PDA

View Full Version : u.e. , nu. e , nue , forma admise pe acest forum in loc de "****"



Paul
18th April 2006, 12:36
In atentia adminilor,
In atentia super-moderatorilor ,
In atentia moderatorilor de pe Inter , Europa si Suporter Steaua

Pe acest forum se taxeaza cu avertisment "ciori" , "aurolaci" si alte forme de jigniri , dar nu se taxeaza (nici macar cu edit) iesirile domnului remy.

Nu e una singurala! De cand a revenit pe forum , foloseste intr-una U.E. STeaua. Aluzia e mai mult decat clara !

http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=607851&postcount=186

Atentie nu e singurul mesaj , ci ultimul care mi-a sarit in ochi! Am mai vazut si altele!

Vreau un raspuns de la cei "citati" sa-si exprime pozitia.
Nu e Dinamo ... mai buna ca Steaua :evil:

Ayrton
18th April 2006, 13:23
Daca tot facem reclamatii, ia zi tu ce merita userul FarulConstranta pt posturile de pe thread "Steaua-Farul" unde scrie:

"MWe dinamo

sa se supere borcea pe masa ca pe noi ne doare p__a de el si de toti comunitari ca tinee noi suntem HINGHERI

ZDRENTELE comunitare

ordinari vostri de la dinamo

Si bineinteles vom mere la tiganiu sa ne dam viatza pe teren ca nu cumva CIOROII sa ameninte primu loc care tre sa ramana al STELEI PANA LA SFARSIT

boschetariilor de la dinamo "

etc

si nu e doar un post ci vreo 10 in ultimele zile...

asa ca moderatorii de pe Intern primesc un :rosu:

Paul
18th April 2006, 13:27
ayrtoane , merita ce merita , dar asa e ... mozii de pe Intern sunt in aer ... mai ales cand andreiush e la baute , si nu e nimeni sa taie pe acolo...

Ayrton
18th April 2006, 13:32
ai dreptate... ajung sa cred ne agitam noi aiurea...

Paul
18th April 2006, 13:35
problema e alta
as putea apela si eu la artileria grea , dar eu am un prietin in administratie acolo sus , si iau cate un dublu avertismente pentru o banala "javra" scrisa pe anumite threaduri ...

Ayrton
18th April 2006, 13:41
nu cred ca solutia e sa ne apucam cu totii de jigniri... insa poate se face totusi ceva cu astia ce scriu numai injuraturi... nu stiu ce... poate alti moderatori pe intern... chiar dintre cei mai noi dar care scriu civilizat si pot face fata unei raspunderi... ca din 10 moderatori acolo doar vreo 2-3 modereaza cu adevarat...

Rossi
18th April 2006, 13:57
in fata blocului sau in alta parte vorbim cum vrem , dar aici e bine si e frumos sa pastram un limbaj decent

nu am venit pe acest forum sa ma injur ca la usa cortului cu mai stiu eu cine

si daca scrii mu3 sau mwe etc etc tot aia e

cei ce folosesc asa ceva > avertisment + edit mesaj

e cam multa debandada pe intern ...


ps: userul FarulConstanta cred ca a venit aici doar ca sa injure , pt ca nu e in stare sa lege doua boabe

Paul
18th April 2006, 14:00
ia uite cine vorbeste
nenea Achiles care a deschis thread "Mui.e Steaua " in buricul forumului :happy

Rossi
18th April 2006, 14:13
asta e avatar ? e voie cu asa ceva ?

http://img82.imageshack.us/img82/6890/farulct0nr.jpg

asa incepem si noi sa punem d'astea
exemple:

http://img103.imageshack.us/img103/922/ex17st.jpg

http://img82.imageshack.us/img82/664/ex22dv.jpg


si ca deobicei Paul esti off topic
e "grele" pana la tine la Bistrita sa pricepi ca nu sunt Achiles
si apropos ca tot comentai ca nu stiu ce a facut Achiles - pai daca o fi fost provocat ?!

de ce il reclami pe remy si nu ii reclami pe toti care folosesc cuvinte magice sau prescurtari de genul ? care in majoritate sunt fani Steaua

Paul
18th April 2006, 14:29
e "grele" pana la tine la Bistrita sa pricepi ca nu sunt Achiles
si apropos ca tot comentai ca nu stiu ce a facut Achiles - pai daca o fi fost provocat ?!

ce faci ii iei apararea clonei tale :ciocan:

remy
20th April 2006, 17:32
Paulica, Paulica, iar ai cosmaruri ?
Ai visat urat, sau ce ?
Ce rost are topicul asta ?
Mai radem si noi odata cu Carcotasii, cand se spunea U.E. Steaua, U.E. Dinamo, U.E. Rapid.
Ori nu esti pt. integrarea in U.E., comunistule ?
DAR CE E MAI IMPORTANT, DE CE NU ADUCI AMINTE CE INJURATURI SI JIGNIRI MI-AI ADUS ACUM CATEVA LUNI ? AI UITAT CUM ATACAI ORDINAR PERSOANA MEA ?
SI ... CULMEA (!!!) TOT EU AM FOST AVERTIZAT SI APOI BANAT, PAULICA FIIND IERTAT IN MOD CURIOS, CU TOATE CA A RECUNOSCUT ATACUL.
AS AVEA SI MULTE ALTE JIGNIRI ORDINARE, DE JOASA SPETA, IN CARE ERAM FACUT IN TOATE FELURILE (SI INCA MAI SUNT) DE HIP(GNOSIS), STEAUA-MANIA, ANDREY1987, SI MULTI ALTII, CA N-AM SPATIU SA-I INSIR.
DACA VREI SI UNELE EXEMPLE DE OAMENI FARA PIC DE ONOARE, IMI PIERD TIMPUL CATEVA ZILE, PANA SCOT TOATE JIGNIRILE LA ADRESA MEA, DE ULTIMA SPETA.
Hai, pa, si mai pune frana la acuzatiile astea, ca se intorc ca un bumerang impotriva ta.

Andy1987
20th April 2006, 18:38
desdemona te vazui si moderator....cum e? vezi sa nu cazi d`acolo de sus.
ps. cauta alti fraieri de care sa-ti bati joc =)) jalnico :))

desdemona
20th April 2006, 18:45
M-as simti onorata, dar... :D Sa-nteleg ca anul trecut iti picasera ochelarii de pe nas si nu m-ai vazut in deplinatatea puterilor? :D

In alta ordine de idei, mai usor cu jignirile la adresa dinamovistilor. Dupa ce ca sunt impotriva regulamentului, n-ai nici un haz. Pricepusi?

P.S. Nu am nevoie de "altii". Te las sa iti dai seama singur de ce :D

Andy1987
20th April 2006, 18:48
o data e acest meci, deci ramane la atitudinea celor de sus dak ma baneaza sau nu :) chiar nu-mi pasa, pt. ca o data e acest meci, vreau sa ma descarc si pe dinamovisti si pe rapidisti ;)

realmadrid.com
20th April 2006, 18:57
shportule, chiar crezi ca reprezinti un interes asa mare pt "cei de sus" :D ?...sau crezi ca se bucura asa mult daca primesti tu ban :happy ?. Ti-am zis ca iti acorzi prea multa importanta aici :D

Si, acum daca Paul a cerut ban pe forum cu ocazia acestui meci, incerci sa-l copiezi ? :happy ...pai e o diferenta mare dintre Paul si shportu, atat la reputatia pe forum cat si la cunostinte despre echipa Steaua Bucuresti :D

PS_Era sa zic cine este jalnic...dar nu vreau si eu avertismente :D

remy
21st April 2006, 04:12
Gata, i-ati inchis gura copilului ?
Auzi tu, 600 de posturi in 7 zile ! Si 90 % OFF-TOPIC si cu atacuri la persoane !
Asta vroia sa bata recordul de postari pe Forum ? Intr-o luna ar fi facut cat mine in 6 luni !
Oricum a batut recordul prin luarea primului ban dupa 7 zile (care trebuia dat chiar dupa 3 zile de la inscrierea lui aici).
Rar mi-a fost dat sa vad unul care e atat de suparat pe viata, pe tot ce zboara sau innoata.
Si, e culmea, tot stelist. Deja ne pune pe ganduri, la fel ca si (Un)-Lucky_Old_G, care iar injura ordinar pe cine apuca (oare nu stie altceva ?).
Stiam ca personajul asta fusese banat definitiv de pe Forum pt. jigniri siinjuraturi golanesti, sub orice limita a bunului simt.
De ce i s-a dat iar voie sa arunce cu laturi ?

Universal
15th May 2006, 05:08
3.60 posturi 98% numai Steaua....penibil si plictisitor

Angelina Jolie
15th May 2006, 07:22
Si, e culmea, tot stelist. Deja ne pune pe ganduri, la fel ca si (Un)-Lucky_Old_G, care iar injura ordinar pe cine apuca (oare nu stie altceva ?).

Ai ma remy, de mine n-ai zis nimic ma?:mda: Ma simt neglijata. Sufar.:(

Sergio
15th May 2006, 22:25
neglijata? de cine draga? :drak:

Paul
15th May 2006, 22:27
remy are niste restante prin Arena :D

Angelina Jolie
15th May 2006, 22:46
remy e un besiktas, ca si jiji.:D

Paul
15th May 2006, 22:47
ala e baskan :D

Sergio
15th May 2006, 22:52
de fapt e cioban.

Paul
15th May 2006, 22:54
remy e un besiktas, ca si jiji.:D


de fapt e cioban.


De fapt il jignesti pe remy !
Da`ti avertisment singur !

Elphax
15th May 2006, 23:21
asta e thread de facut caterinca sau ce?

Sergio
18th May 2006, 01:21
De fapt il jignesti pe remy !
Da`ti avertisment singur !
ai dreptate... ii der scuze lui remy ca l-am facut cioban... lui jiji n-am de ce sa-i cer scuze. :D