PDA

View Full Version : Revin Lungu si Pascovici de la echipa a II a? Ce sa intelegem de aici?



ady51a
10th May 2006, 11:18
Pascovici s-a antranat ieri cu echipa iar Lungu se va alatura astazi lotului.
Ce parere aveti despre trimiterea celor 2 la echipa a II a si reprimirea lor dupa doar 2 etape in care echipa a obtinut rezultate foarte bune (4-0 cu National la Constanta si 0-0 in Giulesti)

b3bito
10th May 2006, 13:28
mai bine ar ramane aici,nu s`a facut simtita lipsa lor,ba din contra cei care iau inlocuit iau inlocuit foarte bine...sa ramana la echipa a2a,sau nu au valoare? :P

haihui
10th May 2006, 14:07
ce sa intelegem de aici??

hmm, ca o sa pierdem cu poli? ca vukotic va pleca la vara? ambele?

Napoletan
10th May 2006, 15:41
Intelegeti ce vreti si ce puteti!

ady51a
10th May 2006, 17:59
ce sa intelegem de aici??

hmm, ca o sa pierdem cu poli? ca vukotic va pleca la vara? ambele?
Haihui ai ceva imformatii din interior? :evil:

Klingon
10th May 2006, 19:22
Nu inteleg de ce nu poate pleca Vukotic si fara sa pierdem cu Poli. O fi vreo clauza in contract ca ramane daca duce echipa in Intertoto?

Bineinteles, nu ma asteptam ca extraordinarii jucatori ai Farului sa vrea in Intertoto, adica sa n-aiba vacanta de vara. Pai se poate una ca asta? Dupa ce ne-a stricat asta orarul zilnic la bar, ne mai strica si vacanta? Plus ca noi vrem direct UEFA, acum ca avem si bani, de la Gigi, fara stirea patronului.

Sa vina, de exemplu, Hizo! Este fresh, abia concediat de marea echipa din Targu Jiu, deci tocmai bun de Farul. Sau Cartu, alt invingator trimis la seminte. Daca vine asta putem vinde toti atacantii, ca nu mai au loc in echipa. Dar favoritul meu este Florin Marin, clovnul care a aflat ca va pleca de la Dinamo inca inainte sa vina.

haihui
10th May 2006, 21:07
ady, nici o informatie. doar barfe, zvonuri, susanele...

[Bineinteles, nu ma asteptam ca extraordinarii jucatori ai Farului sa vrea in Intertoto, adica sa n-aiba vacanta de vara.] cineva a strigat bingo!

ady51a
10th May 2006, 22:12
Pai ne mai astaptam la ceva informatii in premiera dupa ce ne-ai dat vestea cu Momcilo. Parca tchibos zicea ca stam cu ochii pe tine ca pe butelie.

dorryn
11th May 2006, 04:29
avem destui tineri care sa-i inlocuiasca..ati vazut pacuraru,soare.. incredibil ..ca sa nu mai zic de voiculet care a confirmat deja..e un jucator de mare perspectiva.Deci inca o greseala a conducerii.Si nu va mai luati de Vukotici pt ca daca ar juca titulari cu ei i-ar sari in cap "vedetele" si tine`te bine ..sa vedeti atunci scoruri de maidan ce luam gen national-farul.In giulesti mi-a placut f mult cum s-au miscat astia mai mici iar daca avea curajul sa-l tina pe tusa pe gurita si sa joace cu apostul puteam chiar castiga cu ceva noroc.Dar aici e clar ceva necurat..nu se poate sa sacrifici un antrenor foarte bun ca grig pt niste tentative de jucatori care fix cand ai mai mare nevoie sa joace joaca la trecerea timpului.De ce permite conducerea acest lucru? Pt ca nu le pasa.De ce au fost reprimiti lungu si pascovici in lot?Pt ca a fost un foc de paie treaba cu amenzile si cu "scandalul" care l-au facut jucatorilor.A fost doar pt presa.Acum ca a trecut,"toate bune si frumoase".Chiar asa de "bune si frumoase"sunt lucrurile aici dupa ce am ratat al 2-lea an consecutiv obiectivul?obiectivul ala de locrile 1-2 sau cupa romaniei.Eu nu pot sa uit asa usor si sunt convins ca nu numai eu.Dar ei ..domnii din conducere sunt multumiti se pare...Asta e,pana nu se schimba ceva sus aici v-as sfatui sa nu mai visam ..ca doare..

Klingon
11th May 2006, 05:20
Da, chestia asta cu obiectivele de sezon e suspecta. Le fixam, le ratam, facem circ dar masuri nu luam. Acum de ce-o mai fi vorbit de Intertoto daca in doua etape a renuntat si la el, cu noul obiectiv de a-l schimba pe Vukotic? Nu era mai simplu sa-i zica dupa semifinala ca a ratat obiectivul, asa ca... la revedere? Ciudata strategie, ca sa folosesc un eufemism.

ULTRAS-CT
11th May 2006, 22:37
chestia cu trimisul la echipa a2a shi amenzile de 2000euro a fost mai mult de ochii lumii ... acum ca lucrurile s-au linistit .. amenzile au fost anulate si jucatorii sunt reprimitzi la prima echipa ... vetzi vedea cu jucatorii astia Farul iar va juca slab , parerea mea , sper sa ma inshel

ady51a
11th May 2006, 23:58
Se pare ca Lungu mai ramane inca la echipa a doua. Pt meciul cu Poli revine doar Pascovici care a avut o discutie cu conducerea si a cerut clementa si sa i se mai dea o sansa.

b3bito
12th May 2006, 14:33
si astia asa de usor au renuntat pe pedeapsa...