PDA

View Full Version : Etapa 27: Pandurii - FC Arges



ADelPiero
8th May 2006, 01:15
Sambata, 13.05.2006, Pandurii Tg Jiu - FC Arges, (18,00)
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

ULTRAS-STEEL
8th May 2006, 01:19
panduri nu joaca nimic arges la fel 1x2

rhadoo
8th May 2006, 01:21
meci nteresant,aici se va decide retrogradarea
sa nu uitam ca in tur a fost un meci interesant cu o invigatoare""nesperata"acum cine o sa invinga oare?
HAI JIUL PETROSANI!

rhadoo
8th May 2006, 01:21
meci nteresant,aici se va decide retrogradarea
sa nu uitam ca in tur a fost un meci interesant cu o invigatoare""nesperata"acum cine o sa invinga oare?
HAI JIUL PETROSANI!

UrsMeier
8th May 2006, 01:22
sa speram ca de data asta vom invinge

esku
8th May 2006, 01:40
panduri nu joaca nimic arges la fel 1x2

asa zic si eu ....

Cra10veanu
8th May 2006, 01:41
greu de pronosticat, cui ii arde de victorie, ala castiga ...

Balaci
8th May 2006, 10:42
Sper sa bata Pandurii,e ultima lor sansaa a se mai salva de la retrogradare!Si,tinand cont ca Argesul merge prost,nu e imposibil!

boosaw
8th May 2006, 11:22
La jocul celor doua echipe un 1x2 este cel mai plauzibil rezultat... Pandurii trebuie sa castige daca vor sa mai spere la divizia A... In schimb Argesul nu mai are pentru ce juca

tuxie
8th May 2006, 11:22
Alt meci de 0-0.

esku
8th May 2006, 12:28
si totusi inclin spre un 1 .... 2-0 pt pandurii

pt. noi sezonul asta este incheiat... un singur meci mai conteaza ... cel cu dInamu ....

mblue
8th May 2006, 12:47
argesul e in deriva, cred intr-un 1.

Vi3rme_X
8th May 2006, 16:09
neinteresant...probabil k 1,2-0 pt. Pandurii.
JOS DINAMO :evil:

dede
8th May 2006, 16:17
pandurii-s in b, jucatorii de la arges au intrat deja in vacanta...x
0-0

republican
8th May 2006, 16:40
Nu cred ca reusim sa batem pe Pandurii poate in cel mai fericit caz un egal . Echipa este in cadere libera Oricum din vara se va schimba multe la F.C. Arges ;)

Universal
8th May 2006, 18:33
Iarasi un meci urat: 1-1

SteelBoy
8th May 2006, 18:40
:jerk:
Iarasi un meci urat: 1-1
Iti sustin cele zise ..tinand cont de antifotbalul pe care il practica oltenii astia :no:

Universal
8th May 2006, 18:49
Este chiar pacat, FC Arges este in deriva fara antrenor, Pandurii vor sa scape de retrogradare dar stiu ca exista un Porumboiu...dificil

WOLF_ULTRAS
8th May 2006, 19:36
cel mai categoric X al etapei :D:D:

Universal
8th May 2006, 19:42
De acord Wolfie, eu zic 1-1 sau 0-0 nu prea au chef de joc Pandurii,ii va costa divizia a acest lucru

cap
8th May 2006, 21:07
un egal lear multumi x

Universal
8th May 2006, 21:24
Pacat de olteni,dar asta este,trebuie sa plece si cineva in nB, nu poti face nada

esku
8th May 2006, 22:13
pentru noi este un meci lipsit de interes ....
doar cel cu dinamo mai conteaza ... unde sper sa castigam, dar trebuie schimbat ceva pana atunci .... orikum ambitia jucatorilor de a confirma rezultatul din tur, plus prima anuntata de penescu .... dublu decat se dadea la un derby pe vremea lui ilinca ... ii va incuraja pe baieti....

ps: plus k le-ar prinde bine pe langa cei 2000 de euro de jucator inca ceva cascaval venit de la steaua si rapid :D:D:D

rhadoo
9th May 2006, 00:05
si ceva de la pandurii,asa putin ca in tur
la declaratiile lu penescu numa bine o picat meciul cu otelu 0-5
vedeti sa nu vi se ia de la poli:headbang: culorile sunt aceleasi
HAI JIUL PETROSANI!

M|tea
9th May 2006, 00:41
:D pitestenii erau siguri ca vor catiga lejer meciul cu otelul...acum nu mai cred ca pot invinge nici macar pe pandurii...jalnic! :rosu: un suporter adevarat nu isi pierde niciodata increderea in echipa favorita!:ciocan: si apropo pana la urma ati aflat si voi daca galatiul e mai important decat pitestiul d.p.d.v economic?:evil:

vreau sa piarda pitestiul si sa cada in B vasluiul!

B_I_C
9th May 2006, 01:16
Bai, dar de M|tea asta nu mai poti sa scapi nici daca te arunci de la etaj .. Lasa-ne frate ca ne plictisesti. Te lauzi atata cu victoria otelului de parca tu ai fi adus cel mai important aport .. :no: Argesul o sa mai aiba odata ocazia sa piarda cu 5-0 si in alte meciuri (cum ar fi asta de ex).
On-topic : meciul asta o sa fie inca un motiv de rusine pt patronii care l-au dat afara pe Cartu. Nu mai exista nici un fel de organizare in joculu argesului ci doar nebunia de a impresiona patronii. 1 solist cu multe goluri in poarta lui vintila / guso

esku
9th May 2006, 02:21
:D pitestenii erau siguri ca vor catiga lejer meciul cu otelul...acum nu mai cred ca pot invinge nici macar pe pandurii...jalnic! :rosu: un suporter adevarat nu isi pierde niciodata increderea in echipa favorita!:ciocan: si apropo pana la urma ati aflat si voi daca galatiul e mai important decat pitestiul d.p.d.v economic?:evil:

vreau sa piarda pitestiul si sa cada in B vasluiul!

pentru ca sunt realist .... si stiu ca pentru baieti campionatul asta nu mai conteaza ..... doar un singur meci ... dinamu bucuresti umilita in pitesti(ma rog, de fapt acolo la tara in milogeni) ...ASTA IMI DORESC!!! :ok: .... cer prea mult? :D :D :D

georgemp
9th May 2006, 07:41
Bat Pandurii!

M|tea
9th May 2006, 10:33
sper sa nu reuseasca dinamo sa va intepe de mai mult de 5 ori :D .. in rest numai de bine :)

DanJuve
9th May 2006, 13:43
:D pitestenii erau siguri ca vor catiga lejer meciul cu otelul...acum nu mai cred ca pot invinge nici macar pe pandurii...jalnic! :rosu: un suporter adevarat nu isi pierde niciodata increderea in echipa favorita!:ciocan: si apropo pana la urma ati aflat si voi daca galatiul e mai important decat pitestiul d.p.d.v economic?:evil:

vreau sa piarda pitestiul si sa cada in B vasluiul!
Pai eu stiu dintotdeauna.d.p.d.v. economic suntem peste voi:yeah:
Dacia o masina pe care o gasesti de la stramtoarea Bering pana la stramtoarea Gibraltar,si din insula Tara Focului din America de Sud pana in Oceania:D:ok:
Pandurii Arges 1-2/hello

chinezu
9th May 2006, 18:13
pentru ca sunt realist .... si stiu ca pentru baieti campionatul asta nu mai conteaza ..... doar un singur meci ... dinamu bucuresti umilita in pitesti(ma rog, de fapt acolo la tara in milogeni) ...ASTA IMI DORESC!!! :ok: .... cer prea mult? :D :D :D
Dupa 0-5 cu Gl mi-ar fi cam greu sa scriu sau sa pronunt cuvantul ''umilinta'' Mai reflecteaza.

chinezu
10th May 2006, 18:36
un egal lear multumi x
Capsor,tata iar ai dat cu bata-n balta!

Gigel Sportul
10th May 2006, 19:17
Eu zic ca bat Pandurii. Dupa demiterea absolut idioata a lui Sorinaccio (care macar stia sa faca acolo o "autobaza" cu asa verze de jucatori), Argesul este intr-o deriva iremediabila. Cred ca si Petrolul i-ar bate la un scor consistent. 3-0 pentru Pandurii, si noii actionari majoritari ai gruparii pitestene ar trebui deja sa se gandeasca la deplasari gen Mioveni, Sacele, Otopeni sau Vanju Mare.

dlgicu
10th May 2006, 20:11
Interesant ca le porti de grija, dar noii actionari majoritari nu au de ce sa se gandeasca la astfel de deplasari cel putin un an, pentru ca MATEMATIC, ca vor altii sau nu, Argesul va ramane in A si sezonul viitor. Stiu ca acum Sportul e pe val si probabil suporterii echipei nu privesc mai jos de locul 4, dar asta nu iti permite sa vii si sa faci afirmatii neintemeiate si total lipsite de respect fata de alte echipe. Mingea e rotunda, iar campionatul viitor Divizia A incepe de la 0 puncte pentru toti.

Noii patroni au altele pe cap, inclusiv aducerea unui nou antrenor. Pana atunci, sezonul asta era deja compromis, si asta exclusiv din vina fostei conduceri, atat administrativa (majoritate covarsitoare) cat si tehnica.

La Targu-Jiu jucatorii de la FC Arges vor juca din nou dupa capul lor (Vasile Stan, daca avea nevoie, va primi in acest final de sezon confirmarea ca nu va fi niciodata un antrenor principal), asa ca rezultatul va fi unul imprevizibil.

P.S.: Vaslui - FC Arges 3-0, a doua victorie in campionat si cea mai categorica de pana acum a vasluienilor, cu triplul superbou de rigoare, a fost mult mai umilitor decat acest 0-5 in fata unei echipe pe val nemiloasa in deplasare.

UrsMeier
10th May 2006, 23:05
Eu zic ca bat Pandurii. Dupa demiterea absolut idioata a lui Sorinaccio (care macar stia sa faca acolo o "autobaza" cu asa verze de jucatori), Argesul este intr-o deriva iremediabila. Cred ca si Petrolul i-ar bate la un scor consistent. 3-0 pentru Pandurii, si noii actionari majoritari ai gruparii pitestene ar trebui deja sa se gandeasca la deplasari gen Mioveni, Sacele, Otopeni sau Vanju Mare.
tu vorbesti ca sa nu adormi........
mai bine iti vezi de echipa ta, ca o sa piarda cel putin 3-4 jucatori dupa terminarea campionatului

Cra10veanu
10th May 2006, 23:52
si a voastra cat o sa mai care la dinamo ?
tot vad discutii aici despre orase importante economice, din cate stiu eu si Pitestiul este un oras mult mai important d.p.d.v economic decat Galati, moldova are o traiectorie decadenta privind economia si nivelul de trai.
ps: bat pandurii

UrsMeier
10th May 2006, 23:56
si a voastra cat o sa mai care la dinamo ?
tot vad discutii aici despre orase importante economice, din cate stiu eu si Pitestiul este un oras mult mai important d.p.d.v economic decat Galati, moldova are o traiectorie decadenta privind economia si nivelul de trai.
ps: bat pandurii
a carat cand era mizeria de ilinca......acum s-a oprit firul :evil:

DanJuve
11th May 2006, 17:42
da de acum s-a terminat cu smecheria la Pitesti.de acum lucrurile vor sta altfel si in curand nu va mai face nimeni biza de noi.:ok: din contra noi ii vom lua pe altii la misto in c epriveste jocul echipei.usor usor Argesul isi va schimba fatza.

iuli
11th May 2006, 21:31
si povestea ar suna exact in felul asta...

Pandurii-Arges 3 puncte Pandurii

National-Pandurii 3 puncte Pandurii

Pandurii-Timisoara meci pe bune

Otelul-Pandurii cu siguranta 3 puncte...

o sa vedeti...Condescu stie ce vorbeste... :)

DanJuve
11th May 2006, 21:50
eu zic ca Condescu asta cu toata smecheria lui nu mai poate face nimic pt echipa lui.si asta pentur ca vasluiul are 4 puncte avans,si mister porumboiu nu doarme:yeah: .Mai bine s ami spuna si mie cineva daca la anul,cand vor fi 18 echipe ,vor pica tot 3 sau vor pica 4 .ca eu sunt chiar curios daca de la anul cu 18 echipe vor pica 3 sau 4:D

DanJuve
11th May 2006, 21:57
nu de alta da in cazul in care vor fi 3 echipe ce vor retrograda se va crea o zona moarta de vreo 3,4 echipe care nu vor avea nici o treaba decat sa .. vinda meciuri.cu 4 echipe ce vor pica zona asta moarta nu prea va mai fi;)

DanJuve
11th May 2006, 21:58
Craioveanu: din cate stiu eu si Pitestiul este un oras mult mai important d.p.d.v economic decat Galati, moldova are o traiectorie decadenta privind economia si nivelul de trai.
pai asta am incercat si eu sa i conving pe galateni aproape o saptamana da nu am reusit:D

iuli
11th May 2006, 21:59
dan...eu nu ma refeream la vaslui, ma refeream la jiul... :P

poate si vaslui :P

DanJuve
11th May 2006, 22:01
stiu iuli dar oricum degeaba mai castiga daca tot vor pica:D

esku
11th May 2006, 22:52
as vrea sa vad vasluiul in b .... nu pandurii ... imi sunt mai simpatici decat moldovenii ...:D

p.s.: dane .... pana la urma vi la tg jiu? mergem sa vizitam orasu, bem o bere ...doua :D... k s`asa meciu nu prea e interesant.... d.p.d.v al clasamentului(pt noi) .... :P

DanJuve
12th May 2006, 11:21
as vrea sa vad vasluiul in b .... nu pandurii ... imi sunt mai simpatici decat moldovenii ...:D

p.s.: dane .... pana la urma vi la tg jiu? mergem sa vizitam orasu, bem o bere ...doua :D... k s`asa meciu nu prea e interesant.... d.p.d.v al clasamentului(pt noi) .... :P
pai zi mi si mie la cat e plecarea si de unde,ca nu sunt prea hotarat daca vin sau nu ma mai gandesc .sa vad ce zic si ai mei ca nu prea agreeaza deplasarile mele.:(

Universal
12th May 2006, 12:59
Pandurii-arges 1-1 si TG Jiu mai pierde 2 puncte importante

esku
12th May 2006, 13:15
pai zi mi si mie la cat e plecarea si de unde,ca nu sunt prea hotarat daca vin sau nu ma mai gandesc .sa vad ce zic si ai mei ca nu prea agreeaza deplasarile mele.:(

maine la 12 de la stadion:ok:

Universal
12th May 2006, 13:17
In Tg Jiu...orasul lui Brancusi :)

OVIDIU 62
12th May 2006, 14:35
Sper intr-o victorie a PANDURILOR ca sa treaca OTELUL de ARGES

Universal
12th May 2006, 14:36
Cu Arges se poate,sunt in picaj, din pacte,mie imi place echipa argeseana(mai putin trrenul din Mioveni) se pote un 1-1 sau 2-1 v afi greu,mizez chiar pe 0-0

Cristian
12th May 2006, 17:12
Meci de care pe care, Fc Arges nu are nicio grija, deci parerea mea e ca ca vor bate Pandurii.
Eu sincer as prefera sa se salveze Pandurii decat FC Vaslui, dar sa recunoastem Fc Vaslui joaca cu mult mai bine decat Pandurii.

