PDA

View Full Version : Credeti ca performantele jucatorilor depind de ghetele acestora?



the answer94
24th July 2007, 13:51
Am vazut pe anumite site-uri sau forumuri niste informartii care sustin ca anumite din performantele jucatorilor se datoreaza ghetelor acestora etc...Care este parerea voastra?

just_me
24th July 2007, 14:03
nu

the answer94
24th July 2007, 14:25
Hmm...multi afirmau chestia asta cum ca ghetele ii ajuta sa sara mai mult sau chestii de genu...

Lover
24th July 2007, 14:27
nu ajuta la saritura...doar la aterizare

phyxius
24th July 2007, 14:57
Credeti ca performantele jucatorilor depind de ghetele acestora?

te-ai uitat cumva la Like Mike si ti-a venit sa pui intrebarea asta? :confused:

the answer94
24th July 2007, 16:51
Nu nu m-am uitat...

just_me
24th July 2007, 17:04
te rog eu frumos, ia mingea si du-te la baschet, fratioare. nu o mai arde aiurea pe aici. nu ti-o spun cu rautate, dar decat sa deschizi subiecte stupide mai bine faci lucruri care ar putea sa iti ajute. sincer.

Kobe24
24th July 2007, 22:50
iverson si fanii lui:)

KingMJames
6th August 2007, 18:19
oooh baby!...mdap...:rolleyes:

Raptor
6th August 2007, 22:48
Kobe si fanii lui, LeBron si fanii lui, Vince si fanii lui... ce legatura o avea nu stiu...

Irimus
6th August 2007, 23:29
iverson si fanii lui:)

:happy:happy:happy:happy:happy
voi care v-o frecati in fata posterelor cu kobe vorbiti....

Irimus
6th August 2007, 23:30
Kobe si fanii lui, LeBron si fanii lui, Vince si fanii lui... ce legatura o avea nu stiu...
el e fan kobe =>e mai presus si mai mandru decat toti ceilalti ...din ce cauza nu-mi dau seama :headbang::headbang::headbang:

a ba da mi-am aminti cauza..kobe este cel mai bun jucator, pardon sportiv ,care e existat vreodata pe fata pamantului si nu numai...

phyxius
6th August 2007, 23:37
voi care v-o frecati in fata posterelor cu kobe vorbiti....

ouch! norocu' meu ca n-am niciun poster cu lebron.


a ba da mi-am aminti cauza..kobe este cel mai bun jucator, pardon sportiv ,care e existat vreodata pe fata pamantului si nu numai...

shhhhhhhhh! sa nu mai afle altii! pana acum, doar cativa stiu asta cu siguranta.

Irimus
6th August 2007, 23:39
ouch! norocu' meu ca n-am niciun poster cu lebron.


:lol:
pai serios...ce dracu de legatura are iverson cu copilu asta de 13 ani?pai fanii kobe sunt de departe cei mai batuti in cap si mai subiectivi(si nu ma refer la baiatul din navodari,care cand vrea poate sa posteze si chestii inteleginte)

Raptor
7th August 2007, 00:16
Si cei mai aroganti (in afara de fanii Detroit). I mean, chiar e cazul sa puna ":)" la sfarsit ca si cum "stiu eu ce stiu... pacat ca nu esti asa informat ca mine". Da' ma rog nu mai stau sa imi bat capu cu toate prostiile.

Irimus
7th August 2007, 00:21
Si cei mai aroganti (in afara de fanii Detroit). I mean, chiar e cazul sa puna ":)" la sfarsit ca si cum "stiu eu ce stiu... pacat ca nu esti asa informat ca mine". Da' ma rog nu mai stau sa imi bat capu cu toate prostiile.

:bere:

Kobe24
17th August 2007, 01:08
fanii iverson au o istorie pe forumu asta...si raptor ar trebui s-o stie;)
cu fanii vince n-am nimic...nici cu lebron