PDA

View Full Version : ..::Pe ce loc va termina Fc.Arges in sezonu acesta::..?



makeG
6th May 2006, 23:54
:rosu: ..::Pe ce loc va termina Fc.Arges in sezonu acesta::..?

Vulturul
7th May 2006, 08:57
da nu stiu dc te intereseaza pe tine clasarea noastra din acest sezon cand vad ca tu esti stelist!!!

dlgicu
7th May 2006, 16:46
Pai acum ca steaua are sanse mai mari la cupa spitalelor decat la campionat, incearca si baetzasul asta
http://www.g3ovip.as.ro/imagini/eu.jpg
sa se reorienteze...

Varsta de 16 ani nu ii scuza insa (ne)cunostintele de matematica. Pai ieri la ora la care a postat, FC Arges nu mai avea sanse sa ocupe nici unul dintre locurile (1-4) sau (15-16)... asta uitandu-te doar la clasament, caci daca analizam programul intervalul posibil se restrange si mai mult.

P.S.: Dobrin > Hagi

BrasovFans
10th May 2006, 16:47
Bah ati cam luat-o de la Otelul Galati. Sa mor eu k ati intrat in cartea recordurilor... dati petrecere dupa ce "papati" bataie acasa cu 5-0!!!

dlgicu
10th May 2006, 18:06
Cred ca threadul asta se va transforma intr-un fel de offtopic cu FC Arges.

Ca sa iti raspund Aleks FC Brasov, daca singura ta sursa de informare e onlinesport, risti sa iti faci impresii gresite. Respectiva "petrecere" a fost de fapt o masa festiva pe care patronii o organizasera dinaintea meciului in scopul de a face cunostinta personal cu jucatorii, un prim contact direct intre noua conducere si principalii sai angajati.

Totul s-a desfasurat intr-un cadru destul de protocolar, fotbalistii au venit majoritatea insotiti de sotii si prietene, si in nici un caz nu s-a petrecut, mai ales in contextul acelui 0-5. Doar redactorii Onlinesport, obisnuiti probabil cu BorceaDauCuBaniiNLautari sau cu BecaliLaBaniiMeiCumparPeOricineSiBeauSiCuPresedint ele au transformat respectiva intamplare in chef de chef.

BrasovFans
11th May 2006, 18:24
Dlgicu. Bai frate eu m-am uitat pe ProTV si astia asa au zis k cei de la FC Arges ar putea intra in cartea recordurilor pt faptul k cei de la club au organizat acea petrecere festiva la care au participat jucatori, sotii etc dupa ce au pierduta acasa cu 5-0!!!

Eu dak as fi fost in locul celor de la FC Arges as fi amanat masa acea festiva, doar nu era un capat de tzara!!!

dlgicu
11th May 2006, 19:37
si pe imaginile de la protv ai vazut cumva lautarii cantand, lumea dandu-se in stamba si dansand pe mese de fericire? toti au luat acea intalnire protocolara drept petrecere deformatie profesionala de la parangheliile din capitala.

poate ar fi trebuit facuta mai devreme acea intalnire, nu amanata si poate nici nu mai aparea acel 0-5. oricum, dupa ce CU MULT TIMP INAINTE se ratase orice fel e obiectiv, iar retrogradarea nu mai era o problema, se stabilise ca echipa va intra in ultimele meciuri fara nici un fel de motivatie si, probabil, fara antrenor, asadar riscurile unor rezultate proaste au fost asumate.

dar in fine, fiecare intelege ce vrea, nu am puterea de acoperire si convingere a bizonului pe care o au dezinformarile protv; parca vad ca reportajul de la respectivul eveniment a fost mai lung decat rezumatul meciului cu otelul (daca a existat vreunul), ca doar asa se prezinta stirile sportive in romania.

makeG
12th May 2006, 07:10
da nepoate.. am bagat si eu la misto... akolo ca nu prea mai postase nimeni pe Forumu` lui Fc.ARgesc.. si dc pui u poza cu mine? a??

makeG
12th May 2006, 07:11
Pai acum ca steaua are sanse mai mari la cupa spitalelor decat la campionat, incearca si baetzasul asta
http://www.g3ovip.as.ro/imagini/eu.jpg
sa se reorienteze...

Varsta de 16 ani nu ii scuza insa (ne)cunostintele de matematica. Pai ieri la ora la care a postat, FC Arges nu mai avea sanse sa ocupe nici unul dintre locurile (1-4) sau (15-16)... asta uitandu-te doar la clasament, caci daca analizam programul intervalul posibil se restrange si mai mult.

P.S.: Dobrin > Hagi
Da mah.. esti nebun am zis sa se bucure si ei.. pt.. ca nu a mai postat nimeni pe forumul lui Fc.ARges si deaceeea. mane ..Si dc ai pus u poza cu mine mah?

makeG
12th May 2006, 16:01
da nu stiu dc te intereseaza pe tine clasarea noastra din acest sezon cand vad ca tu esti stelist!!!
Pey.. da bah.. gogule dar eu sunt suporter asta este tin cu STEAUA pana la moarte.. dar trebie sa imi exprim opinia tuturor echipelor.. cum poti sa faci si tu

dlgicu
12th May 2006, 19:12
maneNe. am pus-o si eu tot asa la bEnGa, sa afle si luMea cine e sTELEListu' care vine pe la noi pe subforum sa nE Intre-be de. vOrba. si daca ai dRum prin Pitesti sa tE cunOascA, poate te puteM AUjuta. cu ceva. oricum era o Poza PUbLICA. nu tiA-m shutito. din calCULator, goGuLe.

eSTI n3bun, ai votat 13-16..buniCUTZULE sper Ca ne mai dai ceva shanse-shanse La. RETROGRADare.. PANA LA MOARTE!

makeG
13th May 2006, 11:09
Nu koisss.... prin Pitesti am fost.. nu numai odata.. apropo.. de unde ai luat`o?.. ca eu nu o mai am.. Nu koiss dar dupa cum joaka sunt meciuri echilibrate.. si nu se stie ce se poate.. intapmpla nu?

BrasovFans
13th May 2006, 19:56
Pandurii Tg Jiu - FC Arges 1-0! Naspa de tot! Naspa si de mine pt k si FC Brasov a pierdut azi la Targoviste cu 3-2!

dlgicu
13th May 2006, 22:07
Asta e, ambele echipe au pierdut la candidate la retrogradare. Noi macar nu prea mai avem nici o treaba cu campionatul asta, dar FC Brasov cica lupta pentru promovare. Sau se pune de o fuziune cu Forex sau o lipsa de forma inexplicabila a acestora tocmai la finish? ;)