PDA

View Full Version : Cine Castiga Giro?



bran
28th April 2006, 20:34
Pe 6 mai incepe editia 2006 a Turului Italiei.

aetius
2nd May 2006, 12:55
un poll ceva?
eu l-as vrea pe valverde sau bettini.

bran
3rd May 2006, 08:08
Daca te uiti bine avem si poll. Valverde nu participa. Betini are sansele pe care le are si Dinamo sa ia campionatul.:evil: :evil: :evil:

Pepsi-Cola
12th May 2006, 21:58
bettini. parerea mea

Lucky_OLD_G's
13th May 2006, 00:23
bettini??/ inseamna ca esti dinamovist si tu......pai nu vezi ce a zis bran? insa dinamo are sanse foarte mari in comparatzie cu bettini greieru.........lupta stransa in 2 pana acuma......savoldelli si basso.........cine stye cine iese in fata pe munte..... rujano e bun......honchar poate fi si el o surpriza...sau chiar jan daca isi da interesu sa si castige nu doar sa se incalzeasca ptr le tour

bran
14th May 2006, 20:01
Astazi doua lucruri a fost mai mult decat evidente. Si sunt valabile si dincolo de granitele Turului Italiei. CSC e cea mai buna echipa din Pro Tour:ok: si Basso e cel mai valoros ciclist.:ok:

Lucky_OLD_G's
15th May 2006, 00:07
HY ca mey ca vb aiurea.........basso da totu ptr a castiga il giro.....ulrich abia isi face incalzirea aici..............e evident lucru asta..........cum poti zice de basso ca e cel mai valoros.....e unul din cei mai valorosi..........parerea mea e ca o sa iasa spectacol tare in le tour.............basso ulrich valverde......de la discovery channel ....gasesc ei unu......popovich poate

bran
15th May 2006, 08:41
Eu zic ca Le Tour va fi o afacere in trei: Basso, Ullrich si Vinokurov.:cool:

Lucky_OLD_G's
15th May 2006, 11:37
3dap...pe asta il uitasem ..e bun si vino....

bran
16th May 2006, 09:49
Si inca unul Alejandro Valverde, liderul clasamentului Pro Tour, pe care multi il vad ca principal favorit la castigarea Turului Frantei. Dar nu cred mai tre sa se coaca si poate peste doi, trei ani o sa castige si Le Tour./hello

bran
23rd May 2006, 19:42
Gata s-a terminat definitv Turul Italiei.
Sa ne concentram asupra Turului Frantei.