PDA

View Full Version : Cine va castiga campionatul in sezonul 2007/2008



mArIuSeL
26th July 2007, 13:20
Pe cine mizati?

orbette
26th July 2007, 13:22
trebuia sa bagi din start poll-ul cu toate cele 18 echipe. merg pe cfr cluj.

Geografu
26th July 2007, 13:25
Merg pe Steaua logic insa la mare lupta cu Dinamo si Rapid.CFR si Poli vor mai incurca niste si calcule dar doar atat...:rolleyes:

mArIuSeL
26th July 2007, 13:27
Ar fi timpu sa vedem si pe Poli in lupta pt. titlu!!!

Universal
26th July 2007, 13:28
Poli, da cu cele 3 puteri :ok: anul acesta da

Elphax
26th July 2007, 13:29
CFR !

sper, ca au mai multe sanse decat noi

orbette
26th July 2007, 13:32
ai pus craiova in poll, si n-am putut sa ma abtin :D
dar realistic vorbind nu avem sanse la titlu anul asta, doar sperante. un loc de cupa europeana si un joc frumos din partea echipei ne-ar ajunge.

Mynsc
26th July 2007, 13:42
Steaua ofcourse. Insa si CFRul are mari sanse. DInamo si Rapid se vor bate pt locul 3 :P.

Lover
26th July 2007, 13:47
Rapid, pentru ca are cel mai bun antrenor, si joaca virgula ca o echipa, nu`s mari vedete ;) ca si zicu si niculescu, care aseara au dormit.
se vor bate cu Dinamo si Cfr , steaua nu are cum sa se lupte la titlu,... nici cu coltescu cu tot ;)

bada_otelul
26th July 2007, 13:56
eu merg pe alta echipa...da craiova ce cauta acolo?:happy

gabisentimente
26th July 2007, 14:12
steaua fara probleme

Luis Garcia10
26th July 2007, 14:15
Eu zic asa: Daca merge Hagi il vom lua noi! Daca nu merge Hagi si merge Rednic il vor lua dinamovistii! Daca vor beneficia de erorile Stelei si ale lui Dinamo pot castiga Rapid sau CFR .. in functie de cum vor stii sa-si gestioneze situatiile! :D

Icebox
26th July 2007, 14:21
Lupta va fi in 3, intre Dinamo, CFR si Rapid in aceasta ordine. Au cei mai buni antrenori.

Steaua va intra in lupta doar daca e dat Hagi afara, repede, nu dupa ce distruge absolut tot ce poate. Am vazut si ce ochi de mare antrenor are cand l-a luat pe rada...:lol::lol::lol:

SAMM
26th July 2007, 14:24
nu va grabiti cu Hagi, e posibil sa faca si treaba, ramane de vazut

dupa primele 5-6 etape eu cred ca se vor contura candidatele la tilul vor mai ramane 2-3

Icebox
26th July 2007, 14:25
nu va grabiti cu Hagi, e posibil sa faca si treaba, ramane de vazut

dupa primele 5-6 etape eu cred ca se vor contura candidatele la tilul vor mai ramane 2-3

Mda sigur, parca este prima echipa la care a antrenat. Am vazut meciul cu Charleroi, deja Steaua e foarte departe de ce juca inainte. Vom vedea cu Zaglebie, nu ziceti hop pana n-ati sarit parleazu'.

Luis Garcia10
26th July 2007, 14:28
Eu cred ca dupa 15-20 de etape...vom vedea cele 2-3 echipe care se vor bate la titlu! Iar despre Hagi...sper sa reuseasca! Eu zic sa o lasati mai moale cu meciul cu Charleroi care a fost UN AMICAL ;)

orbette
26th July 2007, 14:32
eu merg pe alta echipa...da craiova ce cauta acolo?:happy

au pus-o ca s-o votez eu mai:happy
oricum, din punctul meu de vedere, craiova este peste otelul ca valoare a jucatorilor...si sa nu uitam ca si oracolul mitica ne-a pus alaturi de sdr, cfr si poli, ca favoriti in lupta pentru titlu:D

Espoo Boy
26th July 2007, 14:32
Lupta va fi in 3, intre Dinamo, CFR si Rapid in aceasta ordine. Au cei mai buni antrenori.

Steaua va intra in lupta doar daca e dat Hagi afara, repede, nu dupa ce distruge absolut tot ce poate. Am vazut si ce ochi de mare antrenor are cand l-a luat pe rada...:lol::lol::lol:

Mai sunt si oameni OBIECTIVI pe acest forum....

Leo
26th July 2007, 14:42
DINAMO , pt ca sunt cei mai buni .

torn_beton
26th July 2007, 14:50
Steaua va intra in lupta doar daca e dat Hagi afara, repede, nu dupa ce distruge absolut tot ce poate.

Nu stiu cum se face dar numai stelistii nu vad asta.

Ceea ce fac ei acum e ca si cand am fi sperat noi acum 2 ani sa luam campionatul cu Florin Marin, Ion Marin si Andreea Marin. :happy:lol:

torn_beton
26th July 2007, 14:52
o lasati mai moale cu meciul cu Charleroi care a fost UN AMICAL ;)

Scuze pentru dublu post dar nu pot sa ma abtin.
Te inseli amarnic. Ala nu a fost doar un amical(decat pentru belgieni), a fost meciul vostru de prezentare a lotului si antrenorului, meci ce trebuia castigat.

YoNuTzz
26th July 2007, 15:25
multi excludeau rapidul...nu este deloc asha...
lupta se va da in 4...
acum inainte de inceperea ligii 1, teoretic, favoritele ar fi: 1. dinamo, 2. steaua, 3. CFR, 4. rapid...
DAR, sa nu uitam k anul trecut dinamo nu avea nici o sansa la inceput, si a defiliat...acum incepe k favorita, si poate sa clacheze...

eu merg pe steaua...:D

mArIuSeL
26th July 2007, 15:31
Oricum titlu o sa fie castigat de o echipa din capitala..asta e clar...insa sa vede care va fi aceasta...:)

Geografu
26th July 2007, 15:39
Totul va conta la inceput intre etapele 1-3 cand se va sti starea si forma echipelor ( cele 5 cred ) care trag la titlu.Sa ne gandim ce s-ar intampla daca Hagi ar incepe cu stangul sau Dinamo dezastruos sau CFR nu asa cum se asteapta duo-ul Muresan+Paszkany.Rapidul si Poli deocamdata incep sezonul fara presiune ,una pentru ca alb-visinii au castigat deja primul trofeu al anului iar Poli trage mai mult la Cupa UEFA deocamdata cel putin.
Asa ca repet sa asteptam sa vedem cum va incepe anul ! :ok:

bada_otelul
26th July 2007, 15:44
au pus-o ca s-o votez eu mai:happy
oricum, din punctul meu de vedere, craiova este peste otelul ca valoare a jucatorilor...si sa nu uitam ca si oracolul mitica ne-a pus alaturi de sdr, cfr si poli, ca favoriti in lupta pentru titlu:D

si timisoara avea sezonul trecut jucatori ca valoare individuala peste ce aveam noi,nu mai zic de trabzon care au buget de 35 mil euro...noi in schimb avem ECHIPA,de aia am terminat peste poli de aia i-am batut pe trabzon,steaua,dinamo la Galati si probabil putini vor fi cei care se vor bucura de puncte anul asta la noi acasa:yeah:
oricum numai 4 au sanse la titlu,timisoara nici anul asta nu se bat la titlu,craiova nu...doar la un loc de uefa se bat:ok:

mArIuSeL
26th July 2007, 15:56
si timisoara avea sezonul trecut jucatori ca valoare individuala peste ce aveam noi,nu mai zic de trabzon care au buget de 35 mil euro...noi in schimb avem ECHIPA,de aia am terminat peste poli de aia i-am batut pe trabzon,steaua,dinamo la Galati si probabil putini vor fi cei care se vor bucura de puncte anul asta la noi acasa:yeah:
oricum numai 4 au sanse la titlu,timisoara nici anul asta nu se bat la titlu,craiova nu...doar la un loc de uefa se bat:ok:

Ce sa mai spun de Gloria care a terminat inaintea lui Poli..si am batut pe Atletico Madrid...cu o echipa in care s-au investit 4000 $?

SAMM
26th July 2007, 17:35
Eu cred ca dupa 15-20 de etape...vom vedea cele 2-3 echipe care se vor bate la titlu! )

dupa arbitrajul de aseara cred ca dupa 15-20 etape dinamo e deja campioana


:evil:

SORENSEN
26th July 2007, 18:12
Scuze pentru dublu post dar nu pot sa ma abtin.
Te inseli amarnic. Ala nu a fost doar un amical(decat pentru belgieni), a fost meciul vostru de prezentare a lotului si antrenorului, meci ce trebuia castigat.

Daca imi aduc aminte National le-a stricat prezentarea celor de la Valencia si apoi astia au luat Cupa UEFA dupa parca...

Nightwish
26th July 2007, 18:12
CFR Cluj la lupta mare cu Dinamo..

Cra10veanu
26th July 2007, 18:39
CFR istilor calm ca nu luati titlul!
Aici se joaca campionatul de blaturi, santaj si trafic de influenta. Cat timp mafiotii de la liga si federatie nu vor crapa, trofeele nu vor iesi din capitala.

mArIuSeL
26th July 2007, 18:54
CFR istilor calm ca nu luati titlul!
Aici se joaca campionatul de blaturi, santaj si trafic de influenta. Cat timp mafiotii de la liga si federatie nu vor crapa, trofeele nu vor iesi din capitala.

Exact asta am spus si eu!!!:ok:

LazioRoma
26th July 2007, 19:09
cel mai puternic campionat de dupa 90 o sa il avem acuma in acest sezon unde Steaua Dinamo si CFR o sa se lupte pana in ultima etapa .. sper ca STEAUA sa castige !

caine19
26th July 2007, 19:11
Dinamo - pentru ca avem cea mai buna echipa , cel mai bun antrenor , iar Borcea & co. sunt nr. 1 :yeah::yeah:

crissis
26th July 2007, 20:19
Dinamo - pentru ca avem cea mai buna echipa ,

:shocked: Nu mai pupati voi campionatul anul asta si daca erati asa de buni ati fi castigat supercupa aseara dar s-a vazut cat de buni ati fost .

Celso
26th July 2007, 20:50
nimeni:confused::o::D

Vladek
26th July 2007, 20:53
Borcea & co. sunt nr. 1 :yeah::yeah:

Sa tii minte asta si la iarna, cand parca vad ca incepe "Operatiunea Aprozarul" :D . Sa nu indraznesti sa comentezi ceva

Hai Craiova
26th July 2007, 22:05
orcare dar nu steaua sau dinamo

Ferko
27th July 2007, 10:07
O sa fie o lupta in 3 : Dinamo, Steaua si CFR. Cred ca Dinamo o sa castige. Are cea mai buna ECHIPA. Poate CFR si Steaua au loturi mai bune (cel putin in aparenta), dar mai este pana sa-si faca si echipe.

bebesabie
27th July 2007, 10:11
Se reporteaza castigu :D

mArIuSeL
27th July 2007, 11:49
Stati linistiti ca oricum o sa castiga campionatu o echipa din Capitala asta e "CLAR".

SAMM
27th July 2007, 11:55
iar Borcea & co. sunt nr. 1 :yeah::yeah:

eu zic ca asta e principalul motiv
.
.

CFR1907
27th July 2007, 11:55
Gloria Buzau, dupa ce va castiga cele 2 meciuri cu Steaua.:)

mArIuSeL
27th July 2007, 11:57
Gloria Buzau, dupa ce va castiga cele 2 meciuri cu Steaua.:)

Da!! Parca vad ca joaca steaua cu echipa a 2 si ii bate cu 3-0 !

Lover
27th July 2007, 12:04
Da!! Parca vad ca joaca steaua cu echipa a 2 si ii bate cu 3-0 !

tre sa fac ceva bani pana la steaua-gloria buzau... si ii bag pe toti :lol:

mArIuSeL
27th July 2007, 12:06
tre sa fac ceva bani pana la steaua-gloria buzau... si ii bag pe toti :lol:

DA:happy

Mario Di Lazi
27th July 2007, 13:21
cine-l câștigă merge direct în Grupele UCL
asta e cel mai important

mArIuSeL
27th July 2007, 13:44
cine-l câștigă merge direct în Grupele UCL
asta e cel mai important

Exact!!De asta spuneam ca o sa castige campionatul anul acesta o echipa din Bucuresti.Pt. ca sunt interese foarte MARI!!
Sunt multi BANI in joc!

SAMM
27th July 2007, 17:35
Casele de pariuri vad echipa din Ghencea drept favorita la castigarea titlului in noul sezon:

Steaua 2.15
Dinamo 2.40
Rapid 7.50
CFR Cluj 8.00
Joker (alta echipa) 51.00

Nightwish
27th July 2007, 17:51
Casele de pariuri vad echipa din Ghencea drept favorita la castigarea titlului in noul sezon:

Steaua 2.15
Dinamo 2.40
Rapid 7.50
CFR Cluj 8.00
Joker (alta echipa) 51.00

Mai gresesc si casele de pariuri :) Va dati seama cum va scadea cota stelei pe masura ce o va tot incasa sezonul viitor? :D

SAMM
27th July 2007, 17:55
Mai gresesc si casele de pariuri :) Va dati seama cum va scadea cota stelei pe masura ce o va tot incasa sezonul viitor? :D

mai gresesc, dar mai rar

:evil:

mArIuSeL
27th July 2007, 23:44
Mi se pare ciudat ca e Steaua favorita!

Charon
28th July 2007, 01:28
casa aia da faliment pana la finalul turului!:happy

Originality
1st August 2007, 10:04
VOI SUNTETI IDIOTI ?? http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=118892&page=23

Garcia uneste iar :|

Ferdininho
1st August 2007, 12:34
Sa fie una din provincie...cele mai multe sanse le are CFR-ul.
Multa bafta!

Ferdininho
1st August 2007, 12:36
Casele de pariuri vad echipa din Ghencea drept favorita la castigarea titlului in noul sezon:

Steaua 2.15
Dinamo 2.40
Rapid 7.50
CFR Cluj 8.00
Joker (alta echipa) 51.00

Pune un link ceva...personal nu cred ca Steaua are cota mai mica decat Dinamo.

SAMM
1st August 2007, 13:50
Pune un link ceva...personal nu cred ca Steaua are cota mai mica decat Dinamo.

http://www.********.ro/Steaua_si_Dinamo_au_cote_egale_la_castigarea_titlu lui-n27912.html

asta e cu egale

dar la gamebookers sunt cotele alea, cauta si tu pe site-ul lor

Steaua e Steaua

kain
1st August 2007, 16:58
Rapid pentru ca are antrenor italian :D

bada_otelul
1st August 2007, 22:27
in prima etapa atat sdr cat si clujul s-au prezentat f slab

Kidu
2nd August 2007, 02:18
Eu cred ca de departe CFR-ul are cel mai bun lot si cel mai bun joc, iar daca isi vad de treaba chiar nu au ce sa le faca astia cu toata coperativa lor cu tot si cu toate arbitrajele.

Sorin Blaj
2nd August 2007, 02:26
Am dat votul Universitatii Craiova.

Nu pot sa nu sper.

Jocul aratat in prima etapa a fost unul foarte bun. Imi doresc s-o tina tot asa. :ok:

Blu3 Lion
2nd August 2007, 12:05
Tot o echipa bUCURESTEANA va castiga:mda:

nr.zece
2nd August 2007, 12:22
normal, s-a vazut din prima etapa cum trag arbitri cu ei
nici steaua nici rapid nu castigau daca nu erau impinsi de arbitri
si azi la comisie o sa vedeti cum este iertata dinamo
asta e liga 1, nimic schimbat

NumLock
2nd August 2007, 12:31
CFR 1907 Cluj! Campioană scrie în dreptul tău!:D

Cristian
2nd August 2007, 12:59
CFR 1907 Cluj! Campioană scrie în dreptul tău!:D

Vise... daca jucati cum ati jucat la noi slabe sanse... Ati fost impinsi de la spate de arbitrii. Mart aia sa se duca draq la cratita.

NumLock
2nd August 2007, 13:00
Da! Să meargă! Că ne-a anulat un gol perfect valabil! Sau a fost celălalt tușier?:happy Nu contează, Mârț să meargă la cratiță.....:D

Cappone
2nd August 2007, 15:19
Poli sper,si daca nu oricine in afara de steaua

max stelistu
15th August 2007, 15:53
cfr cluj chiar daca is stelist imi expun parerea are echipa cluj

cfrul il castiga are echipa foarte buna ce mai:yeah:

Rossi
15th August 2007, 17:42
Cine va castiga campionatul sezonul acesta? De ce?

Steaua ... de ce ? pt ca blatuieste jumatate dintre partidele din campionat si in + mai are si arbitrajul de partea sa ... :rosu::rosu::rosu::rosu:

Vladek
15th August 2007, 17:48
Lasa mai Rossi, nu plange, ca va cumpara nea Borcica si voua vreo 10 victorii la rand, sa va umflati in pene cu ele :D . Mai ales daca ratati CL - daca stie ca la anul campioana intra sigur in CL, o sa incepe Borcica sa apese pe butoane de-o sa sara arcurile :))

danpuric78
15th August 2007, 17:50
Lasa mai Rossi, nu plange, ca va cumpara nea Borcica si voua vreo 10 victorii la rand, sa va umflati in pene cu ele :D . Mai ales daca ratati CL - daca stie ca la anul campioana intra sigur in CL, o sa incepe Borcica sa apese pe butoane de-o sa sara arcurile :))

Lasa vladek ca nici cu GG nu mi-e rusine. Mai ales ca e de vreo 50 de ori mai bogat ca borcea, dupa cum singur zice.
Sau esti unul din aia care crezi in "curatenia morala" a apostolului?

Vladek
15th August 2007, 17:54
Lasa vladek ca nici cu GG nu mi-e rusine. Mai ales ca e de vreo 50 de ori mai bogat ca borcea, dupa cum singur zice.
Sau esti unul din aia care crezi in "curatenia morala" a apostolului?

Hai mai Dane, asa ma stii tu pe mine, nascut ieri sa cred in baliverne din astea de doi lei despre echipe cinstite si neprihanite ce castiga toate meciurile pe teren ? Am zis de vreo 10.000 de ori ca nu-mi fac iluzii si ca stiu foarte bine ca toate echipele romanesti mai umbla si cu magarii. Absolut toate, nu exista exceptii. Cred insa ca se exagereaza atat numarul lor, cat si importanta. Cu o oarecare aproximatie, fiecare echipa primeste in general cam ce merita. Cu blaturi sau fara.

Borcea o fi el mai "sarac" dar compenseaza prin plusul de "relatii". As zice ca lupta este aproximativ echilibrata, cu alde Copos, Muresan, Pinalti si "Lordul Padureanu" nu foarte departe in esalonul 2. Mai bag si eu cate o caterinca asa, cand mai vad cate un naiv din asta care crede ca "toti fura in afara de noi", sau "toate meciurile echipei X sunt blaturi/hotii cu arbitrul".

In rest, noi sa fim sanatosi si sa incercam sa nu spargem capetele intre noi de dragul lui GG, Borcea & company. OK ?

danpuric78
15th August 2007, 18:28
In rest, noi sa fim sanatosi si sa incercam sa nu spargem capetele intre noi de dragul lui GG, Borcea & company. OK ?


In nici un caz.
revenind la subiect, cred ca anul asta steaua va lua titlul, pentru ca i-a venit randul.
Nu cred ca poli, cfr sau chiar rapidul lui copos sunt in stare sa lupte un campionat intreg pentru titlu. Pe parcurs vor pierde contactul una cate una cu fruntea clasamanetului.
Mai ramane dinamo, insa cred ca dragomir ii va impaca pe cei doi.

Ulysses
15th August 2007, 19:43
bravo ma puric , vezi ca poti sa fii realist daca -ti iei la timp medicatia ?tine-o tot asa , esti pe drumul cel bun:ok:

delboca
15th August 2007, 23:45
tre sa fac ceva bani pana la steaua-gloria buzau... si ii bag pe toti :lol:

stai linistit ca il blocheaza la pariuri ca ii prea evident blatu:drak::drak::drak::yeah:

on topic CFR CLUJ

Leo
16th August 2007, 10:52
DINAMO, pt ca merita

BAK
16th August 2007, 17:05
la vaslui nu a prea meritat nimic......

Leo
16th August 2007, 18:13
asculta draga BAK, fiecare echipa , chiar si REAL MADRID , BARCELONA sau alta la un moment dat mai are si cate o infrangere.
ce ti se pare asa ciudat ?

BAK
17th August 2007, 06:46
asculta, draga leodacin, tu ai facut o afirmatie........pentru ca merita.de ce merita? numai pentru ca asa zici tu? daca nu, spune motivele

caine19
17th August 2007, 14:46
Pentru ca avem cei mai patimasi suporteri si cea mai buna echipa :ok: .

Nico21
17th August 2007, 14:54
Patimasi,patimasi...dar pana la bonuri de masa,si abonamente la telefoane,platite de stabii alb-rosii...:cool:

torn_beton
17th August 2007, 14:55
la vaslui nu a prea meritat nimic......

Poate ai vrut sa scrii cu Vaslui pentru ca returul inca nu s-a jucat. :ok:

Ontopic: mizez pe Dinamo daca reuseste Rednic sa-i trezeasca si sa le scoata impresiile de vedete din cap.
Steaua nu are antrenor si se va pierde pe drum, iar pana il da George afara pe Gica nu vor mai avea cum sa recupereze.
CFR Cluj nu au impresionat, sunt inconstanti, un meci bun unul slab.
Poli Timisoara: Dupa parerea mea echipa asta se misca foarte bine de cand a venit Uhrin si putine echipe vor pleca cu 3 puncte de acolo.
Rapid: deocamdata sa-si rezolve probleme cu golurile incasate in minutul 90 pana nu e prea tarziu.

Leo
17th August 2007, 16:29
pt BAK : dupa cum spuneam DINAMO castiga campionatul pt ca este prea buna. Ai inteles ?

Truica Madalin
19th August 2007, 17:42
U craiova pt ca e cea mai tare

Denis
24th August 2007, 08:39
Dinamo are cel mai valoros lot dar degeaba...au inceput prost...pana se acomodeaza fiecare jucator cu fiecare o sai apuce returu.....steaua si clujul se vor bate pt titlu...dupa parerea mea steaua va iesi campioana aceastui sezon.

BAK
25th August 2007, 04:53
U craiova pt ca e cea mai tare
ehhehehehesunteti cei mai tari.:ok:..hehehehe:happy:happy:happy....

BAK
25th August 2007, 04:57
pt BAK : dupa cum spuneam DINAMO castiga campionatul pt ca este prea buna. Ai inteles ?

nu mah, nu am inteles.....de ce este dinamo cea mai buna? pentru ca asa zici tu? rezultatele de pana acum nu au aratat asta, si nici jocul echipei....dar tu sustii ca sunteti cei mai buni...te intreb din nou...de ce spui ca sunteti cei mai buni? pur si simplu din fanatism? ai inteles? sau trebuie sa iti desenez?

m8k
25th August 2007, 09:34
Gloria Buzau 2!:happy

TYPI-STIINTA
25th August 2007, 14:13
Pentru ca avem cei mai patimasi suporteri si cea mai buna echipa :ok: .

:sleep:.. bah, voi astia din groapa, mai terminati cu "patimasi suporteri" , ca iar a inceput campionatu si stadionu ala, mic de 16.000 de locuri, tot e gol.. bate vantu pe acolo

TYPI-STIINTA
25th August 2007, 14:15
U craiova pt ca e cea mai tare

daca te referi la suporteri asa este (15.000;25.000;7.000 de suporteri la primele 3 meciuri de acasa).. Momentan echipa trece printr-o perioada mai grea.sper sa-si revina cat mai repede

Ferdininho
25th August 2007, 15:42
CFR Cluj, Unirea Urziceni si Poli Timisoara in cupele europene.

Fara mitici!

Rossi
25th August 2007, 15:46
Cine va castiga campionatul sezonul acesta? De ce?

O echipa din capitala ... Dinamo , Steaua sau Rapid .
Provincia nu are nici echipa si nici mentalitate pt a se bate la titlu .

TYPI-STIINTA
25th August 2007, 16:02
Cine va castiga campionatul sezonul acesta? De ce?

O echipa din capitala ... Dinamo , Steaua sau Rapid .
Provincia nu are nici echipa si nici mentalitate pt a se bate la titlu .

din pacate, asa-i.. pacat de suporterii din provincie. oricum peste cativa ani o sa straluceasca iar si echipele din provincie, dar pt asta e nevoie de rabdare pt ca bani au inceput sa fie si la echipele din provincie (cfr, poli tm, "u" craiova, etc). Cand te uiti la sdr si vezi ca sunt pe primele locuri in clasament si la stadion nu vine nici draqu , parca ti se ia de fotbal. Abia astept ca timisoara si craiova sa ajunga iar in top ca sa le aratam noi la miticii de bucuresti ce inseamna sa iubesti o echipa cu adevarat... Noi, momentan , suntem pe locul 13 si in doar 3 jocuri acasa am strans deja 47.000-48.000 de spectatori pe stadion

Ferdininho
25th August 2007, 18:27
... noi, momentan , suntem pe locul 13 si in doar 3 jocuri acasa am strans deja 47.000-48.000 de spectatori pe stadion

Pe care echipa din Stefan cel Mare o va strange in 3 editii de campionat (fara meciul cu Lazio pt. ca italienii au multi suporteri in Romania)

caine19
25th August 2007, 18:58
Exagerezi ...

Rossi
26th August 2007, 01:58
Noi, momentan , suntem pe locul 13 si in doar 3 jocuri acasa am strans deja 47.000-48.000 de spectatori pe stadion

17.000 cu Farul , 23.000 cu CFR , 6.000 cu Unirea ...
urmeaza UTA .... facem pariu ca nu o sa fiti mai mult de 6-7.000 ?
lumea vine sa vada echipele mari , SDR si CFR ... nu vine pentru Craiova ...

voi reusit sa umpleti stadionul cand va viziteaza o echipa mare ... Dinamo sau Steaua .
asa si noi reusim sa umplem un stadion de 40-50 de mii cand ne viziteaza o echipa mare din Europa sau la derby

Adi Da Samraj
26th August 2007, 07:25
U craiova pt ca e cea mai tare

U Craiova :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:

PS. Gloria Buzau :ok:

Cra10veanu
26th August 2007, 21:50
17.000 cu Farul , 23.000 cu CFR , 6.000 cu Unirea ...
urmeaza UTA .... facem pariu ca nu o sa fiti mai mult de 6-7.000 ?
lumea vine sa vada echipele mari , SDR si CFR ... nu vine pentru Craiova ...

voi reusit sa umpleti stadionul cand va viziteaza o echipa mare ... Dinamo sau Steaua .
asa si noi reusim sa umplem un stadion de 40-50 de mii cand ne viziteaza o echipa mare din Europa sau la derby

nu pot sa ma abtin :lol:
ati fost campioni, victorii in sir, una dupa alta si cati erati in tribune ? se ruga borcea de voi sa veniti la stadion. Dar cu o echipa ca d****o si pe aia putini care sinteti nu va inteleg :drak: Nici nu vreau sa ma gandesc ce-ar fi pe Oblemenco daca am avea rezultatele stelei sau d****o :yeah:

Rossi
26th August 2007, 22:01
Nici nu vreau sa ma gandesc ce-ar fi pe Oblemenco daca am avea rezultatele Stelei sau Dinamo :yeah:

te cred si eu ... sa treceti voi de grupele Cupei Uefa sau sa castigati Liga 1 , e ca si cum noi am juca o finala de CL ...

BAK
30th August 2007, 02:40
ideea este ca dinamovistii au foarte putini suporteri la meciurile de acasa......daca se strang cateva mii e bine......asta cu rugamintiile lui borcea