:

"Dear Mr. Lennart Johansson,

Dear UEFA collegues,

We have a disciplinary situation in Romania, and we ask you for your help in this matter.

Rapid Bucharest players shouted on the football field, after beating Steaua Bucharest, the following message:

o sa scriu in romana ca mie mai usor sa reproduc:
Au facut totzi jucatori si suporterii Stelei oi la indemnu presedintelui lor/ Mirel Radoi a fost injurat in toate felurile posibile / Blowjob for Steaua / Au aruncat o fumigena care il avea drept tinta pe patronul Stelei etc.

Please tell what we must do: to penalize Rapid with 3 points or to suspend their home field?

Best regards,
FRF"


Asa nu merge???? , trebuie neaparat dat exemplul Stelei.
exista vreun tigan in echipa rapidului care sa se simta discriminat???

Vadim
27th July 2006, 16:44
Scrie mai sus si despre incidentul creat de Steaua si despre cel creat de Rapid, deopotriva. Este un exemplu in contextul modei de a trimite scrisori la UEFA declansata in cazul Sportul, nu este vorba de dezgropa morti. Si nu sunt atat de morti, pentru ca la Supecupa s-au rasucit nitel in mormand. :D

Jerry20cm
27th July 2006, 16:45
Scrie mai sus si despre incidentul creat de Steaua si despre cel creat de Rapid, deopotriva.

ba nu scrie, scrisoarea e formulata despre Steaua nu despre Rapid.

Vadim
27th July 2006, 17:04
Bine, nu am stiut sa spun behaiala in engleza. :) Zi-mi cum se zice si adaug. Oricum, se mentioneaza mai jos si de Rapid, ce e drept in limba romana. Ideea e ca ala era un exemplu mai apes pentru cum suna, un exercitiu de imaginatie. Nu se apuca nimeni sa dea pe fax la UEFA asa ceva... nu asta e scopul.

Jerry20cm
27th July 2006, 17:14
Gata am vb cu Vadim si si-a cerut scuze :D
A zis ca in viata lui nu va mai scrie nimic despre Steaua:ok: :D
Scuzele cica le va prezenta pe site la o data pe care o va anunta cat de curand:D

whisper
19th September 2006, 07:37
Nu cred ca Onlinesport este un site stelist.Probabil ca sunt mai multi useri care tin cu STEAUA(dar asta se intampla si in tara -putem spune atunci ca Romania este stelista? :P) si da impresia asta.Eu il consider obiectiv.

tedybear
28th September 2006, 10:10
e stelist prin moderatori. userilor stelisti li se permit mai multe

MariusTR
28th September 2006, 11:07
Vadim, Bancaru, Lup_Galben, Quittaro,Ayrton, sun , Utilizator, inter.
Nu sunt moderatori stelisti. Si mai sunt cativa moderatori pe OLS pe care nu i-am amintit si care nu sunt suporteri ai ros-albastrilor.
Ideea e ca cel care incalca Regulamentul ( stelist, rapidist , dinamovist ... microbist ) plateste.
Simplu.

Cucu
25th October 2006, 08:56
e clar stelist ... orice mic apropo la Steaua sau fanii ei aduce banari si "puncte" pentru cine are curaj sa zica ceva ...
adevarul e ca .... copiii mici trebuie protejati mai mult ...
asa a OLS are grija de bebe steaua
hai noroc ...

SAMM
25th October 2006, 11:03
din contra

OLS este un site ff antistelist, la meciul cu CFR Cluj a scris pe prima pagina ca n-a fost penalty, cand orice cunoscator al fenomenului a vazut ca fundasul i-a dat peste picioare lui Dica

iar despre banari iti zic eu ca cei mai multi avertizati sunt Stelisti, dovada si raportul moderatorilor
10% Stelisti, 80% anti-stelisti, 10% Neutri

Vadim
25th October 2006, 11:44
E greu de inteles ca siteul trece peste orice fel de simpatii si antipatii si scrie mereu ceea ce se vede. Asa e si cu Steaua si cu Dinamo si cu Rapid si cu Poli Timisoara si cu Craiova si cu cine vreti voi. De fapt, tot ce ati scris voi mai sus sta marturie ca indiferent de echipa s-a criticat sau laudat in functie de meciuri, evenimente etc.

Cucule, a venit iarna? :D

MariusTR
25th October 2006, 14:09
e clar stelist ...

din contra

OLS este un site ff antistelist,
Hotarati-va tovarasi.

whisper
25th October 2006, 16:55
In concluzie este ff obiectiv,nu.:D

georg40
25th October 2006, 19:54
Tovarasi sau Domni, exista un singur indemn: Lupta Steaua !!

Cucu
25th October 2006, 23:48
nu vadime ... altii au o viata de trait
... tu sezi aici si iti incurajeazi stelistii
chiar nu ai viata? familie? copii? nevasta? lasa si tu pe altii mai capabili sa se ocupe

uite un mic exemplu:

http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=47987&page=11

uite ce titlu are Ice-Blu ( anti-javre)

eu as considera aia o jignire impotriva faniilor dinamovisti ... dar daca nu sunt impotriva stelistiilor totul e ok ...

in fiecare luna apare cate un poll aici in sectiunea idei, si e tot timpul acelasi: E OLS un site stelist? de ce nu: e ols un site dinamovist? sau polist? probabil suntem noi mai ofticati :)

alta dovada:
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=48291
Steaua-Real Madrid - antistelistii au luat-o razna

ce cauta asta la externe ? ? ?
inca cativa bebelusi stelisti suparati ca lumea spune de rau impotriva echipei care eu o sustin.

stii ceva? creste-ti odata ... aruncati biberonul si olitza si fi-ti barbati

ca sa citez pe Arnold: Don't be a girly man!

in concluzie, viata e nedreapta ... de ce ar fi moderatori site-ului asta diferiti? nu ma deranjeaza ca toti sunt stelisti infumurati ... sa traiti cu toti 1000 de ani ... singura chestie ce ma derajeaza e ipocrizenia ....

nu mai fiti girly-men si ipocriti!

Cucu-bau!

Vadim
26th October 2006, 00:32
E ipocrizie nu ipocrizenie, in fine nu conteaza ca nu scriem carti, dar ca idee. Stai calm ca se zice ca e si site dinamovistu sau polist.

Cucu
26th October 2006, 00:59
nu trebuie sa consulti DEX-ul .... puteai sa te uiti in oglinda doar

Vadim
26th October 2006, 02:54
Nu am zis sa il consult eu, ci tu. :) Il mai consult si eu, ce e drept mai rar. Am dat multe examene de gramatica la viata mea.

MariusTR
26th October 2006, 07:56
stii ceva? creste-ti odata ... aruncati biberonul si olitza si fi-ti barbati

Stii ceva? "creste-ti" si "fi-ti" nu exista in limba romana. Vroiai sa zici cresteti si fiti. Asta daca nu ai fi trecut prin scoala ca rata prin apa. Esti paralel cu gramatica.
Si mai stii ceva ? Continua cu scandalul si trolling-ul inutil si salbatic pe care-l practici acum pe tot forumul si o sa faci o mica pauza pentru relaxare.
Si mai stii ceva ? Nu ai dreptate. :ok:

Mai frecventeaza scoala, mai cucule, lasa CS-ul in vacanta ;)

Cucu
26th October 2006, 08:45
ce scandal baiete?
am onoarea sa stau intre 2 oameni supraeducati si sa invat de la ei.
adevarul e ca poti sa faci argumente bune si folosind o gramatica stricata ... si poti sa spui o gramada de nonsensuri foarte gramatical ...
trolling inutil si salbatic?

mai biberon mic ... calmeaza-te eu cu vadim avem o tura pe an in care ne ciondanim si totul e ok... de cand esti fat-frumos din pupaza taticu' naturii?

Cucu
26th October 2006, 09:16
cat despre tine vadim ... daca ai citi si o carte mai desteapta ai invata cum sa faci un argument ...
ti-as sugera daca ai timp sa mergi la o scoala apropiata si sa iei o lectie de logica ... printre primele lucruri acolo se invata asa numitele "fallacies of relevance"

am observat ca le folosesti din plin, si ca un prieten adevarat ar fi pacat sa nu iti spun. astept argumente de la tine ... nu "Argumentum ad Hominem" si "Argumentum ad Baculum"

daca nu ai sansa sa mergi la scoala ( nu stiu daca te mai accepta, poate numai ca profesor de literatura ) da-i un google si informeaza-te

MariusTR
26th October 2006, 09:36
mai biberon mic ... calmeaza-te eu cu vadim avem o tura pe an in care ne ciondanim si totul e ok... de cand esti fat-frumos din pupaza taticu' naturii?
Pai , mai tovarase, fa-ti tu un topic pe undeva si ataca-l pe Vadim numai acolo, nu te intinde pe tot forumul, ca asta implica si atentia altor moderatori care nu iubesc trollingul. Nu ma intereseaza hobby-ul tau, dar nu face palarii artistice prin toate partile, mai nene.

PS: "Biberon mic" ? Pai mai copile, eu am dublu varstei tale :ras-plans:

Cucu
26th October 2006, 09:58
de ce sa merg in alta parte cand tu nu-mi dai pace aici?
cat despre varsta ... nu te insela; daca ai 27 nu esti dublu
si daca nu te interesez ... iti este asa greu sa treci peste si sa nu citesti ce scriu?
morala: lasa-ma in pace

daca nu ai de zis nimik, mai bine nu deschide gura

asta e sfat si pentru tine in viata ~ imi vei multumi odata

Cristian
1st November 2006, 09:18
Parerea mea e ca intradevar forumul onlinesport este unul stelist

MariusTR
1st November 2006, 09:44
Asta nu e adevarat, domnule forumist.
E o parere pur subiectiva a ta care nu prea simpatizezi echipa bucuresteana Steaua. Deciziile luate pe acest forum privesc atat stelisti cat si rapidisti si dinamovisti.
Urmareste cati din userii sanctionati sunt stelisti sau de alta culoare fotbalistica si nu trai cu o impresie falsa ;)
Unii mai carcotasi , urmarind statistica celor sanctionati pentru atitudine necorespunzatoare, ar putea chiar sa zica ca OLS e un site care sanctioneaza mai mult stelisti.
Concluzia e ca exista un grad mare de obiectivitate pe acest forum. Nu se are in vedere simpatia forumistului pentru o echipa sau alta , ci strict activitatea forumistului, daca vorbeste sau nu civilizat, daca se arunca in injurii sau nu.

Cristian
1st November 2006, 10:05
Omule asta e parerea mea si nu mi-o poti schimba nici tu nici Vadim si nici nimeni.
Si nu e numai parerea mea, urmareste voturile care s-au exprimat liber la: "DA , atat pe site cat si pe forum se vede clar ca e un site pro-steaua"

MariusTR
1st November 2006, 10:28
Cred ca atitudinea asta vine de la faptul ca ai cam fost banat zilele astea pentru niste cuvinte jignitoare spuse unui moderator si pentru care ai fost sanctionat. Corect, e parerea ta, desi e prea subiectiva si spusa in momente destul de dubioase :)
Cat despre cei care au votat prima optiune in poll ... pe acolo numai rapidisti si dinamovisti pur sange.

Te asigur ca daca ar deschide careva un poll " Credeti ca OLS e un forum si site dinamovist?" stelistii ar vota DA si dinamovistii NU. Unde e obiectivitatea aici? Tin de circumstante si parerile astea...

Cristian
1st November 2006, 10:33
Te inseli, cauta in postarile mele dinainte sa vezi ca si pe atunci dezagream steaua.
Delaparis e dinamovist sau rapidist pur-sange ???

MariusTR
1st November 2006, 10:38
Delaparis e dinamovist sau rapidist pur-sange ???
Tocmai ai pus punctul pe i , Cristinel.

delaparis a votat DA si pentru asta a si fost numit supermoderator zilele astea. Nu un moderator care tine cu Steaua.
Deci, "clar" exista o dominatie stelista pe aici ... mdea... :mda:
Numai bine si hai sa scapam de obsesii. :ok:

georg40
1st November 2006, 11:29
@ cristi si @ marius:

nu am urmarit exact care este motivul galcevii, am retinut numai ca se pune problema daca forumul Onlinesport nur ar fi unul...stelist.
Sus in dreapta stau datele mele si rezulta din ele ca si eu simpatizez Steaua si aceasta de foarte multi ani...probabil ca voi nici nu erati pe lumea asta.
Stelist, dar nu orb si nu subiectiv. Pentru mine o analiza reala si obiectiva a fost intodeauna un credo, cine a urmarit interventiile mele aici, indiferent in care forum si la ce subiect, a putut constata lesne ca spun adevarul.
Eu nu as spune ca forumul este stelist, chiar daca o mare parte a simpatiilor se indreapta spre echipa ros-albastru, iar din partea moderatorilor nu am putut constata o favorizare a suporterilor stelisti. Problema este ca adesea se face din tantar armasar, fapte nesemnificative sunt supraevaluate si invers. Cateodata tonul ( care face muzica, nu-i asa ?) este cu totul deplasat, oamenii sunt sensibili prin firea lor, jignirile aprind spiritele, in locul unei discutii dominate de argumente si idei apar invective si injurii.
Pentru mine un forum este nu numai un loc pentru schimburi de idei si pareri, dar si un mijloc de distractie si petrecere placuta a timpului liber.
Nu vreau sa dau lectii, departe de mine acest gand, am incercat numai sa-i sensibilizez pe colegii din forum.
Cu respect pentru fiecare argument, parere sau idee facuta aici publica.

Cucu
3rd November 2006, 01:54
pentru mine Dinamo imi este mult mai antipatica decat Steaua ... si daca forumul era obiectiv dupa cum se pretinde ... era mai usor sa spun ca e dinamovist ... dar nu e asa ... e clar stelist ... si nu are rost sa mai vorbim de "dovezi" ca nu aude nimeni ... moderatorii si fanii stelisti nu au cum sa observe lucrul acesta pentru simplu motiv ca e greu sa fi obiectiv; lucru care nu e de condamnat. Dar tot felul de fani ca mine care nu tin nici cu Dinamo nici cu Steaua sau Rapid observa lucrurile astea si nedrapatatile de pe forum
daca vrei dovezi uite aici personal mie:
... am facut pe unii care au votat ca Steaua castiga la real acasa "oi" si am fost banat fara amenintare sau ceva 3 zile .... in aceeasi perioada am facut observatia ca un membru stelist avea sub avatar scris "anti-javre" ... ce-au facut moderatorii nostrii? nimik... nici un ban.

sunt sigur ca fiecare dintre cei ce au votat DA aici au povesti asemanatoare ...
delaparis a observat si chestia asta :
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=51535

fanii stelisti lasati in pace sa insulte ... in timp ce restul trebuie sa inghita toate rahaturile ... pacat ... dar asta e ... cel mai intelept cedeaza.

Vadim
3rd November 2006, 02:23
Da, e grav... :D Cred ca e o conspiratie, nu?

Cucu
3rd November 2006, 02:37
conspiratie ... constipatie
ma repet ... nu cred ca faceti intentionat, chiar asa penibil nu cred ca sunteti ... dar cred ca subiectivismul pune stapanire pe voi ... vrei solutie: pune moderatori care nu sunt stelisti si mai taie din cei stelisti
alta chestie, in general moderatorii mai tanari au tendinta sa nu mai judece cu capul ... ci se agita repede ca cola

MariusTR
3rd November 2006, 10:22
Cucule, pasare maiastra, tu ai fost banat 3 zile pentru ca ai inceput sa faci valuri si trolling pe OLS. Ai intrat pe threadul in care se anuntau recordurile realizate de OLS ( numar de forumisti, de posturi ) si ai inceput cu misto-uri ieftine, te-ai luat apoi de Vadim pe inca 3-4 threaduri si tot intepai ca si bondarul lenes doritor de actiune instant. Pentru asta ai fost tu banat, fiindca ai confundat forumul OLS cu locul in care iti versi tu nervii. Nu suntem obligati sa ti-i acceptam.

alta chestie, in general moderatorii mai tanari au tendinta sa nu mai judece cu capul ... ci se agita repede ca cola
Vorbesti ca sa nu adormi ... da exemple de moderatori "in general" mai "tanari" ( pentru informatia ta gramaticala se zice tineri nu tanari, dar tu stii gramatica ca si repetentul la limba romana)

Se vede clar ca esti fugit de la scoala, faci greseli grave de logica gramaticala. Pe langa asta, provoci si scandal pe forum. :jerk:

georg40
3rd November 2006, 13:02
Eu sunt relativ nou in acest forum, de cateva saptamani imi permit sa-mi public parerile.
Cum se vede (dreapta sus) sunt sustinator al echipelor Steaua, Eintracht Frankfurt si (n-a mai incaput ) FC Bihor.
Nimeni, sunt convins, nu poate afirma in acest forum ca as fi subiectiv vizavi de echipele mentionate.
Ce vreau sa spun cu aceasta ? Ca orice simpatie poate fi exprimata decent si convingator, in argumente si idei, in asa fel incat chiar si adversarul(in pareri) sa recunoasca un adevar obiectiv.

delaparis
3rd November 2006, 13:13
delaparis a observat si chestia asta :
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=51535

fanii stelisti lasati in pace sa insulte ... in timp ce restul trebuie sa inghita toate rahaturile ... pacat ... dar asta e ... cel mai intelept cedeaza.

Dar pe asta ai vazut-o ?
a luat si ban automat pentru puncte acumulate :cool:

http://onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=54053

Era inainte sa postezi tu :o: Ce faci ? Argumentezi subiectiv ? :D

Paul
3rd November 2006, 17:33
cucule , oi e jignire , javre e la limita
insa daca ala care avea "anti javre" avea "anti ciori" sigur patea ca si ala cu "oile".

Cucu
3rd November 2006, 17:50
delaparis, scuze daca nu m-ai inteles; ce am vrut sa spun este ca tu esti exemplu pozitiv printre toti moderatorii pe aici, incerci sa ti cat de cat o balanta intre toti fanii, dar cred ca e cam greu cu tot felul de moderatori stelisti care te inconjoara. Sunt sigur ca nu vei recunoaste public lucrul asta, dar sa stii ca esti apreciat de multi care vad ce faci. Tot respectul!

MariusTR cu tine nu am ce vorbi, esti prea intelept pentru noi toti, si sincer ti-am citit posturile ... daca este cineva mai stelist pe formul asta ... sa mi-l arati mie :) nu am sa te insult inapoi pentru ca nu meriti.

paul ..... oi e mai grav decat javre? stai sa ma uit .... a da, esti fan stelist ... sa inteleg ca daca tatal tau te face oaie esti mai suparat decat daca te face javra?

oricum paul, frumos din partea ta sa recunosti ca daca ala folosea anti-javre, atunci era ok si cu oile ....

.... in general asta se intampla pe forum ... lumea e provocata de jigniri si raspund inapoi ... problema e ca stelisti sunt lasati in pace sa provoace, iar cand cineva incearca sa ii calmeze sau sa le raspunda inapoi sunt banati

morala: daca esti fan stelist bucura-te si fi liber sa jignesti ... daca nu esti fan stelist, fi pe faza, poate nu le place cum respiri la unii

starsteel
3rd November 2006, 18:04
Nu e exemplu pozitiv :P , e in fisa postului supermoderator deci este obligat sa fie mai impartial decat toti impartialii. Are si retributia pe masura postului asa ca munceste non-stop.:drak:

cucule , oi e jignire , javre e la limita....
Mie imi face impresia ca mai degraba ar fi invers; javra suna peiorativ pe cand oaie e oaie oricum.

Cucu
3rd November 2006, 18:08
hihihi mai impartial decat toti impartiali .... frumoasa expresie .... deci daca si-ar face cei "impartiali" datoria atunci el nu are avea nimik de facut :P

Cristian
9th January 2007, 20:25
ols site stelist ;) forum stelist ;)

starsteel
9th January 2007, 20:33
A cata oara postezi chestia asta? Pana de idei? :yes:

Cristian
9th January 2007, 20:43
postez de cate ori vreau :)
atat timp cat nu ma repet, e bine :ok:

delaparis
9th January 2007, 20:49
pai te cam repeti ... cam asta e si in plus nici macar nu argumentezi :mda:

De fapt nici nu prea sunt argumente sa sustina afirmatia ta ... :no:

Cristian
9th January 2007, 20:56
Simplu, in focus e un subiect de discutie de kkt....Vadim e stelist... deci forumul e stelist...
Iar motive ar mai fi....

dj_jaxxx
9th January 2007, 21:03
Forumul nu este el insusi stelist. Adica forum stelist gasesti pe site-ul oficial al stelei, nu aici. Daca creatorul forumului sau majoritatea userilor sunt stelisti...asta e altceva, desi nu vad de ce ar fi o problema pentru ca fiecare echipe este bine reprezentata de fanii sai pe forum cand se iveste cate o discutie mai aprinsa.

delaparis
9th January 2007, 21:04
Cristi_Galati : Parerea ta ... :rolleyes:

Eu nu stiu ca Vadim e stelist asa cum zici tu iar concluzia e mai mult decat pripita in legatura cu tendinta forumului ...

Aici regula e clara : echilibru si echidistanta fata de opinii :ok:

Totul se discuta deschis si civilizat ... moderatorii la asta vegheaza :ok:

Cristian
9th January 2007, 21:06
Bun, asa sa veghezi si de acum incolo ca nimeni sa nu fie mai presus de lege :D Cum nu e stelist, ia cauta la echipa favorita si vezi cu cine a votat pe Intern :)

Kainsashiki
9th January 2007, 21:07
cristi..hai sa-ti dau un hint..deschide pe intern un thread despre cei 2 lituanieni de nationala adusi de otelul sa vedem cata lume posteaza..

Cristian
9th January 2007, 21:12
Nu nu, lasa, eu nu deschid thread-uri aiurea asa cum faceti voi...
Cand intradevar vor face ceva ptr echipa si va trebui sa ne spunem parerea o vom face pe suporter Otelul cu ingaduinta stelistilor de pe acest forum :)

dumy84
9th January 2007, 21:52
Daca te uiti mai bine la distributia stirilor pe prima pagina, vei vedea ca sunt distribuite obiectiv, in functie de evenimentele din ziua respectiva. Acum spre exemplu apare si echipa ta favorita....inseamna ca Onlinesport este un site de galateni?

YoYoyOi
9th January 2007, 21:58
Asa e Vadim stelist cum e mama fata mare :lol:

Cristian
9th January 2007, 22:27
Daca te uiti mai bine la distributia stirilor pe prima pagina, vei vedea ca sunt distribuite obiectiv, in functie de evenimentele din ziua respectiva. Acum spre exemplu apare si echipa ta favorita....inseamna ca Onlinesport este un site de galateni?

Da da, pasi mici, iar asta nu schimba situatia...:headbang:

Rossi
9th January 2007, 23:27
Cristi ... toata lumea stie ca e un site stelist ...

Numai articole care ii sufla in fund ciobanului retardat ...

Moderatorii in prop de 90% sunt stelisti ....

YoYoyOi
9th January 2007, 23:33
Moderatorii in prop de 90% sunt stelisti ....

de cand ma rog sa se intample asta....doar ca e chiar din contra :mda:

Cristian
9th January 2007, 23:41
Eu pe starsteel l-as vrea plecat de pe sub-forumul nostru :cya:
Numai ca e tinut acolo ca da mita :happy
Nu noi l-am ales, el s-a ales singur.

Rossi
9th January 2007, 23:49
apparte - Steaua
penny - Steaua
delaparis - Steaua
Jerry20cm - Steaua
starsteel - Steaua
SORENSEN - Steaua


pe intern , din 16 moderatori - 6 sunt stelisti ...
pe europa din 2 moderatori - unul e stelist ...

Kainsashiki
9th January 2007, 23:50
hai ca i-ai nimerit pe penny si pe delaparis :happy :happy

deci din 16 mai raman doar 4 :D

dj_jaxxx
9th January 2007, 23:51
apparte - Steaua
penny - Steaua
delaparis - Steaua
Jerry20cm - Steaua
starsteel - Steaua
SORENSEN - Steaua


pe intern , din 16 moderatori - 6 sunt stelisti ...
pe europa din 2 moderatori - unul e stelist ...

6 din 16 = 37.5%
1 din 2 = 50%

Nu vad unde 90% din moderatori sunt stelisti.

inter
9th January 2007, 23:54
delaparis stelist? :D:D ..... o fi vreun nepot al lui Gigi .. trimis la studii :P

Penny ... esti undercover? :D:D

delaparis
10th January 2007, 00:03
Da da ... mai ma si insulta :confused:

Asta ca sa nu zica ca ols e stelist :drak:

BIANCO ultima oara cand ma tratezi de stelist (insulta :D ) :drak:

YoYoyOi
10th January 2007, 00:04
mda si userii tot stelisti sunt majoritatea si cel mai mare stelist e Bianco-Rossi, dar nu recunoaste :ras-plans:
daca penny si delaparis sunt stelisti B-R e seful lor :lol:

Cristian
10th January 2007, 00:08
La delaparis bag mana in foc ca nu e stelist... stiu asta.. da sunt unii ca starsteel, indicat ar fi sa dispara o data pentru totdeauna de pe subforumul nostru,... In rest nu ma intereseaza, sa stea pe steaua lui crestina.

Vadim
10th January 2007, 00:29
Asa e Vadim stelist cum e mama fata mare :lol:
Eu am zis ca nu tin cu nici o echipa din Romania, dar se gasesc mereu unii care sa imi puna in carca fularul de fan al unor cluburi. :D

Nu am absolut nici un parti-pris cu nimeni, nu voi avea, acest lucru fiind motorul siteului relativ unic in Romania (poate numai alaturi de sectia sport de la Evenimentul Zilei, relativ la fel de libera - fapt recunoscut si de Gigi Becali). Cand cred ca e ceva de bine, laud in felul meu, cand mi se pare ceva putred, critic in felul meu. S-a suparat marti Mihai Stoica (mi-a zis un coleg ca a zis el la TV Sport) ca l-am acuzat ca l-a adus pe Nazario stiind ca e accidentat. Nu am acuzat pe nimeni, e numai o ipoteza pe care o sa o sustin mereu pe tema asta.

Poate am o simpatie pentru Steaua dupa rezultatele pe care le-a avut in ultimul timp in cupele europene. Atat. L-am mai numit pe Olaroiu cel mai bun antrenor din Romania dupa victoria de la Kiev. Poate am exagerat atunci luat pe sus de acel debut fulminant. E si Razvan Lucescu pe acolo.

STEELMAN
10th January 2007, 00:39
forumul asta a devenit un fel de pasalac stelist in care se fac favoruri de la stelisti pt stelisti si invers:D

Vadim
10th January 2007, 00:41
Bine, bafta mai departe. Dar vezi ce avatare iti pui, ca e jale. :D

Cristian
10th January 2007, 00:43
Da are dreptate STEELMAN... asa e, favoruri mai multe, mai dese si mai mari pe alte forumuri asa cum e aici nici ca s-au vazut....
Iar poll-ul de ce nu l-ati lasat deschis ? va era frica de niste surprize ? sau ce ?

Vadim
10th January 2007, 00:45
Da? Mie mi se pare total invers. Bune argumente, nu? :D Ne batem in argumente hinteligente de astea ca sa cream non-discutii?

delaparis
10th January 2007, 00:45
/OLE/

galateni la post :D

Bun ... si altceva ? :cool:

Cristian
10th January 2007, 00:46
No mai suci Vadim, zi-i de ce e inchis poll-ul ???

Vadim
10th January 2007, 00:47
M-am uitat la poll: expira dupa 30 de zile, asa fusese creat de cel care a deschis threadul. L-am facut sa nu mai expire, votati in liniste, acum e deschis. Bine ca mi-ai zis, eu credeam ca e deschis, desi m-am mirat sa fie asa putine voturi.

Ai zis ca e pro, eu am zis ca e contra. Unde e suceala? Am folosit argument la fel de inteligent ca si tine. Nu inteleg ce nu iti convine. Altceva?

YoYoyOi
10th January 2007, 00:49
/OLE/

galateni la post :D



m-ai strigat? :ras-plans:

Cristian
10th January 2007, 00:50
Unde am votat, doar am dat din taste...

delaparis
10th January 2007, 00:50
Hey galateni ... voi nu cumparati un portar ceva ... sa discutam si noi :happy

serios ... hai sa lasam un pic reaua intentie :yeah:

Vadim
10th January 2007, 00:50
Unde am votat, doar am dat din taste...

Am modificat mesajul meu de mai sus, am explicat situatia pollului. Acum e ok, e deschis pollul.

Cristian
10th January 2007, 00:55
Hey galateni ... voi nu cumparati un portar ceva ... sa discutam si noi :happy

serios ... hai sa lasam un pic reaua intentie :yeah:

Avem portar care e Lituanian si care e de la nationala Lituaniei.
2 coreeni din coreea de la Samsung blue wings(nu stiu daca am scris corect)...(scuze de reclama da asa se cheama echipa)

Vadim
10th January 2007, 00:56
Zau? Dati portarul la Steaua. :D Cum sta cu genunchiul? :D Bea? :D Ii place has-has? :D

ps: votati baieti la poll din greu, asta e democratia. Ati vazut filmul Manderlay, in care negri voteaza democratic cat e ora? Unii ziceau ca e 2 fara 5 si altii ca e 2 fara 8 minute? Cum nu se intelegeau, au votat si au stabilit ca e fara 8. Democratie. Votati ca adevarul e cum voteaza majoritatea! :D Bravo!

dj_jaxxx
10th January 2007, 00:57
Da are dreptate STEELMAN... asa e, favoruri mai multe, mai dese si mai mari pe alte forumuri asa cum e aici nici ca s-au vazut....
Iar poll-ul de ce nu l-ati lasat deschis ? va era frica de niste surprize ? sau ce ?

Atunci du-te pe alte forumuri :confused:

Cristian
10th January 2007, 00:57
Da ieri am baut 3 beri la PET cu el la stadion....

delaparis
10th January 2007, 00:59
Avem portar care e Lituanian si care e de la nationala Lituaniei.
2 coreeni din coreea )

zau ? ... :happy

si eu care credeam ca lituanianul e la nationala din Coreea :happy

Vadim
10th January 2007, 00:59
Da ieri am baut 3 beri la PET cu el la stadion....

Pai e tare atunci... Eu zic sa il dati pe fax sau pe net la Steaua. Apara cum bea sau bea cum apara? Ca e importanta diferenta. :D

Kainsashiki
10th January 2007, 01:03
Simplu, in focus e un subiect de discutie de kkt....Vadim e stelist... deci forumul e stelist...
Iar motive ar mai fi....

in focus e "un subiect de discutie de kkt" asta pentru ca e pauza competitionala si e cel mai interesant subiect de dezbatere.

stai linistit ca desi forumul este a lui Vadim nu este dictatura, si nu cred ca v-a inchis nimeni threadurile cu "cea mai frumoasa peluza din moldova" si "cea mai iubita echipa din moldova"

stii care-i problema voastra? exact unde e scandal acolo apareti si voi. te plangeai ca se discuta despre accidentarea lui nazario. ti-am zis sa deschizi un thread despre transferurile jucatorilor lituanieni sa vezi ca nu-i nicio problema. ai zis ca nu ti se pare important. pe suporter otelul nu se aduce nicio vorba despre aceste transferuri. dar stii unde se aduce ? pe site-ul asta stelist, pe onlinesport.ro

cand am deschis un thread pe suporter otelul despre o grupare a galeriei mi-ati sarit in cap, ca vezi doamne, un stelist si-a permis sa deschida thread pe suporter otelul. cand starsteel posta despre istoricul otelului si pe el l-ati jignit.

si faza asta cu moderatorii stelisti. 4 din 16 adica 25 %. raportand la numarul de suporteri stelisti eu zic ca e ok. acum ce-ati vrea? sa le fie interzis accesul pe forum userilor stelisti ?

Cristian
10th January 2007, 01:03
Bea si cu stanga si cu dreapta... dupa un HAC se mai gandeste sa mai degajeze si el...
E prea bun pentru steaua.... sa-si ia portari de aia precum Carlos.... ca astfel de ciurucuri sunt de steaua...


Da diablo foarte interesant ca si-a scrantit ala glezna si ca pleaca acasa.....

Cat despre jucatorii lituanieni si cei coreeni ti-am zis ca voi deschide poll cand intradevar fac ceva pentru echipa.... asa ca nu mai talmaci tu cuvintele.

Da si daca i-am sarit in cap lu starsteel ce ? era interzis vreo undeva ????

Vadim
10th January 2007, 01:04
desi forumul este a lui Vadim nu este dictatura
Nu inteleg apropierea de termeni. Adica desi sunt dictator nu e dictatura pe forum? :D

delaparis
10th January 2007, 01:06
Nu inteleg apropierea de termeni. Adica desi sunt dictator nu e dictatura pe forum? :D


:happy :happy :happy

tare asta .....

Kainsashiki
10th January 2007, 01:07
Nu inteleg apropierea de termeni. Adica desi sunt dictator nu e dictatura pe forum? :D

cam asa ceva :happy :happy

dictatura va fi cu celalalt vadim...dar nu o sa ajunga ala la putere niciodata :D

Cristian
10th January 2007, 01:07
Pai da Vadim e ca ceausescu :D :happy

Kainsashiki
10th January 2007, 01:09
ai grija sa nu-ti dea liber pe forum cu ratia :happy :happy

acum serios..vi se pare voua ca e stelist forumul pt ca sunt mai multi stelisti pe forum..

Cristian
10th January 2007, 01:10
Neinteresant...

Mie mi se pare a fi stelist ca stelistii sunt avantajati de moderatorii care la randul lor o parte din ei is stelisti.....

Vadim
10th January 2007, 01:14
cam asa ceva :happy :happy
Ce sa zic, atunci traiasca dictatura! :D Normal ca e dictatura pentru cei care nu inteleg sa aplice bine democratia. :o: E vot? E democratie? Votam cat e ceasul? :D Ca doar nu e dictarura sa fie o singura ora. ;)



Mie mi se pare a fi stelist ca stelistii sunt avantajati de moderatorii care la randul lor o parte din ei is stelisti.....
Da, ai mai zis. Ai dreptate tu, dar ti-am zis ca eu cred ca e tocmai invers. Alte argumente? Ca ne batem in idei tari... :D

delaparis
10th January 2007, 01:14
Ce sa zic, atunci traiasca dictatura! :D Normal ca e dictatura pentru cei care nu inteleg sa aplice bine democratia. :o: :D
:ras-plans:

Mai taci ca mai sunt si "minori" pe aici .... :happy

Vadim
10th January 2007, 01:16
Pai da Vadim e ca ceausescu :D :happy

As vrea eu... Vai de capul meu ce i-as pune pe unii sa sape la canalul Dunare - Bucuresti si sa pe altii la metrou in Drumul Taberei si Baneasa... Nu ar avea aer. :D I-as imparti in doua: in misei si in nebuni, vorba lui Eminescu. Parca si Ceausescu stia Eminescu nu? Sau era cu Cenaclul mai mult?

Cristian
10th January 2007, 01:18
Da ? bravo tie, altceva ce vise erotice ca asta mai ai ????

Vadim
10th January 2007, 01:19
Zi-mi tu ce vise ai si eu le am opuse. Ti-am zis, ne batem in argumente tari. :D Ca in desenele animate cu Bugs Bunny. Eu sunt Bugs, tu esti Elmer. :D Merge?

Yes? :D

Cristian
10th January 2007, 01:21
Gata Vadim, no mai da din Fanta in COla acum cu mine ca nu-ti merge, ai forum stelist si cu asta basta. Nu mai cere argumente... ca le stii da le tii pentru tine...

Vadim
10th January 2007, 01:22
Bine, am inteles, dar raman la parerea ca nu. No?

Cristian
10th January 2007, 01:23
Mda, fiecare cu parerea lui...

delaparis
10th January 2007, 01:25
"Le lac bleu des bois énormes,
En nénuphars jaunes abonde.
Il ébranle une barque,
Au frisson des blanches rondes"

Eminescu . Le Lac

:D

Vadim
10th January 2007, 01:25
Mda, fiecare cu parerea lui...

Pai vezi? Asta e democratia. Ca daca eram comunisti (asa cum imi place mie :D) stabileam prin unamitate cum e. :D Asa putem vota in democratie... Majoritatea zice ca e forum stelist, asa e.

Hehe, Delaparis, tare. Cum se traduce somnoroase pasarele? :D

Cristian
10th January 2007, 01:27
Ia vezi delaparis in ce urna are votul ? :D

Kainsashiki
10th January 2007, 01:29
de la atata vin a gresit urna :D

delaparis
10th January 2007, 01:30
Vadim:
Somnolents, petits oiseaux,
Ils s'assemblent pres des nids,
Se cachant dans les rameaux.
Bonne nuit.
Rien que des eaux, leur soupir.
Noire, la fôret se tait.
Et les fleurs se sont couchées,
Dors en paix.

Parmi les joncs, de dormir
Le cygne a l'envie pareil;
Que les anges te soient pres,
Doux sommeil...

Et la lune s'élevant,
Tout repose maintenant
Dans le reve et l'harmonie.
Bonne nuit !

Cristian
10th January 2007, 01:37
@Vadim vezi sa nu uiti sa-i aduci pe urmatorii sa voteze ca nu e site stelist: Yoyyo, Zazy, Zily, Zizy, Zsoldos, Zulu, Kolo, Kyke, Lalla, Laly, Lilly_bis, Lily, kaky, Kiky, Bibby, Billi, Bity... ti-i reamintesc....

delaparis
10th January 2007, 01:38
Bonne nuit !

STEELMAN
10th January 2007, 01:40
ols nu e un forum stelist e un forum plin de stelisti care nu au vazut vreodata ghencea.sau majoritatea.avand in vedere expansiunea stelei raportata la saracia din romania era de asteptat ca multi oameni sa se ataseze de ceva care sa le mai indulceasca din amarul nivelului de trai.inevitabil ei au monopolizat si comunitatea asta care nu mai e asa curata sau boema daca vreti ca la inceput o comunitate in care se fac favoruri intre stelisti si tot ce se poate face pt a fi arata si demonstrata suprematia lor impotriva celorlalti de multe ori nu prin moduri tocmai ortodoxe

vadim cu siguranta are o echipa favorita ,dar experienta dobandita in mass-media il face sa adopte o pozitie echidistanta asta pt bunul mers a tot ce inseamna brandul ONLINESPORT (dar)si poate o oarecare inclinare discreta inspre directia in care bate vantul

Vadim
10th January 2007, 01:40
Bonne nuit, somnolents, petits oiseaux!

Maine dezbatem tema de ce e "non finito" opera lui Michelangelo. Mi se pare mai interesanta decat asta. Oricum e tare, un forum stelist si un supermoderator dinamovist. Democratia asta...

Steelman, tin cu ce echipa vrei tu, crede-ma. Otelul? Ok, trimite-mi fular. Si mai crede-ma ca mai toti din presa de sport au echipa favorita pe fata, pentru ca tin cu ea. Eu nu am ca nu tin. Experienta im zice sa tin. Dar nu tin. Asta e.

delaparis
10th January 2007, 01:44
, un forum stelist si un supermoderator dinamovist. Democratia asta...

.

Ce trebuie sa ne aduca integrarea in UE ? :yeah:

redirect pe alt thread :D

Vadim
10th January 2007, 01:48
Auzi, dar stii ca suna bine Eminescu in franceza? Chiar imi place.

STEELMAN
10th January 2007, 01:48
opa!!s-au gasit intelectualii sa predea lectii despre moralitate.interesanta psihologie inversa

Cristian
10th January 2007, 01:48
Gata plec, mai reluam discutia maine. Deci Vadim tot la parerea mea am ramas, OLS site stelist. Noapte buna tuturor hahalerelor de pe forumul asta stelist:D

delaparis
10th January 2007, 01:51
Auzi, dar stii ca suna bine Eminescu in franceza? Chiar imi place.


e clar ... iar eu recitesc chestii din copilarie :yeah:

E formidabil Eminescu asta ... multi ar trebui sa-l citeasca macar in romaneste :cool:

STEELMAN
10th January 2007, 01:52
cristian nu e frumos sa categorisesti niste oameni de valoare cu asemenea apelative de periferie.serios!si pt mine e ultima postare aici nu de alta dar nu as vrea sa o indentific pe a 900-a cu acest thread.o noapte buna domnilor.cat despre interesanta discutie intre moderatori...mi se pare....

Vadim
10th January 2007, 01:58
Noapte buna tuturor hahalerelor de pe forumul asta stelist:D

Parca suna mai bine cea cu petit oiseaux, dar merge si asta! :drak:

delaparis
10th January 2007, 01:59
dezamagit STEELMAN ? ... :D

Pacat ... dar stiu ca ai citit deci e un castig pentru tine si pentru noi :ok:

STEELMAN
10th January 2007, 02:03
nu merge

offline
10th January 2007, 11:05
nu e site stelist, doar jumatate din moderatori tin cu steaua aia de kkt

Toshiro
10th January 2007, 11:10
Pofta buna, offline...

offline
10th January 2007, 11:23
mersi, avand in vedere ca vine pranzul iti ofer si tie jumatate

sebi_farul
10th January 2007, 15:11
Nu nu este stelist fiindca parca uneori il mai inteapa pe Becali.

dardar_3
10th January 2007, 17:04
Zau? Dati portarul la Steaua. :D Cum sta cu genunchiul? :D Bea? :D Ii place has-has? :D




ps: votati baieti la poll din greu, asta e democratia. Ati vazut filmul Manderlay, in care negri voteaza democratic cat e ora? Unii ziceau ca e 2 fara 5 si altii ca e 2 fara 8 minute? Cum nu se intelegeau, au votat si au stabilit ca e fara 8. Democratie. Votati ca adevarul e cum voteaza majoritatea! Bravo!

:no:


Gata plec, mai reluam discutia maine. Deci Vadim tot la parerea mea am ramas, OLS site stelist. Noapte buna tuturor hahalerelor de pe forumul asta stelist:D

Forum Stelist?!?!?!?
Cand apare pe prima pagina mistoul despre Andrey?....:no:
Cred ca ar cam trebui sa iti revizuiesti vocabularul...
Insa invidia pe Steaua este mare si sperati si voi sa ajungeti candva la palmaresul Stelei:yeah:


Nu nu este stelist fiindca parca uneori il mai inteapa pe Becali.
Asa e...
Si poate ca sunt prea multe threduri de scandal anti-steaua....
Insa unii numai menirea asta o au pe forum: sa jigneasca, sa arunce si sa scuipe in echipele adverse.

PS: Sa va spun un mic secret: Vadim tine cu Ronaldinho:ok:... Sa deduc ca l-a luat Steaua.... Nu prea cred... Asa ca relax;)

starsteel
10th January 2007, 17:26
Nu imi vine sa cred, portstindardul fotbalului romanesc e reprezentat pe OLS numai de 25% dintre moderatori pe Intern, administratorul e echidistant iar supermoderatorul dinamovist.....asta e site ANTI-STEAUA! E incalificabil! :D
Mai Cristisor pt. tine repet a tzanspea oara, propunerea pt. Suporter Otelul a venit din partea lui Mario di Lazio ex. MLDS asa ca "lasa-ma, lasa-ma"..... ca eu nu va las. :drak:

your mama
10th January 2007, 19:27
da ma sunteti toti stelisti niste travestiti

Cristian
10th January 2007, 19:31
Ii bun ca de la prima postare ti-ai dat seama :)

YoYoyOi
10th January 2007, 19:38
da ma sunteti toti stelisti niste travestiti

si tu esti banat :lol:

Cristian
10th January 2007, 19:53
Si ce-o fi asa de ras ?

YoYoyOi
10th January 2007, 19:56
ca nu se lasa...asta e de ras...ca tot face clone si ia ban dar nu se lasa :lol:

Cristian
10th January 2007, 20:00
Bravo lui.
JAR la cat mai multe clone :yeah:

YoYoyOi
10th January 2007, 20:00
mda si la cat mai multe banari /hello

sadic
11th January 2007, 09:57
Balada stelistilor travestiti

de Jar
adaptare

Afara-i frig si innorat
Si-n soba arde Hardline'
De lustra-i ADelPiero spanzurat
Iar ii stai cu lama

Pe jos sunt multi stelisti instinsi
Sunt morti de-o saptamana
In putrefactie-au intrat
Si nimeni nu-i aduna

Si YOyoi cu ochiu scos
Se zbate intr-o lada
Alt stelist e intins pe jos
Si-n spate are-o barda

Starstel atarna greu
De-o craca in gradina
Si-o cioara-i ciuguleste fin
Din inima si splina

In frigider in pungi de-un kil
Sta congelat Dardar-ul
Iar di Vladek a mai ramas
Un deget si buricu'

Ascuns e Elphax in dulap
Nu-i pasa de nimica
Are-un topor infipt in cap
Sa-i tina cipilica

ValiEnte este in extaz
Cu ochii in valiza
Cu un picior in aragaz
Si degetele-n priza

Tafu-i langa aragaz
Cu un furtun in gura
Si-n jurul lui miroase-a gaz
Si nu a prajitura

Lungit e nea' Vadim in pod
Cu un cutit in spate
L-am urmarit de la parter
Pe viata si pe moarte

Micii stelisti au inghetat
Cu gatul rupt in doua
Privind cu ochii lor sticlosi
Cum Jar ii taie-n doua

Dar stati linistiti moderatori stelisti
Dormiti fara de groaza
Caci Jarul va gazeaza
Va taie capul cu-n topor
S-apoi va impaiaza

YoYoyOi
11th January 2007, 10:37
(...)si Yoyo te baneaza :ras-plans:

dardar_3
11th January 2007, 10:45
Stau congelat....?...:o:...:o:...

Hai pe bune... ca sunt 15 grade afara....:D:D:D.....

Vadim eu zic sa il banezi pe IP.:ok:

Nu se poate atata invidie...:D

Jerry20cm
11th January 2007, 10:50
pe mine m-a uitat :cry:....:happy:

starsteel
11th January 2007, 10:56
E clar ca daca nu te uita scria ceva legat de nick-nameul tau. :happy

YoYoyOi
11th January 2007, 10:58
pe mine m-a uitat :cry:....:happy:

stai calm ca poezia poate continua:D la urmatoarea clona :lol:

r0bby
11th January 2007, 11:01
Balada stelistilor travestiti

de Jar
adaptare

Afara-i frig si innorat
Si-n soba arde Hardline'
De lustra-i ADelPiero spanzurat
Iar ii stai cu lama

Pe jos sunt multi stelisti instinsi
Sunt morti de-o saptamana
In putrefactie-au intrat
Si nimeni nu-i aduna

Si YOyoi cu ochiu scos
Se zbate intr-o lada
Alt stelist e intins pe jos
Si-n spate are-o barda

Starstel atarna greu
De-o craca in gradina
Si-o cioara-i ciuguleste fin
Din inima si splina

In frigider in pungi de-un kil
Sta congelat Dardar-ul
Iar di Vladek a mai ramas
Un deget si buricu'

Ascuns e Elphax in dulap
Nu-i pasa de nimica
Are-un topor infipt in cap
Sa-i tina cipilica

ValiEnte este in extaz
Cu ochii in valiza
Cu un picior in aragaz
Si degetele-n priza

Tafu-i langa aragaz
Cu un furtun in gura
Si-n jurul lui miroase-a gaz
Si nu a prajitura

Lungit e nea' Vadim in pod
Cu un cutit in spate
L-am urmarit de la parter
Pe viata si pe moarte

Micii stelisti au inghetat
Cu gatul rupt in doua
Privind cu ochii lor sticlosi
Cum Jar ii taie-n doua

Dar stati linistiti moderatori stelisti
Dormiti fara de groaza
Caci Jarul va gazeaza
Va taie capul cu-n topor
S-apoi va impaiaza

:ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ban:

Cristian
11th January 2007, 11:04
BRAVo JAR COOL tare poezia :ras-plans::ras-plans::ras-plans:

Jerry20cm
11th January 2007, 11:07
sa'nteleg ca va urma Jar_cool? :D

Cristian
11th January 2007, 11:09
Da ma :happy pune-l deja in ban :ras-plans:

Jerry20cm
11th January 2007, 11:16
:happy

Hard
11th January 2007, 11:40
Dardar daca nu ti-e bine congelat,vino la mine in soba...:ras-plans:

dardar_3
11th January 2007, 11:45
AHHAHAAAAHHH....:P....
:ras-plans:

Ma primesti?...:D:D:D

PS: Ma mai gandesc....:D
Oricum tare poezia...:D

tchibos
11th January 2007, 11:51
tare poezia :)

Cristian
11th January 2007, 11:55
Jerry am vorbit cu JAR si mi-a zis ca regreta ca te-a uitat, da te va include si pe tine stai fara griji la urmatoarea poezie :ras-plans: :happy

Jerry20cm
11th January 2007, 11:57
ii multumesc:D:happy

Hard
11th January 2007, 12:00
tot Luceafarul e mai mare...:D

Kainsashiki
11th January 2007, 12:41
talent

SORINULTRA
11th January 2007, 13:20
:happy :happy hai ca de mult n-am mai ras asa , bravo jar :happy :happy

STEELMAN
11th January 2007, 13:23
distinsul si bunul meu amic mi-a spus sa va transmit ca regreta enorm poezia pt ca a fost intr-un blocaj psihic,aerul tare de ue facandu-l in unele momente sa isi piarda controlul.mai mult!cum generozitatea lui nu are margini a precizat ca va re-adapta poezia in asa fel incat sa scoata in evidenta toate calitatile personajelor asa cum sunt ele defapt.in speranta ca veti intelege situatia in care a fost si ca de fapt va poarta un profund devotament,va multumeste anticipat pt intelegerea din momentele grele prin care trece

Jerry20cm
11th January 2007, 13:32
multumim jar, sa nu ne parasesti :happy
te asteptam cu o noua clona:happy

STEELMAN
11th January 2007, 13:33
probabil nu o sa asteptati mult..

Nr.11
11th January 2007, 13:48
.........
Iar tu Jerry cuminte stai
Taiat fiind in doua
Sa iti scot inima c-un pai
Si s-o mananc cu oua

Nr.11
11th January 2007, 13:50
stiam mult mai multe tampenii din astea cand eram de vreo 10 ani dar majoritatea le-am uitat

Cristian
11th January 2007, 13:52
:ras-plans: ZI-i si de DiabLo ceva :D:D
Cat despre Jerry leaga-te de acei 20 de cm :happy

Nr.11
11th January 2007, 13:57
Diablo ar fi vrut sa stea la noi
Si-o luna
Acum e cu capul in gunoi
Si-si tine ochii-n mana

Kainsashiki
11th January 2007, 14:06
ia zi si de Cristi_Galati :happy :happy

Nr.11
11th January 2007, 14:08
hai ma chiar nu stiati faza asta cu afara-i frig si inserat......etc?

Cristian
11th January 2007, 14:11
Ba da ma stiam, da e adaptata excelent :D:D

Kainsashiki
11th January 2007, 14:13
auzi Jar..de la ce vine nickul tau ? Nr.11 ? E cumva clona cu numarul 11 ? :D

Cristian
11th January 2007, 14:17
De la asta vine :D

Nr.11
11th January 2007, 14:18
nici nu le mai stiu nr

STEELMAN
11th January 2007, 14:20
inconfundabilul nostru jar-mancati.! te iubim!:yeah:

Nr.11
11th January 2007, 14:24
:no1 si eu ma iubesc:yes:
numai ca altii nu ma iubesc pt ca am momente cand scriu asa cum defapt se vb in viata de zi cu zi:yes:
eu nu sunt parintele cuiva sa imi cenzurez in fata respectivului/vilor limbajul:no:

Elphax
11th January 2007, 14:39
ce e cu atata off-topic aici?

Cristian
11th January 2007, 14:42
Elphax mai bine citeste poezia.... :ras-plans: cea postata de sadic :happy

http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=1015785&postcount=187

Elphax
11th January 2007, 14:52
mai bine sterg cateva pagini de aici...

Cristian
11th January 2007, 14:55
Nu sterge poezia ca a placut la lume... ;)

starsteel
11th January 2007, 15:18
stiam mult mai multe tampenii din astea cand eram de vreo 10 ani dar majoritatea le-am uitat

E logic la varsta aia si eu ma duelam cu colegii tot in poezii de genul asta....oricum nu asa de sadice.

nici nu le mai stiu nr

Sunt 10 clone + nick-nameul initial adica Jar-Gon (Jar mancati), Ja-rule, J-man, J.A.N., J.M.-LOVES-O.G., sabu, tot jar, your mama, bau-bauuuu, sadic, nr. 11.

mai bine sterg cateva pagini de aici...
Mai nou ai devenit stelist. FORTZA STEAUA! :P

Hard
12th January 2007, 02:45
dati prea multa importanta unui inadaptat al forumului.cultura lui underground il mentine la stadiul de copil needucat(vezi cum scrie poezii de 10 ani,chiar daca el are 21.)
asta pt ca m-ai bagat in soba cu jar:ok:

r0bby
13th January 2007, 09:06
.........
Iar tu Jerry cuminte stai
Taiat fiind in doua
Sa iti scot inima c-un pai
Si s-o mananc cu oua

Mihai Eminescu e mic pe langa tine
:ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:

Cristian
13th January 2007, 17:14
Si tot din Moldova vine :ras-plans:

Nico21
17th February 2007, 22:15
este clar pro-steOAIA...

grande
5th March 2007, 21:41
Cum de si-a permis YoYoyOi sa inchida thread-ul de pe intern ,, Radoi Stomatologul ,, ,si poate sa-l lase pe ,,Ganea suspendat ,,?:rosu:
Oare acest forum nu este unul al democratiei sau poate domnisoara mai sus mentionata nu cunoaste sensul acestui cuvant ?
Am deschis acest subiect in urma anuntului de pe ONLINESPORT ,deci nu inteleg de ce nu avem voie sa discutam pe forum gestul criminal al ,,vedetei ,, Radoi ?

Jos cencuza domnilor moderatori !!!!!!!!:rosu: :rosu: :rosu: :rosu: :rosu:

Vadim
5th March 2007, 23:45
Uite ca ti l-a pus fata inapoi.

delaparis
5th March 2007, 23:54
sa fim seriosi ... azi la cate subiecte deschise sunt anti-Steaua si jucatorii ei cred ca forumul are lejer o tendinta mai degraba invers ...


Nu cred ca se mai poate pune problema ...

Vadim
6th March 2007, 01:01
E anti-Steaua! :)

Sorin Blaj
6th March 2007, 02:04
Cum de si-a permis YoYoyOi sa inchida thread-ul de pe intern ,, Radoi Stomatologul ,, ,si poate sa-l lase pe ,,Ganea suspendat ,,?:rosu:
Oare acest forum nu este unul al democratiei sau poate domnisoara mai sus mentionata nu cunoaste sensul acestui cuvant ?
Am deschis acest subiect in urma anuntului de pe ONLINESPORT ,deci nu inteleg de ce nu avem voie sa discutam pe forum gestul criminal al ,,vedetei ,, Radoi ?

Jos cencuza domnilor moderatori !!!!!!!!:rosu: :rosu: :rosu: :rosu: :rosu:
Saracii Radoi si Ganea. Doi nevinovati.

Elphax
6th March 2007, 08:06
in nici un caz nu e anti steaua :D

de ajuns sa te uiti la Forum Leaders 2 minute ...

grande
5th April 2008, 11:45
O alta dovada care confirma faptul ,ca stelistii au mana libera pe aici si nu sunt sanctionati !

32337

iuli
5th April 2008, 12:28
Nu se vede nimic

grande
5th April 2008, 12:31
da clic pe poza atasata ....

iuli
5th April 2008, 12:38
Daca nu merge....

Hopshio
5th April 2008, 12:47
un merge..asa e..

Bogdy LFC
5th April 2008, 18:10
Sincer nu vad care este problema daca acest site/forum este stelist.Topicul nu-si are rostul :mask

iuli
5th April 2008, 19:18
Nici tu nu ai un rost ca mod, dar totusi, esti suportat...

Vadim
5th April 2008, 19:28
Nici tu nu ar trebui sa fii pe forum, dar totusi esti suportat...

vlad1607
5th April 2008, 19:34
auzi ma Iuli ce zice marele sef..esti tolerat asa ca nu mai ridica tonu...accepta ordinea de aici..fii sclav stelist.

iuli
5th April 2008, 20:29
Lupta steaua :happy
vadime, niciodata nu ai putut mai mult...

vlad1607
5th April 2008, 21:25
ba a putut...are aici cativa agitatori de serviciu....niste vasali...ce provoaca ieftin ca sa creasca traficul...

bada_otelul
5th April 2008, 21:26
pe ols scandalagii si instigatorii sunt privilegiati in timp ce "fraierii" care vor doar sa comunice(si mai au cate un "derapaj") sunt "tolerati":rosu::rosu::rosu:

Nightwish
5th April 2008, 21:47
Apropos de faza cu OLS - site/forum stelist, poate sa-mi spuna cineva de ce chestia asta e mai e sticky:http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=238171 ?
Eu inteleg ca e un topic important, deoarece e lansat de Diablo :D, insa nu poate posta nimeni pe el si nu mai este de actualitate.
Diablo oricum nu mai intra pe OLS, asa ca banuiesc ca la anul pe vremea asta topicul respectiv va fi bine merci acolo, oglindind situatia ( asa cum o vede Diablo ) de cu un an in urma :)

SadicuStelist
27th April 2008, 19:18
E cea mai tare poezie!!!!!!:)):))=))=))=))Bha mor de ras ar trebui sa-ti folosesti talentul in continuare!!

Rossi
28th April 2008, 03:19
E cea mai tare poezie!!!!!

alta clona