PDA

View Full Version : Razbunare. Au luat-o cu 4-0



nassolul
11th May 2006, 00:04
Sevilia a razbunat Romania. Inca un motiv sa ne para rau. Steaua a fost eliminata de o echipa de doi bani.

Bucurie si tristete in acelasi timp in aceasta seara.

Cristy
11th May 2006, 00:09
sa iesim in stradaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a

FcPoliFan
11th May 2006, 00:12
Daca pasiunea si determinarea valoreaza atat pentru tine, e usor de inteles de ce steaua a fost eliminata.

Sevilla au fost mai buni, iar Mbrough n-au avut acelasi noroc/aceeasi eficienta ca in alte dati. Oricum, fotbal frumos si un super Maresca. Tot italienii fac legea :)

realmadrid.com
11th May 2006, 00:15
Sevilia a razbunat Romania. Inca un motiv sa ne para rau. Steaua a fost eliminata de o echipa de doi bani.

Bucurie si tristete in acelasi timp in aceasta seara.


Si daca Steaua a fost eliminata de o echipa de 2 bani, Steaua la ce valoare se ridica :happy . Boro n-a primit un penalty la scorul de 1-0 pt Sevilla, altfel se juca la 1-1.

Kod
11th May 2006, 00:28
Din pacate nu am vazut decat prima repriza, iar pe a doua din momentul in care Sevilla si-a marit avantajul. Impresia cu care am ramas este ca Sevilla a castigat pe merit finala, a facut un joc superb, si ne-a aratat pe final ca avantajul se poate pastra mai bine atacand decat aparandu-te cu toata echipa.

Imi pare extrem de rau ca nu a fost Steaua in locul lui Boro in seara asta :(

Rossi
11th May 2006, 00:40
Sevilia a razbunat Romania. Inca un motiv sa ne para rau. Steaua a fost eliminata de o echipa de doi bani.

Bucurie si tristete in acelasi timp in aceasta seara.

ce vorbesti mah tu ?

tie ti-ar sta bine in culoarea pamantului

Romania a sarbatorit infrangerea stelei si a chefuit 3 zile si 3 nopti

Dupa cum spui si tu steluta ta a fost eliminata de o echipa de 2 bani ... daca era valoare nu ii elimina Boro :happy

steaua e mai puscarie decat puscaria numita Boro

raja_bell
11th May 2006, 00:44
muhahahahahaha!
vai ce griji ne poarta astia care vopsesc masini! :D :D :D
pai daca steaua, semifinalista cupei uefa, e puscarie, cum naiba o fi dinamo, echipa eliminata cu 4 luni inaintea stelei? ;)

nassolul
11th May 2006, 00:47
Nu sunt suporter Steaua.
Din pacate am fost admirator Steaua in meciul de la Boro. Si din aceasta cauza nu am putut dormi toata noaptea. Regret acum deoarece Steaua m-a facut sa retraiesc sentimentele pe care le-am avut la meciul Romaniei cu Danemarca.

Rossi
11th May 2006, 00:47
pai daca steaua e puscarie, cum naiba o fi dinamo

Steaua-Dinamo 2-2
Dinamo-Steaua 1-1

R: la fel de puscarie ca si voi

apparte
11th May 2006, 00:49
Am mutat acest topic la UEFA pt ca aici ii este locul! Daca doriti,poate fi mutat si la extern,dar nu-si avea locul pe intern!
P.S Nici nu m-am uitat la meci, am preferat meciul de hochei Rusia-Slovacia!

Cristy
11th May 2006, 00:53
muhahahahahaha!
vai ce griji ne poarta astia care vopsesc masini! :D :D :D
pai daca steaua, semifinalista cupei uefa, e puscarie, cum naiba o fi dinamo, echipa eliminata cu 4 luni inaintea stelei? ;)

pai voi ce i-ati facut lu carlos :D?

raja_bell
11th May 2006, 00:54
ahahahah!
ros-albule, hai ca am si eu o comparatie:
steaua = semifinale
dinamo = ahhh ... nu stiu exact, dar eliminata cu 4 luni inaintea stelei!

