PDA

View Full Version : Ban pt ce???



Radu
21st July 2007, 17:33
fratele meu...dc m-ai banat???stiu k ai boala pe mine...te inteleg...esti influentat...dar nici chiar asa...banat permanent pt sicane continue...ce fel de sicane...???ce am spus???trebuia sa imi zici prietene in fata k nu ma mai vrei pe forum...si nu mai intram yo......:no:
altii primesc ban 3 zile...pt jigniri extrem de grave...si altii pt asa zise "sicane continue"...dstul de interesant...

Jerry20cm
21st July 2007, 17:46
pai i-ai deranjat pe samantari:)
oricum, plm, nu e forumu de noi:D

Universal
21st July 2007, 17:46
Te mai si intrebi pt ce ai primit ban :ras-plans: ai peste 11 pagini plin de avertismente si plangeri si tot nu intelegi

:ras-plans:

Vadim
21st July 2007, 17:47
Iti poate explica Luis-Garcia, el te-a propus la ban si a fost votat.

Asta nu inseamna ca ma spal pe maini, dar ai multe mesaje in care ataci dur membrii forumului, vezi ultimele sterse.

Jerry a primit mai putin pentru ca poate mai are o sansa, desi ceea ce a scris a fost mai grav decat tine. Daca nu vrei ban permament si crezi ca poti sa te schimbi, ti-l pot restrange, dar sincer nu cred ca se va ajunge la alt deznodamant.

Si, vorba lui Jerry, plm... :D

Jerry20cm
21st July 2007, 17:48
da, vai, saracuti de voi
a venit baiatu; asta rau si v-a injurat :(
cum si-a permis, nesimtitu, sa strice linistea si pacea acestui forum

ps: zi-mi si mie daca-mi pot schimba parola.

Radu
21st July 2007, 17:49
Iti poate explica Luis-Garcia, el te-a propus la ban si a fost votat.

Asta nu inseamna ca ma spal pe maini, dar ai multe mesaje in care ataci dur membrii forumului, vezi ultimele sterse.

Jerry a primit mai putin pentru ca poate mai are o sansa, desi ceea ce a scris a fost mai grav decat tine.
stai putin...luis garcia...no problem...m-a propus...am fost voatat...i-am atacat...recunosc...dar si yo am fost atacat...se poate vedea foarte clar...eu iti pun o singura intrebare...cum a ajuns acest luis garcia moderator...si q asta am terminat!:ok:

Radu
21st July 2007, 17:51
Iti poate explica Luis-Garcia, el te-a propus la ban si a fost votat.

Asta nu inseamna ca ma spal pe maini, dar ai multe mesaje in care ataci dur membrii forumului, vezi ultimele sterse.

Jerry a primit mai putin pentru ca poate mai are o sansa, desi ceea ce a scris a fost mai grav decat tine. Daca nu vrei ban permament si crezi ca poti sa te schimbi, ti-l pot restrange, dar sincer nu cred ca se va ajunge la alt deznodamant.

Si, vorba lui Jerry, plm... :D
prietene...nu este vb de ban...nu am deranjeaza asta...dar vreau sa fie banati toti cei care provoaca...eu recunosc...am provocat...asta este...dar vreau masuri egale pt toti...

Jerry20cm
21st July 2007, 17:51
Si, vorba lui Jerry, plm... :D

plm, da-mi si mie definitiv, vb serios :ok:

Radu
21st July 2007, 17:53
Te mai si intrebi pt ce ai primit ban :ras-plans: ai peste 11 pagini plin de avertismente si plangeri si tot nu intelegi

:ras-plans:
aha...pot sa am si 20 de pag...nu vad care este problema ta...dar uite cum a fost aseara...ce ai fi vrut sa zik...cu baiatu ala...a gresit intradevar...dar toti ne fac huligani...toti ne ataca...toti ne ia la misto...cred k toti ar trebui sa fie sanctionati...nu numai eu...

Radu
21st July 2007, 17:54
plm, da-mi si mie definitiv, vb serios :ok:
o sa iti dea...nu te mai ruga...o sa ii opreasca pe forum...pe astia cu fete hidoase...pe astia cu ochelari...copii cuminti...nu pe noi huliganii...:ok:

Jerry20cm
21st July 2007, 17:59
asta e
o mai aduce muistu asta de Becali vreun jucator?
cica Zapata semneaza azi sau maine;)

ps: cand te gandesti ca tu esti ajuns unde mai ult nu se poate si tot ai luat ban :happy

broadband
21st July 2007, 18:21
ce triste sunt oitele..dc voi plangeti de banul luat eu ce sa mai zic....mereti la pascut :D

FORZA BIANCO ROSSI !

Jerry20cm
21st July 2007, 18:22
tu a cui clona esti, mah?:D

broadband
21st July 2007, 18:25
asta am intrebat si eu pe dl delaparis ca de la el am luat ban da nici pana azi nu am primit raspuns...sunt clona clonelor clonate de catre alte clone :D :D

e prea cald pt ursu polar pe aici se pare :D

Jerry20cm
21st July 2007, 18:54
oficial: l-am luat pe zapata

negocieri cu camus si dady.

broadband
21st July 2007, 19:05
fabulos :D ce sa zic....cu dady si camus aveti sanse mari la locul 3 :D :D :D

Jerry20cm
21st July 2007, 19:08
vlade, tu esti mah?:D

broadband
21st July 2007, 19:12
sa-ti zica delaparis cine sunt k inca nu am aflat..:D :D momentan sunt cica clona clonelor clonate :D

Luis Garcia10
22nd July 2007, 13:41
stai putin...luis garcia...no problem...m-a propus...am fost voatat...i-am atacat...recunosc...dar si yo am fost atacat...se poate vedea foarte clar...eu iti pun o singura intrebare...cum a ajuns acest luis garcia moderator...si q asta am terminat!:ok:

Mai Polar Bear....eu am ajuns moderator la fel cum ai ajuns si tu sa fi banat! PRIN VOT! Nu m-am auto-propus eu mod! Am fost si propus si votat ;) Vorbesti de parca am dat bani sa ajung mod :lol: :cry: :cry:
Nu eu te-am banat! Puteam sa fac si asta! Dar am preferat sa evit sa reactionez la cald si sa fac un poll in acest sens ;) Rezultatul a fost zdrobitor pentru banarea ta..asa ca nu ma lua pe mine ca vinovatul banarii ;) Ti-ai facut-o cu mana ta!
Asta a fost primul si singurul raspuns pe care il vei primi de la mine ;) :ok:

broadband
22nd July 2007, 13:47
cu manuta lui face multe :D

Radu
22nd July 2007, 14:05
Mai Polar Bear....eu am ajuns moderator la fel cum ai ajuns si tu sa fi banat! PRIN VOT! Nu m-am auto-propus eu mod! Am fost si propus si votat ;) Vorbesti de parca am dat bani sa ajung mod :lol: :cry: :cry:
Nu eu te-am banat! Puteam sa fac si asta! Dar am preferat sa evit sa reactionez la cald si sa fac un poll in acest sens ;) Rezultatul a fost zdrobitor pentru banarea ta..asa ca nu ma lua pe mine ca vinovatul banarii ;) Ti-ai facut-o cu mana ta!
Asta a fost primul si singurul raspuns pe care il vei primi de la mine ;) :ok:
sa vezi cate o sa primesti u in gura chiar cu manuta mea...poate o sa ai noroc sa nu te intalnesti cu mine...dar nu cred...lumea asta este foarte mica...:evil:

Celso
22nd July 2007, 14:28
mai rau iti inrautatesti situatia Polar cu astfel de posturi:)....asteapta, sa vedem daca pana la urma ramane banul permanent ....:o:

Radu
22nd July 2007, 14:36
mai rau iti inrautatesti situatia Polar cu astfel de posturi:)....asteapta, sa vedem daca pana la urma ramane banul permanent ....:o:
prietene...te rog...lasa lucrurile asa...este cel mai bn...pe mine m-a deranjat k nu mi-a fost spus in fata ca voi fi banat...eu vreau ca toate lucrurile sa mi se spuna in fata...este mai bn sa fiu banat...scapati de un "huligan" de pe forum...las toti hidosii sa isi faca de cap pe aici...o zi buna...ciao!:cya:

broadband
22nd July 2007, 14:44
lasa ma ca esti tu frumos si destept...fata in fata pun pariu ca esti un papagal

YoYoyOi
22nd July 2007, 14:52
:happy

Radu
22nd July 2007, 14:59
yoyo stie mai bn...cat de "papagal" sunt!:D

YoYoyOi
22nd July 2007, 15:01
lasa, ursulet, noi sa fim sanatosi :D

Geografu
22nd July 2007, 15:14
Pacat amice Polar ca s-a ajuns aici.Era nevoie de un om asa de inimos ca tine pe forumul asta dar asta e...Nu zic ca ai si exagerat uneori dar niciodata ne-provocat.Iti urez tot binele din lume ! ;)

Luis Garcia10
22nd July 2007, 15:22
Polar Bear cine e "tare" / Nu striga in gura mare ;) Tace/ Si le face ;)
Daca te lauzi ca imi vei da tu mie cu manuta ta...fa-o :ok: Te astept ;)

Radu
22nd July 2007, 16:14
Polar Bear cine e "tare" / Nu striga in gura mare ;) Tace/ Si le face ;)
Daca te lauzi ca imi vei da tu mie cu manuta ta...fa-o :ok: Te astept ;)
ti-am mai spus...dak as fi in locul tau m-as ruga sa nu te intalnesti cu mine vreodata...k te asigur k nu ai iesi fff bn din aceasta disputa...asa k ai grija ce si cum vb...k nu prea te vad bn...ai mare grija...nu se stie cand intr'o zi iti iei bataie pe strada asa...din senin...:evil:

Radu
22nd July 2007, 16:15
Pacat amice Polar ca s-a ajuns aici.Era nevoie de un om asa de inimos ca tine pe forumul asta dar asta e...Nu zic ca ai si exagerat uneori dar niciodata ne-provocat.Iti urez tot binele din lume ! ;)
lasa prietene...poate odata si odata o sa revin...dar nu prea curand...nu cred k este loc pe acest forum pt un "huligan" ca mine :happy:happy:happy

broadband
22nd July 2007, 16:16
ce rau e asta mic din spatele unui monitor :D

Radu
22nd July 2007, 16:19
ce rau e asta mic din spatele unui monitor :D
dak ai sti cat de "mic" sunt...:D

broadband
22nd July 2007, 16:20
pai pune si tu o poza cu tine durule :D

Radu
22nd July 2007, 16:23
pai pune si tu o poza cu tine durule :D
mda...nu pun din mai multe motive...cei care pun poze aici sunt niste inconstienti...si mai ales cei care merg in peluze...pe acest forum poate intra oricine...deci cred k iti dai si u seama la ce riscuri m-as expune dak as pune o poza cu mine pe forum!:ok:

broadband
22nd July 2007, 16:35
pai dc esti asa de mare si de dur cum pretinzi nu cred ca iti e teama..doar nu iti e morcov sa te trezesti cu vreo 3 pumni in gura de la un ""ämarat"precum moflea sau de la vreun ""üscat" k broasca? :D :D

mare ultras de tastatura ursul polar prietenul morsei :D :D :D

broadband
22nd July 2007, 17:04
gata ultrasule ai citit si ai plecat? faci un chat cu morsa? :D :D

la taste esti mester..in real life esti doar un admirator al peluzelor :D :D

frontmax1
23rd July 2007, 07:53
noroc ca esti tu cel mai destept stelist din lume :D sfatuitorul misterios pt cioban :D

Jerry20cm
23rd July 2007, 15:56
bah, ce calduri, sa moara ma-sa.
murim dreq cu totii.

YoYoyOi
23rd July 2007, 15:59
mie acum nu mi-e cald, ca e racoare la birou...

cred ca ma mut aici pan' la toamna :rolleyes:

Jerry20cm
23rd July 2007, 16:00
da, si la mine la birou nu e cald, da' afara e dezastru.

oricum, la voi acolo nu e cod rosu :P

YoYoyOi
23rd July 2007, 16:10
nici la voi nu e :limba:

Jerry20cm
23rd July 2007, 16:16
incepand de astazi, da. :(
si aici pe Valea Plangerii e si mai cald:D

YoYoyOi
23rd July 2007, 16:18
acolo e racoare ma, vi s-a facut un bine :D

Jerry20cm
23rd July 2007, 16:21
pe dreq, am fost inchis pe nedrept :(
unde o fi Francezu', ca facea el dreptate:D

YoYoyOi
23rd July 2007, 16:22
e in concediu :evil:

Jerry20cm
23rd July 2007, 16:25
:(
cum a plecat in concediu, cum m-ati omorat:D

YoYoyOi
23rd July 2007, 16:27
corect, numa' impuscat esti bun :drak:

Jerry20cm
23rd July 2007, 16:31
cat mai am de stat aici?

YoYoyOi
23rd July 2007, 16:32
cam 2 zile :groggy:

Jerry20cm
23rd July 2007, 16:34
mooaaaa
ce bulangiu si Vadim asta:D

ce dreq, ma plictisesc, ma duc sa-mi fac o clona:D

broadband
25th July 2007, 17:18
clona a murit de la canicula?