PDA

View Full Version : Etapa 26: FC National - Poli Timisoara



ADelPiero
30th April 2006, 23:01
Sambata, 6.05.2006, FC National - Poli Timisoara, (20,30, Antena 1)
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

be@
30th April 2006, 23:06
Batem . TREBUIE !

UrsMeier
30th April 2006, 23:08
bate nationalul.......poli nu prea mai joaca in ultimul timp

be@
30th April 2006, 23:10
Noi jucam, dar numai atunci cand vrem . Si in special , in meciurile cu miza . Cele considerate mai usoare le tratam ca atare . :mda:

Rossi
30th April 2006, 23:37
meci de 1x ... sa castige Poli , nici nu se pune problema

alex_6tm
30th April 2006, 23:52
Eu zic ca dc nationalul joaca ne bat. Da eu cred ca nu vor vrea sa joace pentru ca pe ei nu ii mai intereseaza intertoto(unde sunt inscrisi).Si dc ne bat au sanse foarte mari sa ajunga acolo. Dar ei vor profita ca au ajuns in finala si au 2 variante: 1.Castiga finala si merg in uefa; 2.Perde finala dar ea campionatul Rapidul si atunci merg tot ei in uefa. Si eu unu nu cred ca vor da cu piciorul acestei ocazii de a juca direct in uefa. Asa daca ei castiga meciul cu Poli eu zic ca 90% sunt in Intertoto. Si atunci s-ar zgaria pe ochi daca ar vedea mai tarziu ca puteau ajunge direct in Uefa. Si nu vi se pare ciudat ca o echipa care a calcat in picioare pe Farul in cupa dupa 3 zile sa fie umiliti.De cine?...Farul. Daca vroiau castigau lejer si la Constanta. Asta este doar o aprere de a mea. Si recunosc ca daca Nationalul va juca fotbal ne vor bate..in acest moment. Pentru ca inca nu avem echipa. Sa vedem ce va fi..Poate am dreptate..poate nu. Oricum..FORZA VIOLA

rhadoo
30th April 2006, 23:59
bate nationalul
poli nu se regaseste,sunt framantari mari la timisoara
HAI JIUL PETROSANI!

B0gdaaaN
1st May 2006, 00:11
Fc National - Poli Timisoara 1

FcPoliFan
1st May 2006, 00:22
In mod normal, National are prima sansa. Dar speranta moare ultima, daca Hagi baga pe cineva in locul lui Mansour, orice e posibil.

Rechinul Ucigas
1st May 2006, 01:30
bate timisoara 1-2

Universal
1st May 2006, 02:36
x2 1-1 1-2 tind spre victoriue,prea multe egaluri in ultimul timp

miril
1st May 2006, 09:55
Doua echipe care nu au convins, Nationalul dand dovada de crasa inconstanta, ca sa ma exprim eufemistic. Merg cu inima, adica unu, caci minte este...confuza.

Sergio
1st May 2006, 10:09
egal in cel mai bun caz... sper sa jucati ca la constanta ca altfel nu prea avem sanse. :D

dasal
1st May 2006, 11:22
bate nationalul.......poli nu prea mai joaca in ultimul timp
Poate reusesc sa-si revina polistii,si mai stii ca nu.......si aduc macar 1 punct.:evil:

UrsMeier
1st May 2006, 11:30
din partea mea sa le aduca si pe toate 3.......nu ma intereseaza

boosaw
1st May 2006, 12:08
Daca National joaca ca in cupa sigur va castiga, daca va juca la fel ca in meciul cu Farul orice rezultat este posibil

six
1st May 2006, 13:53
Noi jucam, dar numai atunci cand vrem . Si in special , in meciurile cu miza . Cele considerate mai usoare le tratam ca atare . :mda:Esti sigura ca FCN vrea sa castige meciul acesta???nu insinuez nimic....spun asa la vrajala....:P :) ;)

cap
1st May 2006, 14:00
cred ca va fi egal

Platanu
1st May 2006, 14:00
Meci greu pentru ambele echipe.As fi mers pe un X,dar totusi inima ma indeamna sa votez 1.

dede
1st May 2006, 16:03
nationalu' un meci pierde, altu' castiga, iar poli nu prea mai castiga

2-0

Carlos Gambino
1st May 2006, 16:19
Din pacate, la ora actuala nu prea cred in sansa noastra...:( bate Progresul la limita. In cel mai fericit caz un egal...:thinkso: :bere:

dasal
1st May 2006, 16:26
Daca National joaca ca in cupa Poli nu are nicio sansa,daca joaca ca in campionat poate un X.

Vand vise
1st May 2006, 17:39
2 echipe de pluton... bate national :D

Carlos Gambino
1st May 2006, 17:44
Sa inteleg ca te-ai dezobisnuit cu acest cuvant: "batem"...:drak:
Acum ai inceput sa-l folosesti in tertze situatii sub forma "bate"...:drak:

codrind
1st May 2006, 17:58
Meci de 1 solo!

Nu de alta, dar vreau să văd din nou un SHOW marca Hagi: - arbitrii, bucătăria internă, forţe obscure, etc...:evil:

andrei1921tm
1st May 2006, 18:33
o sa fie un meci urat pt k nici una din echipa nu mai stie fotbal.o sa fie incalceala la mijlocul terenului si max un gol dat de national,noi nu avem nici o sansa.Ocazii de poarta foarte putine.UN meci slab...sper sa grasesc.

Sergio
1st May 2006, 19:47
Noi jucam, dar numai atunci cand vrem . Si in special , in meciurile cu miza . Cele considerate mai usoare le tratam ca atare . :mda:
asta da mentalitate de profesionisti... pai atunci sper sa-l considere pe asta printre cele usoare. :D

cristian75poli
1st May 2006, 20:56
Castigam acest meci pt ca suntem mai buni decat ei...

"POLI" - CAMPIONII!!!

Sergio
1st May 2006, 22:12
nu stiu daca mai buni, poate mai dornici de victorie... sau poate doar noi suporterii simtim asta ca pe jucatori ii cam doare in paishpe...

danilu74
1st May 2006, 23:37
bate poli 1-0, am zis!

cristian75poli
1st May 2006, 23:46
2 echipe de pluton... bate national :D
Ce "pluton" mai..........crezi ca esti in armata...

"POLI" - CAMPIONII!!!:ok:

Bancaru
2nd May 2006, 10:34
Eu vreau sa ia Rapidul campionatul. Despre meciul asta nu am ce sa zic. Avem si noi, progresistii, o reputatie. Nu putem sa mai tot votam si sa ne faca astia de bafta. Un lucru e cert - va fi derby-ul dezamagirilor (poate trebuia invitata si Dinamo, la un triunghiular).

klaxus
2nd May 2006, 13:12
Va castiga echipa FC National,pntru ca Poli momentan nu are echipa si sincer cred ca nici antrenor pt ca Hagi nu dovedeste nik decat ca stie sa critice arbitri jucatori si pe toti in fara de el,niciodata nu recunoaste ca greseste,cam slab de caracter omu asta,sa ne amintim de faza cu Carmarin siStoica,cred ca se putea rezolva altcumva problema respectiva insa hagi....ma rog...el site mai bine(oare?).Dar sa revin la meci,National va castiga pt ca stie ce inseamna fotbalul in echipa asa ca nar trebui sa speram la nik dupa 9 etape in care nam dovedit nik decat ca nu jucam fotbal de echipa.Oricum FORZA VIOLA PANA LA MOARTE SI BAFTA(ca aveti multa nevoie de ea)

Larel
2nd May 2006, 17:45
O sa fie un meci de 1, castiga Nationalul... mai bine sa spun asa si apoi sa fiu placut surprins, decat sa fiu dezamagit din nou :P

boosaw
2nd May 2006, 18:01
O sa fie un meci de 1, castiga Nationalul... mai bine sa spun asa si apoi sa fiu placut surprins, decat sa fiu dezamagit din nou :P

Poli daca vrea sa prinda Intertoto e obligata sa bata... Pronostic x2... Progresul este o echipa inconstanta

Platanu
2nd May 2006, 18:04
Sigur ca da!Etapa trecuta a luat bataie de la Farul,etapa asta va invinge.Si tot asa.

boosaw
2nd May 2006, 18:07
Sigur ca da!Etapa trecuta a luat bataie de la Farul,etapa asta va invinge.Si tot asa.
La fel de bine poate lua bataie si etapa asta... Om vedea sambata :d

andrei1921tm
2nd May 2006, 20:54
Macar nationalul a mai aratat ceva fotbal in ultima vreme,chiar daca nu a jucat nimic in ultima etapa,pe cand Poli nu mai joaca de cand a plecat Oli(Care a dovedit k e polist adevarat).Poli joaca haotic fara nici o idee,golul ,daca o pice,o sa fie intamplator pt k echipa lui Hagi nu arata nici o faza construita la antrenamente.sau poate hagi ii arata lui Mansour cum sa cada,cum sa nu faca o preluare,lui Radoi cum sa fie mereu depasit de situatie.Ma rog...poate scoatem un egal...dar nici la aparare nu mai stim nimic de cand a plecat acelasi OLI.

Sergio
2nd May 2006, 22:43
La fel de bine poate lua bataie si etapa asta... Om vedea sambata :d
exact... si apoi sa castige doua la rand. :D

Universal
2nd May 2006, 22:46
Din aprtea mea ,sa bata Poli cu 5-0 si sunt multumit.

Sergio
2nd May 2006, 23:31
poate daca joaca aia cu juniorii, altfel nu vad cum... :rolleyes:

be@
2nd May 2006, 23:55
Poli daca vrea sa prinda Intertoto e obligata sa bata... Pronostic x2... Progresul este o echipa inconstanta

Lasa ca e Tm. constanta . :happy :happy

Am inteles ca Ov. Petre e suspendat , ceea ce e bine . E printre putinii care joaca fotbal acolo la voi .

Sergio
3rd May 2006, 01:21
pai noi suntem constanti... din egal in egal pana la victoria finala. :D

nu stiu cand l-ai vazut pe Petre jucand ultima data, dar numai fotbal n-a jucat anu asta... asa ca ne lipsim cu placere si de "il capitano".

miril
3rd May 2006, 08:09
Nu-i nimic ca 3,14 este de alta parere!

tuxie
3rd May 2006, 08:27
Pronostic 1. Daca tot nu mi-au iesit in ultima vreme de loc..
Daca si la meciul asta o sa ma plictisesc ma apuc de curling :D

matei_viola
3rd May 2006, 09:39
Daca nu bate Nationalul îi pune Iacov pe toti la poligraf ??Este un meci de 1x2,si cu un x mai echitabil.

six
3rd May 2006, 10:50
Din aprtea mea ,sa bata Poli cu 5-0 si sunt multumit.Si eu la fel dar...mai stii???? oricum inca sunt :mda: :mad: pe ei...:headbang: :headbang: :headbang:

manu10
3rd May 2006, 14:22
cel mai probabil X :rolleyes:
... sau poate si mai rau :headbang:

Bancaru
3rd May 2006, 14:39
Daca nu bate Nationalul îi pune Iacov pe toti la poligraf ??Este un meci de 1x2,si cu un x mai echitabil.
De unde si pana unde ar fi mai echitabil? Din prisma valorii jucatorilor normal ar fi sa bata Poli. Dupa cum joaca Poli normal ar fi sa batem noi. Sa vedem. Si un egal ar fi bun cu europoli.
Faza cu Poligraful la meciul cu Poli e tardiva. Trebuia sa ii duca pe vremea lui Gino, dupa ce ati devalizat Nationalul. Adica nu voi, Jaba. Dupa meciul ala pun pariu ca numai 2-3 faceau testul ca se strica aparatul. Dadea acele peste cap.

Sergio
3rd May 2006, 15:22
De unde si pana unde ar fi mai echitabil? Din prisma valorii jucatorilor normal ar fi sa bata Poli. Dupa cum joaca Poli normal ar fi sa batem noi.
deci pana la urma te-ai convins singur ca un egal ar fi cel mai echitabil. :D

six
4th May 2006, 12:45
oricum inca sunt :mda: :mad: pe ei...:headbang: :headbang: :headbang::) si azi la fel :mda:

Carlos Gambino
4th May 2006, 13:02
Am inteles ca Ov. Petre e suspendat , ceea ce e bine . E printre putinii care joaca fotbal acolo la voi .
Iti place "Sarma", nu-i asa ?:D

chinezu
4th May 2006, 13:52
3-0

Hipgnosis
4th May 2006, 15:43
meci al orgoliilor pentru multi dintre jucatorii din teren
ar putea fi un nou meci al umilintei pt. hagi sau momentul trezirii pt. TM.
oare a pregatit iacob poligraful ? :headbang: - btw. gest mizerabil sa-ti pui propii jucatori la poligraf.

Luis Garcia10
4th May 2006, 18:10
Bate Poli cu 2-1 si vedem episodul doi din celebrul film ,,Poligraful" :D

Tony_Viola
4th May 2006, 19:41
Bate Poli cu 2-1 si vedem episodul doi din celebrul film ,,Poligraful" :D
faca-se voia ta si sa batem....:ok:

Carlos Gambino
4th May 2006, 19:50
Faza cu Poligraful la meciul cu Poli e tardiva. Trebuia sa ii duca pe vremea lui Gino, dupa ce ati devalizat Nationalul. Adica nu voi, Jaba. Dupa meciul ala pun pariu ca numai 2-3 faceau testul ca se strica aparatul. Dadea acele peste cap.
Nu cred ca-i tardiva...uite, pana la meciul cu voi s-ar putea sa-l foloseasca si viitorul presedinte al Nationalului.:D Cred ca are multe de spus...sau de negat.:D Mai ales ca vine dintr-o zona de razboi permanenta...politica romaneasca...;)

PS
Chestia cu "acele date peste cap" ramane valabila...:D

georgemp
4th May 2006, 21:31
3-0
Asa china!3-0:)

be@
4th May 2006, 21:34
meci al orgoliilor pentru multi dintre jucatorii din teren
ar putea fi un nou meci al umilintei pt. hagi sau momentul trezirii pt. TM.
oare a pregatit iacob poligraful ? :headbang: - btw. gest mizerabil sa-ti pui propii jucatori la poligraf.
De asta nu mai poti tu ? Mai bine s-ar duce si oierul la Poligraf , sa vedem si noi cat de corect a fost meciul cu Bacaul din tur .


