PDA

View Full Version : TIBI BALAN-poate fi coordonatorul de care are atata nevoie Steaua?



Lucky_OLD_G's
25th April 2006, 12:23
Spun asta fiindca urmarind ascensiunea Sportului din acest campionat se vede ca acolo sunt jucatori de valoare ...balan mazilu lazar varga..........iar tibi balan are ceva experienta cel putin la nivel de divizia a.....si echipa nationala de tineret.........parca

S2K
25th April 2006, 13:06
Ala e pe jumatate proprietatea lui Copos si nu cred ca ar putea ajunge la noi. Nu stiu ce sa spun... vezi tu Sportul e echipa buna, dar cand unul pleaca nu mai face nici doi lei, iar exemplele ar fi Dinita, Paduret, Bucur...

Dar, da, ar fi interesanta aducerea unui coordonator de meserie si retragerea lui Radoi ca si fundas central alaturi de Goian... cine ar da asa gol Stelei ar trebui sa se bucure ca pentru zece.

One-Man Show
25th April 2006, 13:21
pai cum o sa dea finutzu Shiman jucatori la Steaua ? Nu mai bine ii da (cu 50% din viitorul transfer) la vecina de cartier care ii vinde peste 1-2 ani ?

S2K
25th April 2006, 13:22
La cine il vinde? La Juventus Colentina? :D

SORENSEN
25th April 2006, 13:27
Balan ar fi bun la un pret modic de 3-500 000 de euro ...e clar ca Siman nu il va da la un astfel de pret Stelei asa ca e clar ca nu va ajunge la noi ...
Oricum Stelei ii trebuie urgent un atacant serios si de certa valoare eventual strain(pt grupele UCL e nevoie pe langa un pivot si un atacant pur-sange...)

Paul
25th April 2006, 13:27
Sportul e o echipa tare , dar jucatorii cand pleaca de acolo sunt cam 0.
Exemplele Gigil Bucur , Irimia , Ciobotariu , Dinita , Paduret , Farmache etc demonstreaza acest lucru

Daca tot e nevoie de un coordonator , sa ia unu de afara , nu trebuie sa punem boturile la rahaturile interne.

Parerea mea e ca MM si Oli stiu cine trebuie adus !



Oricum Stelei ii trebuie urgent un atacant serios si de certa valoare eventual strain(pt grupele UCL e nevoie pe langa un pivot si un atacant pur-sange...)
Aici ai dreptate. In cazul asta Dica sa fie restras coordonator sau ... pe banca !

Lucky_OLD_G's
25th April 2006, 16:20
DIca pe banca?...da ce destept esty wa paulica:)))))) e adevarat ca dica mai prinde si o serie de jocuri slabe.....dar cred ca echipa merge mult mai prost fara el......s-a vazut asta si la rosenborg......altu in locu lui se acmodeaza mai greu ..pana se omogenizeaza.......asa ca e bine pus acolo..parerea mea.......tibi balan poate o fi exceptiab care sa confirme regula cu jucatori de la sportu plecati in alta parte care nu rup gura targului........evident si yo as prefera un brazilian un argentinian de valoare..nu de pe e-bay pe postu de coordonator......dar ma gandeam la o solutie mai la indemana...

Paul
25th April 2006, 17:00
Dica pe banca , sa inteleaga ca nu e batut in cuie ... din cand in cand
faptul ca mai da cate un gol , nu ii iarta ratarea din meciu cu Dinamo (min 52) , din Giulesti (prima repriza la 1-0 pt noi) sau cu Boro acasa

N`ar fi rau sa stie "de frica" si sa aiba concurentza.

Lucky_OLD_G's
25th April 2006, 21:36
asta da ...ca il ajunge pe zicu daca o continua asa.......dar vad ca si-a revenit.........cu boro

uti2102
27th April 2006, 20:28
Il admir de mult pe Balan, dar nu shtiu ce sa zic... Oricum, am semnale ca Oli shi MM vor sa aduca un jucator sportist, dar nu shtiu pe care !

Mr Smith
30th April 2006, 10:35
Cine nu l-ar vrea pe Balan sau Mazilu???? Spune-mi?? Intrebarea e: Cine da banii care ii cere Siman?

Paul
30th April 2006, 11:18
hmmm ... Balan a frecat tusa aseara :D

Nimeni nu ii vrea pe Balan si pe Mazilu , cand primu costa minim 1M si Mazilu minim 3M.

Rica Neaga are clauza de reziliere de 1.000.000 E

Mr Smith
30th April 2006, 11:29
Rica NEaga e un caracter infect si in afara de steaua si fc arges nu stiu cine il vrea

Paul
30th April 2006, 11:38
iui mah , da ce ne-ai palit ... :D
Caracter Infect ? Da di ce? De la acel 8-1 la Timisoara?

makeG
30th April 2006, 20:48
Fc.Steaua Bucuresti-Fc.Rapid Bucuresti 1.. (3-1)

Universal
1st May 2006, 03:47
Balan este un jucator de travaliu,este bun,ar merita mai mult, sa vedem...

Paul
1st May 2006, 12:08
De ce nu a jucat in Dinamo - Sportu :evil:
Scnadal cu conducerea :P

mee_tza
1st May 2006, 15:29
a fost accidentat Tibi Balan...
Ar fi bun , da costa o carutza de bani :(

Lucky_OLD_G's
1st May 2006, 17:37
hy ca o jumatate de caruta merge .........o sareta de bani merge dat pe el...ca aia e mai mica......da o carutza intreaga e cam mult.....da-l naibii;))

Paul
1st May 2006, 20:06
ia zi tu la ochisoru tau cam cat crezi ca merita ca ofere Jiji pe Tibi Balan...

Lucky_OLD_G's
1st May 2006, 22:23
in nr. de carutze?? sau bani cash?

Paul
1st May 2006, 22:26
in saci de cartofi

Mr Smith
2nd May 2006, 01:49
iui mah , da ce ne-ai palit ... :D
Caracter Infect ? Da di ce? De la acel 8-1 la Timisoara?
daca ar fi numai aia era bine.........
Uita-te la un Niculescu si dupa uita-te la Neaga.....si vei intelege ce vreau sa zic. E vorba de modul cum se comporta si de declaratiile care le da

SORENSEN
2nd May 2006, 11:46
... merita ca ofere Jiji pe Tibi Balan...

pai eu as da 500 000 de euro pe el maxim ...:o:..desi nu m-ai intrebat pe mine...

Lucky_OLD_G's
2nd May 2006, 12:55
500.000 $.........juma de bulion merita sa zicem.......da un baston n-as da pe el........poate sami-l dea la pachet cu mazilu varga cisteam si patrichi.......

bluesky
2nd May 2006, 23:14
balan ii un jucator de viitor ,si cred ca ar face treaba la steaua.da ce nu are steaua coordonator pe radoi care a zis ca nu pleca si ramine la steaua pentru urmatori doi ani ca vrea sa ajunga in chl cu steaua.

Paul
2nd May 2006, 23:22
500.000 $.........juma de bulion merita sa zicem.......da un baston n-as da pe el........poate sami-l dea la pachet cu mazilu varga cisteam si patrichi.......
cu juma de milion , nu te lasa siman nici sa te uiti la el
in condititiile in care pe Cristocea am dat 250.000 Balan face 500.000 cu ochii inchisi
da pretul lui e de minim 3 ori mai mare

bluesky
2nd May 2006, 23:25
sa vezi tu ce preturi cere siman pe jucatori lui in caz ca va termina pe podium ,nici nu vreaua sa ma gindesc la ce pret o sa aiba mazilu are acuma 3 cred ca daca va mai da vreo doua hetrikuri o sa ajunga pretul la 5 mil

Paul
2nd May 2006, 23:27
la 5 milioane nu il cumpara nimeni !
e de la sportu , nu de la steaua

bluesky
2nd May 2006, 23:32
stai tu calm ca siman o sa traga de pret tare mai ales de mazilu si sa stii ca nu conteaza echipa de unde vine conteaza valoarea lui .

Lucky_OLD_G's
3rd May 2006, 13:08
poi si cine o sa dea 5 mil pe el? siman poate cere si 400 miliarde $ ...da tre sa si dea cineva pe el atata..........pai pandiani a fost cumparat de o echipa din spania de la una din anglia cu vreo 4-5 mil euro.........mazilu e de valoarea lui pandiani??

Paul
3rd May 2006, 22:14
e si chestie de varsta ... :D

krysty_b1984
3rd May 2006, 23:00
Pana la urma o sa-i de Gigi 1 mil la siman pe el si va fi bucuros Siman ca mai duce un campionat .................

bluesky
8th May 2006, 15:33
acuma mazilu ii peste pandiani ca valoare el a fost in forma cind juca la depor dar dupa asta sa cam dus la fund.mazilu merita bani multi pentru ca este un jucator constant.

mirung
8th May 2006, 20:26
Ascultati cu atentie: Mazilu nu e de Steaua....cum nu au fost nici Dinita, Chihaia sau Bucur, a caror vesnica rezerva Mazilu a fost

Paul
8th May 2006, 22:26
Mazilu e de Steaua , dar nu se merita sa dai o suma de ordinul milioanelor de dolari pe el.

john_titan
12th May 2006, 14:03
Steaua are nevoie de un coordonator mai bun ca Tibi Balan !
Coordonatorul e piesa care ne lipseste !

Universal
12th May 2006, 16:45
Un Neaga ne lipseste fratilor,s-a maturizat in Coreea

Paul
12th May 2006, 16:48
important e sa se fi lasat de prafuri ... pe care le cam lingea in Romania ... in rest un fotbalist senzational

Lucky_OLD_G's
12th May 2006, 18:58
poi avem nevoie de caractere nu de fotbalisti senzationali.......dar nu cred ca jiji o sa-l readuca inapoi..........desi nu cred ca ar fi chiar asa rau sa revina rica.........pe mine unu ma lasa rece atasamentu tribunei fata de el........personal i-as da o sansa sa vedem daca s-a maturizat da nu prea e de ales varianta asta.....vedeti ce e la dinamo.....vin astia cu impresii in cap cu un contract de vreo 600 sau 800 mii euro si fotbal mai joaca din parti....ca asa-i romanu.........yo unu as merge pe mana unui tanar talentata ...necopt inca...unu strain..sunt atatia......as lua 3-4 si mi-ar iesi sigur unu bun.............vedem in vara care vine pe postu asta..