PDA

View Full Version : Cupa UEFA : CFR 1907 CLUJ - Anorthosis Famagusta



m8k
3rd August 2007, 15:11
Primul meci pe teren propriu pe 16 august, iar mansa a doua va avea loc la Nicosia pe 30 august.

Comentarii inainte si dupa meci!

Dark Horror
3rd August 2007, 16:10
Batem

HoratiuCFR
4th August 2007, 14:00
cu cine jucam in turul 3? :) nu e rau cum a picat echipa, daca joaca normal, ii batem, daca joaca bine ii nenorocim!

Mihai_alexandru
8th August 2007, 18:10
Atentie la Famagusta nu-s atat de slabi. Au francezi, brazilieni, greci,antrenor celebru. Nu sunt amatori, sezonul trecut l-au avut si pe Jardel, georgieni buni de-ai antrenorului. Lui Jardel i-au dat salariu 200.000. Acum cateva sezoane au eliminat pe Trabzonspor. Se pare ca sunt o echipa relativ ambitioasa, nu joaca doar de dragul de a juca.
Daca ne vom concentra va fi totusi un meci usor, dar nu trebuie sa-i tratam ca pe niste amatori.

Mihai_alexandru
8th August 2007, 23:18
http://www.youtube.com/watch?v=Pc8TD1dO3LA

Chiar par bunisori daca nu mediocri. Nu va fi deloc usor. Oricine isi poate face echipa buna. Daca sunt ciprioti nu inseamna din start ca sunt slabi. Ar fi rusinos sa ne elimine... deci sunt sigur ca echipa o sa fie f. atenta, mai ales ca Andone stie foarte bine campionatul cipriot.

radu cosma
12th August 2007, 14:19
Hai Cfr

Cluj4Poli
16th August 2007, 17:02
Allez CFR!!!!

sorin preda
16th August 2007, 20:48
cum pot face sa vad meciul CFR - Famagusta

sorin preda
16th August 2007, 21:01
Vreau Sa Vad Meciul Cu Cfr. Ce Fac???!!!!

BBB
16th August 2007, 21:04
pai...pui pe kanal D. sau daca esti din strainatate...nush, te tin eu la curent cu ce se intampla. pana acum cei 100 spectatori fac o atmosfera senzationala :happy

Parazitu'1919
16th August 2007, 21:29
si soarecii imbracati in visiniu nu joaca deloc fotbal spre bucuria 89% din po****tia Clujului

Zax
16th August 2007, 21:30
si soarecii imbracati in visiniu nu joaca deloc fotbal spre bucuria 89% din po****tia Clujului

:happy:happy:happy

Universal
16th August 2007, 21:34
Dap, soareci ca soareci, dar europeni :D

Vraciul
16th August 2007, 21:54
echipa asta vrea sa bata steaua la peste doua goluri?:happy

abia astept sa aud declaratia lui muresan dupa meci.

Leo
16th August 2007, 22:14
SLABUT
in liga 1 sunteti zmei , in UEFA sunteti mielusei
RUSINE !!!!!!!!!!!!!!!!1

Dark Horror
16th August 2007, 23:17
Ne-am facut de tot *****ul....imi e rushine....

YoYoyOi
16th August 2007, 23:20
hai ma ca 3-1 nu-i un rezultat dezastruos....

Dani3l
16th August 2007, 23:22
Cel care ii este rusine de propria echipa nu este SUPORTER!
Sincer,vedeam cfr in primavara europeana...:D O calificare a Cfr-ului in grupe,era un eveniment pentru oras.:ok:
Asta e...pentru suporterii lui cfr:fiti mai UMILI,ADICA ARDELENI...NU VA LASATI BUCURESTENIZATI de muresan...;)

m8k
16th August 2007, 23:32
Bine ca avem un lot de 28 de jucatori care mai de care si Andone joaca cu aceasi 11! :headbang: Sousa, Amorerinha, Dani, , Mojica, Surdu, Anca si altii puteau juca linistit acest meci, erau mai pregatiti fizic si mental pentru acest meci!
Fortza CFR!

CFR1907
16th August 2007, 23:42
I-am subestimat pe astia si ne-a costat rau. Sper sa reusim sa intoarcem rezultatul in meciul retur, cu toata ca va fi foarte greu.

PS. Eu unul nu inteleg cum poate juca un terminat ca Fabianni si cum de e lasat pe banca de rezerve un tanar valoros cum e Deac...

YoNuTzz
17th August 2007, 00:19
sincer acum, ptr coeficient sper sa va duceti, dar sansele sunt de 5 %...
v-ati crezut vedete, la o echipa la care chiar nu era cazul, si v-ati ars..
succes anul viitor...

lazarus
17th August 2007, 00:32
Alo, de ce mi-ati sters mesajul? Unde scrie ca aici numa franarii au voie sa scrie? Ca am vazut si pe la noi ca-i plin de mesaje spurcate, asa ca ori le stergi toate mesajele lor de p-acolo ori il lasi si p-al meu.

Cum ziceam
Bravo baietii :D
Sunt mandru de voi :happy :happy :happy

forza_CFR
17th August 2007, 01:16
Alo, de ce mi-ati sters mesajul? Unde scrie ca aici numa franarii au voie sa scrie? Ca am vazut si pe la noi ca-i plin de mesaje spurcate, asa ca ori le stergi toate mesajele lor de p-acolo ori il lasi si p-al meu.

Cum ziceam
Bravo baietii :D
Sunt mandru de voi :happy :happy :happy

vaaai...ce as putea scrie de performantele notablie ale echipei tale favorite, draga mea rivala concitadina ?
imi spui si mie? :);) :ok:

BBB
17th August 2007, 01:23
vaaai...ce as putea scrie de performantele notablie ale echipei tale favorite, draga mea rivala concitadina ?
imi spui si mie? :);) :ok:

mai mari ca ale voastre in orice caz

vagus
17th August 2007, 04:25
Andone este un antrenor slab. In afara de Dinamo, unde Porcea&Co. i-a castigat campionate si cupe, Andone nu a aratat niciunde ca ar fii un antrenor bun. Din Cipru a plecat cu coada intre picioare, la CFR primul obiectiv este ca si ratat, in campionat urmeaza. Greseala IMENSA a lui Muresan si Arpad ala ca i-a facut roiu lui Bergodi si a adus un antrenor de 10X mai slab ...

razwan_vs
17th August 2007, 10:01
chiar nu ma asteptam sa luati bataie chiar in halul asta.....:(

criss25
17th August 2007, 23:40
Va dorim vacanta placuta in Cipru asa cum a anticipat Domnul Muresan. In loc sa il intereseze asa mult arbitrii sa il intereseze echipa. Chiar imi pare rau ca ati pierdut in halu asta.Sincer.

O CFR-ista
18th August 2007, 19:36
chiar nu ma asteptam sa luati bataie chiar in halul asta.....:(

poti sa razi cat vrei!!!ca tot noi ne calificam!!!!!

lazarus
19th August 2007, 19:17
Va dorim vacanta placuta in Cipru asa cum a anticipat Domnul Muresan.

Cred ca vrei sa zici javra de muresan

Bell
21st August 2007, 00:45
Cred ca vrei sa zici javra de muresan

ba, strigatzi mai tare ca nu va auzim ... sunteti asha de jos - unde de fapt va e locul... etapa viitoare o sa fitzi lampi de bordel :happy...

Ne calificam!!!... ii plesnim pe cipriotzi si le spurcam zeii si templele...
HAI CFRUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Universal
21st August 2007, 00:48
La ei acasa va fi foarte greu, au niste suporteri infernali :o:

Totusi,mult succes

Elphax
21st August 2007, 12:43
10% sanse pt Cluj

O CFR-ista
21st August 2007, 12:59
scoate capul din WC si poate o sa auzi, daca ai fugit din tara sa speli shit-uri de canadieni sigur ca nu auzi :rolleyes:
Hai ciocul mic si ia peria cu care-ti castigi existenta jalnica si treci la curling(i) ca ala-i sportul care ar trebui sa te intereseze daca tot te crezi canadian. Lasa fotbalul romanesc pentru astia care nu si-au tradat tara.
Bat cipriotii 3-1 si acolo, si asta e ultimul meci a lui Andone la franari :evil: noul antrenor va fi Sunda :lol:

tu chiar crezi ce zici????:confused: poate le dam noi un 4-0 :cool: :ok: