PDA

View Full Version : Etapa 27: Farul - Poli Timisoara



Pages : [1] 2

ADelPiero
8th May 2006, 01:12
Sambata, 13.05.2006, Farul - Poli Timisoara, (17,00, TVR 2)
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

ULTRAS-STEEL
8th May 2006, 01:15
bate faru linistit 2-0 poli este cam in cadere de cateva etape

Cra10veanu
8th May 2006, 01:16
de cateva etape ? eu as zice mai degraba ca de la inceputul returului o tin in cadere libera, un egal l-ar bucura enorm pe hagi

Rossi
8th May 2006, 01:35
meci de 1x2

alex_6tm
8th May 2006, 01:47
1 solist..nu mai am nici o speranta..din pacate:(

Rechinul Ucigas
8th May 2006, 01:48
batem lejer cu 2-0 daca nu mai mult :D

iaro
8th May 2006, 04:37
Constanta s-a trezit iar Timisoara adoarme cu gandul la campionatul urmator. Rezultatul? 2-0 pentru Farul.

Ammadeus
8th May 2006, 06:10
2-0 si farishtii se felicita ca n-au avut ghinionul ca hagi sa antreneze farul; acum aveatzi parte de derbyuri cu vaslui si jiul

manu10
8th May 2006, 10:28
intradevar, meci de 1X2 :rolleyes:
totusi, Farul e obosita dupa ce i-a fugarit Rapidu' si fara stimulente de la Jiji... asa ca are si Poli sansa ei :D

six
8th May 2006, 10:36
Am votat 2 la vrajeala dar sincer nu cred ca fraierii astia se mai trezesc....asa ca sa inceapa concedierile in masa si sa vina altii....normali si straini ca de cei autohtoni m-am lamurit....propun sa incepem cu......nu?????:headbang: :mda: :mad:

Robitm
8th May 2006, 11:08
O luam cu 2:0 :headbang:

boosaw
8th May 2006, 11:14
Ambele echipe trebuie sa castige pentru a spera la Intertoto..... Pronostic 12.. X-ul iasa din calcul pentru ca nu avantajeaza nicio echipa

unik
8th May 2006, 11:21
0-2 bate POLI ... asta e ... io sunt mai optimist!

tuxie
8th May 2006, 11:22
0 - 0
Eu nu mai sunt optimist de loc.

be@
8th May 2006, 11:52
X-ul iasa din calcul pentru ca nu avantajeaza nicio echipa

Ba da . :drak:

mblue
8th May 2006, 12:48
victorie farul si hagi out.

tuxie
8th May 2006, 12:52
victorie farul si hagi out.

Sau victorie Poli si Farul Out.

be@: "Ba da" e valabil doar in cazul in care nu va da Catzelu' un 5-0 si voua :D (denumirea n-are treaba cu Dinamo & co., imi place mie cum suna :D)

Benny
8th May 2006, 13:19
Hagi se intoarce acasa. Ce frumos! O sa fie sarbatoare si fotbal frumos cu multe goluri.

Cristy
8th May 2006, 13:46
bate Poli lejer, tactica cu 9 fundasi a [moderated] nu tine 2 meciuri.
2 solist

dede
8th May 2006, 15:54
in retur, dupa meciul asta Oli si-a facut bagajele si a plecat...acum va fi partea a 2-a :evil:

2-0

mblue
8th May 2006, 16:33
pai la asta m-am referit si eu, hagi nu prea are ce cauta in domeniul antrenoratului, ar trebui sa stea 2 3 ani departe de fenomen sa isi dea seama ca e un om obinisnuit nu un rege

tuxie
8th May 2006, 16:34
Macar sa [ isi dea demisia || fie demis ] tot dupa o victorie, ca si Oli :D
2 - 3? :)

Benny
8th May 2006, 16:40
in retur, dupa meciul asta Oli si-a facut bagajele si a plecat...acum va fi partea a 2-a

2-0
Il da afara pe Oli?

Rechinul Ucigas
8th May 2006, 17:24
okay din mom asta am sa folosesc cuv "[moderated]" m-am saturat sa ni se spuna sclavii nimeni nu i-a masuri de acum si noi va spunem ciori si cu asta basta !!!

Universal
8th May 2006, 18:15
O prima surpriza aetapei:0-1

Universal
8th May 2006, 18:38
NU exista sclavi,exista tineri cu prea mullte fumuri in cap , si care ar merita o lectie buna de cateva zile in ''casuta'' Comportamentul asa-numitiloe ''suporter'' lasa extrem de dorit. Va rog sa incetati cu asemenea CUVINTE! Maturizati-va! Aici nu suntem in targ! Nu sunztem la usa cortului, suntem intr-o dezbatere libera ,dar fara JIgniri! Ati intrecut orice masura de bun simt! Rusine sa va fie!

b3bito
8th May 2006, 19:11
si eu zburatorii k desdemona mi`a dat msj si ma atentionat sa nu`i mai alint asa...dar pe ei dc nu`i atentioneza?sau poate`i antentioneza dar nu se vede...
meci de 1x2---

Universal
8th May 2006, 19:17
NUZ stiu,dar pot süpune ca desdemona este un admin. super-ok, noi ar trebui sa ne gandim la comportamentul nostru cam ciudat.. eu deja mi-am rectificat tot ce am scris si sunt un om fair-play

tchibos
8th May 2006, 19:31
la Constanta a inceput totul pentru Hagi si tot aici se va termina. Dupa meciul cu Farul, se va lua serios in calcul alta varianta pentru antrenorul lu' Poli. Bate Farul la scor:ok:


bate Poli lejer, tactica cu 9 fundasi a sclavilor nu tine 2 meciuri.
2 solist


te oftici ca a tinut cu voi?... nu mai plange ca esti patetic...

poate ii da cineva (un moderator bun) un avertisment / ceva individului in lacrimi care provoaca disconfort pe forum si reactii nedorite

WOLF_ULTRAS
8th May 2006, 19:33
bat rechini ai sfasie

Universal
8th May 2006, 20:00
NU bat la scor,eu mizez spre o surpriza un 0-1 sau un 1-1 nnu te poti astepta niciodata de la echipa lui Hagi

axel
8th May 2006, 20:13
pierde poli :ciocan:

Datenshi
8th May 2006, 20:31
Lasa ca prima echipa de ...a retrogradat anul asta. Urmeaza si-astia la anu'.
Pana una alta sper sa-i bata Poli.

Cristy
8th May 2006, 20:42
au ramas cel putin 2 :(

Emilio
8th May 2006, 20:47
stati asa ca urca Ceahlaul si Craiova.

OK, Ceahlaul sta cu cine da mai mult. Dar Craiova daca e sa aleaga, alege Steaua.

Cristy
8th May 2006, 20:52
plus cele 2 care au ramas, unde una era cat pe ce sa se duca cu bacau, insa ...

cap
8th May 2006, 20:54
Hagi a fost bun ca jucator dar ca antrenor nu deci cred ca va bate farul

b3bito
8th May 2006, 20:56
pe sclavu asta nu-l vezi desdemona ?
la fiecare post injura, nu doar pe mine ci si pe multi alti useri.
isi face 2 clone si nu i se da ban felicitari.


voi sunteti sclavii lu s....a, sclavii lu s....a:rosu:


sunt curios sa vad meciul vostru cu bistrita sa vedem ce spuneti atunci despre gloria...
:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

b3bito
8th May 2006, 20:57
Hagi a fost bun ca jucator dar ca antrenor nu deci cred ca va bate farul

asa sa fie.. :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

codrind
8th May 2006, 21:00
Farul e favorită !!

cimişorenii în schimb au un ....antrenor.... super!! :headbang: :ciocan:

deci 1 solo!!

pff
8th May 2006, 21:00
cristy .. sclav esti tu ma .. obositule k tot continui cu vrajeala asta cu sclavii lu sTEAUA ce vroiai sa nu joace faru` sa ia bataie si de la voi ... ce vroiai ?? acum 2 ani a pierdut sTEAUA campionatu din cauza noastra asa ca terminati cu aberatiile astea .. si farulconstanta ala .. tu chiar traiesti degeaba .. numai din cauza la niste ratati ca tine ne numeste lumea asa ..copil distrus ce esti ..

b3bito
8th May 2006, 21:04
pff eu zic sa nu`i mai bagam in seama pe astia...si nu zic doar noi 2,si toti faristii de pe onlinesport.ro
ce ziceti?

cristian75poli
8th May 2006, 21:16
Castigam acest meci si ne revenim...

"POLI" - CAMPIONII!!!:ok:

Universal
8th May 2006, 21:21
DE acord cu tine Cristi,acum ar fi ''momentul''

b3bito
8th May 2006, 22:53
am vayut k sunt baietii rapidisti care stiu cum s se cumpoarte pe forum...felicitari,si respect lor...dar sunt unii care intre masura...care ne tot fac sclavii...

tchibos
8th May 2006, 23:10
alt sclav pffff :rosu:
daca ar fi jucat fc sclavii din constanta asa si cu steaua nu ar fi zis nimeni nimic, insa cu ei ati jucat la offside, oare de ce ?
de sclavi ce sunteti evident.

daca jucam cu voi la offside va bateam si va faceam de tot rasul ba tzarane, titlu nu o sa il luati stii de ce?... pentru ca aveti suporteri de kkt, asa ca tine. La sfarsit cand o sa vezi clasamentul si rapidului ii vor lipsi doua puncte sa stii ca ti le-am luat noi. Ii batem si pe poli si ne apropiem de locul in care ar trebui sa fim. Sa va uitati ca uite asa se formeaza o echipa nu rugandu-va sa piarda unii care sunt peste voi ca valoare

B_I_C
9th May 2006, 01:09
Ce meci frumos o sa iasa asta ... Imprevizibil si cu destule goluri. Parca totusi Farul joaca mai bine deci as pune un 1X.

unikt
9th May 2006, 02:20
Cred Ca Farul Poate Obtine Victoria Profitand Si De Faptul Ca Poli Nu Pre Joaca Mai Nimic Eu Zic 2-1 Fortza Otelul

FatFrumos
9th May 2006, 02:31
1 solist sa moara Hagi de ciuda

georgemp
9th May 2006, 07:40
Bate Timisoara,asa ar fi normal

Ammadeus
9th May 2006, 07:40
faru' in intertoto, gluma buna...ce se va intampla va fi tzefferu' se inscrie pana pe 5 iunie si va accede in uefa, e totushi un inceput...on topic: 3-0

manu10
9th May 2006, 09:19
Fara stimulentele lui Jiji, Farul nu prea mai are motive sa traga! :rolleyes:
O sansa in plus pentru Poli! :D
Si cum Hagi nu s-a dovedit a fi un bun antrenor... a disparut si ciuda marinarilor ca nu a mers la Farul! :drak:
pronostik:
Farul - Poli 0-0 pauza; 0-1 final; inscrie Mansour min. 94' :D

six
9th May 2006, 10:56
1 solist sa moara Hagi de ciuda
:) no coment :mda: se vede civilizatia estica superioara fata de CULMEA concitadinii lor......dar daca vreti puteti sa castigati yo stiu 5-0 va ajunge!!!????:no: :rosu: ;)

tuxie
9th May 2006, 11:37
Farul - Poli 0-0 pauza; 0-1 final; inscrie Mansour min. 94' :D

Mai bine zi ca inscrie Popa, ca singurul lucru pe care Mansour l'ar putea rezolva ar fi ceva contra-atacuri pentru Farul, la cat de mult 'ball control' are. A, sa nu uit, daca intra Mansour o sa se plictiseasca faristii de batut loviturile libere acordate la offside.
Daca e sa dea gol careva de la Poli, as miza mai mult pe Coman la vreo lovitura libera, sau Stanic/Balace/Sarma, care-o fi in ziua lui buna si daca prinde primul 11. Sau poate isi revine Bucur :D
In rest.. pute a scor alb.

manu10
9th May 2006, 13:38
Mai bine zi ca inscrie Popa, ca singurul lucru pe care Mansour l'ar putea rezolva ar fi ceva contra-atacuri pentru Farul, la cat de mult 'ball control' are. A, sa nu uit, daca intra Mansour o sa se plictiseasca faristii de batut loviturile libere acordate la offside.
Daca e sa dea gol careva de la Poli, as miza mai mult pe Coman la vreo lovitura libera, sau Stanic/Balace/Sarma, care-o fi in ziua lui buna si daca prinde primul 11. Sau poate isi revine Bucur :D
In rest.. pute a scor alb.
pai si eu ce ziceam!? scor alb 90 de minute, apoi in ultimul min. de prelungiri scapa narodu' de Mansour liber cu Curcanu' si-l executa la coltu scurt!:drak:

Aurel.D
9th May 2006, 14:57
1. Cred ca Timisoara va incerca sa spele din imaginea creata in ultima vreme si va scoate cel putin un egal. Daca pierd si acest meci, se vor compromite definitiv pt. acest campionat, asa ca prevad un meci interesant, pe care nu cred ca Farul il va castiga.

2. Nu inteleg de ce puneti problema destituirii lui Hagi, dupa acest meci sau cand o fi ea?! Ar trebui lasat sa isi faca treaba macar inclusiv sezonul viitor. Cred ca Poli are nevoie mai mult de jucatori decat de antrenor.

steaua-86
9th May 2006, 15:02
Meci de 1x. Nu cred ca exista vreo echipa in div. A in fata careia TM sa aiba mai mult de 50% sanse de castig (cel putin din randul adversarelor ramase pana la sfarsitul campionatului).

tuxie
9th May 2006, 15:02
1. Cred ca Timisoara va incerca sa spele din imaginea creata in ultima vreme si va scoate cel putin un egal. Daca pierd si acest meci, se vor compromite definitiv pt. acest campionat, asa ca prevad un meci interesant, pe care nu cred ca Farul il va castiga.

Aici vom vedea pe teren ce se va intampla. Cat despre compromiterea definitiva, tin sa te contrazic: deja nu mai au ce compromite, cu toate obiectivele ratate.


2. Nu inteleg de ce puneti problema destituirii lui Hagi, dupa acest meci sau cand o fi ea?! Ar trebui lasat sa isi faca treaba macar inclusiv sezonul viitor. Cred ca Poli are nevoie mai mult de jucatori decat de antrenor.
Despre Hagi ai dreptate probabil, insa la partea cu jucatorii tin sa te contrazic - jucatorii (anumiti jucatori de fapt) poate au nevoie de ceva cura de electrosocuri sau un replacement de mentalitate. Poate doar 1-2 atacanti care sa si stie ce sa faca cu mingea nu ar strica, la fel ca si un mijlocas de constructie.

andrei1921tm
9th May 2006, 15:11
in retur, dupa meciul asta Oli si-a facut bagajele si a plecat...acum va fi partea a 2-a :evil:

2-0
ce bine ar fi....sa plece Hag:jerk: i...si sa vina Panduru:yeah: :yeah:

tuxie
9th May 2006, 15:39
ce bine ar fi....sa plece Hag:jerk: i...si sa vina Panduru:yeah: :yeah:
Sa vina Panduru sa faca ... ce?
Daca ar fi sa plece Hagi, ori e Luce al batran, ori sa aduca un antrenor strain.

Cristy
9th May 2006, 16:34
daca jucam cu voi la offside va bateam si va faceam de tot rasul ba tzarane, titlu nu o sa il luati stii de ce?... pentru ca aveti suporteri de kkt, asa ca tine. La sfarsit cand o sa vezi clasamentul si rapidului ii vor lipsi doua puncte sa stii ca ti le-am luat noi. Ii batem si pe poli si ne apropiem de locul in care ar trebui sa fim. Sa va uitati ca uite asa se formeaza o echipa nu rugandu-va sa piarda unii care sunt peste voi ca valoare

si astea ce sunt domnu moderator ?
a, acum am vazut, sunteti suporter steaua2 ....

bate POLI lejer /hello

Emilio
9th May 2006, 16:38
Cristy: a fost fair: l-a avertizat si pe userul farulconstanta. Cum care farulconstanta? Acelasi user despre care se plangeau si stiau ca nu pot sa-i dea ban pe ip si intra ala linistit drept lazioroma sau cu alte nume de clone.

oricum moderatorii au un :rosu: --- aplica regulamentul pe sarite

LazioRoma
9th May 2006, 19:29
Cristy: a fost fair: l-a avertizat si pe userul farulconstanta. Cum care farulconstanta? Acelasi user despre care se plangeau si stiau ca nu pot sa-i dea ban pe ip si intra ala linistit drept lazioroma sau cu alte nume de clone.

oricum moderatorii au un :rosu: --- aplica regulamentul pe sarite
Baaaaaaaaa Copil frustrat NU INTELEGI?! intru cu REMOTE DESKTOP CONECTION! Imi Schimb Ip-ul la 30 de secunde cum sda imi dea ban pe Ip!?!?!?!?!?!?!?!? :)) si mi-am terminat banu de 7 zile care e problema?!?! si daca imi iau alt ban iar intru cu remote si tot fak mijto de deastia ca tine:)) hai ca deja imi provoci greata! OFTICATULE !!!

Cristy
9th May 2006, 19:52
felicitari, oricum tot terminat ramai ;)

LazioRoma
9th May 2006, 20:20
felicitari, oricum tot terminat ramai ;)
Cum zici tu dar tu tot un ofticat ramai! FARU*L! e FARUL! si noi iubim STEAUA pe cand pe voi va iubeste doar giulestiu si nimik mai mult! asta e iti inteleg frustrarea! cer sa ii faci !? atata puteti! STEAUA CAMPIOANA! Farul locu 3 UEFA!

Cristy
9th May 2006, 20:24
bravo, dar tu nu tii cu faru iti zic de acum ;)

LazioRoma
9th May 2006, 20:28
s f

LazioRoma
9th May 2006, 20:29
Cum zici tu! eu tin cu FARUL si imi iubesc echipa dar pur si simplu tin si cu STEAUA are ceva!?!? daca tineam cu rapid mai ziceai ceva?>!?!?!?

Cristy
9th May 2006, 20:58
Doamne Fereste :d

b3bito
9th May 2006, 21:00
Cum zici tu! eu tin cu FARUL si imi iubesc echipa dar pur si simplu tin si cu STEAUA are ceva!?!? daca tineam cu rapid mai ziceai ceva?>!?!?!?


macara dak tu iubesti.farul nu mai yi k toata lumea in constanta iubese steaua,sau nu ne baga pe toti in aceasi oala...:jerk:

Universal
9th May 2006, 21:11
Hagi nu trebuie sa plece,stie sa faca din aceasta echipa un nume, are un nume, are caracter, poate sa o duca mai deaüprte. Daca pleaca ,Timisoara nu va iesi din mediocritate.Are nevoiede sprjin si de timp. Acum este momentul.

