PDA

View Full Version : Bonusuri in valoare de 330 lire sterline



moneymoney
5th May 2006, 13:44
Am gasit pontul asta tot pe acest forum si vreau sa va spun ca l-am probat cu succes. E prea bun ca sa nu il afle toata lumea asa ca o sa incerc sa dau un exemplu si daca nu a-ti inteles lamuriri gasiti pe http://www.pariuridemilioane.ro/cum_sa_faci_bani_din_pariuri.html#a2
Exemplu: imi fac cont si depun cate 20$ la vcbet si la canbet.

PASUL 1.
Aleg un pariu cu doua variante de rezultat tenis, snoker sau under/over 2.5 goluri (aleg si eu cu atentie meciul sa am si pe 1 si pe 2 cota de cel putin 1.90) Pariez 20$ la vcbet pe 1 si 20$ la canbet pe 2. Sa zicem iese pronosticul 1. O sa am 38$ pe vcbet si 0$ pe canbet dar pe fiecare site mi se va acorda un bonus constand intr-un pariu gratuit in valoare de 20$.
Pentru a transforma acest pariu gratuit in bani adevarati trebuie sa pariezi la ce meci vrei si sa castigi. Indiferent de cota pe care ai ales-o (trebuie totusi sa fie mai mare de 1.50) daca castigi pariul ti se adauga in cont valoarea pariului gratuit.
PASUL 2.
Aleg alt pariu cu doua variante de rezultat si pariez pe 1 pariul gratuit de la vcbet si pe 2 pariul gratuit de la canbet. Indiferent de rezultat voi castiga 20$. Sa zicem ca iese 1. Voi avea in cont la vcbet 58$ iar la canbet 0$.

Va asigur ca poti apoi sa scoti banii imediat fara sa mai fie nevoie sa-i mai rulezi.
In total 58$ cu 40$ investiti. Profit 45% fara nici un risc de a pierde banii si perfect legal.

Nu este asa cum zic ei ca iti dublezi banii dar am facut un plan si un 50-60% tot ies in castig.

Nelamuriri?
Eu zic ca asta e un pont adevarat nu o prostie si merita promovat printre pariori pentru ca este o modalitate foarte simpla de a castiga bani.

Valoarea totala a bonusurilor oferite in acest moment de 8 agentii de pariuri sportive online este de 330 lire sterline (18 milioane de lei). La 18 milioane investiti un profit de 50-60% pentru orcine nu strica.

Shumu
5th May 2006, 14:00
vrajeala! anuntul asta promoveaza site-ul pariuridemilioane.ro
daca totusi cineva de pe OLS aplica sistemul asta si are un profit considerabil sa ne anunte si pe noi
Parerea lui Shumu e ca oricum se pierd banii sau iesi pe 0, nu va aruncati cu ochii inchisi inainte

moneymoney
5th May 2006, 14:08
Pai cine a yis sa va aruncati cu capul inainte. Daca esti putin destept, ai experienta la pariurile sportive online si stai putin sa analizezi pontul o sa vezi ca ai numai de castigat ca de pierdut nu ai ce sa pierzi.
De asta am dat si exemplu, acum nu stiu daca tu ai avut rabdare sa il citesti atent pe tot:mda:

Shumu
5th May 2006, 14:18
deci tu n-ai nici o treaba cu pariuridemilioane.ro ,nu?
esti doar baiat de treaba si vrei sa ne inveti si pe noi sa facem bani nu?

Shumu
5th May 2006, 14:20
recunoaste ca esti de la pariuridemilioane.ro si te las sa-ti faci treaba cu anuntul tau, nu zic nimic mai mult. Daca nu recunosti o sa invat eu baietii cum sa parieze daca chiar vor sa testeze ce zici tu acolo, fara ca pariuridemilioane.ro sa aiba nimic de castigat

Hopshio
5th May 2006, 14:27
zic ca nu are nici un rost acest theard aicea...ar trebui sters...

Shumu
5th May 2006, 14:34
si eu zic la fel!
money money da-mi un tel la 0765474368 sau id-ul meu de mess e tsigalko06

Hopshio
5th May 2006, 14:35
:ok:

Paul
5th May 2006, 14:41
de fapt castigu e de 18 $ nu 330 lire

Asa hai sa v-o zis pe cea mai simpla metoda.

Gamebookers , pui 20 E de pe card in cont, automat iei bonus 20E.
AI 40 $ , si ai obligatia ca bonusul de 20E sa-l rulezi pe minim 1.60

Cautati un meci , unde pariati pe corenere cu cota 1.93 --- 1.93 , puneti 20-20 , si sigur castigati 38.6.

Deci ati investiti 20 E , ati scos 38.6.
In cazul meu castigati 18.6 E , nu 18 E :D

Bun , sa revin on topic (care e o reclama)

1. metoda asta nu e deloc noua (o stie oricine)

2. merge odata la 3 luni , la reactivarea contului , sau doar daca le faci carduri la toti colegi de clasa , le ei buletinele si le faci copii , si apoi de pe spinarea fiecaruia iei 18.6 E. Da e cam ilegal.

3. Nu e nevoie sa pariezi la 20 de case.

Dar pariuri sportive nu inseamna asa ceva.
Asa poti pune o domnisoara care in viata ei nu a intrat intr-o agentie de pariuri, si o pui sa faca carduri si buletine si gata.

Pracic:
card 100.000
copie buletin 2000 lei
Acces internet : 12.000 /ora

Cu 124.000 investitie , scoti 18.6 Euro :D

iuli
5th May 2006, 14:59
ce bonus de 20 de euro la gb? :o:

cris79
5th May 2006, 15:13
si eu stiam de bonus de 10% dar suma maxima in BONUS este de 20e adica daca depui 200de euro in cont de abia atunci ai 20e bonus care inseamna 10% daca depui 300e in cont tot 20 de euro iei bonus ptr ca asta e suma maxima de bonus ... e si logic ptr ca cineva cu bani ar depune 3000e si se scoate cu 300 moca ...

iuli
5th May 2006, 15:16
da...asa stiam si eu...dar...

moneymoney
5th May 2006, 16:30
Repet pentru ultima data, este un pont foarte tare. Daca vreti sa discutam pe acest thread despre el, despre cum poti sa castigi niste bani din free bet-uri bine, daca nu, nu prea inteleg de ce va obositi sa postati si sa vorbiti in afara subiectului.
Sau daca stiti voi alte ponturi ar fi in interesul tuturor pariorilor sa le dezbatem, sa ne informam si sa vedem daca sunt realizabile sau nu.
:help: :help: :help:

cris79 ai dreptate referitor la promotia de la gamebookers, Paul da din gura si daca nu stie despre ce vorbeste.:evil:

Paul
5th May 2006, 16:42
ce bonus de 20 de euro la gb? :o:

Daca esti client nou , iei un bonus egal cu prima depunere , da maxim 20E.

Daca ramai cu 0 in cotn si faci pauza 30 de zile primesti oferta de reactivare , tot de 20E ...bonus 20 E daca depui minim 15E.
Daca nu depui 15 , bonusul este egal cu suma depusa

Garantat !

iuli
5th May 2006, 16:43
asta da...a gresit si el....

dar totusi...te-a intrebat si paul, te intreb si eu....unde sunt pariurile in valoare de 330 de lire ??

iuli
5th May 2006, 16:44
Daca esti client nou , iei un bonus egal cu prima depunere , da maxim 20E.

Daca ramai cu 0 in cotn si faci pauza 30 de zile primesti oferta de reactivare , tot de 20E ...bonus 20 E daca depui minim 15E.
Daca nu depui 15 , bonusul este egal cu suma depusa

Garantat !

unde ai vazut u chestiile astea???

moneymoney
5th May 2006, 16:56
Exemplu: Agentia Stanjames.com ofera la prima depunere un pariu gratuit de pana la 25 lire sterline, Agentia Victor chandler ofera la prima depunere un pariu gratuit de pana la 20 lire sterline sau echivalentul in alte valute, agentia canbet ofera la prima depunere 20% bonus + un pariu gratuit de pana la 20 de lire sterline........... In total, in acest moment bonusurile oferite de agentiile de pariuri pe care eu le cunosc -sunt in numar de 8- adunate dau 330 de lire. M-am facut inteles?:)

moneymoney
5th May 2006, 16:57
Iuli am o rugaminte la tine: te rog nu-l mai baga in seama pe Paul pt. ca el vorbeste tot timpul prosti.

iuli
5th May 2006, 17:00
ok...te-ai facut inteles...

am o intrebare...la canbet era parca un free-bet de 20 de euro, despre care ai si vb aici...dar acest freebet cum intra in posesia ta???

mi-am facut cont si... banii nu au intrat, dar asta mai demult, si am retras :P

moneymoney
5th May 2006, 17:11
Fiecare site are propriile conditii de acordare a free beturilor. Obti un pariu gratuit atunci cand depozitezi pentru prima data si plasezi un pariu. Valoarea pariului gratuit este in functie de valoarea primului tau pariu facut. Daca pariezi 1$ ti se va da un pariu gratuit de 1$. La canbet pariurile gratuite le faci separat dintr-o sectiune numita Free bet Menu.

