PDA

View Full Version : Where is the hot spot?



Monkey
9th May 2006, 17:57
Biuchiuriestenilor, ma scuzati, inca accent de Cluj, asa la unison, unde se poate juca afara in Capitala fara bani, complexe, tiganii si cu lume buna cum ar veni? Lume buna inseamna mai multi care stie sa dribleze, sa arunce, sa se apere si care nu vrea sa piarda atuncea cand joaca impreuna.
rezpecte

virtual
9th May 2006, 18:10
Monkey, congrats pentru dunk contest. Chiar daca nu ai castigat, ai fost foarte aproape. Sincer eu nu stiu cum v-au departajat.

Daca vrei un teren cum il descrii tu, cred ca trebuie sa te muti in Cj. Cu tot accentul care poate poate nu iti place fff mult:D

Vii la Mcdonalsd sau te-a obosit prima excursie?

PS> sorry de offtopic!

Monkey
9th May 2006, 18:23
Concursul sub asteptari, asa cum ai zis mai devreme. Din pacate imbatranim usor usor si in plus am negociat foarte prost ziua precedenta. Adica am baut-o si nu am prea dormit-o. E bine ca voua v-a placut ceva. Eu am fost multumit sa fiu alaturi de Danutz. Il doream si pe Fane Mare, care mereu ne lipseste la asemenea evenimente, dar asta este. Sunt cu gandul la Cluj pe 21. Daca sunt odihnit, limita e patul de spital.
Accentul de Cluj e delicios, mi-a parut foarte rau ca nu am putut sta mai multe zile. Si pt peisaj si viata, dar si pt ceva mai multa odihna inainte de competitie.
Cat despre teren, s-ar putea mai mult ca sigur sa ai dreptate. Oricum pe viitor Clujul vreau sa imi fie destinatia finala in viata. Asa ca cine stie?

MAI ZIC ATAT: CARE VORBITI MAI DES DECAT MINE CU FANE MARE SA II SPUNETI CA IL IA MAMA DREACULUI DACA NU VINE LA CLUJ PE 21 S-O PUNEM DE CEL MAI RISCANT CONCURS DE DUNK CARE A EXISTAT IN ROMANIA SI CARE ARE TOATE SANSELE SA DEVINA SI CEL MAI FRUMOS. M-am mai gandit si la Musca. Drogo, nu accept refuz!

Monkey
9th May 2006, 18:39
Cu cine ai avut echipa la Cluj, omule?

danrogojan
9th May 2006, 19:11
domnule maimuta,

in loc sa postezi scuze pe forum, mai bine te-ai duce sa tragi niste ture de sectorul 6 (sau unde dracu ti-e barlogul). asta pana duminica. cand incepe cu adevarat cantonamentul pentru mecul din cluj. in perioada 15-20 vei fi supus antrenamentelor spartane din plumbu si poli. aurash va sta cu biciul si va da pe noi pana luam moneda.

cred ca fane mare va fi refacut pt mecul din bucale.

Danila
9th May 2006, 23:25
bici mi-a zis ca nu va sta deloc cu aurash...nu-i plac moldovenii:D

virtual
10th May 2006, 14:19
Ha, se pare ca se anunta o adevarata dunkeria in Cj cat de curand. De Fane Mare intreaba toata po****tia clujeana care are habar de basket. Toata lumea vrea un remake dupa 2003.

Cat despre oboseala dinainte, era de banuit. Asa e cand se intalnesc prieteni vechi care stau departe. Dar macar acum cu Dan la Bucuresti va antrenati si voi pentru comeback-ul in forta.

KingMJames
10th May 2006, 15:54
scuzati ca ma bag ca musca-n lapte;rog doar dc se poate sa filmeze cineva evenimentul,sa vedem cu totii spectacolul autohton...;) multumesc anticipat!

eatdaworm
12th May 2006, 13:36
astept si iar astept sa fiu nominalizat
la acest dunk contest
toata lumea l-a uitat pe verde.
am lipsit un pic si ati uitat cine este regele dunkurilor.
oare uita lumea atat de repede dunkurile(legendare) din ase cu 2 maini. Dunkuri atat de contestate dat fiind faptul ca unii le considera dunkuri unii introducere cu foarte mare greutate si cu ajutorul inelului a mingii din sus in jos.
cu mult respect
verde

eatdaworm
12th May 2006, 13:37
era sa uit.
L-AM CONCEDIAT PE JOHNSON DIN OLANDA.
nu am acceptat convocarea la dracula cup. how gangsta is dat?

danrogojan
12th May 2006, 15:14
ba. o comitem weekendul asta pe terenurile din poli. un 5 la 5? duminica?
no way? verde? rapid_ca_sunet?

caseta
12th May 2006, 15:51
m-as baga si eu duminica la poli daca e pe terenu ala nou. daca ma primiti :P

deko
12th May 2006, 15:59
sa stii ca ar fi o chestie ! bine bine de tot !

Raptor
12th May 2006, 17:06
Si eu as veni. If I am allowed to.

eatdaworm
12th May 2006, 21:48
eu vin dar pot sa stau doar pana pe la 4 jumate
pt ca (belive it or not) am intalnire
verde

Danila
12th May 2006, 22:19
bitch please!!!:o: :o: :o:

caseta
13th May 2006, 03:08
daca aj vrea sa fiu rautacios, aj spune ca aia de la doctor se numeste programare, nu intilnire.
dar nu vreau, deci nu spun :P :D

Raptor
13th May 2006, 03:52
Mi se pare mie sau de fapt ai spus? :rolleyes: :D

caseta
13th May 2006, 07:25
hmmmm
posibil sa imi fi scapat
:D

vlad12
13th May 2006, 17:59
duminica, de la 17 la 19 (sau de la 18 la 20, ca din cite stiu e dracula cup care se incheie pe la 16-17 de obicei), din partea sport arena, dan, raptor si cei de pe onlinesport au terenul gratis. rugamintea mea este ca dan si raptor sa gaseasca nu mai mult de 15 oameni fiindca iese nasol cu mai mult de 3 echipe. si domnule verde, lasa doctorii si hai la baschet...

va rog confirmati ora, ca sa fac rezervarea.

vlad

eatdaworm
13th May 2006, 19:02
este un complot
si fac petitie
tocmai cand nu pot sa vin e moka
l-am dat jos pe johnson. fear me.
verde
nu e mai bine de la 2-la 5. civilizat.elegant. cinstit cu panou.

danrogojan
13th May 2006, 22:41
maine la 17.00 este perfect.
incerc sa mai aduc niste lume.

vlad12
13th May 2006, 23:44
ramine de la 17 la 19, cu tot respectul pentru verde...

acum am facut rezervarea, va astept.

eatdaworm
13th May 2006, 23:45
une peticion....

camino
13th May 2006, 23:52
vladutz, astept sa ma inviti si pe mine la baschet. mai ales ca e moca.

deko
14th May 2006, 12:52
pai in cazul asta vin si eu , deja vorbisem cu dan la dracula ieri, vb la dracula ca am finala de jucat ;) .

am plecaaaat !