PDA

View Full Version : bann



Dennis
26th April 2006, 01:12
Am primit bann pe trei zile pentru 3 avertisment luat in 28 shi 30 octombrie, shi unul in 25 aprilie. In octombrie am primit doar un avertisment shi nu am fost anuntat ca l-am primit shi pe al doi-lea.

In 25 am primit avertisment dupa niste jigniri, recunosc le-am facut, dar mi-am cerut scuze pentru ele public inainte sa primesc avertismentul acesta.

Am postat doar ca mi se pare putin injust, mai ales ca celelalte persoane au venit la noi pe thread prima data sa ne flameze...

Oh shi de ce inca am bila aia verde in dreptul numelui? Nu trebuia sa dispara dupa bann? :$

t.b.
26th April 2006, 01:46
Mesajul asta oare cine l-a scris? http://onlinesport.ro/forum/attachment.php?attachmentid=13396&d=1145981031

Faptul ca-ti "ceri scuze" nu inseamna ca ti se iarta orice... Pentru mesajul ala trebuia sa primesti ban direct. Nu conteaza ca ai fost provocat, esti pe un forum public, invata sa te controlezi.

E de-a dreptul penibil sa te mai si plangi c-ai fost banat



au venit la noi pe thread prima data sa ne flameze


Threadul nu e "al vostru", acolo poate sa posteze oricine, indiferent de echipa pe care o simpatizeaza... daca posteaza off-topic sau jigneste, ai butonul report bad post la dispozitie

Dennis
26th April 2006, 01:50
ok..daca tu zici...data viitoare ma abtin.