PDA

View Full Version : Paste Fericit!



STEAUA-MANIA
22nd April 2006, 22:33
Mai sunt mai putin de 90 de minute,pana ce MAREA MINUNE A OMENIRII VA AVEA LOC:INVIEREA DIN MORTII A LUI Iisus!
Fie ca lumina sfanta a INVIERII sa va calauzeasca in viata!
Paste fericit,sarbatorite fericite tuturor STELISTILOR si nu numai!
HAI STEAUA!

Paul
22nd April 2006, 23:31
Avem intr-adevar sarbatori fericite. Lideri in campionat , in semifinalele UEFA ...

Paste fericit ! Sa va tihneasca mielu si vinu`

uti2102
23rd April 2006, 13:44
Sa fitzi fericitzi dragi stelishti ! Shi de astazi sa fitzi mai buni decat ieri !

S2K
23rd April 2006, 13:52
Paste Fericit tuturor suporterilor Stelei. Ne astepta o saptamana de foc, dar presimt ca ne vom califica in finala UEFA si vom bate rrapidu', transand definitiv lupta pentru titlu.

apparte
23rd April 2006, 21:29
Am uitat cu totii,azi e si Sf Gheorghe!La multi ani tuturor stelistilor care poarta acest nume(sau derivate din Gheorghe)!Primul pe care-l felicit e George Ogararu !!

Paul
23rd April 2006, 23:28
Sa nu-l uitam pe Gheorghe Becali , mai ales ca e calauzit de Sf. Gheorghe a carui statuie o are pe birou.
La multi ani Gigi !

uti2102
24th April 2006, 11:33
De fapt astazi este Sf. Gheorghe, pentru ca ieri a fost Pashtele shi s-a amanat pentru o zi !
La Multzi Ani pentru totzi cei ce se sarbatoresc azi !
Bafta multa Oga, sa fii pregatit joi, sa joci bine, sa nu iei galben shi nici roshu shi sa te califici in finala, cu Steaua, pentru Steaua ! :yeah:

S2K
24th April 2006, 11:40
Sa nu-l uitam pe Gheorghe Becali , mai ales ca e calauzit de Sf. Gheorghe a carui statuie o are pe birou.
La multi ani Gigi !

Blah.

Nu merita asa urari mai ales dupa blasfemiile cu picturile Sfantului Gheoghe si a Cinei cea de Taina

Paul
24th April 2006, 12:06
Nu merita asa urari mai ales dupa blasfemiile cu picturile Sfantului Gheoghe si a Cinei cea de Taina

Lasa bre sa stie baieti ca saptamana asta e ziua sefului si trebuie sa dea cu 20 % mai mult decat maximul posibil :rolleyes:

STEAUA-MANIA
24th April 2006, 12:13
Hai,nu va contraziceti..mai bine bagati bine la server:D,de atata BUCURIE o sa slabiti dupa meciul cu boratzii:D
PASTE FERICIT!

desdemona
26th April 2006, 03:35
Desi cu putina intarziere din cauza faptului ca am fost prin Ardeal si nu mi-a ars de net.... Sarbatori fericite! :ok: