PDA

View Full Version : Butelistii.



Nexus
15th April 2006, 22:47
Stiu ca nu prea e corect dar m-am saturat sa fiu facut in toate felurile de toti retardatii. In replica la oile lui Becali eu zic sa ii numim pe blatuitorii de la Dinamo BUTELISTI. Precum Becali fuse oier asa si Borcea vindea butelii din usa in usa.

Asa sa le ramina numele. :drak: :drak:

In numele tatalui, al fiului , sf duh Amin.

STEAUA-MANIA
15th April 2006, 22:49
Putem spune "arde-i focu sa-i arda"nu?:))

Paul
16th April 2006, 09:39
Stiu ca nu prea e corect dar m-am saturat sa fiu facut in toate felurile de toti retardatii. In replica la oile lui Becali eu zic sa ii numim pe blatuitorii de la Dinamo BUTELISTI. Precum Becali fuse oier asa si Borcea vindea butelii din usa in usa.



Nu , nu e o solutie buna.
Chestia asta cu oile lui Becali , personal nu ma deranjeaza , fiindca arata cat pot fi de frustrati. Nu vad ce rost are sa intram in jocul lor ...
Asa sunt ei mai tari in clontz pe forumuri , da daca ai sta face to face cu un dinamovist , ai sa vezi ca tupeul asta dispare , pe cand tu poti sa-i face pe cei catelusi/maidaneji si nu se supara :evil:

Cel mai simplu e sa-i umilim pe teren in iarba.
Cat despre termenului de "butelisti" ar fi o jignire la adresa fannilor echipei Petrolul Ploiesti , care sunt "gazari" .

Nexus
16th April 2006, 20:30
Acu 24 de ore unul ma facea "pusti cordit " tare la taste.

Si pina una alta am scris clar citi ani am. Orice ar fi eu nu am sa ma laud pe net cu brandul sau cu muskiul sau cu cit de tare l-as bate pe maidanezul X sau Y.

http://gladstone.uoregon.edu/~pdang/AA/Retard.jpg

Asta e dedicatia mea pentru aia de isi incordeaza muskiul la clape

dede
17th April 2006, 09:56
las' mey Nexus, nu te mai stresa degeaba...se mai plictisesc si ei si tre' sa faca ceva...sau mai bine zis se enerveaza :evil:

bluesky
17th April 2006, 19:32
niciodata cei de la dina mo no asa aiba un patron ca becali,care cum este el asa mai prost dar face treaba la steaua .rezultate sun t

uti2102
20th April 2006, 14:00
Nu trebuie sa-i facem nicicum pe rivali. Atat timp cat noi suntem oi ei sunt fie maidanezi, fie ciori, fie hibrizi, dupa caz.

4star
20th April 2006, 16:20
Daca multi te invidiaza inseamna ca au motive.

Steaua si performantele ei vor fi intangibile altor echipe din campionat cel putin 10 ani de acum incolo asa ca au motive sa fie invidiosi, nu?

Asa ca pot sa zica pana fac spume la gura eu sunt mandru de echipa si nu ma sinchisesc de schelalaieli si lamentari.

Revin cu o completare. Imediat dupa ce am postat, am primit de la cineva mesajul asta, de parca imi citea gandurile :
"Singurul motiv ca sa te urasca este acela ca vor sa fie ca tine".

bluesky
8th May 2006, 15:55
lasa mai nu conteaza ce spun ceilalti de la dinamo care sunt frustrati saraci nu ai ce sa le ceri.

john_titan
12th May 2006, 13:57
In replica la oile lui Becali eu zic sa ii numim pe blatuitorii de la Dinamo BUTELISTI.

Butelisti sau onanisti ...asta e intrebarea :D

Pepsi-Cola
12th May 2006, 21:57
Butelisti ... un nume foarte frumos :)) ....:))