PDA

View Full Version : Credezti k Hagi e un lucru bun pt Steaua?



Banderas
21st July 2007, 16:12
Eu shtiu k hagi e un jucator legenda dar nu jtiu qm e k antrenor.dn cate jtiu hagi nu are prea multe rezultate k antrenor.

georgemp
21st July 2007, 16:13
Yo nu!
tu?

Banderas
21st July 2007, 16:14
Eu shtiu k hagi e un jucator legenda dar nu jtiu qm e k antrenor.dn cate jtiu hagi nu are prea multe rezultate k antrenor.

Universal
21st July 2007, 16:22
are o Cupa luata cu Galatasaray..au spulberat atunci ep Fener cu 5-1 ...baga si tu un poll

sa vedem ce zice lumea

YoYoyOi
21st July 2007, 16:31
nu zic ca e un lucru rau, dar nici ca pe un lucru bun nu-l vad deocamdata...

dede
21st July 2007, 16:35
in primul rand, scrie mai normal, sa te intelegem si noi :groggy:

in al doilea rand... vom vedea ce face Hagi :D

Universal
21st July 2007, 16:44
daca il lasati sa rasufle si sa nu fie in presiune,aduce performanta Gica, daca nu .nu.Punct

SORENSEN
21st July 2007, 17:01
N-a prea facut treaba ca antrenor dar Protasov ce facuse si a cucerit aproape toti stelistii...

Asa ca sa asteptam si apoi sa tragem concluzii corecte...

Universal
21st July 2007, 17:05
Prostasov e la Dnepr...si e chiar bine.

Hagi e la Steaua..foarte bine :ok:

Liviu
21st July 2007, 17:55
Da, din punct de vedere al stilului de joc, se vede o schimbare in sens pozitiv, mult mai ofensiv, mai aproape de adevarata Steaua. Ca lucrurile nu ies deocamdata cum am vrea e altceva dar am incredere ca incet-incet si jucatorii se vor obisnui cu noul stil si vor ajunge sa se exprime altfel. Momentan e o tranzitie intre ce a fost si ce se vrea sa fie. Suporterii nu au rabdare, e musai sa dureze cat mai putin. :)

Universal
21st July 2007, 18:01
sa vedeti peste 2 luni ce nebunie va fi cans Steaua ajunge in Liga...sa vezi Euforie :P

whisper
21st July 2007, 18:08
In primul rand nu as zice ca Hagi e "un lucru".Cand vad cuvantul asta ma gandesc la altceva nicidecum la o persoana :P
Acum dupa cele cateva meciuri,parca nu ar fi cea mai buna alegere.Dar inca nu au inceput meciurile importante...:)
P.S.: Probabil nu e vina lui Hagi :)

Celso
21st July 2007, 18:16
Hagi are o mare problema, nush tactic cum lucreaza insa ca pedagog e slab....isi tensioneaza foarte mult jucatorii...:o:

whisper
21st July 2007, 18:21
aha,atunci e si vina lui :cry: Oricum parerea mea e formata..imi doresc sa mi-o schimb cat de curand..asta spre binele Stelei..dar si spre binele lui..ar fi frumos ca cel mai mare fotbalist romani sa devina si unul dintre cei mai buni antrenori.

Universal
21st July 2007, 18:37
E slab ca pedagog :angry: ??? Mai, dar voi stiti ce a studiat acest om???

Cum sa fie slab :o: ?

Mi se pare chiar foarte bun :P

Liviu
21st July 2007, 18:39
Si totusi cine suntem noi sa il criticam/laudam pe Hagi ? Carnet de antrenor nu avem, fotbalisti profesionisti nu am fost samd...

Deci...competenta 0 !

Universal
21st July 2007, 18:44
cata dreptate ai LIviu :yes:

YoYoyOi
21st July 2007, 18:47
Liviu, in cazul asta desfiintam forumul si orice alte discutii, ca nu avem nici o competenta sa discutam despre fotbalul profesionist :groggy:

Liviu
21st July 2007, 18:48
Nu, nu am zis asta dar punem prea mari pasiuni, fie pro sau contra, fara argumente de necombatut. :)

Celso
21st July 2007, 18:48
E slab ca pedagog :angry: ??? Mai, dar voi stiti ce a studiat acest om???

Cum sa fie slab :o: ?

Mi se pare chiar foarte bun :P

gluma gluma....dar nu le poti avea pe toate in viata:), din pacate:(...super jucator, dar ca antrenor ....modest!...nu am carnet de antrenor, dar ma uit si io ce a facut pe la echipele pe unde a antrenat!

foarte bun:o: - sa il vedem!

Snake_21
21st July 2007, 18:49
@whisper: Asta vroiam sa remarc si eu din prima Hagi nu e un lucru :lol: :P
@Liviu: Ai dreptate dar nu cred ca il criticam noi , doar ne dam cu parerea despre ce face el la Steaua
On-topic: Sincer eu inca sunt de parere ca Hagi o sa faca treaba buna la Steaua :D

Universal
21st July 2007, 18:50
Eu am o presimtire buna, o sa fie nebunie, se va intampla ceva foarte foarte bine pt Steaua...sa vedem..

om trai si om vedea :P

whisper
21st July 2007, 20:00
Ma eu ma bucur ca voi aveti asa mare incredere in el..si imi doresc din tot sufletul sa nu fie cum gandesc eu...credeti ca eu nu as vrea ca Hagi sa confirme ca antrenor..si mai ales la Steaua..dar pana acum nu am vazut mai nimic..nu am zis ca sunt impotriva lui..ci doar sunt putin cam neincrezatoare in el prin prisma antecedentelor lui de pana acum.
P.S.: Nu e neaparat nevoie ca cel mai bun fotbalist sa fie si cel mai bun antrenor..am vazut multe cazuri in care fotbalistii mari nu au ajuns antrenorii renumiti..iar jucatori mai slabi...sau traducatorii:P au ajuns cotati ca cei mai buni antrenori din lume.

Snake_21
21st July 2007, 20:13
Corect dar trebuie sa fie si exceptiile care confirma regula ta :P sa speram ca una dintre ele e Hagi :P

whisper
21st July 2007, 20:39
Sa speram :ok:

Zabriskie
21st July 2007, 20:51
Si totusi cine suntem noi sa il criticam/laudam pe Hagi ? Carnet de antrenor nu avem, fotbalisti profesionisti nu am fost samd...

Deci...competenta 0 !

Prietene, nu iti trebuie studii de specialitate sa iti dai seama cand merge o echipa de fotbal si cand nu. Parca esti aia de la Procesul Etapei de pe vremuri, cand de fiecare data cand intra un specatator pe telefon si incrimina un offside/fault etc sareau aia de cur ca cine e el, unde a jucat fotbal.. :)

Oricum destul destul de multi suporteri au coborat din Hagi bandwagon dupa perioada asta de pregatire, la fel de repede cum au si urcat in ea, entuziasti si alea, salvarea Stelei.. :)

Snake_21
21st July 2007, 20:55
:lol: Omul si a exprimat propria parere :P nu ti a dat in cap ;)
Fiecare poate sa fie optimist sau pesimist cum vrea el nu e obligat sa fie cum vreau unu sau altu ;) Eu unul sunt optimist poate ma insel poate o sa am dreptate :P vedem :D

whisper
21st July 2007, 21:02
Asa e..avem opinii diferite si sincer consider ca e foarte bine asa...Eu ma pot declara doar Real(madrid)ista nu sunt deloc pesimista:)

Snake_21
21st July 2007, 21:07
K atunci adaugam si categoria realist :P sau realista :P :D

whisper
21st July 2007, 21:12
Pai nu asa e corect sunt: optimisti/e,realisti/e si pesimisti/e :)
P.S.: Scuzati offtopicul..daca vreti dati delete :)

Snake_21
21st July 2007, 21:15
@Whisper: Corect :P :D

Nea Vasile
21st July 2007, 21:52
Tot raul spre bine, pina la urma.

Hagi poate fi un lucru bun pentru Steaua cel putin din urmatorul motiv: e singurul din lume care il poate indupleca pe Gigi Becali sa cheltuiasca sume mari de bani pe jucatori straini de valoare. D-aia Hagi trebuie sa ramina la Steaua macar pina la incheierea periodei de transferuri, e foarte posibil ca mai apoi sa fie doar o chestiune de timp pina cind va claca si va pleca singur. Se va mindrii desigur ca "el a construit echipa", dar asta nu mai conteaza.

Eu insa ii doresc sincer succes, desi am multe rezerve (ca sa ma exprim optimist). Am fost circumspect si in privinta lui Olaroiu, dar omul a facut lucruri foarte bune si recunosc asta, chiar daca nu-mi place stilul lui (ca antrenor). Sper sa-mi demonstreze si Hagi ca m-am inselat in privinta lui. :thinkso:

walt.mann
23rd July 2007, 08:51
Sunt total de acord cu tine, Nea Vasile. Asa am zis si eu mereu, ca Hagi e un castig pentru ca va aduce jucatori; astfel, antrenorul care va veni in iarna va avea un lot foarte bun valoric.
Totusi, eu cred ca sunt 10% sanse ca Hagi sa reuseasca; hasi sa vedem ce va face.

SORENSEN
23rd July 2007, 09:13
Eu cred ca Hagi va reusi la Steaua ....

Hai Craiova
23rd July 2007, 10:00
o sa vedem daca steaua termina in primele 3 echipe si ce merit va avea banii lui Becali in sezonul viitor.

Steaua nu va termina in primele 2 locuri din propriile puteri

noi batem steaua, clujul va bate, timisoara va bate iar dinamo e deja abonata

YoYoyOi
23rd July 2007, 10:10
din 27 de mesaje doar 2 le ai pe Craiova.... esti sigur ca esti craiovean? :groggy:

asa e... voi castigati campionatul :o: :happy

Luis Garcia10
23rd July 2007, 10:11
Daca asa a zis Dorel e clar...Craiova va lua titlu! :lol: :cry:

Elphax
23rd July 2007, 10:43
eu nu sunt stelist (dimpotriva), doar un fan al lui Hagi - fotbalistul

din pacate pt. voi, o sa vedeti in curand ca Gigi nu a facut o alegere buna

nepotismul il poate duce departe de podiumul Ligii 1

nici nu a inceput campionatul si deja se vede ca nu merge bine treaba

YoYoyOi
23rd July 2007, 11:07
de parca noi nu vedem asta :D

nu observi ca sunt din ce in ce mai putini optimisti stelisti, chiar din randul fanaticilor?
suntem vai de capul nostru....

Elphax
23rd July 2007, 11:11
de ce nu pui si un poll aici?

dede
23rd July 2007, 11:16
nu observi ca sunt din ce in ce mai putini optimisti stelisti, chiar din randul fanaticilor?
trecem de gr ucl... :evil: nu ma credeti voi acum, dar o sa-mi dati dreptate mai incolo... :evil: :happy

oricum, inca nici nu au inceput meciurile oficiale si voi va ganditi numai la ... lucruri negative :mda: :sleep: ce oameni... :D

Hai Craiova
23rd July 2007, 11:23
din 27 de mesaje doar 2 le ai pe Craiova.... esti sigur ca esti craiovean? :groggy:

asa e... voi castigati campionatul :o: :happy



de Craiova scriu acolo pe forumul Craiovei Maxima iar aici ma mai contrez cu voi bucurestenii.

orcum eu va doresc succes si sper sa va vad macar in cupa UEFA dar sunt sanse mari sa pierdeti calificarea in dauna campioanei poloniei chiar in primul vostru meci

bafta in cupele europene ca in campionat va batem noi provincia

Universal
23rd July 2007, 11:27
Sigur? Nu prea sunt sigur ca nu ajungem in grupe..mai vb noi...sa vedem ce evolutii are Craiova ta :o:

dede
23rd July 2007, 11:31
castiga campionatul, n'auzi mey... :happy au recunoscut pana si megajucatorii lor, in frunte cu dorel, ca ei vor fi cei mai buni anul asta... :cry:

Hai Craiova
23rd July 2007, 11:39
eu nu am spus ca noi castigam campionatul, important e ca vom bate STEAUA.
orcum Craiova are aceleasi sanse sa castige campionatul precum Steaua, Poli Timisoara si Rapid daca nu luam in calcul pe Dinamo si CFR Cluj care amandoua au cam 70% sanse sa castige titlu.
deci cele 4 echipe se vor bate la locul 3 dar au si 30% (toate 4) sa castige campionatul.

eu nu am luat in calcul sacul de bani cu care becali alearga dupa arbitri, jucatorii sau antrenorii altor echipe!

Eu cred ca CFR CLuj va castiga titlu in 2007/2008, daca se joaca doar pe teren

PS. sper sa apreciati ca realista prognaza mea despre sezonul viitor

dede
23rd July 2007, 11:45
:cry: da, bine... :happy

oricum, eu nu prea inteleg ce calcule ai facut tu acolo... dinamo si cfr 70%, alte 4 echipe 30%... :cry:
da' nu mai zic nimic... te las cu impresia ca aveti superechipa, pana cand te vei lamuri de valoarea oltenilor tai... :lol:

Universal
23rd July 2007, 11:47
Asa mai zi..aceeasi sanse Craiova ca Steaua ..:ras-plans:
CFr Cluj campiona :ras-plans:

Snake_21
23rd July 2007, 12:00
Ma amuza unii useri care posteaza tot felul de tampenii si daca stau sa ma gandesc aproape de fiecare data cand nu am fost considerati favoritii ne a mers bine asa ca :D prefer sa am incredere in Hagi si sa vad cateva meciuri oficiale pana sa devin si eu un pesimist :P deocamdata raman optimist :D

Universal
23rd July 2007, 12:05
Ei, atat timp cat nu injura ci are idei..sa zicem mai neconventionale ...nu supara :P

Hai Craiova
23rd July 2007, 14:50
doresc succes lui Hagi in cupa UEFA sau poate chiar in CL, dar la titlu in 2007/2008 nu are mari sanse

otinho
23rd July 2007, 16:01
o sa-l ia craiova nu ? :lol::happy

Hai Craiova
24th July 2007, 13:45
pe cine sa ia craiova?

Mititelu nu e prost sa arunce cu banii (daca te gandesti la Hagi)

sunt multi antrenori in Romania mult mai ieftini si mai buni ca Hagi

suces in cupa UEFA

Luis Garcia10
24th July 2007, 13:57
Se referea la titlu mai :groggy: :o:

otinho
24th July 2007, 23:15
lasa-l ca e mai lent , ca echipa de altfel :D

fiscu
25th July 2007, 00:35
Eu shtiu k hagi e un jucator legenda dar nu jtiu qm e k antrenor.dn cate jtiu hagi nu are prea multe rezultate k antrenor.

ce i ma banderas cu prescurtarile astea te crezi pe mess...:rosu: si ca sa nu te superi is de acord cu tine

walt.mann
25th July 2007, 08:44
Eu nu pot sa inteleg de ce n-a incercat sa joace cu echipa - tip, asa cum o vede el (daca o vede), macar in ultimele 2 amicale. Tare mi-e ca o sa experimenteze pana o sa plece!

bluesky
25th July 2007, 12:32
Hagi are nevoie de timp ca sa isi puna in practica ideile ca antrenor.....rabdare.....bicfalvi ochirosii primele nume de jucatori tineri care cred ca ii vom vedea titulari in era hagi la steaua si cred ca vor mai fi ...Rabdare...doar atat si vor veni rezultatele bune in timp.

Luis Garcia10
25th July 2007, 13:22
Sper sa existe "era" Hagi :rolleyes:

Universal
25th July 2007, 15:00
Eu sper sa mai fie si dupa 2 ani la Steaua :rolleyes:

mArIuSeL
25th July 2007, 18:51
Nop! Nu cred!!

Bordi Adorian
6th August 2007, 13:07
Mie mi separe ca e chiar bun.
Dar sa mai lucreze si la spectacol.