PDA

View Full Version : Dacia Mioveni și arbitrii



Mario Di Lazi
28th July 2007, 17:44
dacă tot se deschid threaduri aiurea și la mișto ...

vreau să atrag atenția ... prea multă bătaie de joc ...

Ferdininho
28th July 2007, 19:00
Beton:happy:happy:happy

Zauri
28th July 2007, 19:02
Subscriu la cele spuse de Mario>Se monopolizeaza discutiile de pe acest forum national numai la 3 echipe din Bucuresti

Ferdininho
28th July 2007, 19:04
Off topic, pt. moderatori: FACETI VA ROG CURATENIE IN THREAD-URILE DE PE INTERN CA-I JALE.

Mynsc
28th July 2007, 19:23
Deschide cineva threadul "Avantul Prabusirea, arbitrii si taranii cu ciomege" sau ma lasati pe mine?

Lover
28th July 2007, 19:24
stati ca vin militienii si sterg toate threadurile astea frumoase :D

YoYoyOi
28th July 2007, 19:43
hmmm, sunteti interesanti.... primul thread deschis pe tema asta a fost cel cu Steaua...

asa-i ca daca il stergeam/inchideam sareau toti ca am facut-o din subiectivism? :rolleyes:

danpuric78
28th July 2007, 20:20
hmmm, sunteti interesanti.... primul thread deschis pe tema asta a fost cel cu Steaua...

asa-i ca daca il stergeam/inchideam sareau toti ca am facut-o din subiectivism? :rolleyes:

Pai de ce nu se face pe ols sectiune speciala cu arbitrajele. Sa se scuipe lumea acolo cat poate, si in rest sa discutam de fotbal.

Mynsc
28th July 2007, 20:21
Uite ca exista totusi un subiect unde suntem perfect de acord ! :)

danpuric78
28th July 2007, 20:26
Uite ca exista totusi un subiect unde suntem perfect de acord ! :)

Eu zic ca nu putem sa ignoram problema arbitrajelor. adica, mai mult ca sigur multi vor fi "inflamati" de arbitraje de-a lungul acestui campionat.
asa ca arfi bine sa le delimitam de restul discutiilor, cei plictisiti de subiect sa nu mai fie nevoiti sa-l descopere in orice thread.

oricum eu prevad ca va veni si randul vostru sa va luati de arbitrii.

YoYoyOi
28th July 2007, 20:26
chiar credeti ca pe threadurile meciurilor nu se dicuta despre arbitraje? Sau ca presupusa sectiune rezervata arbitrajelor va sta in picioare cand se apuca lumea de injurat?

sa vedem etapa asta cum evolueaza lucrurile pe astea deschise, apoi vedem daca se merita o sectiune separata.....

danpuric78
28th July 2007, 20:34
chiar credeti ca pe threadurile meciurilor nu se dicuta despre arbitraje? Sau ca presupusa sectiune rezervata arbitrajelor va sta in picioare cand se apuca lumea de injurat?

sa vedem etapa asta cum evolueaza lucrurile pe astea deschise, apoi vedem daca se merita o sectiune separata.....

cata vreme nu se injura unii pe altii ci ii injura doar pe arbitrii e ok.

Ferko
29th July 2007, 13:08
Poate ca aceste thread-uri sunt bune, dar cui ajuta ? FRF si LPF prin reprezentantii lor nici nu ne baga in seama, ei isi vad mai departe de banutii pe care poata sa-i stranga pentru zile negre.

Mario Di Lazi
29th July 2007, 14:14
le-am purtat ghinion celor de la Mioveni :D
i-au furat arbitrii în meciul cu Rapid :D