Universal
12th May 2006, 17:13
Eu zic asa: la pauza 0-0 in 60 penalty 1-0 pt Pandurii in min 80 1-1bara gol

Cristian
12th May 2006, 17:27
Universal tu ai citit in carti ? :D
Sau in cafea ? :D

Universal
12th May 2006, 17:55
Nu, in statistici,pe atunci cad cele mai multe goluri Cristian

DanJuve
12th May 2006, 19:23
Nu, in statistici,pe atunci cad cele mai multe goluri Cristian
as putea sa cred ca ai si cartzi de tarot

UrsMeier
13th May 2006, 10:10
si pana la urma vii la meci?

alex19
13th May 2006, 10:33
si eu cred ca meciul asta e de 1x2 ca nici una din echipe nu joaca nimik dar pe noi ne mai intereseaza doar meciul cu dinamo deci s-ar putea sa-l dam si meciul asta celor din targu jiu ...

UrsMeier
13th May 2006, 10:43
si eu cred ca meciul asta e de 1x2 ca nici una din echipe nu joaca nimik dar pe noi ne mai intereseaza doar meciul cu dinamo deci s-ar putea sa-l dam si meciul asta celor din targu jiu ...
stai linistit ca acum nu o sa se mai dea......ca doar a plecat lepra de ilinca.
daca era ilinca meciul asta era ca si dat...dar asa nu nu prea cred.
Sper sa obtinem macar un egal.

alex19
13th May 2006, 10:49
ar fi foarte bine sa batem la targu jiu dar tre sa jucam si noi altfel sa jucam cum am jucam in tur la dinamo :D :)

esku
13th May 2006, 11:10
Hai ca vedem noi ce facem azi ... :P .... FORZA VIOLA!

Am plecat spre tg-jiu ... revin cu amanunte....:D

DanJuve
13th May 2006, 19:50
ne au batut oltenii astia spurcatzi.m-ash oftica daca se salveaza pandurii.:(

metallic_rain
13th May 2006, 20:01
eu zic ca v-au b(l)latut. identic ca si in tur! Jenant FC ARGESH!:rosu:

Cristy
13th May 2006, 20:03
e incredibil cum echipa asta a scos 2 puncte cu Rapid si steaua, iar cu dinamo o sa piarda la scor mda pacat

Vulturul
13th May 2006, 20:06
dar nu trebuia sa dai de trei ori mesaju...l-am inteles din prima...asta e pacat...sper sa facem o figura buna cu dinamo...cu toate ca la cum joaca argesu imi e greu sa cred ca vom reusi!!!

Cra10veanu
13th May 2006, 20:07
ne au batut oltenii astia spurcatzi.m-ash oftica daca se salveaza pandurii.:(
bai pitestean spurcat, uite-ti echipa unde a ajuns, pe 12 :happy :happy
bravo pandurii /hello /hello /hello

metallic_rain
13th May 2006, 20:09
nu l-am dat cu intentie frate.... dupa cum vezi l-am sters. Mi-a jucat o festa internetul si de aia a aparut de 3 ori. Cu dinamo aveti impresii? Eu zic ca veti juca in aceeasi nota pt a consfintii prietenia cu Netoiu. Degeaba va suparati cand va fac alti incontinuare blatisti. Cele 2 meciuri cu Tg-Jiu sunt mostra. Urmeaza demonstratia cu Dinamo ;)

Vulturul
13th May 2006, 20:09
bai pitestean spurcat, uite-ti echipa unde a ajuns, pe 12 :happy :happy
bravo pandurii /hello /hello /hello
bine mai oltenanule ca joaca stiinta ta acolo in divizia B!!!

Vulturul
13th May 2006, 20:12
Cu dinamo aveti impresii? Eu zic ca veti juca in aceeasi nota pt a consfintii prietenia cu Netoiu.
Prietenia cu netoiu nu mai e de actualitate....din cauza aceste prietenii au fost dati afara atat sorin cartu cat si ilinca!!!

Cra10veanu
13th May 2006, 20:12
care divizia B ? :D

metallic_rain
13th May 2006, 20:14
si pt meciul de azi, pe cine dati afara? hai sa fim seriosi!

Vulturul
13th May 2006, 20:15
care divizia B ? :D
pana una alta suntei in B cu toate ca ati facut pasul catre div A tot in B stati pana se termina acest campionat!

metallic_rain
13th May 2006, 20:19
Conform stirilor sportive de la ProTv, o casa de pariuri din Tg-Jiu a scos din oferta lor de azi meciul vostru convinsa de rezultatul final. Oare de ce domnilor cooperatisti?

Cra10veanu
13th May 2006, 20:19
bine, un an ne-a ajuns, voi ? cat ati stat ? :D
ati ajuns batjocurile diviziei A, si de la anu cred ca va vad pe voi in B la cum merge treaba prin mioveni :D

Vulturul
13th May 2006, 20:22
bine, un an ne-a ajuns, voi ? cat ati stat ? :D
ati ajuns batjocurile diviziei A, si de la anu cred ca va vad pe voi in B la cum merge treaba prin mioveni :D
stai tu linistit ca nu o sa picam ...in ceea ce priveste mioveniul mai avem doua etape si ne mutam la pitesti!!!

be@
13th May 2006, 20:24
Conform stirilor sportive de la ProTv, o casa de pariuri din Tg-Jiu a scos din oferta lor de azi meciul vostru convinsa de rezultatul final. Oare de ce domnilor cooperatisti?


Mda , am vazut si eu . Rusine blatistilor de la Pandurii . :drak:

iuli
13th May 2006, 20:25
ce v-am zis????? 3 puncte sigure cu arges...acum cateva zile...

1.400.000 castigati foarte usor !!!!

Cra10veanu
13th May 2006, 20:30
stai tu linistit ca nu o sa picam ...in ceea ce priveste mioveniul mai avem doua etape si ne mutam la pitesti!!!
insa pana la sfarsit, jucati tot in mioveni :happy :happy

Cra10veanu
13th May 2006, 20:31
Mda , am vazut si eu . Rusine blatistilor de la Pandurii . :drak:
te gasisi tu sa te bagi ca chilotii-n c*r , si chiar daca era blat, cui ii mai pasa ? :D ( be@ Otelul 2 - 0 National, venele ca radoi ? :happy )

metallic_rain
13th May 2006, 22:00
vad ca marii sustinatori ai pitestenilor tac. si tacerea este un raspuns nu-i asa?

Sergiu
13th May 2006, 22:20
Echipa e intr-o pasa incredibil de proasta, noroc ca au facut destule puncte in primele 17 etape.

Cra10veanu
13th May 2006, 22:44
ca daca nu erau pe locul pandurilor

rhadoo
13th May 2006, 23:09
argesu a stat capra si in meciul asta,fiecare cu sfera lui de acoperire,dar nu stiu daca este suficient
HAI JIUL PETROSANI!

be@
13th May 2006, 23:22
be@ Otelul 2 - 0 National, venele ca radoi ? :happy

Felicitari si voua pentru victoria cu Otopeniul . :happy :happy

republican
14th May 2006, 00:20
hmmm Cainele moare de drum lung si prostul de grija altuia bai mineri lu peste voi aveti grija mah pe acolo pe la voi cum statzi . Pt. Nea Praz asta il sfatuiesc sa isi vada de Divizia B si de derbiurile cu DACIA MIoveni . F.C. Arges este in cadere libera nu cred ca mai reusims a luam vreun punct pana la sfarsitul campionatului suntem dezorientatzi rau , in vara o sa se schimbe multe ;) Oricum ramane de vazut ;)

DanJuve
14th May 2006, 00:53
argesu a stat capra si in meciul asta,fiecare cu sfera lui de acoperire,dar nu stiu daca este suficient
HAI JIUL PETROSANI!
tu si cu astialalti care mancati c**t ca argesul s ar fi predat vorbiti ca sa nu va ia somnul.argesul e intr-o degringolada totala ,dupa schimbarile astea,si faptul ca a luat bataie cu pandurii nu e nici o mirare avand in vedere jocul prestat,si antrenorul pe care il avem.Nu au cum sa se mai faca acum blaturi.cine sa le faca la noi?ca ilinca nu mai e.iar la cum joaca echipa oricum nu cred ca are cineva motiv sa vina sa ne plateasca s ane dam la o parte.asta e adevarul.luati-va gandul de la blaturi in ceea ce priveste argesul de acum incolo ca nu prea cred ca vor mai fi avand in vedere conducatorii care au venit.despre meciul cu pandurii ,oricum cei mai in masura sa vorbeasca sunt cei care au fost la meci,eu unul nu m am dus.cat despre pandurii stati linistiti ca tot in divizia b ajung.cu indivizi precum condescu nu merita sa ajunga in alta parte.

UrsMeier
14th May 2006, 01:02
nu mai aberati voi atat......chiar nu a fost blat asta.Nu am putut mai mult si cu asta basta.Chiar am ratat 2 ocazii clare pe final dar nu a fost sa fie......asta e.Poate etapa urmatoare avem mai mult noroc.

cap
14th May 2006, 01:05
la arges trebuie un antrenor capabil sa formeze o echipa altfel nu ii vad prea bine

esku
14th May 2006, 01:28
vad ca marii sustinatori ai pitestenilor tac. si tacerea este un raspuns nu-i asa?

poi marii sustinatori nu sustin echipa de langa tastatura desteptule:headbang:

akum am ajuns si eu akas de la tg-jiu (si urs meier la fel:D) si va spun sincer k nu a fost vorba de blat... noi nu putem mai mult.

ganditi-va logik .... dak ar fi fost blat, mai apara bogdan penaltyu` acordat pandurilor? ... mai scotea acea minge de pe linia portii cu un efort exemplar ... golul a picat f prost... imediat dupa penaltyul aparat, dupa o invalmaseala in careu ....:mda: Asta ma oftica cel mai rau ... macar luam gol din penalty si cu asta basta.... :jerk: Cum spuneam un rezultat asteptat, victoria Pandurilor, noi fiind in cadere libera, fara antrenor, fara griji in acest sfarsit de sezon, cu o conducere noua...deh ...asa e pana se linistesc apele ..... Doua suturi am avut tot meciul pe poarta... unul venit in min 70-75 nu stiu exact, dintr-o foliaseca a lui tanase de la 25 de m, din pacate pe centrul portii ..... plus bara din min 90 .... In concluzie un rezultat asteptat...


p.s.: am vz k toti ziceti de meciul cu dinamo, ca il vindem, ca le dam 3 pcte, k plm..... da` cand le-am luat 3 pcte in tur in stefan cel mare mai comenta vreunu de craune p`aici ca descreieratu`? ... .dak luam bataie, luam pe bune, pt. k nu putem mai mult la ora actuala .... suntem vraishte la toate capitole in momentul de fata..... orikum baietii o sa faca tot posibilul se ii incurce pe catzei .... macar si un egal...


FORZA VIOLA!

Cra10veanu
14th May 2006, 01:32
cateii au iesit din cursa, asa ca nu va mai obositi cu dinamo

esku
14th May 2006, 01:50
sper sa ii scoatem noi de tot ...dar v`am zis... la felul cum jucam nu sunt sanse sa scoatem un rezultat favorabil...... Poate un egal chinuit...dar mai mult nu avem cum.... parerea mea....

DanJuve
14th May 2006, 02:12
pai daca tot sunt iesiti cu un picior din cursa o sa-i ajutam noi sa iasa si cu celalalt picior.:yeah:
Forza Viola!!!!!

Cristy
14th May 2006, 02:31
oricum nu trebuie sa mai faca blat dinamo cu voi, la forma pe care o are arges ....

dlgicu
14th May 2006, 02:32
argesu a stat capra si in meciul asta,fiecare cu sfera lui de acoperire,dar nu stiu daca este suficient
HAI JIUL PETROSANI!

tu si cu metallic_rain strigati cel mai tare a blat pe aici, si vad si motivul, va cam tremura lenjeria de frica retrogradarii. asta este, voua v-am luat 6 puncte, targu-jiu ne-a luat 6 noua... mingea e rotunda. daca era blat de ce a mai dat daouda in transversala in min. 89, cumva incerca sa vada si el daca poate ca ronaldinho? si dupa 0-5 cu otelul va asteptati sa fie altii intr-o saptamana?

mai bine vedeti-va de echipa voastra. castigati meciurile voastre si nu veti retrograda indiferent de celelalte rezultate, ba poate chiar depasiti FC Arges in clasament. prima ocazie e chiar maine, la iasi. bafta!

p.s.: cum va simtiti cu 0 puncte campionatul asta in fata "caprei" de care vorbiti voi? respecta si vei fi respectat.

esku
14th May 2006, 13:17
lasa`i mah... k habar n`au ce vorbesc....
eu nu stiu cum au tras ei concluzia k meciul asta a fost blat cand nici nu au vazut ce s-a intamplat pe teren...din cate stiu eu partida a fost netelevizata.....:headbang: ..... sau ati fost voi la tg-jiu sa spionati pandurii aaa? :ciocan: PENIBILILOR!


@cristy: bha tu iar incepi.... asa ziceai si inaintea meciului tur .... ca e blat, ca dinamo are 3 pcte asigurate.... dupaia nu mai stiai pe unde sa scoti camasa.... esti la fel de penibil ca si cei despre care am vb mai sus.....

DanJuve
14th May 2006, 13:41
lasa i ma ca tre sa vorebesaca si ei despre ceva sa se simta si ei importanti:headbang:

Schneider13
14th May 2006, 18:04
Lasati ca-i bine sa vedeti si voi cum e sa fiti acuzati pe nedrept....:rosu: ....oricum a mai aparut un om de fotbal vai de mama lui....'el vrea saracu sa bata pe dinamo da nu reuseste sa dea echipa aia un gol de cand a venit el,si ia 6!!!'..e clar se pricepe tare la fotbal!!!:ciocan:

UrsMeier
14th May 2006, 18:17
si pana la urma care e problema ta?

esku
14th May 2006, 18:49
Lasati ca-i bine sa vedeti si voi cum e sa fiti acuzati pe nedrept....:rosu: ....oricum a mai aparut un om de fotbal vai de mama lui....'el vrea saracu sa bata pe dinamo da nu reuseste sa dea echipa aia un gol de cand a venit el,si ia 6!!!'..e clar se pricepe tare la fotbal!!!:ciocan:

:ciocan: bha baiatule dak nu stii qm sta treaba la club taci dreaq din gura ... nu te mai fa de kkt pe forum....:jerk:

Noul patron a spus clar k din acest campionat, doar meciul cu dinamo il intereseaza ... restul nu conteaza.... Sa vedem.. probabil o sa luam bataie si cu dinamo la felul cum jucam ....

de la anu o sa se vada dak face treaba sau nu ..... o sa aduca un antrenor nou ...se poarta discutii in caz ca nu stiai cu ravanelli, bergomi, antrenorul messinei .... se vor aduce jucatori noi .... o sa fie dati afara toti "netoii" .... asa k nu te mai baga in seama k strampii in c*r....

Pepsi-Cola
14th May 2006, 19:02
am votat x amandoua merita sa primeasca cate un punct

Universal
15th May 2006, 03:05
Pacat ca pierdut..dar ma asteptam,Argesul nu se regaseste, dar nu-mi afc griji, in viitor vor avea o echipa mai puternica :)

Cra10veanu
15th May 2006, 05:25
lasa`i mah... k habar n`au ce vorbesc....
eu nu stiu cum au tras ei concluzia k meciul asta a fost blat cand nici nu au vazut ce s-a intamplat pe teren.....
s-au luat dupa be(tivanc)@:ciocan:

Universal
15th May 2006, 05:26
si totsi se invarte mingea.....fotbalul este creator de minuni....