PDA

View Full Version : Votati: Paul sau be@?



fia
7th May 2006, 09:23
Cele 10 zile ale luptei au luat sfarsit. Votati cine a fost mai convingator dintre cei doi, si nu uitati sa argumentati.

Lupta se gaseste aici:
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=13125

andreiush
7th May 2006, 11:13
Paul, pentru ca be@ nu a zis nimic cu mesajele ei.

Balaci
7th May 2006, 11:30
Paul,clar!

Lidia
7th May 2006, 12:13
la fel si eu Paul, @be a fost pe langa....

philos
8th May 2006, 09:57
be@ a dovedit (daca mai era nevoie) ca nu cunoaste fenomenul...

MariusTR
8th May 2006, 17:29
be@ are votul meu.
Esti o invingatoare surioara, l-ai facut praf pe Paulica ... FELICITARI!

Votul meu merge la be@ ;)

sun
8th May 2006, 17:31
Paul , clar . be@ parca nu avea chef de lupta , dar e drept ca nu putea sa spuna decat ca e antistelista in sufletzel :ok:

MariusTR
8th May 2006, 17:34
Pacat ca e antistelista... totusi eu am remarcat ca istetimea si rapiditatea in ganduri erau clar de partea ei si nu a lui Paul... pacat ca nu e stelista :(

Be@ , ai respectul meu cu toate astea ... acum ai invins tu

Rechinul Ucigas
8th May 2006, 17:39
nu a fost cine stie ce lupta ..dar sa votez si eu zic ca paul ...be@ nu a dat explicatiile necesare :)

Ayrton
8th May 2006, 18:25
:D
cine a votat cu be@: BIANCO-ROSSI, MariusTR, Paul, RedDog4Life

Asta ce inseamna???? Recunosti ca te-a invins???? :o:




O mic precizare: bannerul cu "Toti taranii din Romania asculta Scooter - Maria" a fost afisata de "Peluza Sud" dinamovista cu ocazia derby-ului Dinamo-Steaua din aprilie 2006, si nicidecum nu a fost zisa de Borcea sau Netoiu. Apoi etapa urmatoare a preluat-o si secundul rapidist...


-------------

Ma abtin de la vot in poll.

Ayrton
8th May 2006, 18:36
M-am razgandit: votez cu Paul. Pt fair-play.
:ok:

MariusTR
8th May 2006, 21:21
:D
cine a votat cu be@: BIANCO-ROSSI, MariusTR, Paul, RedDog4Life

Asta ce inseamna???? Recunosti ca te-a invins???? :o:

Iti zic eu ce inseamna , fiindca il cunosc pe paulica ca pe propriul buzunar... Pentru prima data in viata lui cand simte apropierea unei fete la mai putin de 400 m de el ( un record ) si deja face gesturi nobile :D
Nu te lasa prostit de votul lui , e doar emotia primei "intalniri" cu o fata :happy

Oricum be@ l-a surclasat clar /hello

One-Man Show
8th May 2006, 21:26
Pacat ca e antistelista... totusi eu am remarcat ca istetimea si rapiditatea in ganduri erau clar de partea ei si nu a lui Paul... pacat ca nu e stelista :(

Be@ , ai respectul meu cu toate astea ... acum ai invins tu

Nene ! Mai lasa palinca ! ;)

MariusTR
8th May 2006, 21:34
Lasa , domnul meu ca palinca face bine la reflexe, daca e bauta cu masura.
You're missing the point here :
1. paulica a provocat o fata la o lupta de idei ... o fata
2. paulica pierde clar "batalia" , deoarece fata pe care o credea mai slab cotata decat el l-a facut varza
3. vede ca pierde si simtind ca toti o sa-l arate cu degetul ca fiind baiatul batut de o fata ( nu-i destul ca toate il ocolesc ), mai sa si fie batut de una.. si ca sa iasa onorabil pune un vot fetei

Eu sa fiu batut de o fata, cred ca imi luam traista la spinare si paraseam Bistrita de mult :D
Ei bine asa imi argumentez eu afirmatia de mai sus :)

RajaF
8th May 2006, 21:41
Marius, in timp ce bei, cand podeaua devine tavan trebuie sa te opresti. Si in nici un caz nu e indicat sa postezi pe forum :D

philos
8th May 2006, 21:43
da' ce-ai mah cu fetele...esti misogin? ca prea repeti cu obstinatie "o fata" :D

later edit: mancasem o litera :D

MariusTR
8th May 2006, 21:44
@RajaF
Nu sunt beat. Cand se intampla asta fii sigur ca se simte :D
Bun, cum explici atunci tu votul dat de paulica doamnei/domnisoarei be@ ?

da' ce-ai mah cu fetele...esti misogin? ca prea repeti cu obtinatie "o fata" :D
Nu privesc problema din punctul meu de vedere, prietene... asta e punctul slab si dureros al lui Paul, fiindca il cunosc de secole... incerc doar sa va explic de ce paulica al nostru a provocat o fata la aceasta confuntare... ii patrund in mintea lui frageda mereu :D

BTW , eu locuiesc cu o fata pe care o cunosc de 5-6 ani ;)

Paul
8th May 2006, 22:13
Vreau sa fac o mica precizare: prin faptul ca nu ii raspund lui MariusTR , si nu ma bag in discutiile voastre despre votare , nu inseamna ca nu as avea replica la "atacurile" frizerului , ci nu fac altceva decat sa respect regulamentul scris
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=1182 pe care il gasiti aici , si cel nescris pe care alde frizeru` nu il stie , ca el nu a luptat in viata lui aici.

Ala nescris zice (printre altele)ca fiecare isi exprima votul si eventual un singur comentariu , si nu intra in dialoguri , iar cei implicati se abtin , ca sa nu influenteze votarea.

Daca aveti intrebari , le lasati aici si o sa raspund dupa ce se inchid urnele.

PS. Remarci valabile si pentru lupta de pe celalalt thread (A.J. vs S.M.)

Leo_
8th May 2006, 22:15
Trebuie sa recunosc ca be@ l-a facut pe toate fetzele pe saracul Paul, depasindu-l clar prin istetimea si perspicacitatea ei...bravo be@!!! Dar am sa votez cu paul, numa' asa, de-al dreacu' si de misogin ce sunt:D:D
Mariuse, hai mah, chiar il cunosti de secole pe Paul?

realmadrid.com
8th May 2006, 22:16
@frizeru
Cu cine locuiesti tu ma ?, ti-am zis sa te muti de la sex-shop, ca sunt multe papusi din cauciuc pe acolo :ok:.

Tu il faci pe Paul, la ce ma baiatule ?, Paulica te face din 3 vorbe si 2 miscari, incepatorule...ti-ai bagat si tu net cand alti s-au saturat de el si vii aici sa ne dai lectii ?

Paul
8th May 2006, 22:20
Mariuse, hai mah, chiar il cunosti de secole pe Paul?
Am facut armata cu frizeru :D

E ofticat pe mine , ca l`am pus sa`mi spele sosetele , si i`am furat pachetele pe care i le trimitea Mihaela Grasuna (dupa propriile marturisiri)
Da si io am boala pe el. I-am zis odata sa ma tunda la 7mm , si a gresit masina si mi`a tras o tunsoare la 5 mm , si apoi sa vezi cate perechi de slapi a spalat ca sa-si spele pacatele.

MariusTR
8th May 2006, 22:27
paulica ( ca sa te scot din aberatia offtopic care reprezinta pentru tine singura excitatie in afara de cea autoprovocata ) , de ce ai votat-o pe be@ ?
Ia da-mi un raspuns sincer si concis , cum faceai tu la scoala pe care n-ai mai nimerit-o de anul trecut toamna... Astept.
Spune , ca sa intelegem si noi , de ce ai dat votul doamnei/domnisoarei be@?
Sincer , eu ca observator neutru gasesc doar 2 explicatii :
1. Ori te recunosti invins
2. Ori vrei sa cazi la intelegere cu be@ ( blat )
In al doilea caz , ce urmaresti, care-s gandurile tale asunse? Vezi sa fie de acord si ea .. sa nu te faci de ras :evil:

Paul
8th May 2006, 22:33
MariusTR , nu iti dau raspunsul la intrebarea " de ce am votat-o pe be@" fiindca te las sa te prinzi singur...

Nu e deloc greu , dar vreau sa vad dupa cati ani te vei prinde.
Pun pariu cu tine , pe 20 de navete de beri , ca toti stiu de ce am votat-o pe be@.

Iti las placerea sa nominalizezi 5 persoane de pe forum , si sa le pui lor intrebarea. Cu siguranta raspunsurile lor vor fi identice.

delaparis
8th May 2006, 22:38
Paul: Desi nici eu nu am inteles ce s-a intimplat de la inceput as vrea sa cred ca e un gest galant din partea ta si o mica frustrare de constiinta de a provoca in duel pe cineva care nu reprezinta tinta ta aleasa ...

Paul
8th May 2006, 22:40
delaparis , stai jos , ai gresit raspunsul
altu :D

delaparis
8th May 2006, 22:41
Sorry ... te credeam mai istet ...

realmadrid.com
8th May 2006, 22:42
Paul a votat cu be@ , fiindca asa se face pe aici . Se voteaza cu adversarul. :ok:. In plus cand a votat Paul cu be@ , scorul era 8-0 , si a vrut sa fie 8-1 :drak:

delaparis
8th May 2006, 22:45
Stiam dar faceam referinta la primul post a lui Paul din duel ...

MariusTR
8th May 2006, 22:45
Pe aproape, delaparis ... eu l-am studiat de cand am ajuns pe OLS... motivul provocarii unei fete venind din partea lui la care se adauga faptul ca i-a dat apoi votul inseamna doar UN SINGUR LUCRU : paulica vroia o fata in viata lui care sa vb cu el mai mult de o singura data cand ii zicea raspicat "NU" si in fata careia sa se simta superior ( PT PRIMA DATA IN VIATA LUI ).
Ei bine , paulica si de data asta ai intalnit o fata care sa te simta inferior ei ... bucura-te macar ca ti-a acordat onoarea sa schimbe cu tine 2 vorbe fara sa te refuze. Si doar pentru asta be@ merita aprecierea mea.

Sorry ... te credeam mai istet ...
Asa au zis toate fetele sperand la o compensatie din partea lui :D

paulica , mai sunt femei pe forumul asta ... mai incearca... baga-le pe toate in Arena, distreaza-te putin macar virtual :D

Apropo, e ora 11 si am de satisfacut o femeie ... fa si tu la fel daca ai cu cine ... ntz ntz ntz ...te mai invatz maine paulica paulica ;)

Paul
8th May 2006, 23:01
prima femeie pe care ar trebui sa o bag in arena lucreaza la frizerie
e prea cretina insa , ca sa ma cobor la nivelul ei :D

realmadrid.com
8th May 2006, 23:08
Cretinii la cretini trag :D, deci iti dai seama ce partener si-a ales :happy

Paul
8th May 2006, 23:09
te referi la remy?

Mihai
8th May 2006, 23:10
:happy :happy :happy :happy :happy

Lidia
10th May 2006, 12:22
Sa faca cineva statisticile ca eu m-am plictisit :D

alejandro
10th May 2006, 13:37
mai bine zi ca nu te intereseaza,Lidia:drak:
clar Paul,n-a avut adversar:happy

Lidia
10th May 2006, 13:43
alejandro: ah... m-ai prins :P
clar ca nu a avut adversat... de ce crezi ca l-am votat? :D

da las sa faca cineva statisticile... nu ai vazut ce mumoase statistici am facu eu pe AJ vs SM :D

alejandro
10th May 2006, 14:04
sincer nu,ma duc sa arunc un ochi:P

edit:
Lidia...sunt impresionat!Cand ai avut timp de asa statistici?:P

Lidia
10th May 2006, 14:24
Lidia...sunt impresionat!Cand ai avut timp de asa statistici?:P
nu stiu... dar alea le-am facut cu drag :D

alejandro
10th May 2006, 14:50
deah,ardelenii astia:P