PDA

View Full Version : E dictatură?



Ursu carpatin
28th April 2006, 08:44
vadim, te rog să-mi postezi mesajul unde am folosit cuvinte obscene! Nu de alta, dar să vadă şi alţii că merit, să nu credă că ai ceva personal cu mine! Apropo, au dispărut nişte cronici.... Cred că era cel mai citit thread! Păcat că s-a pierdut!

micutzu
28th April 2006, 10:26
Edictatura?!

NORMAL :D
Ce crezi ca peste tot ii democratie? :rolleyes:

Ursu carpatin
28th April 2006, 10:57
Bine mă! Apăi şi tu? No, cred că-mi schimb părerea de arădeni!
Gluma-i glumă, dar tot nu ştiu de ce stau īn bārlog forţat!

Ursu carpatin
28th April 2006, 16:09
Tulai, ce bine mă simt cānd văd că īn loc să-mi răspundă vadim, care m-a banat, numai el ştie de ce, intră cu tot felul sfaturi unii care n-au treabă cu ce l-am rugat pe vadim, să se bage īn seamă! Mă bucur să văd cu această ocazie cine-s sclavi şi cine-şi face treaba de moderator echidistant! Īn situaţii de genul acesta se separă cele două categorii precum untdelemnul de apă! Ioi-ioi-ioi şi vai-vai-vai! Eu mai am de trăit vreo 100 de ani, aşa că īncă aştept răspunsul! Ştiu că nu o să vină never, dar ce, nu am voie să sper???

Vadim
28th April 2006, 18:25
Ti-am spus o data de ce ai fost banat nu? Pentru ca ai spus "m***" catre un user de pe forum. Am sters mesajul, era de Paste. Daca nu mai tii minte sa fii scris asta, data viitoare ia lecitina.

Ursu carpatin
28th April 2006, 19:27
Ok, dar 14 zile? nu-i cam mult? Ştiu un moderator, am salvat mesajul, dar nu-l dau, care a scris "sugi p**a". E acelaşi lucru, spus altfel! De aceea nu īnţeleg! Ştiu că am scris acel cuvānt!
Ce-i aia paşte? Eu sunt ateu!
Oricm, mulţumesc că ai răspuns.

Vadim
29th April 2006, 13:50
Nu uita ca mai primisei o suspendare pentru jigniri asemanatoare. Cand ti-am dat 14 zile aveai iar 2-3-4 mesaje cu jigniri. Din cate am vazut, in ultime vreme jignesti pe forum si cam atat, ceea ce nu poate continua. La fel a patit acum si FarulConstanta, dar fiind la prima abatere grava are numai 7 zile. Nu are nimeni nimic cu tine sau cu nimeni care se exprima frumos pe forum. Asta e conditia de a putea scrie, poti sa scrii orice daca nu jignesti lumea. Dreptul la opinie este 100% liber.

Angelina Jolie
11th May 2006, 09:37
Din cate am vazut, in ultime vreme jignesti pe forum si cam atat, ceea ce nu poate continua.
Claaaaaaaaaaaaar ursule? Ori te potolesti ori te ia mama :drak:-ului.
Acuma serios vorbind, mai avem 2 zile si refacem brigada de soc.:D

Ursu carpatin
11th May 2006, 19:34
Apăi mi-a trecut banul de 4 zile....., că l-am luat pe 24 aprilie! Angi mamă, măcar nu-s singur pe-aici! Ţucu-te!

Angelina Jolie
11th May 2006, 21:00
Ai ma ursule dor mi-o fost de tine vereeeeeeeeeeeeeeeeeee. Las ca revenimm noi indata, mai rai ca niciodata. Am io cativa clienti noi, parteneri de conversatie.;)

Ursu carpatin
11th May 2006, 21:07
Mă, sper că de iau un ban vreodată, o să-mi scadă zilele astea date īn plus....... Sau nu?

Angelina Jolie
11th May 2006, 21:10
Ai vazut ce i-am tras-o la mania in ArenA ursule? UMILINTAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

Ursu carpatin
11th May 2006, 21:14
Văzut! Plăcut! Nu votat că ăştia au uitat de mine!!!!
Auzi, da' la mine, ăia care l-au votat pe remy, oare ce-au citit postat de el? Că la mine nu apare nimic!

Angelina Jolie
11th May 2006, 21:18
Pe galatzani i-am batut, pe mania l-am umilit, aiaiaiai ursule buni suntem. Tzucuteash!
Apropo ursan: ma hartuieste sexual prin PM unu bgd2007. Ce ma fac vere? Ca ala deja e obsedat de mine.:D

Ursu carpatin
12th May 2006, 05:39
Păi rupe-i rozeta! Dacă tot vrea.....

Angelina Jolie
12th May 2006, 05:46
Cam asa cred si eu.
Hai ca imediat ne debaneaza astia, si iesim din barlog. Apoi sa vedem care-i smecher.:D

Ursu carpatin
12th May 2006, 05:49
Imediat????? Sunt tare supi pe moderatorul care trebuia să mă debaneze! Apăi inspirat am fost! Numai īn dictatură una zici şi alta faci! Mă Angi, ia zi, oare nu ştiu unii a număra pānă la paişpe? Posibil.....

Angelina Jolie
12th May 2006, 05:54
Lasa ma ca ceri sa iti scada 5 zile din banul urmator.;)

Ursu carpatin
12th May 2006, 05:56
No, apăi nu-i rău atunci.... Am o marjă.....

Angelina Jolie
12th May 2006, 05:59
Clar. Uite o schema sa te mai invat. Eu am ultimul avertisment in 1 mai. Deci trebuie fac alte 3 doar dupa 2 iunie.;) Si iau doar 3 zile de ban nu 7.

Ursu carpatin
12th May 2006, 06:05
lasă schema, că nu ţine! Nu vezi? Te banează pe-o perioadă, şi te scot de la naftalină cānd vor, dar musai după, nu īnainte, deşi am avut promisiuni... Oricum eu n-am ce face! Dacă nu-s şăf pe OLS....

Angelina Jolie
12th May 2006, 06:15
Lasa ursule, ca esti sef pe messenger. Te las io sa-mi dai ordine, nu fii nacajit. Mor mor.

Ursu carpatin
12th May 2006, 06:17
bine mă! Amu şi tu! Răsuceşti cuţitul....

Angelina Jolie
12th May 2006, 06:19
Cum maaaaa? Nici vorba. Doara cine-i colegul tau de suferinta aici mai urs? Ia zi.

Ursu carpatin
12th May 2006, 06:21
Apăi tu! Mă Angi, da' ce bine ar fi să le tragă CFR-ul la Steaua o cafteală, aşa, la 3 termopane diferenţă, să aibă de ce să se crizeze!

Angelina Jolie
12th May 2006, 06:22
Sa sparga toate geamurile din Bucuresti din partea mea. steaua si caciula.:lol:
II RUPEM!

Ursu carpatin
12th May 2006, 06:23
Ba nu măi! Că iar vin minerii!!!! Da-n Pipera pot!

Angelina Jolie
12th May 2006, 06:31
Plus ca avem o problema grava cu aia din parc ma ursule. Aia vor sa intre in A ma, fir-ar a :drak:-ului de treaba.

Ursu carpatin
12th May 2006, 06:47
Cine mă? Ciupilicile īnsāngerate? Nu intră mă! Stai cool!

Angelina Jolie
12th May 2006, 07:32
Io deja-s in fibrilatii ma, nu mai am ce sta.
Noroc ca te rup la table si-mi mai trec nervii.:lol:

Ursu carpatin
12th May 2006, 07:52
Da.... corect se spune că m-ai rupt la table, că de-amu gata! ho, că am nervi!

Angelina Jolie
12th May 2006, 07:56
Nu mai ai tupeu.:D Ca nervi iti fac io destul.:lol:

Ursu carpatin
12th May 2006, 08:06
Nu fi obraznic!

Angelina Jolie
12th May 2006, 08:22
Ca te pleznesc.:lol:

Ursu carpatin
12th May 2006, 08:52
Pfoaiaiai! Cāt tupeu pe tine! profiţi că mă doare genunchiul şi nu pot alerga după tine.... Las' că te īmpiedici tu!

Angelina Jolie
12th May 2006, 08:54
Ni ma, s-o gatat stirile sportive? Ce-o zis aia? Batem steaua?:D

Ursu carpatin
12th May 2006, 09:05
Batem dară! Le rupem tibiile, şi aşa nu mai au nevoie de ele!

micutzu
12th May 2006, 10:01
Angi, apai yo ce sa-ti fac daca esti travesti :D

P.S. bafta cu Steaua

Sergio
12th May 2006, 11:21
voi n-aveti messenger? :hmm:

Ursu carpatin
12th May 2006, 11:52
sergio, am mess, dar eu trebuia să scriu lejer pe OLS de 5 zile!!! Asta de ce nu īntrebi?

Angelina Jolie
12th May 2006, 11:59
ALEEEEEEEEEE ALEEEEEEEEEEEE, URSUUUUUUUUUUU URSUUUUUUUUUU!!!
Forza URSU!!!! Merem la BM si facem ravagii.

micutzu
12th May 2006, 14:30
voi n-aveti messenger? :hmm:

Ei si?
Nu trebuie oamenii sa face mai multi postari ? :D
Si tu acuma, poate merge greu la EL YM. :P

Sergio
12th May 2006, 17:51
sergio, am mess, dar eu trebuia să scriu lejer pe OLS de 5 zile!!! Asta de ce nu īntrebi?
asta nu mai stiu, ia-te de sefu. :D ... am vazut doar ca faceti chat pe aici si ma gandeam ca poate vreti sa vorbiti undeva unde nu va vede nimeni. :) sau nu asta e scopul? :rolleyes:

Angelina Jolie
18th May 2006, 11:13
Ma iar te legi de noi?

Sergio
18th May 2006, 11:43
nu m-am mai legat de ceva vreme... e mesaj mai vechi. :D

Angelina Jolie
18th May 2006, 11:45
Aha, ti frica. Vezi ca micutzu te invita pe noul thread de pe offtopic.:D

Sergio
18th May 2006, 11:56
nu mi frica, m-am cam plictisit. :D pe micutzu il mai las cateva zile sa stranga material si pe urma ii raspund. :P

Angelina Jolie
18th May 2006, 11:57
Ia vezi de ursu intai.:D

micutzu
18th May 2006, 11:57
Vere, material am deja si te astept cu drag :D :drak:

Sergio
18th May 2006, 12:05
pai scoate atunci tunurile, ce mai astepti. :drak:

cu ursu n-am nimic, ca e sarac si cinstit. :D

Ursu carpatin
29th May 2006, 23:38
Paule, te fut īn gură şi pe tine! Pe şoldoveni de ce nu i-ai banat? Gunoi de mitic ce eşti! Mă fut īn forumul vostru! Stai flexat că-ţi iei tu pule, doar eşti junior! Sugi **** cu măta şi cu toate rudele tale!

Ursu carpatin
29th May 2006, 23:39
Mi-aţi făcut un bine! Nu mai trebuie să stau pe căcatul ăsta la pierdut vremea! oricum, acum, şi īn viitor, multă **** la şoldoveni!

Paul
29th May 2006, 23:42
fix ieri am fost :D
am auzit ca ti`ai luat bicicleta si esti periculos :D

te astept in Bistrita , da vezi ca langa gara e un cimitir

Ursu carpatin
29th May 2006, 23:42
E căcat de bistriţean???? Păi bistriţa şi alba fac de ruşine Māndrul Ardeal! Musai trebe să-l caut! O să-l găsesc, futu-l īn gură de jeg!

Ursu carpatin
29th May 2006, 23:43
Pulă de Paul, tu rāzi, dar nu-i rāsul tău1 unoi de om ce eşti! Infectule! Scursoare a societăţii ce eşti!

Paul
29th May 2006, 23:45
fugi d`acilea
zici ca la cluj s-a inventat apa calda, iar de la galatzi a plecat ciuma

Ursu carpatin
29th May 2006, 23:45
Plus că e gunoi de stelit! Musai trebuie să-i dau o **** şi lui şi lui meme! Omul pe care-l idolarizează!

Ursu carpatin
29th May 2006, 23:46
S-o crezi tu! Mă manelistule! Lasă că ne-om īntālni, jeg prăpăstios ce eşti!

Ursu carpatin
29th May 2006, 23:47
Paule, tārāmi-aş **** pe mormāntul mătii, şi pe a lu' soră-ta, de ai! Apoi din tine fac frigărui!
Lepră cu chip de pulă!

Ursu carpatin
29th May 2006, 23:48
Să vină ţucă ăsta bleg īn CLUJ????? Şi să-şi şi anunţe prezenţa! Angi, aşa ceva...
O să fie o bucurie pt. sufletul meu! Īl pap crud! Canibal ajung!
Gunoiul ăsta de fapt merită trimis hrană la maidanezi....

Ursu carpatin
29th May 2006, 23:50
Paule, după cum văd gunoaiele din furnale postaeză ce vor. Normal, cine seamănă se-adună! Gherbiciule!

relansat
29th May 2006, 23:54
Imi pare rau ca am pierdut posturile voastre spumoase (:() si mai regret faptu` ca s`a ajuns la asemenea lucruri. Salutare si sa ne auzim de bine:ok:

Paul
29th May 2006, 23:56
mdam si mai zic unii din sud ca in Ardeal injura toata lumea de la aia de 4 ani pana la mosnegii de 95 de ani ;)

Ursu carpatin
31st May 2006, 16:08
Da, zic, şi ce-i? Măcar īnjur ca lumea! Dar am văzut că ei pot scrie ce vor. Mai ales acum că nu suntem, repede toţi sunt zmei! MariuTR ăla nici umor nu are! Transmite-i că nu-s angajatul lui AJ, aşa cum nici AJ nu-i angajatul meu. Suntem doar prieteni! Franzeloidul n-are cum să ştie ce īnseamnă asta! El, care plānge din orice! El este gluma Romāniei īn acest secol.

Rossi
31st May 2006, 19:33
OLS = site stelist , facut pentru stelisti

normal ca e dictatura ....unde draq ai vazut tu obiectivitate pe site sau pe forum ?!

Ursu carpatin
31st May 2006, 22:35
Văd că am ditamai onoarea de-a fi vedetă deşi-s banat! Primul ban l-am luat cu argeşenii, pe merit. Al doilea zou de ştiu, mi-a zis ceva Vadim dar n-am īnţeles. Ăsta mi-e clar ra. Singurul lucru care mă nedumireşte este faptul că nu s-a obs. de către cine trebuie cum a īnceput treaba. Şi cum a continuat! Eu oricum nu am chef să scrius prea mult on-topic! Mie-mi ajungea Diverse, dar nu pot să stau să văd cum mă execută cāţiva ce dorm prin peluze!
Apropo, eu nu mă retrag, poate nu mai postez! Poate rar, oi vedea. Oricum mie-mi plăce să glumesc pe aici!
P.S. La ultimul ban am stat 5 zile īn plus! Nu se scad acum?:drak:

Vadim
31st May 2006, 22:48
Sper sa citesti ce am scris pe "Ultimul avertisment" ca sa vezi cum sta treaba cu "cine a inceput".

Ursu carpatin
31st May 2006, 22:52
Vadim, eu ştiu cine a īnceput. Ei ne-au luat la vorbe grele. Noi am răspuns. Apoi după o zi, cānd am văzut că nu-s banaţi, eu unul, că de mine răspund, mi-am dat drumul la nervi! Asta e.
Dar cum e cu cele 5 zile ce trebuie scăzute?:D

Angelina Jolie
31st May 2006, 22:55
Mah Vadime, daca tu crezi ca ne potolesti cu amenintarea ultimului avertisment te inseli. Ori am aceleasi drepturi ca orice alt user ori imi dai ban direct.
Amu tre sa replic la un PM galatzan. Numa morti, cruci si alte bunatati vor fi prin el.:D

micutzu
1st June 2006, 09:57
Vezi numa' sa nu-l sifonezi prea tare. :D

Ursu carpatin
7th June 2006, 07:47
PAULE!!! Pe la ce oră-mi iei banii?happy

Ursu carpatin
7th June 2006, 12:33
Paule! Mort de rās! Amu iau ban īn locul altora? Prima dată am īnţeles, dar văd c-o să devină o obişnuinţă! Azi iar mă-nbăt, dar de fericire, că nu-s tolomac precum alţii! O zi bună (două, paişpe, oricāte vor şefii) la toţi!
Opa! Acum văd! Crezi cumva că-mi faci o favoare că mă mai debanezi din cānd īn cānd? Mă piţulă (bănuţ, jargon, īn caz că nu ştii) Păi eu scriu pe OLS cānd vreau! Dar e greu să te prinzi, nu-i aşa? Cică decăzuţi din drepturi...Decāt căzut īn cap....

Paul
7th June 2006, 12:47
termina si nu te mai vaita
deci banu iti exprira diseara , da se pare ca

http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=14045

nu a avut nici un efect in cazul tau

De pe acum te anuntz ca implicarea in discutii ordinare si scandal , duc la urmatoarea treapta de suspendare: 10 zile.
Apoi definitiva (adica 100 de zile) :evil:

Sa nu zici ca nu ai fost avertizat , ca nu ti s-au dat sanse destule , desi la cat ai facut nici nu trebuia sa stam cu voi 2 la discutii.

Ce e asa greu sa scrieti pe Intern on topic , unde e de offtopic zicetzi si acolo ceva , da far` jigniri ... :mda:

Eu sper sa intelegetzi ca forumul aceasta nu mai are nevoie de discutii de taiat frunza la caini , si mai ales de jigniri si provocari.

Nu`mi raspunde la mesajul asta ca nu are rost. Sper ca intelegi cum sta treaba si mai ales ca nimeni nu are nimic cu tine , fiindca daca cineva avea ceva cu tine , erai ban definitiv nu temporar...

Ursu carpatin
7th June 2006, 21:14
Paule, nu merge cu ameninţări la mine! Reţine asta!
Īn altă ordine de idei, eu fac mişto, iar de īncepe cineva să mă jignească răspund!
Tu de exmplu eşti şăf, dar degeaba, nu eşti perspicace! profiţi de gumă şi atāt! Nu mai pot eu din cauză că iau ditamai banul!
N-ai reuşit cu ameninţările astea numai să mă enervezi!
Apropo, jenant blat au făcut ai tăi la Vaslui. Şi cānd mă gāndesc ce ţipau unii nu demult.....

Ursu carpatin
7th June 2006, 21:14
Paule, nu merge cu ameninţări la mine! Reţine asta!
Īn altă ordine de idei, eu fac mişto, iar de īncepe cineva să mă jignească răspund!
Tu de exmplu eşti şăf, dar degeaba, nu eşti perspicace! profiţi de gumă şi atāt! Nu mai pot eu din cauză că iau ditamai banul!
N-ai reuşit cu ameninţările astea numai să mă enervezi!
Apropo, jenant blat au făcut ai tăi la Vaslui. Şi cānd mă gāndesc ce ţipau unii nu demult.....