Universal
9th May 2006, 21:30
:) :) :) Aici vorbim de Farul-Timisoara , nu de stelisti sau rapidisti

b3bito
9th May 2006, 21:31
Pai.. toti pe care ii stiu din Legio Sud sunt stelisti! ai fost in giulesti!? ai vazut ca a venit Ziar sefu de la steaua!?


sincer nu am fost...am fost la sala am avut nijte probleme pana la ora 6...

oricum eu ii cunosc pa majoritate baietiilor din legio sur ...si nu stiu ce sa zic despre ce ai zis tu...k ei ar fii stelistii

tchibos
9th May 2006, 21:31
si astea ce sunt domnu moderator ?
a, acum am vazut, sunteti suporter steaua2 ....

bate POLI lejer /hello


bati tu campii si nu mai face apel la modratori ca orice om cu capul pe umeri vede ca esti dus rau de acasa de la nebuni de acolo. Imi cer scuze ca te-am facut tzaran ca taranii sunt oameni cu mult bun simt si cred ca si scoala au mai multa decat tine. Eu daca as fi moderator ti-as sterge toate posturile ca degeaba bagi tu font de 240 ca se vede de la o posta ca alea sunt replici normale la reactiile unui ******* ca tine.

hotul
9th May 2006, 21:36
Pai.. toti pe care ii stiu din Legio Sud sunt stelisti! ai fost in giulesti!? ai vazut ca a venit Ziar sefu de la steaua!?

ba cine esit tu ma ? uite io`s din legio sur... si nu fac tin cu steaua , ratza la fel , marian la fel ,tilica.. vb draq... in numele tau... oricum curand in legio sur .. vor fi numai cei 101% farist :D asa ca ...

hotul
9th May 2006, 21:40
Le`o da Farul... ca la mama lor acasa.. de nu le da .. 3 - 0 ... sa vedetzi voi :P

Universal
9th May 2006, 21:41
Pana la urma..Farul cred ca va pierde cu Timisoara un 0-1 sau 0-2

b3bito
9th May 2006, 21:46
:) :) :) Aici vorbim de Farul-Timisoara , nu de stelisti sau rapidisti


bine zis....:ok:

b3bito
9th May 2006, 21:47
Pai.. toti pe care ii stiu din Legio Sud sunt stelisti! ai fost in giulesti!? ai vazut ca a venit Ziar sefu de la steaua!?


off farist cik
se cheama LEGIO SUR NU sud :)) ESTI ...:rosu: :rosu: :rosu:

Universal
9th May 2006, 21:59
:cool:

Se vede ca aici sunt multi care nu prea au cunostinte.....

b3bito
9th May 2006, 22:52
la ce te referi si la cine?

Gigel Sportul
9th May 2006, 22:54
Ca de obicei, bat studentii, ca sunt din Timisoara, Iasi sau Bucuresti conteaza mai putin.

Cra10veanu
9th May 2006, 22:58
cat mai sta Hagi pe banca tehnica a timisoarei, nu cred ca vom mai vedea vre-o victorie pana la sf returului, no offence pt timisoreni

tuxie
9th May 2006, 23:05
Baaaaaaaaa Copil frustrat NU INTELEGI?! intru cu REMOTE DESKTOP CONECTION! Imi Schimb Ip-ul la 30 de secunde cum sda imi dea ban pe Ip!?!?!?!?!?!?!?!? :)) si mi-am terminat banu de 7 zile care e problema?!?! si daca imi iau alt ban iar intru cu remote si tot fak mijto de deastia ca tine:)) hai ca deja imi provoci greata! OFTICATULE !!!

Si dovedesti prin asta ce?
Imi cer scuze ca ti-o spun direct, dar prin metoda asta, dovedesti doar ca esti un idiot fara pic de personalitate, caruia ii place sa impersoneze diverse fictiuni doar de dragul de a crea, sustine si alimenta polemici care nu au un scop bine definit.
Mai sunt alti "bolovani", printre care sa zicem ca m-as numara si eu, care ar putea foarte bine sa-si schimbe adresa IP nu prin cine stie ce proxy cules de pe google sau de la 'prietenii' cu ochii umflati de la noptile petrecute pe IRC, ci prin metode ortodoxe (nu ca ai sti ce sunt alea), dar care nu apeleaza la astfel de tehnici de 'script kiddie' (nu e compliment). Oamenii normali, care au ceva graunte la mansarda, isi asuma responsabiliatea pentru tot ceea ce spun, chiar daca sunt idiotenii. Aici iti sugerez sa-l iei drept exemplu pe remy, pentru care din acest punct de vedere am tot respectul: in general, indiferent pe cine deranjeaza, posteaza constant de pe acelasi user. Stie ca deranjeaza pe multi, si tocmai asta este farmecul lui, chiar si cei care il critica sau il iau peste picior i-ar simti cumva lipsa de ar fi sa faca si el ca tine, sa se ascunda.
Cred ca deja ti-am scris mai mult decat va putea pricepe vreodata mintea ta cea bleaga, timorata de faptul ca nu ai personalitatea necesara pentru a iesi in evidenta. Iti sugerez sa-ti faci cateva alte mii de conturi pe acest forum si sa il vizitezi zilnic de pe fiecare din ele, si sa scrii cate o idiotenie de pe fiecare. Cel putin acei oameni care se ocupa de OLS vor avea un beneficiu de pe urma asta. Restul comunitatii probabil te va injura sau ignora in continuare dupa cum e cazul.

Hai pa, pardon, sictir!

PS:
1. habar nu ai cum se cheama serverul care furnizeaza serviciile de Remote Desktop
2. habar nu ai ce este o adresa IP, o masca de retea, si alte astfel de lucruri
3. habar nu ai ca nu se poate schimba la 30 de secunde automat o adresa IP pe aceeasi conexiune, in conditiile in care serverul web nu inchide conexiunile la fiecare request
4. habar nu ai ceea ce esti de fapt, desi pretinzi ca esti mare si tare. In realitate esti un idiot, doar ca nu ai realizat inca lucrul asta. Termina-ti scoala intai.

Alt PS:
Daca a ajuns Cry sa-ti dea lectii de comportament... (n-am putut sa ma abtin :D - nota 10 pt. Cry)

tuxie
9th May 2006, 23:11
cat mai sta Hagi pe banca tehnica a timisoarei, nu cred ca vom mai vedea vre-o victorie pana la sf returului, no offence pt timisoreni

Neica, fit'ar catzaua al dracu, cum adica? Pai Dinamu'? :D
Aia se bate sigur (intr-un fel sau altul :D)

Cra10veanu
9th May 2006, 23:14
Neica, fit'ar catzaua al dracu, cum adica? Pai Dinamu'? :D
Aia se bate sigur (intr-un fel sau altul :D)
aia-si dau singuri autogoluri, niculescu din lovitura libera(ca e expert) :happy

tuxie
9th May 2006, 23:16
aia-si dau singuri autogoluri, niculescu din lovitura libera(ca e expert) :happy

Ma omule, noi acuma radem, glumim, dar ce dracu de farmec o sa mai aiba meciul ala daca n-o sa avem oltenii in tribuna la el? Sau ne tradati si ne lasati sa-i injuram singuri? :o: :evil:

Cra10veanu
9th May 2006, 23:20
le dam noi retrospectiva la anul, anul asta nu prea au fost injurati :D

Gigel Sportul
9th May 2006, 23:24
Tuxie, cum adica ce dovedeste? Propriul caracter, nu este suficient? Are chef de injurat, de jignit, este copia fidela a sefului direct si patronului spiritual, beebee fost galatean (cinste Otelului ca a scapat de acest pitecantrop, rusine FRF si UEFA ca l-au suspendat doar 6 luni, o suspendare pe viata era mai corecta).

b3bito
9th May 2006, 23:27
farul-poli timisoara:ok:

tuxie
9th May 2006, 23:31
Tuxie, cum adica ce dovedeste? Propriul caracter, nu este suficient? Are chef de injurat, de jignit, este copia fidela a sefului direct si patronului spiritual, beebee fost galatean (cinste Otelului ca a scapat de acest pitecantrop, rusine FRF si UEFA ca l-au suspendat doar 6 luni, o suspendare pe viata era mai corecta).

Gigel_Sportul, daca e sa facem astfel de comparatii eu cred ca nu e locul potrivit. Omul cu care il compari este cunoscut de mai toti, si cred ca imi vei da si tu dreptate cand afirm ca a facut si lucruri bune pentru Steaua, si e totusi de apreciat faptul ca isi sustine echipa - chiar daca alege cele mai proaste metode de multe ori, chiar daca e impulsiv (si de multe ori, cretin), chiar daca deranjeaza pe toti prin atitudinea sa, chiar daca e carpa lui Becali - o face cu pasiune. Pe cand respectivul pe care tocmai l-am criticat, spune-mi te rog ce a facut util? Ma fac si dinamovist pentru 10 minute daca vrei, sau orice altceva, oaie, porc, caine, pisica, dinozaur - ce vrei tu, dar spune-mi ceva ce a facut el inafara de flame-uri (use search).

PS: nu sunt un fan al Stelei in nici un caz, dar apreciez performanta, chiar de ar fi fost sa fie Dinamo in locul lor; pe Stoica nu il suport din cauza modului de a aborda lucrurile (superficial, cu multa vorbaraie inafara subiectului si impunerea chiar prin absurditati a faptului ca Steaua = Romania), dar as prefera oricand un Mihai Stoica in loc de Jean Padureanu, M(u)itica Dragomir sau alte javre. De-ar fi sa am de ales, jur ca l-as vota si pe Borcea sau Netoiu in locul lui Dragomir sau Padureanu.

Cra10veanu
9th May 2006, 23:39
apropo, vorbind de timisoara, Plesan cum o mai duce ? am boala pe talentele trecatoare si care se imbogatesc din prostie !

tuxie
9th May 2006, 23:44
apropo, vorbind de timisoara, Plesan cum o mai duce ? am boala pe talentele trecatoare si care se imbogatesc din prostie !
Excursii prin sanatate, cica accidente :D
Daca era Panduru antrenor in loc de Hagi, cred ca-i faceau acum operatie estetica ca la Michael Jackson, sa-i faca la loc pielea alba de pe la ochi. Cica accidentare :D
Acum, ca sa fim realisti, cand echipa nu juca nimic, saracu' macar a pus osul cat l-a dus suflul. Au fost 2 meciuri cand singurii jucatori de pe teren au fost Balace, Plesan, Emeghara si Popa.
Il vreti inapoi, sau ce? :D

Cra10veanu
9th May 2006, 23:47
ce sa facem cu el ? posturile la tuns gazonul s-au ocupat deja :D nu-l vrem ca stim ce-i poate pielea, vrea prea multi bani, iar Craiova nu dispune momentam de bani pt jegu asta de om. Il avem pe Andrei Ionescu care e de 3 ori mai al drecu ca Plesan

cristian75poli
9th May 2006, 23:57
apropo, vorbind de timisoara, Plesan cum o mai duce ? am boala pe talentele trecatoare si care se imbogatesc din prostie !
Si cand juca la voi aveai asa ceva?

"POLI" - CAMPIONII!!!:ok:

tuxie
9th May 2006, 23:58
ce sa facem cu el ? posturile la tuns gazonul s-au ocupat deja :D nu-l vrem ca stim ce-i poate pielea, vrea prea multi bani, iar Craiova nu dispune momentam de bani pt jegu asta de om. Il avem pe Andrei Ionescu care e de 3 ori mai al drecu ca Plesan

Sincer, mie imi place mult mai mult Bornescu de la voi - parerea mea e ca omul ala e cel mai valoros jucator (ce sa-i faci, unii oameni se mai uita si la meciuri de Divizia B). Acuma, daca tot intraram in polemici pe teme de jucatori, fa-te si tu ca n-o sa te faci lipsit la urmatorul meci Poli - U, ca nici mie n-o sa-mi fie mila de curentul consumat de dozatorul de bere. Pana atunci, bafta la puncte, ca eu unul ma duc la somn :ok:

tuxie
9th May 2006, 23:59
Si cand juca la voi aveai asa ceva?


Normal ca avea, doar ca atunci era oltean :D :evil:

cristian75poli
10th May 2006, 00:00
ce sa facem cu el ? posturile la tuns gazonul s-au ocupat deja :D nu-l vrem ca stim ce-i poate pielea, vrea prea multi bani, iar Craiova nu dispune momentam de bani pt jegu asta de om. Il avem pe Andrei Ionescu care e de 3 ori mai al drecu ca Plesan
Cand era la voi mai putin si l-ati fi pupat si in fund...Nu te mai da mare cu ionescu ala ca nu a auzit nimeni de el...sau poate e bun in divizia "b"...:rosu:

"POLI" - CAMPIONII!!!:ok:

Cra10veanu
10th May 2006, 00:01
Si cand juca la voi aveai asa ceva?

"POLI" - CAMPIONII!!!:ok:
sa-ti raspund la intrebare, plesan a fost urat din totdeauna la Craiova, ca juca pt noi sau nu

Cra10veanu
10th May 2006, 00:03
Cand era la voi mai putin si l-ati fi pupat si in fund...Nu te mai da mare cu ionescu ala ca nu a auzit nimeni de el...sau poate e bun in divizia "b"...:rosu:

"POLI" - CAMPIONII!!!:ok:
pai ce trebuie sa se auda de el ca sa joace fotbal ? de mazilu auzise cineva pana sa faca minuni ? :D, ionescu a fost ofertat de psv pe 3 milioane (la doar 18 ani proaspat impliniti) ;)

tuxie
10th May 2006, 00:03
sa-ti raspund la intrebare, plesan a fost urat din totdeauna la Craiova, ca juca pt noi sau nu
Plesan e urat de felul lui, asa l-a lasat natura, n-are rost sa va mai certati pe prostii. Ce dracu, voua nu va e somn?

cristian75poli
10th May 2006, 00:04
Normal ca avea, doar ca atunci era oltean :D :evil:
Intrebarea mea era daca aveai tu boala pe el...dar pricepi cam greu...

cristian75poli
10th May 2006, 00:06
pai ce trebuie sa se auda de el ca sa joace fotbal ? de mazilu auzise cineva pana sa faca minuni ? :D, ionescu a fost ofertat de psv pe 3 milioane (la doar 18 ani proaspat impliniti) ;)
Ai vazut oferta sau arunca Mititelul vorbe-n vant?

"POLI" - CAMPIONII!!!:ok:

Cristy
10th May 2006, 12:54
bati tu campii si nu mai face apel la modratori ca orice om cu capul pe umeri vede ca esti dus rau de acasa de la nebuni de acolo. Imi cer scuze ca te-am facut tzaran ca taranii sunt oameni cu mult bun simt si cred ca si scoala au mai multa decat tine. Eu daca as fi moderator ti-as sterge toate posturile ca degeaba bagi tu font de 240 ca se vede de la o posta ca alea sunt replici normale la reactiile unui ******* ca tine.

bla bla bla desdemona

mai bine ai da un log out si te-ai duce la sapa :happy

2 0 Poli /hello

b3bito
10th May 2006, 13:34
mah crisy tu vrei sa`l intreci pe farulconstanta? sau ce...el barem e din ct...
dar tu ?
ia hai zboara pe alt gard...

Darius
10th May 2006, 14:31
sa-ti raspund la intrebare, plesan a fost urat din totdeauna la Craiova, ca juca pt noi sau nu


De ce?
Ce au avut suporterii Craiovei cu Mihaita Plesan? ...era cel mai bun jucator al Craiovei din acea perioada...apoi a urmat "decaderea" pentru el...

# Plesan este accidentat si nu va juca sambata cu Farul si nici in celelalte etape ramase din acest retur...la fel si Peter Simek...

cosmin_farul
10th May 2006, 15:23
CU FARUL PANA LA MOARTE!
doresc din tot sufletul sa batem poli!
forza farul!
iar ..? ciocul mic saraciilor! nu suntem sclavii nimanui! mereu antibuCUResti
afara cu mercenarii din echipa!
SA VINA GRIGORAS!

Benny
10th May 2006, 15:41
De ce?
Ce au avut suporterii Craiovei cu Mihaita Plesan?

Chiar: De ce a fost urat Plesan la Craiova? Ma refer la perioada dinainte plecarii sale la D.

chinezu
10th May 2006, 15:45
Nu-mi este simpatica deloc echipa Tm(mai mult din cauza suporterilor decat a echipei) dar mi-as dori f mult sa-i bata pe rechinii stirbi(le-a tocit jiji coltii)

Benny
10th May 2006, 16:08
Nu-mi este simpatica deloc echipa Tm dar mi-as dori f mult sa-i bata pe rechinii stirbi(le-a tocit jiji coltii)
Se pare ca nu-ti este simpatica nici echipa de la malul marii (poate din cauza brizei) si poate nici celelalte echipe din A, sau?

________________________

Mama, te iubesc, dar nu ca pe mine!

Hipgnosis
10th May 2006, 16:25
cred ca va fi unul dintre cele mai frumoase meciuri din campionat.

chinezu
10th May 2006, 16:35
Chiar: De ce a fost urat Plesan la Craiova? Ma refer la perioada dinainte plecarii sale la D.
Pt ca este un jucator care nu-si prea da ''sufletul'' la echipa care joaca.Este tipul de om ''lasa-ma sa te las''

Benny
10th May 2006, 16:39
Merci de informatie, chinezule. Cum e vremea la Craiova?

manu10
10th May 2006, 16:40
cred ca va fi unul dintre cele mai frumoase meciuri din campionat.
sper sa fie asa! :ok:
si Steaua - CFR la fel!
cat despre golul lui Mansour din min 94'... nu stiu:mda:
sper totusi sa se trezeasca narodu' :ciocan: si sa inscrie de data asta :rolleyes:

chinezu
10th May 2006, 17:04
Merci de informatie, chinezule. Cum e vremea la Craiova?
Nu stiu Benny! Oricum daca ploua se face prazul!

chinezu
10th May 2006, 17:45
CU FARUL PANA LA MOARTE!
doresc din tot sufletul sa batem poli!
forza farul!
iar ciorile? ciocul mic saraciilor! nu suntem sclavii nimanui! mereu antibuCUResti
afara cu mercenarii din echipa!
SA VINA GRIGORAS!
Comparand jocul pe care l-ati practicat in cele 2 meciuri cu steaua si Rapid, nu aveti decat o solutie! SA VINA SPARTACUS!

axel
10th May 2006, 18:24
cred ca va fi unul dintre cele mai frumoase meciuri din campionat.
tu ori glumesti ori ne iei la misto . . . :mda:

axel
10th May 2006, 18:27
SI INCA CEVA DOMNILOR TUCIURII, CIORI (rapidisti cum va zice nu stiu), e melodie la noi in Constanta:
de 2 ori, 2 de ori,
le-am bagat in "b" pe ciori,
m..e rapid cfr,
farul te-a bagat in "b"!!!
1992 CONSTANTA - COSMARUL ciorilor!
cu ce te deosebesti de comportamentul miticilor prin vocabularul asta ???

Gigel Sportul
10th May 2006, 19:07
Cristy, oricum bat "fratii" din Timisoara (ai vostri ca asa ati stabilit, ai nostri ca avem acelasi "tata"); a inceput Gigel sa joace, sigur da doua. "Hai Gigele, da-le gol!".

Hipgnosis
10th May 2006, 20:05
sper sa fie asa! :ok:
si Steaua - CFR la fel!
cat despre golul lui Mansour din min 94'... nu stiu:mda:
sper totusi sa se trezeasca narodu' :ciocan: si sa inscrie de data asta :rolleyes:

Sincer si Farul si Poli imi sunt simpatice pt. ca joaca toate meciurile pe teren si pt. ca nu prea au pus botul la Cooperativa. Le-as vrea pe amandoua mai sus, dar cam greu. Oricum, rezultatul conteaza poate doar pt. cariera lui Hagi, in prezent echipele astea nu prea au obiectiv de atins.

Cra10veanu
10th May 2006, 22:05
Pt ca este un jucator care nu-si prea da ''sufletul'' la echipa care joaca.Este tipul de om ''lasa-ma sa te las''
nu stiu de ce vb de Craiova, ca nici nu stiu daca ai fost in vreodata acolo, esti vasluian :D
Plesan nu a fost iubit pt ca a fost o curva si scopul lui a fost intotdeauna loveaua si daruinta cam zero pt echipa, fitze de cretzofolin
ps: bate timisoara, e momentul

Rossi
11th May 2006, 01:15
CU FARUL PANA LA MOARTE!
nu suntem sclavii nimanui!

poate tu Nu esti , dar majoritatea faristilor din galerie si de pe acest forum SUNT ;
deci nu mai te supara cand va face lumea "sclavi" , "sateliti" , "rechini cu blana de oaie" , etc

chinezu
11th May 2006, 08:29
nu stiu de ce vb de Craiova, ca nici nu stiu daca ai fost in vreodata acolo, esti vasluian :D
Plesan nu a fost iubit pt ca a fost o curva si scopul lui a fost intotdeauna loveaua si daruinta cam zero pt echipa, fitze de cretzofolin
ps: bate timisoara, e momentul
Nu am voie sa vorbesc de craiova? E vreo interdictie ceva? Spuneti-mi fratilor si mie,ca uite asa cade omu'-n abatere.

tuxie
11th May 2006, 10:06
nu stiu de ce vb de Craiova, ca nici nu stiu daca ai fost in vreodata acolo, esti vasluian :D
Plesan nu a fost iubit pt ca a fost o curva si scopul lui a fost intotdeauna loveaua si daruinta cam zero pt echipa, fitze de cretzofolin
ps: bate timisoara, e momentul

Bag de seama ca tie-ti place sa-ti pierzi timpul aiurea :D
Cu asta chiar nu ai ce discuta - uita-te si tu ce posteaza.

Aurel.D
11th May 2006, 10:57
Am si eu doua intrebari pt. fanii lui Poli Timisoara:
1. Voi ce asteptati de la echipa asta la acest sfarsit de sezon? Pe bune, care sunt asteptarile voastre?

2.Credeti ca la anul, aceasta echipa va fi capabila sa se bata la tiltu asa cum ar vrea Iancu?

Eu sincer mi-as dori ca an de an sa se bata cat mai multe echipe la campionat, dar nu cred ca investirea dintr-o data a unei sume de bani intr-o echipa, va duce la acest lucru.
Uitati-va la Chelsea: in campionat defileaza intr-adevar, insa marele "of" al lui Abramovici, Liga Camp. este departe. De 2 ani se straduiesc si... nimic!

Asta este parerea mea si nu o spun cu rautate!

tuxie
11th May 2006, 12:28
Am si eu doua intrebari pt. fanii lui Poli Timisoara:
1. Voi ce asteptati de la echipa asta la acest sfarsit de sezon? Pe bune, care sunt asteptarile voastre?

Cel putin o victorie cu Dinamo cred ca i-ar face mai pe toti sa exulte. Cat despre alte chestii (such as Intertoto), eu nu ma mai gandesc la ele.



2.Credeti ca la anul, aceasta echipa va fi capabila sa se bata la tiltu asa cum ar vrea Iancu?

Mpfff.. sper ca da. Depinde ce se va reusi sa se faca din trupa asta in perioada dintre sezoane. Vorba aia, ori la bal, ori la spital.



Eu sincer mi-as dori ca an de an sa se bata cat mai multe echipe la campionat, dar nu cred ca investirea dintr-o data a unei sume de bani intr-o echipa, va duce la acest lucru.
Uitati-va la Chelsea: in campionat defileaza intr-adevar, insa marele "of" al lui Abramovici, Liga Camp. este departe. De 2 ani se straduiesc si... nimic!
Asta este parerea mea si nu o spun cu rautate!
Nici eu nu ti-am raspuns cu rautate. Dar cam ar fi timpul sa vedem daca in Romania are vreun efect ditamai infuzia de capital sau ramanem in continuare "mandri" de mentalitatea noastra de rahat care nu ne duce nicaieri.

Benny
11th May 2006, 12:52
1. Voi ce asteptati de la echipa asta la acest sfarsit de sezon? Pe bune, care sunt asteptarile voastre?

Intai merci de intrebari. Speram, ca echipa sa mai joace si fotbal. Cat despre clasari nu mai speram nimic.


2.Credeti ca la anul, aceasta echipa va fi capabila sa se bata la tiltu asa cum ar vrea Iancu?

Iancu nu stie decat sa dea interviuri. E cam exotic, cand vine vorba de fotbal. Cu Iancu patron va fi greu sa luam titlul, oricati bani ar baga. Poate doar daca ii cumpara pe Ronaldinho, Henry si Juninho.


Eu sincer mi-as dori ca an de an sa se bata cat mai multe echipe la campionat, dar nu cred ca investirea dintr-o data a unei sume de bani intr-o echipa, va duce la acest lucru.
Uitati-va la Chelsea: in campionat defileaza intr-adevar, insa marele "of" al lui Abramovici, Liga Camp. este departe. De 2 ani se straduiesc si... nimic!

Poate, ca reteta pentru Cupa Campionilor este sa fi in campionat in pluton si sa te concentrezi pe CL (vezi Liverpool si Arsenal). Pe de alta parte si Barcelona a cumparat acu 1,5 an4 jucatori: Ronaldino, Eto'o, July, Larson, adica se cheama ca a bagat multi bani dintr-o data. Diferentele (in afar de proportii desigur) intre Poli si Barcelona se vad in 2 locuri: Conducatori de club, antrenor.

Cra10veanu
11th May 2006, 20:16
deci totusi raman de parere ca e criza mare de antrenori in romania, cu exceptiile multescu grigoras si lucescu. Bani sint, jucatori sint ...

Carlos Gambino
11th May 2006, 20:36
Ce relaxat sunt de cand ne-a anuntat Hagi ca "suntem in grafic"...

1X.

Elphax
11th May 2006, 20:42
pt quittaro:
1. mai nimica, macar sa nu ne umileasca dinamo in ultima etapa, de batut nici o sansa
2. din nou nici o sansa anul viitor, maxim locul 3 (desi la cum evolueaza echipa, sa nu ajungem bacau2)

dar speranta moare ultima, si daca suntem ceva mai putini in peluza ne auzim mai bine :)

vagus
12th May 2006, 04:34
Am si eu doua intrebari pt. fanii lui Poli Timisoara:
1. Voi ce asteptati de la echipa asta la acest sfarsit de sezon? Pe bune, care sunt asteptarile voastre?
Sa se mai imbunatateasca jocul cat de cat. Altceva ... nimic. Locul in campionat nu mai conteaza ...


2.Credeti ca la anul, aceasta echipa va fi capabila sa se bata la tiltu asa cum ar vrea Iancu?
Daca Iancu face remanierea de care spune si va aduce din tara sau afara numai jucatori de valoare cu experienta ce pot lupta direct pentru titlu, atunci DA. Pentru asta este nevoie de cel putin vreo 4 astfel de jucatori. Jumatate din echipa noastra consta din jucatori slabi cu care nu poti face performanta niciodata. Si aici ma refer la jucatori de nivelul lui Constantinescu, Naidin, Radoi, Silvasan, Adi Ilie, Olah, Soporan, Rus, Mansur ... care cred ca nu ar avea loc nici la SDR. Apoi sunt vreo 6-7 tineri foarte buni de perspectiva, care in vreo 2,3 ani pot ajunge rezerve bune titularilor, dar nu acum. Acum au fost folositi vreo 2-3 de urgenta maxima in lipsa de alti jucatori disponibili.

Aurel.D
12th May 2006, 10:43
...mai nimica, macar sa nu ne umileasca dinamo in ultima etapa, de batut nici o sansa


Ma faci sa rad!:D :D :D
Cum dracu sa ii umileasca Dinamo pe Poli, cand joaca si astia asa, la trecerea returului; vai de capul lor!

Cred ca urmatorul meci Poli - Dinamo va fi cel mai urat meci si cel mai lipsit de importanta, dintre aceste echipe, in ultimii ani!

Scuze pt. off topic!:D

Vad ca la meciul cu Farul, galeria Timisoarei nu vine la CT!! S-au suparat rau pe proprii jucatori!

PS: Multumesc pt. raspunsuri!:ok:

Hipgnosis
12th May 2006, 12:18
Parca pt. Hagi as vrea ca TM sa nu piarda, in schimb pt. nenea Iancu as vrea sa pierda si chiar la scor.
Oricum ar fi, tin cu ambele chipe, ambele imi sunt simpatice, pt. ca, repet, ambele isi joaca meciurile doar pe teren. Sper sa fie un joc frumos, cu siguranta e unul la care merita sa ne uitam indiferent de echipa cu care tinem.
ps: liderul galeriei farului a zis ca e f. bine ca s-a renuntat la denumirea stadionului, Gh. Hagi, pt. ca vezi doamne, acum vine ca dusman. mi se pare o prostie, dar asta e.

tuxie
12th May 2006, 12:21
Fiecare cu orgoliile lui, ei stiu mai bine de ce au insistat (sau poate nici ei nu stiu sau nu mai vor sa-si aminteasca :D).
Pe de alta parca, oare de ce am impresia ca daca maine Olaroiu da coltu', Hagi e urmatorul candidat pentru postul de antrenor la Steaua? :D

Universal
12th May 2006, 12:56
Surpriza superba acampioantului-Timisoara invinge in Cnstanta si Gica Hagi le arata obrazul unor asa-zisi suporteri constanteni care il tot jigneau-aproipo, el(adica Gica Hagi) a dat o suma buna din bani ( i-a dat cadou,apropo....de ce ziceau unii de caracterul sau..) cand echipa se zbatea sa nu fie desfiintata.

OVIDIU 62
12th May 2006, 14:38
bate constanta cu 1-0 deci 1 solist

Universal
12th May 2006, 14:40
NU cu 3 accidentati si un antrenor acre se cearta cu juactorii( cel mai bun-Gurita este cam in conflic cu antrenorul sarb Vukotic)

0-1 chiar

Aurel.D
12th May 2006, 14:51
Surpriza superba acampioantului-Timisoara invinge in Cnstanta si Gica Hagi le arata obrazul unor asa-zisi suporteri constanteni care il tot jigneau-

Ar fi foarte urat din partea constantenilor sa il jigneasca sau sa il huiduie pe Hagi! Cu toate ca nu m-ar mira, la cum s-au comportat la unele meciuri acasa! Totusi ar fi un gest execrabil!