Iti place "Sarma", nu-i asa ?:D


Mda...Foarte subtila aluzia , dar sa stii ca m-am prins . E invechita faza cu sarma...

Bancaru
4th May 2006, 22:03
deci pana la urma te-ai convins singur ca un egal ar fi cel mai echitabil. :D
Nu. Pentru ca noi jucam acasa. La voi nu joaca, se pare, galacticii. Sper sa nu intre Hagi in teren.
Carlos, ce naiba ii da toata lumea cu presedinte. Si ai mei vorbesc ceva dar eu nu stiu despre ce. Sunt rupt de realitate. Despre ce e vorba?
Poli Grafu...

Carlos Gambino
4th May 2006, 22:27
Carlos, ce naiba ii da toata lumea cu presedinte. Si ai mei vorbesc ceva dar eu nu stiu despre ce. Sunt rupt de realitate. Despre ce e vorba?
Poli Grafu...
E vorba de unu tanar de la pesede...sarpele cu ochelari.:D

WOLF_ULTRAS
5th May 2006, 00:38
nici nationalul nu joaca da nici poli asa ca un X cel mai sigur

Sergio
5th May 2006, 01:06
Nu. Pentru ca noi jucam acasa. La voi nu joaca, se pare, galacticii. Sper sa nu intre Hagi in teren.

fata de etapa trecuta stam bine... reintra Coman, Popa si Emeghara, doar Petre este suspendat. Accidentati mai sunt vreo 3-4 da cine ii mai numara... :drak:

Ar fi tare sa bage al vostru poligraful tocmai dupa meciul cu Poli. :D

steaua-86
5th May 2006, 09:12
Progresu nu-i echipa normala... Bate azi pe cei mai buni, o ia maine de la te miri cine, nu poti sa dai pronosticuri fara risc. Totusi, avand in vedere diferenta clara de valoare, merg pe mana ei: 2-0.

Bancaru
5th May 2006, 11:41
Tare ar fi sa bage POLIgraf dupa fiecare meci. Si daca va batem si tot ii duce la Poligraf?
Carlos, sarpele cu ochelari era ala, Magureanu. Adevarul e ca si Ponta, cred ca la el te referi, are ochelari, dar el e un biet guster, in comparatie. In plus nu mai e de actualitate faza asta. A si declarat reptila ca nu vrea fonctie. Aseara m-a lamurit Kra****x ca ar fi discutat ceva Calinescu cu Iacov la emisiunea aia, om la Ohm, referitor la Dobos. Dar nu cred. Acum oricare pleaca de la o echipa se si duce, repede, la alta. Cum a plecat Ion Becali de la Dinamo l-au si dat la Sportul.

six
5th May 2006, 11:42
Nu. Pentru ca noi jucam acasa. La voi nu joaca, se pare, galacticii. Sper sa nu intre Hagi in teren.
Carlos, ce naiba ii da toata lumea cu presedinte. Si ai mei vorbesc ceva dar eu nu stiu despre ce. Sunt rupt de realitate. Despre ce e vorba?
Poli Grafu...Ar fi cazul sa obtinem o victorie in deplasare deoarece baietii cu POLI GRAFU ar fi someri.....eu cred ca se poate dar sper sa nu ma contrazica "figurantii"......:D :evil: :drak:

be@
5th May 2006, 11:49
06, nici o sansa . :evil:
E obligatoriu sa batem in acest meci . Nici nu vreau sa ma gandesc la alt rezultat , ca ma supar rau pe ei .

Carlos Gambino
5th May 2006, 11:54
Carlos, sarpele cu ochelari era ala, Magureanu. Adevarul e ca si Ponta, cred ca la el te referi, are ochelari, dar el e un biet guster, in comparatie. In plus nu mai e de actualitate faza asta. A si declarat reptila ca nu vrea fonctie. Aseara m-a lamurit Kra****x ca ar fi discutat ceva Calinescu cu Iacov la emisiunea aia, om la Ohm, referitor la Dobos. Dar nu cred. Acum oricare pleaca de la o echipa se si duce, repede, la alta. Cum a plecat Ion Becali de la Dinamo l-au si dat la Sportul.
Dobos cred ca merge la Cluj. Isi "aranjeaza terenul" de ceva vreme...
Chestia cu Ponta la National e mai de actualitate ca oricand. Cel putin asa am inteles eu...

Bancaru
5th May 2006, 11:57
Ma omori. De unde ai inteles? Vezi daca nu imi dai informatii complete. A aparut gusterul la teve? A zis Iacov ceva despre pretinul lui? Sau... classified?

six
5th May 2006, 11:58
06, nici o sansa . :evil:
E obligatoriu sa batem in acest meci . Nici nu vreau sa ma gandesc la alt rezultat , ca ma supar rau pe ei .
:) pai eu zic sa batem,tu sa te superi si sa tii NUMAI cu echipa ta natala si toata lumea e fericita :P :) ;)

Carlos Gambino
5th May 2006, 12:03
Sau... classified?
Nu stiu daca-i classified...Oricum, ma mir ca nu a aparut inca in presa de azi ! Poate inca nu-i hotarat omul...:D

be@
5th May 2006, 12:03
Dupa dusul rece de la Constanta , cu siguranta va urma un meci foarte bun facut de Progresul . :yeah:

six
5th May 2006, 12:05
Dupa dusul rece de la Constanta , cu siguranta va urma un meci foarte bun facut de Progresul . :yeah::ok: dar cu victoria noastra...;) ;) ;)

Bancaru
5th May 2006, 12:13
Carlos, acum o luna si jumatate a zis ca nu vrea sa se bage in asa ceva. Nici nu vad ce ar putea sa faca. Omul are alte teluri in viata. Dar nu ar fi rau sa vina Daciana la noi in tribune. Poate nu toti sunt ratati si pe linie politica si sportiva, in acelsi timp.

cristian75poli
5th May 2006, 12:33
Progresu nu-i echipa normala... Bate azi pe cei mai buni, o ia maine de la te miri cine, nu poti sa dai pronosticuri fara risc. Totusi, avand in vedere diferenta clara de valoare, merg pe mana ei: 2-0.
Ce diferenta de valoare? Poate in favoarea noastra ca ei nu au nici un jucator mai rasarit, dar cred ca tu nu pricepi prea multe...

"POLI" - CAMPIONII!!!:ok:

cristian75poli
5th May 2006, 12:36
06, nici o sansa . :evil:
E obligatoriu sa batem in acest meci . Nici nu vreau sa ma gandesc la alt rezultat , ca ma supar rau pe ei .
Poti sa te apuci de acum sa plangi, pt ca meciul sigur il castigam noi...

"POLI" - CAMPIONII!!!:ok:

Bancaru
5th May 2006, 12:37
Nu avem niciun jucator mai rasarit? Pe langa aia care misuna la voi in curte, multi crescuti in Cotroceni de mici, mai sunt unii dupa care deja baliti. Sa vezi tu, la pariu, ce o sa se mai inghesuie manelistii de la BkP sa ii ia pe australieni la vara. Dupa Mazilu urmatoarea tinta in divizia A este Griffith's. Intr-adevar dintre cei care nu sunt rasariti ar cam fi aia imprumutati. Stii de unde, nu?

andrei1921tm
5th May 2006, 12:40
e totusi un meci contra miticilor,si cont pt noi chiar dak nu foarte mult.Dar trebuie sa batem.

andrei1921tm
5th May 2006, 12:42
Nu avem niciun jucator mai rasarit? Pe langa aia care misuna la voi in curte, multi crescuti in Cotroceni de mici, mai sunt unii dupa care deja baliti. Sa vezi tu, la pariu, ce o sa se mai inghesuie manelistii de la BkP sa ii ia pe australieni la vara. Dupa Mazilu urmatoarea tinta in divizia A este Griffith's. Intr-adevar dintre cei care nu sunt rasariti ar cam fi aia imprumutati. Stii de unde, nu?
si imi spune mie k aia inprumutati de la poli nu se misca bine.chiar mai bine decat aia cumparati pe bani grei de la voi,iar acum isi arata adevarata valoare la o echipa de top.

cristian75poli
5th May 2006, 12:47
Nu avem niciun jucator mai rasarit? Pe langa aia care misuna la voi in curte, multi crescuti in Cotroceni de mici, mai sunt unii dupa care deja baliti. Sa vezi tu, la pariu, ce o sa se mai inghesuie manelistii de la BkP sa ii ia pe australieni la vara. Dupa Mazilu urmatoarea tinta in divizia A este Griffith's. Intr-adevar dintre cei care nu sunt rasariti ar cam fi aia imprumutati. Stii de unde, nu?
De ce nu-i pastrati daca au valoare? Si mai bine manelisti decat servitori de pizza...sau cobai pt poligraf...

"POLI" - CAMPIONII!!!:ok:

alamar
5th May 2006, 13:35
si imi spune mie k aia inprumutati de la poli nu se misca bine.chiar mai bine decat aia cumparati pe bani grei de la voi,iar acum isi arata adevarata valoare la o echipa de top.
Daca nu va convine de ei ii luam inapoi, nu-i nici o problema. Atunci sigur suntem campioni la anul. Asta ca sa vedeti si voi cum se foloseste in mod adecvat valoarea. La voi nu pot sa-si arate valoarea pentru ca nu sunteti obisnuiti cu locurile de sus din clasament si le este frica baietilor ca va ia ameteala si va curge sange din nas.
Cred ca 2 boabe sunt suficiente pentru al linisti pe "rege". Eu am pregatit deja gheata pe care vreau sa io dau lui papaHagi pentru al imita pe Balaci, care tot asa si-a incheiat cariera fulminanta de antrenor in tara, cu o gheata aruncata in capul arbitrului care este intotdeauna vinovat de nerealizarile unui "monstru sacru".
Haaaaaaaai Progresuuuuuuuu'

be@
5th May 2006, 14:01
e totusi un meci contra miticilor,si cont pt noi chiar dak nu foarte mult.Dar trebuie sa batem.

Trebuie sa si puteti sa faceti asta .
2-0 pt . National . Ryan si Oprea . :evil:

Carlos Gambino
5th May 2006, 14:06
Eu credeam ca Ersin si Oprea.:D Sau acum il iubesti pe Ryan ? Ersin are prietena, nu-i asa ?:drak:

mblue
5th May 2006, 14:41
1-2 , cred dar nu is sigur , national se menajeaza pt marea finala

Jar-Gon
5th May 2006, 14:51
bate timisoara no coment

Jar-Gon
5th May 2006, 14:53
dupa ce national ia bataie cu poli vine la galati unde o sa fie destul de neplacut intampinati batuti si lasati lati

r3my
5th May 2006, 14:53
Poli tre sa bata si va bate. E timpul revirimentului ! /hello

Jar-Gon
5th May 2006, 14:55
bai jiene mai plangi ma dupa 0-3 ala

cristian75poli
5th May 2006, 15:13
Daca nu va convine de ei ii luam inapoi, nu-i nici o problema. Atunci sigur suntem campioni la anul. Asta ca sa vedeti si voi cum se foloseste in mod adecvat valoarea. La voi nu pot sa-si arate valoarea pentru ca nu sunteti obisnuiti cu locurile de sus din clasament si le este frica baietilor ca va ia ameteala si va curge sange din nas.
Cred ca 2 boabe sunt suficiente pentru al linisti pe "rege". Eu am pregatit deja gheata pe care vreau sa io dau lui papaHagi pentru al imita pe Balaci, care tot asa si-a incheiat cariera fulminanta de antrenor in tara, cu o gheata aruncata in capul arbitrului care este intotdeauna vinovat de nerealizarile unui "monstru sacru".
Haaaaaaaai Progresuuuuuuuu'
Mai respira putin...esti deplasat in tot ceea ce afirmi...ar trebui sa-i multumesti REGELUI pt ce a facut...Oricum va batem pt ca National este o echipa de vanzatori si cred ca stii acest lucru mai bine decat mine:rosu:

"POLI" - CAMPIONII!!!:ok:

cristian75poli
5th May 2006, 15:15
Trebuie sa si puteti sa faceti asta .
2-0 pt . National . Ryan si Oprea . :evil:
Inca nu te-ai apucat de plans? Sau te rogi si tu ca altii pe la cine stie ce manastiri si dupa meci nu mai ai nici o replica?

"POLI" - CAMPIONII!!!:ok:

Platanu
5th May 2006, 15:18
Meci greu pentru ambele echipe.1X.

Bancaru
5th May 2006, 15:18
Aveti grija cu bolile astea, nu de alta, dar sunt mereu in trena inundatiilor. Doamne fereste!
Oprea e bun? Daca era asa de bun in prima repriza cu Farul aveam cel putin un gol dat inaintea lor. In timp ce Farul dormea noi ratam cu seninatate prin Mircea Oprea. Nepermis as zice. Restul il stie toata lumea - MACEL. Mehmedovici o fi bun desi eu nu m-am culcat cu el si nici nu as face-o. Iubesc femeia! A facut niste gafe de ma doare sufletul si acum. Cea mai de cacao e aia cu Vasluiul, de au auzit si unii din "provence" de Poligraf. Nici nu mai conteaza cine bate. A trecut faza aia cu meciul orgoliilor. Anul trecut poate, acum... Poate sa se ambitioneze Hagi tare tare, ca altfel revine in Pipera la un mi(ti)c si o bere, cu putina intarziere fata de 1 Mai, in timp ce voi va veti cauta unu mai cu mot. Sa vedem pe cine. Eu zic ca daca batem noi, Hagi pleaca.

Sergio
5th May 2006, 15:28
Tare ar fi sa bage POLIgraf dupa fiecare meci. Si daca va batem si tot ii duce la Poligraf?

normal ca ii duce... pt meciurile cu vaslui si jiul. :drak:

oricum la cat de abili sunt bundea & co, o sa dribleze poligraful de nu se vede.:D

timishoreanul
5th May 2006, 16:31
Bate Poli.. da la anu, cand dispare Hagi. :rosu:

Bancaru
5th May 2006, 16:38
La cate pacate sunt legate de venirea lui Hagi... Pacat ca a venit la nationala. Hagi e ca unu care termina clasa 1, nu conteaza varsta, si il baga ta'su manager de export. Saracul...

alex_6tm
5th May 2006, 19:23
Si daca batem si daca nu batem Hagi trebuie sa plece...neapartat

be@
5th May 2006, 19:42
Oricum va batem pt ca National este o echipa de vanzatori si cred ca stii acest lucru mai bine decat mine:rosu:

"POLI" - CAMPIONII!!!:ok:

Alo ! Ai grija cum vorbesti , ca ne suparam rau . Si s-ar putea sa ma leg si eu putin de patronii vostri , de palmares si de ultimul meci din campionatul trecut . Ok ? Si nu cred ca vrei lucrul asta .

Ess
5th May 2006, 19:57
Meci de 1 x. La poli, deocamdata cred ca sunt alte prioritatzi (cum ar fii determinarea vitezei intunericului la stingerea nocturnei).
Oare vedem iar un festival hagi sau nu va fii cazul?

dasal
5th May 2006, 22:29
Nici nu mai conteaza cine bate. A trecut faza aia cu meciul orgoliilor. Anul trecut poate, acum... Poate sa se ambitioneze Hagi tare tare, ca altfel revine in Pipera la un mi(ti)c si o bere, cu putina intarziere fata de 1 Mai, in timp ce voi va veti cauta unu mai cu mot. Sa vedem pe cine. Eu zic ca daca batem noi, Hagi pleaca.
Chiar daca bateti (ceea ce nu cred),Hagi nu pleaca... inca de la Timisoara.
/OLE/ Forza Viola /OLE/ /OLE/

tuxie
5th May 2006, 23:04
Alo ! Ai grija cum vorbesti , ca ne suparam rau . Si s-ar putea sa ma leg si eu putin de patronii vostri , de palmares si de ultimul meci din campionatul trecut . Ok ? Si nu cred ca vrei lucrul asta .
Si daca ai face-o, ce? Stii tu vorba aia - cainii latra, caravana trece :drak:
Mai bine te-ai duce sa-i dai o mana de ajutor lui nea Popica la refacerea stadionului.


Meci de 1 x. La poli, deocamdata cred ca sunt alte prioritatzi (cum ar fii determinarea vitezei intunericului la stingerea nocturnei).
Oare vedem iar un festival hagi sau nu va fii cazul?
Probabil vedem, indiferent de rezultat. Sa stiu sa-mi iau ceva bere si sa-mi fac niste mici, poate macar asa nu ma mai enervez cand vad fel de fel de lamentari penibile (ca de fotbal nu cred ca o sa am prea mult noroc, dar, mai stii? oricum, ma uit la tv din inertie :P)

cristian75poli
6th May 2006, 02:06
Alo ! Ai grija cum vorbesti , ca ne suparam rau . Si s-ar putea sa ma leg si eu putin de patronii vostri , de palmares si de ultimul meci din campionatul trecut . Ok ? Si nu cred ca vrei lucrul asta .
Stai linistita ca nu prea ai de ce sa te legi. Si oricum suntem mai buni decat voi ( National, ca de Iasi nu pot sa vorbesc ). Tot VANZATORI raman cei din bucuresti...si lasa tu patronii, ca ai nostri nu au servit pizza prin tribune ca altii, iar in legatura cu meciul din camp trecut sa vb cu oli ca stie el ce a facut. Si treci la plans ca va batem lejer...:headbang:

"POLI" - CAMPIONII!!!:ok:

THE HUN
6th May 2006, 02:09
La cat de "iubit" este Hagi ca antrenor(inclusiv de mine),rezultatul final al acestei partide nu stiu cat mai conteaza pt. cineva,oricum pt. mine nu inseamna mare lucru.Este suparator de penibil sa fi "furat" de arbitrii si tu sa practici fotbalul perfect.On topic,daca a castigat Vasluiul acolo nu vad de ce n-ar avea si Poli sanse,asa ca pronostic 2.

Rossi
6th May 2006, 09:53
pronostic 1 si Poli Tm rateaza intertoto

andrei1921tm
6th May 2006, 10:13
pronostic 1 si Poli Tm rateaza intertoto
iti faci sperante desarte baiete...dinamo nu o sa joace in europa,dar poli o sa joace in intertoto,cea e ceva mai bine.

krapulax
6th May 2006, 12:01
si lasa tu patronii, ca ai nostri nu au servit pizza prin tribune ca altii

mişto... servitul piţei în tribune e o infracţiune mai mare decât evaziunea fiscala de milioarde.

Swisstec
6th May 2006, 13:46
Bat cavalerii frunzei de platan!:D La 2 goluri diferentza! Ca-s in forma...:mda:

be@
6th May 2006, 13:53
si lasa tu patronii, ca ai nostri nu au servit pizza prin tribune ca altii "POLI" - CAMPIONII!!!:ok:

Ei , cum sa serveasca pizza ? Nuuuu . Ei fac evaziune de milioane de dolari . O nimica toata . :happy
Vad ca ai implinit 30 de ani , dar degeaba , daca te iei dupa mascariciul ala de Giovani Becali ...

Iar Poli a voastra o sa iasa campiona cand o sa vina Ronaldinho sa joace la FC National . Adica niciodata . :D

Carlos Gambino
6th May 2006, 15:27
N-am stiut ca ne urati atat de tare ! :o: E regretabil ca s-a ajuns aici...:(

http://www.nationalfc.ro/forum_display.php?fid=35&mid=16399

PS
Cel mai bun sa castige.

Hopshio
6th May 2006, 15:30
zic ca bate poli timisoara...

miril
6th May 2006, 16:18
CG, asa se intampla cand unu se...Buga unde nu trebuie. Sa nu uitam, ca, totusi, suntem, inca, in fotbalul lui Mitica, de la vest la est si...napoi.

six
6th May 2006, 17:03
Iar Poli a voastra o sa iasa campiona cand o sa vina Ronaldinho sa joace la FC National . Adica niciodata . :D:) multam,be@....:mda: ramane de vazut;)

andrei1921tm
6th May 2006, 18:14
N-am stiut ca ne urati atat de tare ! :o: E regretabil ca s-a ajuns aici...:(

http://www.nationalfc.ro/forum_display.php?fid=35&mid=16399

PS
Cel mai bun sa castige.
oricum imi place forumu ala cu 3 useri.Sunt impotriva noastra,dar oricum sunt penibili.Suntem mult peste voi si peste bucuresti,nu neaparat din punct de vedere fotbalistic ,pt k nu asta e cel mai important.Sunt alte capitole mult mai importante la care conducem detasat.oricum succes deseara cu toate k nu aveti nici o sansa.

georgemp
6th May 2006, 18:43
le dam 3-0:)

simi_id
6th May 2006, 20:38
La un moment dat Steaua o luase singura spre titlu si Timisoara prea in stare sa ii ajunga si sa se lupte pentru titlu, si chiar incepusem sa tin cu ei, pe undeva nu imi parea asa de rau ca ne batuse la Iasi.

Cum acum nu o sa-mi para rau daca o sa luam bataie de la Sportul.

Acum Timisoara degeaba mai joaca.

Gabriel28
6th May 2006, 21:04
simpatizez timisoara, dar azi veti pierde.

THE HUN
6th May 2006, 21:32
simpatizez timisoara, dar azi veti pierde.
S-ar putea,dar daca jocul in a doua repriza va fi la fel ca-n prima,veti castiga numai datorita unui autogol,ca fazele de poarta a Nationalului au cam lipsit cu desavarsire.

Gabriel28
6th May 2006, 21:34
s-ar putea totusi sa se termine si 0-0.

boosaw
6th May 2006, 21:50
Pana acum un joc plictisitor si daca continua asa prevad un X mare de tot

be@
6th May 2006, 22:14
Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooooooool !



In sfarsit !!!!!!

boosaw
6th May 2006, 22:14
Phaha ... gol superb National.... Si ce X mare era :D

Cristy
6th May 2006, 22:16
si gol :sleep: ce meci frate, cat pe ce sa adorm :D

boosaw
6th May 2006, 22:19
bravooooooooooooooooooooo poliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
:D
Vezi ca National a dat golul nu Poli.... :happy

vlad1607
6th May 2006, 22:20
am azuit ca , cainele Tames a executat frustratzii timishoareeeeeeiiiii :D BRAVO MA :D

ddpurple
6th May 2006, 22:24
hai ma calmati-va ma ca suntem noi vai si amar de suparati...

be@
6th May 2006, 22:25
Victorie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ah , cat am asteptat clipa asta ! Adio Intertoto , banateni ! :lol:

/OLE/ /OLE/ /OLE/

vlad1607
6th May 2006, 22:28
lasati ma frustratzii bragadirului in pace...inca 3 rezultate geniale ca asta si o sa sustina iarasi adevarata poli Timisoara...din Bee sacu Cee ca nici nu mai stiu in care penibil se scalda mandria reala a orasului .....

@amicu Carlos : beau in cinstea ta :D

andrei1921tm
6th May 2006, 22:31
park vreau o schimbare la nivel tehnic.nu zic mai mult k sunt prea nervos.

Gabriel28
6th May 2006, 22:32
brova Tames, victorie meritata. National e National. si asa in returul asta 2 meciuri au fost pierdute aiurea, tare dubios, cu alea 6 puncte...erau multi cu morcovu la cur acum ...dar asta e.

THE HUN
6th May 2006, 22:35
Am zis ca Nationalul poate castiga acest meci numai datorita unui autogol,dar n-a fost asa,a castigat singurului sut sanatos pe poarta.Poate Poli merita un X dar nu totdeauna primesti ce meriti,asa ca felicitari National pt. victorie si succes in continuare ca la Poli,Luminita,n-a ajuns nici macar la capatul tunelului.Cine stie pe unde o fi.

vlad1607
6th May 2006, 22:37
Hunule fara suparare luminita voastra e in C parca dc nu ma insel

seara buna ..(nu sunt ironic )

miril
6th May 2006, 22:38
Merci, The Hun! Buba-i la conducere. De aici porneste totul!

ddpurple
6th May 2006, 22:39
si asa am coborat pe 8 cu speranta ca hagi isi va indeplini mareata misiune de a ne aduce in pragul disperarii,moment in care voi sparge si ultima usa ramasa nepenetrata in casa...aia de la intrare:D

andrei1921tm
6th May 2006, 22:40
Hunule fara suparare luminita voastra e in C parca dc nu ma insel

seara buna ..(nu sunt ironic )
bah ma lasi k ai o ciuda in tine...vezi-ti de buteliile tale.uita-te k dinamo pierde europa si lasa-ne pe noi.eshti jalnic...gen capra vecinului.

vlad1607
6th May 2006, 22:42
vezi tinere k asta e specialitatea voastra..eu glumeam...da cum amicu carlos e negru de suparare si nu se arata pe aici :D nu prea am cu cine...esti prea mic k sa intelegi...sorry...

andrei1921tm
6th May 2006, 22:48
vezi tinere k asta e specialitatea voastra..eu glumeam...da cum amicu carlos e negru de suparare si nu se arata pe aici :D nu prea am cu cine...esti prea mic k sa intelegi...sorry...
mda...te-am atins exact acolo unde te doare si acum te dai inaintat in varsta. fata de altii eu nu sunt mic si acolo unde conteaza ci doar la varsta.

tuxie
6th May 2006, 22:52
Hunule fara suparare luminita voastra e in C parca dc nu ma insel

seara buna ..(nu sunt ironic )

Vlade suntem obisnuiti cu cainii, asa ca nu ne supara, dupa cum ai si vazut nu prea eram multi cei care sa si asteptam victoria. Gandeste pozitiv: inca n-a reusit nimeni sa va egaleze si voua performanta cu "007" :)
Pe de alta parte - si fara sa fiu ironic - acum m-ar bucura mai mult decat in orice alt moment sa va batem in ultima etapa. Sa aiba si Dinamo multumirea ca a fost batuta de o echipa de care se hlizeste pe la colturi, desi la ei in curte porcul miauna.

Recunosc ca mai mult ma amuza stirile despre cum s-au ofticat stelistii la Bistrita, sau declaratia lui Balint, interpretata in mod idiot (as usual) de catre presa, decat replicile astea de sablon de care atat voi cat si noi suntem de fapt plictisiti, doar ca nu gasim ceva oua noi pe care sa ni le mai spargem unul altuia in cap. In rest, toate cele bune :ok: :P

georgemp
6th May 2006, 23:01
Mi-a placut jocul echipei,si cum am zis am si batut-o pe p0li!:)

alex_6tm
6th May 2006, 23:17
Felicitari Nationalului. Nici nu ma asteptam la mai mult la cati jucatori ne-au lipsit. Dar ma intreb de ce nu pleaca odata Hagi ca m-am saturat..Ah...am uitat..el ii in grafic.In contract are trecut locurile1-10:)

Platanu
6th May 2006, 23:44
Miril,stii ce-ai de facut.

georgemp
6th May 2006, 23:49
Da...

grande
7th May 2006, 00:39
Felicitari pentru rezultatul de azi !!!

Diodude
7th May 2006, 01:15
ce faceti mah rashilor iar ati luat-o???parca prin ianuarie ziceati ca aveti o echipa de aur,ca desfintati tot ce prindeti,ca o fi ca o pati...???Atata timp cat aveti antrenor un idiot,rezultate ca azi veti avea la nesfarsit!!!Ce bine e!!!

whitewildstuff
7th May 2006, 01:59
Pui sare pe rana mai DIO,sper sa pui si de acum inainte!!!!:drak:

Luci@n333
7th May 2006, 02:15
Castigam acest meci pt ca suntem mai buni decat ei...

