PDA

View Full Version : Informatii....



Hopshio
6th May 2006, 15:48
Am deschis acest theard cu scopul de a da informatii...acum ce informatii?? cand vedeti la ponturi zilnice pe un user care a dat un pont si nu vi se pare in regula pronosticul sau aveti alte informatii despre acel meci:ex: de la echipa x jucatorul de baza este accidentat..si asa vom stii informatii utile zic eu....

Hopshio
6th May 2006, 16:02
Pt cei care au vrut sa parieze pe Chelsea in meciul cu Newcastle
Antrenorul lui Chalsea a zis ca avand in vedere ca ei sunt virtuali campioni el va odihni jucatorii care sunt in echipa angliei..asa a facut si etapa trecuta si au pierdut....

iuli
6th May 2006, 17:01
doar un mare looooooooooooooooooooooooooool :D

Hopshio
6th May 2006, 17:05
iuli serios nu trebuie sa postezi dak nu vrei..acest theard ii pt ai ajuta pe ceilalti de a se orienta..de a stii ce echipe au un minus

bran
6th May 2006, 18:33
E buna asta cu Chelsea. Sa-mi arati si mie pe aia care voiau sa parieze pe londonezi.:D :D :D

Hopshio
6th May 2006, 19:00
sunt destui..nuti fa tu griji.....dak ai fi pariat si dupa aceea scriam asta ziceai ca de ce nu am zis mai devreme...

iuli
6th May 2006, 19:05
looooooooooooooooooooooooollllllllllll

unde ai vazut u ca sunt destui???

nu a zis nimeni nici acum, nici in meciul cu blackburn sa joace pe chelsea...

in meciul cu blackburn au jucat cu multi titulari...

Hopshio
6th May 2006, 19:07
mai asculta si u stirile....

iuli
6th May 2006, 19:08
ascult la stiri ca joaca multi pe chelsea sau ce? :)

Hopshio
6th May 2006, 19:41
daka ascultai auzeai ca chalsea nu joaca cu cei care vor juca la mondiale pt anglia....si hai ca nu am chef sa ma cert aicea cu tine...acest theard a fost deschis cu un scop.....si pontul acela cu chelsea a fost dat ca si exemplu ....

iuli
6th May 2006, 20:47
dar nu ai raspuns...cine a zis ca joaca pe chelsea???

Hopshio
6th May 2006, 21:07
un prieten de al meu..si iam zis sa intre pe forum sa vada ce am zis eu despre acest meci..ok??