Cu toate ca a declarat de atatea ori ca este stelist, a fost primit cu aplauze si cu simpatie pe stadionul Dinamo, cand a venit cu Poli asta toamna!
Este un om care merita respect pe orice stadion din tara (si chiar din lume) ar merge!!

Universal
12th May 2006, 14:58
De acord cu tine prietene! Si eu il respect enorm, am trait clipe de neuitat vazandu-l cum joaca ori cum antrena la Galatasaray

manu10
12th May 2006, 15:07
Am si eu doua intrebari pt. fanii lui Poli Timisoara:
1. Voi ce asteptati de la echipa asta la acest sfarsit de sezon? Pe bune, care sunt asteptarile voastre?

2.Credeti ca la anul, aceasta echipa va fi capabila sa se bata la tiltu asa cum ar vrea Iancu?

Eu sincer mi-as dori ca an de an sa se bata cat mai multe echipe la campionat, dar nu cred ca investirea dintr-o data a unei sume de bani intr-o echipa, va duce la acest lucru.
Uitati-va la Chelsea: in campionat defileaza intr-adevar, insa marele "of" al lui Abramovici, Liga Camp. este departe. De 2 ani se straduiesc si... nimic!

Asta este parerea mea si nu o spun cu rautate!
pai asteptam sa joace mai bine :rolleyes:
nici la anu nu o sa se bata la titlu, macar o cupa UEFA acolo... :cool:

Universal
12th May 2006, 15:10
ar merge , insa numai daca ramane si trag de Gica(da Daomnew sa mai joace macar 2 jocuri..ca tare imi doresc asta....)

tuxie
12th May 2006, 16:12
Ar fi foarte urat din partea constantenilor sa il jigneasca sau sa il huiduie pe Hagi! Cu toate ca nu m-ar mira, la cum s-au comportat la unele meciuri acasa! Totusi ar fi un gest execrabil!

Si eu zic ca se va intampla acest lucru - cel putin de o parte a stadionului sigur va fi huiduit copios.


Cu toate ca a declarat de atatea ori ca este stelist, a fost primit cu aplauze si cu simpatie pe stadionul Dinamo, cand a venit cu Poli asta toamna!
Este un om care merita respect pe orice stadion din tara (si chiar din lume) ar merge!!
Intr-adevar, dar nu si la Constanta. O simpla punere in balanta a mentalitatii suporterilor Farului arata in felul urmator:
- Gica Hagi vine antrenor la Poli
- suporterii Farului solicita, si in cele din urma obtin schimbarea numelui stadionului in baza acuzei ca Hagi ar fi putut sa preia Farul, dupa plecarea lui Grigoras, mai ales ca echipa traversa o pasa proasta in momentul respectiv
- la meciul de la Constanta, Hagi va fi huiduit in baza punctului de mai sus
pe de alta parte:
- toti suporterii Farului il fac acum cu ou si cu otet pe Hagi, ca nu are rezultate, ca nu e antrenor, ca nu stiu ce si nu stiu cum
- toti suporterii Farului au uitat ca Hagi le-a scos din buda clubul (financiar) cand le crapa maseaua

Chestiile astea se bat cap in cap, deci s-a cautat pur si simplu eliminarea asocierii numelui Hagi si numelui Constanta, prin prisma intermediarului "Farul". Hagi chiar de ar fi avut rezultate magnifice la Timisoara, efectul zic eu ca era acelasi. Pana la urma, nici eu nu mai inteleg ce vor, si n-ar fi de mirare sa fie cine stie ce alta natie de interese la mijloc, la care unul latra si turma pune botul. Sa vedem ce ne mai pregateste viitorul :D

Universal
12th May 2006, 16:16
Ar fi o mare rusine sa fie huiduit,poate cea mai mare , nu as accepta niciodat asa ceva..sa injuri un om care a jucat pt clubul tau.Oamenii ar trebui sa fie civilizati si sa il respecte

chinezu
12th May 2006, 16:45
O sa fie huiduit copios.

Universal
12th May 2006, 16:52
Cat de mult l-a iubit lumea, si ce rusine va fi, il vor supara si mai mult, va pleca la sfarsitul campioantului daca se vor purta asa cu el, nu este animla, este un om

APercele79
12th May 2006, 18:25
o sa il huiduie 75% din tribune
pai am vazut cateva interviuri cu liderul galeriei constantene, si mama mama cita ura
sa scoata stadionul numele lui Gica,,sa nu mai calce picior in CT, zici ca e primarul MAZARE si i-a facut gica ceva

omul e profesionist, si poate antrena unde vrea
vorba aia a plecat figo de la barca la real, vieri de la inter la AC milan...si nu pleaca hagi de la CT la TM?? ce sa va spun, si ce rivalitate...

ca jucator, omul a fost o placere; pase cu calcaiul in meciuri grele, cate goluri din lovituri libere, cate pase de gol..am jucat fotbal cu el la IAKI de 10 ori, juca cu turistii deci omul e clar fara basini in cap...
fiecare crede ce vrea...eu am tot respectul ptr hagi si sper sa nu fie injurat la el acasa

Elphax
12th May 2006, 18:49
Cum dracu sa ii umileasca Dinamo pe Poli, cand joaca si astia asa, la trecerea returului; vai de capul lor!

Cred ca urmatorul meci Poli - Dinamo va fi cel mai urat meci si cel mai lipsit de importanta, dintre aceste echipe, in ultimii ani!


dinamo tot timpul vrea sa o bata pe Poli, in schimb loserii astia de la tm vor doar bani si fete... :rosu:

dinamo isi revine - are inca un obiectiv (bani mai multi implicit)
cei de la poli nu vor intertoto - cum mai pleaca ei in concediu pe banii multi de la iancu?

LazioRoma
13th May 2006, 02:29
Batem 2-0 azi sa moarta hagi de suparareeee

alex_6tm
13th May 2006, 03:10
Nu stiu de ce dar am o presimtire ca batem la Constanta..chiar daca nu vad cum. Forza Viola..hai baieti ca puteti.Artativa adevarata valoare

Cra10veanu
13th May 2006, 03:53
De acord cu tine prietene! Si eu il respect enorm, am trait clipe de neuitat vazandu-l cum joaca ori cum antrena la Galatasaray
spune si mie ce kkt a facut hagi ca antrenor la galata ? :mda: mi-am dat seama universal, no offence, dar cam postezi de dragul de-a aduna posturi .
Cred si eu ca faristii i-o vor turna lu gica :D
dar tot bate Poli

vagus
13th May 2006, 04:16
Ce mai conteaza cine bate?

andrei1921tm
13th May 2006, 09:43
http://www.gsp.ro/images/content/articles/2006/5/43194/untitled1-145613929d0d2a9909b49_660_144_.jpg
Hagi isi da seama k si el e devina pt rezultatele si jocul slab al echipei si o sa joace cu 3 varfuri in loc de 1.sper ca tactica lui sa dea in sfarsit roade.HAI POLI!!!

six
13th May 2006, 10:24
Cred si eu ca faristii i-o vor turna lu gica :D
dar tot bate Poli:yeah: slabe sperante....dar parca mi so aratat ceva azi noapte ...dar era ceata.....naspa :headbang: :mda: .........;) ;) ;)

Elphax
13th May 2006, 11:53
Hagi isi da seama k si el e devina pt rezultatele si jocul slab al echipei si o sa joace cu 3 varfuri in loc de 1.sper ca tactica lui sa dea in sfarsit roade.HAI POLI!!!

Ti-ai gasit! cu Torje si Bucur care sunt cei mai fantastici (si inalti) atacanti din A. Nu am nimic cu ei dar Bucur nu va mai fi niciodata ce a fost la Sportul, iar pushtiulica de Torje e prea crud. Oricum Hagi nu va fi multumit si probabil va face schimbari destul de repede.:ciocan:

Daca Farul se ambitioneaza sa joace serios ne face praf...

andrei1921tm
13th May 2006, 14:15
Ti-ai gasit! cu Torje si Bucur care sunt cei mai fantastici (si inalti) atacanti din A. Nu am nimic cu ei dar Bucur nu va mai fi niciodata ce a fost la Sportul, iar pushtiulica de Torje e prea crud. Oricum Hagi nu va fi multumit si probabil va face schimbari destul de repede.:ciocan:

Daca Farul se ambitioneaza sa joace serios ne face praf...
om trai si om vedea.Eu zic k trebuie sa se petreaca ceva pe banca tehnica,pt k dak ramane Hagi si la anu o sa fie la fel si nu o sa prindem Uefa.

Elphax
13th May 2006, 14:29
aici ai perfecta dreptate. Imi place cum se agita Hagi pe margine, pacat ca nu poate trece linia aia alba. Dar in vestiar si pe terenul de antrenament nu cred ca e destul de bun.
Nu stiu ce e: nu il asculta jucatorii, nu il inteleg, vor de fapt sa scape de el...
Daca in ultimele etape nu se va vedea o schimbare atunci e clar. Locul 8 si anul viitor

Darius
13th May 2006, 15:02
Au mai ramas doua ore...

tuxie
13th May 2006, 16:59
Cupla Torje - Bucur :D
Sunt in stare sa pun si pariu ca unul din ei o sa bage macar o boaba :D

Darius
13th May 2006, 17:05
A inceput meciul...

"Noutatile" la Poli sunt Gluscevic - revenit dupa o accidentare si Scutaru - care incepe sa devina incet-incet un jucator de baza in echipa.

starsteel
13th May 2006, 17:21
Am vrut sa fac misto ca e gol dar chiar e. 1-0 pt. Poli

tuxie
13th May 2006, 17:21
Ce are ma Bucur? I-o fi dat Hagi vodka? :D
0 -1 :ok:
Cica Poli mai si stie fotbal :evil:

starsteel
13th May 2006, 17:23
O victorie a lui Poli poate le mai ridica moralul pt. ultima etapa.:drak:

d_ciobanu
13th May 2006, 17:23
Aveti rabdare...Urmeaza sa dea gol si Hagi...

