PDA

View Full Version : Ce jucatori doriti sa plece de la Farul din sezonul urmator si de ce?



ady51a
2nd May 2006, 13:00
Desi mai sunt 5 etape din acest campionat ne gandim deja la sezonul viitor si va propun un mic sondaj.
Cine vreti sa plece de la Farul? (Poll cu alegare multipla)

FatFrumos
2nd May 2006, 17:45
Well Liviu Mihai prea incet, Pascovici prea indisciplinat is sa urcat la cap ca e jucator mare iar Farmache nu a dovedit ca merita sa fie in primul 11 poate daca avea mai multe meciuri in picioare ajungea la forma care a fost.

Klingon
2nd May 2006, 18:02
Farmache pentru ca e slab sau cel putin joaca slab. Toti adversarii isi fac jocul pe partea dreapta a apararii noastre, de acolo pleaca majoritatea centrarilor si golurilor. Asta nu m-ar deranja sa ramana rezerva, ca saracu' face si el ce poate, si in rest pare linistit.

Pascovici pentru ca este tot timpul in conflict cu altii, n-a mai facut un meci bun de nu mai stiu cand, si toata lumea stie ca vrea sa plece.

Senin pentru ca a spus in ziar ca vrea sa plece la o echipa mare (el??), este cam iesit din forma, se tine de gesturi deochiate, si poate daca pleaca el se va aduce un numar 10 veritabil. Asta este cel mai important, alaturi de un fundas dreapta care sa nu fie interzis cardiacilor.

Nu as vrea sa plece Gheara pentru ca este neplacut sa stii ca n-are cine sa-l schimbe pe visatorul Barbu sau impiedicatul Schiopu. Nici Todoran sa nu plece, care desi este un lider al echipei isi vede de treaba si nu de scandaluri -- auzi bai Gurita, se poate si asa! Lui Gurita i-ar prinde bine o functie in club, chiar daca mai joaca, presedinte executiv ceva, sa-l mai maturizeze si sa-l mai responsabilizeze, ca are nevoie.

ady51a
2nd May 2006, 19:22
Tchibos dar esti suparat tare de tot? Cine vrei sa mai ramana?
Interesant e ca pana acum Farmache a fost votat de toti. Oare toti suntem intr-un anumit fel?

tchibos
2nd May 2006, 23:37
sa ramana doar Gurita. Unul si bun :ok: :evil:

dorryn
3rd May 2006, 01:59
swa plece toti...oricum nu le pasa de Farul,joaca doar pt bani.Si daca intr-o meserie nu pui suflet n-o sa ajungi niciodata la performanta..nu numai in fotbal!Sa ramana doar Todoran(de departe cel mai bun),Apostu,Voiculet,Pacuraru,Stanca,Vlas,M.Carlos (mai merita o sansa),Barbu,V.Gheorghe.Restul... AFARA !!! sa se promoveze tineri din centrele de copii si juniori iar daca nu ne vom atinge obiectivul nici la anul cu ei..stati linistiti: nici cu "vedetele" nu am facut-o..de ce?Pt ca nu le pasa..

Kooler
3rd May 2006, 11:12
Farmache , Liviu Mihai , si Gurita
Farmache nu are constanta in joc
Liviu MIhai e trecut de vremea lui buna
Gurita are ghinionul ca nu joaca ca varf de atac (ori varf ori OUT ca mijlocas nu stie sa joace)
Am mai bifat si alti pentru ca nu au valoare...

BrasovFans
6th May 2006, 10:15
Farmache !

b3bito
6th May 2006, 16:28
Farmache !
bine zici....
dar dc ti`ai dorii tu sa plece farmache? :D

ULTRAS-CT
7th May 2006, 00:44
sa plece mercenarii .. sa ii spanzuram in piata publica :))

Kroenan
8th May 2006, 12:23
As dori sa plece blatistii... Poate o sa ma contraziceti dar eu sunt sigur ca avem `clienti` in echipa... Pascovici, Lungu sau Senin ar fi printre ei

ady51a
27th June 2006, 17:04
Am adus threardul in actualitate pt a vedea cum s-a votat pana acum si eventual sa comentam ceea ce s-a votat aici si ce s-a realizat sau ce se aude doar ca zvonuri :ok:
top 3 plecari:
Farmache, Pascovici, Liviu Mihai

tchibos
27th June 2006, 23:45
unul s-a dus ... mai sunt doi

ady51a
27th June 2006, 23:52
Pai Liviu Mihai e liber sa-si caute echipa deja.

b3bito
28th June 2006, 00:03
cred k nici la portul nu are loc

Ultras Farul
28th June 2006, 02:05
Saracu Farmache 77% din voturi el le-a strans.Da cred ca el e punctul cel mai slab din echipa . Daca l-au refuzat pe Jovanovic omul ciuperca , parca asa i-a zis Panduru , cat de cat mai juca ceva

CosminGrc
30th June 2006, 19:08
de M.Carlos ce mai ziceti ma..sau nici nu mai tineti minte ca asta e in echipa
eu: M.Carlos Farmache Liviu Mihai si Pascovici

dorryn
30th June 2006, 20:30
mario carlos pleaca oricum inapoi in portugalia

b3bito
30th June 2006, 20:54
m.carlos asta nu a impresionat deloc,nici nu stiu knd a jcuat :D sincer...

lolo_grupa_c
30th June 2006, 20:58
m.carlos asta nu a impresionat deloc,nici nu stiu knd a jcuat :D sincer...

daca mai erau echipele de tineret...cine stie???...in fine....la noi in tara chiar nu sunt jucatori de valoare,chiar tre' sai importam??...

Ultras Farul
30th June 2006, 21:40
Ce sa facem , fiecare echipa vrea o pata de culoare in echipa , sau un alt stil pe care jucatorii straini l-ar putea imprima echipelor , dar majoritatea strainilor au fost luati de pe internet

ULTRAS-CT
1st July 2006, 00:10
bine ca a plecat pashco .. mai trebe sa plece si liviu mihai :D
liviu si cristea acesti doi "tehnicieni extraordinari" ar face o treaba "extraordinara" d'aia ar fi bine sa plece :D

Universal
1st July 2006, 06:13
Liviu MIhai nu este slab,are o perioada mai slaba.

ULTRAS-CT
1st July 2006, 09:57
zi-mi 1 meci bun pe care l-a facut in returul asta !

Napoletan
1st July 2006, 13:17
O perioada slaba de vreo 3 ani...

CosminGrc
1st July 2006, 15:29
m.carlos a jucat in meciu' cu timisoara...castigat cu 4-2...a ratat pe final de meci 2 ocazii mari

metho_man
7th July 2006, 02:04
Apostol OUT !!!! Niciodata nu mi-a placut cum a jucat si in meciu cu Otelul din retur, a aratat degetu din mijloc la tribuna B ...