PDA

View Full Version : vladek vrea sa se afirme



SAMM
3rd August 2007, 15:01
iata ce considera personajul asta jignire grava

http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=1478558&postcount=52

si 10 mitici + 100 de arbitri dak spaguieste dinamo anul asta tot nu joaca in UCL

.
.

jucam cu bate si iar mergem in liga si spagarii astia iar se sinucid in fata televizorului, corpodean e in coma acum


iata cum exista dreptate pe lumea asta

Steaua cade cu bate si dinamo cu Lazio

s-a recompensat mizeria facuta azi de comisii

STEAUA IN LIGA, dinamo la groapa de gunoi





sanctiunea trebuie anulata, vladek e probabil ruda cu corpodean, altfel nu se explica

.

Vladek
3rd August 2007, 15:26
iata ce considera personajul asta jignire grava

http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=1478558&postcount=52

s-a recompensat mizeria facuta azi de comisii

STEAUA IN LIGA, dinamo la groapa de gunoi

sanctiunea trebuie anulata, vladek e probabil ruda cu corpodean, altfel nu se explica

.


Asa e mai SAMM, sunt de fapt Corpodean undercover, trimis aici pe forum sa te dobor pe tine, arhanghelul dreptatii. :happy:happy

SAMM
3rd August 2007, 15:57
hai lasa glumea si anuleaza sanctiunea

Vladek
3rd August 2007, 16:18
hai lasa glumea si anuleaza sanctiunea

Inca nu. Vedem mai intai cum te mai comporti pe forum vreo cateva zile, si daca esti baiat cuminte si promiti sa nu mai faci ceea ce ai facut ... poate ma mai gandesc si transformam infractiunea in avertisment.

Cristian
3rd August 2007, 16:48
Sa se afirme in ce ? :D Vladek dai si autografe ? :cry::cry:

Vladek
3rd August 2007, 16:49
Sa se afirme in ce ? :D Vladek dai si autografe ? :cry::cry:

Doar membrilor fan-clubului :happy:happy:happy

SAMM
3rd August 2007, 17:33
Inca nu. Vedem mai intai cum te mai comporti pe forum vreo cateva zile, si daca esti baiat cuminte si promiti sa nu mai faci ceea ce ai facut ... poate ma mai gandesc si transformam infractiunea in avertisment.

tu crezi ca imi schimb eu atitudinea pt o amarata de infractiune, hai sa fim seriosi

chiar mi se rupe de infractiune, ma deranjeaza doar ca am primit-o absolut gratuit, dar mi se rupe repet

iti caut 10 posturi date doar azi cu jigniri si limbaj mai trivial si nesanctionate, probabil ai ceva personal cu mine, altfel nu imi explic

Hard
3rd August 2007, 17:59
Love is in the air :D