PDA

View Full Version : Pasare calatoare in divizia A



OVIDIU 62
12th May 2006, 14:56
Am avut ocazia sa vad meciul de la GALATI dintre DUNAREA si CEAHLAUL.As vrea sa spun ca echipa gazda trebuia sa castige pentru ca pe ansamblu a dominat meciul iar in min 88 au ratat in situatia de singur cu portarul.Nu cred ca cu trupa pe care o aveti ve-ti reusi sa ramaneti pe prima scena fotbalistica a tarii.

KpaC
14th May 2006, 18:24
lasa ma ovidiu ... o sa vedem la anul cand din vara echipa se va intari cu multi jucatori si daca ce spune presedintele .. adica buget de 3.5mil euro .. si transferuri in vara de 1 milion o sa fie destui bani pt o echipa competitiva pentru prima liga

OVIDIU 62
22nd August 2006, 11:41
Un prim pas l-ati facut la Galati,oricum echipa nu a jucat chiar rau pentru un oras asa de mare.

VLAD@SIN
22nd August 2006, 20:28
important ii sa nu pice anu asta! In timp o sa se construiasca o echipa competitiva shi la piatra neamt!

Hard
22nd August 2006, 21:49
Un prim pas l-ati facut la Galati,oricum echipa nu a jucat chiar rau pentru un oras asa de mare.

nu inteleg ce leg are fotbalul cu marimea orasului,ce stupizenie!:no:

OVIDIU 62
23rd August 2006, 07:55
Are legatura mare avand un numar mare de locuitori ai si taxe de incasat deci impozite multe care duc la finantarea echipei.Tu esti copil crezi ca un oras mic i-si poate permite sa sustina mult timp o echipa de fotbal care necesita bani multi?Nu cred ca ai simtit ce am simtit eu la meciul cu Iuventus de la Galati din 1987 cand poate te jucai cu biberonul.Si mai este ceva daca tu esti stelist as vrea sa te intreb cand va juca Stoia la Galati cu cine vei tine pentru ca eu sa fiu in locul lui MARIUS STAN pentru toti stelistii le-as face bilete de 500.000 de lei ca sa nu ma injure acasa degeaba.

KpaC
25th August 2006, 09:22
uitate ca sunt in europa echipe dintr`un oras de 30.000 locuitori care joaca in cupele europene .. nu conteaza marimea asa mult