PDA

View Full Version : Cazul Remy



Universal
9th May 2006, 18:55
M-am gandit foarte serios la acest topic,

ar fi foarte bine sa nu il mai bagm in seama , este un personaj foarte innteresant,dar care calaca oamenii serios pe nervi si-si ia ban , injurand si fiind xenofob. Pentru ca se exprima astefel, m-am gandit sa fac si un poll.

Va salut cu stima si respect


Universal

raja_bell
9th May 2006, 19:17
remy se pare ca are statut special pe acest forum! citind regulamentul, mi-am dat seama ca ar fi putut fi bannat definitiv la cate puncte a incalcat! ma rog, e treaba altora!
eu v-am mai spus cum e bine sa procedati cu astfel de specimene: tac-pac, mesaje scurte, maximal 3 randuri, mesaje in care sa-i luati peste picior aberatiile! dialogul civilizat, dialogul argumentat, dialogul in general sunt pentru el niste necunoscute, asa ca nu are rost sa va pierdeti vremea! mai bine vorbiti cu peretii! :D

desdemona
9th May 2006, 21:46
Cine e remy? Un mic "tricolor"? :D

Threadul va fi mutat pe Administrativ, ca aici nu are ce cauta.

Cat despre subiectul threadului - ehe, cat timp am pierdut si eu explicandu-i lucruri si de fapt ... puteam vorbi si singura in oglinda, ca era acelasi lucru :D Ba poate ar fi fost mai bine, ca mai misca din gura si imaginea din oglinda si ar fi aratat ca e pe aceeasi lungime de unda cu mine :D

Mai bine nu l-ati mai baga in seama, ca daca ii dati apa la moara - chiar ca se crede important :D

Paul
9th May 2006, 22:07
la cat timp mi`am pierdut la inceputuri incercand sa-i explic , e clar...
solutia ... cititi din ce in ce mai rar mesajele lui , radeti un pic si nu dati replay decat in cazuri extreme

STEAUA-MANIA
9th May 2006, 22:09
Eu,nici macar nu-i mai citesc mesajele :D remy,bea,gemenii:cristy&sunchase,b-r,sunt buni pe langa casa omului:D

Lidia
9th May 2006, 22:12
eu nu m-am impiedicat niciodata de el... si nici nu-mi amintesc sa-i fi citit un mesaj

Paul
9th May 2006, 22:15
pai nu`si face veacu numa pe Intern , numa pe threadurile despre Steaua , si in general ii are ca idoli pe Gigi Becali , MM Stoica si Mirel Radoi

delaparis
9th May 2006, 22:23
:D remy,bea,gemenii:cristy&sunchase,b-r,sunt buni pe langa casa omului:D

Ca de multe ori pierzi ocazia sa taci ...

Deja thread'ul e un pic in afara regulamentului (nu-i asa Des .. ?), apoi bagi carbuni pe alti useri ...
As zice ca e cam manarie din partea ta care nu stiu din ce motiv te pui in pozitia de a judeca/exclude cei citati ...

Remy a cistigat de fapt in fata tuturor ... S-a facut un thraed despre el ca si cum ar fi candidat in fata lui Borcea pe un post esential la Dinamo ...

Iar ridicol ... LA fel ca cei care se tot retrag de pe forum si suna si trimbita confundind un eveniment final cu un mare inceput ...

andreiush
9th May 2006, 22:32
Ridicol esti tu.

delaparis
9th May 2006, 22:34
Vai ce mi-ai zis ... sunt mort de rusine ...

Universal
9th May 2006, 22:40
Este pur si simplu un om cu care nu poti vorbi normal,ori te injura si te ia la misto,ori injura si te ia la misto.Altceva nu cunoaste omlu acesta,daca ar trebui sa-i zic asa

andreiush
9th May 2006, 22:42
delaparis, cand cineva se baga unde nu-i fierbe oala este ridicol.

Despre Remy, numai de bine.

delaparis
9th May 2006, 22:46
Universal : Este pur si simplu unul dintre participanti la forum ... :rolleyes:

Fiecare cu cit poate participa si el aici ... este ?

Daca excludem pe toti cei pe care avem pata atunci iese deshert ...

Eu aplic regula urmatoare : cu cei care am ceva de discutat ii citesc si raspund ... cu restu' ii las sa debiteze ce vor ei iar daca ma insulta raspund ... asta e tot ...
Remy probabil ca vrea sa excluda toti userii de pe forumul asta ...

Hai sa nu-i raspundem :rolleyes:

Adreiush : tu ce vrei de fapt ... ??? Vorbesti in subiect sau ai probleme ?
Ce oala crezi tu ca fierbe si unde ??? ...
Ti-am mai zis ce cred despre tine ... nu ma face sa ma repet ca te pun sa citesti ...

Cristy
10th May 2006, 12:31
Eu,nici macar nu-i mai citesc mesajele :D remy,bea,gemenii:cristy&sunchase,b-r,sunt buni pe langa casa omului:D

pai nici noi tie :happy in afara de injuraturi si mistouri plus mesajul cu blatul cu poli iasi nu mai zici nimic, esti un mic robot :happy

Sergio
10th May 2006, 13:22
eu nu m-am impiedicat niciodata de el... si nici nu-mi amintesc sa-i fi citit un mesaj
intra si tu pe intern. :D

Lidia
10th May 2006, 13:40
Sergio: crezi ca merita sa intru si sa-l citesc? ;)

apparte
11th May 2006, 23:45
Daca ai rabdare sa citesti in fiecare reply cel putin cate-un paragraf despre Becali si MM,indiferent de subiect...be my guest :D

ady51a
13th May 2006, 15:36
Si mai nou a intrat si pe Farul sa ne povesteasaca de Steaua! :headbang: :ciocan: :hmm:

Paul
13th May 2006, 15:42
@ady, uneste mesajele lu remy cu threadul asta :

http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=11373

Elphax
13th May 2006, 16:52
deci chiar de ce il mai bagati in seama ?

Sergio
13th May 2006, 20:17
Sergio: crezi ca merita sa intru si sa-l citesc? ;)
ei las ca nu e tot internu doar cu remy. :drak: mai sunt si eu. :rolleyes:

Lucky_OLD_G's
13th May 2006, 20:21
lasatzi-l mey naibi pe asta odata......mai bine pierdeti timpu discutand despre longevitatea si cazuri de parkinson la broastele testoase de apa dulce.......

Universal
15th May 2006, 05:06
Eu nu il mai bag in seama fiindc anu merita,este paranoid si nu stie sa gandeasca

Sergio
15th May 2006, 22:24
lasatzi-l mey naibi pe asta odata......mai bine pierdeti timpu discutand despre longevitatea si cazuri de parkinson la broastele testoase de apa dulce.......
ce sa-i faci daca noua ne placem sa jucam remy? :drak:

Universal
16th May 2006, 16:38
dar daca joaca el pe toti..atuinci chiar nu ai ce zice...dar mai bine sa trecem la oile noastre,nu la oameni aiuriti

Sergio
18th May 2006, 01:22
nu mai folositi cuvantul oi ca se interpreteaza. :D

Angelina Jolie
18th May 2006, 01:24
Atunci oi merge pe Offtopic la divizia B sa vad daca nu se baga bgd in sama.:D

Lidia
18th May 2006, 10:49
AJ... ai uitat ca s-o retras... da pun pariu ca citeste mesajele nelogat :D

Vadim
18th May 2006, 17:28
Ca multi altii. :D

Angelina Jolie
19th May 2006, 03:01
Ala inca-i un besiktas de nu-i voie. Io nu-l iert. Adica s-o retras si apoi vine si voteaza contra mea in ArenA.:( Treaba-i asta? Unica mea speranta este ca se va intoarce.:D

Lidia
20th May 2006, 14:04
ioi Sergio cata dreptate ai avut... :D
ia uite... http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=13782

Paul
20th May 2006, 14:14
si eu am un schimb intens de P.M. cu remy , caruia (inca) incerc sa`i explic regulamentul , si ce e ala offtopic grosolan (ceea ce face el) si ce e ala offtopic tolerat (mai fac si altii ).

Pe cand el cu aceleasi clisee... fanaticii de stelisti , Gigi , Meme si posturi kilometrice.

Cred ca o sa`mi pierd rabdarea sa`i tot editez offtopicurile , si o sa trec la nivelul urmator... avertismentele :D

Lidia
20th May 2006, 14:17
Paul: eu nu i-am raspuns la PM si nici nu o sa-i raspund :D

Paul
20th May 2006, 14:20
oricum o zi unica
remy ii acuza pe altii ca fac offtopic :D

el ii zice offtopic "subectiv" :D

andreiush
20th May 2006, 15:03
si eu am un schimb intens de P.M. cu remy , caruia (inca) incerc sa`i explic regulamentul , si ce e ala offtopic grosolan (ceea ce face el) si ce e ala offtopic tolerat (mai fac si altii ).

Pe cand el cu aceleasi clisee... fanaticii de stelisti , Gigi , Meme si posturi kilometrice.
Eh, cate PM-uri n-am schimbat si eu cu el... Iti zic, nu are rost, n-ai nici o sansa sa-l faci sa inteleaga. El tot de jiji o sa-ti vorbeasca si pe PM :D


Cred ca o sa`mi pierd rabdarea sa`i tot editez offtopicurile , si o sa trec la nivelul urmator... avertismentele :D
Cam multa rabdare ai avut :D

oricum o zi unica
remy ii acuza pe altii ca fac offtopic
Nu e prima data ;)

desdemona
20th May 2006, 15:53
@andreiush, aceleasi lucruri vroiam sa i le spun si eu :happy mi-ai luat-o inainte. Ehe, cata munca de lamurire dusa cu remy, si pe forum si-n privat. Timp pierdut aiurea. Dar e amuzat pentru remy, cred, sa auda aceleasi explicatii, sfaturi de la mai multe prsoane, sa vada cum isi pierd respectivii timpul cu el de parca e vedeta :D Daca o intelege ceva, desi ma indoiesc...
Oricum, nu-mi pare rau de munca de lamurire dusa. Daca nu o faceam, as fi avut mustrari de constiinta cand l-am banat sau avertizat. Intotdeauna am incercat cu toata lumea sa o rezolv intai cu vorba buna.

andreiush
20th May 2006, 16:26
Nici mie nu-mi pare rau.. am fost corect cu toti, le-am explicat ce si cum :cool:
Si in plus, cu Remy m-am si distrat bine cateodata, in discutiile private :lol:

remy
20th May 2006, 16:31
E, uite ca m-am asteptat la un ciudat sa deschida un topic cu subiectul "REMY", si sa ma muste de ... (la alegere), dupa ce imi scria intr-un post privat, ca a vorbit cu ... 700 de useri sa ma ignore (Doamne, ce comic, i-ar fi luat o saptamana sa faca asta, cred ca are ceva care nu-i in regula).
Nu poate trai pe lumea asta, ca eu scriu pe-aici, si cred ca multe replici de-ale mele au fost la obiect, dezvaluind gunoiul mai ales de la clubul Steaua (ce sa-i faci, avem atatea dovezi, link-uri, in privinta asta, ca nu era nevoie sa va mai ofuscati atata), dar si la adresa unor neica-nimeni de la Dinamo, la care doar banul conteaza, nu si sufletul.
Se vede ca pe stelisti ii supara trecutul si prezentul, pt. ca a fost o echipa apartinand unor dictatori (oare stiti ce au insemnat aia pt. Romania ?), iar acum unui cioban mafiot si analfabet.
OAMENI BUNI, CE SA VA FAC DACA ASTA E REALITATEA ?
SINCER, NU-I ASA CA VA OFTICA FAPTUL CA LE SCRIU UNEORI FOARTE REALIST, PT. CA AM SI TRAIT IN PERIOADA AIA ?
Ar trebui sa ma acceptati ca si pe un ziarist, macar din respect pt. varsta si pt. contributia mea la site-ul asta, prin link-uri catre stiri la zi, puse de aproape toata mass-media, voi doar urmand sa comentati, chiar daca va doare adevarul, DAR FARA JIGNIRI SI INJURATURI, LA CARE CAMPIONI SUNT HIPGNOSIS (ARE OBSESII SEXUALE, SARACUL) SI Lucky_OLD_G's, CARE E CAMPION LA INJURAT GOLANESTE FORUMISTII CARE NU-I CONVIN.
Daca voi, mai ales moderatorii care ati scris mai sus, si m-ati penalizat cu subiectivul off-topic, va dati seama ca nu e acceptat, oriunde in lume, sa se lase mesaje jignitoare, rasiste, unele chiar cu amenintari ordinare, golanesti, dar ii acceptati pe aceia care o fac. E Forum respectabil, sau ce naiba e ?
DACA VRETI VA PUN AICI MESAJE SUB ORICE LIMITA A DEMNITATII UMANE, DAR LASATE (FOARTE DUBIOS !!!) TOCMAI DE CEI CARE MA PENALIZAU PE MINE PT. ... OFF-TOPIC.
URMARITI ACUM CHIAR PE PAUL, CARE LASA MULTE JIGNIRI, CHIAR INJURATURI, DAR CIUNTESTE TEXTELE PT. SUBIECTIVUL OFF-TOPIC, CA NU-I CONVIN LUI CE SCRIU ACEIA RAU DESPRE STEAUA, DE PARCA AR FI O FLOARE. UNDE MAI PUI CA PAUL E PUS MODERATOR DUPA CE ERA SA FIE BANAT DEFINITIV, PT. JIGNIRI, RASISM, INJURATURI, OFF-TOPIC EN-GROSS !!!???
Puteti voi sa stati stramb si sa judecati drept, si sa spuneti ca sunt alte rele in lumea asta, decat userul REMY, care doar aduce argumente, in felul lui, pt. a sublinia murdaria de la clubul Steaua (o fi si la Dinamo, dar, ce s-a intamplat in ultimii ani la Steaua, le e scarba majoritatii romanilor) ?
Ce rau ati ajuns sa incurajati pe cei care stiu doar sa injure sau sa ma atace pe mine si pe altii care nu-s stelisti, in orice fel. Pe tema asta de ce nu deschideti un topic, pt. ca eu am trimis la "BAD POST-URI", de mi s-a acrit, dar, fiind stelisti respectivii au fost lasati in mod ciudat, plus postarile jignitoare !!!
Lumea asta nu-i facuta doar pt. unii care cred ca doar banul face totul in fotbal, ca si in alte domenii.
Ce comici sunt unii care, chiar si ne-stelisti, spun ca-l apreciaza pe JIJI pt. ca baga ... banii la club.
Dar felul in care o face, cu circul de rigoare, nu va pune pe ganduri ?
Doamne fereste-ne ca si copii de pe Forum sa-l copieze in gesturi si gandire (daca are cumva), pt. ca Romania chiar ca-i pierduta.
Eu mai vorbesc cu Carcotasii uneori (si nu numai cu ei), si deja sunt ingrijorati despre ce a ajuns Romania: o mosie a unui cioban analfabet, violent, rasist si mafiot, care se da ultra-religios, dar vede ca nu-l ajuta Dumnezeu, cu toate sfintirile, crucifix-urile si vizitele la Muntele Athos (AR TREBUI CA EL SA FIE EXORCIZAT, CA ZICI CA UNEORI E POSEDAT, DUPA CE GESTURI ARE). Nu asa crezi in Dumnezeu, prin aruncarea in ochii romanilor ca tu esti trimisul lui Dumnezeu pe Pamant (sa stiti, ca are si fata de "sfant", nu gluma, acest fariseu si care ia numele Domnului in desertaciune).
Daca nu era mass-media, nici nu prea-l mai vedeam, sa ne streseze atat, dupa ce ne-au stresat Ceausestii cu Steaua lor.
TREZITI-VA, COPII, SI NU MAI ACCEPTATI OAMENII FARA CAPATAI IN LUMEA ASTA.

P.S. (OFF-TOPIC, DAR MERITA)
Mai intrati si voi pe http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=654200 si sa vedeti ca Traistariu are mari sanse diseara sa castige EUROVISION-UL !
Sa-l incurajam, ca are o voce unica in lume. Mihai Traistariu (ex-Valahia) se numara printre putinii solisti din lume care ridica 5 octave.

Paul
20th May 2006, 18:50
OAMENI BUNI, CE SA VA FAC DACA ASTA E REALITATEA ?
SINCER, NU-I ASA CA VA OFTICA FAPTUL CA LE SCRIU UNEORI FOARTE REALIST, PT. CA AM SI TRAIT IN PERIOADA AIA ?
Ar trebui sa ma acceptati ca si pe un ziarist, macar din respect pt. varsta si pt. contributia mea la site-ul asta, prin link-uri catre stiri la zi, puse de aproape toata mass-media, voi doar urmand sa comentati, chiar daca va doare adevarul, DAR FARA JIGNIRI SI INJURATURI, LA CARE CAMPIONI SUNT HIPGNOSIS (ARE OBSESII SEXUALE, SARACUL) SI Lucky_OLD_G's, CARE E CAMPION LA INJURAT GOLANESTE FORUMISTII CARE NU-I CONVIN.

Poti sa`ti dai foc.
Deci ai o mentalitate de comunist , sau eventual de o baba de 65 de ani , pentru care Andreea Marin si Andreea Esca pentru faptul ca apar la televizor sunt "adevarul". Tu ai trait in comunism , noi ne-am nascut (sau ne-am format) in capitalism , am vazut cu totii ca ziaristii sunt niste gunoie ordinare(ma rog , hai sa zicem ca majoritatea ziaristilor scriu niste gunoaie ca poate in afara a ceea ce scriu poate sunt ei normali la cap). Evident nu generalizez , sunt multe exceptii , sunt unii ziaristi incapabili sa fie "formatori de opinie". SI surpriza , tu si promovezi ideea ca vezi doamne ziaristii care prin definitie sunt subiectivi ar fi un model si trebuie sa ne luam dupa ei.

Cat despre contributia ta la siteul asta , ea este zero. Articole si linkuri rasuflate , ai stricat 1000 de obiectice , etc.

Apoi mai ai prentia ca vezi doamne tu ne deschizi ochii. MINTI. Esti doar un frustrat , din moment ce scrii despre Steaua tot timpul si nu despre Dinamo.
Sunt curios cum vei reactiona cand Dinamo va fi lider cu 15p avans , si calificata in primavara europeana. Eu pun pariu ca va fi altfel.



Daca voi, mai ales moderatorii care ati scris mai sus, si m-ati penalizat cu subiectivul off-topic, va dati seama ca nu e acceptat, oriunde in lume, sa se lase mesaje jignitoare, rasiste, unele chiar cu amenintari ordinare, golanesti, dar ii acceptati pe aceia care o fac. E Forum respectabil, sau ce naiba e ?
DACA VRETI VA PUN AICI MESAJE SUB ORICE LIMITA A DEMNITATII UMANE, DAR LASATE (FOARTE DUBIOS !!!) TOCMAI DE CEI CARE MA PENALIZAU PE MINE PT. ... OFF-TOPIC.
URMARITI ACUM CHIAR PE PAUL, CARE LASA MULTE JIGNIRI, CHIAR INJURATURI, DAR CIUNTESTE TEXTELE PT. SUBIECTIVUL OFF-TOPIC, CA NU-I CONVIN LUI CE SCRIU ACEIA RAU DESPRE STEAUA, DE PARCA AR FI O FLOARE. UNDE MAI PUI CA PAUL E PUS MODERATOR DUPA CE ERA SA FIE BANAT DEFINITIV, PT. JIGNIRI, RASISM, INJURATURI, OFF-TOPIC EN-GROSS !!!???
Tu sustii ca exista pe forum jigniri si rasisme? De ce nu dai report bad posts si iti garantez ca se rezolva ! Cat despre presupusele tale jigniri la adresa mea , iti spun ca esti un mincinos ordinar . Atat!




Puteti voi sa stati stramb si sa judecati drept, si sa spuneti ca sunt alte rele in lumea asta, decat userul REMY, care doar aduce argumente, in felul lui, pt. a sublinia murdaria de la clubul Steaua (o fi si la Dinamo, dar, ce s-a intamplat in ultimii ani la Steaua, le e scarba majoritatii romanilor) ?

Vai de capu` tau. Nu ma pasioneaza subiectul DInamo , hai uite sa fac un mic rezumat.

Dinamo in ultimii ani:
- s-a facut de ras in Europa de cate ori a avut echipa
- a "desfiintat" Craiova de 2 ori
- a luat de 2 de ori dupa cele mai mari funrturi din p.d.v. al arbitrajului
- a luat 3 titluri . In cele din 2002 si 2004 au fost dur contestati de National respectiv Steaua.
- a prejudiciat fotbalul romanesc prin vanzarile unor fotbalisti bunicei in tari de ***** pe sume de rahat;

Astea sunt niste adevaruri. Asa se explica de ce Dinamo e asa urata , chiar daca tu vrei sa arati gunoiul de la STeaua. Steaua are bube si acuma. Dar nici nu se poate compara cu Dinamo din acest punct de vedere.


Ce rau ati ajuns sa incurajati pe cei care stiu doar sa injure sau sa ma atace pe mine si pe altii care nu-s stelisti, in orice fel. Pe tema asta de ce nu deschideti un topic, pt. ca eu am trimis la "BAD POST-URI", de mi s-a acrit, dar, fiind stelisti respectivii au fost lasati in mod ciudat, plus postarile jignitoare !!!

In ultima saptamana nu ai trimis nimic.


Doamne fereste-ne ca si copii de pe Forum sa-l copieze in gesturi si gandire (daca are cumva), pt. ca Romania chiar ca-i pierduta.
Pai fa tu mah 7 copii si educa`i sa faca din Romania o Stea ca Soarele Sfant de pe Cer :happy :happy :happy

BTW.
Si eu o sa`l copiez pe Gigi. Mai intai cred ca o sa cumpar undeva la bunica la tara vre`o 200 de hectare. Nu e scump deloc Pamantul. Apoi astept sa se mute capitala romaniei acolo. Si indiferent de ce voi face , dupa ce ating cifra de 10 milioane de euro in cont o sa`mi iau Maybach :D


Eu mai vorbesc cu Carcotasii uneori (si nu numai cu ei), si deja sunt ingrijorati despre ce a ajuns Romania: o mosie a unui cioban analfabet, violent, rasist si mafiot, care se da ultra-religios, dar vede ca nu-l ajuta Dumnezeu, cu toate sfintirile, crucifix-urile si vizitele la Muntele Athos (AR TREBUI CA EL SA FIE EXORCIZAT, CA ZICI CA UNEORI E POSEDAT, DUPA CE GESTURI ARE). Nu asa crezi in Dumnezeu, prin aruncarea in ochii romanilor ca tu esti trimisul lui Dumnezeu pe Pamant (sa stiti, ca are si fata de "sfant", nu gluma, acest fariseu si care ia numele Domnului in desertaciune).
Te-ai angajat femeie de servici la vila lu Gainusa? Si in plus le faci si reclama?

MariusTR
20th May 2006, 20:55
Paul , esti varza, impusca-te!

Ursu carpatin
20th May 2006, 21:13
remy, da' nu te dor degetele de atāta scris? Mai ales că niciodată nu zici nimic. Parcă eşti patefon stricat!
MariusTR, tu eşti mai tare ca mine! Nici CHIAR EU nu reşuşesc să scriu off-topic non-stop! Īmprăştiete!(Adică trage-ţi una cu praştia....ştii tu unde!)

Angelina Jolie
20th May 2006, 21:47
remy genial ca de obicei.:D
MariusTR ca nuca'n perete evident.

delaparis
21st May 2006, 00:33
Repet ce am mai scris ....

Nu vede nimeni ca thread'ul asta e in afara regulamentului OLS ? ... :o:

Paul
21st May 2006, 01:14
ba da , da din pacate doar 1 persoana are autoritatea sa il inchida... Vadim
deci ;)

Angelina Jolie
21st May 2006, 01:44
Io am autoritatea sa fac ce vreau bah. Da nu-l inchid ca ase mi de lene.:D

andreiush
21st May 2006, 02:31
Asa si eu mah :D Idem cu asta de sus :D

Angelina Jolie
21st May 2006, 02:43
Tu ce ma? Ia vezi ca esti offtopic. Imediat iti traznesc un avertisment.:lol:

andreiush
21st May 2006, 02:57
Vezi ca poate vrei sa nu mai fii mod :D:D

Rechinul Ucigas
21st May 2006, 03:00
mah da unde e remy ca nu prea l-am mai vazut ?

Angelina Jolie
21st May 2006, 03:15
Oare o fi murit de inima rea?:D

Rechinul Ucigas
21st May 2006, 03:36
eu cred ca inceput munca la nea jiji la oitze :D a fost in concediu pana acum :D

Angelina Jolie
21st May 2006, 03:38
N-ar fi exclus. Adunator de cacareze, pe pajistea din Pipera.:D

Rechinul Ucigas
21st May 2006, 03:45
e sa fim mai civilizati : colectionar de excremente !

Angelina Jolie
21st May 2006, 04:11
Excremente, cacareze ideea s-a inteles. Aia-i important.:D

MariusTR
21st May 2006, 06:34
Cand vad ce a ajuns OLS-ul in comparatie cu ce era acum un an, mi se face greata.
Moderatori care incita la violenta verbala, vorbesc ca si la usa cortului... un adevarat Harlem.
Vadim este complet depasit de evenimente.

Angelina Jolie
21st May 2006, 06:51
Aiaiai cum le stii tu pe toate, avand in vedere ca esti inscris din octombrie 2005. Mie mi se face greata cand aud de numele tau ma. Nici la frizer nu ma mai duc, pe bune. Ma rad singur in cap, sa-ti confirme ursu.:D

Paul
21st May 2006, 10:51
marius frizer , nu vrei sa fi si tu mod?
Facem un subforum "Frizerie" acolo pe Offtopic si sa`l ai sef pe A.J. :D

Angelina Jolie
21st May 2006, 10:54
Ioi ioi, ca-l manc. Deja i-am puscat un avertisment. Ai fain o fost.:D

Paul
21st May 2006, 11:01
daca te mai supara , cere ban , ca una 2 pun in aplicare :D

Angelina Jolie
21st May 2006, 11:05
Ce ma? Sa-l persecut? Nici vorba, eu sunt corect. Sa vina pe dusmani ca-si cere el singur ban.:D

Vadim
21st May 2006, 12:53
Nu s-a stabilit o data ca se inceteaza cu "frizer" pe forum?

MariusTR
21st May 2006, 12:55
Ai spus clar ca vei aplica avertisment, domnule Vadim.
Cuvantul tau nu valoreaza NIMIC?
Regulamentul trebuie sa fie respectat doar de unii, in timp ce un moderator de-al tau este imun?
Ai zis clar ca la o recidiva clara ( si in acest caz e cat se poate de clara ) vei da avertisment. Ai sau nu cuvant?

Angelina Jolie
21st May 2006, 22:17
Aiaiai cum le stii tu pe toate, avand in vedere ca esti inscris din octombrie 2005. Mie mi se face greata cand aud de numele tau ma. Nici la frizer nu ma mai duc, pe bune. Ma rad singur in cap, sa-ti confirme ursu.:D
Alo Vadime, am zis ca nu ma mai duc la frizer, fir-ar a :drak:-ului. Si asa e. Sunt chel acu, si ma rad singur in cap. No, amu ce-am gresit?

Universal
16th June 2006, 12:45
Am deschis acest thread sa discutam despre acest om incorect,nu depsre frizerie etc...
Eu sunt un om fair si nu ma autointitulez ziarist.Nu incit si nici nu sunt radical. Plus ca mi-au fost rastalmacite vorbele.Deci asa se poarta, sunt un om venit de departe si fata si-a aratat-o mereu nedrept. fata de mine, jigninindu-ma un ''stelist radical'' ceea ce este complet gresit.Nu stiu cum sa ma pronunt corect gramatical, dar nu este corect ce face. Incita si acest lucru se numeste radicalism.Ceea ce detest si daca aflu cine este il reclam pentru acest fapt.Detest crunt radicalismul si formele sale.

Sa nu il mai bagam in seama.Eu sincer, dupa cate lucruri am citit, l-as da imediat afara definitiv din acest forum democratic despre sport.Asa ceva nu se poate.

nubian
8th July 2006, 13:04
Zice el bine Remy despre MM si gigi, problema e ca o face tot timpul si peste tot.. ce vreti, he's a man on a mission, si macar e consecvent
Si mai are dreptate in legatura cu un lucru: Universal e intradevar un tip ciudat

starsteel
27th August 2006, 13:45
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=772120#post772120

E haios remy propun sa fie singura clona permisa pe forumul OLS priviti raspuns la intrebarea mea,


Remy am si eu o intrebare vad ca dai copy din toate ziarele, cat costa ziarele Prosport si GSP? Sper sa-mi raspunzi repede.

"Tu de iei de lucruri fara sens, fara valoare. In primul rand, tu vezi ce nume scrie la USER ? Cred ca se poate vedea, si lasati obsesiile post de post.
Am spus doar ca parerile mele spuse inainte si dupa meci, le voi argumenta cu parerile majoritatii. Tot ce am scris eu, in afara de QUOTE, sunt vorbele mele, ceea ce nu se poate spune de altii care doar sa jigneasca stiu.
Zi-mi te rog, esenta, dar sa excluzi ca esti stelist, asa aratand ca esti impartial, realist: Steaua a castigat cinstit aseara meciul cu Farul, echipa care se stie ca este "sluga" Stelei...."

Continuarea nu o mai pun ca o stie toata lumea.

Vadim
27th August 2006, 13:50
Hai sa ii facem un thread in care el sa adune toate aceste copy/paste, decat sa umple forumul de aberatii.

starsteel
27th August 2006, 13:54
Are o adunare generala la postari pe Steaua daca ii facem inca una in alta parte trebuie sa o numim "Revista presei copiata de Remy"

STEAUA-MANIA
27th August 2006, 14:43
Ce ban i-ati dat lui remy?Vad ca a "inviat"...sau intra de pe proxy?:D

Paul
28th August 2006, 00:15
Are o adunare generala la postari pe Steaua daca ii facem inca una in alta parte trebuie sa o numim "Revista presei copiata de Remy"

Salut.
Alpopa (fost ul mod de pe Steaua) apoi eu (cel care am venit dupa alpopa ) am creat si intretinut acest thread

http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=11373

Muta`i acolo operele :D

Kainsashiki
21st October 2006, 12:14
Cum pot sa-i dau ignore lui remy ?

luma
21st October 2006, 13:35
Cumva de la "add X to your ignore list"? N-am incercat vreodata...:)

Kainsashiki
21st October 2006, 13:38
unde gasesc ? ca eu am doar

"Add luma to your buddy list"

:(

luma
21st October 2006, 13:49
Pe aceeasi bara. ai add X to your.... si alaturi add X your ignore...

Kainsashiki
21st October 2006, 18:54
weeeeeepa

Remove user from ignore listdoris2001
This message is hidden because doris2001 is on your ignore list.


ms luma:D

luma
21st October 2006, 19:01
Cu multa placere! :)

Sergio_D
1st December 2006, 02:30
Mai nu mai pot... explicati-mi si mie va rog... ce e cu remy/doris asta ??? :headbang: Ce are, l-au batut bodyguarzii lui Becali, ce a patit ? Nu exista post de-al lui in care sa nu atace Steaua... este inexplicabil, e fantastic... imi da batai de cap. E un mister ce il vreau elucidat!! :ciocan:

YoYoyOi
1st December 2006, 02:32
Ti-am zis si dincolo si iti zic si aici. Lasa-l in legea lui. Misterul asta n-a putu fi elucidat de nimeni. Incearca sa privesti altfel posturile lui. Si pe mine m-a enervat la inceput, acum doar ma amuza.
Asta e viata, fiecare cu problemele lui.

STEAUA-MANIA
3rd December 2006, 00:31
Vadim,are nevoie de remy aka doris..tinand cont ca remy scrie doar imbecilitati la adresa STELEI si cum STELISTII nu-i raman dator...se face trafic pe ols.cu cateva zile in urma,vadim se lauda ca ols merge bine,3000 mesaje/zi si va incuraja sa o tineti tot asa, "straight ahead" LOL....asta vrea vadim,cantitate..nu calitatea..daca ar tine la calitatea mesajelor,remy aka doris ar fi fost ..banat...trist...

vlad1607
3rd December 2006, 00:33
pseudo maniacule nu vb tu de calitate ca esti personficarea cantitatii in detrimentul calitatii dc e sa vb de stelistii ce posteaza pe aici...,,corect e ca esti la mare lupta cu alte personaje :happy

delaparis
3rd December 2006, 00:34
MANIA: Da ... traficul sta in posturile lui cutare x sau y ... :no:

Tu nu ai treaba ?

Asa ca sa nu mai faci trafic ...:cool:

vlad1607
3rd December 2006, 00:38
nu are ma nene...delaparis chestia e ca dl steaua mania a luat-o de prea multe ori peste nas de la remy si inca e sub tratament nu mai face fatza :D :drak: :D hihiiiiii uite asa cica creste traficul :P :D :drak:

FORZA DINAMO ! FORzA REMY ! :D FORZA ROPOTAN ! :ok:

STEAUA-MANIA
3rd December 2006, 00:41
ooh,delaparis,moderatorul chior:D tot n-ai vazut consecutivele alea,ah?E asa scump sa-ti iei niste ochelari?:)) Meciul lui psg cu Toulouse a fost amanat..nu ca ar conta pt tine..si asa numai avatarul e de tine,ca pe la stadion nu prea dai,suporter de tastatura:D si mai ales ca ai treaba pe ols:))
vladut,du-te dupa...:D

vlad1607
3rd December 2006, 00:43
dupa trafic ? :D

respira adanc poate iti mai trece :D

delaparis
3rd December 2006, 00:46
ooh,delaparis,moderatorul chior:D tot n-ai vazut consecutivele alea,ah?...:D
Da am vazut ... trafic .. :D atat :happy

Esti vaccinat sa vorbesti de echipe mari ? tu ? :D

vlad1607
3rd December 2006, 00:47
e vaccinat k sa nu clacheze...la cat a luat de la remy :D (asta k sa fim ontopic :D )

Sergio_D
4th December 2006, 00:04
Ti-am zis si dincolo si iti zic si aici. Lasa-l in legea lui. Misterul asta n-a putu fi elucidat de nimeni. Incearca sa privesti altfel posturile lui. Si pe mine m-a enervat la inceput, acum doar ma amuza.
Asta e viata, fiecare cu problemele lui.

Nu ma enerveaza, doar ca e foarte foarte amuzant :ok:
Ma face sa cred ca e scapat de la spitalul 9 :D

STEAUA-MANIA
4th December 2006, 00:21
Da am vazut ... trafic .. :D atat :happy

Esti vaccinat sa vorbesti de echipe mari ? tu ? :D

offtopic:moderatorul chior,echipele mari au istorie ..psg e fondat in 1970,daca n-ar fi in capitala frantei,ati fi echipa de mana a 5 a:yeah: auzi,echipe mari?bravo,pe zi ce trece esti tot mai penibil...:yeah: and I enjoy it!:D
Bine,normal n-ar trebui sa vb cu tine despre psg,pt ca..tu esti suporter numai cu avatarul..lol...

delaparis
4th December 2006, 00:26
MANIA cand vorbesti sa nu uiti sa faci prefix 0-5 ... :happy

YoYoyOi
4th December 2006, 00:27
SM mai usor te rog;)

Vadim
4th December 2006, 00:58
Vadim,are nevoie de remy aka doris..tinand cont ca remy scrie doar imbecilitati la adresa STELEI si cum STELISTII nu-i raman dator...se face trafic pe ols.cu cateva zile in urma,vadim se lauda ca ols merge bine,3000 mesaje/zi si va incuraja sa o tineti tot asa, "straight ahead" LOL....asta vrea vadim,cantitate..nu calitatea..daca ar tine la calitatea mesajelor,remy aka doris ar fi fost ..banat...trist...
Nu incalca nici un regulament, am stabilit deja asta cu moderatorii pe forumul moderatorilor. Cel mult sa ii unim conturile, daca va fi cazul. Numai ca se da ascuns si nu recunoaste. Inca. Daca va continua il banez si pe Doris si am incheiat povestea.

In rest, nu putem sterge sau cenzura mesaje pentru ca nu iti convin tie sau altora. Ai probleme cu unii useri, pune-i pe ignore si ai incheiat povestea.

Daca ti se pare trist ce cauti aici? Te invit sa stai si tu o vreme mai lunga intr-o tara straina si apoi o sa vezi cum o sa apreciezi lucrurile de acasa.

Sevilla86
5th December 2006, 14:29
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=955653#post955653
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=955649#post955649
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=955638#post955638


Macar nu-l mai lasati sa faca spam! A scris (de fapt a dat copy/paste) in trei posturi acelasi lucru, despre declaratia lui Vladimir Cohn la adresa lui MM Stoica. Spam-ul este mentionat in regulament. Nu mai spun ca este si off-topic...

Toshiro
5th December 2006, 15:46
... nu putem sterge sau cenzura mesaje pentru ca nu iti convin tie sau altora. Corect! Le stergeti doar pe cele care nu va convin voua...

Oricum, va rog, nu ne lipsiti de placerea de a-l citi pe doris... /hello

Aurel.D
5th December 2006, 16:31
Cred ca este singura ta placere pe lumea asta....

YodaRo
5th December 2006, 17:15
si eu cu parerea. Doris fost remy este un dinamovist care uraste Steaua (cred ca e pleonasm). Problema nu e ca uraste Steaua...problema e ca a devenit o obsesie pentru el. Numai ura si venin in mesajele lui. Mi-ar place sa nu fie si asa in viata de zi cu zi. Ma ingrijorez pentru el c apersoana..desi se vede ca pe undeva are un fond bun.
Eu l-as provoca la o discutie despre femei sau masini. Si la o bauta...yeah...Poate il aducem la normalitate.