PDA

View Full Version : Plecati acum!



RamaruFaristu
26th April 2006, 19:00
:rosu:Cat veti mai continua sa va bateti joc de un oras intreg? Plecati cat mai e timp, cu capul sus. Nu avem nevoie de mercenari! Ati nenorocit si ultimul obiectiv al echipei, iar pentru asta anul asta e ratat. Se flutura batistele si pentru acest sarb care pretinde ca e antrenor. N-ar merita sa antreneze nici macar in divizia C, dar noi il aducem aici dupa ce demitem unul bun si il lasam sa isi bata joc de echipa noastra.
CAT VA MAI SUPORTAM?

RamaruFaristu
26th April 2006, 19:09
Nu inteleg, am zis ceva si de patronul echipei...se cenzureaza post-urile?

desdemona
26th April 2006, 19:22
Cat timp nu jignesti nu se cenzureaza nimic. Scrie civilizat si e ok.

RamaruFaristu
26th April 2006, 19:35
pai am spus ca sunt niste mizerii, nu inteleg ce jignire e asta, la halul in care joaca

Rechinul Ucigas
27th April 2006, 00:38
crezi ca daca scrii aici , vine bossu citeste si pleca ? :)) lasa mai bine nu mai venim noi deloc la stadion si or s aplece singuri , si as avenim 1-2 miila stad asa ca mai bine nu mai venim deloc .

b3bito
27th April 2006, 13:21
Aseara Knd Am Venit De La Meci,la Drajana Si Jucatroii Si Knd Ne`au Vazut K Ne Ducem Spre Autocar La Ei,au Lluat`o Pe O Ruta Ocolitoare,si Taota Lumea Zicea Sa Mergem La Club Dupa Ei,dar Nik`...se Auzea Vb Sa Mergem Azi La Ora 5 Jumate Park...dar Nu Jtiu Cat De Sigur Este Trb ...

arian18
27th April 2006, 14:28
Cei ce nu vor sa apere culorile clubului sa plece, si boussul sa plece dak nu investeste in transferuri, se tot lauda ca avem un lot omogen, dar unii dintre ei sau cam saturat sa stea in ekipa.

LazioRoma
27th April 2006, 15:43
Aseara Knd Am Venit De La Meci,la Drajana Si Jucatroii Si Knd Ne`au Vazut K Ne Ducem Spre Autocar La Ei,au Lluat`o Pe O Ruta Ocolitoare,si Taota Lumea Zicea Sa Mergem La Club Dupa Ei,dar Nik`...se Auzea Vb Sa Mergem Azi La Ora 5 Jumate Park...dar Nu Jtiu Cat De Sigur Este Trb ...
La 5 jumate in fata la sala sporturilor si porma la stadion!

b3bito
27th April 2006, 20:33
lazio tu ai fost?k eu acuma la 8 jumate citesc msj tau...dak ai fost?! zi`mi si mie ce a iesit