PDA

View Full Version : Etapa 26: Vaslui - Pandurii



ADelPiero
30th April 2006, 23:00
Sambata, 6.05.2006, FC Vaslui - Pandurii Tg Jiu (18,00)
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

vlad1607
30th April 2006, 23:12
acesta va fi cuiul decisiv batut la sicriul prazarilor VS scapa de Beee

UrsMeier
30th April 2006, 23:13
o sa bata Vaslui........din pacate

be@
30th April 2006, 23:15
Pronostic :1
Vasluiul nu retrogradeaza . Dupa acest meci , se va sti si cea de-a doua echipa care va juca la matineu : Pandurii .

Ess
30th April 2006, 23:24
Meci de 2 solist...asa... sa fie clasamentul mai palpitatnt

Rossi
30th April 2006, 23:35
1 solist

Vaslui a inceput sa joace fotbal

rhadoo
30th April 2006, 23:40
nu stiu ce naiba sa votez la meciul asta
as vrea sa bata pandurii si sa se duca vasluiul in b,insa cred ca va pune porumb hotu arbitrii sa bage mingea in poarta
1x2 probabil primul meci pe bune al vs din retur
HAI JIUL PETROSANI!

cosimo1
1st May 2006, 01:49
iar se insista pe ideea ca porumboiu va face si va drege,dar nimeni nu spune ca vasluiul joaca destul de bine si nu merita sa se duca in b,si are o galerie destul de bunisoara!

Angelina Jolie
1st May 2006, 02:00
Meci jucat pe teren, deci pronostic 2.

Universal
1st May 2006, 02:06
[B]Va fi un meci ciudat si urat,urat de tot, scor 2-2 ,vor fi multe protesteB]

boosaw
1st May 2006, 12:13
Un meci de 1x2 dar daca Vaslui joaca ca in acest retur in 14 Pandurii n-au nici o sansa... Probabil va fi un meci strans si urat pentru ca nicio echipa nu-si permite sa riste mult

cap
1st May 2006, 13:56
iar se insista pe ideea ca porumboiu va face si va drege,dar nimeni nu spune ca vasluiul joaca destul de bine si nu merita sa se duca in b,si are o galerie destul de bunisoara!
se insita pt ca asa este ca la meciul cu noi daca nu erau arbitri vasluiul nu pleca nici macar cu un punct

cap
1st May 2006, 13:57
si sper ca vs sa piarda

dede
1st May 2006, 15:44
meciul meciurilor...

sper ca in meciul asta sa se vada care echipa merita sa ramana in a si care sa-si ia ramas bun

codrind
1st May 2006, 15:53
"Cāntecul de lebădă" a unei echipe!!
Care va fi aia?? Doar Costică "Vālcea"+Naşu'+Don Corleone cunosc (DEJA) RĂSPUNSUL !!! :no:

Meci de .... puneţi voi pronosticul !! :ok:

bada_otelul
1st May 2006, 16:34
daca zici ca stiu aia de mai sus e clar ca scapa vs.dar pt porumbou as vrea sa cada vs

codrind
1st May 2006, 16:39
daca zici ca stiu aia de mai sus e clar ca scapa vs.....

Se ştie cine pe cine, şi care pe care a ajutat īn campania electorală!! :rosu:
Doar că unul a luat PLASĂ !! :rolleyes:

Meciul va fi arbitrat īn nota obişnuită !! :rosu:

Balaci
1st May 2006, 20:26
Sper din suflet sa bata Pandurii si sa scapam de cancerul Fc Vaslui,desi ma indoiesc profund:(

tzygler
1st May 2006, 21:16
Sunteti V.A.R.Z.A.!!! Bai fratilor, da` la voi tot ce zboara`i avion? Vad ca aici sunt numai frustratii: pandurii, jiul, otelul, iashu`... Ce vreti ma sa faceti, daca echipa joaca bine? Uitati`va in ograda voastra si dupa aia vb de echipe care fac blat... Cu steaua, rapid sau timisoara tot blat a fost? Mai lasati bai fratilor forumul asta sa respire ca l`ati sufocat cu aberatiile si prostiile voastre! Daca ar muri prostia, voi ati muri primii!!!

Jupangrig
2nd May 2006, 11:08
In tur, nu se vorbea de Porumboiu ca ar face meciurile .De cateva etape ,de cand Vasluiul arata ca si ei pot juca fotbal(chiar daca prea putin),gata ,ati inceput toti sa va vaitati ca niste babe.Va rog ramaneti fayr play.Si,vasluienii, vor demonstra ca moldovenii,urmasii lui Stefan,sunt mai buni decat "prazarii".
Intotdeauna a fost mai buna Busuioaca de Bohotin decat Zaibarul.(vezi medaliile)
Pronostic:3-0

r3my
2nd May 2006, 17:00
Asta meci. Un meci cat o salvare de la retrogradare...


Meci jucat pe teren, deci pronostic 2.
subscriu.

r3my
2nd May 2006, 17:02
Sunteti V.A.R.Z.A.!!! Bai fratilor, da` la voi tot ce zboara`i avion? Vad ca aici sunt numai frustratii: pandurii, jiul, otelul, iashu`... Ce vreti ma sa faceti, daca echipa joaca bine? Uitati`va in ograda voastra si dupa aia vb de echipe care fac blat... Cu steaua, rapid sau timisoara tot blat a fost? Mai lasati bai fratilor forumul asta sa respire ca l`ati sufocat cu aberatiile si prostiile voastre! Daca ar muri prostia, voi ati muri primii!!!

Frustrat esti tu cu "B"aslui-ul tau.

"Asta e... asta e / Noi in A... si voi in B "
Cre' ca ti-e ciuda rau... :no:

boosaw
2nd May 2006, 17:34
Frustrat esti tu cu "B"aslui-ul tau.

"Asta e... asta e / Noi in A... si voi in B "
Cre' ca ti-e ciuda rau... :no:

lasa-i incolo r3my... ca in acest retur au aparut si ei smecheri pe forum cand nea' Blatumboiu la dat jos pe omul care intradevar facuse ordine in albitraje.... In tur unde erati?.. aaa nu ajunsese erdeesh-ul cu netul la voi... Asta e ... sa mai lasat nea' Jean recupereaza Blatumboiu...:no:

fc_vaslui
2nd May 2006, 19:47
lasa-i incolo r3my... ca in acest retur au aparut si ei smecheri pe forum cand nea' Blatumboiu la dat jos pe omul care intradevar facuse ordine in albitraje.... In tur unde erati?.. aaa nu ajunsese erdeesh-ul cu netul la voi... Asta e ... sa mai lasat nea' Jean recupereaza Blatumboiu...:no:
bine ca a ajuns netul la voi mai devreme ca sunteti :jerk:

fc_vaslui
2nd May 2006, 19:47
victorie 3-0 si asteptam linistiti meciul cu Iasu' /hello /hello

Cra10veanu
2nd May 2006, 23:10
daca se joaca corect, pronostic 2

be@
2nd May 2006, 23:52
Da , da , craiovene . Poate in visele tale . Vasluiul are echipa , spre deosebire de Pandurii . Pot sa joace si 2 zile , ca n-au cum sa bata la Vs .

Paul
2nd May 2006, 23:56
Iui da ce meci. Derbyul etapei fara discutie. Meci de 1x2!
Pronostic 1

ce_bine_e
3rd May 2006, 07:56
tre sa bata pandurii! musai!
inca odata zic pacat de Bacau :(

chinezu
3rd May 2006, 12:11
victorie clara vs 2-0(croitoru,mihalcea)

fc_vaslui
3rd May 2006, 14:08
daca se joaca corect, pronostic 2
pe ce te bazezi cand spui asta?sau nu stii ce jucatori muncitori au venit in pauza competitionale :ok:

poliis
3rd May 2006, 16:14
dupa meciul asta ... :cya: pandurii

chinezu
3rd May 2006, 22:34
Se ştie cine pe cine, şi care pe care a ajutat īn campania electorală!! :rosu:
Doar că unul a luat PLASĂ !! :rolleyes:

Meciul va fi arbitrat īn nota obişnuită !! :rosu:
Da-mi te rog 2 faze din meciul precedent in care a fost avantajata Vs.

chinezu
3rd May 2006, 23:27
Sper din suflet sa bata Pandurii si sa scapam de cancerul Fc Vaslui,desi ma indoiesc profund:(
Nu pot sa-ti spun decat ca esti cel mai PRO-FUND de pe acest forum.Te rog fii atent ,ca poti face cancer si la fund!

apparte
3rd May 2006, 23:28
Bate Vasluiul, e o echipa mult mai buna!

B0gdaaaN
4th May 2006, 00:50
1 solist...2-0

ce_bine_e
4th May 2006, 06:48
dupa meciu de aseara dintre steaua si pandurii, in care mineri nu au jucat nimik...as zice ca bate vasluiu sambata

r3my
4th May 2006, 12:23
Da , da , craiovene . Poate in visele tale . Vasluiul are echipa , spre deosebire de Pandurii [...]
daaaaaaaa........... si inca ce echipa... :no:

Universal
4th May 2006, 12:31
Meci usor tind spre Vaslui 2-1 sau 2-2

starsteel
4th May 2006, 12:34
Un rezultat de egalitate mentine suspansul pana in ultima etapa, o victorie a Vasluiul rezolva si ultima necunoscuta cu privire la retrogradare.

Universal
4th May 2006, 12:35
Tocamai asta cred,ca echipele vor tine suspansul pana la sfarsit

starsteel
4th May 2006, 12:37
Adevarul e ca Vasluiul e mare favorita in meciul asta.

r3my
4th May 2006, 12:43
Un rezultat de egalitate mentine suspansul pana in ultima etapa, o victorie a Vasluiul rezolva si ultima necunoscuta cu privire la retrogradare.
asa e. da' tot prefer sa bata "vecinii" nostri. Merita.

chinezu
4th May 2006, 13:59
se insita pt ca asa este ca la meciul cu noi daca nu erau arbitri vasluiul nu pleca nici macar cu un punct
Capsor,daca nu erau arbitrii nu se disputa meciul!

yonu7
4th May 2006, 15:18
asta e un meci intersant pe care chiar vroiam sa-l vad .Da normal ca cine putea sa-l transmita decat telesport :no:
Cred ca se va termina egal.

Hipgnosis
4th May 2006, 15:32
Sper sa bata Vasluiul si pana in ultima etapa sa fie deja salvati de la retrogradare.
Cred ca nu e nevoie sa explic de ce :ok:
Oricum oltenii pot sa se duca in B linistiti, vin verisorii lor din craiova :happy

WOLF_ULTRAS
5th May 2006, 00:34
nici nu se mai pune problema cine bate porumbua vb cu arbitri care sunt delegati de acu o saptamana

Cra10veanu
5th May 2006, 08:08
chinezule daca aveati echipa, nu erati acuma pe locul 14 la 1 punct de pandurii, ati facut ceva puncte datorita lui porumboiu, asa ca daca ati batut si voi asa din cand in cand pe cineva nu e datorita lotului muncitor pe care l-ati adus in intersezon ci pentru ca sinteti o echipa care a aranjat cu arbitrii.

chinezu
5th May 2006, 08:47
chinezule daca aveati echipa, nu erati acuma pe locul 14 la 1 punct de pandurii, ati facut ceva puncte datorita lui porumboiu, asa ca daca ati batut si voi asa din cand in cand pe cineva nu e datorita lotului muncitor pe care l-ati adus in intersezon ci pentru ca sinteti o echipa care a aranjat cu arbitrii.
Voi ar trebui sa fiti ultimii care sa vorbiti de arbitrii si aranjamente.

Balaci
5th May 2006, 13:58
Bai,da ce jmekeri ajunsera astia de la Vaslui de vreo cateva etape de cand mai baga Porumboiu niste bani pe la arbitrii si mai facura niste puncte si ei!Sau probabil ca bagara net la Vaslui acu mai de curand,ca se inmultira astia in ritm exponential:D
On-topic:Bat Pandurii,desi zic eu ca si la egal inca se mai joaca totul!

mblue
5th May 2006, 14:43
victorie vaslui

chinezu
5th May 2006, 15:38
Bai,da ce jmekeri ajunsera astia de la Vaslui de vreo cateva etape de cand mai baga Porumboiu niste bani pe la arbitrii si mai facura niste puncte si ei!Sau probabil ca bagara net la Vaslui acu mai de curand,ca se inmultira astia in ritm exponential:D
On-topic:Bat Pandurii,desi zic eu ca si la egal inca se mai joaca totul!
Stii ce-ti doresc eu tie ? Sa castigi toata viata ta banii pe care i-a dat Porumboiu la arbitrii.

Balaci
5th May 2006, 18:42
N-am eu mai atata noroc!:D

cosimo1
5th May 2006, 19:51
N-am eu mai atata noroc!:D

vad ca au mai ramas gropi multe pe la targu jiu/hello /hello /hello

chinezu
5th May 2006, 22:15
N-am eu mai atata noroc!:D
nu e vorba numai de noroc!

georgemp
5th May 2006, 22:28
Bat Pandurii si raman in A

TaciAcolo
5th May 2006, 23:42
mult prea buna pandurii o sa se vada diferenta maine in primu meci curat al vasluilui din retur :ok:

Ess
6th May 2006, 00:02
OffToppic violent: 2 echipe cad in B si promoveaza 4 din 3 serii din B.
CARE-I A 4-A????
scuze de off toppic :D

TaciAcolo
6th May 2006, 00:08
se face un turneu intre ocupantele loclui 2 din fiecare serie si castigatoara merge in A

VeXu
6th May 2006, 11:59
e blat ma azi :headbang:

Darius
6th May 2006, 12:14
Pare a fi un meci de care pe care...as paria pe echipa gazda, FC Vaslui.

tuxie
6th May 2006, 12:34
Eu inclin sa trag cu X-ul pe meciul asta. Sa fie mai palpitant nitel finalul.

Pana la urma, chinezul e vasluian sa-nteleg :evil: Sau poate-o fi chiar nea Porumboiu in persoana :D

Swisstec
6th May 2006, 13:40
Vasluiul este intr-o forma mai buna decat Pandurii, deci 1!

Jupangrig
6th May 2006, 14:07
"Pe drumul de costise,ce PLEACA din Vaslui,
Venea un PANDUR ,cu jale,zicand in gandul lui:
Mai lunga-mi pare calea acum,l-antors acasa.
As vrea sa zbor dar,Golurile primite,din traista,nu ma lasa."

-un pandur necajit dupa meciul cu Vasluiul -

Balaci
6th May 2006, 14:50
Bai,ce poeti neintelesi pe aicea pe forum!
Oricum,meciul are si o semnificatie istorica:pandurii lui Tudor contra plaiesii lui Stefan!:D

katalinkostel
6th May 2006, 15:31
Sa luati toate punctele de la Vaslui!!!/hello /hello /hello /hello

Hopshio
6th May 2006, 15:35
mah..sper sa bata vasluiu..nu de alta da il am pe bilet la pariuri...

duxdeorum
6th May 2006, 16:57
hai pandurii! sansa voastra :P

cosimo1
6th May 2006, 18:30
gooooooool vaslui,ce gol a dat bogdan panait de la 25 de metri!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cosimo1
6th May 2006, 18:31
vasluiul domina jocul!

cosimo1
6th May 2006, 18:33
alta ocazie a vasluiului,croitoru trage de la 30 de metri,iar portarul respinge cu greu

Jupangrig
6th May 2006, 18:59
Bai,ce poeti neintelesi pe aicea pe forum!
Oricum,meciul are si o semnificatie istorica:pandurii lui Tudor contra plaiesii lui Stefan!:D
Pandurii(politisti)impotriva dorobantilor(politisti).
Legatii de glie a lui Mihai impotriva razesilor lui Stefan.:D

Jupangrig
6th May 2006, 19:01
Sa luati toate punctele de la Vaslui!!!/hello /hello /hello /hello
Crezi ca le primiti voi inapoi in contul celor 2 pierdute:evil: ????

six
6th May 2006, 19:04
joc relativ echilibrat avand in vedere "orezaria"Vasluiana.......:drak:

cosimo1
6th May 2006, 19:16
gol pandurii

tu26dor
6th May 2006, 19:23
1-1 ... vasluiul daca pierde poate sa-si ia adio

tu26dor
6th May 2006, 19:32
2-1 pentru vaslui

Jupangrig
6th May 2006, 19:37
si astfel pandurii merg in ...B,iar Vasluiul inca 1 an in AAAAAAAAAA

tu26dor
6th May 2006, 19:45
eu unul ma bucur pt ca am un pariu personal... la anul ceahlaul trebuie sa bata pe vaslui in A ca prea s-au umflat vasluienii in pene ca au fost mai buni decat ceahlaul in anul ce a trecut

cosimo1
6th May 2006, 19:51
victorie vasluiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!

Jupangrig
6th May 2006, 19:55
Bravo Vasluiul!!!!!!
Traiasca Vinul Vasluian!!!!

Cristy
6th May 2006, 20:46
http://www.gsp.ro/index.php?a=42395&p=2

super tare :happy

Lauryca
6th May 2006, 20:47
Victorie cu putine emotii a Vasluiului; sper ca acum s-a vazut care echipa a fost mai buna. Eliminarea de la Pandurii a fost corecta (al 2-lea galben pt. Dragomir). Aici e faza: http://www.gsp.ro/index.php?a=42395&p=2..Bravo pt galeria vasluiana si pt public..

fc_vaslui
6th May 2006, 20:54
spectacol adevarat 2-1 si aproape ne-am salvat de la retrogradare :ok: acuma asteptam meciul cu iasu' cel putin eu personal /hello /hello /hello /hello

ce_bine_e
6th May 2006, 21:01
astepta-ti voi o viatza...niciodata nu va ve-ti ptuea comapra cu noi!
pt ca voi sunteti prea mici!!!
imi pare sincer rau ca ramaneti in A!!! si sperantza moare ultima!!! daca se vor da pe fatza blaturile voastre si a "Sefului" vostru si mereti in C direct!

Lauryca
6th May 2006, 21:01
Da cred ca e cel mai asteptat meci aici la Vaslui, mai asteptat decat cel cu Steaua. Victorie de pe acum..

boosaw
6th May 2006, 21:03
Din ce am vazut repriza a doua vaslui a meritat victoria... Si de data asta albitrii au parut impartiali... Felicitari

Lauryca
6th May 2006, 21:04
astepta-ti voi o viatza...niciodata nu va ve-ti ptuea comapra cu noi!
pt ca voi sunteti prea mici!!!
imi pare sincer rau ca ramaneti in A!!! si sperantza moare ultima!!! daca se vor da pe fatza blaturile voastre si a "Sefului" vostru si mereti in C direct!
Daca faceam blaturi nu eram pe 14 acum.Sa fim seriosi si sa ne masuram cuvintele.Oricum Iasul pe plan financiar e retrogradat deja.

Schneider13
6th May 2006, 21:08
Din ce am vazut repriza a doua vaslui a meritat victoria... Si de data asta albitrii au parut impartiali... Felicitari

Multumim...felicitari pt obiectivitate,care multora le lipseste!!!:rosu:

cosimo1
6th May 2006, 21:22
Din ce am vazut repriza a doua vaslui a meritat victoria... Si de data asta albitrii au parut impartiali... Felicitari

trebuia sa o vezi pe prima,fc vaslui au ratat enorm de mult!!!!

boosaw
6th May 2006, 21:24
trebuia sa o vezi pe prima,fc vaslui au ratat enorm de mult!!!!
La prima eram la jiul-dinamo.... sa vezi aici ratari... cascadorii rasului... puteau da minim 4 goluri lu' dinamo..... jaleeee

bada_otelul
6th May 2006, 22:48
La prima eram la jiul-dinamo.... sa vezi aici ratari... cascadorii rasului... puteau da minim 4 goluri lu' dinamo..... jaleeee

am auzit ca v-a dat si arbitrul "o mana de ajutor".probabil din punctul de vedere al lui porcea lucrurile au revenit la normal,sau anormal daca e sa privim obiectiv divizia A

aurasul
6th May 2006, 23:22
Da baetilor FC Vaslui a cam scapat de rotragadare.Urrraaaaaaa
Multumim Stelistilor ca sunt de partea vasluenilor.Hai FC Vaslui Hai Steaua.

VeXu
7th May 2006, 02:16
Da baetilor FC Vaslui a cam scapat de rotragadare.Urrraaaaaaa
Multumim Stelistilor ca sunt de partea vasluenilor.Hai FC Vaslui Hai Steaua.

Hai besh cu shtoia ta !!!

hamsterutz
7th May 2006, 07:52
Hai besh cu shtoia ta !!!
hai ma ca e vasluian de-al tau ce drq nu-l incurajezi? :))

chinezu
7th May 2006, 08:30
astepta-ti voi o viatza...niciodata nu va ve-ti ptuea comapra cu noi!
pt ca voi sunteti prea mici!!!
imi pare sincer rau ca ramaneti in A!!! si sperantza moare ultima!!! daca se vor da pe fatza blaturile voastre si a "Sefului" vostru si mereti in C direct!
Si mie imi pare sincer rau ca o sa va desfiintati! Intr-un oras mare ca Iasi nu se gaseste un investitor adevarat sa bage macar un sfert din banii pe care ii da ''Sefu'' la Vs.Cred ca sunteti singura echipa din div A care traiti din mila publica.

boosaw
7th May 2006, 09:59
am auzit ca v-a dat si arbitrul "o mana de ajutor".probabil din punctul de vedere al lui porcea lucrurile au revenit la normal,sau anormal daca e sa privim obiectiv divizia A
Cand ratezi 4 ocazii singur cu portarul nu mai poti da vina pe albitraj... Bine ca echipa a jucat foarte bine...

Balaci
7th May 2006, 11:49
Bravo Vasluiul,ati fost intr-adevar mai buni astazi,asta e,trebuie sa recunosc!Se pare ca Pandurii se intorc anul asta in B,in mare parte din vina lor,pentru ca au avut scaparea in mana!
Oricum,de la anu revine Craiova,asa ca....!

fc_vaslui
7th May 2006, 12:42
Bravo Vasluiul,ati fost intr-adevar mai buni astazi,asta e,trebuie sa recunosc!Se pare ca Pandurii se intorc anul asta in B,in mare parte din vina lor,pentru ca au avut scaparea in mana!
Oricum,de la anu revine Craiova,asa ca....!

uitati un suporter care stie sa piarda ....bv lui ..ai respectul meu :ok:

be@
7th May 2006, 15:18
Si mie imi pare sincer rau ca o sa va desfiintati! Intr-un oras mare ca Iasi nu se gaseste un investitor adevarat sa bage macar un sfert din banii pe care ii da ''Sefu'' la Vs.Cred ca sunteti singura echipa din div A care traiti din mila publica.

Din mila publica ? Dar Gloria din ce bani traieste ? Lasa , nu ne mai purta tu noua de grija , ca nu ne desfiintam . Noi niciodata n-am stat grozav cu banii , dar am scos-o intotdeauna la capat . Si mai bine pregatiti-va , ca venim peste doua etape sa va luam puncte .

daca se joaca corect, pronostic 2

:sleep: :sleep: :sleep:

chinezu
7th May 2006, 17:45
[QUOTE=be@]Din mila publica ? Dar Gloria din ce bani traieste ? Lasa , nu ne mai purta tu noua de grija , ca nu ne desfiintam . Noi niciodata n-am stat grozav cu banii , dar am scos-o intotdeauna la capat . Si mai bine pregatiti-va , ca venim peste doua etape sa va luam puncte .
Sa stii ca nu am zis cu rautate chestia aia cu investitorul.Pur si simplu mi se pare de neacceptat ca un oras mare si de traditie ca Iasul sa nu aiba un investitor serios.Cat despre punctele pe care o sa le luati de la Vs,ramane de vazut!

Q.
7th May 2006, 21:44
I-AUZI...din mila publica :) ....pai asta inseamna ca locuitorii acelui oras sprijina echipa nu doar prin achitarea unui bilet la meci... e cu adevarat echipa orasului...oricum e mai onorabil decat sa stai la mila unui individ care poate pleca oricand unde i se ofera mai mult(vezi cazurile din sporturile americane) si localitatea ramane in fundul gol ;)
Eu cred ca, pana la urma, treburile se vor rezolva in Moldova. /hello

B0gdaaaN
7th May 2006, 21:47
felicitari fc vaslui!!

cif2004
7th May 2006, 21:49
Asteptam cu interes maxim venirea iesenilor la Vaslui. Dupa cum stiti galeria oaspetilor e la peluza Sud(intrarea printre blocuri) asa k avetzi mare grija!!!!!!!

Q.
7th May 2006, 22:04
tz...(tot) tz...

Cum ma? Vreti sa ramaneti si fara singurele blocuri d-acolo ?

chinezu
7th May 2006, 22:47
tz...(tot) tz...

Cum ma? Vreti sa ramaneti si fara singurele blocuri d-acolo ?
sincer, as vrea sa ramanem fara nici un bloc in toata tara.nu cred ca e posibil!

cap
7th May 2006, 22:48
am auzit ca v-a dat si arbitrul "o mana de ajutor".probabil din punctul de vedere al lui porcea lucrurile au revenit la normal,sau anormal daca e sa privim obiectiv divizia A

dar mereu ii ajuta arbitrii toata tara stie asta

chinezu
7th May 2006, 22:59
dar mereu ii ajuta arbitrii toata tara stie asta
capsor tata!! spune-ne unde au ajutat arbitrii vs meciul asta? da-mi o faza. te rog da-mi o faza!

ULTRAS-STEEL
8th May 2006, 00:46
porumbeii astia de aici ce mai ciripesc fac planu pentru blatu din etapa viitoare

fcvs
8th May 2006, 07:56
bai... asa zic si eu ca otelu` a facut blat sau ca ia ajutat arbitru fara macar sa fi vazut meciul, nu e greu, credeti-ma!

aduceti frate "dovezi". zi macar la faza cutare arbitru a gresit (intentionat) nu trebuia facut asa, intelegeti? treburi de astea...

sau (ca sa fiu pe aceeasi lungime de unde cu voi) va pregatiti pentru urmatorul blat ???

fcvs
8th May 2006, 07:58
aa.... si asa... ca fapt divers:
http://img218.imageshack.us/img218/4042/aaaprobacvoreo1qy.jpg

fc_vaslui
8th May 2006, 16:04
I-AUZI...din mila publica :) ....pai asta inseamna ca locuitorii acelui oras sprijina echipa nu doar prin achitarea unui bilet la meci... e cu adevarat echipa orasului...oricum e mai onorabil decat sa stai la mila unui individ care poate pleca oricand unde i se ofera mai mult(vezi cazurile din sporturile americane) si localitatea ramane in fundul gol ;)
Eu cred ca, pana la urma, treburile se vor rezolva in Moldova. /hello


la ce te referi cu treburile rezolvate in moldova?:rolleyes:

Universal
8th May 2006, 19:03
Fc Vaslui..ce se poate zice FCVaslui...este o echipa ciudat, cu un antrenor bun, dar cu un comportament mai ciudat asa... a cumparat jucatori cu bani destul de scumpi pt o candidata la retrogradare..dar nu stiu.... este tare ciudata echipa

be@
9th May 2006, 14:34
la ce te referi cu treburile rezolvate in moldova?:rolleyes:

Vezi ca nu ai voie cu astfel de avatare aici pe forum . Ia si ti-l schimba , frustratule.

Hipgnosis
9th May 2006, 18:07
Vezi ca nu ai voie cu astfel de avatare aici pe forum . Ia si ti-l schimba , frustratule.

esti tare sa stii.
il faci pe ala frustrat si tu ti-ai scris super boro sub nick.
ha ha ha ha ha ha u`r funny :rosu:

fc_vaslui
9th May 2006, 22:20
Vezi ca nu ai voie cu astfel de avatare aici pe forum . Ia si ti-l schimba , frustratule.

mai bine te-ai uita sub nick'ul tau :ok:

Cra10veanu
9th May 2006, 22:52
:happy :happy tare avatarul

rhadoo
10th May 2006, 00:10
da chiar e fain,fara a se supara iesenii,insa e simpatic
HAI JIUL PETROSANI!

Cra10veanu
10th May 2006, 00:12
astia se urasc mai rau ca steaua si dinamo :D

WOLF_ULTRAS
10th May 2006, 00:17
se urasc din B ca aveau derbi acuma sau intalnit si in A si se urasc si mai tare :P

Cra10veanu
10th May 2006, 00:19
eu stiam ca se urasc din C, ma contrazice cineva ? :D

rhadoo
10th May 2006, 00:28
se urasc din B ca aveau derbi acuma sau intalnit si in A si se urasc si mai tare :P
Las ca se duce una inCL?!ha ha si nu se mai intalnesc:headbang:
HAI JIUL PETROSANI!

WOLF_ULTRAS
10th May 2006, 00:36
eu stiam ca se urasc din C, ma contrazice cineva ? :D
eu stiam din b daca u zici din c nu pot sa te contrazic ca nus sigur
ai lsam pe ei sa ne zica ;)

chinezu
10th May 2006, 08:13
eu stiam din b daca u zici din c nu pot sa te contrazic ca nus sigur
ai lsam pe ei sa ne zica ;)
Da lupule,ambele echipe au evoluat in div c.Esti satisfacut?

Jupangrig
10th May 2006, 10:40
eu stiam ca se urasc din C, ma contrazice cineva ? :D
Ce a fost ,a fost.Ce va fi ,va fi.
Nu traiti oltenilor din amintiri.Priviti realitatea ,care va inconjoara.
Pe cca.90 km patrati-3 echipe in A.Bravo Moldova.
Vor ramane numai 2 in 90kmpatrati dar mai avem destule un picut mai departe.
Bravo Vasluiul.

be@
10th May 2006, 11:54
esti tare sa stii.
il faci pe ala frustrat si tu ti-ai scris super boro sub nick.
ha ha ha ha ha ha u`r funny :rosu:

Tu cred ca nu stii sa faci diferenta intre a glumi si a jigni pe cineva .
Eu mi-am pus la costum title SUPER BORO ca sa fac misto de voi . :D
Cand ai sa ma vezi pe mine cu avatar in care cineva se urineaza pe emblema voastra , sa ma anunti .

B0gdaaaN
10th May 2006, 14:18
are dreptate cra10veanu...si in C si in B am avut derby`uri cu ei...dar de fiecare data am promovat noi

Jupangrig
11th May 2006, 00:06
are dreptate cra10veanu...si in C si in B am avut derby`uri cu ei...dar de fiecare data am promovat noi
Iar ,acum,vom ramane impreuna in...A.

Universal
12th May 2006, 13:22
....sau ramane doar una daca probleme nu se rezolva repede