Pt. alte amanunte despre Free Bet o sa dau copy paste de pe siteul caruia sunt acuzat ca-i fac reclama:

Fiecare site de pariuri sportive online are conditiile sale de acordare pariurilor gratuite asa ca inainte de a plasa primul pariu trebuie sa te documentezi pentru a obtine free bet-ul.
Majoritatea free bet-urilor sunt plasate intr-un cont separat de cel al banilor tai depusi si ai acces la el atunci cand vrei sa-ti faci un bilet.
IMPORTANT Atunci cand pariezi din contul pariului gratuit nu conteaza cota sau cat ai pariat din acel cont. Daca castigi toti banii din contul pariului gratuit vor trece in contul tau normal iar daca pierzi vei pierde toti banii din contul bonus.
Exemplu: Ai castigat un pariu gratuit in valoare de 10$. Poti sa pariezi 1$, 3$ sau 10$ nu conteaza, daca castigi 10$ vor trece in contul tau normal, iar daca pierzi vei pierde cei 10$ constand pariul gratuit. De altfel nu conteaza cota (unele site-uri cer ca aceasta sa fie peste 1.50), poate sa fie 2.00 sau 3.00, tot aceeasi suma vei castiga.

moneymoney
5th May 2006, 17:14
Dar 20% din primul deposit ai primit,nu?

Paul
5th May 2006, 17:18
Iuli am o rugaminte la tine: te rog nu-l mai baga in seama pe Paul pt. ca el vorbeste tot timpul prosti.
bai papagalule ordinar ce esti;
in loc sa zici saru mana , ca nu te-am reclamat sa iei ban definitiv ca te-ai inregistrat azi pe forum si singurul tau scop e sa faci reclama la un site ordinar , ceea ce e interzis ...

Stie toata lumea cu ce se ocupa specia asta de maimutoi , care vine pe forum ,deschide un thread si prima lui grija e sa pomeneasca de un anumit site. Acu cateva zile ai mai intrat undeva is ne ziceai ca casele alea voastre , cu care aveti voi contract , au cele mai bune cote la Steaua - Boro. Realitatea a fost alta :rosu:

Hai marsh de aici , cu metodele tale de fomisti ordinari.

Pariuri nu inseamna ca iti bazezi strategia pe un sistem piramidabil , cu programe de referinte si bonusuri.

O groaza din casele enumerate de tine nu accepta cardurile emise de bancile romanesti. Trebuie sa mergi la fel de fel de banci , cu comisioane de cate 3-4 E , de te plictisesti.

Hai marsh , ti-am mai zis.

iuli
5th May 2006, 17:25
nu....nu am primit nici bonusul ala, oricum am retras imediat... :P nu prea mi-a placut oferta, avand doar tenis masc :jerk:

money...am un sfat...du-te pe e-pa**uri si arata-i bonusurile astea lui sacalul...ala e in mare foame......=))

are vreo 50 de conturi pe putin la diferite agentii...dar numai la astea care ofera bonusuri :P

iuli
5th May 2006, 17:30
inca 2 intrebari money...

1.la victor chandler (vcbet) accepta carduri din romania sau doar mb?

2.bonusul de 20 de euro pe care il primesti de cate ori se ruleaza si pe ce cote? :P

Hopshio
5th May 2006, 17:30
bai papagalule ordinar ce esti;
in loc sa zici saru mana , ca nu te-am reclamat sa iei ban definitiv ca te-ai inregistrat azi pe forum si singurul tau scop e sa faci reclama la un site ordinar , ceea ce e interzis ...

Stie toata lumea cu ce se ocupa specia asta de maimutoi , care vine pe forum ,deschide un thread si prima lui grija e sa pomeneasca de un anumit site. Acu cateva zile ai mai intrat undeva is ne ziceai ca casele alea voastre , cu care aveti voi contract , au cele mai bune cote la Steaua - Boro. Realitatea a fost alta :rosu:

Hai marsh de aici , cu metodele tale de fomisti ordinari.

Pariuri nu inseamna ca iti bazezi strategia pe un sistem piramidabil , cu programe de referinte si bonusuri.

O groaza din casele enumerate de tine nu accepta cardurile emise de bancile romanesti. Trebuie sa mergi la fel de fel de banci , cu comisioane de cate 3-4 E , de te plictisesti.

Hai marsh , ti-am mai zis.
u fost moderator vb asa cu marsh..si dupa ce a deschis acest theard trebuia sa il reclamezi nu sa vii aicea dupa ce ai postat si u pe el..si ai explicat si nuhs ce filozofii dupa ce iti inchide gura incepi sa il ameninti...

Paul
5th May 2006, 17:32
nu vezi ca deja iuli a luat tzeapa :D

Hopshio
5th May 2006, 17:33
ok a luat tzeapa./..da asta nu te scuza de felul in care ai vorbit cu el..dupa ce tu ai incept sa explici pe prima pagina cum sta cu treaba asta vii si il ameninti...

Paul
5th May 2006, 17:35
u fost moderator vb asa cu marsh..si dupa ce a deschis acest theard trebuia sa il reclamezi nu sa vii aicea dupa ce ai postat si u pe el..si ai explicat si nuhs ce filozofii dupa ce iti inchide gura incepi sa il ameninti...

mi`a inchis gura :happy :happy :happy :happy
m-am innecat de ras...

boon...
uite aici o dovada ca la GB , primesti bonus la prima depunere dupa 30 de zile de pauza , iar bonusul e egal cu suma depusa

Faptul ca voi nu il intelegeti pe lachetul asta care ne zice in sus si in jos ce fain e la pe site`ul lui gretos , e problema voastra

Paul
5th May 2006, 17:36
ok a luat tzeapa./..da asta nu te scuza de felul in care ai vorbit cu el..dupa ce tu ai incept sa explici pe prima pagina cum sta cu treaba asta vii si il ameninti...

Pai la inceput am crezut ca e prost. Dupa aia am inteles ca e mafiot , si are un singur scop : sa se bage in seama cu site-ul lui de *****.

Hopshio
5th May 2006, 17:38
ok..atuncea ai putea vorbi cu moderatorii sa il inchida...si eu am inteles ca ala vrea sa faca reclama pt siteul ala...trebuia sa ii dai un PM...unde sa ii zici tot ce ai pe inimia:evil:

Paul
5th May 2006, 17:42
nu merita ca a venit aici cu premeditare , s-a vazut asta de la primul lui pas ...
daca venea un user cu o oarecare vechime il credeam ca si daca face reclama , nu are intentii

in schimb asta , are un site minuscul , cu 17 contoare de trafic si 400 de vizitatori :D

Hopshio
5th May 2006, 17:45
:))...no coment!:ok:

iuli
5th May 2006, 17:55
nu vezi ca deja iuli a luat tzeapa

ce teapa am luat?


Faptul ca voi nu il intelegeti pe lachetul asta care ne zice in sus si in jos ce fain e la pe site`ul lui gretos , e problema voastra

eu nici nu am intrat la el pe site...dar era bine ca explica treaba aceasta cu bonusurile...

un bonus de 20 euro era bine-venit :drak:

nu-i asa? :ok:

moneymoney
6th May 2006, 11:45
inca 2 intrebari money...

1.la victor chandler (vcbet) accepta carduri din romania sau doar mb?

2.bonusul de 20 de euro pe care il primesti de cate ori se ruleaza si pe ce cote? :P

1. Da accepta cardurile din Romania si cand iti scoti banii poti sa-i retragi direct pe card.

2. Nu trebuie sa il rulezi pt a scoate banii dar MARE ATENTIE la anumite conditii de acordare a acestui bonus:
- indiferent de suma depusa valoarea bonusului va fi egala cu primul pariu pe care il faci.
- pentru obtinerea bonus-ului primul pariu trebuie sa aiba cote egale sau mai mari de 2 daca pariul contine 3 sau mai putine meciuri. Daca pariul contine mai mult de 3 meciuri combinate atunci nu mai conteaza cotele. Eu va recomand sa pariati un singur meci cu cota 2.
- bonusul obtinut va fi plasat in maxim 2 zile lucratoare intr-un cont separat numit Promo Cash balance (daca nu aveti rabdare dati-le un mail insistand sa va dea mai repede bonusul)

Fiecare site are regulile proprii de acordare a bonusurilor, deci trebuie sa te documentezi foarte bine inainte

Imi pare rau iuli ca doar cu tine pot sa discut pe acest subiect, din pacate sunt putini care vor sa afle mai multe despre lucruri pe care nu le stiu si multi incuiati care stiu doar sa strice cea ce altii au construit. Pacat.