Darius
13th May 2006, 17:24
Cupla Torje - Bucur :D
Sunt in stare sa pun si pariu ca unul din ei o sa bage macar o boaba :D

Ai avut dreptate...:) ...gol Gigel Bucur.

tuxie
13th May 2006, 17:30
Ai avut dreptate...:) ...gol Gigel Bucur.
Da, doar ca nu e Torje, e Scutaru cica sus. Pe de alta parte, lucrul interesant e ca McKain e right-wing meciul asta, mai tot timpul e sus. Iar ca offtopic: frustratii deja urla pe stadion "m... Timisoara" :D Strige cat vor, sa vedem cine o ia pana la urma :D

unik
13th May 2006, 17:35
:rosu: dupa scandarile publicului ne putem da seama usor ... Constantza nu e departe de Bucuresti. In splus sa vad daca se sezizeaza cineva la croncanitul celor din tribune atunci cand e Emehara la minge!!!!

Virus
13th May 2006, 17:39
Forza Farul astazi,Forza CFR maine!Macar un egal...

tuxie
13th May 2006, 17:43
3-7 raportul ocaziilor pe poarta
Bucur vad ca tot o arde in foarfece, sper sa prind ziua cand ii si intra una :D

Darius
13th May 2006, 17:43
Ce bine joaca Gigel Bucur...:)

unik
13th May 2006, 17:46
... frumoasa executie a lui Bucur ... si mai frumos daca intra!

tuxie
13th May 2006, 17:48
A se consemna faptul ca de fiecare data cand e Emeghara la minge, vreo cativa constanteni croncane ca ciorile :D
-3 puncte la Faristi

PS: T. Moldovan egaleaza :D Popa se uita in sus sa vada ce croncane :D

Darius
13th May 2006, 17:48
Asta da gol...

tchibos
13th May 2006, 17:51
corect

revine Farul...

Bell
13th May 2006, 17:55
Bajeti faceti meci egal ca e cel mai bine pt noi :) hai Farul si Hai Poli/hello :yeah:

JH
13th May 2006, 17:55
corect

revine Farul...
tu esti cu laptopu` pe stadion?

Lord_Haart
13th May 2006, 17:56
Mai da un gol Bucur!:D :D :)


Tre sa bata fratii nostri!!:)

tchibos
13th May 2006, 17:56
sunt cu zugravu' in casa ... in pacate :headbang:

bate farul cu 2-1 mai da un gol gurita

ptr hagi :cya:

THE HUN
13th May 2006, 17:59
sunt cu zugravu' in casa ... in pacate :headbang:
Si urmariti meciul amandoi?Daca da,zi sa-ti faca discount,doar ii dai meciul in direct.

Klingon
13th May 2006, 18:02
Tchibos, avem ceva figuranti pe teren? Ca meciul asta e aproape decisiv pentru Intertoto si Vukotic... Si vacanta de vara. :rolleyes:

unik
13th May 2006, 18:04
... ofside la golul Farului ... parerea mea

Darius
13th May 2006, 18:05
A inceput repriza a doua...

tuxie
13th May 2006, 18:07
Farul, Timisoara si National sunt echipele care vor sa reprezinte Romania in Cupa UEFA Intertoto in sezonul precedent


No shit :drak:

Cristy
13th May 2006, 18:09
sunt cu zugravu' in casa ... in pacate :headbang:

bate farul cu 2-1 mai da un gol gurita

ptr hagi :cya:

CINE MA INJURA SI MA FACEA TARAN, UN ULTRAS DE PC :happy :happy

ASTA E PORTARU CARE IL TOT LAUDATI PENTRU UN MECI BUN DIN 27 :happy ?

tuxie
13th May 2006, 18:09
Goool Emeghara!
2-1 pt. Farul (Voiculet):ok:

Frustratii striga "demisia" :drak: :rosu:

Darius
13th May 2006, 18:09
2-1 pentru Farul Constanta...

Bell
13th May 2006, 18:09
No nu imi place .... Hai Poli !!!!egalaaaaaaaareeeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ... miscativa, faceti ceva...

tuxie
13th May 2006, 18:11
3-1 (Gurita)
Cred ca mai am putin (inca 2 goluri) si o dau si eu pe aia cu "demisia" :P Vad ca astia o alterneaza intre "demisia" si "m... dinamo" :D

Darius
13th May 2006, 18:11
3-1 pentru Farul...

Demisia cui se cere pe stadion?

Bell
13th May 2006, 18:12
asta-i prea de tot 3 - 1... is suparat...Poli nu mai face nimic ...ce Dumnezeu...Gica da-ti dom'le demisia si lasa pe altul .... se pare ca nu pre le ai cu antrenoratu'...

ultrasblueshark
13th May 2006, 18:12
Demisia ! Demisia ! Demisia !!!

Cristy
13th May 2006, 18:12
lu hagi, asa sunt taranii :D

lol ce ofensiv jaoca sclavii acum :happy

tuxie
13th May 2006, 18:14
Demisia ! Demisia ! Demisia !!!
Amice, esti idiot! (c) Caragiale
Gretos, nu altceva. Ultras fara hard-disk :D

Paul
13th May 2006, 18:15
lu hagi, asa sunt taranii :D

lol ce ofensiv jaoca sclavii acum :happy

mda , vorbesti de tarani si sclavi , dar folosesti celebrul "lol" specific taranilor de pe mirc !

tchibos
13th May 2006, 18:15
cristy mi-am cerut scuze taranilor ca i-am jignit si stai tu linistit ca acasa, la meciurile lu' Farul, am pierdut in total (inclusiv meciul asta) un singur meci, pe care il vad la TV printre BCA, ciment, var si alte porcarii

Ce revenire:ok: ... FORZA FARUL !!!:ok:

victorie dedicata lu' Hagi = cel mai mare jucator al Romaniei si un antrenor de duzina

Darius
13th May 2006, 18:17
Dar ce treaba au suporterii lui Farul cu "demisia" lui Gheorghe Hagi?...din cate stiu eu Hagi este antrenorul lui Poli Timisoara...cam multa rautate...

tuxie
13th May 2006, 18:18
Dar ce treaba au suporterii lui Farul cu "demisia" lui Gheorghe Hagi?...din cate stiu eu Hagi este antrenorul lui Poli Timisoara...
Din ciclul "daca noi nu-l avem, sa nu-l aiba nimeni".
Ontopic: au intrat Stanic si Torje. Primul derapeaza ca martanu' pe table. Al doilea vad ca isi face treaba, chiar astept cel putin un gol de la el sau o faza de-a sa :ok:

axel
13th May 2006, 18:19
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :ciocan: :ciocan: :ciocan: :ciocan: BRAVO POLI . . . . multumesc pentru sambata asta perfecta ce mi-ati oferito :rosu:

tchibos
13th May 2006, 18:20
sigur ca da, ultras de pc.
de tine stiam paul ca esti taran si ultras de pc :D

campionii Romaniei suntem noi, vai cat de sclavi sunt astia :D


ba te-ai blocat pe prostie... schimba placa pe ... idiotenie ca ai toata colectia acasa, Guru al tampeniei ce esti

Cristy
13th May 2006, 18:23
Dar ce treaba au suporterii lui Farul cu "demisia" lui Gheorghe Hagi?...din cate stiu eu Hagi este antrenorul lui Poli Timisoara...cam multa rautate...

asa sunt sclavii omule :D, HAGI nu s-a dus la ei fiindca au o echipa mica, vorba lu Lucescu :ok:

unik
13th May 2006, 18:23
.... si Torje asta are numai 16 ani ... ar trebui sa invetze toti de la el

tuxie
13th May 2006, 18:24
asa sunt sclavii omule :D, HAGI nu s-a dus la ei fiindca au o echipa mica, vorba lu Lucescu :ok:
Cry, mai calmeaza-te putin cu insultele, cel putin pe thread-ul asta, bine? Sau macar invata sa insulti omul la modul politicos, prin subtilitati, nu ciobanisme, din cate stiu eu nu esti fan Becali.
Pe de alta parte, recunosc ca-mi place jocul lui Torje. Pe sistemul italian, i-as da cel putin un 7 pentru cum a jucat pana acum! :ok:

Cristy
13th May 2006, 18:25
mai bine dati pe tv sport sa vedeti o finala adevarata :D decat sa vedeti circul facut de sclavii din constanta :D

unik
13th May 2006, 18:26
gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool Torje

tuxie
13th May 2006, 18:26
Ce v-am zis de Bucur si Torje? /hello
3-2 :ok:, inscrie Torje din pasa lui Bucur!

Bell
13th May 2006, 18:27
3 -2 Hai baietiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii egalareeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!

tuxie
13th May 2006, 18:27
forza poli ... hahahha :D =)) poli in B... VISUL MEU ... DOAMNE AJUTA :DRAK:
Daca ti-as zice ceva de d-na ******, dupa cum imi vine cand citesc ce scrii, asa ca zic si eu: Poli in B o data cu Steaua!

Darius
13th May 2006, 18:28
Ce v-am zis de Bucur si Torje? /hello
3-2 :ok:, inscrie Torje din pasa lui Bucur!

Fantastic...ce le-ai nimerit astazi...mai zi ceva repede pana nu se termina meciul...:) ...cine mai da gol?

unik
13th May 2006, 18:29
Ce v-am zis de Bucur si Torje? /hello
3-2 :ok:, inscrie Torje din pasa lui Bucur!

mai zi ca da Torje un gol .. TE ROOOOOG :yeah: :P

Bell
13th May 2006, 18:29
Ce misto avatar ai ma Cristy...
Urmatorul va fi gol dat de Bucur din pasa lui Torje :)

tuxie
13th May 2006, 18:31
Fantastic...ce le-ai nimerit astazi...mai zi ceva repede pana nu se termina meciul...:) ...cine mai da gol?
Nu cred ca mai da nimeni, chiar daca eu as vrea. Dar daca e sa ma insel, mai baga Balace una via eroare Curca si/sau Soporan, de undeva din 10-15m.

tuxie
13th May 2006, 18:31
mai zi ca da Torje un gol .. TE ROOOOOG :yeah: :P
Mai da Torje un gol :ok:

Darius
13th May 2006, 18:31
forza poli ... hahahha :D =)) poli in B... VISUL MEU ... DOAMNE AJUTA :drak:

De ce este asta visul tau? ...poti sa argumentezi, te rog?

Este fantastic acest Torje...daca ar fi jucat din primul minut???

unik
13th May 2006, 18:32
Nu cred ca mai da nimeni, chiar daca eu as vrea. Dar daca e sa ma insel, mai baga Balace una via eroare Curca si/sau Soporan, de undeva din 10-15m.
sa te auda Dumnezeu!/hello

Cristy
13th May 2006, 18:32
Ce misto avatar ai ma Cristy...
Urmatorul va fi gol dat de Bucur din pasa lui Torje :)

ms :ok: :happy

bv torje, pacat ca n-am vazut golu :D
tineti-l bine ca poate vi-l fura clonele :no:

Elphax
13th May 2006, 18:32
hai ca macar un lucru bun pe ziua de azi avem: a marcat Torje primul gol in A

pff
13th May 2006, 18:33
pinalty ... (neacordat) :)

tuxie
13th May 2006, 18:34
Mda, si era sa luam un penalty. Mingea eu zic ca a fost jucata. Canu :no:

tuxie
13th May 2006, 18:35
Cand il vad pe ala micu cum isi bate joc la dribling-uri de versatii de la Farul, zau de nu ma bucur de parca as avea 10 ani si am castiga cu 5-0.

Cristy
13th May 2006, 18:36
super gol torje /hello l-am vazut pe gsp.
portaru e de rasu curcilor :happy

Bancaru
13th May 2006, 18:38
Izvoranu pune mana pe Gurita, asa am auzit. Bine ca nu-i cheama altfel...

pff
13th May 2006, 18:39
acelasi portar de rasu`"curcilor" pe care marea ta echipa rrapid nu a putut sa`l invinga ... deja devii penibil crristy

pff
13th May 2006, 18:40
parabibaaaaaaaa ......... 4-2 :D

Elphax
13th May 2006, 18:40
imi dau demisia eu!

tuxie
13th May 2006, 18:41
Gurita, si este 4-2 pentru Poli

Nici nu stiu daca a fost greseala de arbitraj sau nu.

unik
13th May 2006, 18:43
Nici nu stiu daca a fost greseala de arbitraj sau nu.
... hentz clar ... a preluat-o cu mana!

Darius
13th May 2006, 18:43
4-2 pentru Farul...NO COMMENT...

Bell
13th May 2006, 18:49
no F..ui!!!!

unik
13th May 2006, 18:50
POLI...DA-LE Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooool...DA-LE GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL... =)) HAHAHHAHA :evil:

la steaua cu Boro cum ai facut .... nuuuuuuuuuuuuuuuu gol .... nuuuuu goll! hahahahah:headbang:

tchibos
13th May 2006, 18:52
/OLE/ /OLE/ Farul:ok:

tuxie
13th May 2006, 18:54
/OLE/ /OLE/ Farul:ok:
Ai dreptate, joc frumos pe fondul erorilor apararii :ok:
Pe de alta parte, atitudine jenanta a galeriei :no: :no:

Darius
13th May 2006, 18:55
Scor final: Farul Constanta - Poli Timisoara = 4-2

tuxie
13th May 2006, 18:56
... hentz clar ... a preluat-o cu mana!
Am mai vazut reluarea fazei din alt unghi. Inclin totusi sa cred ca nu a fost hand-play. Pe de alta parte, Canu la echipa a II-a! :no:

Rechinul Ucigas
13th May 2006, 18:57
BRAVO FARUL !!!
BRAVO GALERIA !!!
sa moara hagi de ciuda , si zerosase :D

Klingon
13th May 2006, 19:00
Si uite ca am inceput sa castigam si cu 4-1 si 4-2, cum promitea Vukotic. :D
Pacat ca se termina campionatul, cine stie cati pleaca la vara...

Romeo
13th May 2006, 19:28
care este viitorul antrenor la Poli ?

moxxx
13th May 2006, 20:02
poli e praf rau

Cristy
13th May 2006, 20:06
aha deci se poate juca si fotbal, mda ...

B0gdaaaN
13th May 2006, 20:55
felicitari FARUL pt victorie...de la Poli Tim. mi`a placut foarte mult de Torje

alex_6tm
13th May 2006, 23:30
Eu zic ca nu meritam sa pierdem.Am controlat meciul. Am primit un gol senzational si restul pe mari greseli de aparare. Dar chiar daca am jucat ceva mai bine eu zic ca hagi ar trebui sa plece. Si va pleca. Daca nu va fi dat afara. Pentru suporterii farului am un mesaj: BUCURATIVA CA NU A VENIT HAGI LA VOI!!!...FORZA VIOLA
Cum draq Vasluiul echipa facuta in iarna(ca practic au scimbat aproape toti jucatorii) pot sa joace atat de frumos si noi nu?Cine ii de vina daca nu Hagi? Cum se poate ca aceeasi jucatori plus inca cativa mai de valoare nu joaca nimic si pe vremea cand era Oli jucau? Cine ii de vina? Daca nu Hagi? Sa plece odata si sa ne lase in pace ca ne-am saturat de el. Nu are nici o treaba cu antrenoratul. Sa-mi dea mie Iancu numai bani cat sa merg in deplasare si fac echipa si o asez mai bine in teren decat Hagi. Ce schimbare a fost aia..Gluscevic cu Soporan. Pai nu a mai jucat nimic de atunci. Cat de ******* poate fi. Pana acuma nu l-am crticat atat,chiar l-am sustinut, dar acum nu-l mai suport. Cand vad ca alte echipe cu niste jucatori total inferiori joaca fotbal..si inca frumos. HAGI CAT MAI AI DE GAND SA NE CHINUI?????????????????????????????????:rosu: :rosu: :rosu: :rosu: :no: :no:...Dar am uitat ca el tot construieste. Si cel mai important lucru pentru el este ca se afla in grafic: locurile 1-10..cat de penibil poate fi. DEMISIA DEMISIA!!!

Rechinul Ucigas
13th May 2006, 23:45
ne bucuram !!!!!!!uraaaaaaaaa uraaaaaaa !!!!!!!

cristian75poli
14th May 2006, 01:11
BRAVO FARUL !!!
BRAVO GALERIA !!!
sa moara hagi de ciuda , si zerosase :D
Esti un... cum sa-ti lauzi galeria aia de 50 de persoane. Ar trebui sa va fie rusine pt ce ati strigat la meci :rosu: Daca venea HAGI la voi ati fi schimabat si numele orasului si acum il vb de rau. SUNTETI ZERO LA CARACTER!!!

"POLI" - CAMPIONII!!!:ok:

cap
14th May 2006, 01:12
in locu lu fc national trebuia sa fie farul ca eii au aratat ca joaca fotbal felicitari celor de la farul

a si parerea mea e ca a facut bine hagi ca nu sa dus la farul ca nu facea chear nimik

cristian75poli
14th May 2006, 01:15
rezultat final 4-2... inca 3 puncte castigate de poli :D
Ar trebui sa-ti faci griji pt echipa ta care v-a mai caastiga un meci...ca si la Bistrita...

"POLI" - CAMPIONII!!!:ok:

Rechinul Ucigas
14th May 2006, 01:17
Esti un... cum sa-ti lauzi galeria aia de 50 de persoane. Ar trebui sa va fie rusine pt ce ati strigat la meci :rosu: Daca venea HAGI la voi ati fi schimabat si numele orasului si acum il vb de rau. SUNTETI ZERO LA CARACTER!!!

"POLI" - CAMPIONII!!!:ok:
scuze pe tine te-am uitat ! sa mori si tu de ciuda !!!!

LazioRoma
14th May 2006, 02:29
aha deci se poate juca si fotbal, mda ...
Pai se poate juca si fotbal SCLAV care esti! ca si cu voi tot fotbal am jucat ne faci pe noi sclavi ca nu vam, dat meciu?!?!? imi pare rau rrapidistule dar asta e viata si ce avatar frumos ai sa mori tu ca nu minti!? ma intreb daca dorm operatori astia eu cand aveam asemenea avataruri .. imi luam ban cate 7 zile! si trebuia sa folosesc remotu ca sa imi scot banu! dar ce sa ii faci .. CIORILe... poti sa ceri cuiva ca asta ceva ce nu are!?!?! esti dus rrapidistule!!!! prea dus

tchibos
14th May 2006, 02:35
sa spuneti adio la Intertoto baieti ca Farul scrie pe "intertoto", si daca mai vreti Europa mai veniti pe la Cta

Cristy
14th May 2006, 02:36
imi pare rau, sclavii sunt aia din constanta (nu toti evident)

Universal
14th May 2006, 03:25
Ce pacat c-au pierdut.....un egal ar fi fost bun..ar fi pus <farul pe jar, multumesc oricum este ok, sa vedem Poli in sezonul viitor mai puternica,asta imi dorec cel mai mult. Hai Timisoara ! Tin cu tine! Te iubesc!

Angelina Jolie
14th May 2006, 03:29
sa spuneti adio la Intertoto baieti ca Farul scrie pe "intertoto", si daca mai vreti Europa mai veniti pe la Cta
Sper sa faceti macar ce am facut noi anul trecut.:ok:

cristian75poli
14th May 2006, 03:32
scuze pe tine te-am uitat ! sa mori si tu de ciuda !!!!
Data viitoare sa nu mai uiti...si oricum am fost mai buni decat voi.

"POLI" - CAMPIONII!!!:ok: