PDA

View Full Version : Etapa 2: Rapid - Gloria Bistrita



Vadim
30th July 2007, 11:52
Duminica 5 august, ora 20:00 se joaca Rapid - Gloria Bistrita, meciul este transmis in direct pe National TV.
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

dydee_rapidysta
30th July 2007, 11:56
Castiga RAPIDUL,avem avantaj ca jucam acasa,Gloria va fi probabil o echipa un pic obosita,va fi greu dar cred ca vom castiga..FORZA RAPID!:o:

six
30th July 2007, 12:19
Rapid 1 solist :ok:

Elphax
30th July 2007, 12:24
Rapid 1 solist :ok:

prietenii stiu de ce ...

chipy_1923
30th July 2007, 12:37
batem,dar sper sa jucam si ceva fotbal de data asta, la Mioveni n-am jucat nimic..

dydee_rapidysta
30th July 2007, 12:40
Eeee,inceputul e mai greu..ne dam noi drumul :ok:

Ferko
30th July 2007, 12:43
Fara dubii : 1 ! Stie Zota ce si cum.

dede
30th July 2007, 12:58
castiga rapid... :sleep: fara probleme... :D

grande
30th July 2007, 13:51
Castiga Rapidul ,va fi blat !:happy

YoYoyOi
30th July 2007, 13:55
corect :ok:

grande
30th July 2007, 13:57
ce te mai bucuri ,ce-ti mai place ,dar stai linistita ca la capitolul asta sunteti campioni mondiali !

YoYoyOi
30th July 2007, 13:58
yap, dar avem concurenta serioasa ;)

grande
30th July 2007, 14:01
OK ,deci recunosti ,asta vroiam sa aflu de la tine !

greseala recunoscuta ,este pe jumatate iertata:P

YoYoyOi
30th July 2007, 14:04
pai ar fi culmea sa nu recunosc... sa vezi cu Farul acum ce blat o sa fie... asa cum a fost de-a lungul istoriei... ah si asa cum a fost si cu Rapid, acum, nu de mult :evil:
asa-i cu satelitii astia, echipe mici si nesemnificative :rolleyes:

Ess
30th July 2007, 14:23
ma ce a-tot-cunoscatori suntem...pana la urma pe jfk care l-a impuscat?

on toppic: cine joaca? :groggy:

grande
30th July 2007, 15:25
on toppic: cine joaca? :groggy:

AgromecAgarbiciu II - Lehliu Gara :ok:

crissis
30th July 2007, 16:06
Rapid castiga fara probleme.
1 solist.

Icebox
30th July 2007, 16:19
pai ar fi culmea sa nu recunosc... sa vezi cu Farul acum ce blat o sa fie... asa cum a fost de-a lungul istoriei... ah si asa cum a fost si cu Rapid, acum, nu de mult :evil:
asa-i cu satelitii astia, echipe mici si nesemnificative :rolleyes:

Daaa ... :lol: Ia zi-mi cand a mai castigat Rapidul la Bistrita ultima oara? In ultimii 4 ani, am luat 2 puncte. Poate ne scutesti de comentarii gen "Echipe satelit", cel putin cat e vorba de Rapid. Voi la Constanta intr-adevar va miscati bine n-am ce zice. Daca scrii prostii mai bine nu mai scrii.

Si ca sa-ti raspund la o viitoare intrebare pe care cred ca o s-o pui, da in Giulesti cate puncte au luat...Din Giulesti nu iau multe echipe puncte, asa ca Bistrita nici pretentii sa nu aiba. Victorie, dar cu probleme, va fi interesant duelul Bergodi - Sabau. Oricum, cel mai mare pericol al Gloriei (Zaharia) a disparut ... vom vedea.

YoYoyOi
30th July 2007, 16:40
vezi ca te-a luat valul, asa nitel... eu ma refeream la satelitii Stelei, nu ai Rapidului ;)

Icebox
30th July 2007, 16:55
Si ce-or cauta ei la topicul Rapid-Gloria Bistrita...

Ai batut un apropo nu zice ca m-a luat pe mine valul. Oricum au aparut comentarii gen: "Stie Zotta ce si cum", "prietenii stiu de ce ...". Postarea e pt. toti cei care au dubii inclusiv tu.

Luis Garcia10
30th July 2007, 17:02
1 solist...sau ..who knows after all :rolleyes:

MagicTouch
30th July 2007, 17:46
Victorie Rapid! 1-0...pasa "inteligenta" a unui fundas bistritean...a la Madrid:happy.

Sunchase
30th July 2007, 18:51
In ultimii 2 ani din " cauza " Bistritei am pierdut un campionat si un loc 2... merg pe un 1-0 ;)

YoYoyOi
30th July 2007, 18:55
Si ce-or cauta ei la topicul Rapid-Gloria Bistrita...

Ai batut un apropo nu zice ca m-a luat pe mine valul. Oricum au aparut comentarii gen: "Stie Zotta ce si cum", "prietenii stiu de ce ...". Postarea e pt. toti cei care au dubii inclusiv tu.

mda, tie tre sa-ti dea omul mura-n gura ca sa intelegi... Rapid a dovedit in returul trecut ca e satelitul Stelei, prea facila victoria noastra :rolleyes:

madalin...
30th July 2007, 20:30
gloria va bate Rapidul ujor ......:ok:

grande
30th July 2007, 20:33
gloria va bate Rapidul ujor ......:ok:

tu esti membru UDMR ? :happy

Leo
30th July 2007, 20:55
un egal ar fi echitabil

Icebox
30th July 2007, 21:00
mda, tie tre sa-ti dea omul mura-n gura ca sa intelegi... Rapid a dovedit in returul trecut ca e satelitul Stelei, prea facila victoria noastra :rolleyes:

Nu sari calu' ca sa nu-ti dedic propria semnatura.

Ferdininho
30th July 2007, 22:46
Forza Granata!

Datenshi
30th July 2007, 22:49
Presimt ca nu mai luam gol. 1-0.

Ray1
30th July 2007, 23:32
rapid 2-0

jesus supremu
31st July 2007, 13:40
rapid 2-0

3-3 scurt :drak:

Ferko
31st July 2007, 13:54
ma ce a-tot-cunoscatori suntem...pana la urma pe jfk care l-a impuscat?

on toppic: cine joaca? :groggy:Cum cine joaca, ei intre ei si arbitreaza unul din ei (Zotta ? ). Castiga Rapid fara nici un efort.

ultras1919
31st July 2007, 14:04
cel mult egal pt rapid:))

Icebox
31st July 2007, 16:42
Cum cine joaca, ei intre ei si arbitreaza unul din ei (Zotta ? ). Castiga Rapid fara nici un efort.
Pai de ce mai postezi si mai urmaresti meciurile din Liga I? :rolleyes: Inseamna ca vom castiga fara niciun efort toate meciurile inclusiv ala cu Dinamo. RAPID CAMPIOANA :happy:confused:

dydee_rapidysta
1st August 2007, 01:24
cel mult egal pt rapid:))

ce "optimist" esti :happy,ai vrea sau ti-ai dori ? :lol:

Ferko
1st August 2007, 18:12
Pai de ce mai postezi si mai urmaresti meciurile din Liga I? :rolleyes: Inseamna ca vom castiga fara niciun efort toate meciurile inclusiv ala cu Dinamo. RAPID CAMPIOANA :happy:confused:

Stai usor ca e vorba de meciul cu Gloria lui nea Jean (fost presedinte la Rapid), deci nu se compara cu Steaua sau Dinamo sau CFR Cluj. Cat despre Rapid campioana, aud asta la inceputul fiecarui campionat, dar nu si terminarea lui ! Asta e.

Datenshi
1st August 2007, 20:50
Ferko, uiti intentionat ca am pierdut ceva puncte cu Bistrita in ultimii ani sau asa esti tu?

Ferko
2nd August 2007, 12:24
Ferko, uiti intentionat ca am pierdut ceva puncte cu Bistrita in ultimii ani sau asa esti tu?
Am si eu dreptul sa uit... uneori chiar intentionat.

YoNuTzz
2nd August 2007, 14:54
bate rapidul lejer de tot...

paul30
2nd August 2007, 15:50
Bate Rapidul la zero

Icebox
2nd August 2007, 15:53
Stai usor ca e vorba de meciul cu Gloria lui nea Jean (fost presedinte la Rapid), deci nu se compara cu Steaua sau Dinamo sau CFR Cluj. Cat despre Rapid campioana, aud asta la inceputul fiecarui campionat, dar nu si terminarea lui ! Asta e.

Rapidu', piloasa si comunista din Liga I, rusine!!! :lol: Si intai ai acuzat ca vom castiga cu arbitrii, pei care-i problema Zotta e presedinte si la meciurile cu astea de mai sus, acum, cu tata Jean, ia decide-te.

Rapid Campioana era la caterinca, da esti mai blond. Putem sa terminam pe 1, pe 5, pe 12, tot in tribune suntem. ;)

Nightwish
2nd August 2007, 20:42
Gloria a parut obosita azi... Probabil va bate Rapidul.

Bell
2nd August 2007, 20:53
meci egal.... 1-1 pentru Gloria :happy

Telespan
3rd August 2007, 06:01
Batem cu 3-1
FORZZA RAPID!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

grande
3rd August 2007, 06:04
Important este sa castigam ,scorul nu prea conteaza !

dydee_rapidysta
3rd August 2007, 14:34
Teodor Crăciunescu arbitrează Rapid – Gloria Bistrița
2007-08-03 12:23:00

Partida dintre Rapid și Gloria Bistrița, care se va disputa duminică, de la ora 20.00 și va fi transmisă în direct de postul Național TV, va fi condusă la centru de Teodor Crăciunescu.
Acesta va fi ajutat la cele două tușe de Dragoș Iliescu și Bela Szoke.

orbette
3rd August 2007, 15:36
2-2

grande
3rd August 2007, 16:24
pentru cine bre`..........?:shocked:

dydee_rapidysta
3rd August 2007, 18:26
:happy:happy:happy:happy:happy:happy

paul30
3rd August 2007, 18:54
Daca Glorai joaca la fel ca in meciul cu Unirea, Rapidul castiga fara probleme, oricum nu cred ca vor fi surprize in meciul asta

Ulysses
3rd August 2007, 19:09
cum sa fie surprize ? ce , a emigrat parintele blaturilor si fostul presedinte al echipei de sub pod ?:headbang:

Sunchase
3rd August 2007, 22:53
confuzi meciul cu cel jucat astazi contra rechinilor cu blana

Dani3l
3rd August 2007, 22:57
Cel mai sigur blat din tot campionatul romanesc...gloria are infrangeri pe linie la rapid acasa...eh, ce fotbal am avea daca n-ar fi jean padureanu...

Sunchase
3rd August 2007, 22:58
vezi statistica meciurilor steaua-farul , sa nu ai un soc nu alta... :D

Dani3l
3rd August 2007, 23:03
Vai,ofticatule ,ti-as recomanda sa o faci tu, dar...saracutu de tine nu te-ai descurca:( lebedele astea... daca te-ai uitat la meci ,desi mira-m-as sa iti permiti un televizor proprietate personala....comentatori au spus ca in confruntarile directe de la cta,farul are mai multe victorii decat Steaua...

Sunchase
3rd August 2007, 23:07
pana la urma se pare ca tu esti cel care nu prea pricepe limba romana :D si nici sa scrii din pacate din ceea ce se vede mai sus.
tu te-ai referit la meciurile jucate de Rapid acasa cu gloria prin urmare te-am trimis la statistica meciurilor steaua-farul , comentatorii au spus despre meciurile jucate la constanta , din pacate micutule..nici de data asta .. n-ai inteles nimic.
cat despre meciul de astazi..ce mai conteaza un blat in minus sau in plus , sa nu uitam cum au castigat exclusiv prin mila si pomana ultimele lor campionate intr-un dispret suveran fata de lege. sa nu uitam ca sunt singura echipa cu un satelit oficial in prima liga! mai intereseaza oare pe cineva acest lucru?

Dani3l
3rd August 2007, 23:25
Vai, ce subtil esti mai podistule...:)) Steaua are nevoie sa faca blat cu farul pe stadionul Steaua?:happy Voi ati blatuit cu gloria si la bistrita...lege?fugi tare , voi cu seful vostru copos ati fentat statul roman..lasa-ma cu respectarea legii...:)) nu uita, pe peluza din giulesti scrie M.T...echipa departamentala:))

giulestina
4th August 2007, 12:18
Cel mai sigur blat din tot campionatul romanesc...gloria are infrangeri pe linie la rapid acasa...eh, ce fotbal am avea daca n-ar fi jean padureanu...

Oricum nu v-am intrecut pe voi in materie de blaturi.:rosu:

crissis
4th August 2007, 13:56
Meci intre doi membri cooperatisti deci 1 solist.

giulestina
4th August 2007, 20:25
Meci intre doi membri cooperatisti deci 1 solist.

In primul rand felicitari pt victoria din meciul cu Craiova, iar in al doilea rand ca tine sunt cu sutele care sunt bolnavi de scenarita.Eu zic ca Rapidul se va impune si sper sa o faca la o diferenta mai mare de un gol.

Sunchase
5th August 2007, 01:00
Lideri diseara... ;)

Codul visiniu ! :D

Telespan
5th August 2007, 07:33
cum sa fie surprize ? ce , a emigrat parintele blaturilor si fostul presedinte al echipei de sub pod ?:headbang:


...la c-ta nu a fost surpriza,se stia k Steaua i-a 3 puncte...:yeah:
jiji sacosa rezolva toate ecuatiile Stelei,daca nu merge pe teren are grija sa umble la arbitri sau jucatori :yeah:

TRBUIE SA LUAM 3 PUNCTE CU BISTRITA .....FORZZA RAPID!!!!!!!!!!!!!!!

Luis Garcia10
5th August 2007, 11:06
...la c-ta nu a fost surpriza,se stia k Steaua i-a 3 puncte...:yeah:
jiji sacosa rezolva toate ecuatiile Stelei,daca nu merge pe teren are grija sa umble la arbitri sau jucatori :yeah:

TRBUIE SA LUAM 3 PUNCTE CU BISTRITA .....FORZZA RAPID!!!!!!!!!!!!!!!

:sleep: :sleep: :sleep:
Meci de 1 la prima vedere! :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Charon
5th August 2007, 11:45
si la reluare tot de 1!:cool:

Icebox
5th August 2007, 16:15
Giulestiul e in doliu. Nici nu mai conteaza :sad:

Gontel
5th August 2007, 16:27
Bate Rapidul, Bistrita cu Urziceniul a aratat ca nu mai este in forma dupa dubla cu Atletico.

Blitz.
5th August 2007, 16:28
...la c-ta nu a fost surpriza,se stia k Steaua i-a 3 puncte...:yeah:
jiji sacosa rezolva toate ecuatiile Stelei,daca nu merge pe teren are grija sa umble la arbitri sau jucatori :yeah:



in primul rand trebuia ia nu i-a si in al doilea rand : du'te tare !!!:rosu: ca la cta n-a fost niciun blat

Red devilkiller
5th August 2007, 16:31
:evil:Rapid castiga cu scor mare are cele mai multe shanse k anul asta sa ia campionatul shis kiar sa se califice la anul in Champions league.......
HAI RAPID!!!!!!!!!!!!!

Luis Garcia10
5th August 2007, 16:50
Nu mai e Razvan sa castigati la scor...daca e sa bateti...1-0/2-1 ;) Sper sa fie egal :D :rolleyes: In orice caz...Hai Gloria! :drak: :shock:

mArIuSeL
5th August 2007, 16:53
Giulestiul e in doliu. Nici nu mai conteaza :sad:

Dc e Giulestiul in doliu?:shocked:

chipy_1923
5th August 2007, 16:53
in primul rand trebuia ia nu i-a si in al doilea rand : du'te tare !!!:rosu: ca la cta n-a fost niciun blat

poate n-a fost in meciul asta,dar in ultimii 2 ani...:rolleyes: sper sa batem diseara si sa fim pe primul loc :D Mariusel, a murit Florian Pitis..:(

Icebox
5th August 2007, 16:56
Dc e Giulestiul in doliu?:shocked:

A murit Florian Pittis. Jucatorii vor purta banderole negre.

mArIuSeL
5th August 2007, 17:59
A murit Florian Pittis. Jucatorii vor purta banderole negre.

Aaa...Dumnezeu sa`l ierte!:(

Charon
5th August 2007, 18:45
Pitis a fost omul spectacolului rafinat si cu bun gust!
asta astept si de la jucatori diseara!

TRISTA ZI!:huhu:

Ulysses
5th August 2007, 20:43
ce blat ordinar !:no:prietenia dintre taticul blaturilor si ex-ministrul care a furat de la stat desi se lauda cu o avere de ordinul sutelor de milioane de euro , nu se dezminte... bistritenii nu-i deranjeaza in nici un fel pe podari, ce porcarie ! sa fie la ei acolo , ca oricum nu vor termina peste locul 4 , ca de obicei :ok:

YoYoyOi
5th August 2007, 20:51
iar sunt obositi ardelenii :sleep:

Ulysses
5th August 2007, 21:03
astia obosesc la comanda :happy:happy:happyia sa fi jucat cu STEAUA sa vezi cum ar fi fugit de parca ar fi avut jaratic in chiloti:no:
nu vede nimeni din frf sau liga parodia asta de meci?

dede
5th August 2007, 21:10
1-1, gol tilinca...

Ulysses
5th August 2007, 21:10
nr 9 de la bistrita nu a fost anuntat ca se gandeau ca oricum nu ajunge mingea la atacanti:happy:happy:happy

YoYoyOi
5th August 2007, 21:11
hai ma ca au egalat vecinii :D

hai baietii :cheer:

Cristian
5th August 2007, 21:14
ce blat ordinar !:no:prietenia dintre taticul blaturilor si ex-ministrul care a furat de la stat desi se lauda cu o avere de ordinul sutelor de milioane de euro , nu se dezminte... bistritenii nu-i deranjeaza in nici un fel pe podari, ce porcarie ! sa fie la ei acolo , ca oricum nu vor termina peste locul 4 , ca de obicei :ok:

De aia acum e 1-1 ?? Voi numai praful din ochii altora il vedeti.

Zauri
5th August 2007, 21:29
Frustrati...Nici nu s-a terminat prima repriza si ei deja trag concluziile.Oameni buni meciul tine 90 de minute ;)

crissis
5th August 2007, 21:30
2-1 si totul revine la normal.

YoYoyOi
5th August 2007, 21:46
fantastic golul lui Coroian :shocked:

numa goluri de goluri s-au dat etapa asta :yeah:

Sorin Blaj
5th August 2007, 21:49
ce blat ordinar !:no:prietenia dintre taticul blaturilor si ex-ministrul care a furat de la stat desi se lauda cu o avere de ordinul sutelor de milioane de euro , nu se dezminte... bistritenii nu-i deranjeaza in nici un fel pe podari, ce porcarie ! sa fie la ei acolo , ca oricum nu vor termina peste locul 4 , ca de obicei :ok:
Tu la ce meci te uiti?

Vezi ca aici se comenteaza Rapid - Gloria. :)

crissis
5th August 2007, 21:50
Buuuna echipa asta a Rapidului :happy:happy:happy

Sorin Blaj
5th August 2007, 21:51
nr 9 de la bistrita nu a fost anuntat ca se gandeau ca oricum nu ajunge mingea la atacanti:happy:happy:happy
Ar trebui sa-ti ceri scuze.

dede
5th August 2007, 21:52
gata... 2-2 :D

ce gol Coroian... :shocked:

Sorin Blaj
5th August 2007, 21:53
astia obosesc la comanda :happy:happy:happyia sa fi jucat cu STEAUA sa vezi cum ar fi fugit de parca ar fi avut jaratic in chiloti:no:
nu vede nimeni din frf sau liga parodia asta de meci?
Parodie sau subiectivitate din partea ta?

mArIuSeL
5th August 2007, 21:53
hehe..2-2 la Rapid..si chiar puteam castiga....Daca dadea Simao pasa aia..:headbang:
E bine si egal..bv`o baietii..!!!!

Sorin Blaj
5th August 2007, 21:53
Rapid era sa nu ia niciun punct.

Au scapat cei de la Gloria in superioritate, 3 contra 1 si nu s-au inteles. In minutul 93.

danpuric78
5th August 2007, 21:54
ce blat ordinar !:no:prietenia dintre taticul blaturilor si ex-ministrul care a furat de la stat desi se lauda cu o avere de ordinul sutelor de milioane de euro , nu se dezminte... bistritenii nu-i deranjeaza in nici un fel pe podari, ce porcarie ! sa fie la ei acolo , ca oricum nu vor termina peste locul 4 , ca de obicei :ok:

vezi ca ai vorbit inainte de termen. Incearca si tu sa vezi meciurile si sa nu mai vb din mituri si povesti.
e mai greu sa gandesti tu pentru tine decat sa reproduci aberatiile altora, insa merita.

mArIuSeL
5th August 2007, 21:55
Cei care tot acuza Gloria de blat....sper ca v-am demostrat in seara asta ca Gloria a terminato cu blaturile!!!!

Sorin Blaj
5th August 2007, 21:56
In seara asta ati adus o dovada adevarata.

FELICITARI!

mArIuSeL
5th August 2007, 21:56
ce blat ordinar !:no:prietenia dintre taticul blaturilor si ex-ministrul care a furat de la stat desi se lauda cu o avere de ordinul sutelor de milioane de euro , nu se dezminte... bistritenii nu-i deranjeaza in nici un fel pe podari, ce porcarie ! sa fie la ei acolo , ca oricum nu vor termina peste locul 4 , ca de obicei :ok:

mDa....acum tot blat a fost??:rosu::rosu:

YoNuTzz
5th August 2007, 21:57
rapid = spectacol degeaba...
cred k doar rapidul putea sa ia gol again and again in min 90...
de remarcat faptul k bistrita egaleaza de fiecare data la 2, in min. 90 in cele 2 etape de pana acum...

YoYoyOi
5th August 2007, 21:59
Cei care tot acuza Gloria de blat....sper ca v-am demostrat in seara asta ca Gloria a terminato cu blaturile!!!!

corect, felicitari :ok:

mArIuSeL
5th August 2007, 22:01
Ma bucura faptul ca multi dintre voi v-ati schimbat parerea despre noi..ma bucura lucrul acesta..!:yeah:

Sorin Blaj
5th August 2007, 22:02
Tineti-o tot asa. :ok:

crissis
5th August 2007, 22:04
Oare pana cand ati terminat-o cu blaturile?
Astazi ati fi meritat toate cele trei puncte . Felicitari bistritenilor.

caine19
5th August 2007, 22:07
2-2... e bine :D

dede
5th August 2007, 22:09
Cei care tot acuza Gloria de blat....sper ca v-am demostrat in seara asta ca Gloria a terminato cu blaturile!!!!
mai scoateti un egal, ceva si cu dinamo, si gata... nu mai zice nimeni nimic :D

mArIuSeL
5th August 2007, 22:20
mai scoateti un egal, ceva si cu dinamo, si gata... nu mai zice nimeni nimic :D

Nu uita ca steaua de 3 sezoane nu a luat nici un punct la Bistrita .;)

mArIuSeL
5th August 2007, 22:21
Oare pana cand ati terminat-o cu blaturile?
Astazi ati fi meritat toate cele trei puncte . Felicitari bistritenilor.

Fii sigur ca Gloria nu o sa mai faca blaturi...aceste jocuri de culise au disparut de acum 2 sezoane de cand a venit Sabau.:)

torn_beton
5th August 2007, 22:22
Mda...vad ca multi becalizati cu mintea creata vad blaturi pe aici. Oricum au scuza buna saracii, nu se pricep la fotbal.

Totusi e de mirare cum de nu vad blaturile lor din ultimele 2 campionate fraudate.

gi0nel
5th August 2007, 22:25
condoleante familiei d-lui pitis ...
ehe ce-ati mai luat-o giulestenilor... v-o venit randu la mazilire... Bravo Gloria

YoYoyOi
5th August 2007, 22:35
Mda...vad ca multi becalizati cu mintea creata vad blaturi pe aici. Oricum au scuza buna saracii, nu se pricep la fotbal.

Totusi e de mirare cum de nu vad blaturile lor din ultimele 2 campionate fraudate.

nici tu nu te pricepi :)

crissis
5th August 2007, 22:42
Fii sigur ca Gloria nu o sa mai faca blaturi...aceste jocuri de culise au disparut de acum 2 sezoane de cand a venit Sabau.:)

Macar sa se termine odata :ok: Sabau face treaba buna la Bistrita.
Astazi la cum am mai spus-o Gloria a fost peste Rapid.

dede
5th August 2007, 22:50
Nu uita ca steaua de 3 sezoane nu a luat nici un punct la Bistrita .;)da, doar ca la bistrita-Steaua nu era vorba de blat... :rolleyes:

Van Halen
5th August 2007, 22:56
sunt mandru ca sunt din Bistrita
SUPER baieti
thanx
thanx VASlui
super

Icebox
5th August 2007, 22:56
E destul de deplasat sa zici ca au fost peste noi, dar fiecare cu parerea lui..

Meciul, ce sa zic, nasoala treaba ca nu ne invatam minte si uite ca tot primim in ultimele minute goluri.. Daca Buga nu se credea Maradona cand a incercat sa faca pe nebunul acum aveam 6 puncte. O sa ne coste greselile si lipsa asta de concentrare.

Si cei care ati insinuat blaturi, macar pt. asta ma bucur ca v-ati luat o palma. Daca sunteti voi obisnuiti la echipe voastre scutiti-ne de comentarii cand vine vorba de Rapid.

Si-mi pare rau si de golul ala de 1-1, clar opera lui Coman.

Luis Garcia10
5th August 2007, 23:32
Ce Golazo a dat Coroian! WOOOOOW :o: Senzational! :D

Dani3l
5th August 2007, 23:54
Mda...vad ca multi becalizati cu mintea creata vad blaturi pe aici. Oricum au scuza buna saracii, nu se pricep la fotbal.

Totusi e de mirare cum de nu vad blaturile lor din ultimele 2 campionate fraudate.
Daaaaaaaaaa,ce gresealaaaaaaaaaaa...sa iti amintesc ca din 16 meciuri in giulesti,gloria facut 4 pct din...48?!Acolo,la balastiera nu se cunoaste matematica,este?!:(

Icebox
6th August 2007, 00:02
Daaaaaaaaaa,ce gresealaaaaaaaaaaa...sa iti amintesc ca din 16 meciuri in giulesti,gloria facut 4 pct din...48?!Acolo,la balastiera nu se cunoaste matematica,este?!:(

Adevarul e ca si multe puncte pierde Rapidu in Giulesti ... Acum vad c-am luat-o in jos. Care e problema? Uite Dinamo n-a batut-o pe Vaslui niciodata in groapa, BLAT!... mda

Si daca Buga o baga azi in ate in loc sa faca foarfece pe jumatate, banuiesc ca era blat, si ca Rapidu' n-are voie s-o arda pe Bistrita?

Dani3l
6th August 2007, 00:05
In 16 meciuri pe terenul unei echipe,dupa ce stai 16 ani la rand in prima liga..te-ai astept sa faci mai mult de 4 pct,nu?

Icebox
6th August 2007, 00:17
Corect ... tata Jean a facut blaturi in prostie si nu numai cu Rapid, dar voi ati ramas in conceptia aia, si acuzati la fiecare meci al Rapidului (de ce numai al Rapidului?) cu Bistrita, de blat. Trezireeea! :sleep:

Hai la fiecare Rapid-Gloria sa vina statistica asta, si toata lumea, blat blat blat. Cam asa se intampla si e plictisitor. Si ar mai fi ceva, daca tot faci blat c-o echipa, faci si tu, tur-retur nu asa sa-i iei 3 puncte acasa si sa i le dai inapoi la Bistrita ca nu pricep care-i farmecu'.

Charon
6th August 2007, 00:51
O zi trista trebuia sa fie trista pana la capat!:(

dupa moartea lui Nea Florian,rezultatul nici nu a mai contat!
am privit pasiv,fara nerv si vlaga un nou meci de 90+ facut de apararea Rapidului!

Viorel_21
6th August 2007, 01:37
egal

chipy_1923
6th August 2007, 13:51
ce blat ordinar !:no:prietenia dintre taticul blaturilor si ex-ministrul care a furat de la stat desi se lauda cu o avere de ordinul sutelor de milioane de euro , nu se dezminte... bistritenii nu-i deranjeaza in nici un fel pe podari, ce porcarie ! sa fie la ei acolo , ca oricum nu vor termina peste locul 4 , ca de obicei :ok:

Ti-am zis eu ca esti dus cu pluta..revenind la meci,iar ne-am batut singuri..am luat 2 goluri din faze de rahat,cel putin primul gol de-a dreptul penibil... laal doilea Maftei a stat si s-a uitat la Coroian,l-a lasat sa preia si sa traga in loc sa fie langa el..Coman a gresit si el...in fata Buga face foarfece in min 93,ca deh aveam 3-0 si trebuia sa facem spectacol..am avut si penalty in min 92 parca,dar nu mai conteaza,nu faza aia ne-a facut sa pierdem 3 puncte...credeam ca am scapat de problemele astea,dar se pare ca jucatorii isi bat joc..

Sunchase
6th August 2007, 18:29
Indiferent de rezultatul de ieri bucurie nu putea fi cand un artist fenomenal ca Florian Pittis a murit.Dumnezeu să-l odihnească...nu o sa uitam niciodata ce a facut pentru Rapid !

Sunchase
6th August 2007, 18:38
O singura remarca am de facut.Acum 2 ani cand m-am inscris pe forum chiar si anul trecut am incercat sa le spun fanilor cska , echipa instalata in fotbal printr-un ordin de partid , nu mai alaturati scenarii obisnuite voua echipei Rapid.
Probabil lucrul asta o sa-l scriu aici si peste un an..sau poate 2 daca voi mai ramane pe forum , imi dau seama ca atunci cand esti indoctrinat cu falsul , furaciunea , trofeele furate , inselaciunea( lucruri acceptate de voi si sustinute, altfel nu se poate explica alegerea pt "clubul" din 47)..e greu sa faci o diferenta sau sa intelegi ceva.Domneste haosul comunismul negru mozaic. Poate faceti un efort , va multumesc ;)