PDA

View Full Version : Ma retrag si eu



andreiush
1st May 2006, 21:03
Pentru ca threadul numit "Retragere" e inchis, am facut altul, unde sa imi anunt si eu retragerea din functia de moderator.

Tudose a fost adminul care m-a pus pe Intern si EuROpa, e normal sa plec deodata cu el. Am inceput o treaba cu Tudose in vara trecuta, am pus suflet si mult timp pentru acest forum (chiar foarte mult). Cat am putut, eu am facut. Pacat ca nu s-a mai putut continua.

Multumesc.

Tudose
1st May 2006, 21:06
andreiush, si eu iti multumesc foarte mult pentru tot sprijinul pe care mi l-ai acordat incepand din vara si pana acum.

Mihai
1st May 2006, 21:13
Beeey voi va faceti de cap p-aci.. voi moderatori si nu stiti regulamentul:

8. Interziceri:

8.1 Este interzis ca semnaturile, avatarele si custom title-urile membrilor de pe forum sa incite la chemarea, aducerea sau reabilitarea unuia sau mai multor useri care din indiferent ce motive nu se mai afla pe forum. De asemenea, este interzisa crearea polemicii pe marginea plecarii unuia sau altuia. Folositi PM, YM, MIRC, telefon, SMS etc.

8.2 Este interzis ca membrii banati sau care decid sa se retraga de pe forum sa publice mesaje in care sa anunte cu tam-tam acest lucru. Experienta arata ca acest demers creeaza scandal. Se pleaca la fel cum s-a venit. Userii care pleaca isi pot semnala plecarea de pe forum prin PM-uri catre prieteni sau prin mijloace externe forumului.

Deci sunteti pasibil de suspendare;) :happy

andreiush
1st May 2006, 21:14
Da' cine se retrage de pe forum?

Angelina Jolie
1st May 2006, 21:17
Andreiush, respectele mele!:ok:

Mihai
1st May 2006, 21:17
mdea... se pare ca nu am reusit sa creez scandal :ciocan: Doamne planul meu a fost dejucat :(
Sa-mi fie rusine:happy

Bine ma:P faceti voi cum vreti:happy
Andreiush abia astept sa te modereze Daroczi si Tvshport:happy Si sa nu uit de angi care am auzit ca o sa ajunga admin.. cel putin asa mi-a zis Brad:D

andreiush
1st May 2006, 21:21
Da nu e vorba de nici un scandal. Si nu are treaba retragerea de la moderare cu retragerea de pe forum. O sa scriu probabil la fel ca inainte, nu mult, atata, cat scriam eu...

fia
1st May 2006, 21:24
De ce va retrageti toti? Tudose inteleg, a avut motive, pe care le-a justificat.... dar voi? La ce ajuta solidaritatea asta? Vor veni alti moderatori, formul merge inainte, ce castigati daca va retrageti? Nu va acuz, sincer si eu am facut asta cand eram moderator, dar faceti-ma si pe mine sa pricep, de ce atitudinea asta? Sincer am vazut-o si pe alte forumuri, retrageri in grup de moderatori, dar pe bune daca pricep de ce se intampla.... E clar un fenomen care se petrece mai devreme sau mai tarziu pe orice forum, tare as vrea sa-i stiu motivele :) la nivel teoretic, nu in cazul asta particular, OLS

Paul
1st May 2006, 21:28
domne , daca plecarile lu Tudose , Iulian si Maqruise pot fi trecute cu vederea , demisia lu andreiush , e o pierdere imensa...

fie vorba intre noi , cei 3 nu prea se omorau cu edit/delete , avertisemente si toata gama , in schimb andreiush facea de unu singur peste jumate din treaba internului ...

pacat ca andreiush nu a avut inspirata idee sa mai stea 14-20 de zile sa se linisteasca apele si abia apoi sa demisioneze

mai sunt 42 de moderatori (cu tot cu admini si SuperMoada) ... in rirmul asta pana la 1 iunie ramai cat o echipa de fotbal :D


Da nu e vorba de nici un scandal. Si nu are treaba retragerea de la moderare cu retragerea de pe forum. O sa scriu probabil la fel ca inainte, nu mult, atata, cat scriam eu...
o sa scrii mai mult din 2 motive:

1) o sa ai timp , ca nu mai esti ocupat cu prostiile
2) o sa ai chef , ca te poti implica in dispute daca nu mai ai responsabilitati de mod :ok:

desdemona
1st May 2006, 21:30
pacat ca andreiush nu a avut inspirata idee sa mai stea 14-20 de zile sa se linisteasca apele si abia apoi sa demisioneze
Ce s-ar fi schimbat atunci? Ar fi fost acelasi lucru ;)

Paul
1st May 2006, 21:32
voi stiti ce facetzi , da pe zona de fotbal o sa fie rupere

Internul avea 10 mozi ,printre care: iulian , Tudose , marquise , andreiush ...
au mai ramas 6 ... printre care cel putin 3 inactivi ... :mda:

pana acum pauza competitionala de la fotbal anuntza scandalurile... acum eliminarea Stelei a dat drumul la sezonul de "mercato" :P

Pana acum cei carora le-au expirtat contractele sunt multi: andreiush , dark , .com , relansat , marquise , iulian si capitanul echipei Tudose :D

FC Onlinesport sau FC Dinamo :evil:

desdemona
1st May 2006, 21:36
Pai si ei ce treaba au cu asta - ca o sa fie sau nu rupere ? :) Doar nu e forumul lor, copilul lor :)

STEAUA-MANIA
1st May 2006, 21:37
Se retrage andreiush?Superb!O veste super!:happy lasa-ne,lasa-ne!:happy
Din pacate...fericirea e pe 1/2...:(

Paul
1st May 2006, 21:38
astept cu interes threadul lui remy : Ma retrag si eu :D

Mihai
1st May 2006, 21:43
Se retrage andreiush?Superb!O veste super!:happy lasa-ne,lasa-ne!:happy
Din pacate...fericirea e pe 1/2...:(

Te simteai presecutat:happy cat despre fericire cred ca voiai sa zici ca e 0-2:D

Sergio
1st May 2006, 22:22
eu fac ca Hagi.. nu ma retrag, astept sa fiu demis. :drak: asta daca e in pericol obiectivul evident. :D

Paul
1st May 2006, 22:23
Sergio tu esti in grafic :D

Sergio
1st May 2006, 22:42
pai stiu, de asta nu ma agit. :P

fia
1st May 2006, 23:02
Departe de mine sa fac misto de cei care au decis sa renunte la moderare, dar nu mai se baga nimeni? Hai ca mai vreau demisii, ca devenise inderesant?

Desde, Delpiero? Poate Utilizator?

Sergio
1st May 2006, 23:05
andreiu e o mare pierdere... e cel mai activ moderator in ultima vreme... e pacat ca s-a ajuns aici... Paul, nu te bagi? :drak:

fia
1st May 2006, 23:06
Haideti bai cu demisiile, sa curga precum berea :D

Leo_
1st May 2006, 23:07
Sergio, pe tine o sa te retrogradeze pe Italia ca si asa e prea mult offtopic pe acolo...se plang unii useri...cica se face bazah la greu :drak:

andreiush
1st May 2006, 23:07
Segio, am fost...:) Pentru ca in ultima vreme nu am mai fost asa activ la moderare... ca inainte...

Paul
1st May 2006, 23:11
andreiu e o mare pierdere... e cel mai activ moderator in ultima vreme... e pacat ca s-a ajuns aici... Paul, nu te bagi? :drak:

mi-as da si io demisia da n`am functie
poate sa`mi dau demisia din grupul fostilor mozi cu avatar de smecher 100*100 :ok:

ADelPiero
1st May 2006, 23:18
fia :D ... azi a curs berea :D ... maine nu se stie ce o fi :P (de mine e vb)

desdemona
1st May 2006, 23:20
Fia, radem, glumim, dar totusi... Eu sunt in grafic :drak:

Paul
1st May 2006, 23:22
meriti o promovare :P

fia
1st May 2006, 23:23
Fia, radem, glumim, dar totusi... Eu sunt in grafic :drak:
tocmai asta e problema.....

desdemona
1st May 2006, 23:28
Sunt o problema pentru tine? Ma faci sa plang :( :P

fia
1st May 2006, 23:29
Eh sa nu intram in detalii, noroc cu limba aia de la final :p, ca ma faceai sa cred ca tu chiar vorbesti serios, ca te supar.... cred ca ma cunosti mai bine de atat.... si stii la ce ma refer.

Sergio
1st May 2006, 23:37
Sergio, pe tine o sa te retrogradeze pe Italia ca si asa e prea mult offtopic pe acolo...se plang unii useri...cica se face bazah la greu :drak:
asta de cand juve a inceput sa tremure sau din ce cauza? :D sa nu zici de Inter, ca aici baza e a doua natura. :drak: Deci pe Italia zici tu ca e o retrogradare... Dracu stie? :P

Segio, am fost...:) Pentru ca in ultima vreme nu am mai fost asa activ la moderare... ca inainte...
hai nu fii modest... macar acum la retragere lauda-te putin. :D

mi-as da si io demisia da n`am functie

pai retrage-te de pe forum. :drak:

andreiush
1st May 2006, 23:40
macar acum la retragere lauda-te putin.
Sau lasa...

Leo_
1st May 2006, 23:41
Dracu stie? :P
dracu stie...adica naiba stie :happy

bah, eu unul nu ma retrag...ba mai mult, vreau sa fiu moderator...unde stau la coada? :D:D

Rossi
1st May 2006, 23:47
Se retrage andreiush?Superb!O veste super!:happy lasa-ne,lasa-ne!:happy
Din pacate...fericirea e pe 1/2...:(

de unde atata fericire ?
crezi ca te pune pe tine moderator ?!

delaparis
2nd May 2006, 00:11
Ce aveti mai copii ?
Va apucat gripa pe toti impreuna ...
Ia hai calmati-va un pic ca nu e fenomen cu miscarea voastra ... :rolleyes:
Pina la urma ce este adunarea asta virtuala ? ... un rahat de soft care permite dialog intre useri virtuali pa teme fumate de toti cei care participa ...

Tudose :) Ai mincat salam cu toti cei care au bagat bani aici si acum o joci mare hora unirii revoltatilor contra principiului de unire ... :D

Nu stiu ce dovezi ai cind spui ca ai fost bagat in nu stiu ce afacere de doi lei vechi ... precum nu stiu ce dovezi are Vadim cu magaria pe care ti-o pune in cap ... dar se pare ca aveti lipsa mare de explicatii publice pe platforma asta iar cel mai bine ar fi sa va explicati la telefon si sa lasati locul asta virtual public in calm ...
Cei care tot pleaca si se manifesta sunt ridicoli.

Principiu : Daca pleci, o faci ca sa nu te mai vada nimeni ... Daca vrei sa te vada lumea atunci ramai ... :rolleyes:

Hai faceti-ne sa radem ... :)

Rechinul Ucigas
2nd May 2006, 00:29
bine spus delaparis :D

iulian
2nd May 2006, 00:37
Auzi mai...asta de la peris.....eu am pe forum mai multi prieteni decat ai tu in viata reala...asa ca mi se pare corect din partea mea sa ii anunt pe toti cu privire la decizia mea de a iesi de la moderare.Daca e greu pt tine sa intelegi asta...da-mi PM si-ti desenez.hai pa

ADelPiero
2nd May 2006, 00:41
tulai Doamne :ciocan:

delaparis
2nd May 2006, 00:43
Auzi mai asta de la Bucur ...
Sa fi sanatos cu toti prietenii tai virtuali :no:
Tu cu deciziile tale ma lasi perfect sensibil la indiferenta :rosu:
Nu am zis decit ca esti comic ...atit ... daca e greu pt tine atunci nu-mi da PM ca pierd timpul cu tine.
Sa sti ca viata merge inainte si fara tine ... Mai ales a noastra :D

iulian
2nd May 2006, 00:46
virtuali sunt pt tine ....cand ma refer la prieteni...vorbesc de prieteni in adevaratul sens al cuvantului,ti-am zis ca-ti desenez ca sa intelegi daca e greu.

ps. apropo...esti perspicace...cum ti-ai dat seama ca ma refer la tine ?

delaparis
2nd May 2006, 01:04
Te citesc si ma gindesc ca de fapt e timpul sa pleci ...
Sorry dar ai un pic aerul uzat ... :D
Vorbesti de desene ... chestii ... etc ...

Omu' fi atent aici ...
Traieste viata cu prietenii tai adevarati ... sunt sigur ca ai ... si lasa forumu' asta public asa cum ii e soarta ...

Inca una : Useri noi vor veni tot timpul iar cei vechi vor pleca tot timpul ... vezi tu ? Prosti ... Destepti ... Anonimi ...
Ce a fost a fost iar ce va fi va fi :D
Singurii care ramin sunt cei care gestioneaza afacerea asta ... ca de altfel toate afacerile din lumea asta ...:rolleyes: Restul sunt trecatori anonimi perspicace sau nu , prosti sau destepti , decor de duzina ... uneori de buna calitate dar fara prea mare importanta ...
Asta e ... Nu e vina mea ...:D

Sergio
2nd May 2006, 01:06
tulai Doamne :ciocan:
ca bine zici... :o: :pace:

Vadim
2nd May 2006, 01:08
Paule, daca vrei te ajut eu sa iti dai marea demisie de tot. :D

desdemona
2nd May 2006, 01:10
Ar fi pustiu fara Paul, cum sa faci una ca asta?

Vadim
2nd May 2006, 01:12
Andreiush, as vrea sa stii ca toti moderatorii din ultima vreme, ca toti de la inceputul acestui forum si mai departe la fel, eu i-am pus. Chiar daca altii au executat eu am dat mereu ok-ul sau nu in tot. Tine minte asta.

Sergio
2nd May 2006, 01:20
des, daca nu-ti schimbi semnatura nu te vad bine nici pe tine. :drak:

desdemona
2nd May 2006, 01:28
Semnatura mea nu are nimic. Nu e cu nimic impotriva regulamentului. Nu incita la chemarea userilor pe forum sau alte chestii, pentru ca respectivul caruia ii duc dorul nu e banat, e pe forum, doar ca intra rar ;) Mi-e mie dor de el, atata tot.
Si "dorul" de care vorbesc eu acolo nu e "dor" la care te gandesti tu. E alta chestie.... nu conteaza acum.

Vadim
2nd May 2006, 01:29
Des, hai ca avem treaba... pe RA. :D

Sergio
2nd May 2006, 02:13
gigele vrei sa iei ban? :happy

gigel_bucur
2nd May 2006, 02:33
Sergio, da, vreau sa iau ban(i)! Am fost platit de "borceanul" unui forum concurent, un chiotzean prost si bajgait, care nu se prinde (depinde de suma) cand ai lu colegi au afaceri paralele. Ei, la toate astea daca pui un ou numarat si batut bine de o colega, cu FSN-ul de rigoare (FSN=fara sa stie nevasta).
deja ma ... wtf:) hai Poli, poate promoveaza in B! Forza AEK, poate vine un antrenor!

Sergio
2nd May 2006, 02:38
n-am calcat in nimic, poate doar pe bec si m-am cam taiat. :D cel putin deocamdata nu miroase nimic pe langa mine.:drak:

Poli de care zici tu e cu un pas in D asa ca nu-ti mai fa sperante... iar antrenor avem cica...:P Hai ca e tarziu sa facem analize din astea si nu e nici topicul potrivit. :P... vezi ce faci pe aici ca dimineata se apropie si vine femeia de servici. :D

Paul
2nd May 2006, 08:14
Paule, daca vrei te ajut eu sa iti dai marea demisie de tot. :D
daca mi`o scrii ti`o semnat :happy :happy :happy :happy

Lidia
2nd May 2006, 08:43
ce show a fost aici si eu iar am fost pe tren...
cu parere de rau va anunt ca am revenit in dimineata asta la Bucuresti.... ah ce dor imi e de ARDEAL... :)

Paul
2nd May 2006, 08:46
tu nu te retragi :evil:

Lidia
2nd May 2006, 08:50
Paul: de pe forum? nope... inca mai e distractie pe aici :P

Paul
2nd May 2006, 08:58
nu bre ... sa te retragi de unde vrei tu , ca ai de unde sa revii ... :)

nu va trece mult timp si retrasii vor reveni (in functie) ;) (unii)

Lidia
2nd May 2006, 09:01
nu va trece mult timp si retrasii vor reveni (in functie) ;) (unii)
io am impresia ca pe tine te necajeste acest fapt... asta inseamna ca slabe sanse sa prinzi si tu un post :D

Paul
2nd May 2006, 09:03
lol...
ce post :happy: :happy:

daca atat ai inteles tu (ca m`ar tenta ceva ... unde e de munca , pierdere de timp si nu ai nici un bene...ciuciu) atunci :ciocan: 24/24

ca fapt divers am mai fost la butoane pe forumu` asta , am vazut cum e , am avut propunere de a revenii ...deci prea curand nu voi accepta decat un post de admin :happy ... sa vad cum e sa-l banez pe remy tot a 3-a zi :D

Angelina Jolie
2nd May 2006, 09:58
De ce nu zilnic?:evil: Sau tot la o luna cate 30 de zile ban.;)

philos
2nd May 2006, 10:24
@ andreiush
pacat ca te retragi (ca tu esti primul care mi-a sters un msj pt off-topic :D)... oi avea tu motivele tale, oricum tinem legatura in continuare

@ tudose
io nu stiu cum de ai rezistat pana acum...

@ des
daca ar pierde HCM maine, as intelege de ce "esti in grafic":D

andreiush
2nd May 2006, 12:17
philos, repet, ma retrag doar de la moderare nu si de pe forum :ok:

Vadim
2nd May 2006, 12:35
Ok, am inteles. Ii rog pe moderatori daca mai au probleme sa scrie pe forumul moderatorilor.