:D :D :D
esta es la diferencia! hihi!

raja_bell
11th May 2006, 00:55
cristy, iar esti cu unghiuta la jugulara? :D :D :D
zi mah, vrei un fular? hai ca pari amarat si m-am gandit sa-ti fac un cadou! :ok:

Cristy
11th May 2006, 00:58
ce fular ma, cu clona ? pai ce sa fac cu el ? sa-mi sterg adidasi? :happy

apropo de moderatori, cine mai lipseste ? jesse james si steaua mania si e complet :happy

raja_bell
11th May 2006, 01:09
care adidasi mah? :D :D :D :D
din aia iti iau numai daca esti cuminte! :ok:

Rossi
11th May 2006, 01:23
ce fular ma, cu clona ? pai ce sa fac cu el ? sa-mi sterg adidasi? :happy

apropo de moderatori, cine mai lipseste ? jesse james si steaua mania si e complet :happy

l-ai uitat pe Paul

Cristy
11th May 2006, 01:24
aoleu catalane da tot ce posteaza el nu e offtopic ? pffff
misto glumele tale, faza e ca nici tu nu razi =))

Cristy
11th May 2006, 01:25
l-ai uitat pe Paul

el a fost si a dat-o in bara, era culmea sa fie si el si appare, dar in curan vor fi jesse james si steaua maniac :o:

remy
11th May 2006, 02:49
ahahahah!
ros-albule, hai ca am si eu o comparatie:
steaua = semifinale
dinamo = ahhh ... nu stiu exact, dar eliminata cu 4 luni inaintea stelei!

SI NU S-A FACUT DE RAS IN TOATA EUROPA, CU O ECHIPA SPULBERATA CU ... 4-0 (!!!), SCOR UNIC IN FINALELE CUPEI UEFA.
CEL PUTIN DINAMO I-A SPULBERAT PE EVERTON (CEVA MAI VALOROASA CA 'BORO) CU ACEEASI DIFERENTA CU CAT A CASTIGAT SEVILLA ASEARA, NUMAI CA A FOST 5-1.
UNDE MAI PUI CA DINAMO A BATUT CASTIGATOAREA CUPEI UEFA, TSKA MOSCOVA.
Dar jocul rezultatelor si un arbitru nenorocit, care putea sa acorde golul extraordinar dat de Chihaia, a facut ca Dinamo doar sa-si indeplineasca obiectivul: intrarea in Grupele UEFA, care e o competitie de mana a doua !
DOAR NU ATI FOST IN SEMIFINALELE CH. LEAGUE, STELISTI, SI LASATI-O MOALE CU PLACA ASTA CA ATI JUCAT O SEMIFINALA, UNDE V-ATI ARATAT IMPOTENTA IN FATA LUMII INTREGI.
PANA IN SEMIFINALA ATI ELIMINAT ECHIPE "PUSCARIE", ASA CA NU PREA AVETI CU CE VA LAUDA, MACAR CU NUMELE ELIMINATE DE RAPID !!! :headbang:

raja_bell
11th May 2006, 03:52
cristy:

aoleu catalane da tot ce posteaza el nu e offtopic ? pffff
smiorc, smiorc! hai, nu mai plange! :happy :happy

remy:

bla bla
:happy :happy :happy
cutu, retine: steaua semifinale! dinamo niste anonimi pierduti in spatiu! asta e tot ce conteaza! restul e aberatie specifica tie! :D :D

aetius
11th May 2006, 08:30
dragi fani , rapid, steaua, dinamo ...
aseara am vazut o finala de cupa uefa fara nume mari, dar cu multa daruire in teren. nu am vazut retrageri strategice pe linia de 16 , nici iures ca la plevna dar parca ei jucau altceva decat se joaca in mod obisnuit in romania.
e o minune ca practicand un fotbal aproape modest am devenit nr1 la coeficientii pe anul asta. poate de la anul se va juca si altceva decat sorinnaccio or olaroiu blues. noi fanii trebuie sa fortam echipele sa joace fotbal nu doar sa-l mimeze sau si mai rau sa il dea in portii de 5 min pe repriza.

Seahawk
11th May 2006, 08:43
Aetius lasa-ne. Daca au jucat mediocru si au castigat cu 3-0 sau 2-0 cu echipe ca Hamburg, Betis... atunci ce sa mai spunem de restul?

Asa suntem noi romani...niciodata nu e bine, niciodata nu suntem multumiti cu ce avem...
Steaua a facut o mare performanta ca a ajuns in semifinale, la fel ca si Rapid. Si la anul o sa avem sigur o echipa in Champions League. Fotbalul romanesc este in crestere, din cauza ca numai pleaca jucatorii. Oierul, idiotul, oligofrenul de Gigi Becali, asa cum este el descris mai de toata lumea... e unul din principalii "vinovati" pentru ascensiunea fotbalului. El, ceilalti investitori si implicit terminarea blaturilor pentru ca, in sfarsit dupa multi ani avem si noi un campionat curat, si cu o miza. Campionat in care, cu 4 etape inainte de final, o echipa ca Sportul, care a pierdut 2 garnituri de jucatori aproape in ultimii ani, plus antrenorul ... sa fie pe primul loc.
Si mai spuneti ca avem echipe mediocre? People, wake UP! N-avem inca fata de Arsenal, Barcelona, sau Milan...cei drept. Dar nici Polonia Varsovia, 17 Nentori sau KR Reyjkjavik nu ne mai sperie. Sampdoria sau Hamburg SV nici atat...

remy
11th May 2006, 13:47
Steaua, Barcelona Estului ... Irakului ? :o:
Nu. Echipa Patruladoi se numeste, sau nula-nula !
:happy :jerk:
Sau visati frumos Supercupa cu Barcelona ? Ce cosmaruri aveti saptamanile astea, cu vise spulberate de preamarire !
Ce rusine sa patiti mai ales dupa rezultatul asta 'Boro-Sevilla 0-4, care a aratat valoarea de echipa de esalonul 3 a Stelutei, invinsa de o echipa spulberata in finala, cu un scor nemaiintalnit.
Asta e rezultat si mai rusinos decat 'Boro-Steaua, 4-2, pt. ca adevereste "umflarea cu pompa a Stelutei ... cazatoare."
VISATI URAT IN CONTINUARE, CA STEAUA E DE CACAO PE TOATE PLANURILE.
PE CAND VA VEDEM IN C, PT. CA SE APROPIE FISCUL, CU DATORIA DE 14 MILIOANE, AM AUZIT ?
BODULE, NU TE LASA, N-O MAI VREM PE STEAUA IN A !

Triphat
11th May 2006, 13:52
remy.... ce legatura are Steaua cu finala de ieri ? Steaua a jucat ?

ps. si nu mai posta aceleasi lucruri pe mai multe threaduri.

raja_bell
11th May 2006, 13:58
mai triphat, ce naiba, nu te-ai prins ca vorbesti cu o franzela? :D
e si vina voastra, a moderatorilor! specimene ca joli coeur asta ar trebui puse la punct! daca nu sunt in stare sa inteleaga, atunci valea!

mblue
11th May 2006, 14:14
chiar asa remy, nu vad legatura. as putea sa fac alta legatura dar nu are rost.
sevilla si-a facut bine temele, stia din timp ca mc claren va pun accent pe atac in ultimele minute. oricum daca boro egala nu ii vedeam cu ochi buni pe spanioli. oricum finala mi-a placut.

mblue
11th May 2006, 14:27
totusi ce vine are boro ca steaua s-a invins singura, si ce merit are rapid dinamo craiova pt ca steaua nu a ajuns acolo, nici una! te bucurri de necazul altuia, nu inteleg chestia asta, nu duce la nici un progres, in loc sa luam exemplu bun si sa incercam sa ajungem si noi acolo, ne improscam unul pe altul cu noroi. frumoasa tara , pacat ca e locuita

gheorghe
11th May 2006, 16:26
Va dati seama daca ajungea steaua in finala?:evil: Dezastru...:rosu: O lua la namol de la 6 goluri in sus:ciocan:

mblue
11th May 2006, 16:31
si cu ce te incalzea asta, poli - steaua 0 -0 , nu inteleg cu ce te incalzeste ca steaua o musca in finala. dupa logica cu capra vecinului, cel mai bine ar fi sa fie eliminate fiecare echipa romaneasca in primele tururi in care participa. halal popor

luctoronto
11th May 2006, 16:35
Toata lumea vede in majoritatea finalelor jocuri inchise si un 1-0 rezulatat din prea multa tensiune in teren. de aceasta data a fost cu totul altfel,un joc deschis, spectaculos presarat cu multe momente de suspans care ar fi putut duce la un alt rezultat.Felicitari ambelor echipe si incheind cu regret ca nu a fost Steaua in locul lui Boro citez din articolul din Onlinesport "ce faci cu Boro cand ai 2-0 ,simplu le mai doua" - genial.
:ok:

B0gdaaaN
11th May 2006, 16:53
nu a fost nici o razbunare...mai pe scurt...SEVILLA a jucat fotbal...bravo lor...asta da mentalitate de invingatori

Aurel.D
11th May 2006, 17:08
Steaua-Dinamo 2-2
Dinamo-Steaua 1-1

R: la fel de puscarie ca si voi

:D Mai pune si Supercupa: Steaua-Dinamo 2-3!/hello

SAMM
11th May 2006, 17:29
Noi am fost acolo, si anul asta si anul trecut

Altii se uita la TV si sparg seminte, in speta jucatorii de la dinamo, aek, rapid (pana anul asta, le-am aratat insa repede unde le e locul)

Pacat ca am avut un antrenor sinucigas la boro ca altfel ar fi fost cea mai mare bucurie pe strazi din 94 pana azi.

FORZZA STEAUA ! ! !
oli esti praf

tutye
11th May 2006, 17:52
Sevilia a razbunat Romania. Inca un motiv sa ne para rau. Steaua a fost eliminata de o echipa de doi bani.

Bucurie si tristete in acelasi timp in aceasta seara.


ce vorbesti tu mah??? Aia de la boro au jucat ca niste Gaini...Au valoare de gaini.....gura mica ratustelor...ca gainele alea au eliminat steaua......ia zi cum fac ratustele?????Forza Otelul!!!!

bon jovi
11th May 2006, 18:16
BORO a borat.
DUMNEZEU a facut totusi Dreptate!
Pacat de neputinta lui OLi, si a stelistilor.
Boro astia nu meritau, never.
BIG MAC sa prajit prea tare.
ACUMA CLUJUL AMENINTA STEAUA. TOTI VOR SA BATA STEAUA de parca ar lua CUPA CAMPIONILOR. NISTE LOOSERI. SE BUCURA DE PARCA AR CASTIGA CAMPIONATU MONDIAL. Amaratii de clujeni incep cu declaratiile. HAI U.CLUJ. HUO CFR!!!!!!!!!

bon jovi
11th May 2006, 18:24
Prima Echipa Romaneasca Calificata in semifinale UEFA a fost Universitatea Craiova a lui Balaci, Cartu, Ungureanu, Tilihoi, Camataru, Crisan, Balaci, etc.
Apoi a venit randul lui DINAMO cara a spart pe HAMBURGER S.V. cu 3-0 acasa.DInamo in Cupa Campionilor Europeni.
Apoi a venit Randul STELEI care s/a calificat in FINALA CUPEI CAMPIONILOR EUROPENI unde se stie nu sau lasat si Dukadam a parat 4 penaltiuri.
Apoi Steaua a luat SUPERCUPA EUROPEI si ia batut pe DINAMO KIEV cu 1 0.
Apoi a jucat Finala CUPEI INTERCONTINENTALE dar RIVER PLATE a depasito cu 1 0. Apoi iar s-a calificat in semifinala, si chiar in FINALA CUPEI CAMPIONILOR unde la fel ca BORO, a luat bataie cu 4 0 de la MILAN.
DECI Pustii care astazi nu stiu SA CITEASCA putin istoria pe scurt a echipelor romanesti care au trecut de turul III al cupelor europene. Anul trecut Steaua a scos romanii in strada. Anul acesta Steaua a ajuns in Semifinale cand se joaca un fotbal mai agresiv, mai greu, mai dificil. Rapid doar sferturi, dar felicitari. GREII FOTBALULUI NE/au furat si au pus cele 2 echipe sa se bata intre ele altfel cine stie? Asta sa citeasca toti cainii dinamovisti, toti pustii care habar nau. Unii vb sa nu adoarma.

titzu
11th May 2006, 19:58
daca la meciu lui boro cu elvetienii olaroiu nu a avut timp sa se uite fiind plecat in delegatie la sevilia sper ca macar aseara si-a facut timp sa vada putin cum se face. sevilia a jucat exact cum trebuia sa joace si steaua. Sa vazut clar ca macaroana ala nu e deloc periculos daca e tinut undeva la mijlocul terenului. si cand te gandesti va bivolul de mm ii acuza pe fc arges ca au bagat autobaza in poarta.

Gigel Sportul
11th May 2006, 20:26
"Razbunare. Au luat-o cu 4-0 "

Este un fel de rasul-plansul. Adica ne-au eliminat niste gioarse, pe cat este un motiv de bucurie, acest rezultat ma enerveaza. Pentru ca daca ne-au scos niste verze, inseamna ca noi am fost mai verze ca ei. Dar englezii au si ei un campionat puternic, cu patru echipe in UCL si trei in UEFA, cat timp noi ne laudam ca dupa 28 de ani avem in sfarsit un campionat echilibrat, in care se bat la titlu patru echipe, cu sanse egale. Ma rog, vorba vine echilibrat, daca ne uitam mai jos de locul 13.

Si cheia cu englezii nu era "autobaza" lui Cartu, asta o face si Oli si degeaba, un prssing agresiv in jumatatea engleza, la 2-0, ar fi ajutat Steaua sa mai marcheze, retragerea este o tactica falimentara. Dar pentru a face un pressing ucigator contra unei echipe engleze ai nevoie de conditie fizica si nervi de otel, lucruri care, no offence, la Steaua cam lipsesc.

Cunosc foarte bine istoria participarilor in fazele superioare ale Cupelor Europene. Si vin cu o completare: prima echipa calificata in sferturile de finala ale Cupei Oraselor Targuri ('68 daca nu ma inseala memoria) a fost Dinamo Bacau.

remy
12th May 2006, 00:45
totusi ce vine are boro ca steaua s-a invins singura, si ce merit are rapid dinamo craiova pt ca steaua nu a ajuns acolo, nici una! te bucurri de necazul altuia, nu inteleg chestia asta, nu duce la nici un progres, in loc sa luam exemplu bun si sa incercam sa ajungem si noi acolo, ne improscam unul pe altul cu noroi. frumoasa tara , pacat ca e locuita
Omule, nu stii cat ne-au stresat fanaticii stelisti (si erau foarte multi, dar s-au cam ascuns, saracii) timp de cateva luni, care erau aroganti si vorbeau numai cu nasul pe sus, crezandu-se Dumnezei, multi chiar injurand daca ziceai ceva rau de Steaua.
Pai, tu nu stii ce ura aveau ei pt. restul suporterilor care aveau curajul sa spuna ca Steaua e o echipa "umflata cu pompa", recunoscuta chiar de Radoi.
Ei, uite acum se intoarce roata la 180 de grade, si avem si noi dreptul sa-i mai temperam, si sa facem misto de prostia unora care credeau in vorbele "maimutelor curentate" JIJI si MEME, care se credeau stapanii universului.
Ei n-au jignit restul romanilor, si inca ordinar ?
Si, vedeti, ca nici Dumnezeu nu i-a ajutat, cu toate slujbele de sfintire, bisericile sau vizitele la Muntele Athos.
Asta se intampla doar unor farisei, care se dau ultra-religiosi.
JIJI chiar s-a substituit lui Dumnezeu, ceea ce e foarte grav.
Oricum, ca sa fim on-topic, n-a fost nici o razbunare a Sevilliei, ci ne-a aratat ca Steaua a fost o echipa jalnica, impotenta, "umflata cu pompa" de cioban si maimuta sa. Odata ce aveau 3-0 si, intr-o ora au mai primit 4 (!!!) goluri, ca in Divizia D, de la o echipa care a fost bataia de joc al unei echipe care foarte-foarte rar a castigat cu asemenea scor de 4-0, e clar ca Steaua e o echipa "puscarie", nu Rosenborg si 'Boro.
N-aveti de ce sa negati asta, ca Steaua, de 2 saptamani a aratat tuturor ca e o echipa mica de tot, mai bine nu se prezentau la joc.

APercele79
12th May 2006, 01:26
Pacat ca am avut un antrenor sinucigas la boro

se pare ca boala de sinucidere e contagioasa
au inceput si jucatorii sa o dea in deastea...

Kod
12th May 2006, 01:43
Oricum, ca sa fim on-topic, n-a fost nici o razbunare a Sevilliei, ci ne-a aratat ca Steaua a fost o echipa jalnica, impotenta, "umflata cu pompa" de cioban si maimuta sa.

Pe fiecare thread vii si ne servesti aceeasi placa. Fii si tu mai inventiv, gaseste argumente noi, sau macar inventeaza-le daca nu exista.

Eu personal m-am saturat....nu-ti e putin jena ? Vii si jignesti in permanenta... ("maimuta", impotenta") ... oare alipirea acestor 2 cuvinte ti se potriveste ???

Mi-e si jena sa-ti mai raspund la unele posturi, pentru ca ai aproape dublul varstei mele si se pare ca nu ai invatat pana acum sa respecti performantele unei echipe romanesti. Nu-ti cere nimeni sa lauzi Steaua, dar macar abtine-te in a debita aberatii.

luctoronto
12th May 2006, 04:27
ai dreptate Kod remy asta are o problema impotenta,dar a lui nu a Echipei STEAUA,am facut un calcul personajul are mai mult de 11 mesaje per zi ,si evident ori nu are altceva de facut sau ura din mesajele sunt singura sa refulare a unui mare complex de inferioritate pe care il are, asa ca ignore e ceea ce trebuie sa-i facem.
Pe suporterii dinamovisti ii invitam la vopsit masini,e kool acum.:ok:

mblue
12th May 2006, 10:33
Omule, nu stii cat ne-au stresat fanaticii stelisti (si erau foarte multi, dar s-au cam ascuns, saracii) timp de cateva luni, care erau aroganti si vorbeau numai cu nasul pe sus, crezandu-se Dumnezei, multi chiar injurand daca ziceai ceva rau de Steaua.
Pai, tu nu stii ce ura aveau ei pt. restul suporterilor care aveau curajul sa spuna ca Steaua e o echipa "umflata cu pompa", recunoscuta chiar de Radoi.
Ei, uite acum se intoarce roata la 180 de grade, si avem si noi dreptul sa-i mai temperam, si sa facem misto de prostia unora care credeau in vorbele "maimutelor curentate" JIJI si MEME, care se credeau stapanii universului.
Ei n-au jignit restul romanilor, si inca ordinar ?
Si, vedeti, ca nici Dumnezeu nu i-a ajutat, cu toate slujbele de sfintire, bisericile sau vizitele la Muntele Athos.
Asta se intampla doar unor farisei, care se dau ultra-religiosi.
JIJI chiar s-a substituit lui Dumnezeu, ceea ce e foarte grav.
Oricum, ca sa fim on-topic, n-a fost nici o razbunare a Sevilliei, ci ne-a aratat ca Steaua a fost o echipa jalnica, impotenta, "umflata cu pompa" de cioban si maimuta sa. Odata ce aveau 3-0 si, intr-o ora au mai primit 4 (!!!) goluri, ca in Divizia D, de la o echipa care a fost bataia de joc al unei echipe care foarte-foarte rar a castigat cu asemenea scor de 4-0, e clar ca Steaua e o echipa "puscarie", nu Rosenborg si 'Boro.
N-aveti de ce sa negati asta, ca Steaua, de 2 saptamani a aratat tuturor ca e o echipa mica de tot, mai bine nu se prezentau la joc.
esti dus cu pluta rau de tot, ajung 2 echipe in sferturile de finala a cupei uefa dupa o lunga perioada de timp si cum sa nu se faca tam tam , avem o echipa in semifinalel cupei uefa , cum sa nu se faca tam tam. echipa a ajuns aici datorita jucatoriilor stelei si a conducerii ca a putut asigura conditile necesare marii performante. acum ce dracu vrei sa ne fie rusine ca am ajuns aici. e adevarat ca gigi e un personaj penibil ca face foarte mult rau prin prezentele sale la tv, e adevarat ca mm stoica e un papagal dar echipa a mers foarte bine in cupa uefa. nu conteaza ce fel de echipe a intalnit steaua in actuala campanie a cupei uefa, franta a castigat cupa mondiala fara a intalni un adversar puternic pana in sferturi. in sferturi a castigat la penalty in fata italiei, in semifinale a castigat cu ajutorul arbitrului (in fazele premergatoare golurilor a fost faul in atac super evident), korea a ajuns in semifinalele cm cu ajutorul arbitrilor, grecia a castigat ce de fotbal jucand urat si f urat dar totusi suporterii acelor echipe se mandresc cu ei. esti penibil rau de tot. de ce nu zici si tu ca borcea ca i se facuse rau sa vada in fiecare joi ca echipa lui e luata la misto. steaua a gresit in returul cu boro , dar acea repriza blestemata nu poate sterge cu buretele parcursul de pana atunci. Felicitari Steaua , Felicitari Rapid, sper pt binele fotbalului romanesc ca si celelalte echipe(inclusiv Dinamo) sa aibe asemenea parcursuri in cupele europene in viitorul apropiat.

mblue
12th May 2006, 11:55
BORO a borat.
DUMNEZEU a facut totusi Dreptate!
Pacat de neputinta lui OLi, si a stelistilor.
Boro astia nu meritau, never.
BIG MAC sa prajit prea tare.
ACUMA CLUJUL AMENINTA STEAUA. TOTI VOR SA BATA STEAUA de parca ar lua CUPA CAMPIONILOR. NISTE LOOSERI. SE BUCURA DE PARCA AR CASTIGA CAMPIONATU MONDIAL. Amaratii de clujeni incep cu declaratiile. HAI U.CLUJ. HUO CFR!!!!!!!!!
nu are voie cfr-ul sa bata steaua, steaua vrea sa fie primita cu flori peste tot. oricum nu inteleg ce vina are cfr-ul ca nu a promovat u cluj. in fine, baietii din cartier asa zisi ultras , ce sa vb cu ei.

Triphat
12th May 2006, 11:59
mblue, o sa te obijnuiesti cu remy. El e pur anti-Steaua...o sa vorbeasca de rau tot timpul, idiferent de situatie.

mblue
12th May 2006, 12:01
mblue, o sa te obijnuiesti cu remy. El e pur anti-Steaua...o sa vorbeasca de rau tot timpul, idiferent de situatie.
stiu ca e anti steaua dar nu am mai rezistat, de mult am vrut sa ii raspund,dar m-am abtinut. acum a umplut paharul si nu am mai rezistat. din pacate sunt multi ca remy care au de grija sa moara capra vecinului.

One-Man Show
12th May 2006, 12:03
Sevilia a razbunat Romania. Inca un motiv sa ne para rau. Steaua a fost eliminata de o echipa de doi bani.

Bucurie si tristete in acelasi timp in aceasta seara.

Asta nu este razbunare ! Razbunare ar fi in mom cand am pica cu ei inca o data shi le-am scoate fotbalul din cap. ;)

Universal
12th May 2006, 12:29
Hai Boro :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))) Rusine tuturor !

Mai bine: Hai Romania!

biku4steaua
12th May 2006, 16:20
care adidasi mah? :D :D :D :D
din aia iti iau numai daca esti cuminte! :ok:



looooooooooool !! gg 1- 0 ptr arruabarrena/hello

tutye
12th May 2006, 17:11
FORZA OTELUL!!! iar voin Stelistilor..ducetiva cu steaua.

Triphat
12th May 2006, 17:18
FORZA OTELUL!!! iar voin Stelistilor..ducetiva cu steaua.

stai rau cu capu ?

Gigel Sportul
12th May 2006, 17:35
Pe fiecare thread vii si ne servesti aceeasi placa. Fii si tu mai inventiv, gaseste argumente noi, sau macar inventeaza-le daca nu exista.

Eu personal m-am saturat....nu-ti e putin jena ? Vii si jignesti in permanenta... ("maimuta", impotenta") ... oare alipirea acestor 2 cuvinte ti se potriveste ???

Mi-e si jena sa-ti mai raspund la unele posturi, pentru ca ai aproape dublul varstei mele si se pare ca nu ai invatat pana acum sa respecti performantele unei echipe romanesti. Nu-ti cere nimeni sa lauzi Steaua, dar macar abtine-te in a debita aberatii.
Si chiar daca nu iti place, trebuie sa recunosti ca acest cliseu are un mare sambure de adevar. Potenta jucatorilor stelisti se masoara in numarul geamurilor sparte cu pumnul, iar o comparatie intre MM si maimutze jigneste tot ordinul primatelor.

Universal
12th May 2006, 17:41
Sunt puternici :) de sparg geamuri...

Kod
12th May 2006, 19:07
Si chiar daca nu iti place, trebuie sa recunosti ca acest cliseu are un mare sambure de adevar. Potenta jucatorilor stelisti se masoara in numarul geamurilor sparte cu pumnul, iar o comparatie intre MM si maimutze jigneste tot ordinul primatelor.

Dar o comparatie intre tine si Remy pe cine jigneste ?

Diodude
12th May 2006, 23:12
Razbunare???Nu e bun titlul.Dimpotriva,pentru steaua e cum nu se poate mai rau ca sa terminat 4-0 ptr. sevilla.in felul asta isi da seama si goian de valoarea sa ca jucator,ca incepuse sa se creada Hyppia.Aici se vede adevarata valoare a echipei steaua,care nu le mai ajungea nimeni la nas acum vreo luna.saracii eu nu au realizat ca atunci cand ai un jucator de valoarea lui petre marin ca TITULAR!!!! intr-o echipa nu poti fi decat de ras.au fugit vai mama lor dupa cupa uefa si campionat si sa vezi cum raman fara nimic la sfarsitul anului.

tu26dor
13th May 2006, 15:41
ce vorbesti mah tu ?

tie ti-ar sta bine in culoarea pamantului

Romania a sarbatorit infrangerea stelei si a chefuit 3 zile si 3 nopti

Dupa cum spui si tu steluta ta a fost eliminata de o echipa de 2 bani ... daca era valoare nu ii elimina Boro :happy

steaua e mai puscarie decat puscaria numita Boro

inca unul care s-a trezit sa aduca injurii... of... nu va mai terminati odata? sau tu abia te-ai trezit dupa ce ai sarbatorit eliminarea stelei???
bucura-te frate cand castiga dinamo... daca te numeste "caine"

luctoronto
14th May 2006, 00:27
Razbunare???Nu e bun titlul.Dimpotriva,pentru steaua e cum nu se poate mai rau ca sa terminat 4-0 ptr. sevilla.in felul asta isi da seama si goian de valoarea sa ca jucator,ca incepuse sa se creada Hyppia.Aici se vede adevarata valoare a echipei steaua,care nu le mai ajungea nimeni la nas acum vreo luna.saracii eu nu au realizat ca atunci cand ai un jucator de valoarea lui petre marin ca TITULAR!!!! intr-o echipa nu poti fi decat de ras.au fugit vai mama lor dupa cupa uefa si campionat si sa vezi cum raman fara nimic la sfarsitul anului.
nu mai puteti de problemele altora dar voi tocmai ati spus adio Campionatului,la revedere militenilor vb la anul,daca nu ajungeti la matineu ca si Craiova U.Mai sunt cateva si orice e posibil intre Steaua, rapid si felicitari Sportul(echipa mica dar cu tupeu-bravo lor) .Cel mai bun sa castige campionatul.Nu va mai luati de altii mai bine faceti curatenie in curtea voastra ca aveti totul in afara de performante si asta nu e vina nimanui, just an idea.:)

remy
26th November 2006, 02:14
CE-AS RADE SA PICE STEAUA CU SEVILLA, SA FIE ELIMINATA (SPULBERATA) DE O ALTA FINALISTA DE ANUL TRECUT !
Parca vad acelasi scor ca si cu 'Boro, o echipa de doi bani ! Ce sa mai zic de Steaua, echipa de 1 ban, daca a fost eliminata de o echipa invinsa cu ... 4-0 !!!
Doar asa vedem "valoarea" mult-trambitata a Stelei !

YoYoyOi
26th November 2006, 02:19
:sleep: :sleep:
ceva nou?:cool: