PDA

View Full Version : Etapa 25: Farul - FC National



ADelPiero
22nd April 2006, 22:34
Sambata, 29.04.2006, Farul - FC National, (17,00, TVR 2)
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

Paul
22nd April 2006, 22:59
semifinala CUpei :o:
cine se califica in finala Cupei , pierde meciul de sambata :P

miril
22nd April 2006, 23:07
Castigam ambele meciuri, primul la doua goluri diferenta!

cap
22nd April 2006, 23:54
Sambata, 29.04.2006, Farul - FC National, (17,00, TVR 2)
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.
aici cam ai dreptate vom vedea atunci :evil:

b3bito
23rd April 2006, 00:20
Iar Sunteti Prea Siguri Pe Voi...si Ne Calificam Noi:happy

byg
23rd April 2006, 01:55
nu se stie dinainte cine va castiga dar e cu siguranta un meci dificil pt ambele formatii

Cra10veanu
23rd April 2006, 01:56
egal

tchibos
23rd April 2006, 02:35
o sa facem cu voi cum am facut cu Craiova sezonul trecut... o sa o incasati dublu (ca e oferta)... si in Cupa si in campionat

miril
23rd April 2006, 08:22
Nu suntem siguri pe noi, ci doar suporteri. Meci echilibrat.

b3bito
23rd April 2006, 13:25
asa sa fie tchibos...vb ta...

Platanu
23rd April 2006, 14:06
Meci destul de echilibrat,zic eu.Echipa care va pierde in semifinala va juca mai indarjit sambata,banuiesc.Sper ca noi sa luptam la fel de indarjit atat in Cupa cat si in campionat.

be@
23rd April 2006, 14:42
o sa facem cu voi cum am facut cu Craiova sezonul trecut... o sa o incasati dublu (ca e oferta)... si in Cupa si in campionat

Cred ca ne confunzi . Noi nu suntem Craiova , care a retrogradat in B .

Bancaru
23rd April 2006, 20:59
Prefer sa ne ducem in finala. Egal.

Rechinul Ucigas
24th April 2006, 18:01
2-0

raja_bell
24th April 2006, 19:17
mult succes farului!!! :yeah: :yeah:
sa-i bateti si-n campionat si in cupa! :ok:

One-Man Show
24th April 2006, 19:56
3 - 0 pt. Faru' hi ii ies figurile din cap macaronarului care se vede antrenor la dinamo:evil:

be@
24th April 2006, 20:16
Esti in plop . Omul a spus aseara la Realitatea TV ca a aflat din ziare faptul ca e in carti pentru a prelua pe Dinamo si ca nu stie nimic . E o inventie a presei .

Hipgnosis
24th April 2006, 21:34
Forza Farul !
pt. suporterii nationalului din targ: :jerk:

Cristy
24th April 2006, 21:54
e normal sa-ti sustii satelitii, si eu tin cu Rapid2 .:)
asa e cand joci corect, n-ai ce sa le faci, daca nu le dai meciu te injura, te critica ....

0 2 ;)

miril
24th April 2006, 22:01
Ce Hip, esti bantuit de cosmaruri? Poti sa-i sustii pe constanteni si fara sa ne arati partea posterioara (a caracterului). Meciul al doilea depinde foarte mult de rezultatul primului, cred eu.

Universal
24th April 2006, 22:03
0-0 in returul cupei Natioanl calificata in Final, 2-2 sau 3-2 pt Farul , razbunare

miril
24th April 2006, 22:04
Trebuie sa facem cel putin 1-0 si sa batem la penalty-uri, in acest caz. Mergem in finala, scoate cel putin un punct la Constanta, altfel...

Universal
24th April 2006, 22:05
Greu ,meci greu in cupa-in cazul in care bate Farul se califica- zic egal,dar nu mai mult

bada_otelul
24th April 2006, 22:08
meci de 1X2,dar parca as merge mai degraba pe un !

Universal
24th April 2006, 22:25
Eu n-as risca atat ,sincer ,este un meci de 1x dar Nationalul este o echipa imprevizibila

Rossi
24th April 2006, 23:45
Farul sa odihnit in pozitia capra , etapa trecuta . Deci o sa scoata cel putin un X

esku
24th April 2006, 23:49
bate farul cu 2-1 ...

Rechinul Ucigas
24th April 2006, 23:58
bianco -rosii tu cum te odihnesti de obieci ? eu stiam ca voi stati capra mereu :D

b3bito
25th April 2006, 00:24
e normal sa-ti sustii satelitii, si eu tin cu Rapid2 .:)
asa e cand joci corect, n-ai ce sa le faci, daca nu le dai meciu te injura, te critica ....

0 2 ;)


tu cred k nu stii sa faci diferenta!
sau nu jtii ce`i aia echipa satelit ;)

dar nu pot sa am pretentii de la tine...:ok:

b3bito
25th April 2006, 00:25
Farul sa odihnit in pozitia capra , etapa trecuta . Deci o sa scoata cel putin un X


sa iti aduc aminte de un msj mai vechi de al nostru`:
NOI REPREZENTAM DOBROGEA!
VOI?! POZITIA IN 4 LABE...

boosaw
25th April 2006, 11:14
Meci de 1x2 ... Ambele echipe par sa-si fi revenit

Universal
25th April 2006, 11:16
Bag mana in foc ca Farul nu pierde , simt asta, insa in Cupa nu stiu-depinde

alamar
25th April 2006, 12:46
mult succes farului!!! :yeah: :yeah:
sa-i bateti si-n campionat si in cupa! :ok:
Batem si in cupa si in campionat.
Haaaaaaaaaaai Progresuuuuuuuuu'
P.S. Dupa cum vezi nu am zis nimic de ghena si punga....

Hipgnosis
25th April 2006, 16:15
Ce Hip, esti bantuit de cosmaruri? Poti sa-i sustii pe constanteni si fara sa ne arati partea posterioara (a caracterului). Meciul al doilea depinde foarte mult de rezultatul primului, cred eu.

:jerk: era pt. suporterii nationalului din targul...iesilor:ok: , cu referire la o sg. persoana! nu ma refeream la suporterii nationalului in general, pt. care am tot respectul :ok:
cristy: v-am eliminat deja de vreo 2 saptamani, lasa si tu frustrarile deoparte:drak:

Cristy
25th April 2006, 17:20
tu cred k nu stii sa faci diferenta!
sau nu jtii ce`i aia echipa satelit ;)

dar nu pot sa am pretentii de la tine...:ok:

cred ca tu nu ai inteles :o: :ok:
esti din randul stelistilor deci din aceasta cauza :ok:

0 2 :ok:

OVIDIU 62
25th April 2006, 19:48
marinarii au echipa buna deci 1 solist.

be@
25th April 2006, 22:07
Auzi , sclavii lui Dinamo ..Poate nasii lor , vrei sa spui . Baiete , te statuiesc sa-ti faci un control medical , sa vezi daca esti intreg cu capul .


:jerk: era pt. suporterii nationalului din targul...iesilor:ok: , cu referire la o sg. persoana! nu ma refeream la suporterii nationalului in general, pt. care am tot respectul :ok:


Si daca eu ti-as arata tie :jerk: , cam ce parere ti-ai face despre mine ?
Sau vrei sa-mi arati cu ce parte a corpului gandesti tu ?

Rechinul Ucigas
25th April 2006, 22:09
be@ , nu il lua in seama e un taran din c-ta care ne face de ras pe aici pe forum :)

be@
25th April 2006, 22:12
Nici o problema . Oricum , pe mine ma distreaza individul . Pacat ca va face orasul de rusine .

Cra10veanu
26th April 2006, 00:13
Cred ca ne confunzi . Noi nu suntem Craiova , care a retrogradat in B .
sinteti poli iasi, mai rau :happy
ot :cine bate etapa asta , lasa cupa celuilalt :D

Cra10veanu
26th April 2006, 00:14
Nici o problema . Oricum , pe mine ma distreaza individul . Pacat ca va face orasul de rusine .
tu nu-ti faci orasu de rusine ? :D macar sa ai o siguranta cand va pica iasu la anu sa ai la ce sa te uiti la divizia A

miril
26th April 2006, 00:14
Numai ca ordinea este inversa.

Cra10veanu
26th April 2006, 00:15
ce ordine mirile ?

miril
26th April 2006, 00:18
...de desfasurare.

Cra10veanu
26th April 2006, 00:21
tu ce preferi ? cupa sau etapa ?

miril
26th April 2006, 00:22
Si un si alta. Totusi, Cupa, adica sa mergem in finala si acolo vom mai vedea.

Cra10veanu
26th April 2006, 00:25
in cupa tin cu voi, pt se stie cum farul ne-a batut anul trecut!!!
in meciul asta am mizat pe farul, dar cred ca iese mare egal

miril
26th April 2006, 00:27
Si eu cred ca va iesi egal desi am mizat pe o victorie in deplasare.

Cra10veanu
26th April 2006, 00:29
ai mizat cu inima, dar nu prea aveti cu cine sa dati gol, dar aveti cu ce va apara, 0-0 ?

miril
26th April 2006, 00:30
Asa este, desi am castigat doua meciuri in deplasare cu...3-2.

Cra10veanu
26th April 2006, 00:33
pai nu se prea putea doua echipe cu aparari bune sa stea-n poarta, ce jucati ? pase din poarta-n poarta, ati iesit amandoua la atac crezand ca fiecare se va apara

miril
26th April 2006, 08:07
Este adevarat a avem goluri la faza cu ...goluri. Speram sa spargem...valul diseara!

LazioRoma
26th April 2006, 09:13
Asa este, desi am castigat doua meciuri in deplasare cu...3-2.
Si la al treile o furati cu 4-0 tipic!

six
26th April 2006, 10:20
forza... mda National...:) ;)

WOLF_ULTRAS
26th April 2006, 14:26
aici un X clar

Rechinul Ucigas
26th April 2006, 16:40
chiar daca azi castigam sau nu , in meciul asta noi luam cele 3 pct !
2-0

LazioRoma
26th April 2006, 19:16
:rosu: :rosu: :rosu: :rosu: da ...4-1 un inceput bun ..... sa va moara famiiliile!!!!! curca= un dbitoc .. farmache = un ratat.. schiopu = un terminat ... si restu nijte ZDRENTZE zici sa nu tii cu STEAUA porma ... PAI ASA CEVA VEZI DOAR LA CIRC BAHHH FARISTILORRRR FORZA STEAUA ( O sa imi fac alt user!):jerk: :jerk:

miril
26th April 2006, 19:16
Si noi tot trei puncte luam, dupa trei goluri marcate de... Stiu dar nu vrea sa spun! HAI PROGRESUL!

Cra10veanu
26th April 2006, 19:32
[QUOTE=FarulConstanta :rosu: da ...4-1 un inceput bun ..... sa va moara famiiliile!!!!! curca= un dbitoc .. farmache = un ratat.. schiopu = un terminat ... si restu nijte ZDRENTZE zici sa nu tii cu STEAUA porma ... PAI ASA CEVA VEZI DOAR LA CIRC BAHHH FARISTILORRRR FORZA STEAUA ( O sa imi fac alt user!)QUOTE]
:happy :happy :happy sa-si faca alt user :
rusine :jerk: daca erai oltean, erai asasinat de mult :D

georgemp
26th April 2006, 20:12
hahahah ce v-am batut .HaHAHA:):):)

cosmin_farul
26th April 2006, 20:20
rusine tuturor celor ce au jucat azi sun tricoul farului! ati reusit sa patati numele echipei! afara cu acest asa zis antrenor vukotic!
afara cu jigodia de senin, afara cu pascovici, farmache, lungu, guritza! ne-am saturat de merecneri !
respect pentru: dinu todoran, tibi molodovan, voicultez, curca!
grigoras un oras in intreg de doreste inapoi! vino l;a echipa sa faci curatenie! au gresit cand te-au dat afara!
GRIGORAS PENTRU NOI VINO INAPOI!

be@
26th April 2006, 20:34
Suntem pe val , avem un moral excelent dupa victoria din deplasarea de la Mioveni , si cea din Cupa , deci sper intr-un rezultat bun . Farul , din contra , se afla pe o panta descendenta , dupa ultimile doua meciuri .

LazioRoma
26th April 2006, 20:40
Suntem pe val , avem un moral excelent dupa victoria din deplasarea de la Mioveni , si cea din Cupa , deci sper intr-un rezultat bun . Farul , din contra , se afla pe o panta descendenta , dupa ultimile doua meciuri .
Da ieseanko ati castigat azi .. AFARAAA CU JIGODIILE DE LA ECHIPAAAA!!!!!!!!!! NU VA MAI VREM!!!!!!!!! MURITIII

Rossi
26th April 2006, 21:23
sper ca bancarii sa bata la Constanta , sa-l vad cu spumii la gura pi Guritza , cum zishi el ca no so putut mai mult :D :D


:rosu: da ...4-1 un inceput bun ..... sa va moara famiiliile!!!!! curca= un dbitoc .. farmache = un ratat.. schiopu = un terminat ... si restu nijte ZDRENTZE zici sa nu tii cu STEAUA porma ... PAI ASA CEVA VEZI DOAR LA CIRC BAHHH FARISTILORRRR FORZA STEAUA ( O sa imi fac alt user!)

asta e problema voasta , a constantenilor , bacauanilor , galatenilor ... nu aveti mandrie in voi (cred ca e de vina pamantul ...ca va tine) :)
cand o sa vedeti banatean sau oltean ca zice asa ceva ? NICIODATA

b3bito
27th April 2006, 00:23
Be@ nu crezi k ar fii cazul sa castigam si noi in campionat? :P

b3bito
27th April 2006, 00:24
cred ca tu nu ai inteles :o: :ok:
esti din randul stelistilor deci din aceasta cauza :ok:

0 2 :ok:


iti zic eu k nu tin cu nici o echipa din bucuresti...decat bucurestean cu vreo echipa din alea 3 ...mai bine tin cu national....

cosmin_farul
27th April 2006, 15:50
afara cu mercenarii si cu jigodiile de la echipa!
jucatorii pot fi transferati, suporterii niciodata!
CU FARUL PANA LA MOARTE!
MEREU anti buCUResti!

LazioRoma
27th April 2006, 15:53
PINA ACUM AM FACUT TOT POSIBILUL SA NU CREEM O STARE CONFLICTUALA SI AM INCERCAT DIN RASPUTERI SA EVITAM CONFLICTELE. ACUM DEJA NU MAI ESTE CALE DE INTOARCERE. SE SPUNE PE BUNE DREPTATE CA SUPORTERII SE CUNOSC LA GREU. SE MERGE PINA ACOLO INCIT SE VEHICULEAZA IDEEA CA SUPORTERII SI ECHIPA TREBUIE SA FIE CA O FAMILIE. SA VEDEM CE FEL DE FAMILIE SUNTEM ! NOI AM FACUT DE MULTE ORI GESTURI DE IUBIRE SI ATASAMENT FATA DE ECHIPA SI DE CLUB, IAR GESTURILE FACUTE DE NOI, SUPORTERII FARISTI, AU FOST TAXATE DREPT PROSTIE DE UNII DINTRE JUCATORII FARULUI. IN SEZONUL 2001 - 2002 CIND DE LA EGALUL CU DINAMO IN STEFAN CEL MARE ( SCOR 1 - 1, GOL TROFIN ) NU AU MAI REUSIT SA BATA PE NIMENI PINA LA VICTORIA CU PETROLUL ( ECHIPA DEJA RETROGRADATA LA ACEA ORA ). A FOST UN SIR NEINTRERUPT DE ESECURI DIN ET. 18 PINA IN ET. A 29-a. NU A FOST NIMENI INJURAT SI CHIAR MAI MULT ERAU INCURAJATI MECI DE MECI. IAR LA MECIUL DE BARAJ CU BAIA MARE AM FOST 400 DE SUPORTERI DUPA EI 1800 KM DUS INTORS , IN PLUS ALTI 200 DE SUPORTERI NU AU AVUT LOC IN AUTOCARELE CARE AU FACUT DEPLASAREA.... AM ACCEPTAT TOATE BIRFELE CARE SPUNEAU CA LA FINALA CUPEI UNII DINTRE JUCATORI NU SI-AU APARAT CORECT SANSELE, AM ACCEPTAT MULTE GESTURI CARE TRADAU NESIMTIREA SI INDIFERENTA FATA DE SUPORTERI. VEDETI GESTUL LUI FLORIN LUNGU CARE A ZIS CA NU IL INTERESEAZA GALERIA SI CA IL DOARE IN P..A DE EA. PE ACEST MOTIV AU FOST CITEVA ETAPE IN SEZONUL TRECUT CIND A FOST HUIDUIT SI S-A STRIGAT IMPOTRIVA LUI. DAR ACUM S-A AJUNS MULT MULT PREA DEPARTE. DUPA CE LA SFIRSITUL MECIURILOR DIN TURUL CAMPIONATULUI VENEAU DOAR CITE 3 - 4 JUCATORI SA SALUTE GALERIA AM CERUT CA LA INCEPUTUL RETURULUI SA VINA TOATA ECHIPA SA SALUTE SUPORTERII IN SEMN DE RESPECT PENTRU CEI CARE CINTA SI II INCURAJEAZA PESTE TOT PRIN TARA, INDIFERENT DE VREME SAU SCOR SI BINETELES SA NU UITE SACRIFICIILE PE CARE LE FAC ACESTIA PT EI. DE LA PRIMA ETAPA DIN RETUR AU INCEPUT PROBLEMELE. LA MECIUL CU PANDURII AU VENIT DIN NOU 4 JUCATORI SA SALUTE GALERIA. CU TOATE ACESTEA AM FOST LA BUCURESTI LA MECIUL CU SPORTUL, SA II INCURAJAM. AICI LA FEL, LA SFIRSITUL MECIULUI AU FOST DOAR 4 JUCATORI CARE AU VENIT SA SALUTE GALERIA. DUPA O DISCUTIE INTRE LIDERUL GALERIEI SI CAPITANUL ECHIPEI,S-A CERUT CA SA VINA TOATA ECHIPA SA NE SALUTE. NU AU FACUT-O. AM DECIS SA RAMINEM PE STADION PINA VOR VENI LA SALUT. S-A INVOCAT IN PRIMA FAZA CA SUNT LA DUS, DUPA 30 min AU VENIT ION BARBU SI TIBOR MOLDOVAN SI AU ZIS CA CEILALTI NU VIN LA SALUT DEOARECE LE ESTE TEAMA SA NU FIE INJURATI. PE MOTIVUL CA NU AM PARASIT STADIONUL CIND AU CERUT CEI DE LA JANDARMERIE, SORIN MIHAILESCU A PRIMIT O AMENDA DE 15.000.000 LEI. DUPA CE AU FOST ASIGURATI CA ACEST LUCRU NU SE VA INTIMPLA ( DE FAPT NU S-A INTIMPLAT NICIODATA PINA ATUNCI ) A URMAT UN NOU REFUZ. LA INTOARCEREA SPRE CONSTANTA AUTOCARELE SUPORTERILOR S-AU INTILNIT CU AUTOCARUL ECHIPEI. A URMAT O DISCUTIE INTRE LIDERUL GALERIEI SI UNII DINTRE JUCATORI. S-A SPUS INCA O DATA CEEA CE S-A STIUT DINTOTDEAUNA, PRETENTIA GALERIEI ESTE CA LA SCHIMBARE SI LA TERMINAREA MECIULUI JUCATORII SA VINA SA SALUTE TOTI SUPORTERII ( ATIT LA PELUZA CIT SI LA TRIBUNA ). URMA MECIUL CU F.C NATIONAL DIN CUPA ROMANIEI, LA CONSTANTA, AM PREFERAT SA NU CREEM UN CONFLICT. AM VRUT SA FIE LINISTE LA ECHIPA. I-AM INCURAJAT PE TOATA DURATA PARTIDEI. A URMAT MECIUL CU DINAMO. LA FEL. LA SFIRSITUL MECIULUI AU VENIT DIN NOU DOAR 5 JUCATORI ( DUPA DISCUTIA AVUTA LA INTILNIREA AUTOCARELOR SUPORTERILOR CU CEL AL ECHIPEI ). CU TOATE ASTEA S-A FACUT DEPLASAREA LA PETROSANI.AM MAI LASAT O DATA DE LA NOI. AU FOST DIN NOU INCURAJATI SI DIN NOU AU SALUTAT DOAR 4 JUCATORI. CEILALTI 7 CRED CA MERGEM LA MECIURI SA VEDEM CURURI DE BARBATI ? POSIBIL. PREA NE TRAREAZA CU SPATELE. DE LA ACEST MECI S-A PRODUS RUPTURA. EI AU DAT VINA PE MECIUL MAI PUTIN REUSIT SI VEZI DOAMNE ASTA AR FI FOST MOTIVUL SUPARARII SUPORTERILOR. LA MECIUL CU POLI IASI NU S-A CINTAT IN PRIMA REPRIZA, AM INCEPUT TOTUSI SA INCURAJAM ECHIPA LA INCEPUTUL REPRIZEI SECUNDE, FARUL MARCIND IN REPRIZA 2-A UNICUL GOL. LA O RATARE A LUI LIVIU MIHAI AM INCEPUT SA STRIGAM IRONIC" LIVIU LIVIU LIVIU GOL, LIVIU GOOL..." MOMENT IN CARE S-A INTORS SPRE NOI SI NE-A SALUTAT CU DEGETUL DIN MIJLOC RIDICAT... ATUNCI PUTEM SPUNE CA FOST PRIMUL PAS SPRE RAZBOIUL DE ACUM. AM INCEPUT SA II SALUTAM... NEVASTA CUM NE SALUTASE SI EL PE NOI. NU MAI ERA (DEJA) CALE DE INTOARCERE. LA SFIRSITUL MECIULUI ( MERITAT DE DATA ASTA ) NU A VENIT SA NE SALUTE NICI MACAR UN JUCATOR. A URMAT DEPLASAREA DE LA VASLUI. PRIMA DEPLASARE DUPA MULTI MULTI ANI CIND NU AM FOST PREZENTI. MECI ACASA CU FCM BACAU. NU AM CINTAT DIN NOU IN PRIMA REPRIZA DOAR L-AM HUIDUIT LA FIECARE ATINGERE DE BALON PE LIVIU MIHAI. IN REPRIZA A 2-A AM CINTAT DIN NOU SI DIN NOU S-A MARCAT CIND AM CINTAT NOI. ERA ZIUA LUI PASCOVICI SI I-AM CINTAT ' LA MULTI ANI " DAR DIN NOU LA FINALUL MECIULUI CA SI LA MECIUL CU IASIUL NU A VENIT NIMENI SA NE SALUTE. NICI MACAR PASCOVICI CARUIA II CINTASEM PT ZIUA LUI. EL AVEA SA NE SALUTE, DAR NU ATUNCI, A FACUT-O LA STEAUA ! A URMAT DIN NOU DEPLASARE FARA SUPORTERI LA MIOVENI. TOT RESPECTUL PT CLAUDIU VOICULET CARE LA FINALUL MECIULUI A DEDICAT VICTORIA SUPORTERILOR SI A SPERAT CA VOM FI DIN NOU LINGA ECHIPA. CU TOT RESPECTUL CUVENIT NU PUTEAM FACE ASTA. NU EL ERA VINOVATUL. INAINTEA MECIULUI CU STEAUA DUPA CE DIRECTORUL EXECUTIV AL FARULUI, FLORENTIN CHIFOREANU NE-A ACUZAT CA AM FI MONTATI ( NICI EL NU STIE CE A VRUT SA SPUNA... ) A URMAT O DISCUTIE FATA IN FATA CU SORIN MIHAILESCU. DUPA CE A INTELES CARE SUNT ADEVARATELE CAUZE ( CELE EXPUSE MAI SUS FIIND DOAR CITEVA DINTRE ELE ) A INCERCAT TOTUSI O ULTIMA RECONCILIERE. A PROMIS CA VA DISCUTA CU JUCATORII, CA LE VA EXPLICA EXACT SI CONCRET CE DORESC SUPORTERII ( ACUM STITI SI VOI, NU-I ASA ? SA SALUTE SUPORTERII LA SCHIMBARI SI LA FINALUL MECIULUI ). A PROMIS CA DE LA MECIUL CU STEUA LUCRURILE SE VOR SCHIMBA SI VOR INTRA IN NORMAL. HAI SA VEDEM CIT DE NORMAL A FOST. AM AJUNS LA STADION CIRCA 80 DE SUPORTERI DIN PIRATES, ARIA ULTRA SI LEGIO SUR. AM CINTAT PE TOT PARCURSUL MECIULUI CU TOATE CA ..... IMEDIAT DUPA SCHIMBAREA LUI COSMIN PASCOVICI ACESTA S-A INDREPTAT SPRE TUNELUL DE EVACUARE AL JUCATORILOR, TRECIND EXACT PRIN FATA SUPORTERILOR FARISTI, ASTEPTAM SA NE SALUTE SI ... STUPOARE. NE-A SALUTAT CU DEGETUL DIN MIJLOC PRECUM LIVIU MIHAI. DACA LA ADRESA LUI LIVIU MIHAI AM FOST IRONICI DIN CONTRA LA SCHIMBAREA LUI PASCOVICI I-AM SCANDAT NUMELE PINA AM VAZUT CA SE INDREAPTA SPRE NOI. CE A URMAT AM SCRIS MAI SUS. CU TOATE CA ERAM ULUITI DE "RESPECTUL" ARATAT ( DOAR ASA NI S-A PROMIS , NU ? ) AM CONTINUAT SA CINTAM SI SA INCURAJAM ECHIPA. A FOST 3 - 0 SI AM LUAT BATAIE LA SCOR DE NEPREZENTARE. A URMAT FINALUL MECIULUI. NE-AM OPRIT DIN CINTAT ASTEPTIND CA ECHIPA SA VINA SA NE SALUTE. TIBOR MOLDOVAN A INCERCAT SA VINA SPRE GALERIE, MOMENT IN CARE A FOST OPRIT DE FLORIN LUNGU, FIIND TRAS DE TRICOU FOARTE PUTERNIC SI IAU FOST TRANSMISE URARI DE BINE MAMEI LUI DE LA SUPER CARACTERUL florin lungu. NU A VENIT NIMENI SA NE SALUTE DIN NOU. AM FACUT NOAPTEA DE INVIERE PE DRUM AJUNGIND IN CONSTANTA IN JURUL OREI 4,00 , DUPA CE PRIMISEM ACEL FRUMOS CADOU DIN PARTEA JUCATORILOR PE CARE I-AM INCURAJAT. CE GEST FRUMOS ! CE RESPECT ! RECUNOATEM CA UNII AR FI DORIT SA VINA SA NE SALUTE LA FINALUL MECIULUI CU STEAUA, NUMAI CA IN VESTIARUL FARULUI S-A INSTAURAT DICTATURA. CEI CARE DECID ACUM AU DECIS SI SOARTA LUI PETRE GRIGORAS. EI INSA AU FACUT PASTELE ACASA LINGA FAMILILII, CLUBUL FACIND EFORTURI MARI SI DUCINDU-I CU AVIONUL DE LA BUCURESTI LA CONSTANTA !!!! URMA UN MECI CRUCIAL PT SOARTA SEZONULUI 2005 - 2006, CEL DIN RETURUL CU F.C NATIONAL. PT TOATE CITE AU FACUT AM FACUT MESAJE IMPOTRIVA CELOR CARE AU GRESIT. CEI CARE AU FOST CORECTI CU NOI LE-AM DEDICAT UN MESAJ ELOCVENT. 9 , 14, 17 , 23 ( APOSTU, VOICULET, TODORAN, TIBOR MOLDOVAN ) - RESPECT ! INSA GESTUL IRESPONSABIL AL UI SENIN A FACUT CA ACEST RAZBOI SA FIE DUS PINA LA CAPAT. DESPRE CE ESTE VORBA ? LA SCORUL DE 4- 1 PT F.C NATIONAL SENIN NE-A ARATAT DEJA SEMNUL CONSACRAT CU DEGETUL DIN MIJLOC RIDICAT, DAR CA SA FIE SIGUR CA ESTE INTELES A ARATAT CU AMINDOUA MAINILE.... NE-AM FI DORIT FARA REZERVE SA SE TERMINE ACEST CONFLICT. NU AM VRUT NICIODATA SA CALCAM PE URMELE CAINILOR SI SA DEVENIM DUSMANII PROPIILOR JUCATORI. CONFLICTUL INSA VA CONTINUA PINA CIND CEI CARE AU GRESIT VOR PLECA. EI NU SUNT JUCATORII FARULUI. SUNT NISTE MERCENARI. EI AU INCEPUT ACEST RAZBOI, ACUM SA FIE IN STARE SA IL DUCA PINA LA CAPAT.


IN INCHEIERE VOM SCRIE MESAJELE CARE AU FOST ARBORATE LA MECIUL CU F.C NATIONAL
1)NU NE MAI TRATATI CU SPATELE, RISCAM SA DEVENIM GAY
2)NON CARCTERE = NON PERFORMANTA
3) 4, 7, 8, 11( 4 - pascovici, 7 - liviu mihai; 8- florin lungu; 11 - mihai gurita - NU AM GRESIT CA AM SCRIS CU LITERA MICA ...) - NUMERE DE TRICOU.... AMBALAJ INFECT VALEA !
4)F.LUNGU - UN NEURON... bLOND ( NU A INCAPUT PE MESAJ TOT CE ERA DE SCRIS , DE FAPT MESAJUL COMPLET ERA: F. LUNGU - UN NEURON PRECUM BLONDELE )
5) 9 - 14 -17 - 23 - RESPECT. (BOGDAN APOSTU, CLAUDIU VOICULET, DINU TODORAN SI TIBOR MOLDOVAN )


TOATE ACESTE MESAJE AU FOST RIDICATE INAINTE DE INCEPREA MECIULUI. UN SINGUR MESAJ AM LASAT NOI PT CEEA CE NE DOREAM SA FIE RIDICAT DUPA CALIFICARE: "TOLERANTA ZERO" . DIN PACATE L-AM RIDICAT LA SFIRSIT CUM ERA PREVAZUT, DAR ESTE MAI ACUT SI MAI ACTUAL CA ORICIND .

GALERIE F.C. FARUL - FARUL SUNTEM NOI !!! SURSA www.farul.ro!!!!

dede
27th April 2006, 16:17
faru' are ocazia sa-si ia revansa...sa vedem daca si poate

1-0

Universal
27th April 2006, 18:12
Nu...cred mai degraba intr-un egal 2-2

Gigel Sportul
27th April 2006, 19:04
Cred ca se reediteaza rezultatul din returul semifinalei. Daca nu cumva o face "sf" iacov vreo manevra...

Universal
27th April 2006, 21:13
Nu face nici o manevra, va fi egal joc exceptional de urat dar totusi un meci cu iz mreritoriu-Farul vrea revansa,insa nu cred ca o primeste

Rossi
28th April 2006, 02:09
bate National , e cu mult peste Farul

tchibos
28th April 2006, 22:27
vor fi huiduiti rau astia de la Farul, asta daca se mai duce cineva la stadion sa ii vada pe ratatii astia

ps: de ce nu ii da ban un moderator incultului FarulConstanta ca e varza rau, cred ca a trait in pestera toata viata lui....

miril de cate ori il mai avertizezi pentru jigniri, limbaj s.a.m.d..... nu poti sa il dai afara pur si simplu?

Hopshio
28th April 2006, 22:29
x-ul

miril
29th April 2006, 11:48
Va fi un meci interesant de urmarit, prin comparatie, cu cel de miercuri. Sper sa fie un meci frumos! Off topic, Tchibos, s-a rezolvat cererea ta.

Aaetius
29th April 2006, 12:01
avand in vedere si meciul din cupa si umilinta suferita de farul in fatza squadrei bianco-celeste din parcul cu platani cred ca vor incerca din toate puterile marinarii sa se razbune...dar va castiga tot FC National!

Constanta Inapoi In Div. B!

krapulax
29th April 2006, 13:27
prognosis- 0:0

georgemp
29th April 2006, 19:12
au dat gol :(

Rechinul Ucigas
29th April 2006, 19:16
au dat dar nu mai conteaza ...la podiium nu avem pretentii , cupa s-a dus , intertoto nu ma intereseaza ...sez pierdut ...joc fara miza !

pascovici si fl lungu trimisi la echipa a 2 :D

be@
29th April 2006, 19:20
Greseala a lui Panc , si 1-0 pentru Farul la singura ocazie pe care au avut-o . Offff........

Gabriel28
29th April 2006, 19:42
zici ca s-au prostit la cap national in ultimele meciuri din campionat....wtf is wrong with them...

update: da..deci e 2-0...mie-s ila deja de ei.....ce sa zic au facut testu cu poligraf...m-ai bine si-ar face niste teste mintale...

be@
29th April 2006, 19:43
Vai , Stanev , vai.....

Rechinul Ucigas
29th April 2006, 19:43
2-0 :) macar pt moral sa le mai dea inca 1 ....

be@
29th April 2006, 19:45
Sa-i trezeasca cineva pe astia si sa le spuna ca au meci cu Farul in campionat .

Hopshio
29th April 2006, 19:47
3-0

Rechinul Ucigas
29th April 2006, 19:48
bravo ! hai inca 1 asa cu dedicatie pt suporterii nationalului ( nu am nik cu ei )

georgemp
29th April 2006, 19:54
daca iesea mereu stanev ca acum nu luam goluri.Nu stiu ce are Stanev,nu se arunca cum trebuie,uneori,alteori iese bine

Vladek
29th April 2006, 20:18
Thank you, Farul ! Aratati fotbal adunaturii de batausi care-si zice FC National ! :evil: :evil:

:drak: :drak: :drak: Rosu la Chiacu :yeah: :yeah: !! Trimiteti-i acasa pe redusii astia mintal ! Pacat ca n-a arbitrat si National - Steaua arbitrul asta.

Ei, cum e be@ sa rada altii cand esti jos ? De fapt .... la echipa asta de 2 lei, "umilinta" e o stare permanenta, asa ca probabil nu va afecteaza prea tare :drak: :drak:

miril
29th April 2006, 20:18
Ai dreptate Rechinule, asa v-am dedicat si Noi voua in Cupa! Echipa joaca inegal si...nepotul vede...rosu. Sa se duca la...unchiul lui, daca nu-i pus pe treaba! 4-0!!! Penibil, Vladek!

Rechinul Ucigas
29th April 2006, 20:19
oleeee multumesc FARUL !!!!
Ne-am razbunat ! am aratat ca putem , doar ca am prins o zi proasta in semi !

ultrasblueshark
29th April 2006, 20:20
'r-ati ai dreaq de macelari !! V-am dat clasa. La macelarie cu cotonogarii vostri !!! Ca asa ati jucat si in cupa... numai la intimidare.

miril
29th April 2006, 20:22
Felicitari, Farul. Cat despre meciul de Cupa, asta a fost miercuri, jocul si rezultatul altul.

Vladek
29th April 2006, 20:23
Ai dreptate Rechinule, asa v-am dedicat si Noi voua in Cupa! Echipa joaca inegal si...nepotul vede...rosu. Sa se duca la...unchiul lui, daca nu-i pus pe treaba! 4-0!!! Penibil, Vladek!

Ce e penibil Miril ? Ca v-am intepat un pic ? ( De altfel mesajul nu iti era adresat ... ma refeream exclusiv la exemplarele gen be@ ). Personal am vazut ca ai fost printre putinii care au avut ceva inteligent de spus dupa dezastrul nostru de joi !
Pentru asta, jos palaria ! Faci parte dintre suporterii autentici.
Dar te rog sa ma intelegi ca dupa dezlantuirea de ura si flegme de joi, mi-a cam pierit si mie fair-playul. Lasa ca-mi trece .... mai tine doar putin.

be@
29th April 2006, 20:23
'r-ati ai dreaq de macelari !! V-am dat clasa. La macelarie cu cotonogarii vostri !!! Ca asa ati jucat si in cupa... numai la intimidare.

Important e ca jucam finala . Asta e tot ce conteaza. Sa ne urmariti pe 17 mai la tv . :drak:

Paul
29th April 2006, 20:24
Important e ca jucam finala . Asta e tot ce conteaza. Sa ne urmariti pe 17 mai la tv . :drak:
cu cine joaca Iasiu pe 17 mai ?

Rechinul Ucigas
29th April 2006, 20:26
io tin cu rapid !!! rapid merita sa castige finala !! :D
cat despre meciul de azi s-a vazut ca putem fi si seriosi !

ultrasblueshark
29th April 2006, 20:26
O sa ma uit... dar pt Rapid, nu pt voi... ce dreaq sa cautati voi in UEFA, cu o "galerie" de 6 "ultras"???

Vladek
29th April 2006, 20:27
Important e ca jucam finala . Asta e tot ce conteaza. Sa ne urmariti pe 17 mai la tv . :drak:

:happy :happy :happy La ce jucati voi .... mai bine nu va prezentati. Ca tot 3-0 o sa fie rezultatul.:drak: :drak:

PS: Vezi ca e meci de fotbal, nu K1. Nu uitati asta. Scrieti un mesaj in vestiar, pictati pe peretii biroului lui Iacov cand mai pleaca sa dea teste la poligraf.... mesajul conteaza ! :happy :happy

miril
29th April 2006, 20:27
Tocmai, ma astept mai mult de la tine, Vladek! Te astept sa-ti treaca desi vad ca, virgula, continui. Nu-mi place atitudinea si inconstanta unor jucatori. Asa nu se face performanta! Sper sa fie doar un accident! HAI PROGRESUL!

be@
29th April 2006, 20:28
cu cine joaca Iasiu pe 17 mai ?

Ha ha ha . You're so funny ! :sleep:

Paul
29th April 2006, 20:29
zise tanti be@ intr-o engleza basesciana de toata frumusetea

Klingon
29th April 2006, 20:30
Uh-oh, de la 1-4 la 4-0... :o:

Sa nu vorbesc cu pacat, dar nu cred ca jucatorii Nationalului vor avea nevoie de odihna dupa meciul asta. Asta in caz ca au fost pe teren. :sleep:

Cine a spus ca Formula 1 este Marele Circ n-a vazut inca Divizia A. :rolleyes:

ultrasblueshark
29th April 2006, 20:30
be@, ia-te de mana cu bORCEA si du-teeeeeeeeeeeeeeeeeee

Cra10veanu
29th April 2006, 20:35
rezultate echitabile, am spus ca unu castiga in cupa altu in campionat, si asa nu iese scandal :D

Vladek
29th April 2006, 20:35
Tocmai, ma astept mai mult de la tine, Vladek! Te astept sa-ti treaca desi vad ca, virgula, continui. Nu-mi place atitudinea si inconstanta unor jucatori. Asa nu se face performanta! Sper sa fie doar un accident! HAI PROGRESUL!

Zau Miril, ce-ai vrea sa zic ? "National e cea mai tare, merita sa castige cupa si sa joace in UEFA ?" Really. Crezi asa ceva ?
Lasand supararea dupa povestea de joi la o parte, raman la parera ca sunteti o echipa de "rupatori". Prea multi de la voi ( Sapunaru, Hristea, Chiacu ) confunda angajamentul si lupta pe teren cu "cositul" picioarelor adversarilor. In materie de spectacol si imaginatie lasati foarte mult de dorit. Nu asa va veti recastiga suporterii.

Ignora-mi intepaturile. Ele sunt adresate altor personaje ... rautati gratuite la urma urmei, o recunosc, dar dupa cum am mai zis ... au cautat-o cu lumanarea.

tchibos
29th April 2006, 22:13
cati spaectatori au fost pe stadion?

Paul
29th April 2006, 22:51
Daca mortii astia i-au batut pe National cu 4-0 e clar ...

be@
29th April 2006, 23:05
Pai si noi nu i-am batut in tur ,si cu 4-1 in Cupa ? Mde , asta-i fotbalistul roman . N-ai ce face .

b3bito
29th April 2006, 23:30
cati spaectatori au fost pe stadion?

mai multi de o mie nu au fost...dar nici nu meritau...baietii din aria au afisat niste msj impotriva jucatoriilor,si au intrat jandarmii si ne`au dat afara din peluza...si atunci toatal lumea a inceput cu: libertate pt suporterii" inclusiv baietii de la national...care meitrita respect si felicitari....

Quartz@nu
30th April 2006, 00:56
Important e ca jucam finala . Asta e tot ce conteaza. Sa ne urmariti pe 17 mai la tv . :drak:
chestia cu super boro arata ca esti exact moldoveanul ala de care rade tot poporul .... sau esti de pe la chişânău de te bucuri asa de patania stelei ? in orice caz esti o sarma ghimpata veritabila !:jerk:

Cra10veanu
30th April 2006, 01:13
Quartz@nu bag de seama ca si tu esti farist d-ala cu inclinatii steliste, se vede clar in semnatura ta :D nationalu nu s-a fortat cu voi sa nu va faca sa plangeti dupa meciul din cupa, zic c-au fost baieti de treaba cu voi :happy:

Rechinul Ucigas
30th April 2006, 01:19
Daca mortii astia i-au batut pe National cu 4-0 e clar ...
"mortii " ??? mai bine te-ai uita la tine in "imperiul fotbalului romanesc " :headbang: si dupaia comentezi la adresa altora :rosu:

Rechinul Ucigas
30th April 2006, 01:34
Quartz@nu bag de seama ca si tu esti farist d-ala cu inclinatii steliste, se vede clar in semnatura ta :D nationalu nu s-a fortat cu voi sa nu va faca sa plangeti dupa meciul din cupa, zic c-au fost baieti de treaba cu voi :happy:
ai tu o oftica asa pe noi :D se vede !:drak: ;)
mai bine iti vezi de u craiova si de derby-urile cu motru si urziceni si alte echipe cunoscute :D ai vb ca sa nu taci :D hai pa !

B0gdaaaN
30th April 2006, 03:20
asta chiar e tare:"Stimati telespectatori,mai aveti rabdare 2 minute ca sa termin de numarat spectatorii de pe stadion"...ce draq e cu comentatorii astia?

Universal
30th April 2006, 03:52
Bravo Farul,razbunare corecta si buna, chiar cu scor :) compliment- zile pline de fotbal

be@
30th April 2006, 09:06
chestia cu super boro arata ca esti exact moldoveanul ala de care rade tot poporul .... sau esti de pe la chişânău de te bucuri asa de patania stelei ? in orice caz esti o sarma ghimpata veritabila !:jerk:

Hai , trece acolo repejor la echipa favorita si sTeaua , ca e ceva obisnuit la cei din Constanta .



Lasand supararea dupa povestea de joi la o parte, raman la parera ca sunteti o echipa de "rupatori". Prea multi de la voi ( Sapunaru, Hristea, Chiacu ) confunda angajamentul si lupta pe teren cu "cositul" picioarelor adversarilor. In materie de spectacol si imaginatie lasati foarte mult de dorit. Nu asa va veti recastiga suporterii.



Rupatori , rupatori . Dar ti-a placut al naibii cand am batut pe Dinamo cu 5-1 si cu 2-0 ? Nu-i asa ?

miril
30th April 2006, 09:53
Sunt o multime de comentarii off topic. Va rog sa faceti referiri exclusiv la meci. O topic, sunt dezamagit de inconstanta jucatorilor echipei FC National. Nu te poti concentra doar pe meciurile cu miza mare. Nu asa se face o echipa care vrea performanta. Din pacate, o serie de jucatori trateaza... dambovitean activitatea pentru care sunt platiti, probabil, prea bine. Iacov, baga-i in sedinta!

Vladek
30th April 2006, 10:38
Rupatori , rupatori . Dar ti-a placut al naibii cand am batut pe Dinamo cu 5-1 si cu 2-0 ? Nu-i asa ?

Ca mi-a placut sau nu e irelevant be@. Eu n-am iesit niciodata in strada sa ma bucur de raul altuia. Nu cred ca am sa fiu in stare vreodata. Deh, cred ca nu sunt suficient de "ultras", spre deosebire de mataluta, care mai aveai putin si dadeai petrecere ca a pierdut Steaua. Chiar si cand ati batut pe Dinamo, n-ati jucat mare lucru. Ati prins pe un oarecare Daouda intr-o zi proasta si ati dat 2 goluri.

Si da, imi mentin parerea ca sunteti "rupatori", indiferent pe cine ati batut. Miril se plangea odata ca Progresul ( azi FC National ) avea foarte multi suporteri, pe care i-a pierdut treptat, ajungand astazi sa joace cu doar cateva zeci de sustinatori in tribune. Daca nu schimbati ceva, daca nu jucati la spectacol, la atac, chiar riscand sa mai pierdeti, o sa ramaneti pe vecie cu aia 50-100 de spectatori.

miril
30th April 2006, 11:48
Vladek, am pierdut suporteri nu datorita jocului actual, ci datorita sistemului, de care altii au profitat facandu-si palmarese. E ca si cum ti-as zice tie ca meritati sa pierdeti suporteri pentru ca ati facut un meci penibil cu Boro, si nu este singurul in UEFA, si ca avand un patron de club analfabet nimeni nu va mai sustine acest club. Daca a fi suporterul echipei s-ar baza pe astefel de lucruri de bun simt, raportul de suporteri de astazi ar fi cu totul altul si surprinzator pentru majoritatea. Dar asta nu tine de asa ceva. Ai ceva cu Be@ de discutat fa-o pe prin PM. Chiacu a facut un fault grosolan, iar in meciul cu Steaua am jucat dur, in alte meciuri nu-mi aduc aminte sa fii jucat brutal. Imi este clar ca nimeni nu vrea sa joace in Intertoto, toata lume vrea vacanta...MARE, inclusiv FC National.

Kroenan
30th April 2006, 11:57
Poate scorul trebuia sa fie mai mare dar rezultatul e absolut normal...
Acum imi dau seama cat de `ciudat` a putut sa joace Farul ca sa fie eliminata din cupa de niste amatori

Acum (fireste) cuprinsi de euforie, cei de la National fac mistouri peste mistouri... Chestii rasuflate de genul `sa va uitati la TV`
Eu chiar am sa ma uit... Ceva imi spune ca `indarjirea` celor de la National de a ajunge in finala a fost tocmai pentru a sta capra in fata Rapidului...

P.S Comentatorul TVR a fost de toata jena... Dar tinand cont de sclavul care conduce acolo departamentul sport, nici nu e de mirare... Prostalaul care a mimat comentariul habar nu avea ce suparata e lumea la Constanta. Dar cum poate sti, saracul cand toata ziua nu-si scoate capul din... stim noi unde

miril
30th April 2006, 12:01
Kroenan, gandirea de blatiada nu ajuta pe nimeni. Este ca si cum eu as zice ca voi ati stat capra cu Steaua, desi acesta alternativa este mai plauzibila decat cea vehiculata de tine. Ieri ati fost mai buni, noi fiind Steaua, puteam avea 2-0 la ocaziile lui Oprea, apoi voi, fiind Boro, ati dat gol si dupa aceea...potopul. Concluzia, un joc nu seamana cu altul.

Platanu
30th April 2006, 14:24
Acum imi dau seama cat de `ciudat` a putut sa joace Farul ca sa fie eliminata din cupa de niste amatori

Amatori?Bai baiatule,tu nu stii ce vorbesti.

miril
30th April 2006, 14:42
Amatori dintr-un punct de vedere ca trateaza meciurile fara mare miza cu...amatorism, nu ca pe cele cu Steaua, Rapid, Sportul, Dinamo sau pe cele din Cupa.

Platanu
30th April 2006, 14:51
Amatori dintr-un punct de vedere ca trateaza meciurile fara mare miza cu...amatorism, nu ca pe cele cu Steaua, Rapid, Sportul, Dinamo sau pe cele din Cupa.Da,dar nu a zis ca ne-a eliminat o echipa care uneori joaca la fel ca niste amatori,ci o echipa de amatori.
Revenind on topic,cred ca aceasta este cea mai mare problema a noastra in momentul de fata.Inconstanta.

be@
30th April 2006, 20:29
Ultima gluma pe care am auzit-o . Cica am pierdut fiindca am fost obositi . Noi am avut meci miercuri , pe cand Farul , nu . :D

miril
30th April 2006, 21:57
Pai la felul cum au jucat Farul in Cupa...

Ess
30th April 2006, 23:04
Ultima gluma pe care am auzit-o . Cica am pierdut fiindca am fost obositi . Noi am avut meci miercuri , pe cand Farul , nu . :D
:D :D

Asta-i ca si bancu ala cu calu alb si calu de mai incolo...
Constantza nu e o calitate la fc natzional.
Constantza a demonstrat-o!

Universal
1st May 2006, 02:51
Meciul cu National a fost de asteptat sa fie 1x , in orice caz , rusine celor care tin din invidie si rea-credinta cu echipe anti-romanesti.Sa v afie rusine! Nu vaoi uita niciodata rautatea voastra de prost -gust, si nesimtirea pe care o aratati prin aceasta manifestare discriminatorie!Rusine!

miril
1st May 2006, 09:32
Universal, vad ca generalizezi in...negru. Ce vrei sa spui cu echipe anti-romanesti? Ai ceva de impartit cu unul din useri, fa apel la sectia de reclamatii. M-as exprima eu despre echipele cu adevarat anti-romanesti, dar as intra in capcana in care ai intrat tu. On topic, doua echipe inconstante, ca mai toate echipele din divizia Mitica, echipe croite dupa chipul si asemanarea...Miticului Sef. Credeam ca intinerirea lotului nostru va aduce mai mult profesionalism in echipa. Se pare ca nu s-a intamplat. Pacat, mare pacat!

Platanu
1st May 2006, 14:08
Pai si juniorii nu sunt romanasi de-ai nostri?Ei cum sa gandeasca?

miril
1st May 2006, 14:12
Pai asta mi se pare cel mai grav, ca se iau dupa ceilalti.