"POLI" - CAMPIONII!!!
...la table.

Luci@n333
7th May 2006, 02:18
Macar nationalul a mai aratat ceva fotbal in ultima vreme,chiar daca nu a jucat nimic in ultima etapa,pe cand Poli nu mai joaca de cand a plecat Oli(Care a dovedit k e polist adevarat).Poli joaca haotic fara nici o idee,golul ,daca o pice,o sa fie intamplator pt k echipa lui Hagi nu arata nici o faza construita la antrenamente.sau poate hagi ii arata lui Mansour cum sa cada,cum sa nu faca o preluare,lui Radoi cum sa fie mereu depasit de situatie.Ma rog...poate scoatem un egal...dar nici la aparare nu mai stim nimic de cand a plecat acelasi OLI.
oli de la pOli este stelist adevarat ... crede-ma :ok:


N-am stiut ca ne urati atat de tare ! :o: E regretabil ca s-a ajuns aici...:(

http://www.nationalfc.ro/forum_display.php?fid=35&mid=16399

PS
Cel mai bun sa castige.
Ce v-ati furato....:happy

Ce mai face prietenu nostru gambino... tot frustrat mai esti?

Aek Flugerul Bragadiru Rocar Politehnica National Bucuresti Timisioara cati suporteri o sa mai aiba la anu cand o sa joace la matineu?

,,Astia 5" care merg la meciurile Nationalului ... doar 5 sunt dar merg peste tot si tine minte: ,,Pt. culori nu pt jucatori"

P.S. : Sper sa va ajunga banii de benzina la autocarele moca de la club , macar pt meciu de la Constanta , cu ocazia asta prindeti si voi culoare ca prietenii vostrii din Bucuresti ( referire la ... rapeduu... cat de paraiti sa fiti si sa fiti infratiti cu unii care va injura orasul echipei voastre... ma rog...problema voastra )

Auzi motiv sa nu faci deplasare:happy


oricum imi place forumu ala cu 3 useri.Sunt impotriva noastra,dar oricum sunt penibili.Suntem mult peste voi si peste bucuresti,nu neaparat din punct de vedere fotbalistic ,pt k nu asta e cel mai important.Sunt alte capitole mult mai importante la care conducem detasat.oricum succes deseara cu toate k nu aveti nici o sansa.
Eu am toti userii ... care-i problema...ar trebui sa-ti fie frica pt. ca unu ca mine este peste 10 mi ca tine ... unu ca mine sustine o echipa care a batut pe alta sustinuta de 100 de mi ca tine.
Unde este orgoliul tau acum...?
O echipa cu un suporter, a batut o echipa cu miliarde de suporteri. Nu vad nici o problema in asta decat o intrebare retorica.
O echipa de mercenari mai buna decat amestecul de Aek Fulgeru Bragadiru Rocar National Politehnica Sportu' Timisoara?
Daca unu este mai fericit decat o suta de mi ... nu ti se pare ca viata este nedreapta?
Beau un prigat cu pulpa turnat in 3 pahare ca sa ma simt ,,mai multi".
P.S.: Daca eram doi care tineau cu National blocam tabela la 14 - 0.

whitewildstuff
7th May 2006, 03:45
Luci nu fi frustrat,ati batut pe merit,voi o echipa de uefa,pe ei o echipa de fite nothing else:pace:

Luci@n333
7th May 2006, 03:56
Luci nu fi frustrat,ati batut pe merit,voi o echipa de uefa,pe ei o echipa de fite nothing else:pace:
bucuros de victorie, refulez pe / peste ,,ciudosi" ca nu sustin si ei individual, o echipa:ok:
un oras intreg sustine un hibrid ... nu stiu de ce dar presimt ca pana la urma o sa se ajunga la a reveni la adevarata iubire...salvatio din divizia c pana nu este prea tarziu... incepeti de la 0, fara fitze.

politehnica timisoara are nevoie de voi

..... echipa asta (fosta basarab panduru) actuala mafiot iancu, o sa moara ... experiment esuat.

me
7th May 2006, 08:47
primul meci in care poli a mai jucat ceva in deplasare..si tot a pierdut :(
in ritmul asta sa fim bucurosi daca terminam pe locul 8 .. oricum mai mult de 4-5 puncte nu cred ca mai facem pana la finalul campionatului..jalnic

miril
7th May 2006, 09:09
"Miril,stii ce-ai de facut.Da..." ...stiu, dar nu vreau sa spun. Ne vedem pe curand, sper! Victorie de orgoliu pentru bleu-albastrii. HAI PROGRESUL!

carlo
7th May 2006, 12:45
dupa ce national ia bataie cu poli vine la galati unde o sa fie destul de neplacut intampinati batuti si lasati lati
Vise moldovenesti...:ok:


park vreau o schimbare la nivel tehnic.nu zic mai mult k sunt prea nervos.
Dar nu v-ar strica nici o schimbare de gandire!!!
Daca investesti zeci de milioane intr-o echipa nu inseamna neaparat ca acea echipa va deveni o forta!Vezi Real Madrid...
Iar cu unul in frunte care nu are habar de fotbal (Iancu) ci numai de afaceri murdare,si cu un Hagi care are un caracter de rahat nu veti reusi nimic.
Mai nasol este ca voi ati cam pus botul...

krapulax
7th May 2006, 13:30
chiar asa. ce cauta coman mijlocas dreapta? de fapt, in primele 20 de minute au fost 2 mijlocasi dreapta- olah si coman. si mckain, si el tot pe dreapta? ca sa le faca loc lui canu sau scutaru? ... nu stiu, nu ma pricep, dar cred ca nu e bine asa.

georgemp
7th May 2006, 15:09
Important E Ca I-am Batut,timisoara Nu Mai Joaca Nimic

Carlos Gambino
7th May 2006, 15:55
@amicu Carlos : beau in cinstea ta :D
Asta e...Oricum nu-mi pusesem prea mari sperante in meciul asta.:(

axel
7th May 2006, 20:46
Important E Ca I-am Batut,timisoara Nu Mai Joaca Nimic
Las' k atzi jucat voi . . . :mda:

be@
7th May 2006, 21:01
Important e ca am dat un supergol si am luat cele 3 puncte ! :yeah: :evil:

Dariel
7th May 2006, 21:16
Ehem, o mica observatiune daca permiteti, defapt mai mult o intrebare: ce inteleg unii stimabili (si stimabile, parol ca nu va uit) prin "Echipa favorita" conform dulcei noastre limbi materne ? Nu de alta dar ma "confuzeaza" rau de tot bre o insiruire de nume a, culmea, mai multor echipe, in dreptul acelei rubrici. Acu' nu'mi sariti in beregata ca n'am vrut sa va ofensez, dar daca tot "suportati" mai multe echipe concomitent, simultan si deodata, apai semnati o petitie sa se modifice schimbarea din "Echipa..." in "Echipe...". Hic !

cap
7th May 2006, 22:52
felicitari national

Bancaru
8th May 2006, 00:28
Balint este un nesimtit. Auzi, un singur sut spre poarta.

ULTRAS-STEEL
8th May 2006, 00:31
national va asteptam la galati sa va aratam fotbal :D
apoi timisoara fii pregatita ca venim la voi sa luam puncte returu asta suntem kileri in deplasari

Luci@n333
8th May 2006, 00:35
national va asteptam la galati sa va aratam fotbal :D

...de divizia B? Nu merci, noi vrem sa jucam doar in A.

ULTRAS-STEEL
8th May 2006, 00:39
...de divizia B? Nu merci, noi vrem sa jucam doar in A.
ce gluma tare
vezi ca returu asta am jucat mai mult fotbal decat vreo 5 echipe puse toate la un loc mai uitate pe la tv uitate la rezulate
si am jucat si mai bine ca voi
la ora actula suntem peste voi

manu10
8th May 2006, 08:41
ce faceti mah rashilor iar ati luat-o???parca prin ianuarie ziceati ca aveti o echipa de aur,ca desfintati tot ce prindeti,ca o fi ca o pati...???Atata timp cat aveti antrenor un idiot,rezultate ca azi veti avea la nesfarsit!!!Ce bine e!!!

razi tu razi ciorap alb... rosu :D

Platanu
8th May 2006, 17:27
la ora actula suntem peste voiPeste noi?:o:

Universal
8th May 2006, 18:14
Si iata ca Natioanlul ainvins...Poli pierde si Intertoto,dupa cum vad, sa nu-l piarda pe Gica,este un antrenor bun, au nevoie de el,sa construiasca o echipa-dar nu se face in 3 luni acest lucru,minim in 1 an

carlo
8th May 2006, 19:45
Las' k atzi jucat voi . . . :mda:
Nici Nationalul nu a jucat cine stie ce,dar a fost de-ajuns pentru a va bate!
La National nu s-au investit zeci de milioane in echipa,si totusi sunt in finala cupei.:ok:

Universal
8th May 2006, 19:52
ASta da, si nu numai in finala ci si in Cupa Uefa asta da performanta

carlo
8th May 2006, 19:53
Si iata ca Natioanlul ainvins...Poli pierde si Intertoto,dupa cum vad, sa nu-l piarda pe Gica,este un antrenor bun, au nevoie de el,sa construiasca o echipa-dar nu se face in 3 luni acest lucru,minim in 1 an
Gica este un antrenor bun?Un antrenor bun este Lucescu,sau un Sabau,oameni care isi respecta jucatorii,nu ii jigneste!Nu degeaba au vrut aia la Galata sa-l linseze.Hagi a fost DOAR un jucator bun,atat.
Si totusi...Bayern sau 60-er?E ca si cum ai tine si cu Steaua si cu Dinamo in acelasi timp!!!

Universal
8th May 2006, 19:56
Am jucat la 1860 ca junior, sunt fan Bayern de cand ma stiu, si traiesc ani de studentie. Nu tin cu Dinamo

Benny
9th May 2006, 09:46
Si totusi...Bayern sau 60-er?E ca si cum ai tine si cu Steaua si cu Dinamo in acelasi timp!!!
Incearca Steaua sa salveze Dinamo de la faliment? Sau invers? Si totusi asa se intampla la München. De aceea comparatia nu tine.

carlo
9th May 2006, 20:07
Incearca Steaua sa salveze Dinamo de la faliment? Sau invers? Si totusi asa se intampla la München. De aceea comparatia nu tine.
Steaua si Dinamo nu joaca pe acelasi stadion.
Allianz-Arena este construita si de Bayern si de 1860 München.Si vorba aia,sunt cateva sute de milioane de euro.Si daca 1860 da faliment,Bayern ramane cu ceva datorii...intelegi...?De-asta ajutorul asta...
Si desi au acelasi stadion,Bayern si 1860 se "iubesc" asa de mult ca Steaua si Dinamo!De aceea am intrebat daca Bayern sau 1860.Deci,cred eu,comparatia tine.
Oricum,pentru mine cea mai frumoasa si eleganta echipa (prin stilul de joc) este WERDER BREMEN!!!!!:ok:


ce gluma tare
vezi ca returu asta am jucat mai mult fotbal decat vreo 5 echipe puse toate la un loc mai uitate pe la tv uitate la rezulate
si am jucat si mai bine ca voi
la ora actula suntem peste voi
...si cand te-ai trezit erai inca pe magar?:yeah:


ce gluma tare
vezi ca returu asta am jucat mai mult fotbal decat vreo 5 echipe puse toate la un loc mai uitate pe la tv uitate la rezulate
si am jucat si mai bine ca voi
la ora actula suntem peste voi
Clasamentul incepe cu locul 1,nu cu 16,asa cum visezi tu!!!:mda:

Universal
9th May 2006, 21:38
Da..foarte eleganta..s-au facut de nu stiu cate ori de ras- ultimele 2 exemple: cu St pauli( Regionalliga Nord = liga atreia ger) a eliminat-o in optimi... au poierdut printr-o gafa nepermisa de portar cu Juventus cand erau siguri de calificare. Bayern aluat dubla in 2 ani. Succes garantat. :)

carlo
10th May 2006, 20:26
Da..foarte eleganta..s-au facut de nu stiu cate ori de ras- ultimele 2 exemple: cu St pauli( Regionalliga Nord = liga atreia ger) a eliminat-o in optimi... au poierdut printr-o gafa nepermisa de portar cu Juventus cand erau siguri de calificare. Bayern aluat dubla in 2 ani. Succes garantat. :)
Mie totusi imi place aceasta echipa!
Si Bayern a luat 4 la AC Milan,si Kahn s-a facut de rahat in meciul cu Köln luand gol de la 25-30 de metrii (de la un roman!) si le-a "mancat" nemtilor finala in 2002.Nici nu este de mirare ca Lehmann este numarul 1.Si vorba aia,Bayern e...Bayern,nu?
Si Bayern a luat-o in ultimul minut,si chiar in finala Champions League,cu ManU,ti-aduci aminte?
Ai dreptate,Werder s-a facut de cacao la St.Pauli!Stiu si eu ce este Regionalliga pentru ca locuiesc tot in Deutschland.
Dar fiindca veni vorba de DFB-Pokal-Sensationen,iti spune ceva numele Vestenbergsgreuth sau FV 09 Weinheim sau 1.FC Magdeburg sau,mai nou,Allemania Aachen?:yeah:

Universal
12th May 2006, 13:28
Natürlich.dar in comparatie cu tine eu nu sunt de intreg roman., am origini :)

da,cunosc povestea,dar le stiu si succesele :)

carlo
12th May 2006, 20:31
Natürlich.dar in comparatie cu tine eu nu sunt de intreg roman., am origini :)

da,cunosc povestea,dar le stiu si succesele :)
Succesele sunt mai usor de retinut.Insuccesele nu toata lumea le accepta!:ok:

be@
13th May 2006, 12:54
Dar pe voi cine va impiedicat sa inscrieti printr-un sut intamplator si sa plecati cu punct(e) ?