PDA

View Full Version : Etapa 26: Rapid - Farul



Pages : [1] 2

ADelPiero
30th April 2006, 23:02
Duminica, 7.05.2006, Rapid - Farul (20,30, TVR 1)
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

Paul
30th April 2006, 23:25
Parerea mea ca va fi x2. Rapid are 5 victorii la rand , e pe val , si s-ar putea sa fie luati cu totul de val. Au mai comis-o ei acasa , deci a sosit momentul unei noi surprize !

boosaw
30th April 2006, 23:29
Meci de 1x2.... Farul e in revenire de forma

Rossi
30th April 2006, 23:33
1 solist

Rapid a batut pe Dinamo si pe Steaua , si se incurca cu rechinii (cu blana de oaie)?!

Gurita & Co dupa acest meci ... or sa fie " foarti dizamajiti "

alex_6tm
30th April 2006, 23:43
1 solist...fara discutii..sper

Rechinul Ucigas
30th April 2006, 23:52
speram la un rezultat pozitiv :) de ce nu si la victorie :)
oricum tot respectul pt echipa rapid care demonstreaza ca sunt o echipa Mare !
rapid- victorie dupa victorie moral bun s-au razbunat pe steaua
farul - dupa 0-3 cu steaua si 1-4 cu national , au aratat ca sunt in revenire de forma si au spulberat nationalul cu 4-0 lucru f rar intalnit , nationalul fiind nasul nostru mai mereu :)

vedem duminica ce si cum :)


p.s sper intr-un rezultat bun sa moara bianco patrupedul de ciuda :D

rhadoo
30th April 2006, 23:55
Nu cred ca are faru resurse sa bata in giulesti,doar daca ii stimuleaza un pic jiji
HAI JIUL PETROSANI!

andreiush
1st May 2006, 00:43
Ii stimuleaza sigur... dar nu-i problema asta...

Rechinule, daca invingi intr-un meci cu 4-0 dupa doua esecuri cu 0-3, respectiv 1-4, nu inseamna neaparat ca esti in revenire de forma :ok:

Rechinul Ucigas
1st May 2006, 00:55
e pai am avut 4 victorii la rand pana la meciul cu steaua in care noi nu am jucat nik de ce nush ( daca a fost blat sau nu , nu am de unde sa stiu ) apoi ne-am inscris in intertoto , de ce ? castigasem in tur cu national , iar apoi la ei 4-1 asa ca si cum nu am existat pe teren :) iar la 3 zile dupa sa ii batem cu 4-0 :) nu am inteles faza aici sa fi fost doar o intamplare nu sh :)
oricum la stad au fost 300 spectatori , nu mai vine nimeni la stad , nimeni nu mai vrea sa vada magariile celor din club si a jucatorilor care ne arata degetul din mijloc :( au fost trimisi chiar la echipa 2 pasco si lungu :D
eu zic ca suntem in revenire de forma dupa rezultatul de sambata + sanctiunile si suspendarea celor 2 , revenire de forma sau revenire din cauza foametei :D cu 300 de spectatori la stad si mai iei si amenzi :)
anyway am demonstrat ca nu vrem performanta !
duminica meci greu cu voi , dar mizez pe un egal , 2-2 :)
oricum rapidul merita sa castige cupa si campionatul anul asta poa sa ma injure ceilalati dar asta e adevarul e cea mai in forma echipa la ora actuala si cred ca si in uefa daca treceau de steaua ajungeau in finala :)

Universal
1st May 2006, 02:45
Un meci superb,o surpriza, 1-1

Cra10veanu
1st May 2006, 04:10
nu cred ca supriza va veni in meciul asta, Rapid castiga in giulesti, stiu ei ca rechinii au sange de stelisti in ei, asa ca o sa se razbune si pe ei :D

Universal
1st May 2006, 04:34
NU se vor razbuna...fiecare val cade oadata si data, asa soi acest grup de vicorii,odata si odata se opresc.

b3bito
1st May 2006, 06:06
Rechinule, daca invingi intr-un meci cu 4-0 dupa doua esecuri cu 0-3, respectiv 1-4, nu inseamna neaparat ca esti in revenire de forma :ok:

aici chiar sunt de acotd cu tine ..aceasta victorie cu 4-0 practic nu inseamna nik`...

Sunchase
1st May 2006, 12:18
Rapid-Bacau 2 ( steaua 3 ) 1-0 !

Mihai
1st May 2006, 12:23
Farul nu este chiar atat de sluga pt steaua cum este Bacau... Ma astept la un meci frumos deschis... nu sa se inchida in aparare farul:)

cap
1st May 2006, 13:52
sar putea ca farul sai opreasca pe rapidisti dar cred intrun 1x2

dede
1st May 2006, 15:37
meci de 1x2
daca rapid va continua sa joace bine...1
daca rapid se va crede deja castigatoare...2
daca nu, x

dasal
1st May 2006, 16:22
Bate Rapid,altfel adio sanse la titlu.

Telespan
1st May 2006, 17:31
Trebuie sa luam trei puncte cu Faru,scorul nu este asa important...:yeah:


Jiji o sa umble la pusculita sa le de-a shi lor de o fasole cu cirnati in cazul unui X...:evil:



FORZZA RAPID!!!!!!!!!!!!!!

grande
1st May 2006, 17:51
Nu avem voie sa facem greseli ,deci victorie a Rapidului !

codrind
1st May 2006, 18:01
Meci greu pt. echipa utecistului!!
Să nu uităm că Farul a fost, este şi va fi - trup şi suflet - roş-albastru !! :rosu: :no:

focus
1st May 2006, 18:14
bate Rapid:hmm:

Rechinul Ucigas
1st May 2006, 18:15
bai iesene mai bine taceai din gura !
ca avem suporteri stelisti in c-ta e adevarat , peste tot sunt , si ca sa iti aduc aminte ca la iasu-rapid suporterii vostri strigau steaua asa ca , mai bine taceai si iti vedeai de poli iasi :)
asa ca nu spune ca echipa farul e trup si suflet -rosu-albastru pt ca nu e asa , avem suporteri stelisti in c-ta dar si cei care iubesc numai pe farul suporterii adevarati , so pls nu mai vb aiurea doar sa provoci scandal !

tchibos
1st May 2006, 18:16
bate rapid... 4-0 facut de farul cu national e apa de ploaie. Pronostic 3-0

cosmin_farul
1st May 2006, 20:19
cu farul pana la moarte!
e foarte bine ca s-a ajuns in sfarsit la sanctiuni si pascone si lungu au fost dati afara! alfel nu se mai putea! mai tre sa dispara 2-3 de aici si din vara sa inceapa reconstructia unei noi echipe!
in meciul cu national 4-40: ASA DA BAIETI, TOT RESPECTUL! de ce nu vreti sa jucati asa mereu? pt ca asa dictau javrele de pascovici , gurita si lungu~!??? afara cu ei , afara cu mercenarii!
cat despre rapid - farutul, scor 0-1! gol todoran meserie!
iar acel mucalit de la iasi sa taca! sunt intr-adevar cativa aurolaci in cta care tin cu steaua, nu inseamna ca toata constanta e cu steaua! nu frate sunntem multi faristi adevarati care uram pana la moarte steaua, rapid si dinamo!
iara la cta nu s-a strigat niciodata cum se striga la iasi la meciul cu raPID, TOT STADION " HAIDI STIAUA"
mereu anti buCUResti
la meciul cu otelul de acasa se pregatest o coregrfie speciala! de ce? pt ca vine grig acasa si trebuie intampinat frumos!
tre sa facem tot posibillul sa il aducem din vara inapoi pe GRIGORAS! SANSE: 70%!
GRIGORAS FARIST ADEVARAT! GRIGORAS PT NOI VINO INAPOI!

APercele79
1st May 2006, 20:34
Nu sunt de parere ca orasul CT e plin de stelisti, dar din pacate conducerea farului e de partea oierului
farul si-a dat si viata cu dinamo, o sa si-o dea cu rapid....iar cu steaua au fost niste carpe
totul se face la nivelul conducerii....degeaba suporerii farului urasc steaua daca clubul cu nea JIJI sunt tovarasi

Datenshi
1st May 2006, 21:09
Unul din meciurile grele dintre cele care au ramas. Sper sa mentinem forma buna si sa batem.

Dennis
1st May 2006, 21:10
parerea mea, meci de 1x. Rapid joaca bine dar s'ar putea sa avem parte de surprize. ori 3-1, or 2-2

Rechinul Ucigas
1st May 2006, 23:12
Apercele , nu te contrazic , cu voi am jucat pe viata si pe moarte si cu steaua am luat 3 goluri ( ne-au anulat 2 goluri , unul era valabil ! ) , ca au stat capra sau au luat bataie pe bune nu ai de unde sa stii la sigur , uita-te la national4-1 farul si la 3 zile farul 4-= national deci poate sa fi fost o zi proasta sau blat din 2 una :)

cristian75poli
2nd May 2006, 00:01
Meci de 1 SOLIST, dupa care ii batem si noi pe calutii aia de mare chiar la ei acasa...

"POLI" - CAMPIONII!!!

Rechinul Ucigas
2nd May 2006, 00:08
nu prea cred ...va asteptam cu ...degetele din mijloc ridicate pardon bratele deschise :D

Hipgnosis
2nd May 2006, 00:12
Sper ca Farul sa obtina un rezultat bun si sa ne ajute indirect. Stelistii vor fi oricum alaturi de marinari, asa cu si ei au fost aproape de noi cu Valerenga.
2003-2004: CT: Farul1 - Steaua 0, dupa ce Radoi a fost faultat la 18 metri si s-a dat lovitura libera pt. farul. In urma acelui meci Steaua a pierdut sefia si la final, titlul:ok:
Si atunci, ca si acum, exista Gigi, Bosanceanu, etc..asa ca cei care zic ca Farul va juca pt. Steaua...ciocu mic

b3bito
2nd May 2006, 13:47
bha dar nu va inteleg dc va credeti voi mari si tari...k gata bate rapidul....park ar fii mare echipe rapid...ce draq mah sa fim seriosi...
BATE FARUL CU 1-0...

steaua-86
2nd May 2006, 15:00
In mod normal si logic, bate Rapidul. Desigur, nu ne-ar deranja sa fie 'rechinii' un pic anormali si ilogici si sa scoata un X2 :D

Emilio
2nd May 2006, 15:59
Pe mine nu m-ar deranja daca Farul ar juca la fel cum au jucat cu Steaua. Putem sa bagam echipa a 2-a.

