PDA

View Full Version : V-a ramas mancarea in gat in timp ce va uitati la Boro-Steaua?



Vraciul
10th May 2006, 07:15
am vrut sa gasesc un nume care sa aiba legatura si cu sportul. :evil:
nu vreau sa fiu acuzat de rea credinta, dar cam asa suna multe threaduri de pe aici. foarte multa dezorganizare, foarte multe threaduri deschise aiurea, cu acceptul moderatorilor.
cu al meu face-ti ce vreti. :happy

Ballack_29
10th May 2006, 08:07
da` de acord cu tine :p ...vrei sa deschid si eu unul gen "cum credeti ca va fi vremea la Bacau-Sportul?" :happy

Vraciul
10th May 2006, 08:22
sau... informatii CFR calatori.

ady51a
10th May 2006, 10:53
am vrut sa gasesc un nume care sa aiba legatura si cu sportul. :evil:
nu vreau sa fiu acuzat de rea credinta, dar cam asa suna multe threaduri de pe aici. foarte multa dezorganizare, foarte multe threaduri deschise aiurea, cu acceptul moderatorilor.
cu al meu face-ti ce vreti. :happy


vraciu, te sustin ca moderator aici, ai ocazia sa ne arati cum putem scapa de dezorganizare.

Vraciul
10th May 2006, 10:57
multumesc pentru incredere ady insa am mai precizat ca nu am timp destul......
in sustinerea ta vad o usoara ironie.... sper sa ma insel. :)

am mai precizat ca in afara de thredurile de bilete, alte threaduri sa fie deschise cu acordul moderatorilor iar userii sa se ocupe de ele. asta referitor la dezorganizare.

ady51a
10th May 2006, 11:12
Pai este ironia pe care am citit-o si eu mai sus.
Faptul ca e dezorganizare pe aici ne face vinovati pe toti. In definitiv avem exact ce meritam (offtopic, vorba multa si fara rost)

Vraciul
10th May 2006, 11:23
scrie pe forum ca cei care isi vor deschide threaduri sa te anunte pe tine, inclusiv subiectul threadului.

ady51a
10th May 2006, 11:48
Nu cred ca asta e solutia, ca nu sunt eu centrul universului de aici. si poate am deschis si eu threarduri aiurea. Important e sa nu se mai posteze offtopic pe threardurile normale si sa se doreasca eliminarea offtopicului in caz ca ...

Vraciul
10th May 2006, 11:55
si cum vei oprii offtopicul din abundenta? nu ma intelege gresit, offtopicul chiar este necesar dar sa nu inece threadul pe care se face.

Hopshio
10th May 2006, 12:14
la intrebarea theardului: iti dau raspunusu...: da mia ramas in gat macaroanele:P

Ballack_29
10th May 2006, 12:15
=))))))))))))))) ce tare a fost hop aici :)

Vraciul
10th May 2006, 13:09
cand vad macaroane deja ma enervez. am ramas cu ceva sechele de la ala.

White Shadow
10th May 2006, 13:12
yo cand aud de Nesu ma enervez..........

Hopshio
10th May 2006, 13:12
io cand mananc macaroane simt un GOL in stomac....:P'
dc mah shadow?? ii baiat bun:P

Vraciul
10th May 2006, 13:14
hop.. doar un gol?

White Shadow
10th May 2006, 13:14
hopsiyo.........nu imi place ce fizic are...........

Hopshio
10th May 2006, 13:16
aha..aici is de acord cu tine:P

ady51a
10th May 2006, 18:02
si cum vei oprii offtopicul din abundenta? nu ma intelege gresit, offtopicul chiar este necesar dar sa nu inece threadul pe care se face.
Ma refer la offtopicul de pe threardurile serioase, nu la ala de pe "cafenea"

Ps cine-i fata din avatar?

Vraciul
10th May 2006, 18:05
ady, cafeneaua a fost infiintata pentru oftopicuri, pentru a canaliza offtopicul. cine vrea sa scrie tampenii sau nu, scrie acolo.
eu ma refeream la ce ai zis tu, la offtopicul de pe thredurile serioase.

Alizee, frantuzoaica.

bran
10th May 2006, 20:16
Vreau sa va spun ca am mancat cu o pofta extraordinara. Si dupa meci mi-am preparat niste MACAROANE delicioase.:evil: :evil: :evil:

TaciAcolo
10th May 2006, 20:32
sper sa bata boro ...macar sa zicem ca am fost eliminati de castigatoarea cupei uefa :P

Vraciul
11th May 2006, 07:47
inca un regret pentru noi. boro nu a avut fatza de o finala de cupa UEFA. intrebarea... steaua ar fi facut fatza? s-ar fi comportat mai onorabil?
hai sa lasam deoparte orgoliile de stelisti, dinamovisti si rapidisti si sa raspundem la intrebare.

iuli
11th May 2006, 11:08
vraciule...

ce au zis rapididistii dupa meciul boro-steaua....

noi am fi facut mai mult....

asa ar fi zis si stelistii acum...

dar zic ca nu mai are rost...

I LOVE YOU BORO !!!