PDA

View Full Version : Votati: Ultras sau Frozen?



Vadim
15th December 2003, 12:12
Ultras vs Frozen au incheiat cele 10 zile. Cine a fost mai bun? Pollul este deschis de luni ora 12:10 pm pana miercuri la ora 12:10 pm.

ady_azzuro
17th December 2003, 12:21
This poll is closed
This poll will close on 12-17-2003 at 01:12 PM.
Ultras [ 21 ] 42.86%
Frozen [ 28 ] 57.14%
Felicitari Frozen :ok:
Ai castigat lupta la 7 voturi diferenta :)

Gigel Sportul
18th December 2003, 23:11
Sa fie vorba de acelasi criteriu??

nr.zece
19th December 2003, 08:43
hai incepeti cu comentarii, gata, ati pierdut, nimic nou pentru voi, la revedere!

Ultras
22nd December 2003, 11:24
Nu puteai sa te abti! Normal ca la vot nu am avut nici o sansa si nici nu ma asteptam (prietenii stiu de ce!) Totusi, diferenta mica ar trebui sa te puna pe ganduri. Mai mult nu mai comentez. In eventualitatea ca nu ne mai "auzim" iti urez de pe acum: Sarbatori fericite si La multi ani!

Gigel Sportul
26th December 2003, 22:55
hai incepeti cu comentarii, gata, ati pierdut, nimic nou pentru voi, la revedere!

In primul rand: schimba steagul ala, ca nu te caracterizeaza. Specific tie este alb-albastru-rosu, in dungi orizontale, de sus in jos. In rest: la multi ani, poate in 2004 vei realiza ca nu criogenia salveaza Romania. All the best, indeed we will never have your voting machine!

nr.zece
27th December 2003, 09:32
eu nu am facut nici un comentariu, v-am lasat sa va lingeti ranile, dar voi complexati................
apropo, diferenta nu este deloc mica si asta doar pentru ca noi suntem antibucuresti, daca eram lingai aveati dor 4-5 voturi.
la multi ani si voua.................

Gigel Sportul
29th December 2003, 21:56
eu nu am facut nici un comentariu, v-am lasat sa va lingeti ranile, dar voi complexati................
apropo, diferenta nu este deloc mica si asta doar pentru ca noi suntem antibucuresti, daca eram lingai aveati dor 4-5 voturi.
la multi ani si voua.................

Iti faci un compliment daca ai impresia ca pe Ultras ori pe gigel_bucur i-ar fi afectat infrangerea de fatada in disputele cu tine, respectiv ady_azzuro. Se vede clar ca principiul lui Lapusneanu, dublat de cel al lui Brucan, functioneaza din plin pe acest forum. Hai, la multi ani si sarbatori fericite in continuare.

ady_azzuro
29th December 2003, 22:02
Gigel Sportul, tu postezi cam aiurea, s-au terminat acele dispute, gata, nu mai are rost sa discutam pe tema lor, nu isi mai are rostul!
Cea ce conteaza este ca ati pierdut si nimic mai mult...

nr.zece
30th December 2003, 23:04
ti-ai gasit idolii: lapusneanu si brucan, de asta esti cum esti..............

Gigel Sportul
16th January 2004, 20:16
ti-ai gasit idolii: lapusneanu si brucan, de asta esti cum esti..............

Daca ai chiar impresia ca as putea idolatriza niste personaje literare (ca, din punctul meu de vedere, brucanul tot la categoria asta se incadreaza, chiar daca din pacate pentru noi este foarte real), te inseli. Decat sa te bucuri de realizari minore si absolut subiective, care tin doar de divertisment, mai bine ai face-o pe baza rezultatelor Stiintei, cred ca merita mai mult, mai ales ca aveti sanse mari de a incurca multe socoteli ale granzilor. Ce zici, discutam dupa o eventuala calificare a voastra in Cupele Europene??

nr.zece
17th January 2004, 09:34
nu prea este de discutat anul asta nici de pe locul 3 nu mergem sigur in uefa.