Hipgnosis
2nd May 2006, 16:26
Teoretic rechinii nu vor avea o motivatie prea mare pt. acest meci. Oricum, ca lot si ca joc pot pune probleme Rapidului.
Meci de 1 solist, sper in x2 :ok:

Hopshio
2nd May 2006, 17:03
rapid-farul 2....scor 1-2

boosaw
2nd May 2006, 17:49
Cei care cred ca va castiga Farul viseaza... Rapid este mult peste Farul.... 1 solist

LazioRoma
2nd May 2006, 18:36
Nu sunt de parere ca orasul CT e plin de stelisti, dar din pacate conducerea farului e de partea oierului
farul si-a dat si viata cu dinamo, o sa si-o dea cu rapid....iar cu steaua au fost niste carpe
totul se face la nivelul conducerii....degeaba suporerii farului urasc steaua daca clubul cu nea JIJI sunt tovarasi
Mai bine ai fii de parerea asta .. ca eu sunt in galerie.. si stiu mai multe 80 % sunt cu STEAUA si restu sunt cu FARUL! dar ce ati putea sa stiti voi!?!? doar sunteti comunitari! bate farul cu 1-0 din penalty cumparat de GIGI!

andreiush
2nd May 2006, 18:42
Si ce mandru esti de asta, clono (FarulConstanta) :lol:

Meci greu pentru Rapid, dar batem!

APercele79
2nd May 2006, 18:56
Mai bine ai fii de parerea asta .. ca eu sunt in galerie.. si stiu mai multe 80 % sunt cu STEAUA si restu sunt cu FARUL! dar ce ati putea sa stiti voi!?!? doar sunteti comunitari! bate farul cu 1-0 din penalty cumparat de GIGI!
atunci e bine ca esti mandru ca steaua va cumpara un penalty...domnule ultras

LazioRoma
2nd May 2006, 20:00
atunci e bine ca esti mandru ca steaua va cumpara un penalty...domnule ultras
Da sa sti decat voi mai bine STEAUA! eu nu am nimika cu rapidu .. dar cand aud de voi domnule ultras mi se face rau :-& si nush cand o sa va vad pe voi in semifinale! dar asta poate va zice borcea:))

APercele79
2nd May 2006, 20:09
mda, deci pana la urma esti si tu o corcitura (adica stelist, farist, cimentul medgidia)
alegeti omule o echipa, sau esti frate cu FARUL CONSTANTA?
alt farist infocat (cica), si vorbeste numai de steaua

ni se cam face greata de voi

codrind
2nd May 2006, 21:05
......iar acel mucalit de la iasi sa taca! sunt intr-adevar cativa aurolaci in cta care tin cu steaua, nu inseamna ca toata constanta e cu steaua! nu frate sunntem multi faristi adevarati care uram pana la moarte steaua, rapid si dinamo!
iara la cta nu s-a strigat niciodata cum se striga la iasi la meciul cu raPID, TOT STADION " HAIDI STIAUA"
........

Uite şi răspunsul la problema care te frămāntă!!! :sleep:


Mai bine ai fii de parerea asta .. ca eu sunt in galerie.. si stiu mai multe 80 % sunt cu STEAUA si restu sunt cu FARUL! dar ce ati putea sa stiti voi!?!? doar sunteti comunitari!

:happy :happy :happy :happy :happy :happy

Rechinul Ucigas
2nd May 2006, 23:28
bai lazio roma daca esti stelist-farist nu ne baga pe toti in aceeasi oala si asa ne faci de ras defapt ne-ai facut deja , macar nu mai zi de farul zi de steaua ta si lasa-ne pe noi ca esti penibil pe cuv !

Rossi
3rd May 2006, 02:43
meci greu pt Rapid dar cred ca pana la urma Rapidul bate

sa vedeti diferenta in atitudinea faristilor pe gazon , fata de cum au stat in teren si ce au jucat impotriva Stelei

la 1-0 pt Steaua , la loviturile de colt ale Farului , acestia veneau in careu doar cu 5 oameni - chiar daca toti cei 11 stelisti se aflau toti in careul propriu .
4 oameni de la Farul erau pastrati la mijlocul terenului ... sa pazeasca punctul cu var de unde se incepe meciul :rosu: :rosu:
pana si comentatorul partidei erai intrigat de acest fapt , semnaland "dorinta" faristilor de a marca

Sunchase
3rd May 2006, 08:39
Mai usor e ca s-a vazut etapa trecuta diferenta dintre steaua si Rapid. Din nou.

LazioRoma
3rd May 2006, 09:07
Mai usor e ca s-a vazut etapa trecuta diferenta dintre steaua si Rapid. Din nou.
Ce diferenta!? nu exista diferenta! STEAUA a venit dupa un dezamagitor 2-4 si era normal zic eu sa piarda cu rapid pt ca nu si-a revenit din soc inca!eu nu am nimika cu rapid .. ba chiar vam simpatizat in cupe dar .. totus. nu compara STEAUA curapid!noi avem un singur dusman! dinamo! voi nu prea ne interesati :) si sper ca vati prins ca la mai toate meciurile stelei se scandeaza anti-dinamo nu anti rapid.. daca am fii avut ceva cu voi . vam fii bagat mai mult in seama (vam fii dat importanta) dar nu prea este cazul! bate FARUL!!!! cu 1-0

Rossi
3rd May 2006, 10:27
FarulConstanta mergi pe burta , mai asteapata pana iti expira banul :rosu:

Sunchase
3rd May 2006, 10:55
Copilul frustrat trebuie banat pe ip nu pe nick

Sunchase
3rd May 2006, 11:32
Asa si cum ti-a spus Rechinul Ucigas faci orasul de ras.Si unde vezi tu adevarata rivalitate din far de acolo de la tine ? :happy Mai bine fugi pe dig si canta scuterul :sleep:

Aurel.D
3rd May 2006, 12:04
Si eu care credeam ca este vorba de Rapid-Farul CT! Ce naiv sunt!!
Nici un thread nu scapa nestricat de stelisti, pe cuvantul meu...nici nu mai poti discuta ca lumea despre un meci.

Rapidul a avut oscilatii in campionatul asta, insa in ultima vreme i-a mers foarte bine. Cred ca va fi un meci frumos, se vor marca multe goluri si va bate Rapidul, pt ca ei merita sa ia campionatul anul acesta!!

Hopshio
3rd May 2006, 13:28
rapid va pierde:evil:

Datenshi
3rd May 2006, 13:32
Hop si tu. Ai mai zis o data. Noutati, ceva?

Hopshio
3rd May 2006, 13:33
aaaaaaaaaaaa...scuze..nu am sthiut ca am mai zis...alte noutati nu mai sunt..doar ca rapid pierde:evil:

b3bito
3rd May 2006, 20:37
mah moderatoriilor si adminule sau adminilor....dc nu`l banati pe asta pe ip` ?
si tu bah kkt`ule nu mai jigni pe toata lumea...si dc mm`ti nu iti schimbi nickul in steaua bucursti?sau dc nu oaia bucuresti

B0gdaaaN
4th May 2006, 00:53
x2

Kooler
4th May 2006, 10:10
Eu cred ca Rapid vrea sa isi adjudece titlul de campioana a Romaniei, dar Farul e o echipa buna si nu se va lasa usor

Hipgnosis
4th May 2006, 10:57
mah moderatoriilor si adminule sau adminilor....dc nu`l banati pe asta pe ip` ?
si tu bah kkt`ule nu mai jigni pe toata lumea...si dc mm`ti nu iti schimbi nickul in steaua bucursti?sau dc nu oaia bucuresti


Helloo!!! Asta injura pe aici ca in triganie si nu ia nimeni masuri ???

chinezu
4th May 2006, 13:37
2-0(Burdujan,Pancu)

boosaw
4th May 2006, 15:45
2-0(Burdujan,Pancu)

Eu cred ca Rapid va da mai mult de 2 goluri... Dar au mai dat ei 3 si imediat au luat si ei 3 :d

b3bito
4th May 2006, 17:37
Helloo!!! Asta injura pe aici ca in triganie si nu ia nimeni masuri ???


si d c te ataci?:headbang:

Luis Garcia10
4th May 2006, 17:59
Va fi un egal , in urma caruia rapizi vor reveni cu picioarele pe pamant!

BoboHD
4th May 2006, 18:01
Rapid - Farul 3-1, iar steaua nu castiga...locul 1 e pt rapid

b3bito
4th May 2006, 20:47
Uite ce ******* ahahahahahahahaha


moahaahaha cine`i cioban si oier se ataca... :headbang: :headbang: :headbang:

Datenshi
4th May 2006, 21:12
Va fi un egal , in urma caruia rapizi vor reveni cu picioarele pe pamant!

Esti sigur ca n-ai uitat un i in timpul acestui vis umed? :P
Va fi un meci greu, deci ii batem. Cu alea mai slabe e mai greu la noi.

Luis Garcia10
4th May 2006, 21:42
steaua ia titlu pentru ca rapidu s-a trezit mult prea tarziu!

WOLF_ULTRAS
5th May 2006, 00:39
bate rapidu 3-1

Rechinul Ucigas
5th May 2006, 00:43
rapid anul asta merita si cupa si campionatul :) parerea ma
duminica cum am spus egal 2-2 :)

grande
5th May 2006, 00:48
Deci daca meritam sa luam campionatul ,un meci egal cu voi nu ne aranjeaza deloc ,deci avem numai o solutie ,victoria !

six
5th May 2006, 12:24
Normal ca o sa jucam pt STEAUA! Fii sigur de asta! Doar e CAMPIOANA ROMANIEI! si a inimilor noastre!;-))):o: FORZA RAPID....macar baiatu ii cinstit si spune adevaru....fARU DELABALTACEAMARE :no: :rosu: :headbang:

Aurel.D
5th May 2006, 12:30
Cand a jucat Rapidul cu Dinamo, un prieten rapidist spunea ca mai bine ar da Rapid meciul, sa castige Dinamo campionatul si nu Steaua.
Acum cand Dinamo a iesit oarecum din carti si eu spun la fel: Rapid sa faca orice sa ia campionatul mai ales ca o merita din plin.
Farul este o echipa slaba fara Grigoras, joaca oscilant si de multe ori trage si la un egal amarat.
Prevad un meci incins, cu multe cartonase, altercatii pe teren, intrari dure...asta daca nu le da Rapidul repede 3 boabe sa ii linisteasca.

Lazio.Roma
5th May 2006, 12:38
Cand a jucat Rapidul cu Dinamo, un prieten rapidist spunea ca mai bine ar da Rapid meciul, sa castige Dinamo campionatul si nu Steaua.
Acum cand Dinamo a iesit oarecum din carti si eu spun la fel: Rapid sa faca orice sa ia campionatul mai ales ca o merita din plin.
Farul este o echipa slaba fara Grigoras, joaca oscilant si de multe ori trage si la un egal amarat.
Prevad un meci incins, cu multe cartonase, altercatii pe teren, intrari dure...asta daca nu le da Rapidul repede 3 boabe sa ii linisteasca.
Aici te inseli catelusule! nu juca FARUL nimika pt ca mercenari nu ascultau antrenoru acuma erei au plecat! sa vezi ce schimbare de atitudine intre meciul asta si cel Cu Sora mai mare STEAUA! ;-)) o sa ne dam viatza pe teren STEAUA TREBUE SA CASTIGE TITLUL .. STEAUA VA CASTIGA TITLUL!

Lazio.Roma
5th May 2006, 12:41
mah moderatoriilor si adminule sau adminilor....dc nu`l banati pe asta pe ip` ?
si tu bah kkt`ule nu mai jigni pe toata lumea...si dc mm`ti nu iti schimbi nickul in steaua bucursti?sau dc nu oaia bucuresti
Ce sa le faci mah bebitule:))))) nu vezi :)) mi-au dat ban pe Ip ban pe Nick! ban pe PLA =)))) ce ban sa imi mai dea?!?!?! ca intru cu Remote desktop conection :))))) daca sti ce e aia:))) si nu mai au atatia banii sa imi dea Eu intru ca tre sa ma lupt cu cainii :)))) datimi banii pe talent ca ii dau la m#e lu be@ :)))

cosmin_farul
5th May 2006, 13:54
cu farul pana al moarte!
bai lazio_roma ar fi bine sa taci, sau macar nu mai spune ca esti farist!
esti cu steaua( aurolaci) si atat! nu ne mai baga pe toti FARISTII in aceeasi oiala cu tine frate, ca suntem multi care uram steaua ! deci, frate nu te mai da farist ca nu esti si nu mai spune ca 80% de pe stadion sunt cu steaua ca nu e asa!
cu asa "faristi " ca tine mai bine lipsa!
AFARA CU MERCENARII DIN ECHIPA!
SA VINA GRIGORAS!
rapid - FARUL 0-1 , uram ciorile!

b3bito
5th May 2006, 14:46
Ce sa le faci mah bebitule:))))) nu vezi :)) mi-au dat ban pe Ip ban pe Nick! ban pe PLA =)))) ce ban sa imi mai dea?!?!?! ca intru cu Remote desktop conection :))))) daca sti ce e aia:))) si nu mai au atatia banii sa imi dea Eu intru ca tre sa ma lupt cu cainii :)))) datimi banii pe talent ca ii dau la m#e lu be@ :)))



te crezi si tu un luptator al luminiii ,sau razboinic cum naiba era..:headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
hai gata k m`am plictisit de tine...te`am bagat prea mult in seama...

Rechinul Ucigas
5th May 2006, 15:35
:o: FORZA RAPID....macar baiatu ii cinstit si spune adevaru....fARU DELABALTACEAMARE :no: :rosu: :headbang:
mai bine skimba nick-ul ca era unuopt sau zeroopt nici nu mai retin cate ati luat :D
va asteptam la c-ta cu degetele din mijloc ridicate pardon bratele deschise :D
farul delabaltaceamare 5-0 prostii timisoarei :D

Hipgnosis
5th May 2006, 16:17
rapid - FARUL 0-1 , uram ciorile!


Si noi! :ok:
Si noi vrem rezultatul asta adica, sper ca nu sunt inteles gresit.:evil: :evil: :evil:

Aurel.D
5th May 2006, 17:43
Ce sa le faci mah bebitule:))))) nu vezi :)) mi-au dat ban pe Ip ban pe Nick! ban pe PLA =)))) ce ban sa imi mai dea?!?!?! ca intru cu Remote desktop conection :))))) daca sti ce e aia:))) si nu mai au atatia banii sa imi dea Eu intru ca tre sa ma lupt cu cainii :)))) datimi banii pe talent ca ii dau la m#e lu be@ :)))

Si iti place sa fii mitocan sa jignesti pe toata lumea, vad!
Cu ce te ajuta, asta? Ce crezi ca demonstrezi?
Nu demonstrezi decat ca esti un baietas prost crescut, fara educatie, care nu are nici un Dumnezeu,... si multe altele
Ii faci de ras si pe constanteni pe deasupra!!
Halal om!!:happy

b3bito
5th May 2006, 19:10
Si iti place sa fii mitocan sa jignesti pe toata lumea, vad!
Cu ce te ajuta, asta? Ce crezi ca demonstrezi?
Nu demonstrezi decat ca esti un baietas prost crescut, fara educatie, care nu are nici un Dumnezeu,... si multe altele
Ii faci de ras si pe constanteni pe deasupra!!
Halal om!!:happy

exact asa...

Hopshio
5th May 2006, 20:19
mdea..deja devine strasant..si propun sa nu mai raspundem la jignirile lui....si la provocarile lui..

dejansavicevici
5th May 2006, 20:54
Parerea mea ca va fi x2. Rapid are 5 victorii la rand , e pe val , si s-ar putea sa fie luati cu totul de val. Au mai comis-o ei acasa , deci a sosit momentul unei noi surprize !


Iti faci iluzii meciul e aranjat. Castiga Rapid fara probleme,
asa cum a facut si cu Iasiul si cu Otelul.
Vorba lui Olaroiu;''Hotii striga hotii.''
Rapidul a aranjat toate meciurile , pana la finalul
campionatului nu mai pierd nimic.
Copos si Tariceanu au aranjat ploile si acum se dau de ceasul mortii
ca Steaua sa piarda la Bistrita. De aceea si fac tot scandalul asta
cu blaturile.

dejansavicevici
5th May 2006, 20:57
cu farul pana al moarte!
bai lazio_roma ar fi bine sa taci, sau macar nu mai spune ca esti farist!
esti cu steaua( aurolaci) si atat! nu ne mai baga pe toti FARISTII in aceeasi oiala cu tine frate, ca suntem multi care uram steaua ! deci, frate nu te mai da farist ca nu esti si nu mai spune ca 80% de pe stadion sunt cu steaua ca nu e asa!
cu asa "faristi " ca tine mai bine lipsa!
AFARA CU MERCENARII DIN ECHIPA!
SA VINA GRIGORAS!
rapid - FARUL 0-1 , uram ciorile!

Degeaba te dai de ceasul mortii, meciul e aranjat.
Rapidul castiga . Au pus pina si un arbitru de casa al Rapidului
ca sa fie si mai siguri.

dejansavicevici
5th May 2006, 21:00
Aici te inseli catelusule! nu juca FARUL nimika pt ca mercenari nu ascultau antrenoru acuma erei au plecat! sa vezi ce schimbare de atitudine intre meciul asta si cel Cu Sora mai mare STEAUA! ;-)) o sa ne dam viatza pe teren STEAUA TREBUE SA CASTIGE TITLUL .. STEAUA VA CASTIGA TITLUL!


STEAUA VA CASTIGA TITLUL NUMAI DACA LIGA SI FEDERATIA
VOR INTERVENI SI VOR IMPIEDICA RAPIDUL SA ARANJEZE CELE
5 MECIURI CARE AU MAI RAMAS DE DISPUTAT.
CEEA CE MA INDOIESC.
DEJA COPOS SI TARICEANU AU ARANJAT TOTUL PINA IN CELE MAI MICI DETALII.
TITLUL VA AJUNGE LA RAPID

dejansavicevici
5th May 2006, 21:04
Deci daca meritam sa luam campionatul ,un meci egal cu voi nu ne aranjeaza deloc ,deci avem numai o solutie ,victoria !

Dupa atacurile dementiale declansate de DINU VAMA, RAZVAN LUCESCU
SI VIOREL MOLDOVAN, LA ADRESA STELEI, E CLAR CA RAPIDUL A ARANJAT TOATE MECIURILE SI ACUM FAC PRESIUNE ASUPRA STELEI PENTRU A PIERDE LA BISTRITA.
FEDERATIA SI LIGA SA IA MASURI IMPOTRIVA RAPIDULUI.

dejansavicevici
5th May 2006, 21:08
meci greu pt Rapid dar cred ca pana la urma Rapidul bate

sa vedeti diferenta in atitudinea faristilor pe gazon , fata de cum au stat in teren si ce au jucat impotriva Stelei

la 1-0 pt Steaua , la loviturile de colt ale Farului , acestia veneau in careu doar cu 5 oameni - chiar daca toti cei 11 stelisti se aflau toti in careul propriu .
4 oameni de la Farul erau pastrati la mijlocul terenului ... sa pazeasca punctul cu var de unde se incepe meciul :rosu: :rosu:
pana si comentatorul partidei erai intrigat de acest fapt , semnaland "dorinta" faristilor de a marca

BAI TATICULE, COMENTATOTRI ERAU PE FATA CU RAPIDUL.
SI MAI BINE VEZI MECIURILE ARANJATE DE RAPID CU POLI IASI SI OTELUL.
HOTII STRIGA HOTII.]
SI ORICUM MECIUL CU FARUL E ARANJAT IL CASTIGATI FARA PROBLEME,
ASA CUM VOR FI TOATE MECIURILE PINA LA SFIRSIT.
VORBA LUI MIRCEA SANDU ;ASA ATI ARANJAT MECIURILE SI LA CELE 2 TITLURI CASTIGATE DUPA REVOLUTIE.
RUSINE.

dejansavicevici
5th May 2006, 21:11
Pe mine nu m-ar deranja daca Farul ar juca la fel cum au jucat cu Steaua. Putem sa bagam echipa a 2-a.

SI CU JUNIORII DACA JUCATI SI VETI CASTIGA PT. MECIUL E ARANJAT.
RAPIDUL CASTIGA TOATE MECIURILE PINA LA SFIRSIT .
MAFIA LUI COPOS A LUCRAT INTENS.

Mihai
5th May 2006, 21:12
beeey:P Nu mai pune si tu atatea consecutive, foloseste butonul edit:D

Cristy
5th May 2006, 21:44
Si noi! :ok:
Si noi vrem rezultatul asta adica, sper ca nu sunt inteles gresit.:evil: :evil: :evil:


pff adminii dorm iar oile isi fac de cap :happy

RAPID 3 0 shtOAIA2 :happy

dasal
5th May 2006, 22:21
Daca Farul joaca ca in meciul cu National,Rapidul are meci cam greu.Un meci de 1 X

georgemp
5th May 2006, 22:29
Cred ca bate rapid...

grande
6th May 2006, 00:39
Cred ca bate rapid...
crezi ,sau esti sigur ?:)

Rossi
6th May 2006, 09:55
sora mai mica a Stelei , vine la Bucuresti sa-si dea viata impotriva Rapidului
cred ca valoarea isi va spune cuvantul si Rapid va castiga

cfr_ista2000
6th May 2006, 11:27
meci d 1x2..desi as vrea sa castige faru'..tre sa fim umpik realisti...da.noo...oricum hai faru'!!...
E CLUJ-NAPOCA/ E CFR /SI FRATE CU CONSTANTA E!!!

andreiush
6th May 2006, 11:30
In loc sa tii cu cei visinii ... :sleep:

Bine ca sunteti frati cu Constanta, deci frati cu Steaua. Fain de voi.


beeey Nu mai pune si tu atatea consecutive, foloseste butonul edit
Te faci moderator? :D

Darius
6th May 2006, 12:16
Pronosticul meu este 1.

dede
6th May 2006, 12:24
2-1, iar rapidistii iar vor zice ca sunt cei buni din Ro, ca deh...ei au batut o echipa care si-a dat viata pe teren, deoarece, dupa mintea unora, faru' joaca pt Steaua :jerk:

grande
6th May 2006, 12:39
Daca ar fi doar Farul care ar juca pentru voi am fi foarte linistzi ,dar din pacate sint mult mai multe ,asa ca.......ciocul mic !!!

dede
6th May 2006, 12:53
deci sa inteleg ca sunteti stresati

ar trebui ca toate echipele cu care jucati sa nu faca nimic, sau cel putin cele care cica sunt "satelitii" Stelei (:mda:), ca poate va veti linisti si nu veti mai comenta nimic

Swisstec
6th May 2006, 13:40
Ar trebui sa castige Rapid, sa-si continue seria de victorii!:D

rasheedkpenny
6th May 2006, 14:19
ar trebui ca toate echipele cu care jucati sa nu faca nimic, sau cel putin cele care cica sunt "satelitii" Stelei (:mda:), ca poate va veti linisti si nu veti mai comenta nimic

Mi se pare o constatare normala... avand in vedere ca Bacaul isi da viata pe teren cu noi, apoi se consoleaza si iau 4 boabe de la Cluj. Cazuri mai sunt. Nu pot sa zic de Farul nimic, chiar n-am vazut meciul... da' se pare ca de unde cumpara/ia Steaua jucatori (Bacau, Constanta) se stabileste si un "pact de neagresiune" :drak:

Cristy
6th May 2006, 14:34
si acum te face frustrat si baga scuterul :happy

de la 3 in sus sa moara sclavii :happy

dede
6th May 2006, 14:38
Mi se pare o constatare normala... avand in vedere ca Bacaul isi da viata pe teren cu noi, apoi se consoleaza si iau 4 boabe de la Cluj. Cazuri mai sunt. Nu pot sa zic de Farul nimic, chiar n-am vazut meciul... da' se pare ca de unde cumpara/ia Steaua jucatori (Bacau, Constanta) se stabileste si un "pact de neagresiune"
eh, nu sunteti singurii...si Steaua a avut destule meciuri cu echipe slabe din div a, care atunci cand joaca cu Steaua zici ca joaca meciul vietii...dar deh, cand altii patesc la fel, spun ca echipa adversa e satelitul lui X sau Y

andreiush
6th May 2006, 19:57
Din momentul asta am mari emotii pentru meciul de maine cu Farul. Si asta datorita presiunii care va fii pe jucatorii Rapidului. Avem antecedente cu astfel de meciuri care ne duceau pe primul loc. Sper ca totusi vom castiga :yeah:

Telespan
6th May 2006, 20:20
Din momentul asta am mari emotii pentru meciul de maine cu Farul. Si asta datorita presiunii care va fii pe jucatorii Rapidului. Avem antecedente cu astfel de meciuri care ne duceau pe primul loc. Sper ca totusi vom castiga :yeah:



Trebuie sa luam trei puncte miine si sa trecem pe primul loc....:yeah:
Meci greu cu Farul ,dar trebuie sa le aratam k sintem echipa de primul loc si ii batem..:yeah: :yeah: :yeah:

Luptam,Luptam,Luptam si cistigam ......../hello /hello /hello /hello /hello


FORZZA RAPID!!!!!!!!!!

simi_id
6th May 2006, 20:33
Ase ase ... :P

Forzza Rapid ... daca nu ... Forzza Sportul :D

Si totdeauna Forzza Poli IASI. :ok:

andreiush
6th May 2006, 21:23
Nici nu ai multe favorite :lol:

Repet, meci greu pentru Rapid, dar nu din cauza adversarului, ci din cauza rezultatului de azi de la Bistrita.

Daca dam gol in primele 20 de minute, ne-am scos.

boosaw
6th May 2006, 21:40
Ambele echipe sunt pe val cu un plus la moral pentru Rapid... Meci de 1x2

b3bito
6th May 2006, 22:04
noi dc zici k suntem pe val?k ultimul meci am batut cu 4-0?asa putem sa`l pierdem pe urmatorul,jucatorii nostri nu au o evolutie constanta din pacate,,,uneori o au :D

vlad1607
6th May 2006, 22:39
castiga gazdele in fata stelei 2 (din pacate ) si se indreapta ( tot din pacate :D ) spre un titlul de campionanA ( TOT din pacate :D cam meritat :D ) ..

FORZA CAINII !

whitewildstuff
7th May 2006, 02:40
Care meritat,mai Vlade,ca le-am dat 5 in tur!!Nu-i pupa in cur ca si-o ia in cap.Or fi legati returul asta si ii prefer lui jiji si mm ,dar pana sa-i laudam e cale lunga!!!Bafta Faru':yeah:EDIT Daca nu crezi vezi rezumatul pe site-ul echipei tale!Si atunci vei vedea diferenta de valoare intre cei ridicati de presa si cei doborati de becali in iarna!

Telespan
7th May 2006, 03:06
Care meritat,mai Vlade,ca le-am dat 5 in tur!!Nu-i pupa in cur ca si-o ia in cap.Or fi legati returul asta si ii prefer lui jiji si mm ,dar pana sa-i laudam e cale lunga!!!Bafta Faru':yeah:EDIT Daca nu crezi vezi rezumatul pe site-ul echipei tale!Si atunci vei vedea diferenta de valoare intre cei ridicati de presa si cei doborati de becali in iarna!



....SI VOI ATI LUAT TREI IN GIULESTI SAU CUM........:evil:

SAU CREZI K DINAMO I-A CAMPIONATUL?:jerk:

whitewildstuff
7th May 2006, 03:17
Pai am zis eu altceva,mai telespan??Doar ca v-am dat 5 in tur si datorita conjucturii din retur ati dat si voi 3,ca suntem peste voi la nomine de jucatori,pe bune,acum suteti in carti dupa ce va cainau toti ce meciuri faceti!!!BAFTA FARUL!!!:ok:

Telespan
7th May 2006, 03:31
Pai am zis eu altceva,mai telespan??Doar ca v-am dat 5 in tur si datorita conjugturii din retur ati dat si voi 3,ca suntem peste voi la nomine de jucatori,pe bune,acum suteti in carti dupa ce va cainau toti ce meciuri faceti!!!BAFTA FARUL!!!:ok:




....VEDEM ASTAZI W'SUP ?

AM INCREDERE K VOM LUA TREI PUNCTE PE GIULESTI......

FORZZA RAPID!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

whitewildstuff
7th May 2006, 03:34
I Feel Well,goin' To Be A Biig Sup For And Ur Team(dorna Milk Like Ur Team)smantana Frate!!!!!!!Acum dati voi piept cu disperatii!!Sa vedeti valoare!!!Si o sa-mi spui dupa!!PLS.Apropo,am cont de 12 ore,cred,dar daca o tin asa va egalez,hope:rosu:

Telespan
7th May 2006, 03:45
I Feel Well,goin' To Be A Biig Sup For And Ur Team(dorna Milk Like Ur Team)smantana Frate!!!!!!!Acum dati voi piept cu disperatii!!Sa vedeti valoare!!!Si o sa-mi spui dupa!!PLS.Apropo,am cont de 12 ore,cred,dar daca o tin asa va egalez,hope:rosu:



...SO WHAT'S WRONG WITH SOUR CREAM AND MILK?

I'LOVE'IT,DO YOU?:ok:

whitewildstuff
7th May 2006, 03:48
nope i love lapte gros cu borcea laptar:ok:sour cream,ce e aia??vreo crema cu care nu suntem obisnuiti???tradare,tradare!!!!Da'sa stie si mandea ,ca's delegat sa invat limbile straine pe forumuri,god bless me!ca smantana o ia baietii care au de la 2000 in sus,posturi evident.Sunt la sfarsit de saptamana total stresat si am gasit OLS cu posibilitatea sa imi fac cont,so call me now,tomorow im not availlble:no:

Telespan
7th May 2006, 04:00
nope i love lapte gros cu borcea laptar:ok:



.....GOOD FOR YA,JUST KEEP THAT WAY WITH SOUR MILK AND PROPAN ...HORIA,CLOSCA SI CRISAN.....MANEA,NEAGU,TELESPAN.....HAI REALUL/hello /hello /hello /hello /hello /hello /hello

whitewildstuff
7th May 2006, 04:07
Horia,Closca AND Crisan are my fav ,but u like ur fav dornas boy,ur fav means nothing to us,means copos and wtf im doing speakin to u,an old childbangclan:headbang:

Telespan
7th May 2006, 04:18
Horia,Closca AND Crisan are my fav ,but u like ur fav dornas boy...


...YES I'DO ....:ok:

whitewildstuff
7th May 2006, 04:25
vezi cum ne gasim ??cine zice ca rapid nu se iubeste cu dinamo la infinit??scuza ptr. ca nu mai apas caps,da mie lene la ora asta.

whitewildstuff
7th May 2006, 04:27
allways do what u feel,but dont be lucescu,hes goin to leave u:drak:

Telespan
7th May 2006, 04:38
vezi cum ne gasim ??cine zice ca rapid nu se iubeste cu dinamo la infinit??scuza ptr. ca nu mai apas caps,da mie lene la ora asta.


..is all good bro....:cool:

whitewildstuff
7th May 2006, 04:56
OK,bro,im goin to sleep,be urself,be good ,be nice,be fan DINAMO!!!:D

Telespan
7th May 2006, 06:38
OK,bro,im goin to sleep,be urself,be good ,be nice,be fan DINAMO!!!:D


..I'was born in Giulestina and I'll die RAPIDIST 1000%.... NICIODATA NU SINT TRIST......:yeah:

Cristy
7th May 2006, 14:48
stie cineva cine arbitreaza ? :headbang: :mda: :jerk: :ciocan:

CHITU
7th May 2006, 15:03
mai conteaza cine arbitreaza???????...bate fffffffaaaaarrrrrruuuu constanta

Cristy
7th May 2006, 15:16
mai conteaza cine arbitreaza???????...bate fffffffaaaaarrrrrruuuu constanta

deap exact ca petrolu ieri, ramaneti unde va e locul, in div B :happy


RAPID Bucuresti - farul Constanta

Stadion: GIULESTI

07.05.2006, ORA 20.30

A: HELESTEANU ANTON (IASI)
A1: SAVANIU MARCEL (SIBIU)
A2: BUZARNESCU FLORIN (CRAIOVA)

helesteanu ca helesteanu :mda: :jerk: dar sAVANIU ? cel care ne-a furat 2 puncte cu vasluiu? :jerk: :headbang: :rosu: incredibil ....

b3bito
7th May 2006, 15:36
mai conteaza cine arbitreaza???????...bate fffffffaaaaarrrrrruuuu constanta


bv bv vezi cine cunoaste...las` k va razbunam noi... :ok:

AMICU'
7th May 2006, 15:49
Rapid va lua o obtiune serioasa pentru titlu, azi impotriva marinarilor.
Acum jucam numai pe mana noastra, nu mai depindem de rezultatele stelei sau ale lui dinamo.
Rapidul joaca titlul pe mana ei.Rezultatele directe sunt cele care ne avantajeaza in lupta cu contracandidatele nostre.Important pentru Rapid ar fi ca sa castige meciul din penultima etapa cu sportul studentesc, asta si daca pana atunci nu s-ar impiedica.
In meciul cu Farul , concentrarea trebuie sa fie maxima, mai ales ca in final de sezon orice pas gresit conteaza.Rapidistii ar trebuii sa trateze acest meci cu maxima seriozitate si sa profite de pasii gresiti ai contracandidatelor.
Farul desi nu mai lupta pentru nimic este o echipa incomoda...am incredere deplina insa de maturitarea grupului rapidist si mai ales de forta acestuia de pe propriu teren.
avand in vedere ca intrarea va fi libera la acest meci, cred ca stadionul va fi plin si spectatorii ii vor impinge de la spate pe favoriti.
Pronostic 1 solist , pentru acest meci.
FORZA RAPID!!!

starsteel
7th May 2006, 20:24
Ma stric de ras azi daca isi baga codita cainii rosii la arbitraj. O sa stricati prietenia.

Datenshi
7th May 2006, 20:27
Cu savaniu si helesteanu nici nu trebuie sa-si bage dinamo coada, aia 2 sunt cretini din nastere.

mariusv
7th May 2006, 20:45
Sper sa castige Rapidul la scor si sa ia campionatul in defavoarea Stelei care sper sa termine campionatul cel mult pe locul 4.:yeah:

Quartz@nu
7th May 2006, 20:54
2 solist:happy ....mana lui jiji se vede in determinarea rechinilor

be@
7th May 2006, 21:03
Hai Rapidu ! Toata lumea e cu voi ! Va tin pumnii sa castigati tot si sa luati campionatul , ca sa mearga Nationalul in UEFA .

Paul
7th May 2006, 21:08
Toata lumea ...adica cei 20 de suporteri bancari :D

BTW. Farul joaca bine , dar pana sa ne aduca un motiv de bucurie mai e mult.
La cat ghinion are Farul si la bafta Rapidului , Faru pierde in prelungiri :evil:

Gabriel28
7th May 2006, 21:15
hai ca e cam gata aproape prima repriza si e 0-0. daca se termina asa, Sportul e si mai aproape de campionat :)))

JJ
7th May 2006, 21:17
Autobaza s-a mutat de la Pitesti la Constanta. Poate dupa pauza facem si noi ceva.

cip_81
7th May 2006, 21:21
Wow, ce se mai arunca astia de la felinarul in calea basicii. Oare depinde soarta lor de fotbalisti de acest meci? Cred ca raspunsul nu poate veni decat dinspre conacul din Pipera.

Gabriel28
7th May 2006, 21:23
aveti o obsesie cu Farul si blaturile, serios. de unde pana unde? terminati....asta va e nivelul, asa cum Steaua a jucat prost ieri, asa si voi azi. mare scofala...

Datenshi
7th May 2006, 21:25
Ete na, acum nu mai au voie sa se apere? Insa nu ii inteleg de ce au intrarile astea la rupere, ca si aia de la Iasi mai devreme de altfel.

cip_81
7th May 2006, 21:25
A zis cineva blat? Din contra...Farul se apara cu disperare...dar vine repriza a doua si se vor largi bulevardele. Aiurea.

Paul
7th May 2006, 21:26
Autobaza s-a mutat de la Pitesti la Constanta. Poate dupa pauza facem si noi ceva.

Faru autobaza :o:
Pai eu cred ca meciul nu se termna X. Ori bate Rapid ori bate Constanta !

Dariel
7th May 2006, 21:27
Pai X, ca doar sunt neutru :D.

Cra10veanu
7th May 2006, 21:30
cred ca se vor schimba lucrurile dupa pauza

Datenshi
7th May 2006, 21:32
Faru autobaza :o:
Pai eu cred ca meciul nu se termna X. Ori bate Rapid ori bate Constanta !

Nu ca n-au. Flota. Au fost ceva ocazii, sper sa dam totusi un gol in repriza a doua. Fara sa luam, evident. :)

Dariel
7th May 2006, 21:32
cred ca se vor schimba lucrurile dupa pauza

Nu bre, tot neutru raman si dupa pauza :cool: .

b3bito
7th May 2006, 21:35
bate farul.... :)

Gabriel28
7th May 2006, 21:39
Sa dea Dumnezeu sa bata cine o juca mai bine in repriza a doua, si cine merita. Sunt total neutru.

Cra10veanu
7th May 2006, 21:41
cu bulanu lor, o baga rapidistii in atze pe la sfarsitul meciului

b3bito
7th May 2006, 21:50
o baga in masa....nu o baga nicaieri...de domina ei pana la sf...dar le`o bagam noi :D asa sa o simta...cum trb =)))

ady51a
7th May 2006, 21:50
OF, chiar ma intrebam unde-i Farmache? Speram sa fie accidentat.

b3bito
7th May 2006, 21:51
si eu la fel...dar imi place de curca cum a aparat pana accuma...si sper sa nu`mi schimb parerea deloc pana la sfarsitul meciului...

One-Man Show
7th May 2006, 21:54
Curca e tatic ! Oli(tza), p-asta nu-l vedeai la tv ?

Gabriel28
7th May 2006, 22:00
curca e un portar foarte bun, nu stiu de ce se vorbeste ca la noi e criza de portari ca numai in divizia a avem vreo 4 de natioanala. dar asta e, noi aducem congolezi...a**** bete...

b3bito
7th May 2006, 22:01
sa stii hagi2006...chiar acuma o zi vb cu un stelist...despre carlos ala k`i praf... avem multii portari in div A foarte buni si de nationala...

pff
7th May 2006, 22:05
lasa sa aduca steaua din aia de afara .. si sa ramana curca la noi :D ... oricum rapidu` cam ataca .. si mi`e cam frica sa n`o comita faru` in prelungiri :)

b3bito
7th May 2006, 22:09
jigodiile de constanteni.


vrei sa iti zic eu cine`i sluga?

Rechinul Ucigas
7th May 2006, 22:13
hai farutul sa scoatem un egal !!!!!!

Dariel
7th May 2006, 22:14
vrei sa iti zic eu cine`i sluga?

Neah, nu-i nevoie. Lasa-l pe dansu' intr-ale lui. Nu cauta decat atentie si nu emite decat aberatii.

b3bito
7th May 2006, 22:15
cine`i asta soare?nu am auzit de el pana acuma...ce as rade sa dea un goolll...cred k`i luat de la rugby dupa ce a facut acuma =)))

ai ff multa dreptate dariel...gandesti cum trb...

Gabriel28
7th May 2006, 22:16
bebito :)))))))))))))))
ia uite ba a intrat unu de 16 ani la Farul, lil pimp :))) poate le vara asta un gol asa la debut, ca s-au mai vazut d-astea :))).

minutu 88, Razvan e la un pas de stop cardiac, daca se termina asa ramane in aer situatia :)) sa sara-n aer :))))

remy
7th May 2006, 22:17
Ce arbitru ordinar, 2 de 11 metri neacordate !
De ce oare n-au jucat asa si cu Steaua ?
Acum se dovedeste care sunt slugile Stelei: Farul si Bacaul.

b3bito
7th May 2006, 22:17
las mah k e de viitor..saracu` maine la scoala...poate are teza =))) oricum bv lui


remy tu chiar tii neaparat sa iti zic cine`i sluga...? :))

clar blat 5 minute de prelungire =))) 4 minute mai zboara rapidu si ultimul minut da ne lumineaza SOARE CU UN GOL :))

tafu
7th May 2006, 22:20
care 2 11 m
cum pana mea poti sa vezi 2 11 m?

Cra10veanu
7th May 2006, 22:21
hai ca iese egal

Gabriel28
7th May 2006, 22:22
Lupa Faru!!! Lupta Faru!! :))) Soare! Soare! inscrie ca la Mate :)))))) avai ce caterinca :))) (a se stie ca soare nu a dat gol, il incurajam doar)

tafu: remy are vedere optima, el vede in spatiu :)))))

pff
7th May 2006, 22:23
gata :)

simi_id
7th May 2006, 22:23
Lupa Faru!!! Lupta Faru!! :))) Soare! Soare! inscrie ca la Mate :)))))) avai ce caterinca :))) (a se stie ca soare nu a dat gol, il incurajam doar)

tafu: remy are vedere optima, el vede in spatiu :)))))

Daca Rapid nu ia campionatul si va bate in Cupa, National nu mai merge nicaieri in Uefa.

Oricum Faru nici nu retrogradeaza nici in Uefa nu se duce ... in fine.

Daca vreti Steaua pe MM cu fata aia de tampit ... asta o sa avem.

b3bito
7th May 2006, 22:25
hai k a fost frumos meci,unul ataca altu se apara asa` nu`i frumos dar e sanatos :)))ee farul se pastreaza pt meciul cu poli k sa atace atunci sa`i arate lu` hagi ce a pierdut :P
saracu soare nu mai poate...ii este frik de teza de maine :))) dar poate`l iarta profu` care`i rapidist =)) il iarta cu un 2 direct....

farul se duce in intertoto` ;)

Rechinul Ucigas
7th May 2006, 22:26
oleeeeeeeeeeee oleeeeeeeeee oleeeeeeeeeeeeee pt noi ca o victorie !!!!!!!!
BRAVO FARUL !!!!!!!!!

One-Man Show
7th May 2006, 22:27
Mare portar baiatu' asta ! Pitzi ! Mai arunca bre un ochi shi pe la Faru' !

Dariel
7th May 2006, 22:27
Cateodata nu inteleg deloc treaba cu arbitrii. Si nici chestia cu "alooo, de ce nu ne lasati ma sa va batem ?". Buuuuun, suspiciuni pe arbitraj ? Ok, arbitri straini la fiecare meci sau cel putin la cele suspecte.

Un lucru notabil: este cel mai interesant sezon fotbalistic de dupa '89. In plus, acusica vine Cupa Mondiala. Nu pot decat sa ma bucur de spectacol.

Gabriel28
7th May 2006, 22:27
simi_d: omule serios, nu imi pasa. nu stiu daca ai observat dar mai mult fac caterinca pe forumurile online sport, sau bascalesc echipele care joaca prost atunci cand o fac (deobicei steaua), sau SAU, ma leg de blaturile clasice marca dinamo. deci, sa fiu sincer, vreau sa mearga rapid in UEFA, ptr ca ar putea ajunge departe, national nu. capisce?

starsteel
7th May 2006, 22:29
Astazi este 7 MAI ati uitat rapidistilor ia spuneti voi,
Rapid spune tu, cine este liderul?
1. Steaua 52
2. Sportul 50
3. Rapid 50
4. Dinamo 49

Dennis
7th May 2006, 22:30
Na uite'al dracu ca shi voi vati impiedicat :) campionatul se joaca pana in ultima etapa. Probabil unul dintre cele mai frumoase campionate in cativa ani :)

Datenshi
7th May 2006, 22:31
Unde ai citit tu clasamentul ala? La 38 de ani n-ai minte nici cat un copil de 5 ani.

DIXX
7th May 2006, 22:31
Rapid e pe primul loc

Dennis
7th May 2006, 22:33
Sportul e pe primul loc, shi noi tot avem un meci mai putin jucat cu bacaul...

STEAUA-MANIA
7th May 2006, 22:33
dixx:e frumos in B,nu?Sa ne trimiti felicitare de la Botosani:D
RESPECT FARUL!:happy:

b3bito
7th May 2006, 22:33
lol hagi2006...o fii si el un mic blatist cel cu care ai vb =))))))

bah dak farul a luptat cum trb si a luat un punct?ati uitat k farul a afacut 2 meciuri proaste unul in cupa si unul cu steaua?
farul lupta pt intertoto in caz k nu stiati mah ;) vedeti k`i luna plina si latrati la ea ;)

apparte
7th May 2006, 22:33
Rapid e pe primul loc
vezi ca e Sportul pe primul loc!Au goluri mai multe marcate!

alsign
7th May 2006, 22:34
Astazi este 7 MAI ati uitat rapidistilor ia spuneti voi,
Rapid spune tu, cine este liderul?
1. Steaua 52


In ziua asta nimeni nu ne fura bucuriile :D :D :D :ok: :ok: :ok: /hello /hello


MANDRU CA SUNT STELIST

http://static.fcsteaua.ro/article_pictures/thumbnails/2_campionii_-591452276.jpg
5 etape meritati sa fiti suspendati !!!!!!!!

starsteel
7th May 2006, 22:34
MULTUMIM FARUL!
CONSTANTA SI GALATI TOTDEAUNA VOM FI FRATI!

enachecosmin
7th May 2006, 22:34
1 Sportul 50 26 15 5 6 49 28 21
2 Rapid 50 26 14 8 4 40 19 21
3 Dinamo 49 26 15 4 7 52 29 23
4 Steaua * 49 25 14 7 4 38 15 23



ce frumos o sa fie!sincer vreau ca sportul sa castige campionatul...dar la cum arata clasamentul anything can happend.Dar cel mai frumos campionat de multi ani.:ok: :ok: :ok:

Rechinul Ucigas
7th May 2006, 22:35
bai astia care ne faceti sclavi (dinamo) , ar trebui sa ne multumiti , acum v-am eliminat un adversar de la castigarea campionatului !

cap
7th May 2006, 22:35
felicitari farul

Alin12
7th May 2006, 22:35
Unde ai citit tu clasamentul ala? La 38 de ani n-ai minte nici cat un copil de 5 ani.
ala e memelusul deghizat Stie el ce stie Steaua-FCM Bacau,ati uitat?Uitati-va la min 91 ca a venit si avortatul pe acolo

Gabriel28
7th May 2006, 22:37
sportu sportu faru faru !!! national!!! :))))))))))))))

serios acum, de ce va ofticati? hai dinamo!!! cine e cel mai tare dinamovist de aici? ca am un mesaj special ptr cel mai "dinamovist"!!

hai adu batu' :))))))))))))) woof woof motha.....woof big dogg is in da house :)))

Rossi
7th May 2006, 22:37
sa vedeti diferenta in atitudinea faristilor pe gazon , fata de cum au stat in teren si ce au jucat impotriva Stelei

dupa cum spuneam ... faristii si-au dat viata pe teren ,in comparatie cu meciul contra stelei , cand au stat capra

X

cap
7th May 2006, 22:38
1 Sportul 50 26 15 5 6 49 28 21
2 Rapid 50 26 14 8 4 40 19 21
3 Dinamo 49 26 15 4 7 52 29 23
4 Steaua * 49 25 14 7 4 38 15 23



ce frumos o sa fie!sincer vreau ca sportul sa castige campionatul...dar la cum arata clasamentul anything can happend.Dar cel mai frumos campionat de multi ani.:ok: :ok: :ok:

si eu imi doresc acelasi lucru sa castige sportul campionatul

Dennis
7th May 2006, 22:39
bai astia care ne faceti sclavi (dinamo) , ar trebui sa ne multumiti , acum v-am eliminat un adversar de la castigarea campionatului !

stai linishtit ca ei se gandesc sa nu castige steaua campionatu', pe ei ii doare exact undeva daca dinamo pierde sau castiga campionatu, pentru ei tot steaua e mai importanta.

starsteel
7th May 2006, 22:41
Vorbea cineva de capra urmariti meciul viitor al lui Rapid cu Bistrita.

FatFrumos
7th May 2006, 22:42
dupa cum spuneam ... faristii si-au dat viata pe teren ,in comparatie cu meciul contra stelei , cand au stat capra

X
nu te mai da ciine in copac atit meciul cu Steaua si acesta nu are nimic deaface de a ajuta steaua simplu jucatorii au vrut sa il dea jos pe Vukotici si nu lea mers acum trebuie sa joace nu sa se dea vedete.

Alin12
7th May 2006, 22:42
urmariti min 91? doua lov de la 11 metri refuzate rapidului.Arbitrii ca Helesteanu si Serea nu au ce cauta in arbitraj.acum ma retrag sa ascult aberatiile memelusului berbec

Cra10veanu
7th May 2006, 22:43
ce frumos arata clasamentu :D
1 Sportul 50 26 15 5 6 49 28 21
2 Rapid 50 26 14 8 4 40 19 21
3 Dinamo 49 26 15 4 7 52 29 23
4 Steaua * 49 25 14 7 4 38 15 23

FatFrumos
7th May 2006, 22:43
laso si tu cu vrajeala nu au fost penalty primul ati continuat mingia si al doilea vreajeala.

Rechinul Ucigas
7th May 2006, 22:46
normal vai ca rapidu trebuia sa castige ne-a furat arbitru si etc daca erau asa buni la 20 de ocazii pe care le-au avut ne dadeau macar 1 gol :D ar trebui sa ne felicite pt modul in care am rezistat acestui val de atacuri :)

dinamovistii penibili cu remy in frunte conducatorul cainilor de pe net :D

One-Man Show
7th May 2006, 22:46
urmariti min 91? doua lov de la 11 metri refuzate rapidului.Arbitrii ca Helesteanu si Serea nu au ce cauta in arbitraj.acum ma retrag sa ascult aberatiile memelusului berbec

N-ar tb sa ma bag (pt a nu incinge spiritele) , DAR... De ce nu au arata shi faza in care Guritza este proiectat in careul Rapidului ? Urmariti fazele cu atentie (shi obiectivitate) sa vedeti ca se joaca mingea in ambele faze (balonul ishi schimba traiectoria) ! Dintre cei prezenti la "Minutul 91" cel mai obiectiv este Cornel Dinu...

Dennis
7th May 2006, 22:47
saracii dinamovishti o sa moara daca ia steaua campionatu'. in loc sa fie fericiti ca mai au shanse la campionat dispera ca se impiedica rapidu'. Bah fratilor cine a zis ca voi sunteti anti-steaua shi nu dinamo a avut multa dreptate... :D

apparte
7th May 2006, 22:47
O singura faza e certa,cea de eliminare! Cele 2 presupuse penalty-uri, cu scuzele de rigoare, nici o faza nu este foarte clara! La ambele faze, mingea isi schimba traiectoria!

FatFrumos
7th May 2006, 22:48
nu e de felicitat ci Steaua sa ia exemplu cum se apara, daca dadea drumul fraierul de tibor la mingie chiar plecam si cu 3 puncte acasa.

Nexus
7th May 2006, 22:50
Dumnezeu nu bate cu parul


Ci cu FARUL !!!

Asta pentru bucuria voastra de la infringerile noastre. Este ca doare cind iti faci sperante ??

b3bito
7th May 2006, 22:52
mah sa fie clar farul a jucat pt farul nu pt steaua...ce tot attea kkt`uri...

remy
7th May 2006, 22:52
Sportul e pe primul loc, shi noi tot avem un meci mai putin jucat cu bacaul...
De ce crezi ca spune majoritatea ca ultima speranta pt. Steaua cea jalnica sunt Bacaul si Farul.
Nu e clar ca au tras mod jalnic cu Dinamo si Rapid ?
Iar cu Steaua au facut blaturi ordinare, pierzand rusinos ?
Cum ii mai suporta pamantul pe stelisti, Doamne ?
Fara slugi si blaturi n-ar avea nici locul 4 asigurat !
Rusine, Farul si Bacaul, pt. ca n-ati jucat nimic nici cu Dinamo nici cu Rapidul, dar slugariti pt. Steaua !

Datenshi
7th May 2006, 22:53
Terminati cu tampeniile, nu a fost nici vorba de penalty nici la GUrita, nici la Negru. La cealalta faza a cam fost, dar cand mingea ajunge la NIculae si ala rateaza cu poarta goala, ce pm sa mai ceri? Nu arbitrul a pierdut meciul asta, ci Curca + ceva ghinion + Niculae si Burdujan care au ratat cu poarta goala.
Over.

FatFrumos
7th May 2006, 22:54
yo remy scuteste ma cu balariile tale daca tot ai chef dute pe steaua - dinamo forum si da din papagal cit vrei serios mam saturat de voi.

dupa cum vezi nici steaua nici dinamo nu va lua campionatul

b3bito
7th May 2006, 22:57
ce sa le faci mah fatfrumos...asa sunt latrii

Dennis
7th May 2006, 23:00
Bah remy mai lasa'ne cu balariile alea....sa vedem pe bistrita cu rapidu weekend'u urmator...

apparte
7th May 2006, 23:12
Terminati cu tampeniile, nu a fost nici vorba de penalty nici la GUrita, nici la Negru. La cealalta faza a cam fost, dar cand mingea ajunge la NIculae si ala rateaza cu poarta goala, ce pm sa mai ceri? Nu arbitrul a pierdut meciul asta, ci Curca + ceva ghinion + Niculae si Burdujan care au ratat cu poarta goala.
Over.
Penny,mingea se intoarce! Mingea e intre manusile lui Curca si piciorul lui Buga si se intoarce spre mijlocul careului. Cat despre faza ca a ajuns la Niculae,ala nu-i avantaj, nu exista avantaj mai mare decat penalty-ul!

remy
7th May 2006, 23:14
yo remy scuteste ma cu balariile tale daca tot ai chef dute pe steaua - dinamo forum si da din papagal cit vrei serios mam saturat de voi.

dupa cum vezi nici steaua nici dinamo nu va lua campionatul
Si cine a zis ca ia Steaua sau Dinamo sigur titlul ?
Chiar m-ar bucura sa ia odata si Sportul campionatul.
Teoretic, si Clujul are sanse la titlu, daca bate pe Steaua.
Ce ma supara e ca Steaua iar da vina pe altii ca nu stau in genunchi in fata lor, pe cand ei isi folosesc satelitii pt. a castiga iar nemeritat titlul.
Baremi daca Farul si Bacaul ar juca la fel si cu Steaua, dar ei tin pe fata cu Steaua.
Au recunoscut si majoritatea constantenilor ca sunt slugile Stelei.
Comparati toate jocurile lor cu Dinamo si Rapid, cand au facut orice sa traga de timp, sa faca anti-fotbal, numai sa fie ajutata Steaua. Ei pt. ce lupta, ca n-au sanse sa joace in UEFA ?
CU CE I-A AJUTAT PE FARUL PUNCTUL ASTA ? BAREMI DACA LUAU 3 PUNCTE SI JUCAU PE ATAC, FRUMOS, ERAM DE ACORD.
E VALABILA INTREBAREA SI PT. MECIUL RAPID-BACAU.
1 PUNCT E FOARTE VALOROS, NU-I ASA ?

Nexus
7th May 2006, 23:15
Eu cred ca numai in Romania se intimpla asa ceva. Doua echipe medii ca valoare trag tare si tin doua pretendente la titlu fara gol. Se intimpla peste tot in lumea asta. Insa la noi vine un cor de dezaxati care acuza echipele astea ca sunt sclavii altora. Sunteti absolut iesiti din orice norma de bun simt si sportivitate si argumentele va sunt penibile. In loc sa apreciati efortul si sa blamati favoritii voi vedeti conspiratii.

Steaua nu e nici de locul 4... Ar trebui sa vina din Intertoto acolo unde merge an de an : in primavara europeana.

Indivizii astia ma fac sa cred ca exista rapiri de catre extraterestri care le inlocuiesc creierul cu o materie puturoasa numita in mod generic c$%#t.

Dar nu stiu daca e OK sa judec, cine stie ce biet frustrat cu un handicap fizic sau psihic isi varsa revolta impotriva intregului mapamond dind in echipe de fotbal si suporterii lor. Vai de voi.

Nexus
7th May 2006, 23:17
Si cine a zis ca ia Steaua sau Dinamo sigur titlul ?
Chiar m-ar bucura sa ia odata si Sportul campionatul.
Teoretic, si Clujul are sanse la titlu, daca bate pe Steaua.
Ce ma supara e ca Steaua iar da vina pe altii ca nu stau in genunchi in fata lor, pe cand ei isi folosesc satelitii pt. a castiga iar nemeritat titlul.
Baremi daca Farul si Bacaul ar juca la fel si cu Steaua, dar ei tin pe fata cu Steaua.
Au recunoscut si majoritatea constantenilor ca sunt slugile Stelei.
Comparati toate jocurile lor cu Dinamo si Rapid, cand au facut orice sa traga de timp, sa faca anti-fotbal, numai sa fie ajutata Steaua. Ei pt. ce lupta, ca n-au sanse sa joace in UEFA ?

Deci cu alte cuvinte : de ce nu s-au dat deoparte si au avut ambitie ?

De ce nu au pierdut ?

Eu cred ca insasi esenta fenomenului sportiv e pervertita in intelegerea ta.

PS : cred ca doar simplul fapt ca un fanatic dinamovist acuza de blaturi face lumea sa se tavaleasca de ris.

rhadoo
7th May 2006, 23:19
nu am vazut meciu insa rapidul cred ca pierdut campionatul cu egalul de astazi
HAI JIUL PETROSANI!

Mihai
7th May 2006, 23:19
Eu sunt multumit de jocul Rapidului... a avut ocazii, pur si simplu nu a vrut sa intre in poarta.
Felicitari Farului ca nu a tras de timp cu au facut slugile din moldova:D Ca au stat cu fundu in poarta nu am ce sa le zic... e un fel de fotbal si asta.

STEAUA-MANIA
7th May 2006, 23:24
mihai:nu incepe cu "oi" ca apoi o dam si noi cu "ciori"...
Apoi,asa a jucat si rapid2 (gloria) 1 sut pe poarta ,1 gol 1-0 scor final..oricum,sunt curios daca in meciul rapid 1 vs rapid 2(gloria) se vor sacrifica ca la mec cu STEAUA sau vor merge dupa cozonacii lui copos.

FatFrumos
7th May 2006, 23:24
Si cine a zis ca ia Steaua sau Dinamo sigur titlul ?
Chiar m-ar bucura sa ia odata si Sportul campionatul.
Teoretic, si Clujul are sanse la titlu, daca bate pe Steaua.
Ce ma supara e ca Steaua iar da vina pe altii ca nu stau in genunchi in fata lor, pe cand ei isi folosesc satelitii pt. a castiga iar nemeritat titlul.
Baremi daca Farul si Bacaul ar juca la fel si cu Steaua, dar ei tin pe fata cu Steaua.
Au recunoscut si majoritatea constantenilor ca sunt slugile Stelei.
Comparati toate jocurile lor cu Dinamo si Rapid, cand au facut orice sa traga de timp, sa faca anti-fotbal, numai sa fie ajutata Steaua. Ei pt. ce lupta, ca n-au sanse sa joace in UEFA ?
CU CE I-A AJUTAT PE FARUL PUNCTUL ASTA ? BAREMI DACA LUAU 3 PUNCTE SI JUCAU PE ATAC, FRUMOS, ERAM DE ACORD.
E VALABILA INTREBAREA SI PT. MECIUL RAPID-BACAU.
1 PUNCT E FOARTE VALOROS, NU-I ASA ?

Voi ati furat meciul mai bine uitate la tine in ograda ca vad ca ramineti si fara echipa ca nu va mai vrea, Farul nu este sau va fi sluga nimanui, aici sa jucat Rapid - Farul si nu are deaface nimic despre Steaua sau Dinamo asa ca lasa balariile tale de argumente ca esti way off topic.

Cra10veanu
7th May 2006, 23:24
nu dar normal ar fii sa joace cu toate echipele cu aceasi ambitie ;)

cip_81
7th May 2006, 23:24
nu te mai da ciine in copac atit meciul cu Steaua si acesta nu are nimic deaface de a ajuta steaua simplu jucatorii au vrut sa il dea jos pe Vukotici si nu lea mers acum trebuie sa joace nu sa se dea vedete.

In primul rand, sa-ti spun ceva...mai pune si tu un punct, o virgula...ca nu "e" periculoase. In al doilea rand, daca jucatorii Farului au vrut sa-l dea jos pe Vukotici chiar la un meci cu steaua (putea fi Rapid, Dinamo, National) inseamna ca sunt cei mai prosti de pe Terra.


urmariti min 91? doua lov de la 11 metri refuzate rapidului.Arbitrii ca Helesteanu si Serea nu au ce cauta in arbitraj.acum ma retrag sa ascult aberatiile memelusului berbec

Nu, n-au fost 11m...cel putin, in cazul Rapidului, mingea isi schimba de fiecare data traiectoria. Deciziile lui Helesteanu au fost corecte.

Mihai
7th May 2006, 23:27
mihai:nu incepe cu "oi" ca apoi o dam si noi cu "ciori"...
Apoi,asa a jucat si rapid2 (gloria) 1 sut pe poarta ,1 gol 1-0 scor final..oricum,sunt curios daca in meciul rapid 1 vs rapid 2(gloria) se vor sacrifica ca la mec cu STEAUA sau vor merge dupa cozonacii lui copos.

Nu am zis nimic de oi:D poate pe alt thread:pace:
in caz ca gloria se da din fatza noastra:D desi nu cred:P nu mai zis nimic de meciu asta:happy

FatFrumos
7th May 2006, 23:28
pai a fost la meciul cu National din cupa si din campionat nu stiu daca poti sa vezi diferenta dintre cele doua meciuri dar asa sint potaiile rosii tot ce e in fotbal se invirte intre Steaua si Dinamo, alte echipe numai exista.

Paul
7th May 2006, 23:29
in caz ca gloria se da din fatza noastra:D desi nu cred:P nu mai zis nimic de meciu asta:happy

Stai linistit. Gloria va fi obosita in Giulesti , si ii bateti la scor :D

Mihai
7th May 2006, 23:29
am uitat sa zic ceva: Marius Constantin a jucat superb azi, fara el cred ca luam nu gol pe putin:D

cif2004
7th May 2006, 23:32
bravo farul... Forzza Sportul!!!!
Macar asa nu se mai supara nimeni.
Lasati-i sa se antreneze pt liga campionilor

b3bito
7th May 2006, 23:33
si curca eztraordinar...dar soare belea de tot :)) saracu` ce`o face maine la teza....

Mihai
7th May 2006, 23:35
eee:p
Nu puteam chiar asa sa-l laud pe curca, ii laud si eu pe ai mei:D
Dap a fost bun curca:( din pacate...

b3bito
7th May 2006, 23:35
bravo farul... Forzza Sportul!!!!
Macar asa nu se mai supara nimeni.
Lasati-i sa se antreneze pt liga campionilor


ce`ai mah k borcea nu`i la sportul :)))

ii vad pe sportul in grupele champions league

be@
7th May 2006, 23:50
Asta e Rapidu . N-ai ce face . Astazi parca si-au pierdut concentrarea . Pacat ca Moldovan s-a accidentat ...

b3bito
7th May 2006, 23:52
be@ nici tu nu jtii uneori cu cine tii :P

Cra10veanu
7th May 2006, 23:52
e rapidista acuma :D

b3bito
7th May 2006, 23:59
maine...ce esti be@?

Paul
8th May 2006, 00:00
maine...ce esti be@?
cu oricine ,inclusiv cu Craiova , atunci cand joaca cu Steaua

e expresia fidela ante-stelismului ...
E un club select :Familia Lucescu , Cristi Borcea , be@ , si inca cativa :D

AMICU'
8th May 2006, 00:01
@b3bito- be@ ,cred ca maine va fi baiat

Cra10veanu
8th May 2006, 00:02
cu oricine ,inclusiv cu Craiova , atunci cand joaca cu Steaua

e expresia fidela ante-stelismului ...
E un club select :Familia Lucescu , Cristi Borcea , be@ , si inca cativa :D
ar trebui sa fie prostelista, cunosti tu bine fenomenul moldova paulica :D

be@
8th May 2006, 00:04
be@ nici tu nu jtii uneori cu cine tii :P

Daca Rapid ia campionatul , Nationalul merge sigur in Cupa UEFA . Mai simplu de atat cum sa explic ?

Asa vreau sa se termine campionatul :

1.Rapid
2.Sportul
3.National ( dar e cam greu)

si Poli IS pe o pozitie cat mai buna.
Restul nu ma intereseaza.

b3bito
8th May 2006, 00:07
si knd te`ai trezit ce era?sau ai mers mai departe...rapid castiga campions league si sportul-natiopnal finala cupei uefa...si farul ajungea pana in semifinala cu national...si se intampla k in cupa...?
sau direct din prmiul tur toate 3 eliminate(cosmar si te`ai trezit in mijlocul noptii >:) )

Paul
8th May 2006, 00:07
Daca Rapid ia campionatul , Nationalul merge sigur in Cupa UEFA . Mai simplu de atat cum sa explic ?


E mult mai probabil ca FC National sa castige CUpa (sanse 50%) decat Rapid sa ia titlul (25 %).
Dar la cata materie cenusie ai in cap , nu ti-ai dat seama !

ULTRAS-STEEL
8th May 2006, 00:49
pas gresit voi aia de la steaua dinamo si sportu au profitat go go go sportul :D

babuinu
8th May 2006, 01:00
maine...ce esti be@?

te gandesti ce-ai fi facut cu timpul pierdut pe acest forum de rahat...ai scris 15 ooo de mesaje....mare frustrare mai taica pe multi romani...mai bine i-ai face campanie lui jj, ai fi sigur mai castigat!pa

Ioca10
8th May 2006, 01:00
Faru ce mult te iubim!!!
Forzza Steaua!!!

Swisstec
8th May 2006, 01:06
Pai normal mai!
Cu voi au "atacat" si au lasat pe "nimeni" in aparare sa dea Steaua gol, cu Rapid, si-au bagat poponetzu-n poarta!!!:rosu:

albedo111
8th May 2006, 01:06
Dupa meciul de azi, se pare ca se va incinge lupta pe ultima suta de metri, intre cele patru echipe.
In functie de cum joaca Sportul cu Steaua si Rapid, se va afla campiona.:ok:

Rossi
8th May 2006, 01:45
:rosu: :rosu: :rosu: :rosu: :rosu:

Surse autorizate susţin că cei de la Farul au fost vizitaţi cu o seară īnaintea meciului de Gigi Becali.
Finanţatorul Stelei le-a oferit "rechinilor" 75.000 de euro pentru o victorie īn Giuleşti, adică 15 prime de cīte 5.000 de euro.

O altă adversară a Rapidului īn lupta pentru titlu, Dinamo, a suplimentat bonusul de victorie al dobrogenilor cu cīte 1.500 de euro de om.

Primelor obişnuite pentru succes īn deplasare, de 1.000 de euro, li s-a adăugat promisiunea renunţării la amenzile de cīte 2.000 de euro de jucător dictate de club, ceea ce a făcut ca titularii Farului să joace aseară pentru o sumă record, 9.500 de euro de fiecare.

(gsp)

Diodude
8th May 2006, 02:32
[QUOTE=BIANCO-ROSSI]:rosu: :rosu: :rosu: :rosu: :rosu:

Surse autorizate susţin că cei de la Farul au fost vizitaţi cu o seară īnaintea meciului de Gigi Becali.
Finanţatorul Stelei le-a oferit "rechinilor" 75.000 de euro pentru o victorie īn Giuleşti, adică 15 prime de cīte 5.000 de euro.

O altă adversară a Rapidului īn lupta pentru titlu, Dinamo, a suplimentat bonusul de victorie al dobrogenilor cu cīte 1.500 de euro de om.
QUOTE]
Ce aberatie si la astia cu Gazeta Sporturilor.Cum dracu sa le dea Dinamo prime celor de la Farul dupa balamucul care a fost la meciul direct???Si aduceti-va aminte si de ce declaratii s-au dat atunci intre Bosanceanu si Netoiu,plus intre jucatori.E incredibil cat de imbecili sant unii ziaristi!!!Se stie insa ca farul este curva lu steaua,asta sa vazut in meciul direct.

Rechinul Ucigas
8th May 2006, 02:39
curva e altcineva te las pe tine sa te gandesti ca altfel imi iau banned :D

Rechinul Ucigas
8th May 2006, 03:01
"Obiectivul nostru este accederea īn Cupa Intertoto. Nu mă consider eroul meciului. Nu am fost motivaţi financiar decāt de patronul Bosānceanu."
George Curcă, portar Farul

raja_bell
8th May 2006, 03:50
rechinule, nu te enerva! cum bate steaua pe cineva, hop apar habarnistii care urla de ani de zile ca bacau, national, poli, farul, otelul etc. sunt steaua, 2, 3, 4, 5, 6 samd! :D :D :D
ba sta poli capra, ba se preda bacaul, ba e non combat cu farul si national! in penibilitatea lor nici nu isi dau seama cat de ridicoli sunt. e suficient sa amintesc cum in sezonul trecut steaua a obtinut un egal in min 93 la bacau, cum ne-au batut fc national, farul, cum am pierdut puncte la galati!
ei stiu una si buna: sa urle! continutul e irelevant! important e ca fac scandal si gasesc scuze penibile propriei mediocritati!

B0gdaaaN
8th May 2006, 07:28
Daca Rapid ia campionatul , Nationalul merge sigur in Cupa UEFA . Mai simplu de atat cum sa explic ?

Asa vreau sa se termine campionatul :

1.Rapid
2.Sportul
3.National ( dar e cam greu)

si Poli IS pe o pozitie cat mai buna.
Restul nu ma intereseaza.

Be@....iti recomand o sedinta la cea mai tare vrajitoare voodoo din cartierul Dallas...banuiesc ca stii tu undee,tarif 100.000 si iti spune ea clasamentul pentru sezonul 2005/2006 :)));) :drak:

ultrasblueshark
8th May 2006, 07:53
Ma bucur pentru punctul obtinut de Farul, dar in acelasi timp am ramas cu un gust amar. De ce? Pentru ca , iata, am dat apa la moara celor care ne tot acuza ca suntem sclavii lu' sTEAUA...
Asi fi vrut sa vad aceeasi atitudine a jucatorilor si in meciul contra oilor...

philos
8th May 2006, 10:21
mah deci n-am inteles...astia vroiau ca Farul sa nu joace? cu prime sau fara, era normal sa se bata...
bravo Farul!!!