PDA

View Full Version : Tur/retur 2006-2007



starsteel
24th April 2006, 18:21
Deja am inceput pregatirea sezonului urmator, o facem cu ultimele 6 etape din din div.A ce spuneti care e obiectivul pt. sezonul 2006-2007?
1. calificarea in Cupa UEFA
2. castigarea Cupei Romaniei
3. mentinerea in prima divizie

OVIDIU 62
25th April 2006, 20:11
Cu anumite intariri in vara putem aspira la primele doua pozitii,deci calificarea in UEFA si castigarea cupei ROMANIEI este plauzibil.

bada_otelul
25th April 2006, 21:36
cred ca o calificare in cupa uefa sau in cel mai rau caz inchegarea echipei care se va califica in cupa uefa.mai bine sa nu puna presiune pe jucatori cu obiectiv cupa uefa,au reusit mai mult atunci cand si-au propus mai putin

starsteel
27th April 2006, 13:52
Daca obtine Steaua un egal astazi cu Boro locul 6 poate fi calificant in UEFA deci evident ca asta ar fi obiectivul.

OVIDIU 62
27th April 2006, 21:25
ar fi fost bine sa fim pe 6

Doctor_Satan
28th April 2006, 09:04
Daca obtine Steaua un egal astazi cu Boro locul 6 poate fi calificant in UEFA deci evident ca asta ar fi obiectivul.
Si uite asa, Steaua si-a luat-o de la englezi! Iti vine sa te dai cu capul de pereti cand vezi ce prosti sunt!

OVIDIU 62
28th April 2006, 22:39
Aici trebuie sa vorbim de ai nostri nu de STEAUA asa ca HAI OTELUL!

Doctor_Satan
3rd May 2006, 12:54
Aici trebuie sa vorbim de ai nostri nu de STEAUA asa ca HAI OTELUL!
Imi exprimam si eu dezamagirea, ca totusi e o echipa romaneasca si ne-a reprezentat cu scces in Europa! Daca ei o duc bine in cupele europene, noi avem de castigat pe doua planuri: prindem mai usor o participare in Europa si da mai bine cand ii batem!
Forza Otelul!

OVIDIU 62
5th May 2006, 20:37
Cu OTELUL pana la moarte si dupa.Hai OTELUL spaima MOLDOVEI.

starsteel
21st June 2006, 12:39
Inca o luna si ceva si incepe returul, se pare ca nu vor fi achizitii spectaculoase in aceasta vara deci e clar, buget normal pt. o clasare la mijlocul clasamentului.

starsteel
4th July 2006, 13:23
Prima etapa a returului Otelul - CFR Cluj! Cea de-a 2-a cu Farul la Constanta.

Doctor_Satan
5th July 2006, 08:48
Prima etapa a returului Otelul - CFR Cluj! Cea de-a 2-a cu Farul la Constanta.
Vrei sa zici a turului!
Eu zic ca putem bate in ambele meciuri!
Forza Otelul!

Cristian
5th July 2006, 09:09
Sigur ca putem bate...
Mie mi-ar fi placut in prima etapa sa jucam cu dinamo acasa (am eu asa o oarecare prietenie ptr caini :D ) in a 3-a cu rapidu acasa ( si ptr ei am o simpatie imensa) si-n a 5-a sa jucam cu "prietenii" nostrii stelistii, acasa desigur :D

Doctor_Satan
5th July 2006, 15:22
Sigur ca putem bate...
Mie mi-ar fi placut in prima etapa sa jucam cu dinamo acasa (am eu asa o oarecare prietenie ptr caini :D ) in a 3-a cu rapidu acasa ( si ptr ei am o simpatie imensa) si-n a 5-a sa jucam cu "prietenii" nostrii stelistii, acasa desigur :D

Ba, ar fi mai bine in deplasare (a se vedea returul 05-06)!
I-am fi casapit!
Forza Otelul!

starsteel
6th July 2006, 10:54
Vrei sa zici a turului!
Eu zic ca putem bate in ambele meciuri!
Forza Otelul!
Evident ai dreptate se pare ca am ramas cu gandul la returul splendid din ultimul campionat.

starsteel
30th July 2006, 20:50
Din nou am inceput campionatul cu o infrangere clara de data asta in fata clujenilor de la CFR, maniera de joc a fost ingrijoratoare, nu se poate ca in decurs de un an si ceva sa avem numai 2 victorii acasa.

Doctor_Satan
31st July 2006, 09:11
Din nou am inceput campionatul cu o infrangere clara de data asta in fata clujenilor de la CFR, maniera de joc a fost ingrijoratoare, nu se poate ca in decurs de un an si ceva sa avem numai 2 victorii acasa.

Lasa ca rupem tot in deplasari si ne revenim in retur!

starsteel
4th August 2006, 14:50
Meciul cu Farul daca e asa cum anunta presa se pare ca se va desfasura sub cele mai bune auspicii avand in vedere ca din formatia Farul lipsesc din cauza unor accidentări, Barbu, Guriţă, Todoran, Voiculeţ şi Senin. In cazul asta nu ne mai multumeste un egal trebuie sa luam toate cele 3 puncte.

starsteel
4th August 2006, 20:53
La pauza in ciuda unui joc bun in atac apararea nu si-a facut datoria si in consecinta scorul e 2-0 pt. Farul.

sorin_otelarul
5th August 2006, 08:16
auleu iar am furato:( :( :( :( :( :( :( :( :(

Cristian
6th August 2006, 23:09
Se anunta un campionat de foc si incins mai ales ptr noi din pacate, nu ma asteptam la asa ceva.
Poate ne revenim in meciul cu Urziceni.

Marius.B
7th August 2006, 08:18
TREBUIE sa ne revenim in meciul cu Urziceni.Un egal acolo pt noi ar fi un esec.

starsteel
7th August 2006, 13:04
Ce egal ii spulberam pe urziceni fara sa ne urzicim.:D

STEELMAN
9th August 2006, 23:06
dupa euforia returului ar trebui sa coboram un pic cu picioarele pe pamant ma refer la cei ce ia luat valul si sa fim mai realisti pt ca nu sa nascut echipa invincibila si tre sa acceptam si infrangerile .dar si ele fac parte din viata nu?asa ca haideti oamenilor sa ne bucuram de culorile noastre si la bine si la rau.e un mod de viata!TI AMO OTELUL FOREVER!

sorin_otelarul
10th August 2006, 08:13
:) :) :) :) /hello /hello /hello pote macar pe urziceni sai batem sa fim in rand si noi cu lumea si poate sasi revina echipa...........................................

sorin_otelarul
11th August 2006, 17:53
hai mah pa iei la urziceni pe iei mahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Cristian
11th August 2006, 23:01
Mda nici pe urziceni din pacate :(

Marius.B
11th August 2006, 23:38
Trebuie sa strangem randurile si sa fim alaturi de echipa.Inca nu este totul pierdut.Trebuie sa depistam problemele si sale eliminam.

sorin_otelarul
12th August 2006, 19:10
hai mah poate ne revenim cu ceahlaulforza otelul(msj ptr stelisti: sper sa luati o bataie cu standard liege sa va sara arfele si vedetismul din cap):happy :happy :happy :drak:

bada_otelul
12th August 2006, 20:12
hai mah poate ne revenim cu ceahlaulforza otelul(msj ptr stelisti: sper sa luati o bataie cu standard liege sa va sara arfele si vedetismul din cap):happy :happy :happy :drak:

corect:evil:

lolo_grupa_c
12th August 2006, 21:58
asta este mai fratilor.....mergem mai departe...cine da de baut?

bada_otelul
12th August 2006, 23:43
asta este mai fratilor.....mergem mai departe...cine da de baut?

eu ... dupa primele 10 victorii in campionat:D ,sa ramanem totusi optimisti

lolo_grupa_c
13th August 2006, 03:27
in ciuda acestor infrangeri rusinoase,acum e momentul sa fim cel mai mult langa echipa ,acum cand are cel mai mult nevoie de noi...asa arata sportul rege:cu bune si cu rele...FORZA OTELUL

starsteel
18th August 2006, 23:35
Dupa infrangerea de la Urziceni singurul cuvant care imi iese pe gura, chiar dupa o saptamana, e CATASTROFA! E obligatoriu sa castigam cu Ceahlaul altfel incepem sa coboram pe topogan.

sorin_otelarul
20th August 2006, 11:01
hai9 ma poate batem pe ceahlaul ca dupaia ....iar avem meci greu cu national.auleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu............................. ....sa iesim odata din pasa asta naspa.
forza otelul!!!

sorin_otelarul
20th August 2006, 11:13
auleu dak nu castigam cu ceahlaul o sa fie o catastrofa si mai mare da..........speram sa-si revina baietzii forza otelul

starsteel
20th August 2006, 20:28
Extrem de greu am obtinut victoria cu Ceahlaul o echipa extrem de modesta, sa speram ca revenim la normal inca suntem departe de evolutiile din returul campionatului trecut.

Doctor_Satan
21st August 2006, 10:38
Macar am castigat! Asta e tot ce conteaza!
Sa jucam la fel de slab si in continuare daca avem scorul asta la finalul meciului!
Forza Otelul!

OVIDIU 62
22nd August 2006, 08:47
Sper ca victoria cu Ceahlaul sa ne mobilizeze pe viitor astfel incat sa abordam meciurile de acum incolo mai cu tupeu si cu mai multa determinare.Bafta Galati singurul oras pentru care traiesc cu adevarat.

sorin_otelarul
22nd August 2006, 10:53
/hello /hello care jucator va placut cel mai mult in meciul cu ceahlaul???!!scrietzi sa vedem cine a fost cel mai bun:) :)

OVIDIU 62
22nd August 2006, 11:32
Sper ca acest tur sa nu fie ca cel de trista amintire ca cel de anul trecut.Sa avem grija.

sorin_otelarul
23rd August 2006, 19:29
poate ne revenim si castigam si noi mai multe meciuri

starsteel
27th August 2006, 22:08
Asa da! Victorie lejera in Cotroceni cu 3-1 si am urcat pe locul 9.

sorin_otelarul
28th August 2006, 10:21
hai mah ca neam revenit ce draq aia a fost o problema............... da oricume bina ca baietzii siau revenitforza otelul!!!!anti bucuresti!!~!

starsteel
9th September 2006, 23:58
Victorie fara probleme in partida Otelul - Pandurii 2-0. Incepem sa ne apropiem de partea superioara a clasamentului adica acolo unde ne e locul.

bada_otelul
10th September 2006, 00:46
si cand te gandesti ca am pierdut puncte prosteste...unde eram acum daca nu le-am fi pierdut,macar de-am tine-o tot asa si mai departe.avem meci greu la petrosani...

SORINULTRA
10th September 2006, 10:57
ne v-a fi mai greu ca anul trecut la petrosani

starsteel
15th September 2006, 20:22
O victorie in meciul cu Jiul si rezultate normale in aceasta etapa ne pot urca pana pe pozitia a 4-a!

starsteel
16th September 2006, 19:09
Victorie la Jiul cu 2-1, asteptam meciul lui Rapid daca nu castiga iar Timisoara castiga la max. un gol putem sa cantam,
Cine e pe locul 4? Cine e pe locul 4? OTELU! OTELU!

Marius.B
16th September 2006, 23:05
Timisoara a castigat la 2 goluri diferenta.Problema e ca jocul nostru a cam scartait in meciul de la Petrosani,sper ca Grig sa remedieze problemele care au aparut in meicul cu Jiul.Sa vedem daca va reintra Baltoi in meciul cu Poli .

P.S. Am ajuns aici sus ,sper ca baietii sa reuseasca sa se mentina acolo unde le e locul.

six
17th September 2006, 01:52
Victorie la Jiul cu 2-1, asteptam meciul lui Rapid daca nu castiga iar Timisoara castiga la max. un gol putem sa cantam,
Cine e pe locul 4? Cine e pe locul 4? OTELU! OTELU!:rolleyes: se da premiu pt locu 4???asa cevaaaaaaa :happy :) ;)

WOLF_ULTRAS
17th September 2006, 10:10
Timisoara a castigat la 2 goluri diferenta.Problema e ca jocul nostru a cam scartait in meciul de la Petrosani,sper ca Grig sa remedieze problemele care au aparut in meicul cu Jiul.Sa vedem daca va reintra Baltoi in meciul cu Poli .

P.S. Am ajuns aici sus ,sper ca baietii sa reuseasca sa se mentina acolo unde le e locul.

eu numai stiu nimik de baltoi sa tot vb ca va intra la meciul cu panduri dar ....tu ce sti ?

Marius.B
17th September 2006, 11:26
La meciul cu Pandurii era in tribuna si l-a intrebat cineva de langa mine cand va reveni pe teren si el a spus ca va intra cu Timisoara.Acum depinde daca e la zi cu pregatirea fizica,probabil ca Grig va miza pe el in partea a 2 a a jocului daca va fi apt de joc.

WOLF_ULTRAS
17th September 2006, 11:34
oki ms pentru informatie ....FORZA BALTOI.......sper daca intra sa revina la echipa cu un GOOOLLL

starsteel
17th September 2006, 12:17
:rolleyes: se da premiu pt locu 4???asa cevaaaaaaa :happy :) ;)
Premiul pt. locul 4 e o posibila participare in UEFA iar pt. o echipa care investeste in jur de 2 mil./an e chiar o performanta. Pt. una care arunca cu milioane, anunta ca lupta pt. titlu iar la final e sub 5-6 e o contraperformanta. Si asta se mai intampla sezon dupa sezon, putina rabdare si ai sa te convingi. Din nou.

SORINULTRA
17th September 2006, 12:46
bun raspuns :ok:

starsteel
18th September 2006, 10:19
Miercuri trebuie sa demonstram prin victoria impotriva lui Poli Tm. ca meritam locul 4. Dupa ce am vazut arbitrajul pro-Poli din meciul cu Clujul e clar ca pe langa timisoreni vom mai avea adversari arbitrii dar oricum suntem obisniuti cu sicanele lor daca jocul merge trecem si peste asta.

Cristian
21st September 2006, 13:48
Si am si demonstrat. S-a demonstrat ca avem echipa chiar si fara 6 titulari. Toata stima ptr galerie ptr ce au realizat, am ramas masca. Mesajele foarte interesante. FORZA OTELUL

Cristian
21st September 2006, 13:49
:rolleyes: se da premiu pt locu 4???asa cevaaaaaaa :happy :) ;)

Cine rade la urma rade mai bine.

starsteel
21st September 2006, 15:17
Maniera de joc a fost in spiritul multumirii cu un egal chiar nu l-am recunoscut pe Grigoras insa daca a fost sa fie e perfect iata am ajuns pe locul 4 dupa ce i-am invins cu 1-0 pe timisoreni. Bravo Otelul!

bada_otelul
21st September 2006, 19:31
Si am si demonstrat. S-a demonstrat ca avem echipa chiar si fara 6 titulari. Toata stima ptr galerie ptr ce au realizat, am ramas masca. Mesajele foarte interesante. FORZA OTELUL

de fapt 4 titulari si cele 2 rezerve de atacant asa ca aveam numai un atacant valid,iar timisoara din cate stiu nu a avut niciun absent

Marius.B
22nd September 2006, 08:42
In urmatoarele 3 etape trebuie sa scoatem neaparat 9 puncte pt a aborda meciurile cu SDR mai relaxati si fara griji,in fond noi nu avem ce pierde.

starsteel
22nd September 2006, 12:07
Inainte de ultimul meci am spus undeva ca in urmatoarele 4 meciuri facem 10 puncte evident ca meciurile cu SDR vom fi relaxati nu avem decat de castigat in nici un caz de pierdut.

hai_otelul
23rd September 2006, 22:52
In ultimele doua meciuri nu am jucat stralucit, dar important este ca am castigat. Sper sa se lege mai bine jocul etapa viitoare. Aradul a aratat pana acum destul fotbal.

starsteel
24th September 2006, 00:36
Iata ca din nou am batut la Craiova acum cu 2-0 iar pronosticul meu cu 4 meciuri = 10 puncte a ajuns la borna 2 meciuri = 6 puncte. Oare sa fi fost eu modest cand am mentionat numai 10 puncte?

Marius.B
24th September 2006, 08:56
Teoretic nu ai fost deloc modest,practic insa ramane de vazut.Daca am avea tot lotul valid nu am mai trece prin atatea emotii ca in partida de ieri.

starsteel
30th September 2006, 16:20
Sper sa nu ratam cele 3 puncte chiar daca iar avem pe banca accidentati importanti trebuie sa ne pastram pozitia a 4-a si sa trecem in cont cea de-a 7-a victorie./hello Vine si pauza competitionala poate la urmatoarea aparitie rezolvam si problemele medicale.

starsteel
30th September 2006, 19:30
Otelul - UTA 2-1 /hello Suntem pe podium! Asteptam ziua de maine sa vedem pozitia 2 sau 3. /OLE/

Jerry20cm
30th September 2006, 20:42
Otelul - UTA 2-1 /hello Suntem pe podium! Asteptam ziua de maine sa vedem pozitia 2 sau 3. /OLE/

banuiesc ca nu te-ai supara dak ati fi pe 3 dupa etapa asta:D

starsteel
30th September 2006, 20:48
Cu postarea asta mai facut sah mat aici pe Suporter Otelul :nah: ma gandesc deja la un meci extrem de greu pt. sufletul meu ce urmeaza a se disputa la Galati.

starsteel
1st October 2006, 23:22
Dupa 10 etape suntem pe locul 3 fiind despartiti de campioana en-titre doar de golaveraj. Multumim Otelul!

starsteel
22nd October 2006, 19:02
Dupa ce etapa trecuta am clacat lamentabil cu Vaslui scor 1-3 a venit partida jubiliara cu nr. 600 din prima liga care a fost onorata printr-o frumoasa victorie in fata campionilor fotbalului romanesc Steaua cu scorul de 2-1. Bravo Otelul!

starsteel
29th October 2006, 22:25
Un nou meci pierdut de data aceasta cu ultima clasata e paradoxal avem 5 infrangeri dintre care 3 de la echipele clasate pe ultimele 5 locuri adica Urziceni, Vaslui si Arges. Cu toate astea ne pastram locul pe podium si asteptam cu mare drag :drak: "prietenii" din Giulesti.:ciocan:

starsteel
4th November 2006, 18:39
Unde e rautatea cu care ii asteptam odata pe rapidisti dupa atmosfera se pare ca suntem capabili chiar sa-i primim cu flori. Oare le vor arunca in tribune...poate la peluza nord? :D

STEEL
4th November 2006, 19:01
Unde e rautatea cu care ii asteptam odata pe rapidisti dupa atmosfera se pare ca suntem capabili chiar sa-i primim cu flori. Oare le vor arunca in tribune...poate la peluza nord? :D

Da,e adevarat,aici e liniste si pace(forum).Poate pe stadion va fi aceeasi atmosfera de care aminteai.:evil:
Sa fie oare linistea dinaintea furtunii???:drak:

starsteel
4th November 2006, 19:10
Ar fi bine dar incep sa cred ca nu voi mai vedea prea curand stadionul plin si publicul cald care sa impinga echipa de la spate.

STEEL
4th November 2006, 19:41
Plin hmm,nici eu nu cred dar presimt ca vor fi totusi 8-10 mii.Acum depinde si de vreme,daca va fi de kkt s-ar putea sa asistam la o prezenta si mai mica.

starsteel
5th November 2006, 19:01
Cea mai neagra zi din istoria Otelului infrangerea asta ne va urmari multa vreme. Umilinta absoluta!

sorin_otelarul
5th November 2006, 20:16
este cea mai categorica infrangere pe care a avuto otelul vreo data
:((vreau sa trecen cat mai repede de nebunia asta ca urmeaza un meci.......

starsteel
5th November 2006, 20:25
In groapa ne mananca cu arbitrii daca e nevoie chiar nu-si permit inca un pas gresit pana una alta sa castigam meciul de miercuri.

Kainsashiki
6th November 2006, 00:44
nu trebuie uitat ca grigoras e nasul lui dinamo, i-a batut peste tot pe unde a fost..si dupa 2 infrangeri rusinoase va veni si vremea unui rezultat pozitiv in groapa

Doctor_Satan
6th November 2006, 08:32
Asa ceva n-am mai pomenit!
Jucatorii au fost ca niste cizme pe teren!
Ar trebui sa le fie rusine! Au jucat de parca ar fi fost candidati la retrogradare!
Si-au batut joc de toata munca lui Grigoras!
RUSINE!

sorin_otelarul
6th November 2006, 12:52
cand scorul era 0-7 suporterii otelului cereau de zori autografe lui razvan si jucatorilor rapidului........am vazut un obosit cu fularu'lu otelul la gat luand autograf de la MOLDOVAN....

Cristian
6th November 2006, 13:01
Si care e problema ma ca lua autografe ??? O mazgalitura pe-o bucata de hartie...

Kainsashiki
6th November 2006, 13:53
ai luat si tu ? :D

starsteel
6th November 2006, 14:08
cand scorul era 0-7 suporterii otelului cereau de zori autografe lui razvan si jucatorilor rapidului........am vazut un obosit cu fularu'lu otelul la gat luand autograf de la MOLDOVAN....
Lasa ca iti mai spun eu una; la inceputul meciului oficiali imbracati in echipament visiniu cu inscriptia Rapid pe spate stateau langa banca de rezerve, la invitatia arbitrului au pasit gardul si au trecut in trib. 1 printre fanii galateni. Asta poate fi o dovada de civilizatie insa suntem in Romania si civilizatia e inca departe de noi eu il consider mai mult un moment de slabiciune mai ales ca in trecut exista chiar o teama pt. echipele ce jucau la Galati. Cati galateni ar fi putut urca in tribuna giulesteana? Conducerea are o mare parte din vina pt. schimbarea atitudinii publicului galatean deoarece in loc sa-l apropie de stadion ei l-au indepartat.
P.S. Cand ma gandesc la atmosfera pe stadionul din Galati imi vin in minte danezii de la Vejle care la inclazirea dinaintea meciului din UEFA Cup in momentul alergarii priveau tribunele stadionului era clar o teama in ceea ce priveste publicul asta inseamna presiune pe adversar si cateodata chiar da rezultate. Oricum atmosfera ramane si creeaza o impresie favorabila ceea ce din pacate nu mai e cazul acum.

Cristian
6th November 2006, 16:23
ai luat si tu ? :D

N-am luat eu niciun autograf, nici nu-mi trebuie.... da nu vad care e problema daca ar fi fost sa fi luat
Iar tu starsteel cred ca nu ai vazut bine, eu nu am vazut niciun visiniu la Tribuna 1

starsteel
6th November 2006, 17:58
Eu iti spun ce am vazut in fata mea iar tu imi transmiti ca nu am vazut bine.....nici macar nu port ochelari. Apropo am o poza cu... cineva care ma iubeste ce fac sa o postez?

STEEL
6th November 2006, 18:15
Eu iti spun ce am vazut in fata mea iar tu imi transmiti ca nu am vazut bine.....nici macar nu port ochelari. Apropo am o poza cu... cineva care ma iubeste ce fac sa o postez?

Bai,ce faceti mha?:o:
Va cautati unu' pe altu' prin stadion?:ras-plans:
Tare de tot faza....:happy
Baieti,nu va lasati,tineti-o tot asa....:D

starsteel
6th November 2006, 18:31
La nr. de spectatori care se preconizeaza pe viitor e posibil sa ne facem poze obiectiv in obiectiv. :ras-plans:

STEEL
6th November 2006, 18:36
O sa fie gen vanatoare de vanatori....:happy

Kainsashiki
6th November 2006, 20:23
ce am observat eu...

la cfr cluj dupa ce jucatorii au primit amenda ca au luat gol in minutul 90 acum cateva etape au urmat cateva etape de declin..

la otelul dupa ce au dat 5 goluri in cupa cu corvinul jucatorii au fost amendati si a urmat o perioada de declin..

sa fie oare amenzile fara rost cauza declinului otelarilor ?

Doctor_Satan
7th November 2006, 09:09
Tot ce-i posibil sa fi fost de vina amenzile!
Nu vad rostul ei cand in teren a fost echipa de rezerve!

OVIDIU 62
16th November 2006, 12:11
Sper ca in ultimele 2 etape sa acumulam cat mai multe puncte nu de alta dar returul se anunta greu.

SORINULTRA
3rd January 2007, 11:10
sa vdem cum se vor descurca pe teren cu noile achizitii

starsteel
23rd February 2007, 18:12
Un meci interesant astazi cu plusuri si minusuri, importanta ramane victoria inregistrata, 3-2 cu Unirea Urziceni o echipa bataioasa dupa o evolutie sinusoidala a scorului. Cel mai mare minus al partidei ramane puturosul de D. Stan chiar regret ca nu am scapat de el in aceasta iarna.

Dregan
23rd February 2007, 19:51
D. Stan si Gado niste umbre a jucatorilor care au fost in sezonul trecut...

SORINULTRA
24th February 2007, 13:18
mai degraba am scapa de nogo

STEEL
24th February 2007, 13:24
mai degraba am scapa de nogo

Corect.Cel mai slab jucator pe care l-am putut vedea in ultimii ani in liga I.E baiat bun dar ca jucator e praf.:(

bada_otelul
24th February 2007, 13:28
nogo de bine de rau are ambitie,chiar daca mai are de invatat,dar dani stan m-a dezamagit alerga jula intr-un picior iar el se plimba.gado la fel,la golul 2 a trecut criminalul cu nr 8 pe langa el ca trenul accelerat

STEELMAN
24th February 2007, 13:40
mda..dupa 1 an la otelul sa ajuns..sper sa nu ne dea motive pe viitor sa ii zicem cate ceva de dulce

soldatu'
26th February 2007, 10:06
Big Jula , Bacionne si Seme au trecut la urmatorul nivel !!!
caractere de ********** stele ! (anti-steaua , sa nu se speculeze)

:yeah: :yeah: :yeah: