PDA

View Full Version : Suporteri Constanteni



Tavinho_kid
17th April 2006, 18:25
Eu sunt un fan poli din cta. Cei care sun interesati de o brigada din cta ptr poli sa vb cu mene p forum! as vrea sa ii intreb p cei din timisoara c parere au cei din timisoara!:yeah:

Kroenan
17th April 2006, 18:37
Zilele astea te-ai inregistrat cu vreo 3 nick-uri... Cand esti din Iasi, cand din Bucuresti... Mai nou esti din Constanta. Se vede ca esti frustrat de ceva si urmaresti un scop
Nu vrei sa ne spui si noua ca sa radem impreuna cu tine (sau de tine)?

Sergio
17th April 2006, 23:43
lasa omu sa se desfasoare, ce-ai cu el? :D

Laur_Farul
22nd January 2007, 12:34
Eu sunt un fan poli din cta. Cei care sun interesati de o brigada din cta ptr poli sa vb cu mene p forum! as vrea sa ii intreb p cei din timisoara c parere au cei din timisoara!:yeah:

Invata sa tii cu echipa locala :rosu: !

tchibos
22nd January 2007, 13:28
Eu sunt un fan poli din cta. Cei care sun interesati de o brigada din cta ptr poli sa vb cu mene p forum! as vrea sa ii intreb p cei din timisoara c parere au cei din timisoara!:yeah:

la doctor cu tine ... :rosu: :rosu: :rosu:

shafu
22nd January 2007, 13:51
Eu sunt un fan poli din cta. Cei care sun interesati de o brigada din cta ptr poli sa vb cu mene p forum! as vrea sa ii intreb p cei din timisoara c parere au cei din timisoara!:yeah:
Oare de ce nu ma mira prostiile pe care le spui. AAAA mi-am amintit
pt ca asa sunteti voi astia din constanta 50 % dak nu mai mult tineti cu alte echipe nu cu Farul, in special cu Steaua. La voi 50 5 din oras tine cu Steaua ceea ce nu-i bine. Pakat.
Sustineti echipa locala
Nu fiti sclavii celor din capitala

Sergio
29th January 2007, 18:38
la doctor cu tine ... :rosu: :rosu: :rosu:
ca tu esti mai sanatos. :drak: bine ca pe stelisti ii tolerati, fain va sade.:rosu:

tchibos
29th January 2007, 18:39
fara discutii

Elphax
30th January 2007, 10:17
sper sa nu fie invers faza cu toleratul ...

Sergio
4th February 2007, 14:39
fara discutii
doare adevaru nu?

Cappone
6th February 2007, 00:39
in constanta nu tine nimeni cu farul...halal galerie au si astia....auzi vroiau sa le zica rechinii.
mai bine pescarusii

tchibos
6th February 2007, 00:43
uite ca tin eu cu Farul.. curios ca v-ati gasit sa discutati de suporterii constanteni pe sectiunea lu' Poli..s-au terminat subiectele de discutie la voi?..

Elphax
6th February 2007, 09:24
pai voi ati inceput cu asta, ce sa facem daca avem suporteri la constanta?

are si Poli voie, asa, macar cativa in marea de stelisti

tchibos
6th February 2007, 09:54
si nu aveti moderatori care sa inchida treadul?.. am avut si noi astfel de treaduri dar le-am inchis imediat..

.. eu m-as bucura sa fie suporteri Poli Tim decat suporteri Steaua, dar spre neplacerea voastra chiar nu sunt... simpatizanti poate, dar suporteri in nici un caz

Cappone
10th February 2007, 13:43
da de unde sti tu sigur? poate ii careva care ii timisorean si s-a mutat la constanta

tchibos
10th February 2007, 14:44
doar asa..

Sergio
18th February 2007, 22:49
uite ca tin eu cu Farul.. curios ca v-ati gasit sa discutati de suporterii constanteni pe sectiunea lu' Poli..s-au terminat subiectele de discutie la voi?..
bravo meriti un premiu ca esti cin ct si tii cu faru, asta da performanta. :happy stai linistit ca avem suporteri peste tot, n-ai tu treaba cu threadurile noastre.

poli-umt
21st February 2007, 23:03
Cred ca-i plictiseala mare pe topicurile cu farul cta. de se baga tchibos in seama aici...Apropos,de ce inchizi tu astfel de topicuri la voi acolo?Mi se pare c-am dubioasa chestia asta!

fl0o
8th July 2013, 22:51
as vrea sa ii intreb p cei din timisoara c parere au cei din timisoara!:yeah:intrebare pentru asisti: ce parere au axistii despre... plm... m-am razgandit... lasati. Am vrut sa fac brigada de moldoveni:D