PDA

View Full Version : Curatenie la FC BRASOV!



BrasovFans
15th April 2006, 13:22
Credeti ca ar trebuie facuta o curatenie generala la FC Brasov?

Credeti k FC Brasov se afla in situatia asta din cauza lui Ioan Niculae si a incopetentilor de pe langa club?

Niculae lasa-ne, lasa-ne. Te rogam lasa pe altcineva la echipa, deoarce tu nu faci nimic pentru acest club. Tu iti speli doar bani la FC Brasov. De ce pe tricou apar doar firmele tale: PresCon si Roman ??? De ce? De ce nu apare si pe tricou lui Steagu' un sponsor cunoscut. Uitati-va la Forex cati sponsori are si cati are FC Brasov. Pai stiti de ce nu investesc sponsori adevarati la FC Brasov, pentru k Ioan Niculae le cere prea multi bani pentru a sponsoriza. Pacat de acest oras cu traditie in fotbalul romanesc. Niculae distrugi fotbalul din Brasov, si distrugi cea mai mare echipa de fotbal din Brasov. De ce nu vrei sa fie bine si sa lasi pe altcineva la carma echipei FC Brasov. Nu crezi k a venit timpul sa lasi pe altcineva?? Hai te rugam noi, lasa-ne!

Sa speram k ziua de azi sa fie o zi istorica pentru FC Brasov. O zi in care Ioan Niculae va lasa pe altcineva la carma echipei FC Brasov. Lasa-ne, lasa-ne, Niculae lasa-ne !!!

Multescu nu trebuia demis de la FC Brasov. Vinovatul: Ioan Niculae. Iar al 2-lea vinovat: Nicolae Manea. Ioan Niculae si Nae Manea au dus echipa de rapa. Lasa-ne, lasa-ne, Niculae lasa-ne !!!

NORGEMAN
15th April 2006, 14:48
Nu e neaparat sa plece, ci sa ramana si sa faca investii seriose cu sau fara ajutorul altor sponsori, dar sa se vada performanta la Brasov. Acuma daca stam bine sa ne gandim Niculae este ca o pedeapsa pentru noi: la cati spectatori vin nici nu meritam mai mult decat locul pe care il avem acum ! ! !

Sa ramana doar daca vrea sa faca investii serioase la F.C. Brasov, altfel gasim noi o persoana caruia sa i se faca mila de noi....

BrasovFans
15th April 2006, 16:49
Da! Ce bien ar fi dak ar veni Tiriac asa cum s-a zvonit prin ziare !

NORGEMAN
15th April 2006, 22:04
E bine venit oricine e dispus sa dea bani multi si curati pt club. Poate sa vina si Guta :) sa finanteze echipa daca are bani (glumeam)

de_kid
15th April 2006, 22:22
hmmmmmm , interesant

cocostegar
15th April 2006, 22:27
eu as da afara mai multi de la fc brasov!!!:rosu:

de_kid
16th April 2006, 10:20
mda , problema e ca nimeni nu cred ca s-ar mai incumeta sa ia echipa in situatia asta...e destul de dificil , e una cand cumperi o echipa de divizia A si alta cand cumperi o echipa de divizia B...

BrasovFans
16th April 2006, 19:50
Am vazut si pe www.steagu.ro k toti mai multi suporteri cer demisia lui Ioan Nicolae de la FC Brasov!!! Eu sunt de acord cu ei, voi sunteti de acord cu mine???

NORGEMAN
16th April 2006, 21:06
noi cerem demisia lui Neculae, dar ganditi-va cine e dispus sa vina sa cumpere un club ca Brasov.
Pe actionari ii intereseaza sa cumpere un club la care interesul oamenilor sa fie mare, iar la Brasov oameni nu mai vin la stadion decat daca joaca echipa cu nu stiu ce echipa puternica din campionat, in rest pauza, numai TRIBUNE GOALE:rosu: vezi: cate un om imprastiat pe stadion si o galerie a carei membri poti sa-i numeri pe degete la meciuri. Eu tot nu pot sa pricep la un oras de aprox. 300 000 locuitori cum de vin numai atatia oameni!!!:mda:

BrasovFans
16th April 2006, 23:17
Pai iti zic eu de ce vin doar 100 de oameni si aia prea multi la un meci. In anul 2002-2003 can FC Brasov juca cu Inter Milano era totul perfect, Niculae dadea destui bani la club pt salarile jucatorilor, staff-ului tehnic etc. de atunci Niculae nu a mai dat atatia bani la club, a inceput sa vinda jucatori de baza la alte echipe si incetu cu incetu echipa sa dus de rapa, in locul jucatorilor care au plecat s-au adus juniori, marea majoritate nu au dat randamentul celor plecati. Din atatia juniori pe care i-a avut FC Brasov, doar DOI s-au lansat, Marius Constantin si Romeo Surdu. Si de aici incepe prabusirea lui FC Brasov... bani tot mai putini pt FC Brasov cea ce a cauzat lipsa rezultatelor si tot odata si lipsa oamenilor la stadion !!! Asa arata reteta lui Ioan Niculae la FC Brasov. Si-a "spalat" bani la FC Brasov prin publicitatea firmei sale, PresCon iar acu si cu Roman !!! Dati-va si voi seama cati bani a "spalat" el la FC Brasov, si cati va spala dak nu va pleca de la echipa.

Deci trebuie venit un nou patron la FC Brasov... dak nu sa lase echipa Primariei sau altui om de afaceri caruia ii pasa de FC BRASOV !!!

Darkslowstar
17th April 2006, 14:21
Nu numai Nicolae trebuie invinovatit pt actuala situatie de la Steagu, pt ca nu numai el a avut un cuvant greu de spus la Steagu. Ce vreau sa va spun este ca acum nu-i deloc momentul sa facem tapaj, cat timp inca avem sanse de promovare si echipa nu a pierdut inca in retur. Deocamdata trebuie sa fim cu totii alaturi de baieti si dupa meciurile cu Forex si Botosaniul putem trage linie si vedem cum stam. Ce nu vedeti voi este ca se poate mult mai rau ca la noi si anume ca la fosta ASA Tg Mures, UTA, Corvinul, etc

NORGEMAN
17th April 2006, 15:24
Ce se mai aude cu venirea lui Tiriac la noi?? sau au fost numai barfe sa mai uitam de mizeria fotbalului de la noi??

Darkslowstar
17th April 2006, 16:36
Tu chiar ai crezut treaba aia? Nu te-ai uitat la data ziarului? Era o farsa de 1 aprilie :D. Tiriac nu avut nici o tangenta cu noi si e putin probabil sa aiba vreodata. Asta e brasovean numai cu numele!

joao pinto
17th April 2006, 16:46
Oricum, uitati-va la Multescu, care a fost dat afara de la Steagu', ce performante face cu Sportul...
Parerea mea este ca nu se face "curatenie" in mijlocul campionatului...
Multescu a venit dupa ce echipa a cazut in B si a facut cu adevarat curatenie. Daca nu l-au lasat sa-si faca treaba pana la capat, acum sa nu se planga... Ar trebui sa le fie rusine pentru ceea ce i-au facut "turcului".

Darkslowstar
17th April 2006, 17:03
Multescu a gasit la Sportul o echipa care joaca singura, acolo poate fi oricine antrenor. In rest de acord cu tine, el a facut o selectie din mai nimic asta vara si a facut o echipa cat de bine se putea din jucatorii (slabi adusi). Curatenie la vara eventual, acum ataca promovarea deocamdata.

tudoor
17th April 2006, 19:34
Bai da voi prea mult dati in Nicolaie... Cei din cauza carora am ajuns aici deja s-au curatat, adik Pasca, Kopec, iRINEL mANTA etc problema la noi e la nivelul conducerii clubului, a managementului si nu atat la finantatori. la cat s-a bagat in club trebuia sa fim mult mai departe acum. Se vedem acum ce-o face Gerorgescu!

NORGEMAN
17th April 2006, 20:19
Pai ce crezi? NIMICA

NORGEMAN
17th April 2006, 20:33
Tu chiar ai crezut treaba aia? Nu te-ai uitat la data ziarului? Era o farsa de 1 aprilie :D. Tiriac nu avut nici o tangenta cu noi si e putin probabil sa aiba vreodata. Asta e brasovean numai cu numele!

Ma luase si pe mine frenezia si chiar crezusem :headbang:
Se mai intampla:rolleyes:
Asta e: v-am zis eu - nimeni nu vrea sa vina la F.C. Brasov:no:

BrasovFans
17th April 2006, 20:43
Curatenie generala la vara si gata !!! Fara promovare... pt k dak promovam nu se face curatenie la FC Brasov !!! Mai bine mai stam un an in B k sa se faca odata curatenie la club !!!

de_kid
17th April 2006, 22:23
n-are rost....

BrasovFans
18th April 2006, 21:50
Mey... la FC Brasov trebuie sa fie facuta o curatenie generala !!! dak manta nu a facut nimik la FC Brasov...de ce face la Forex??? Aud!!! Jos cu Niculae !!!

NORGEMAN
18th April 2006, 21:56
Mey... la FC Brasov trebuie sa fie facuta o curatenie generala !!! dak manta nu a facut nimik la FC Brasov...de ce face la Forex??? Aud!!! Jos cu Niculae !!!
De ce te mai mira asemea lucruri?? Doar suntem in Romania:rosu:

Darkslowstar
19th April 2006, 11:46
E usor sa spui jos, de parca miliardari s-ar gasi pe toate drumurile. Tu chiar iti inchipui ca oamenii cu bani se gasesc pe toate drumurile? Nicolae ne-as scos dintr-un mare rahat in 97-98, am fost cat pe aci sa vedem echipa mutata in alt judet din lipsa de bani si abia au reusit sa-l convinga sa investeasca. datorita lui am vazut pe Inter la Bucuresti si am ocupat locul 3 si locul 4 in Divizia A. Voi sunteti prea tineri ca sa va aduceti aminte de ce a fost acum 10 ani, dar astia mai in varsta isi aduc aminte. Se poate si mult mai rau decat suntem acum. Vina cea mare a lui Nicolae este ca a adus oameni slabi pt managementul echipei.

NORGEMAN
19th April 2006, 13:15
Dark, daca spui ca stii mai bine de ce zici ca meciul cu Inter Milano a fost la Bucuresti??? Si din cate stiu eu nu au vazut-o pe Inter prea multi oameni din dorinta lui Nculaie de a face niste bani (k doar de aia au pus extrapret la bilete atunci). Macar daca noi n-am vazut meciul, nici Neculaie nu s-a imbogatit

Darkslowstar
19th April 2006, 13:45
Unde am zis asa ceva? A fost la Brasov si am dat 250.000 pt un bilet la peluza, parca. Mega scump. Aici au grsit foarte mult, nu stiu a cui a fost ideea.
Suporterii adevarati au vazut meciul :)

NORGEMAN
19th April 2006, 15:34
E usor sa spui jos, de parca miliardari s-ar gasi pe toate drumurile. Tu chiar iti inchipui ca oamenii cu bani se gasesc pe toate drumurile? Nicolae ne-as scos dintr-un mare rahat in 97-98, am fost cat pe aci sa vedem echipa mutata in alt judet din lipsa de bani si abia au reusit sa-l convinga sa investeasca. datorita lui am vazut pe Inter la Bucuresti si am ocupat locul 3 si locul 4 in Divizia A. Voi sunteti prea tineri ca sa va aduceti aminte de ce a fost acum 10 ani, dar astia mai in varsta isi aduc aminte. Se poate si mult mai rau decat suntem acum. Vina cea mare a lui Nicolae este ca a adus oameni slabi pt managementul echipei.

:happy Chiar asa te lasa memoria??? :)

tudoor
19th April 2006, 16:06
Dark te inseli! Nicolaie a luat echipa in vara lui 99, cand era deja promovata si nu erau probleme de care vorbesti tu! chiar a fost o cearta publica intre el si Kraila! in rest exact ce-am zis si eu, bani au fost dar am avut manageri mizeri!
Acum Georgescu asta a inceput bine, a adus niste jucatori valorosi (Kara, Hidisan...) si a facut liniste in echipa si mai ales pe banca tehnica! din cate am citit, contractele sunt platite la zi, asaca eu zic k s-a facut deja curatenie si sper sa se vada cat de curand si rezultatele!


Mey... la FC Brasov trebuie sa fie facuta o curatenie generala !!! dak manta nu a facut nimik la FC Brasov...de ce face la Forex??? Aud!!! Jos cu Niculae !!!
dar ce face mANTA la forex? acolo se executa scurt tot ce zice Tucunel n-are nici o treaba ala acolo, decat un sponsor aproape insemnifiant!

BrasovFans
20th April 2006, 00:02
Raspuns pt Darkslowstar. Decat sa ne facem de tot kktul cu Nicolae patron... mai bine ne i-a primaria... sa mor eu de nu ar fi mai bine. Ia zimi tu mie cati bani crezi k a bagat Nicolae la FC Brasov anu' asta??? Tu nu crezi k Nicolae spala bani la FC Brasov prin firmele sale: "PresCon" si "Roman". Zimi si mie un alt sponsor pe tricou inafara de firmele lui. Uita-te la Rapid cati sponsori are pe tricou: Lukoil, Fiat, Dagris etc si cate si mai cate. Uite acolo club la care se investesc bani!!!! Hai k mai postez si maine :D

RajaF
20th April 2006, 05:40
Aleks, stai linistit ca si Copos spala bani la Rapid de n-are treaba :D
Cat despre Nicolae, sincer si eu as vrea sa il vad dus de la echipa, numai ca nu mai are cine sa bage bani dupa aia.
Si da Dark sa stii ca te inseli Nicolae a luat echipa in 99.
Ce nu mai stiu eu: cine anume este acest Georgescu de care vorbeste tudoor?

tudoor
20th April 2006, 11:08
Georgescu e actualul presedinte al clubului! a mai fost presedine la noi cand ne-am calificat in uefa si intre timp comandantul de la penitenciarul Codlea (daca nu ma insel...) :D In orice caz a venit la club acum in iarna si dupa mine deocamdata a facut treaba buna!

Darkslowstar
20th April 2006, 12:17
Aveti dreptate, uitasem, dar sa nu uitam ca cele mai mari performante in ultmii 30 de ani se leaga de numele lui, asa ca eu sunt dispus sa-i iert multe.

georgescu a facut treaba buna pana acum, dar nu poate face minuni in scurt timp. Cu el la timona sunt sigur ca daca nu promovam acum o sa jucam peste un an sigur in A. Asa s-a intamplat si in 97-99, aceasi poveste, in primul sezon am avut un parcurs ezitant si anul urmator am promovat fluierand. Echipa de acum abia a venit de 3 luni, sa le dam timp sa-si faca treaba!

de_kid
20th April 2006, 22:41
dar atata timp cat se mai poate , noi o sa speram...1 punct nu e un capat de drum asa ca anul asta avem sanse foarte mari sa promovam , ar fi mult mai bine

cocostegar
29th April 2006, 16:00
sa plece colceag la steaua ca e mai bun decat carlos...:yeah: :rosu:

de_kid
29th April 2006, 16:15
no me interessa !!!

cocostegar
29th April 2006, 17:05
oare cand auzim ca-si vor da conducatorii "OUT":rosu:

de_kid
1st May 2006, 10:50
Ati vazut deja cata lume vina la stadion la otelu'? aia cred ca aveau cea mai slaba medie de spectatori din divizia A si acum joaca meciuri cu echipe gen vaslui cu stadionul plin....se vede ca unde se urmareste performanta creste si interesul asupra echipei , sa bage si la noi atatia bani cati au bagat la otelul si o sa jucam si noi cu stadionul plin , sau chiar daca nu se investeste asa mult daca vom avea rezultatele lor sunt convins ca oamenii vor fi din ce in ce mai interesati de echipa . FORZA STEAGU' !

tudoor
1st May 2006, 12:17
Dar ai vazut la aia anul trecut si chiar in tur cati erau la meciuri? la noi n-o fost niciodata asa gol k la ei in A ;) oricum dupa ce vom promova o sa bage obligatoriu bani seriosi in echipa! o sa mai vine si primaria tare si inca cativa sponsori... vedeti si voi ca trebuirle s-au schimbat total si in fotbalul de la noi, fara sa bagi bani serios nu mai ai ce cauta!

NORGEMAN
1st May 2006, 15:34
Daca ar fi o conducere buna acuma am putea avea si noi cel putin jumate din stadion plin chiar si in divizia B. Trebuie doar sa se investeasca un pic, echipa sa joace fotbal (adik colceag OUT) si sa se faca propaganda:D prin oras la echipa - ca la Timisoara. Eu zic ca numai asa mai putem aduce oamenii la stadion.
Voi aveti vreo alta idee?

cocostegar
1st May 2006, 15:36
hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

mitel4rulmentu
1st May 2006, 15:45
EU zic sa avem o echipa care se bate la baraj!!nu ca echipa asta care se gandeste numai la baruri cluburi si mai stiu eu ce .... ASA ca daca am avem o echipa mai valoaroasa ar veni lumea la stadion!!!SI daca intram in A o sa fie iara stadionu full de SPURCATI!!!:(

de_kid
2nd May 2006, 09:35
v-am dat un exemplu destul de clar...ala de la galati , asteptam si pe la noi o campanie de genul ala si atunci o sa venim cu o ora inainte la stadion sa prindem locuri , ca acum 3-4 ani

cocostegar
2nd May 2006, 10:50
ar fii super tare.......sa merem in oras si sa sarbatorim fiecare victorie.....e prea departe gandul asta

tudoor
2nd May 2006, 11:01
mai vedem noi :P

cocostegar
2nd May 2006, 11:06
de abia astept sa ma fac ranga....:rosu:

de_kid
2nd May 2006, 18:46
atunci hai ca preiau eu echipa....ma sustineti?

mitel4rulmentu
2nd May 2006, 22:28
Da normal!!SI eu fac TACTICA DE JOC!!:D Ba Ar fi misto sa fie stadionu ful sa cantam la OLTENI.... LA OLTENI!!! ;)

NORGEMAN
2nd May 2006, 23:13
stiu eu cum trebuie facuta curatenia: primul care trebuie dat afara nu e unul din conducere ci kkt-ul de colceag .......in gura

mitel4rulmentu
2nd May 2006, 23:32
Aici la Brasov Trebe Gasit pe cineva CAre Da Bani la Echipa si Care aduce jucatori de valoare nu REBUTURI!!

de_kid
3rd May 2006, 09:53
:D imi place cum gandesti mitel...pai e logic ca toata lumea isi doreste asa ceva insa decamdata fotbalul la noi in tara nu e decat un mod destul de sigur de a-ti spala banii , nici de cum un loc unde se investeste doar din placerea pentru fotbal

mitel4rulmentu
3rd May 2006, 20:44
Da ai Dreptate!!Dar Trebe sa ne Trezim ca ne-am saturat sa traim ca niste ........Fara fotbal tara noastra e moarta :(

de_kid
4th May 2006, 08:17
sa fii convins de asta , cel putin pana se va califica romania la un turneu final .

cocostegar
4th May 2006, 13:32
daca am mai face vreo 2 de chivu cred ca am avea sanse pt euro...............ne trebuie si noroc

mitel4rulmentu
5th May 2006, 16:21
nu de chivu ma ca ala ii scapa furculita pe picior si ii rupe degetu !!!:))

de_kid
5th May 2006, 21:27
ce ziceti mergem in bulgaria? , ne tragem un banner d'ala mijto sa ne vada lumea de acsa si ne deplasam , cred ca o sa vina multa lume pt ca e aceeasi distanta ca de aici pana la oradea , problema ar fi doar cu pasapoartele pentru cine n-are...

tudoor
5th May 2006, 21:30
hmm ar fi ceva! dar trebe organizat klumea sa nu ramanem si noi pe acolo k dinamovistii aia 3! e prin septembrie meciu nuh?

mitel4rulmentu
5th May 2006, 21:39
Ba stai calm fratilor!!ca trebe bani si trebe sa ai bilete rezervate 100% ca daca nu mergi pana acolo degeaba

de_kid
5th May 2006, 21:43
pai daca ne organizam calumea nu cred ca o sa fie probleme...mergem cu un sofer care cunoaste drumurile peacolo si o sa incercam sa iesim in evidenta cat mai putin...

mitel4rulmentu
5th May 2006, 21:46
SA dea domnu sa faceti ceva!!Dar trebe un baner mare cu BRASOV!!

de_kid
5th May 2006, 21:47
am eu in cap unul cu flank...o sa fie mortal , doar sa gasim o tipografie

mitel4rulmentu
5th May 2006, 23:00
Ba Flank in sus flank in jos dar macar ne adunam sa cantam iara??Sau fiecare sta unde vrea si se crede mare suporter!!

BrasovFans
6th May 2006, 10:20
Ce ar fi ca FC Brasov sa aiba in echipa 2 jucatori de talia lui BUGA !!!

mitel4rulmentu
6th May 2006, 12:06
Moama ar fi super Beton!!Dar ce sa ii faci!!Lasa ca il avem pe Prodan care rateaza si pe Moldovan care e beat off :(

BrasovFans
6th May 2006, 13:10
Bah Moldovan a jucat PENIBIL. A fost NUL!!!

De ce l-au trimis pe Radutoiu la FC Ghimbav... sa il aduca inapoi pe Radutoiu si sa il trimita pe Moldovan la FC Ghimbav!!! Radutoiu a fost unul dintre cei mai buni jucatori a lui FC BRASOV in tur !!!

NORGEMAN
6th May 2006, 13:12
pai ce sa le ceri? jucatori de perspectiva sunt dati la o parte si spun ca vor sa construiasca o noua echipa pt A. alta conducere, aceeasi valoare

BrasovFans
6th May 2006, 13:20
Eu vreau ca Radutoiu sa revina la FC Brasov!!! Sa vedeti k o sa ajunga mare jucator Radutoiu si sa vedeti ce o sa planga cei de la FC Brasov k nu l-au tzinut !!!

tudoor
6th May 2006, 13:23
ma cu Radutiou a fost o certa cu antrenoru! nu pot sa zic mai multe ca nush chiar exact, am auzit si eu de la altii.. in orice caz la-au bagat la Ghimbav si s-a si accidentat! intr-adevar e super jucator!!! si e si stegar adavarat!!

BrasovFans
6th May 2006, 13:28
Da mah... dar mai bine joca Raudoiu k Moldovan

de_kid
6th May 2006, 13:32
mi se pare ca nu vrea sa semneze un alt contract si pana nu il semneaza o sa il tina in div. C ...

BrasovFans
6th May 2006, 13:33
Pai da... joaca bine... e la nationala de tineret... isi gaseste o echipa buna in divizia A, Rapid de exemplu si se scoate baiatu' !!! Si eu as face la fel !!!

BrasovFans
6th May 2006, 13:34
N-ai ce sa faci doar suntem in Romania!!! Aici nimic nu e sigur !!! Am ramas cu mentalitatea anilor '80-'90!!!

NORGEMAN
6th May 2006, 13:36
nu pricep de ce toti stegari pleaca la rapid? aia sunt vai de ei fara stegari
daca nu erau buga sau constantin acuma vedeau de la tv uefa

de_kid
6th May 2006, 13:39
pai da , eu daca as fi conducator la Steagu' si as dispune de fonduri as aduce inapoi doar jucatori brasoveni 100% : buga , tamas , ghioane , bratu , constantin , marc , si multi altii , daca s-ar vrea performanta am avea destui jucatori care sa joace si cu sufletul pt echipa :)

BrasovFans
6th May 2006, 13:39
Mey eu am dat exp pe Rapid!
As putea zice k Radutoiu este destul de bun. Cand era M Constantin la echipa juca la fel de bine ca si Radutoiu!!! Sa vedeti voi k Radutoiu o sa plece la o echipa mare si sa vedeti cum o sa planga cei de la FC Brasov !!!

BrasovFans
6th May 2006, 13:42
Pai dak am face o echipa 100% brasoveana putem spera si noi la Cupa UEFA !!!

Marc, Gabriel Tamas, Ghionea, M Constantin, Bratu, Buga, Onofras (e din Iasi dar a facut junioratu la FC Brasov), si mai sunt foarte multi !

tudoor
6th May 2006, 13:45
mah numa k Bratu din cate stiu eu nu-i brasovean.. o jucat un sezon la Tractoru ca echipa satelit de la rapid! oricum tre sa va ganditi cati au renuntat din cauza lui Pascu & co... pai noi aveam echipa aia campioni ai tarii ani la randu! in afara de Constantin, surdu, marc ceilaltu au disparut :(

de_kid
6th May 2006, 21:59
lista mai poate continua cu adrian si sabin ilie , ca sa nu vorbesc de antrenorii brasoveni :) totusi la momentul de fata l-as prefera pe razvan lucescu

mitel4rulmentu
6th May 2006, 22:01
eu pe lacatus!!Care am auzit ca este interesar de Brasov!!si chiar cand era la steaua ca director sau ce era.....se interesa ce a facut steagu!!ASa ca nu e prea Tarziu cand o sa plece Nicolae sa REvina si LACATUS!!!!LACATUS ESTI O SPERANTA!!

de_kid
6th May 2006, 22:25
:D a cui speranta mitele?

mitel4rulmentu
6th May 2006, 22:39
A mea in primu rand!!Dar as dori sa il vad iara la steagu!!Ptr ca merita!!Dar pacat ca e Mercenaru de NIcolae !!SPER Sa FACEM PERFORMANTA:D

RaiNMaN
7th May 2006, 09:35
Daca va veni un antrenor adevarat.. si niste jucatori de fotbal, nu de discoteca ! Sigur vom face performantza..

de_kid
7th May 2006, 10:51
bine , ar mai trebui sa simta si ceva pt echipa pt ca altfel ne-am confrunta cu o situatie similara cu cea de la timisoara unde fotbalistii aia joaca doar pentru bani...atat

cocostegar
7th May 2006, 11:47
fara lacatus care s-a dus la craiova.......pt mine e un tradator!!!

NORGEMAN
7th May 2006, 14:08
cea facut lacatus?

mitel4rulmentu
7th May 2006, 23:27
Ce ma???Ai baut ma???Ce ai ma cu Craiova???

de_kid
8th May 2006, 08:45
a semnat cu craiova , doar ca nu l-au primit aia la echipa...

RajaF
8th May 2006, 08:49
Nici mie nu imi prea place de Lacatus de la episodul cu Craiova... dragi nostri olteni, putrezile-ar oasele in C... oops :D

de_kid
8th May 2006, 08:50
e , ok...sentiment unilateral :)

BrasovFans
10th May 2006, 15:04
Lasa mah k Lacatus a stat la U Craiova doar 8 ORE !!! Oricum mie k stegar nu mi-a picat prea bine atunci acea mutare. Din cate stiu eu pe langa Ceahlaul, U Craiova e rivala cu FC Brasov!!! Forza Steagu'!!

jay
10th May 2006, 15:19
Lacatus e un zero barat ca antrenor! Iar la capitolul caracter, tot un zero barat!

BrasovFans
10th May 2006, 16:28
Bai mie imi place de Laca... mai putin k e stelist! Ca antrenor la FC Brasov a facut o treaba excelenta... a ajuns cu FC Brasov pe 3!!!

Regret k s-a dus sa antreneze pe Ceahlaul si pe U Craiova :(

jay
10th May 2006, 16:39
Nici vorba de locul 3, acea performanta a realizat-o Gabi Stan! Cu Lacatus pe banca abia am reusit sa invingem, cu doua goluri marcate in prelungiri, ultima clasata Oradea, am avut o multime de infrangeri si am fi retrogradat daca n-ar fi fost dat afara. "Calitatile" lui ca antrenor s-au vazut si la Ceahlaul, pe care i-a retrogradat, la Inter Gaz in B2 samd.

BrasovFans
10th May 2006, 16:57
Bai jay... eu nu cred! Eu stiu k Lacatus a dus echipa pe 3!!! Lacatus a luat echipa in iarna si cand sa terminat camionatul s-a clasat pe 3 !!!

jay
10th May 2006, 20:11
Mai intereseaza-te, Aleks, intreaba si tu in stanga, in dreapta.:) Serios acum, eu nu fac afirmatii in dorul lelii, Gabi Stan ne-a dus pe podium, Lacatus era sa ne duca in B in editia de campionat 2003-2004. Imi amintesc perfect! Drept multumire pt. ce a realizat la echipa, Gabello a fost dat afara. Era Romel director executiv pe vremea aia, din pacate...:(

mitel4rulmentu
10th May 2006, 22:12
Ba ia mai taceti ma!!Ce stiti voi ce au facut uni si alti!!ASa ca nu va dati parere care le scoateti numai din Tastatura asa ca mai interesativa inainte!!!FOREVER STEAGu:D

de_kid
11th May 2006, 16:38
nu contesc calitatile de antrenor ale lui lacatus care a facut destule si pentru echipa noastra...oricum faptul ca a acceptat oferta craiovei ne face sa nu il mai respectam asa de mult

BrasovFans
11th May 2006, 18:12
Hai bah mitel bate-ne acu!!! Vad k esti cam cu capu' pe sus de la o vreme. Pe la inceput cand ai intrat pe forum nu erai asa... vezi nu iti mai da' atatea aere!!!

RajaF
11th May 2006, 19:00
Gabi Stan a dus echipa pe 3 atunci, puteam sa terminam pe 2 dar deh... 3-1 cu Rapid in Giulesti anul ala... ce meci a fost... a dat Flavius Moldovan un gol de mi-a cazut fata :D

jay
11th May 2006, 20:14
Da, superb gol! Dar si al lui Vascko inscris in acelasi meci din Giulesti a fost frumos! N-am fi pierdut locul 2 daca nu ne-ar fi egalat plaiestii de la Ceahlaul in ultimul minut pe "Tineretului". Oricum, avem in palmares un loc 2, dar realizat in editia de campionat 1959/1960.

Si acum adversarii nostri sunt FC Botosani, Petrolul Moinesti si alte asemenea cluburi din orasele triste pe care le cauti cu lupa pe harta...:(

BrasovFans
11th July 2006, 14:52
FC Brasov ia anuntat pe juniori Codruta Catana, Ciprian Radutoiu si Ionut Vasiliu sa-si caute echipe unde sa evolueze si sa fie titulari. FC Brasov ii va incerca sa-i imprumute pe cei 3 cu scopul ca acestia sa creasca in valoare si sa revina mai apoi la echipa mare... Se pare ca FC Brasov a renuntat si la portarul Caraiman care a fost zilele acestea in proba la Brasov.

de_kid
16th July 2006, 10:39
E ceva normal deoarece acesti 3 jucatori au fost folositi anul trecut ca juniori iar sezonul acesta ar fi existat riscul ca ei sa nu mai prinda echipa pentru ca au depasit varsta junioratului si nu mai este obligatorie folosirea unuia dintre ei .