PDA

View Full Version : E timpul sa revenim



MariusTR
2nd May 2006, 09:47
Ieri s-a intamplat un miracol.

Un lucru care a facut sa ma abat de la traseul propus. Un amic pe ym a scris simplu un mesaj : " Uita-te putin aici :.." si mi-a trimis un link.
Ura a disparut intr-o clipa, sentimentele urate s-au topit in bucuria momentului.
Miracole se intampla, dar nu credeam ca aici s-ar putea deschide cutia magica si Zeul Nepartinirii sa decida.

Eram hotarat sa termin cu OLS-ul odata pentru totdeauna, sa ma stabilesc pe alte taramuri si sa-mi cladesc un nou palat , doar al meu in lata parte.
Dar Destinul mi-a jucat o festa frumoasa si m-a chemat inapoi aici langa si cu OLS

Am fost un sustinator al lui Vadim de la inceput.
Destinul, tot Destinul mi-a aratat ca nu m-am inselat , ca nu m-au tradat instinctele.

E timpul sa refaca acest forum din temelii , sa cladeasca din nou cu oameni de incredere care sa nu-l dezamageasca.
Tot Vadim mi-a acordat increrderea si in momentul in care Tudose a vrut sa ma scoata aici DEFINITIV. Ma intreaba careva daca sunt fericit ca Tudose nu mai e ce a fost? Atunci raspund :

SUNT CEL MAI FERICIT OM.

Iubesc OLS si abia astept sa ma intorc aici ... cu noi sentimente, cu sentimentele de la inceput.. de la origine. Eu si altii ... pe care Tudose i-a distrus in inconstiienta lui

MariusTR
2nd May 2006, 10:33
De luni 8.05.2006 imi pun net acasa si voi posta 24/24 pe toate sectiunile OLS unde voi avea ceva de zis. Ma voi stradui sa respect OLS , sa fac cum e mai bine.

ALLAH e mare!

AM INVINS PRIETENI!!

Cainele
2nd May 2006, 11:31
hai ma ca e jalnic ce scrii ...parca ai fi baba d-aia de sta la panda dupa colaci.
Nu vad de ce te bagi in lupta altora ;)

MariusTR
2nd May 2006, 11:41
E lupta mea si o sa-ti arat de ce ;)

http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=582882&postcount=948

Tudose e cel care m-a distrus , din cauza lui am luat eu banuri peste banuri ... am luat 6 sau 8 avertismente odata. Din cauza lui am ajuns sa detest OLS si sa ma indepartez. Si toate astea fiindca ma neindreptatea incontinuu... si eu reclamam asta. Am cerut ajutorul lui Vadim, care nu putea decat sa vada ce face Tudose si sa impiedice sa ma execute definitiv. Era totusi un admin pe aici , si deciziile lui contau.
O data mi-a dat 4 avertismente
A doua oara mi-a dat 8 avertismente odata.

Tudose devenise obsesia mea. Am ajuns sa intru pe OLS doar ca sa-i zic ca nu e bine ce-mi face.
Tudose a cerut insistent banarea mea definitiva si doar calmul lu Vadim l-a facut sa renunte.

cei care stiu istoria mea pe aici pot sa confirme... Tudose e cel care m-a scos de pe OLS ( in ciuda unei puternici veghe din partea lui Vadim care vedea aberatiile facute de acesta )

Tot cei care ma cunosc stiu ca am fost un admirator al lui Vadim inca din primele zile aici ... si acum zic iarasi : Vadim , eu te venerez pentru tot ce faci.

Cainele
2nd May 2006, 11:52
ok ma... cum zici tu
nu ma bag in lupta "voastra" :lol:

MariusTR
2nd May 2006, 12:00
Lupta mult spus. Eu nu puteam sa ma lupt de la egal la egal cu Tudose.
Vadim insa il putea scutura oricand si acum a facut-o... l-a executat.
MA bucur ca Vadim l-a exterminat ... Vadim e eroul meu pentru totdeauna.

Mai un lucru zic si apoi astept linistit expirarea banului :

Mai sunt inca vreo 2 pe aici care trebuie scuturati pentru ignoranta lor. Mai disparitia lor si lucrurile revin la normal... la normalul mult visat

Cainele
2nd May 2006, 12:07
Vadim e eroul meu pentru totdeauna.

:o: /hello /hello /hello

frate.... iti respect parerea :happy :happy :happy :happy

Ayrton
3rd May 2006, 09:33
Penibil... Jenant...

Ai uitat de mesajele alea puse pe enshpe threaduri in care jigneai si cereai banare??? Tot Tudose e vinovat, nu?

Eu zic sa incerci sa te calmezi daca vrei sa supravietuiesti pe forumul asta, ca daca nu tot pe "Hanu Ancutei" ajungi iar...
Sa te potolesti si cu jignirile, si cu clonele, dar si cu osanalele astea jenibile...

Angelina Jolie
8th May 2006, 09:14
Bravo Arctic.;) Sunt mandru de tine. Victoria celor mici impotriva sistemului dictatorial. Si tu ai fost motorul. Revolutionarule.:D